Română English

Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.)

http://www.szekelymikokollegium.ro/index.php?esemeny=273



A csapat tagjai

Derzsi Hunor (2017-2021)

A csapat tagjai voltak

Kovács Tünde (2004-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2015-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2015-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2016-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2017-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2019-2020) [ felkészítő tanár]
(2001-2001)
Fazakas Gergő Nándor (2004-2020)
Bende Bence (2015-2019)
Máthis Mátyás István (2015-2016)
Kovács Koppány (2015-2019)
Deák Csanád (2015-2021)
Bende Bence (2015-2019)
Bende Bence (2015-2019)
Bende Bence (2015-2019)
Lukács Z. Zoltán-László (2015-2019)
Kovács Koppány (2015-2019)
Kádár Attila Hunor (2015-2016)
Bartok Loránd (2015-2016)
Téglás Béla (2015-2016)
Szabó Tas (2015-2016)
Hirni Botond (2015-2016)
Hirni Előd (2015-2016)
Baricz Henrik Roland (2015-2016)
Tankó Hunor (2015-2020)
Tamás Ákos (2015-2016)
Bartók Mátyás (2015-2016)
Mathis Bence (2015-2021)
Benkő Zsolt (2015-2019)
Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs (2016-2019)
Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs (2016-2019)
Deák Csanád (2016-2021)
Ötvös Mózes-Tas (2016-2021)
Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs (2016-2019)
Imreh István (2016-2021)
Nagy Botond Csongor (2016-2021)
Mathis Bence (2016-2021)
Incze Péter (2016-2021)
Deák Csanád (2016-2021)
Szonda Gergő (2016-2021)
Váncsa László (2016-2021)
Kovács Koppány (2016-2019)
Gödri-Martis Huba (2017-2019)
Imreh István (2017-2021)
Kovács Koppány (2017-2019)
Derzsi Hunor (2017-2017)
Veres H.-L. Gergő Márk (2017-2019)
Benţe Z.Zs. Krisztián (2017-2019)
Lukács Z. Zoltán-László (2017-2019)
Váncsa László (2017-2021)
Szonda Gergő (2017-2021)
Incze Péter (2017-2021)
Mathis Bence (2017-2021)
Benţe Z.Zs. Krisztián (2017-2019)
Veres H.-L. Gergő Márk (2017-2019)
Benkő Zsolt (2017-2019)
Fazakas Gergő Nándor (2017-2020)
Fazakas Gergő Nándor (2018-2020)
Szén László-Alpár (2018-2020)
Ivácson Gergő (2018-2020)
Kondrád Botond István (2018-2020)
Kovács Nándor (2018-2020)
Kondrád Botond István (2019-2020)
Tittesz Csanád (2019-2021)
Seres Róbert (2019-2021)
Balog Milán (2019-2021)
Deák Roland-Botond (2019-2021)
Deák Benjamin- Bence (2019-2021)
Nikula Milán Márk (2019-2021)
Ivácson Gergő (2019-2020)
Szén László-Alpár (2019-2020)
Kondrád Botond István (2019-2020)
Szén László-Alpár (2019-2020)
Ivácson Gergő (2019-2020)
Seres Róbert (2019-2021)
Balog Milán (2019-2021)
Deák Roland-Botond (2019-2021)
Tittesz Csanád (2019-2021)
Nikula Milán Márk (2019-2021)
Deák Benjamin- Bence (2019-2021)
Kovács Nándor (2019-2020)

Eredmények

2016-05-14, Barátság Kupa, Labdarugás, Nemzetközi, - I. hely

2016-10-29, III.Labdarugó Barátság Kupa, testnevelés, Nemzetközi, - I. hely

2017-06-10, Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi, - II. hely

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi, - I. hely

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , Megyei, - II. hely

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi, - I. hely

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi, - I. hely

2019-10-19, Barátság Kupa- labdarúgó torna , testnevelés, Nemzetközi, - I. hely

2020-02-23, Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos fiúk , Testnevelés, Megyei, - II. hely





2021
<NOVEMBER>
H18152229
K29162330
Sz3101724
Cs4111825
P5121926
SZ6132027
V7142128

TUDOK 2022
(2021-11-30, Dr. Pető Mária)

XII. BÖLCS DIÁKOK -Versenyfelhívás
(2021-11-30, Dr. Pető Mária)

Ösztöndíjak elbírálási jegyzőkönyve
(2021-11-27, Tarczi Éva Tímea)

Tájékoztató
(2021-11-27, Ferencz Orsolya)

Erasmus+ pályázati kiírás középiskolai diákoknak Bécsbe
(2021-11-26, Dr. Kinda Eleonóra)

Erasmus+ program líceumos kórustagoknak Budapestre
(2021-11-26, Dr. Kinda Eleonóra)

Erasmus+ Finnország
(2021-11-24, Elekes Andrea)

Heti menü (nov. 22 - 26)
(2021-11-19, Márton Csaba)

Heti menü (nov. 15 - 19)
(2021-11-15, Márton Csaba)

Heti menü
(2021-11-08, Márton Csaba)

Tanév folytatás
(2021-11-05, Elekes Andrea)

INNOVÁCIÓS verseny középiskolás diákoknak 2021-22
(2021-10-31, Dr. Pető Mária)

Tájékoztató
(2021-10-21, Kubánda Miklós)

Emlékeztető_ ATHLETICA GALACTICA VERSENY 2021-2022
(2021-10-09, Dr. Pető Mária)

Magyar Népmese Napja
(2021-09-30, Forreiter Csilla-Éva)

XI-XII-es diákok számára Ifjú tudósok versenye
(2021-09-30, Dr. Pető Mária)

Az Európai Űrügynökség versenyei az új tanévben
(2021-09-30, Dr. Pető Mária)

Hétfőtől szünetel a jelenléti oktatás
(2021-09-27, Sztakics Éva-Judit)

Ingázó diákok figyelmébe
(2021-09-22, Tarczi Éva Tímea)