Székely Mikó Kollégium

Eredményeink



Kiemelkedő eredmények a 2021-2022-es tanévben

Listázás: Időrendi sorrendben | Diák neve | Tanár neve | Katedra szerint
Spark Performance Day, Poetry. 2022-11-25 Angol nyelv Megyei I. Mihály Iringó Jánó Enikő
Spark Performance Day, Poetry. 2022-11-25 Angol nyelv Megyei II. Mikes Miklós Benedek Jánó Enikő
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2022-10-24 Zene Megyei IV. Dicséret Para Luca Dombora Anna
XX. TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2022-10-24 Zene Megyei Dicséret Tóth Zsófia Lőrincz Enikő
Kriza János Balladaéneklő vetélkedő 2022-10-20 Megyei II. Nagy Réka-Anna Dombora Anna
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2022-10-20 magyar Megyei I. Balázs Gergő Csia Kinga Emese
Bolyai Matematika Csapatverseny 2022-10-14 Matematika Megyei III. 2x2 néha 5 Imre Zsuzsánna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2022-10-14 Matematika Megyei dicséret Matemágusok Imre Zsuzsánna
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika Megyei I. Matekhörcsik Szakács Ágnes
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika Megyei III. Matematikusok Szakács Ágnes
Mese, mese, meskete rajzpályázat 2022-09-30 Művészetek/Rajz Megyei II. Debreczi Debora Imre Zsuzsánna
Mese, mese, meskete 2022-09-30 Művészet-rajz Megyei III. András- Nagy Patrícia Szakács Ágnes
A MI OLIMPIÁNK 2022-09-26 Kézilabda, férfi Országos III. László Boglárka
A MI OLIMPIÁNK 2022-09-25 Labdarúgás, női Országos I. Téglás Krisztina, Téglás Heléna, Veress Kincső László Boglárka
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2022-06-16 Fizika Nemzetközi V. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Ébrednek az erdő lakói 2022-06-07 Művészetek/Rajz Megyei dicséret Kristály Sára Imre Zsuzsánna
VII. Vadon Megyei Rajzverseny 2022-06-07 Rajz Megyei I. Páll Anita Urbán Laura
Nemes Tihamér online 5 fordulós programozási verseny 2022-06-05 Informatika Nemzetközi IX. Răduţă Cristian Gáll Annamária
Eroi de legendă 2022-06-05 Művészetek/Rajz Megyei II. Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
Eroi de legendă 2022-06-05 Művészetek/Rajz Megyei dicséret Hável Flóra Imre Zsuzsánna
Eroi de legendă 2022-06-05 Rajz Megyei II. Toth-Takó Jázmin Urbán Laura
Eroi de legendă 2022-06-05 Rajz Megyei III. Muntyán Gréta Urbán Laura
Eroi de legendă 2022-06-05 Rajz Megyei Dicséret Bardoczi Petra Urbán Laura
Gelei József 2022-05-28 biológia Országos I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológia Tantárgyverseny 2022-05-28 biológia Országos V. dicséret Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
Gelei József országos biológia tantárgyverseny 2022-05-28 Biológia Országos II. Pál Ágnes Zágoni Imola
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika Országos I. Albert Előd Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika Országos I. Cazacu Máté Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika Országos I. Fejér Nóra Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos II. Gecse Boróka Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos II. Grüman- Csiki Benett Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos I. Kelemen Magor Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos I. Opra Boróka Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos II. Pakucs Csanád-Eduárd Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos I. Para Lőrinc Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos III. Tothpál Márk Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos I. Bardoczi Petra Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos II. Fazakas Máté Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos II. Lukács Lóránd Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos I. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos II. Toth-Takó Jázmin Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos I. Zsigmond Léna Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos I. Simon Gábor- Krisztián Urbán Laura
Apáczai Csere János nemzetközi magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-05-21 Magyar nyelv és irodalom Nemzetközi dicséret és három különdíj Fazakas Barbara Dr. Pénzes Ágnes
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2022-05-21 Magyar Megyeközti I. 6 különdíj Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2022-05-21 Magyar Nemzetközi I. 6 különdíj Sánta Eszter Kedves Laura Rita
4th Spark English Contest 2022-05-20 Angol Megyei I. CATastrophy Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2022-05-20 Angol Megyei I. CATastrophy Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2022-05-20 angol Megyei III. Three Brains Nyeste Emőke
7. Vadon Megyei Rajzverseny 2022-05-20 Művészet-rajz Megyei I. Kovács Kata Szakács Ágnes
Koch Antal Geológia Verseny 2022-05-15 geológia Speciális egyetemi felvételt nyert a BBTE-re Szőcs Gellért Zsolt Makfalvi Zsuzsa
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2022-05-15 Magyar nyelv Országos IV. Napsugár díj Menőmanók Hatos Gabriella
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-05-14 Matematika Országos Dícséret Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-05-14 matematika Országos I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-05-14 matematika Országos II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
XV. Bolyai multidiszciplináris tantárgyverseny 2022-05-14 Angol nyelv Országos IV. dicséret Szabó János Vizsuly Tünde
2022-05-14 Országos II. Múltidézők Tókos Ibolya Lujza
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2022-05-14 Magyar nyelv Országos II. Múltidézők Szőcs Borbála Anikó,
Tókos Ibolya Lujza
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-05-14 Matematika Országos A legeredetibb megoldások- különdíj BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-05-14 földrajz Országos I. egyetemi felvételt nyert a BBTE-re Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
G.E. Palade 2022-05-14 Biológia Megyei III. Edler Anna Csia Kinga Emese
G.E. Palade 2022-05-14 Biológia Megyei VI. dicséret Papp Zalán-Magor Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula 2022-05-14 Biológia Országos I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula 2022-05-14 Biológia Országos IV. dicséret Mátyás Emese Csia Kinga Emese,
Ferencz Orsolya
Nyárádi Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2022-05-14 Biológia Országos I. Pál Ágnes Zágoni Imola
George Emil Palade 2022-05-14 Biológia Megyei Dícséret Pulugor Dorka Ferencz Orsolya,
Csia Kinga Emese
George Emil Palade 2022-05-14 Biológia Megyei II. továbbjutó az országos szakaszra SZENTES ÁGNES Ferencz Orsolya
Bolyai Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-05-14 Biológia Országos Dícséret Mátyás Emese Ferencz Orsolya,
Csia Kinga Emese
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-05-14 Matematika Országos Népújság különdíj Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
Kosár bajnokság 2022-05-13 kosárlabda Megyeközti III. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
“Bolyai Farkas” Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-05-13 Fizika Megyei dicséret Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
Venczel József esszéverseny 2022-05-12 Szociológia Országos I. Moroianu Ana Márkosi Márta
Venczel József esszéverseny 2022-05-12 Szociológia Országos II. Bogyor Hajnal Márkosi Márta
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Megyei II. Material Girls Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Megyei IV. Taco Cats Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Megyei V. HBM Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Megyei VI. Gekkos Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Megyei II. Totally As Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei I. HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei I. 6o m. futás HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei I. 8oom. futás HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei II. távolugrás HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 kislabdahajítás Megyei III. HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei II. Nikula Milán Márk Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei II. 8oom. futás Nikula Milán Márk Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei IV. 6o m. futás Nikula Milán Márk Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei III. kislabdahajítás Nikula Milán Márk Kovács Tünde
ONSS-atlétika 2022-05-10 Testnevelés Megyei I. 5o m Bocz Balázs-Sándor László Boglárka
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei I. 6o m. futás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei I. 8oom. futás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei I. távolugrás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei II. kislabdahajítás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei III. súlylökés Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei IV. kislabdahajítás Siklódi Máté Endre Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei IV. súlylökés Siklódi Máté Endre Kovács Tünde
Fantáziamadár 2022-05-10 rajz Megyei II. Opra Boróka Gáll Éva
Fantáziamadár -rajzverseny 2022-05-10 Rajz Megyei III. Kővári Timea Urbán Laura
Fantáziamadár -rajzverseny 2022-05-10 Rajz Megyei I. Bardoczi Petra Urbán Laura
Fantáziamadár -rajzverseny 2022-05-10 Rajz Megyei III. Muntyán Gréta Urbán Laura
Fantáziamadár 2022-05-10 Művészet/Rajz Megyeközti II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Fantáziamadár 2022-05-10 Művészet/Rajz Megyeközti II. Para Luca Lőrincz Enikő
Fantáziamadár 2022-05-10 Művészet/Rajz Megyeközti III. Maroti Magor-Örs Lőrincz Enikő
CANSAT 2022- ESA-ESERO miniszatellit verseny 2022-05-09 Fizika-robotika-űrkutatás Országos III. Most Professional team CanSat Dr. Pető Mária
Labdarúgás, lányok-liceum 2022-05-06 Testnevelés-foci Megyeközti II. CanSat László Boglárka
ONSS-atlétika 2022-05-06 Testnevelés Megyei II. 6oom BOÉR SZABOLCS László Boglárka
Gelei József 2022-05-06 Biológia Megyei IV. dicséret Szász Krisztián Csia Kinga Emese
Gelei József Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Megyei I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Gelei József Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Megyei III. Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Megyei I. Pál Ágnes Zágoni Imola
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Megyei II. Tatár Ágota Zágoni Imola
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-04-29 Magyar Országos II. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-04-29 FIZIKA Országos I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Robotics Championship MINI Sumo 2022-04-29 Fizika-robotika Országos VI. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Vermes Miklós fizika verseny 2022-04-29 Fizika Országos V. Răduţă Cristian Albert Balázs
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-04-21 Matematika Országos III. minisztériumi dícséret Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-04-21 Matematika Országos III. minisztériumi dícséret Albert Réka Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-04-21 Matematika Országos VI. minisztériumi dícséret Kovács Koppány Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Protestáns tantárgyverseny 2022-04-21 Református vallás Országos V. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Magyar Matematika Olilmpia 2022-04-20 matematika Országos II. ERCSE FERENC Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-04-20 matematika Országos III. SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-04-20 matematika Országos dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Nyárádi Erasmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2022-04-20 biológia Megyei dicséret Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-04-16 Matematika Országos mențiune de onoare Kristály Szilárd Deák Éva
Matematika tantárgyverseny 2022-04-16 matematika Országos V. dicseret ERCSE FERENC Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) 2022-04-16 Matematika Országos Különdíj (Mențiune de onoare) Miklós Janka Ugron Szabolcs
Nemes Tihamér programozási verseny 2022-04-15 Informatika Nemzetközi 14. helyezés Răduţă Cristian Gáll Annamária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-04-13 FIZIKA Országos dicséret Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Úrkutatási verseny 2022-04-13 FIZIKA-csillagászat Nemzetközi II. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Székelyföldi Kincskeresők 2022-04-08 Magyar nyelv és irodalom, történelem, néprajz, hagyományőrzés, művészet Megyei I. Mókusnégyes Jánó Enikő
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei Dicséret NIȚĂ DAVID Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei Dicséret DOSA CSILLA Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei Dicséret ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei Dicséret NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
XIV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2022-04-08 Közgazdaságtan Országos IV. Dicséret A jó, a rossz és a csúf Gazdag Ildikó
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei I. Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei dicséret Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei dicséret Molnár Lelle Ágota Imre Zsuzsánna
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei IV. dicséret Szabó-Kádár Viola Hatos Gabriella
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2022-04-07 Magyar nyelv Megyei II. Menőmanók Hatos Gabriella
Kézilabda, liceum-lányok 2022-04-06 Testnevelés-kézilabda Megyei II. CanSat László Boglárka
Kézilabda, liceum-fiúk 2022-04-05 Testnevelés-kézilabda Megyei I. CanSat László Boglárka
26. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2022-04-04 Magyar nyelv Országos V. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
26. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2022-04-04 Magyar nyelv Országos Legjobb feladatlap Moroianu Ana Szőcs Borbála Anikó
Kézilabda, gimnázium-lányok 2022-04-03 Testnevelés-kézilabda Megyei II. CanSat László Boglárka
XI. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő 2022-03-31 földrajz Nemzetközi A legjobb határon túli csapat Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2022-03-30 magyar nyelv és irodalom Megyei Pénzes Bíborka Dobra Judit
Tudományos Ismeretterjesztő Társulat és a Természet Világa folyóirat - NKA által támogatott - XXXI. 2022-03-30 biológia Nemzetközi díjazott Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika Megyei Dícséret Daragus Csanád-Dávid Deák Éva
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika Megyei I. Kristály Szilárd Deák Éva
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika Megyei I. Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika Megyei II. Máthé Szabolcs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 matematika Megyei dicseret BARTOS BALÁZS ATTILA Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 Megyei dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 Megyei I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 matematika Megyei I. Tatár Bence Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) 2022-03-26 Matematika Megyei II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Cambridge English First 2022-03-26 Angol Nemzetközi B2 Virág Anna Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 Angol Nemzetközi B2 Ráduly István-Hunor Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 Angol Nemzetközi B2 Szőcs Gellért Zsolt Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 Angol Nemzetközi B2 Dumitru Izabella Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi C1 Tunya Lénárd-Sándor Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Kisgyörgy Hunor Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Udvardi Kincső-Timea Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Olosz Edina Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Babós Anita Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Geréd Artúr Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Szén Tamás-Lajos Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Bodor Bálint Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Depner Edina Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Bodor Bence Nyeste Emőke
Labdarúgó leánycsapat(V.-VIII.) bajnokság 2022-03-26 labdarúgás Megyei V. Kovács Tünde
Pénzmágnes- Kulcs a gyarapodáshoz 2022-03-26 Vállakozástan Megyeközti III. CanSat Dr. Pető Mária,
Márkosi Márta
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ Megyei III. BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ Megyei IV. SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ Megyei II. ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-03-25 Megyei továbbjutott az országos szakaszra Dobri Attila Makfalvi Zsuzsa
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-03-25 Megyei továbbjutott az országos szakaszra Balogh Antónia Makfalvi Zsuzsa
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-03-25 földrajz Megyei továbbjutott az országos szakaszra Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Regemondó verseny 2022-03-25 Magyar Megyei dicséret Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2022-03-25 Anyanyelv Megyei II. Csorja Soma-Solt Lőrincz Enikő
Képrege - A csodaszarvas 2022-03-25 Művészet/Rajz Megyei I. továbbjutó az országos szakaszra Gajai Petra Lőrincz Enikő
Képrege - A csodaszarvas 2022-03-25 Művészet/Rajz Megyei II. Para Luca Lőrincz Enikő
Képrege verseny 2022-03-25 Művészetek - Rajz Megyei III. Jakab Sándor Lóránd Hatos Gabriella
Képrege verseny 2022-03-25 Művészetek - Rajz Megyei II. Kiss Henrietta Hatos Gabriella
Képrege verseny 2022-03-25 Művészetek - Rajz Megyei IV. Cherciu Ivett Bernadett Hatos Gabriella
Kosárlabda bajnokság 2022-03-24 kosárlabda Megyei II. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosárlabda bajnokság 2022-03-23 kosárlabda Megyei I. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Labdarúgás , lányok-elemi 2022-03-21 Testnevelés-foci Megyei I. CanSat László Boglárka
Labdarúgás, lányok-liceum 2022-03-20 Testnevelés-foci Megyei I. CanSat László Boglárka
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C2 Szonda Gergő Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C2 Fazakas Dávid-Antal Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C2 Kató Balázs Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C1 Joó Zsolt-Kristóf Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C1 Demény Ágnes Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C1 Horváth Ákos Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C1 Molnár Aporka Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C1 Fazakas Johanna Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C1 Ferencz Vanessa Karola Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C2 Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Boros Kriszta Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Ilyés Norbert István Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C2 Gergely Zsolt Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Imreh István Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Kristály Bora Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Megyei C1 Balázs Márton Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Némethi Panna Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Kovács Álmos Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Demeter Gergő Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C2 Szász Csaba Nándor Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Szász Gabriella Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Váncsa Gergő Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Bodi Erik Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Gábor Eszter Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Incze Zoltán Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Kotró Előd Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Nagy-Bagoly Tamas Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Parajdi Tarján Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Péter Csongor-Attila Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Rápolti Erhard Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Sándor László-Márk Vizsuly Tünde
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-19 Román Megyei II. Tudorel Maya Magyari Tünde-Aranka
Protestáns tantárgyverseny 2022-03-19 Református vallás Megyei I. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns tantárgyverseny 2022-03-19 Református vallás Megyei III. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Magyarság történet tantárgyverseny 2022-03-19 Magyarság történet Megyei I. ERCSE FERENC Pénzes Lóránd István
Magyarság történet tantárgyverseny 2022-03-19 Magyarság történet Megyei I. PÉNZES ÁBEL Pénzes Lóránd István
Történelem Megyei Tantárgyverseny 2022-03-19 Történelem Megyei II. Gecse Klaudia Pénzes Lóránd István
Történelem Megyei Tantárgyverseny 2022-03-19 Megyei III. Matyas Petra Pénzes Lóránd István
Történelem Megyei Tantárgyverseny 2022-03-19 Megyei V. dicséret Sándor Orsolya Pénzes Lóránd István
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA Megyei III. Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA Megyei I. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA Megyei III. Orbán Vilmos Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA Megyei II. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA Megyei II. Miklós Janka Dr. Pető Mária
Apáthy István Felvételi Tantárgyverseny 2022-03-19 Biológia Speciális felvételt nyert a Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Bi Szabó János Ferencz Orsolya
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 Matematika Megyei I. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 Matematika Megyei III. Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 Matematika Megyei Dícséret Albert Réka Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 matematika Megyei I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 matematika Megyei III. Tatár Bence Gödri Judith
Vidám versek versmondó vetélkedője 2022-03-17 Megyei III. DANCS MÁTÉ Kedves Laura Rita
Kosárlabda bajnokság 2022-03-17 kosárlabda Megyei II. Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Forradalom utca 48 2022-03-15 Történelem Országos III. Forradalom utca 48 - 11. C, 11. A, 12. B Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 2022-03-15 Történelem Országos A leghitelesebb Petőfi Kató Balázs Pénzes Lóránd István
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika Megyei I. Răduţă Cristian Gáll Annamária
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika Megyei II. Bereczki Anna Gáll Annamária
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika Megyei II. Vidám Szabolcs Gáll Annamária
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika Megyei II. Gálicza Ervin Gáll Annamária
Magyarság történet tantárgyverseny 2022-03-13 Megyei dicséret Sántha Orsolya Pénzes Lóránd István
Magyarság történet tantárgyverseny 2022-03-13 Megyei dicséret Máté Bence Pénzes Lóránd István
Minunile Carnavalului 2022-03-13 rajz Megyei II. Opra Boróka Gáll Éva
Minunile Carnavalului 2022-03-13 rajz Megyei I. Barkó Boglárka Gáll Éva
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Megyei II. Vass Anita Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei dicséret Kató Balázs Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei II. Bereczki Anna Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei dicséret Pakucs-Damokos Karolina Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei I. Răduță Ana Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei II. Bartha Tas Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei II. Fazakas Dávid-Antal Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei dicséret Nagy Boróka Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei dicséret Kari Ákos Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei dicséret Tudorel Maya Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei III. Máté Bence Varga Mónika
Tantárgyverseny 2022-03-12 angol Megyei Dícséret Szabó Anita Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Tantárgyverseny 2022-03-12 angol Megyei III. Szántó Csenge Adrienn Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2022-03-12 angol Megyei II. Zágoni Tamás Nyeste Emőke
Angol tanárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei II. Török Anna Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei III. Dezső Szilárd Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei III. Mátyás Attila Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei dicséret Szente Tímea Eszter Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei II. Szász Csaba Nándor Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei dicséret Gergely Zsolt Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei III. Váncsa Gergő Vizsuly Tünde
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-12 Magyar Megyei I. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Tantárgyverseny 2022-03-12 Biológia Megyei III. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Biológia Megyei I. Pál Ágnes Zágoni Imola
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Biológia Megyei II. Tatár Ágota Zágoni Imola
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Megyei I. Joó Zsolt-Kristóf Ferencz Orsolya
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Megyei II. Ráduly István-Hunor Ferencz Orsolya
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Megyei IV. Dícséret Ilyés Norbert István Ferencz Orsolya
Minunile Carnavalului 2022-03-11 Rajz Megyei III. Kővári Timea Urbán Laura
Minunile Carnavalului 2022-03-11 Rajz Megyei Dicséret Muntyán Gréta Urbán Laura
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-10 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Pénzes Bíborka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-10 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Antalka Zsolna-Kincső Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-10 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Deme Larisa-Annamaria Dobra Judit
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-03-09 FIZIKA Megyei II. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-03-09 FIZIKA Megyei III. Orbán Vilmos Dr. Pető Mária
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-03-09 FIZIKA Megyei I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Vermes Miklós fizika verseny 2022-03-09 Fizika Megyei I. Răduţă Cristian Albert Balázs
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Megyei II. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Fazakas Barbara Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-07 Megyei II. Gödri-Martis Huba Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Országos I. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Légy a ma Petőfije! - szónokverseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-06 Megyei dicséret Damokos Zsófia Dr. Pénzes Ágnes
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Parajdi Tarján Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Péter Csongor-Attila Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei II. Dícséret Kotró Előd Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei III. Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Simon Otilía Réka Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Bartha Szabolcs Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei I. Albert Réka Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei II. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Olosz Gábor Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei III. Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei III. Domokos Hunor-Tas Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Máthé Szabolcs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Orbán Vilmos Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Bereczki Balázs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Pieldner Ádám Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei I. Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei II. Kovács Koppány Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Megyei I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Megyei II. SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Megyei dicseret Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Megyei III. Tatár Bence Gödri Judith
XXXI Erdélyi Magyar Matematikaveseny, IV Országos Magyar Matematikaolimpia (Olimpiada De Matematică 2022-03-05 Matematika Megyei III. Bartos Kriszta Ugron Szabolcs
XXXI Erdélyi Magyar Matematikaveseny, IV Országos Magyar Matematikaolimpia (Olimpiada De Matematică 2022-03-05 Matematika Megyei IV. Fazakas Gergő Nándor Ugron Szabolcs
XXXI Erdélyi Magyar Matematikaveseny, IV Országos Magyar Matematikaolimpia (Olimpiada De Matematică 2022-03-05 Matematika Megyei II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Földrajz tantárgyverseny 2022-03-05 földrajz Megyei IV. dícséret Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Herman Ottó KÁRPÁT-MEDENCEI BIOLÓGIA VERSENY 2022-03-05 Biológia Országos dicséret Bujdosó Fruzsina Csia Kinga Emese
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 Angol Országos I. Kurucz Botond-Csanád Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 Angol Országos I. Deregan Andrea-Laura Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 Angol Országos III. Balogh Adrienn Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos II. Szonda Gergő Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos III. Bereczki Anna Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos III. Orbán Klára Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos III. Seres Renáta Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos III. Horvát Kriszta Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Welbanks Anna-Heather Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Nagy Gergő-Bence Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Tót Gergő Krisztián Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Bartha Tas Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Bagoly Kata Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Tudorel Maya Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos II. Szakács Eszter Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos II. Balázs Gergő Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos II. Nagy Réka-Anna Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos III. Fésüs Éva-Szidónia Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Országos I. Szántó Csenge Adrienn Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Országos I. Szonda Regő Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. Beder Botond Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. Zágoni Tamás Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. Kiss Csongor Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei II. Szebeni Gergő Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. SZÁSZ EDINA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. NIȚĂ DAVID Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. DOSA CSILLA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. NAGY HAJNA-ZOLNA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. PÉTER KRISTÓF Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. BAKCSI BOGLÁRKA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei II. FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei II. Héjja Timea Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei II. Morea Alexandra Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei II. Csáki Abigél Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei II. Baló Ágnes Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei II. Policsek Orsolya Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei III. László Adrienn Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei III. Szabo Alexia Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Országos II. Pál Ágnes Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Országos I. KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT Nyeste Emőke
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Pál-Nemes Zalán Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Antal Zalán Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Bodor Kincső Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Opra Boróka Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Kádár - Némethi Nicole Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Pakó Luca Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Fazakas Máté Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Lepedus Richárd Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Kristó Kriszta-Xénia Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Országos I. Toth Zoltán Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Kővári Timea Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Hecser László Torda Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Kopacz Boróka Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos II. Erős Kristóf Attila Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos II. Lőrincz Luca Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos III. Kanabé Bence - Botond Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos III. Lunka Mária - Katalin Jánó Enikő
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-01 angol Megyei I. KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT Nyeste Emőke
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2022-03-01 Megyei IV. Szabo Alexia Tókos Ibolya Lujza
Vidám versek versmondó versenye 2022-03-01 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret BOTOS KINCSŐ Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2022-03-01 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Héjja Timea Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2022-03-01 magyar nyelv és irodalom Megyei II. SZENTES ÁGNES Dr. Pénzes Ágnes
Olimpiada Lectura ca abilitate de viață 2022-03-01 Limba și literatura română Megyei mențiune Csutak Boglárka-Evelin Maria Badiu
Olimpiada de limba și literatura română 2022-03-01 Megyei II. BÁLINT BORÓKA-ÁGNES Maria Badiu
Raze de soare pline de culoare, Editia 4./Gyulafehérvár 2022-02-28 Művészet-rajz Megyeközti IV. Mikes Miklós Benedek Szakács Ágnes
Raze de soare pline de culoare, Editia 4./Gyulafehérvár 2022-02-28 Művészet-rajz Megyeközti II. Kovács Kata Szakács Ágnes
Raze de soare pline de culoare, Editia 4./Gyulafehérvár 2022-02-28 Művészet-rajz Megyeközti III. Koncz Gyopárka Szakács Ágnes
Nemes Tihamér Számítástechnikai verseny 2022-02-26 Informatika Országos IV. Răduţă Cristian Gáll Annamária
Bolyai Matematika Csapatverseny Dél-Hunnia Körzet 2022-02-26 Matematika Országos V. Varázsvizilovak Ugron Szabolcs
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2022-02-26 Magyar Nemzetközi II. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
Simonyi Zsigmond helyesírási versemy 2022-02-26 Magyar Megyei IV. DÁLNOKI ANITA-DORKA Kedves Laura Rita
Karneváli csodák 2022-02-25 Művészet-rajz Megyei III. András- Nagy Patrícia Szakács Ágnes
Concurs Județean de desen Minunile Carnavalului 2022-02-22 Művészetek - Rajz Megyei I. Varga Olívia Fruzsina Hatos Gabriella
Román nyelvészet 2022-02-20 Országos IV. Răduţă Cristian Szép Helga
Román nyelv és irodalom 2022-02-20 Megyei V. FODOR HANNA Kiss Mária
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-02-18 Megyei IV. Hosszú Izabella Szép Helga
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-02-18 Megyei II. Zsigmond Márk András Szép Helga
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-02-18 Megyei IV. Nagy Ágota Szép Helga
XI. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló 2022-02-14 földrajz Speciális továbbjutott TPWG Makfalvi Zsuzsa
XI. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló 2022-02-14 földrajz Speciális továbbjutott Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Megyei I. Puskás-Bajkó Zsombor Imre Zsuzsánna
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Megyei III. Debreczi Debora Imre Zsuzsánna
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Megyei dicséret KOCSIS ANASZTÁZIA Szőcs Katalin-Ágnes
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Megyei dicséret KONCZ BLANKA Szőcs Katalin-Ágnes
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Megyei dicséret TELEKI PANNA Szőcs Katalin-Ágnes
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Megyei dicséret ROZEK GIULIA KARINA Szőcs Katalin-Ágnes
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Megyei III. TÖRÖK DÁVID Szőcs Katalin-Ágnes
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Megyei I. CIORNEI LAURA-CRISTINA Szőcs Katalin-Ágnes
XV. Dürer Verseny 2022-02-05 Matematika Országos I. The irrational 3 Deák Éva
XV. Dürer Verseny 2022-02-05 Matematika Országos X. Triangulum Deák Éva
Bölcs Diákok 2022-02-01 Megyei II. Emlékek őre Tókos Ibolya Lujza
Olimpiada de limba și literatura română 2022-02-01 limba și literatura română Megyei mențiune Gocz Antónia Carmen Bodnari
A karnevál csodái 2022-02-01 Rajz Megyei II. Nemes Gyopár Lőrincz Enikő
A karnevál csodái 2022-02-01 Rajz Megyei II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Hevesy György Kémiaverseny 2022-01-31 Kémia Megyei II. Pénzes Bíborka Hampel Boglarka
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2022-01-28 Magyar Országos II. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
Raze de soare pline de culoare, Editia 4./Gyulafehérvár 2022-01-28 Művészet-rajz Megyeközti I. Holló Vivien Szakács Ágnes
Implom József Helyesírási Verseny 2022-01-27 Magyar nyelv Országos I. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó,
Kedves Laura Rita,
Dr. Pénzes Ágnes
XVI. Regionális és határon túli szavalóverseny/ Érd/ Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. 2022-01-22 Anyanyelv/ Versmondás Nemzetközi Különdíj András- Nagy Patrícia Szakács Ágnes
XVI. Regionális és határon túli szavalóverseny/ Érd/ Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. 2022-01-22 Anyanyelv/ Versmondás Nemzetközi IV. Dicséret Vass-Vitus Aba Szakács Ágnes
XVI. Regionális és határon túli szavalóverseny/ Érd/ Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. 2022-01-22 Anyanyelv/ Versmondás Nemzetközi V. Dicséret Albert Abigél Szakács Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny Dél-Hunnia Körzet 2022-01-19 Matematika Megyeközti II. Varázsvizilovak Ugron Szabolcs
Implom József Helyesírási Verseny 2022-01-15 Magyar nyelv Megyei II. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó,
Kedves Laura Rita
Regionális és határon túli online versmondó verseny 2022-01-15 anyanyelv Nemzetközi II. András Nagy Dorottya Szakács Zsuzsa
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12 osztály) 2022-01-07 Matematika Megyeközti III. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
ELTE Kémiai Intézete és a Vegyész Oktatásért Alapítvány videopályázata 2022-01-05 Nemzetközi I. Krecht Hanna Regina Bajka Mária Magdolna
2022-01-01 Megyei Nyeste Emőke
2022-01-01 Megyei Nyeste Emőke
Implom József Helyesírási verseny 2022-01-01 Országos IV. Oláh-Badi Anita Tókos Ibolya Lujza
2022-01-01 Megyei Tókos Ibolya Lujza
implom József Helyesírási Verseny 2022-01-01 Megyei V. Tatár Ágota Tókos Ibolya Lujza
2022-01-01 Megyei Tókos Ibolya Lujza
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-01-01 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret VAS PETRA Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-01-01 Magyar nyelv és irodalom Országos III. Különdíj is Fazakas Barbara Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2022-01-01 Magyar nyelv és irodalom Országos III. SZENTES ÁGNES Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2022-01-01 Magyar nyelv és irodalom Nemzetközi V. dicséret SZENTES ÁGNES Dr. Pénzes Ágnes
2022-01-01 Megyei Kovács Tünde
XI. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő 2022-01-01 földrajz Nemzetközi A legjobb határon túli csapat Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
Venczel József esszé verseny 2022-01-01 Szociológia Országos I. Moroianu Ana Márkosi Márta
Tantárgyverseny 2022-01-01 Biológia Megyei II. Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
Hevesy György Kémiaverseny 2022-01-01 Megyei I. Benedek Botond Hampel Boglarka
2022-01-01 Megyei Hatos Gabriella
Népmese Napja - Vetélkedő 4. osztályosoknak 2021-12-20 Anyanyelv Speciális I. Mesebarátok Lőrincz Enikő
Népmese Napja - Vetélkedő 4. osztályosoknak 2021-12-20 Anyanyelv Speciális III. Kobakok Lőrincz Enikő
XV. Dürer Verseny 2021-12-16 Megyeközti I. The irrational 3 Deák Éva
XV. Dürer Verseny 2021-12-16 Matematika Megyeközti II. Triangulum Deák Éva
Karácsonyi szokások/Tradiții și obiceiuri de Crăciun 2021-12-13 Művészetek/Rajz Megyei II. Bajcsi Bíborka Imre Zsuzsánna
Karácsonyi szokások/Tradiții și obiceiuri de Crăciun 2021-12-13 Művészetek/Rajz Megyei III. Kristály Sára Imre Zsuzsánna
Karácsonyi szokások/Tradiții și obiceiuri de Crăciun 2021-12-13 Művészetek/Rajz Megyei III. Debreczi Debora Imre Zsuzsánna
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun 2021-12-13 Művészet-rajz Megyei II. Olosz Panna Szakács Ágnes
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun 2021-12-13 Művészet-rajz Megyei III. Kovács Kata Szakács Ágnes
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun 2021-12-13 Művészet-rajz Megyei IV. Mihály Iringó Szakács Ágnes
Karácsonyi szokások 2021-12-13 Rajz Megyei III. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2021-12-13 Rajz Megyei II. Kiss Flóra Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2021-12-13 Rajz Megyei IV. Dicséret Kovács Orsolya Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun 2021-12-13 Művészetek - Rajz Megyei III. Jakab Sándor Lóránd Hatos Gabriella
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun 2021-12-13 Művészetek - Rajz Megyei IV. Kiss Henrietta Hatos Gabriella
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun 2021-12-13 Művészetek - Rajz Megyei IV. Cherciu Ivett Bernadett Hatos Gabriella
Luminamath 2021-12-13 Matematika Országos IV. Timofte Cristian Hatos Gabriella
Spark English Club - reklámvideó-készítés 2021-12-07 angol Megyei a zsűri díja SZENTES ÁGNES Nyeste Emőke
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Országos II. Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Országos III. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Országos Dícséret Albert Ábel Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Országos Dícséret Péli Helga Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Országos III. Papp Zalán-Magor Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Országos Dícséret Dan András Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Országos III. Keresztes Csongor Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Országos III. Lurtz Áron Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Országos III. Lurtz Áron Deák Éva
labdarúgó Berde Kupa 2021-12-04 labdarúgás Speciális II. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
LuminaMath 2021-12-04 matematika Országos I. Albert Abigél Szakács Ágnes
Luminamath 2021-12-04 Matematika Országos I. jutalom - országos tábor Hatos Gabriella
Luminamath 2021-12-04 Matematika Országos III. Szabó-Kádár Viola Hatos Gabriella
Luminamath 2021-12-04 Matematika Országos II. Kölcze Kriszta Hatos Gabriella
Bolyai matematika csapatverseny 2021-11-26 Országos IV. Gonosz Koszinusz Gödri Judith
VÁRAKOZÓ TEREK alkotói verseny, PILLANAT Művészeti Alapítvány 2021-11-22 Kisfillm Speciális Dícséret Vass Ágota Paltán Enikő
Luminamath 2021-11-04 Matematika Országos II. NIȚĂ DAVID Gászpor Melinda
Luminamath 2021-11-04 Matematika Országos IV. NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
Luminamath 2021-11-04 Matematika Országos IV. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Gászpor Melinda
Luminamath 2021-11-04 Matematika Országos IV. SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Luminamath 2021-11-04 Matematika Országos III. SZÁSZ EDINA Gászpor Melinda
Luminamath 2021-11-04 Matematika Országos III. Andók Tamás Lőrincz Enikő
Luminamath 2021-11-04 Matematika Megyei I. Kölcze Kriszta Hatos Gabriella
Luminamath 2021-11-04 Matematika Megyei III. Szabó-Kádár Viola Hatos Gabriella
Luminamath 2021-11-04 Matematika Megyei V. Kiss Henrietta Hatos Gabriella
LuminaMath Matematikaverseny 2021-11-01 Matematika Országos II. Fazakas Boglárka Imre Zsuzsánna
LuminaMath Matematikaverseny 2021-11-01 Matematika Országos II. Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
LuminaMath Matematikaverseny 2021-11-01 Matematika Országos II. Taranek Bernárd Imre Zsuzsánna
Bolyai matematika csapatverseny 2021-10-27 matematika Megyei I. Gonosz Koszinusz Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2021-10-27 matematika Megyei IV. "Matekosok" Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2021-10-27 matematika Megyei III. Számkivetettek Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2021-10-27 matematika Megyei I. Vasmatek Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Megyei III. CanSat Gászpor Melinda
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Megyei V. Gászpor Melinda
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Megyei II. 2x2 Imre Zsuzsánna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Megyei IV. Mateknyerők Imre Zsuzsánna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Megyei VI. Agymenők Imre Zsuzsánna
Bolyai Matematika Csapatverseny (3-8 osztály) 2021-10-15 Matematika Megyei VI. Dícséret Erdei Emberek Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny (3-8 osztály) 2021-10-15 Matematika Megyei II. Versenyzők Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny (3-8 osztály) 2021-10-15 Matematika Megyei IV. Dícséret 3+1-es Gang Deák Éva
MAKUTATSZ Tudományos Diákpályázat, Műszaki- és Reáltudományok 2021-10-15 földrajz Országos kutatási ösztöndíjat nyert Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Kriza János Mesemondó Verseny 2021-10-15 Anyanyelv Megyei II. Csorja Soma-Solt Lőrincz Enikő
BOLYAI Matematika Csapatverseny 2021-10-15 Matematika Megyei IV. CanSat Lőrincz Enikő
Kriza János Mesemondó Verseny 2021-10-15 Anyanyelv Megyei dicséret Gajai Petra Lőrincz Enikő
XIX Tiszta Forrás Népdalvedélkedő 2021-10-09 ének Megyei I. Balázs Gergő Csia Kinga Emese
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2021-10-07 Zene Megyei I. Para Luca Lőrincz Enikő
Mesélő Háromszék- Csillagszemű rajzpályázat 2021-10-03 Rajz Megyei Különdíj Muntyán Gréta Urbán Laura
Mesélő Háromszék - Csillagszemű 2021-10-03 Rajz Megyeközti különdíj Maroti Magor-Örs Lőrincz Enikő
Mesélő Háromszék - Csillagszemű 2021-10-03 Rajz Megyeközti különdíj Para Luca Lőrincz Enikő
Sepsiszentgyörgyi Sportnapok 2ö21 2021-09-29 ügyességi játékok Speciális I. legsportosabb osztály_ IV.A CanSat Kovács Tünde
I. Kárpát-Medencei Kindler József-Láng István Fenntartható Fejlődés Tanulmányi Verseny 2021-09-25 biológia Nemzetközi I. határon túli veresenyzők kategóriában Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese

Korábbi eredmények

Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12 osztály) 2021-06-26 Matematika Nemzetközi I. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Bolyai Csapatverseny 2021-06-26 Matematika Nemzetközi II. CanSat Oláh-Ilkei Árpád
Mesék szárnyán 2021-06-16 Magyar nyelv Országos II. Ezüstérem Varga Olívia Fruzsina Hatos Gabriella
ASTRO PI MISSION ZERO 2021-06-08 FIZIKA-csillagászat Nemzetközi dicséret Vass Ágota Dr. Pető Mária
Kányádi Sándor versmondó verseny 2021-05-15 Magyar Országos I. VIRÁG NIMRÓD Kedves Laura Rita
LumimaMath 2021-05-15 matematika Országos dicséret Hatos Gabriella
Venczel József-esszéverseny 2021-05-13 Szociológia Országos IV. Muraru Paula Márkosi Márta
Bölcs Diákok 2021-04-30 biológia Országos II. Nem tudjuk hol a máj Csia Kinga Emese
XIII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2021-04-24 Közgazdaságtan Országos Dicséret Team SIC Gazdag Ildikó
TUDOK-Tudományos Diákköri Konferenciák 2021-04-24 Fizika-Csillagászat Nemzetközi I. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
TUDOK-Tudományos Diákköri Konferenciák 2021-04-24 Kémia-Fizika Nemzetközi III. Józsa Huba Dr. Pető Mária
Augustin Maior Fizikaverseny 2021-04-24 FIZIKA Országos IV. dicséret Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
EMTER 2021-04-17 Fizika Speciális I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2021-04-01 Magyar nyelv és irodalom Országos IV. dicséret Héjja Timea Dr. Pénzes Ágnes
25. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2021-03-27 Magyar nyelv Országos IV. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Megyei I. Sánta Eszter Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Megyei I. Vass Ágota Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Megyei I. Taranek Bernadett Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Megyei I. Szőke Timea Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Megyei I. Pakocs Adrienn-Petra Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Megyei I. Krecht Hanna Regina Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Megyei III. Gal Anita Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Megyei III. Tatár Ágota Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Megyei III. Rendi Melinda Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Megyei V. Simon Dorka Boroka Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Megyei V. Antal Biró Zsófia Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Megyei V. Jancsó Abigél Kotró-Kosztándi László
Spark English Contest 2021-03-26 angol Megyei III. Froggie Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Megyei III. Sparkling Angels Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Megyei II. Asdasdasd Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Megyei I. Cereal Killers Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Megyei I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Megyei I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Megyei I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Megyei I. Nyeste Emőke
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Speciális I. CanSat Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Speciális I. Balázs Márton Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Speciális I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Speciális I. Szász Gabriella Vizsuly Tünde
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő 2021-03-26 földrajz Nemzetközi 25. hely, 70 pont Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő 2021-03-26 földrajz Nemzetközi 36. hely, 61 pont TPWG Makfalvi Zsuzsa
Exo_RO2021 2021-03-26 Fizika-Robotika Országos II. EXO-Rover Dr. Pető Mária
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Nemzetközi C2 Bakk Ábel Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Nemzetközi C1 Csorba Ede Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Nemzetközi C2 Burián Tamás Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Nemzetközi C2 Józsa Ábel-Attila Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Nemzetközi C1 Lupu David-Ioan Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Nemzetközi C2 Kisgyörgy Zoltán Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Nemzetközi C1 Koszta Andrea Vizsuly Tünde
Salamon Eszter 2021-03-21 Angol nyelv Nemzetközi C2 Salamon Eszter-Júlia Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Nemzetközi C1 Szabaday Roland Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Nemzetközi C2 Szilágyi Abigél Vizsuly Tünde
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Megyei Dícséret Parajdi Tarján Deák Éva
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Megyei Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Megyei Dícséret Boga Zsombor Deák Éva
Gazeta matematica olimpiász 2021-03-20 matematika Megyei dicseret ERCSE FERENC Gödri Judith
Gazeta matematica olimpiász 2021-03-20 matematika Megyei dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Megyei III. Tordai Ákos Oláh-Ilkei Árpád
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Megyei Dicséret Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Megyei Dicséret Molnar David Oláh-Ilkei Árpád
Olimpiada Societății pentru Excelență și Perfomanță în Informatică 2021-03-17 iNFORMATIKA Megyei II. Miklós Janka Babos László
Olimpiada Societății pentru Excelență și Perfomanță în Informatică 2021-03-17 iNFORMATIKA Megyei Speciális díj Dancs Ádám-Zsolt Babos László
Cambridge First Certificate 2021-03-14 Angol nyelv Nemzetközi B2 Dulló Zalán-Márton Vizsuly Tünde
Cambridge First Certificate 2021-03-14 Angol nyelv Nemzetközi B2 Laczkó Petra Vizsuly Tünde
Cambridge First Certificate 2021-03-14 Nemzetközi B2 Tunyogi Kata Vizsuly Tünde
Cambridge First Certificate 2021-03-14 Angol nyelv Nemzetközi B2 Veress Karolina Vizsuly Tünde
Szónokverseny 2021-03-12 Magyar Megyei III. Péter Csongor-Attila Kedves Laura Rita
Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny 2021-03-06 biológia Országos dicséret Pál Gergő Csia Kinga Emese
Csillagszerző Matematikaverseny 2021-03-05 matematika Megyei III. Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2021-03-05 matematika Megyei II. BARTOS BALÁZS ATTILA Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2021-03-05 matematika Megyei I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2021-03-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Héjja Timea Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2021-03-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei IV. dicséret SZENTES ÁGNES Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2021-03-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Bolyai csapatverseny 2021-02-27 Matematika Országos V. Oláh-Ilkei Árpád
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2021-02-25 Magyar Nemzetközi III. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2021-02-21 Matematika Megyei I. SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2021-02-21 Matematika Megyei I. ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2021-02-21 Matematika Megyei III. NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2021-02-21 Matematika Megyei III. NIȚĂ DAVID Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2021-02-21 matematika Megyei IV. dicséret Timofte Cristian Hatos Gabriella
Román nyelvészet 2021-02-20 Román nyelv Megyei I. Szép Helga
TUDEK 2021-02-19 FIZIKA Országos II. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
TUDEK 2021-02-19 Kutatási kategória Országos II. Józsa Huba Dr. Pető Mária
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2021-02-14 Megyei Porzsolt Magor Şaica Enikő
Olimpiada de lingvistică 2021-02-10 Lb. romana Megyei I. Răduţă Cristian Szép Helga
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2021-01-29 Magyar Országos III. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2021-01-29 Magyar Országos V. Krecht Hanna Regina Kedves Laura Rita
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló 2021-01-28 földrajz Nemzetközi 78,5 pont, továbbjutott Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló 2021-01-28 földrajz Nemzetközi 77,5 pont, továbbjutott TPWG Makfalvi Zsuzsa
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-01-08 Matematika Megyeközti V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Megyeközti I. Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Megyeközti I. Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Megyeközti I. Oláh-Ilkei Árpád
Implom József helyesírási verseny 2021-01-01 Megyei dicséret Gödri-Martis Huba Dr. Pénzes Ágnes
Szónokverseny 2021-01-01 Magyar Megyei III. Vass Ágota Kedves Laura Rita
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-01-01 Matematika Megyei II. SZÁSZ EDINA Gászpor Melinda
Gúzsba kötve táncolni, fordítói verseny 2020-12-13 Román nyelv Megyei IV. Farkas Krisztina-Diana Szép Helga
Pénzmágnes 2020-12-11 Közgazdaságtan Országos II. Bedő Éva Gabriella Gazdag Ildikó
Korrupcióellenes kisfilm 2020-12-10 Film Megyei I. Vörös Ábel-Etele Szép Helga
Bolyai matematika csapatverseny 2020-12-02 matematika Országos I. Vasmatek Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2020-11-13 matematika Megyei III. Matuka Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2020-11-13 matematika Megyei I. Vasmatek Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2020-11-13 matematika Megyei I. Számkivetettek Gödri Judith
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-11-07 Pszichológia Megyeközti III. X.B K.R SZ.M Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-11-07 Pszichológia Megyeközti Könyvcsomag X.B - X.C Vegyes Paltán Enikő
4th English Poetry Recitation Contest 2020-11-06 Angol Megyei I. Örsi Zalán Nyeste Emőke
4th English Poetry Recitation Contest, Megyei 2020-11-06 Angol Megyei II. Kese Bianka Timea Nyeste Emőke
4th English Poetry Recitation Contest 2020-11-06 Angol Megyei III. Albert Ábel Nyeste Emőke
4th English Poetry Recitation Contest 2020-11-06 Angol Megyei III. DOSA CSILLA Nyeste Emőke
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-11-06 Pszichológia Megyeközti Dícséret - könyvcsomag X.C fényképsorozat Paltán Enikő
Kriza János Mesemondó Verseny 2020-10-28 anyanyelv Megyei Dicséret SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Kriza János Mesemondó Verseny 2020-10-28 anyanyelv Megyei Dicséret GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER Gászpor Melinda
József Attila versmondó verseny 2020-10-23 Magyar Országos IV. VIRÁG NIMRÓD Kedves Laura Rita
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-10-07 Pszichológia Megyeközti I. XI.C Esszécsapat 1 Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-10-07 Pszichológia Megyeközti Dícséret - könyvcsomag X:C Esszécsapat 2 Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-10-07 Pszichológia Megyeközti Dícséret, 3 különdíj X.A Rövidfilm Paltán Enikő
Határtalan szavaink 2020-10-01 Magyar Nemzetközi IV. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
ALFA és OMEGA Fizikaverseny 2020-09-26 FIZIKA Speciális dicséret Dancs Ádám-Zsolt Dr. Pető Mária
ALFA és OMEGA Fizikaverseny 2020-09-26 FIZIKA Speciális III. Balázs Előd Dr. Pető Mária
ALFA és OMEGA Fizikaverseny 2020-09-26 FIZIKA Megyei dicséret Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
Tudományos Poszterverseny 2020-07-25 FIZIKA-csillagászat Nemzetközi tudományos különdíj Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
IAAC- International Astronomy and Astrophysics Competition 2020-07-13 FIZIKA-csillagászat Nemzetközi Gold Honour Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Analog CanSat Competition 2020-06-29 FIZIKA-csillagászat Országos II. CanSat Dr. Pető Mária
Bolyai matematika csapatverseny 2020-06-03 matematika Nemzetközi II. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2020-06-03 matematika Nemzetközi II. Gödri Judith
XII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2020-05-16 Közgazdaságtan Országos Dicséret Maslowék Gazdag Ildikó
XXIX. Természet-Tudomány Diákpályázat 2020-05-05 FIZIKA-csillagászat Nemzetközi VI. Élet és Tudomány különdíj Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Verselő Kárpát-medence 2020-04-25 Magyar nyelv és irodalom Nemzetközi III. Bronz minősítés VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Shakespeare School Essay Competition 2020-04-20 Angol nyelv Országos a zsűri különdíja a kreativitásért Aczél Adrienn Vizsuly Tünde
Shakespeare School Essay Competition 2020-04-15 Angol nyelv Országos a zsűri különdíja a kreativitásért Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Megyei II. Szonda Gergő Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Megyei I. Balogh Adrienn Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Megyei dicséret Domokos Hunor-Tas Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Megyei dicséret Trucza Sára Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2020-03-20 Megyei II. Szász Csaba Nándor Vizsuly Tünde
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Megyei I. Forradalom utca 48 -9 C Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Országos I. Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Országos I. Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Országos I. Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Országos I. Pénzes Lóránd István
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol Megyei dicséret Pakucs-Damokos Karolina Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol Megyei dicséret Domokos Hunor-Tas Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Megyei dicséret Trucza Sára Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Megyei I. Szonda Gergő Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Megyei dicséret Molnár Aporka Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Megyei dicséret Fazakas Dávid-Antal Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Megyei II. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Megyei III. Szász Gabriella Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Megyei dicséret Balázs Márton Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Megyei III. Szilágyi Abigél Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Megyei dicseret Bakk Ábel Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Megyei dicséret Burián Tamás Vizsuly Tünde
Olimpiada de Limba Engleză 2020-03-07 Angol Megyei IV. Tankó Karola Kópis Andrea
Olimpiada de Limba Engleză 2020-03-07 Angol Megyei III. Kovács Petra Kópis Andrea
Biológia Tantárgyverseny 2020-03-07 Biológia Megyei I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2020-03-07 Biológia Megyei II. Nemethy Adrienn Csia Kinga Emese
Csillagászat 2020-03-07 Fizika-Csillagászat Nemzetközi II. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Biológia Olimpiász Megyei szakasz 2020-03-07 Biológia Megyei I. Sütő Kriszta-Zsófia Zágoni Imola
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Megyei II. Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Megyei II. Tatár Bence Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
3rd Spark English Contest Junior Edition 2020-03-06 Angol nyelv Megyei III. The Queens Varga Mónika
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Megyei I. Asdasdasd Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Megyei III. Hamburger and Footlettuce Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Megyei dicséret Party Language 2.0 Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Megyei II. Baby Yoda Nyeste Emőke
Cangurul Lingvist Engleză 2020-03-06 Angol Megyei III. László Iringó Kópis Andrea
Cangurul Lingvist Engleză 2020-03-06 Angol Megyei Veres Vivien Kópis Andrea
Cangurul Lingvist Engleză 2020-03-06 Angol Megyei III. Boros Ákos-Csanád Kópis Andrea
Kosárlabda Bajnokság IX-XII.osztályos lányok 2020-03-05 Testnevelés Megyei III. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosárlabda Bajnoksàg V-VIII. osztályos fiúk 2020-03-05 Testnevelés Megyei III. Kosárlabda fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Speak Out Creative writing 2020-03-01 Angol nyelv Megyei III. Kotró-Kosztándi Anna Vizsuly Tünde
Speak Out Creative writing 2020-03-01 Angol nyelv Megyei I. Bakk Ábel Vizsuly Tünde
Speak Out Creative writing 2020-03-01 Angol nyelv Megyei III. Szabó János Vizsuly Tünde
Speak Out Creative writing 2020-03-01 Angol nyelv Megyei I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Speak Out Creative writing 2020-03-01 Angol nyelv Megyei dicséret Kisgyörgy Zoltán Vizsuly Tünde
Német nyelv tantárgyverseny, 2020-03-01 Megyei I. Kádár Fruzsina Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny, 2020-03-01 Megyei I. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny, 2020-03-01 Megyei I. Cerchez Diana Ferencz Katalin
Simonyi Zsigmond helyesírási versemy 2020-03-01 Magyar Megyei III. Pakucs-Damokos Karolina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-03-01 Magyar Megyei II. Pakucs-Damokos Karolina Kedves Laura Rita
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Megyei II. Bedő Éva Gabriella Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Megyei IV. Tóth Orsolya Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Megyei III. Szilágyi Abigél Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Megyei IV. Tankó Hunor Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Megyei I. Szenyes Emil Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Megyei II. Szabó Erika-Krisztina Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Megyei III. Vajna Eszter Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Megyei III. Dénes Ivett-Xénia Márkosi Márta
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2020-02-28 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vidám Versek Versmondó Versenye 2020-02-28 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Vidám versek versmondó versenye 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Bagoly Kata Dobra Judit
Vidám versek versmondó versenye 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Bujdosó Fruzsina Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Pénzes Bíborka Dobra Judit
Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos fiúk 2020-02-23 Testnevelés Megyei II. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-22 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Joó Zsolt-Kristóf Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-22 magyar Megyei I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-22 magyar Megyei III. Péter Csongor-Attila Kedves Laura Rita
XI.Regionális Környezetvédelmi Diákkonferencia 2020-02-22 biológia Megyeközti III. Marhát Antónia Csia Kinga Emese
XI.Regionális Környezetvédelmi Diákkonferencia 2020-02-22 Biológia Megyeközti III. Sorbán Boglárka Csia Kinga Emese
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Verseny 2020-02-22 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2020-02-22 Megyei dicséret NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei III. Seres Róbert Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei VI. Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei VII. Dícséret Török Bálint Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei I. Kotró Előd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei II. Demeter Gergő Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei III. Kovács Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei V. Dícséret Balázs Márton Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei VI. Dícséret Szabó János Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei Dícséret Sándor László-Márk Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei III. Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei V. Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei VI. Vörös Ábel-Etele Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei VIII. Dícséret Tunyogi Kata Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei Dícséret Boga Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei II. Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei III. Szép Áron Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei IV. Tatár Bence Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei V. Lőrincz Zente-Örs Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei VIII. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei IX. Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei dicseret Török Anna Abigél Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei dicseret Pál Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei dicseret Péter Máté Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei III. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei VII. Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei IX. Schrek Timea Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei X. Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei III. Vizi Attila Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei IV. Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei V. Kotró-Kosztándi Gellért Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei IV. Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei I. Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei III. Vizi Attila Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei VII. Tunyogi Boróka Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei VIII. Mátyás Emese Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei IX. Kádár Noémi Oláh-Ilkei Árpád
Fizika olimpiász 2020-02-21 Fizika Megyei I. Răduţă Cristian Albert Balázs
Zrínyi Ilona Matematikaveseny 2020-02-21 Matematika Megyei I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei II. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei VII. FARCÁDI ZSELYKE Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei IX. ZSIGMOND DOROTTYA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei dicséret NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei I. Zrínyi 2. osztály/2020 Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei III. DOSA CSILLA Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei IV. NIȚĂ DAVID Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei dicséret BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
Olimpiada de limba și literatura română pentru minorități 2020-02-20 Megyei I. Răduță Ana Carmen Bodnari
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-16 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Salamon Eszter-Júlia Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-16 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Csutak Krisztina Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-16 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Pénzes Bíborka Dobra Judit
Kispályás labdarúgás, líceum, lányok 2020-02-16 Labdarúgás Megyei I. László Boglárka
Országos Informatika Olimpia 2020-02-15 Informatika Megyei V. Molnar David Gáll Annamária
Országos Informatika Olimpia 2020-02-15 Informatika Megyei V. Lőrincz Gergő-Tamás Gáll Annamária
Országos Informatika Olimpia 2020-02-15 Informatika Megyei IV. Vidám Szabolcs Gáll Annamária
Országos Informatika Olimpia 2020-02-15 Informatika Megyei V. Gálicza Ervin Gáll Annamária
Országos Informatika Olimpia 2020-02-15 Informatika Megyei I. Răduţă Cristian Gáll Annamária
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Országos dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Országos II. Miklós Janka Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Országos dicseret Tamás Péter Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Országos dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
FIZIKA Tantárgyverseny 2020-02-15 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Fizika Tantárgyverseny 2020-02-15 FIZIKA Megyei III. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2020-02-15 Matematika Megyei I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-02-14 Matematika Országos Dícséret Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-02-14 Matematika Országos Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-02-14 Matematika Országos Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-02-11 Matematika Országos VIII. EMMV Dicvséret Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
VIII. Pénzidomár Gazdasági Vetélkedő 2020-02-09 Közgazdaságtan Országos IV. PizzaForce1 Gazdag Ildikó
Megyei kézilabda líceum, fiúk 2020-02-08 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
Országos Informatika Olimpia 2020-02-01 Informatika Megyei III. Vizi Attila Gáll Annamária
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-01 magyar nyelv és irodalom Megyei I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-01 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-01 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Páll Fanni Dr. Pénzes Ágnes
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő 2020-02-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Gömbvillámok Márton Magdolna
Nagy Kinga Mária 2020-02-01 rajz Országos I. Nagy Kinga Mária Hatos Gabriella
Traditii de iarnă - Carnaval 2020-02-01 rajz Országos I. Hatos Gabriella
Speak Out 2020-01-31 angol Megyei IV. Péter Máté Nyeste Emőke
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei I. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei I. Kolcza Gyopár Zenkő Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei II. Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei II. Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei III. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei III. Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei Dicséret Delne Kristóf Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei Dicséret Gergely Anna Petra Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei Dicséret Kiss Adrien Urbán Laura
Román nyelvészet 2020-01-20 Román nyelv Megyei I. Răduţă Cristian Szép Helga
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika Megyei Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika Megyei Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika Megyei I. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika Megyei II. Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika Megyei III. Parajdi Tarján Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika Megyei Dícséret Kotró Előd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika Megyei Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei II. Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei dicseret Lőrincz Zente-Örs Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei II. Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Megyei I. Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Megyei IV. Dicséret Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Megyei VIII. Molnar David Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Megyei IX. Gálicza Ervin Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Megyei III. Orbán Klára Oláh-Ilkei Árpád
Implom József helyesírási verseny 2020-01-18 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Salamon Eszter-Júlia Dobra Judit
Bolyai csapatverseny 2020-01-10 Matematika Megyeközti 13.hely a 126-ból Oláh-Ilkei Árpád
Csillagászat-asztrofizika 2020-01-08 FIZIKA-csillagászat Országos dicséret Tunyogi Kata Dr. Pető Mária
Csillagászat-asztrofizika 2020-01-08 FIZIKA-csillagászat Országos I. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Tant 2020-01-01 Megyei Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-01-01 magyar nyelv és irodalom Megyei I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Implom József Helyesírási Verseny 2020-01-01 magyar Megyei VI. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
SapiSentia 2020-01-01 Megyei II. Fazakas Dávid-Antal Ferencz Orsolya
SapiSentia III. 2020-01-01 Megyei II. Szonda Gergő Ferencz Orsolya
SapiSentia III 2020-01-01 Megyei II. Horváth Ákos Ferencz Orsolya
Regionális Környezetvédelmi TDK 2020-01-01 Megyeközti I. Ilyés Norbert István Ferencz Orsolya
Hevesy György Kémiaverseny 2020-01-01 kémia Megyei I. Miklós Janka Bajka Mária Magdolna
Korrupció ellenes kisfilm 2019-12-10 Film Megyei I. Demeter Hunor Szép Helga
Korrupcióellenes kisfilm 2019-12-10 Film Megyei I. Szőke Szabina Szép Helga
TUDEK 2019-12-07 Csillagászat/Fizika Országos II. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Megyei Deák Johanna Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Megyei I. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Megyei I. Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Megyei I. Tankó Hunor Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Megyei I. Vargyas Szilamér Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Aranytoll Meseíró Verseny 2019-11-29 Magyar nyelv és irodalom Országos I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
SapiSentia II. 2019-11-27 vetélkedő Megyei I. Sorbán Ágota Csia Kinga Emese
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-11-23 Matematika Országos V. Gömbvillámok Márton Magdolna
Sapisentia 2019-11-22 ökogazdálkodás Megyei IX. Innonatív Makfalvi Zsuzsa
Lumina Math 2019-11-22 Matematika Országos II. Deák Zalán-Gyárfás Varga Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-11-21 matematika Országos I. Varázsvizilovak Gödri Judith
PénzSztár Regionális forduló 2019-11-21 Közgazdaságtan Nemzetközi II. Arasz Gazdag Ildikó
SapiSentia III 2019-11-21 Megyei III. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
SapiSentia III 2019-11-21 Megyei III. Szabo Zenko Csia Kinga Emese
SapiSentia III 2019-11-21 Megyei III. Bartha Zsofia Csia Kinga Emese
Luminamath Matematikaverseny 2019-11-16 matematika Országos II. Miklós Janka Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2019-11-16 matematika Országos III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2019-11-16 magyar nyelv és irodalom Országos IV. dicséret Imreh Zsanett-Orsolya Dobra Judit
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos III. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos III. TÖRÖK SZÓFIA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos Dicséret VÁRADI RÉKA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
LuminaMath Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos Dicséret Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos Dicséret Imre Botond Urbán Laura
LuminaMath Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
LumimaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LumimaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LumimaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella