Colegiul Național Székely Mikó

Rezultate



Rezultate obținute în anul școlar 2023-2024-as

Criteriul pentru listare: Ordine cronologică | Numele elevului | Numele profesorului | După catedră
Bolyai Matematika Csapatverseny 2024-11-17 Matematika Județean IV. Matek harcosok Urbán Laura
Speak Out Monológ 2024-06-08 Angol nyelv Național Különdíj a kreativitásért Kolumbán Nóra Vizsuly Tünde
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2024-06-04 Matematika Național I. Bardoczi Petra Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2024-06-04 Matematika Național I. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2024-06-04 Matematika Național III. Nagy Márton Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2024-06-04 Matematika Național Dicséret Kővári Timea Urbán Laura
CanSAT2024 2024-06-02 Fizika-Robotika Național II. Outstanding Science Mission Lőrincz Zente-Örs Dr. Pető Mária
CanSat2024 2024-06-02 Fizika-Robotika Național II. Outstanding Science Mission Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
CanSat2024 2024-06-02 Fizika-Robotika Național II. Outstanding Science Mission Orbán Vilmos Dr. Pető Mária
Népdalbarátok 2024-05-29 Județean I. Csutak Apolka Dombora Anna
Népdalbarátok 2024-05-29 Județean Para Luca Dombora Anna
Népdalbarátok 2024-05-29 Județean III. Berde Andrea Izabella Dombora Anna
Népdalbarátok 2024-05-29 Județean II. Para Luca Dombora Anna
Venczel József esszéverseny 2024-05-24 Szociológia Național III. Sándor Orsolya Márkosi Márta
Kórusolimpiász 2024-05-17 Zene Național Premiu special pentru acuratete A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Csillagszerző Matematikaverseny 2024-05-12 Matematika Național III. Minisztériumi Dicséret Simon Otilía Réka Deák Éva
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2024-05-11 Angol nyelv Național dicséret Török Anna Vizsuly Tünde
Historia Nostra, Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2024-05-11 Történelem Național IV. Ambarus Kriszta Pénzes Lóránd István
KAV- Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2024-05-11 Anyanyelv Național VII. Napsugár különdíj Nyelvtörők Szakács Ágnes
Deutsche Kultur und Zivilisation 2024-05-10 Német Județean I. Kugelschreiber Elekes Emese
Deutsche Kultur und Zivilisation 2024-05-10 Német Județean III. Die Rächer Elekes Emese
Deutsche Kultur und Zivilisation 2024-05-10 Német Județean II. Blaubeeren Elekes Emese
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2024-04-25 Matematika Internațional III. Kovács Koppány Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Mentsd meg a Földet! 2024-04-22 Művészet/Rajz Județean III. Niţui Fanni Lőrincz Enikő
Mentsd meg a Földet! 2024-04-22 Művészet/Rajz Județean III. Luka Petra Lőrincz Enikő
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2024-04-20 magyar nyelv és irodalom Național Dicséret Pénzes Bíborka Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2024-04-20 magyar nyelv és irodalom Național III. Pakucs-Damokos Karolina Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2024-04-20 magyar nyelv és irodalom Național I. SZENTES ÁGNES Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2024-04-20 magyar nyelv és irodalom Național III. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Értékeink nyomában-Hungarikum vetélkedő 2024-04-20 Általános műveltség Interjudețean I. Buksa Panna Márkosi Márta
Értékeink nyomában-Hungarikum vetélkedő 2024-04-20 Általános műveltség Interjudețean I. Vas Tekla Csengelle Márkosi Márta
Értékeink nyomában-Hungarikum vetélkedő 2024-04-20 Általános műveltség Interjudețean I. Váta Anita Márkosi Márta
Értékeink nyomában-Hungarikum vetélkedő 2024-04-20 Általános műveltség Interjudețean Vata Brigitta Márkosi Márta
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny 2024-04-20 Matematika Național I. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
Brenyó Mihálky Pontszerző Matematikaverseny 2024-04-20 matematika Național VIII. Vásárhely.ma Szép-Márk Csanád Jakab Anna
TUDOK 2024-04-19 Biológia Internațional III. Pénzes Botond Mátyás Benedek Orsolya Zsuzsa
MIFIZ- Alkalmazott Fizikaverseny 2024-04-19 Fizika Național V. MATUKA Dr. Pető Mária
TUDOK 2024 2024-04-19 Fizika, biológia Internațional III. Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária,
Benedek Orsolya Zsuzsa
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2024-04-19 matematika Interjudețean VI. Kreatív Kiadó különdíja Mikes Miklós Benedek Szakács Ágnes
Speak Out Creative Writing 2024-04-18 Județean II. Kolumbán Nóra Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2024-04-18 Angol Județean III. Ráduly Roland-Márk Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2024-04-18 Județean dicséret Zágoni Tamás Vizsuly Tünde
Olimpiada de limba și literatura română pentru minorități 2024-04-15 Național II. NIȚĂ DAVID Szép Helga Dolma
Speak Out Monológ 2024-04-13 Angol Județean I. Kolumbán Nóra Vizsuly Tünde
Speak Out Monológ 2024-04-13 Angol Județean III. Szabó Edward Vizsuly Tünde
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2024-04-12 Német Județean IV. Dicséret Fejér Tamás Elekes Emese
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2024-04-12 Német Județean II. BARABÁS MÁTYÁS Elekes Emese
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2024-04-12 Német Județean IV. Dicséret Főcze Csegezy Dorka Elekes Emese
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2024-04-12 Német Județean II. GAZDA ESZTER ANNA Elekes Emese
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2024-04-12 Német Județean III. Kiss Henrietta Elekes Emese
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2024-04-12 Német Județean IV. Dicséret Császár Panna Elekes Emese
U8 Cupa Tymbark Junior fete 2024-04-05 Labdarúgás Județean I. László Boglárka
Kórusolimpiász 2024-04-05 Zene Interjudețean I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
KAV- Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2024-04-05 Anyanyelv Județean III. Nyelvtörők Szakács Ágnes
Gelei József Tantárgyverseny 2024-03-28 Biológia Județean II. Sánta Fruzsina Benedek Orsolya Zsuzsa
Tudományos értekezletek biológiából 2024-03-28 Biológia Județean II. Sánta Fruzsina Benedek Orsolya Zsuzsa
Öttusa 2024-03-28 III.E Județean II. László Boglárka
Öttusa 2024-03-28 III.C Județean III. László Boglárka
Kézilabda, lici, fiúk 2024-03-27 Kézilabda Județean II. László Boglárka
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2024-03-27 Biológia Județean III. PORZSOLT JANKA Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2024-03-27 Biológia Județean IV. dicséret Gocz Antónia Csia Kinga Emese
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2024-03-23 magyar nyelv és irodalom Județean I. Pénzes Bíborka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2024-03-23 magyar nyelv és irodalom Județean II. Bujdosó Fruzsina Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2024-03-23 magyar nyelv és irodalom Județean III. Pakucs-Damokos Karolina Dobra Judit
Szociológia Tantárgyverseny 2024-03-23 Szociológia Județean I. Matyas Petra Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2024-03-23 Szociológia Județean III. Sándor Orsolya Márkosi Márta
Csillagszerző Matematikaverseny 2024-03-22 Matematika Județean II. Simon Otilía Réka Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2024-03-22 Matematika Județean III. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2024-03-22 Matematika Județean Dicséret Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Napsugár Öttusa Bajnokság 2024-03-22 Sport/Testnevelés Județean II. Falatok Urbán Laura
Biológia tantárgyverseny 2024-03-17 Biológia Județean III. Szente Tímea Eszter Benedek Orsolya Zsuzsa
Földrajz Tantárgyverseny 2024-03-17 Földrajz Județean dicséret Tokos Csongor Berekméri Annamária
Informatika olimpia 2024-03-16 Informatika Județean I. Ráduly Roland-Márk Gáll Annamária
Informatika olimpia 2024-03-16 Informatika Județean II. Tatár Bence Gáll Annamária
Informatika olimpia 2024-03-16 Informatika Județean III. Péter Máté Gáll Annamária
Informatika olimpia 2024-03-16 Informatika Județean dícséret Jánó Ákos Gáll Annamária
Tantárgyverseny 2024-03-16 Angol Județean dicséret Mátyás Attila Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2024-03-16 Angol Județean I. Török Anna Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2024-03-16 Angol Județean dicséret GERGELY TIMEA Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2024-03-16 Angol Județean dicséret Téglás Ede Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2024-03-16 Angol Județean III. Balogh Áron Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2024-03-16 Angol Județean II. Zágoni Tamás Vizsuly Tünde
Német tantárgyverseny 2024-03-16 Német Județean I. Daragus Csanád-Dávid Elekes Emese
Olimpiada de limba și literatura română pentru minorități 2024-03-16 Județean I. Andriescu-Kádár Edina Szép Helga Dolma
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2024-03-16 Județean III. Gocz Antónia Szép Helga Dolma
Olimpiada de limba și literatura română pentru minorități 2024-03-16 Județean I. NIȚĂ DAVID Szép Helga Dolma
Olimpiada de limba și literatura română pentru minorități 2024-03-16 Județean I. Tudorel Maya Szép Helga Dolma
Protestáns Vallás Tantárgyverseny 2024-03-16 Református vallás Județean II. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallás Tantárgyverseny 2024-03-16 Református vallás Județean IV. Kristály Sára Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallás Tantárgyverseny 2024-03-16 Református vallás Județean IV. Fejér Gyöngyi Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallás Tantárgyverseny 2024-03-16 Református vallás Județean I. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Történelem Tantárgyverseny 2024-03-16 Történelem Județean dicséret Gecse Klaudia Pénzes Lóránd István
Történelem Tantárgyverseny 2024-03-16 Történelem Județean dicséret Ambarus Kriszta Pénzes Lóránd István
Magyarság történet tantárgyverseny 2024-03-16 magyarság történet Județean dicséret Antal Balázs Pénzes Lóránd István
Magyarság történet tantárgyverseny 2024-03-16 magyarság történet Județean dicséret Porzsolt Zalán Pénzes Lóránd István
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2024-03-16 matematika Județean III. Mikes Miklós Benedek Szakács Ágnes
Háromszék az én hazám – helytörténeti pályázat és diákkonferencia 2024-03-13 magyar nyelv és irodalom Județean I. Kolcze Tihamer Dobra Judit
U 16, labdarúgás, lányok 2024-03-13 Județean IV. László Boglárka
Vermes Miklós Fizikaverseny 2024-03-13 Fizika Județean I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2024-03-13 Fizika Județean IV. Domokos Hunor-Tas Dr. Pető Mária
Matematika Tantárgyverseny 2024-03-10 Matematika Județean Dicséret Albert Réka Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2024-03-10 Matematika Județean Dicséret Kristály Szilárd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2024-03-10 Matematika Județean Dicséret Bálint Zsombor-András Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Matematika Tantárgyverseny 2024-03-10 Matematika Județean I. Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Matematika Tantárgyverseny 2024-03-10 Matematika Județean III. Domokos Hunor-Tas Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Matematika Tantárgyverseny 2024-03-10 Matematika Județean II. Kovács Koppány Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Matematika Tantárgyverseny 2024-03-10 Matematika Județean Dicséret Orbán Vilmos Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
TUDEK 2024-03-09 Biológia Național I. Pénzes Botond Mátyás Benedek Orsolya Zsuzsa
XXXIV. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológiaverseny 2024-03-09 Biológia Național III. Edler Anna Csia Kinga Emese
XXXIV. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológiaverseny 2024-03-09 Biológia Național külondíj Bagoly Dorka Csia Kinga Emese
XXXIV. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológiaverseny 2024-03-09 Biológia Național különdíj Bucsi Bíborka Csia Kinga Emese
XXXIV. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológiaverseny 2024-03-09 Biológia Național különdíj Sorbán-Lepedus Zsófia Csia Kinga Emese
Fizika Tantárgyverseny 2024-03-09 Fizika Județean I. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
Fizika Tantárgyverseny 2024-03-09 Fizika Județean II. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2024-03-09 Fizika Județean II. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
Kézilabda líceum 2024-03-03 Lány kézilabda Județean III. László Boglárka
XV. Gúzsba kötve táncolni, fordítói verseny középiskolásoknak 2024-03-02 Angol fordítás Interjudețean dicséret Magyarosi Anna Vizsuly Tünde
Minikézilabda 2024-03-02 Județean I. László Boglárka
Gúzsba kötve táncolni fordítói verseny 2024-03-01 Interjudețean I. Nagy Ágota Szép Helga Dolma
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-27 Matematika Național Dicséret Simon Otilía Réka Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-27 Matematika Național III. Kovács Koppány Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-27 Național II. Minisztériumi Dicséret Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
A karnevál csodái 2024-02-26 Művészet-rajz Județean IV. Olosz Panna Szakács Ágnes
A karnevál csodái 2024-02-26 Művészet/Rajz Județean II. Kovács Apor László Lőrincz Enikő
Nemes Tihamér Informatika Tanulmányi Verseny 2024-02-24 Informatika Internațional 14. hely- CEOI/IOI válogató Ráduly Roland-Márk Gáll Annamária
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 Matematika Județean II. Bálint Zsombor-András Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 Matematika Județean I. Bereczki Balázs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 Matematika Județean II. Papp Zalán-Magor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 Matematika Județean III. Kristály Szilárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 Matematika Județean IV. Daragus Csanád-Dávid Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 matematika Județean IV. Mikes Miklós Benedek Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 matematika Județean I. Zrínyi- 4. osztályosok csapataa Szakács Ágnes,
Jakab Anna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 Matematika Județean III. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 Matematika Județean I. Zrínyi Ilona 3. osztályosok 24 Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matemetikaverseny 2024-02-16 Matematika Județean III. Varga Dorottya Bálind Eszter
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 matematika Județean V. Juhász Regő Jakab Anna
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 matematika Județean II. Szép-Márk Csanád Jakab Anna
Különleges karnevál 2024-02-13 Művészet-rajz Județean II. Donáth Boglárka Szakács Ágnes
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-04 Matematika Județean I. Kovács Koppány Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-03 Matematika Județean Dicséret Papp Zalán-Magor Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-03 Matematika Județean I. Simon Otilía Réka Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-03 Matematika Județean Dicséret Kristály Szilárd Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-03 Matematika Județean Dicséret Albert Réka Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-03 Matematika Județean Dicséret Orbán Vilmos Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-03 Matematika Județean II. Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-03 Matematika Județean III. Máthé Szabolcs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-03 Matematika Județean Dicséret Bereczki Balázs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
”Minunile carnavalului” 2024-02-01 Vizuális művészetek Județean III. Toth-Takó Jázmin Urbán Laura
SapiSentia 2024-01-21 Biológia Județean I. Páll Fanni Benedek Orsolya Zsuzsa
SapiSentia 2024-01-21 Biológia Județean I. Veres Brigitta Benedek Orsolya Zsuzsa
SapiSentia 2024-01-21 Biológia Județean I. Gödri Biborka Benedek Orsolya Zsuzsa
Országos Magyar Matematika Olimpia 2024-01-17 Matematika Județean I. Tatár Bence Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2024-01-17 Matematika Județean II. Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12. osztály, Dél Hunnia körzet 2024-01-16 Matematika Interjudețean II. "Domnu Alb" Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Nemes Tihamér Informatika Tanulmányi Verseny 2024-01-13 Informatika Național III. Jánó Ákos Gáll Annamária
Nemes Tihamér Informatika Tanulmányi Verseny 2024-01-13 Informatika Național dícséret Tatár Bence Gáll Annamária
Nemes Tihamér Informatika Tanulmányi Verseny 2024-01-13 Informatika Național dícséret Ráduly Roland-Márk Gáll Annamária
Implom József helyesírási verseny 2024-01-13 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Pénzes Bíborka Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2024-01-13 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Pakucs-Damokos Karolina Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2024-01-01 Magyar nyelv és irodalom Județean III. Héjja Tímea Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2024-01-01 Magyar nyelv és irodalom Județean I. SZENTES ÁGNES Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2024-01-01 Magyar nyelv és irodalom Național I. SZENTES ÁGNES Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2024-01-01 Magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Főcze Csegezy Dorka Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2024-01-01 Județean dicséret Molnos Adrienn-Katalin Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2024-01-01 Magyar nyelv és irodalom Județean III. Molnos Adrienn-Katalin Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2024-01-01 Magyar nyelv és irodalom Județean III. Molnos Adrienn-Katalin Dr. Pénzes Ágnes,
Kedves Laura Rita
2024-01-01 Județean Dr. Pető Mária
2024-01-01 Județean Dr. Pető Mária
2024-01-01 Județean Jakab Anna
2024-01-01 Județean Jakab Anna
2024-01-01 Județean Jakab Anna
Parada Eco 2023-12-18 Művészet/Rajz Județean II. Rétyi Ödön Dániel Lőrincz Enikő
Parada Eco 2023-12-18 Művészet/Rajz Județean Dicséret Grosshardt Máté Mihály Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2023-12-13 Művészet/Rajz Județean II. Támpa Fanni Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2023-12-13 Művészet/Rajz Județean Dicséret Farkas Dávid Attila Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2023-12-13 Művészet/Rajz Județean Dicséret Babos Kata Lőrincz Enikő
LuminaMath Országos Matematikaverseny 2023-12-09 Matematika Județean Dicséret Bardoczi Petra Urbán Laura
Népmese Napja 2023-11-28 Anyanyelv Județean III. Antal Tamás, József Nóra, Kányádi Mihály Vinceffy Réka
Bege Antal Matematika Emlékverseny 2023-11-25 Interjudețean II. Betyárok Deák Éva
XVII. Dürer Verseny 2023-11-24 Matematika Interjudețean I. Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Deluxe Masszázs vállalat Deák Éva
XVII. Dürer Verseny 2023-11-24 Matematika Interjudețean I. Csillámpigeons Deák Éva,
Ugron Szabolcs,
Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály 2023-11-17 Matematika Interjudețean III. Észkombájn2 Deák Éva
XXI.TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2023-10-21 Zene Județean Dicséret Tóth Zsófia Lőrincz Enikő
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2023-10-21 Ének-zene Județean II. Pethő Sára Bálind Eszter
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály 2023-10-13 Matematika Județean II. Észkombájn Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály 2023-10-13 Matematika Județean III. A leghosszabb Bolyai néééééééééééééééééééé...v Deák Éva

Rezultate anterioare

Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2023-06-18 Fizika Internațional X. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Național I. Bardoczi Petra Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Național I. Fazakas Máté Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Național II. Gál Hanna Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Național III. Höncz Krisztián- Dániel Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Național Dicséret Lukács Lóránd Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Național I. Nagy Márton Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Național II. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Național III. Zsigmond Léna Urbán Laura
A mesék világa 2023-06-14 Rajz Interjudețean III. Pap Zita Gászpor Melinda
A mesék világa 2023-06-14 Rajz Interjudețean III. Lakatos Anna Gászpor Melinda
5letből jövő 2023-06-02 Vállakozástan Internațional I. Márkosi Márta
Hevesy György Kémiaverseny 2023-06-02 kémia Internațional laboratóriumi ERCSE FERENC Bajka Mária Magdolna
Speak Out Creative Writing 2023-05-21 Angol Național Dicséret Pál Ágnes Nyeste Emőke
Öttusa 2023-05-20 Național V. László Boglárka
10. Alfa és Omega országos fizikaverseny 2023-05-20 Național I. ERCSE FERENC Lőrincz Enikő Éva
10. Alfa és Omega országos fizikaverseny 2023-05-20 Național dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Lőrincz Enikő Éva
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2023-05-19 Német Județean I. Kiss Henrietta Elekes Emese
Háromszéki népdalbarátok vetélkedője 18. 2023-05-18 anyanyelv Județean II. BIRTALAN ZSOLT Incze Jolán
10. Alfa és Omega országos fizikaverseny 2023-05-15 Județean dicséret Berde Dávid Lőrincz Enikő Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2023-05-13 matematika Național II. ERCSE FERENC Gödri Judith
XXII. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-05-13 Matematika Național dicséret Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
Vadon rajzverseny VIII. 2023-05-13 rajz Județean I. . SZABÓ HUBA Incze Jolán
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2023-05-12 Magyar nyelv Național IV. Háromszék Független NapilapkKülöndíja Regélők Szőcs Borbála Anikó
Premiul HENRI COANDA 2023-05-12 Fizika-Robotika Național I. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-05-11 Național V. Dicséret Tudorel Maya Magyari Tünde-Aranka
Háromszéki népdalbarátok vetélkedője 2023-05-11 ének Județean II. Lőfi Nóra Hatos Gabriella
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia Național különdíj Fülöp Zsigmond-Zsolt Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája 2023-05-10 biológia Național különdíj Boros- Márton Fruzsina Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia Național különdíj Deák Zalán-Gyárfás Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia Național különdíj Kinda Jázmin Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia Național különdíj Sándor Kinga Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia Național különdíj Nagy Adrienn Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia Național különdíj Nagy Attila Csia Kinga Emese
Fantáziamadár 2023-05-08 Művészet/Rajz Interjudețean II. Kovács Ágnes Lőrincz Enikő
Fantáziamadár 2023-05-08 Művészet/Rajz Interjudețean III. Vinczi Máté Lőrincz Enikő
Fantáziamadár 2023-05-08 Művészet/Rajz Interjudețean Dicséret Babos Kata Lőrincz Enikő
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-05-06 Național II. NIȚĂ DAVID Szép Helga Dolma
Nyárádi Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2023-05-06 Biológia Național V. dicséret Sztojka Csanád Csia Kinga Emese
XVI. BOLYAI FARKAS MULTIDISZCIPLINÁRIS TANTÁRGYVERSENY_ Heinrich László versenye 2023-05-06 Fizika Național IX. Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
Bolyai Farkas Országos Multidiszciplináris Tantárgyverseny - Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgy 2023-05-06 Biológia Național I. Pál Ágnes Zágoni Imola
Bolyai Farkas Országos Multidiszciplináris Tantárgyverseny - Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgy 2023-05-06 Biológia Județean VI. Dicséret Jancsó Abigél Zágoni Imola
George Emil Palade 2023-05-06 Biológia Județean IV. Dicséret SZENTES ÁGNES Benedek Orsolya Zsuzsa
XVI. BOLYAI FARKAS MULTIDISZCIPLINÁRIS TANTÁRGYVERSENY_ Heinrich László versenye, Fizika, Országos 2023-05-06 Fizika Național VIII. Kiss Csongor Lőrincz Enikő Éva
XVI. BOLYAI FARKAS MULTIDISZCIPLINÁRIS TANTÁRGYVERSENY_ Heinrich László versenye, Fizika, Országos 2023-05-06 Fizika Național Jancsó Bálint Lőrincz Enikő Éva
AUGUSTIN MAIOR FIZIKA VERSENY - BABES-BOLYAI TUDOMANY EGYETEM - FIZIKA KAR 2023-05-06 Fizika Național Timár Szabolcs Lőrincz Enikő Éva
Multidisciplinar Bolyai Farkas 2023-05-05 Angol Național I. Bálint Gyopár Kotró-Kosztándi László
MIFIZ- alkalmazott fizikaverseny 2023-05-05 Fizika Interjudețean VII. Repülő All-stars Dr. Pető Mária
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek Județean dicséret Opra Boróka Gáll Éva
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek Județean dicséret Péli Nóra Gáll Éva
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek Județean III. Fejér Nóra Gáll Éva
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek Județean II. Zsigmond Léna Urbán Laura
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek Județean Dicséret Gál Hanna Urbán Laura
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek Județean Dicséret Muntyán Gréta Urbán Laura
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny, Teleki Sámuel Földrajz Tantárgyverseny 2023-05-04 földrajz Național V. dicséret Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Speak Out - Scriere Creatoare 2023-05-02 Național IV. Pál Ágnes Kópis Andrea
Bölcs Diákok 2023-05-01 Național II. Tókos Ibolya Lujza
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2023-05-01 Național II. Tókos Ibolya Lujza
Gelei József Országos Biológia Tantárgyverseny 2023-04-29 Biológia Național II. Fülöp Véda Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2023-04-29 Biológia Național III. Pál Ágnes Zágoni Imola
Nemzetközi Magya Matematika Verseny 2023-04-26 Matematika Internațional III. Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2023-04-26 Matematika Internațional V. Tordai Ákos Oláh-Ilkei Árpád
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny 2023-04-26 Magyar nyelv és irodalom, anyanyelv Interjudețean IV. Albert Réka Jánó Enikő
A mesék világa 2023-04-24 Művészet/Rajz Interjudețean Dicséret Luka Petra Lőrincz Enikő
A mesék világa 2023-04-24 Művészet/Rajz Interjudețean Dicséret Kicsi Zsanett Boróka Lőrincz Enikő
A mesék világa 2023-04-24 Művészet/Rajz Interjudețean Dicséret Kovács Ágnes Lőrincz Enikő
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2023-04-23 Matematika Internațional Dicséret Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád
Szép magyar beszéd 2023-04-22 Magyar nyelv Internațional az Anyanyelvápolók Szövetségének különdíja Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2023-04-22 Fizika Național II. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi verseny 2023-04-22 Anyanyelv Național III. Szabó Dorka Şaica Enikő
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2023-04-21 Matematika Internațional III. Bereczki Balázs Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2023-04-21 Matematika Internațional Dicséret Dezső Szilárd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2023-04-21 Matematika Internațional Dicséret Kovács Koppány Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2023-04-21 Matematika Internațional II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Magyarságtörténet tantárgyverseny 2023-04-21 Magyarságtörténet Național III. Pénzes Ábel-Vas Petra VII.D Pénzes Lóránd István
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-04-21 Matematika Național Dicséret Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
Nemzeti Matematika tantárgyverseny 2023-04-17 Matematika Național Dicséret DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Kisgyörgy Alpár
Országos Matematika Olimpia 2023-04-14 Matematika Național Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád
Protestáns Tantárgyverseny 2023-04-13 Református vallás Național III. Moroianu Ana Dr. Kinda Eleonóra
Matematika tantárgyverseny 2023-04-12 matematika Național különdíj ERCSE FERENC Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) 2023-04-12 Matematika Național Bronz érem Miklós Janka Ugron Szabolcs
MANT_ Tervezd meg a következő magyar űrhajós programját 2023-04-12 Fizika- Csillagászat Special III. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Tervezd meg a következő magyar űrhajós programját 2023 2023-04-12 Fizika- asztrofizika Internațional III. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
4th Spark English Contest 2023-04-10 Angol Județean I. Shining Umbrellas Kotró-Kosztándi László
Campionatul județean de Pentatlon 2023-04-09 Atlétika Județean II. Veress Kincső Jakab-Benke Hajnalka
Öttusa 2023-04-08 Județean I. Gombák László Boglárka
4th Spark English Contest 2023-04-07 Angol Județean I. Shining Umbrellas Kotró-Kosztándi László
Minoan Robotsport Global Olympiad 2023-04-06 Fizika-Robotika Internațional I. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Minoan Robotsport Global Olympiad 2023-04-06 Fizika-Robotika Internațional I. Lőrincz Zente-Örs Dr. Pető Mária
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-04-04 Matematika Județean II. Szep Márk Csanád Donáth Lara Nemes Ildikó
Tetratlon- Atlétika 2023-04-03 Testnevelés Județean I. HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Minikézilabda 2023-04-01 Interjudețean IV. László Boglárka
XII. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - döntő 2023-04-01 földrajz Internațional A legjobb határon túli csapat Bakancskák Makfalvi Zsuzsa
Spark English Contest 11th grade 2023-03-30 Angol Județean I. Three Sunflowers in the Afterglow Varga Mónika
Spark English Contest 11th grade 2023-03-30 Angol Județean II. Lemon Tree Varga Mónika
Spark English Contest 11th grade 2023-03-30 Angol Județean II. Lemon Tree Varga Mónika
Spark English Contest - 5th grade 2023-03-30 Angol Județean II. The White Phoenixes Nyeste Emőke
Spark English Contest - 5th grade 2023-03-30 Angol Județean I. No Names Nyeste Emőke
Spark English Contest - 7th grade 2023-03-30 Angol Județean I. Phosphor Nyeste Emőke
Spark English Contest - 9th grade 2023-03-30 Angol Județean II. Broccoli Nyeste Emőke
Spark English Contest - 9th grade 2023-03-30 Angol Județean III. Hellfire Club Nyeste Emőke
Spark English Contest - 11th grade 2023-03-30 Angol Județean III. CapCakes Nyeste Emőke
Spark English Contest - 11th grade 2023-03-30 Angol Județean II. Lemon Tree Nyeste Emőke
Pe urmele lui Orbán Balázs 2023-03-30 Művészetek - Rajz Interjudețean I. Deák Etele Hatos Gabriella
Pe urmele lui Orbán Balázs 2023-03-30 Művészetek - Rajz Interjudețean IV. Ördög Luca Sára Hatos Gabriella
Speak Out Monologue 2023-03-25 Angol Județean dicséret Bagoly Kata Varga Mónika
Speak Out Monologue 2023-03-25 Angol Județean III. Bálint Hanga Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2023-03-25 Német nyelv Județean I. Pieldner Ádám Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2023-03-25 Német nyelv Județean III. Tatár Ágota Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Olimpiada de limba germană modernă/ Német tantárgyverseny 2023-03-25 Județean I. Albert Fruzsina Elekes Emese
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-25 Județean I. Tudorel Maya Magyari Tünde-Aranka
Hevesy György Kémiaverseny 2023-03-25 kémia Național I. ERCSE FERENC Bajka Mária Magdolna
Hevesy György Kémiaverseny 2023-03-25 Kémia Național I. ERCSE FERENC Bajka Mária Magdolna
Gelei József Országos Biológia Tantárgyverseny 2023-03-23 Biológia Județean I. Fülöp Véda Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-03-23 biológia Interjudețean különdíj Tóth Zalán Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-03-23 biológia Interjudețean különdíj Both Ágnes Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája 2023-03-23 biológia Interjudețean különdíj Buzsi Máté Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2023-03-23 Biológia Județean II. Pál Ágnes Zágoni Imola
Gelei József Tantárgyverseny 2023-03-23 Biológia Județean I. Sánta Fruzsina Benedek Orsolya Zsuzsa
Kézilabda, liceum-lányok 2023-03-20 Județean IV. László Boglárka
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-20 Județean I. NIȚĂ DAVID Szép Helga Dolma
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-20 Județean II. Timofte Cristian Szép Helga Dolma
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-20 Județean I. Andriescu-Kádár Edina Szép Helga Dolma
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-20 Județean Nagy Ágota Szép Helga Dolma
XV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2023-03-19 Közgazdaságtan Național IV. Dicséret DHL Gazdag Ildikó
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Județean IV. dícséret Gálicza Ervin Gáll Annamária
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Județean IV. dícséret Jánó Ákos Gáll Annamária
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Județean III. Bangyán Bendegúz Gáll Annamária
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Județean IV. dícséret Tatár Bence Gáll Annamária
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Județean IV. dícséret Péter Máté Gáll Annamária
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Județean IV. dícséret Jánó Ákos Gáll Annamária
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Județean I. Ráduly Roland-Márk Gáll Annamária
27. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2023-03-18 Magyar nyelv Național III. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
Labdarugó Tymbark Kupa - U12 (V.-VI. osztályos) fiúk 2023-03-18 testnevelés Județean I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Gúzsba kötve táncolni fordítói verseny 2023-03-18 Național III. Veress Noa-Alexia Szép Helga Dolma
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-18 Județean V. Molnos Adrienn-Katalin Szép Helga Dolma
Protestáns tantárgyverseny 2023-03-18 Református vallás Județean II. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns tantárgyverseny 2023-03-18 Református vallás Județean I. Fejér Gyöngyi Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns tantárgyverseny 2023-03-18 Református vallás Județean I. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns tantárgyverseny 2023-03-18 Református vallás Județean II. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns tantárgyverseny 2023-03-18 Református vallás Județean I. Moroianu Ana Dr. Kinda Eleonóra
Magyarságtörténet tantárgyverseny 2023-03-18 Magyarságtörténet Județean I. Pénzes Ábel-Vas Petra VII.D Pénzes Lóránd István
Történelem tantárgyverseny 2023-03-18 Történelem Județean I. Ambarus Kriszta Pénzes Lóránd István
Magyarságtörténet tantárgyverseny 2023-03-18 Magyarságtörténet Județean III. Porzsolt Zalán - Bujdosó Lőrincz VI.C Pénzes Lóránd István
Magyarságtörténet tantárgyverseny 2023-03-18 Magyarságtörténet Județean IV. dicséret Antal Balázs és Olosz Gábor 6.C Pénzes Lóránd István
Történelem tantárgyverseny 2023-03-18 Történelem Județean dicséret Gecse Klaudia Pénzes Lóránd István
Magyarságtörténet tantárgyverseny 2023-03-18 Magyarságtörténet Județean dicséret Márkosi Magor - Puskás Bajkó Zsolt 6. B Pénzes Lóránd István
Apáthy István Felvételi Tantárgyverseny 2023-03-18 biológia Național felvételt nyert a BBTE Biológia szakára Sütő Katinka Nóra Csia Kinga Emese
Kányádi Sándor szavalóverseny 2023-03-17 anyanyelv Județean V. BIRTALAN ZSOLT Incze Jolán
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-16 Biológia Județean I. Baló Eszter Benedek Orsolya Zsuzsa
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-16 Biológia Județean II. Dezső Szilárd Benedek Orsolya Zsuzsa
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-16 Biológia Județean IV. Dícséret Seres Renáta Benedek Orsolya Zsuzsa
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-16 Biológia Județean IV. Dícséret Nagy Attila Benedek Orsolya Zsuzsa
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-16 Biológia Județean IV. Dícséret Benedek Hanna-Boglárka Benedek Orsolya Zsuzsa
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Județean IV. NIȚĂ DAVID Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Județean Dicséret Andók Tamás Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Județean I. Zrínyis csapat V.osztály Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Județean Dicséret Váncsa Ákos Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Județean Dicséret Ureczki Zsolt Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Județean Dicséret Andók Dezső-Dávid Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Județean Dicséret Gál Ilka-Boróka Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Județean Dicséret Lőrincz Soma-Péter Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Județean Dicséret Fazakas Péter Kisgyörgy Alpár
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-03-14 Județean III. Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád
Minikézilabda 2023-03-12 Kézilabda Județean I. László Boglárka
Biológia tantárgyverseny 2023-03-12 Biológia Județean III. Török Anna Abigél Benedek Orsolya Zsuzsa
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Județean I. Pieldner Ádám Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Județean II. Orbán Vilmos Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Județean III. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Județean III. Domokos Hunor-Tas Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Județean II. Kristály Szilárd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Județean Dicséret Simon Otilía Réka Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Județean Dicséret Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Matematika tantárgyverseny 2023-03-11 matematika Județean I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) 2023-03-11 Matematika Județean II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Nemzeti Matematika tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Județean I. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Kisgyörgy Alpár
Országos Matematika Olimpia 2023-03-11 Matematika Județean I. Fazakas Barbara Oláh-Ilkei Árpád
Országos Matematika Olimpia 2023-03-11 Matematika Județean II. Gálicza Ervin Oláh-Ilkei Árpád
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean I. Szántó Csenge Adrienn Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean Dicséret VIZI MÁTYÁS MÁTÉ Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean Dicséret Szabó Anna Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean Dicséret Oláh-Badi Anita Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean III. Vass Anita Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean dicséret Bartha Tas Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean III. Tudorel Maya Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean dicséret Máté Bence Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean dicséret Bagoly Kata Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean II. Szonda Regő Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean III. Seres Renáta Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean dicséret Răduță Ana Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean dicséret Nagy Boróka Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean I. Kozsokár Gergő Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean III. Răduţă Cristian Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean III. Vizi Attila Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean dicséret Tóth Orsolya Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean I. SZENTES ÁGNES Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean Dicséret Albert Fruzsina Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean II. András-Böhm Bertold Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean Dicséret Pál Ágnes Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean I. Szántó Csenge Adrienn Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Județean Dicséret VIZI MÁTYÁS MÁTÉ Nyeste Emőke
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol nyelv Județean dicséret Téglás Ede Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol nyelv Județean I. Balogh Áron Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol nyelv Județean dicséret Zágoni Tamás Vizsuly Tünde
Speak Out Monologue Section 2023-03-11 Angol nyelv Județean II. Téglás Kristóf-Benedek Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol nyelv Județean dicséret Szente Tímea Eszter Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol nyelv Județean I. Török Anna Vizsuly Tünde
Speak Out Monologue Section 2023-03-11 Angol nyelv Județean I. Kolumbán Nóra Vizsuly Tünde
Olimpiada de Limba Engleză 2023-03-11 Județean IV. Pál Ágnes Kópis Andrea
Olimpiada de Limba Engleză 2023-03-11 Județean II. András-Böhm Bertold Kópis Andrea
Olimpiada de Limba Engleză 2023-03-11 Județean IV. Ionas Nándor Kópis Andrea
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-11 magyar nyelv és irodalom Județean II. Pénzes Bíborka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-11 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Pakucs-Damokos Karolina Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-11 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Deme Larisa-Annamaria Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2023-03-11 magyar nyelv és irodalom Județean I. Pénzes Bíborka Dobra Judit
Kosárlabda bajnokság 2023-03-11 Testnevelés Județean II. Kosárlabda fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Gúzsba kötve táncolni fordítòi verseny 2023-03-10 Național IV. Veress Noa-Alexia Szép Helga Dolma
Informatika olimpia 2023-03-09 Informatika Județean I. Bereczki Anna Gáll Annamária
Bólyai Matematika Csapatverseny 2023-03-09 Matematika Județean Dicséret Zrínyis csapat V.osztály Kisgyörgy Alpár
Bólyai Matematika Csapatverseny 2023-03-09 Matematika Județean Dicseret Zrínyis csapat VIII.osztály Kisgyörgy Alpár
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi verseny 2023-03-08 Anyanyelv Județean IV. Roth Balázs Şaica Enikő
Megyei kézilabda líceum fiúk 2023-03-07 Kézilabda Județean I. László Boglárka
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2023-03-06 Fizika Județean I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2023-03-06 Fizika Județean II. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny, Fizika, Megyei 2023-03-06 Fizika Județean Jancsó Bálint Lőrincz Enikő Éva
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny, Fizika, Megyei 2023-03-06 Județean Kiss Csongor Lőrincz Enikő Éva
Római Katolikus Vallásverseny 2023-03-05 Județean III. Szabó Eszter Dr. Kondor Ágota
Fizika Tantárgyverseny 2023-03-05 Fizika Județean I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Fizika Tantárgyverseny 2023-03-05 Județean II. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
Fizika Tantárgyverseny 2023-03-05 Fizika Județean II. Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Național I. Höncz Krisztián- Dániel Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Național I. Toth Zoltán Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Județean I. Mikes Miklós Benedek Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Național I. Olosz Panna Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Național I. Mihály Iringó Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Național IV. Kovács Kata Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Național III. Kővári Timea Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Național III. Támpa Péter-Örs Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Național III. Kiss Regő Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Național III. Muntyán Gréta Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Național III. Bîrlă Jasmina Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Național III. Koncz Gyopárka Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Național III. Molnár Sára Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Național IV. Audi Krisztián Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Național II. Lepedus Richárd Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Național I. Erős Kristóf Attila Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Național I. Fazakas Máté Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Național I. Hecser László Torda Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Național I. Bíró Zsófia Jánó Enikő
Földrajz tantárgyverseny 2023-03-04 Földrajz Județean VI. dícséret Tokos Csongor Timár Timea
Földrajz tantárgyverseny 2023-03-04 Földrajz Județean IV. dícséret VIZI MÁTYÁS MÁTÉ Timár Timea
XXXIII. Herman Ottó Kárpát-Medencei Biológia Verseny 2023-03-04 Biológia Național különdíj Sorbán-Lepedus Zsófia Csia Kinga Emese
XXXIII. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny 2023-03-04 Biológia Național különdíj Bagoly Kata Csia Kinga Emese
XXXIII. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny 2023-03-04 Biológia Național különdíj Bujdosó Fruzsina Csia Kinga Emese
XXXIII. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny 2023-03-04 Biológia Național különdíj Benedek Botond Csia Kinga Emese
TUDEK 2023-03-04 Biológia Național IV. Dicséret Dezső Szilárd Benedek Orsolya Zsuzsa
TUDEK 2023-03-04 Biológia Național IV. Dicséret Pénzes Botond Mátyás Benedek Orsolya Zsuzsa
Csillagszerző Matematikaverseny 2023-03-03 Matematika Județean II. Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2023-03-03 Matematika Județean III. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2023-03-03 matematika Județean I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2023-03-03 matematika Județean III. Szabó-Kádár Viola Gödri Judith
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol Județean dicséret Máté Bence Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol Județean I. Nagy Boróka Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol Județean dicséret Kari Ákos Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol Județean I. DOSA CSILLA Nyeste Emőke
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol Județean I. Pál Ágnes Nyeste Emőke
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol Județean Dicséret Bálint Hanga Nyeste Emőke
Speak Out Creative Writing Section 2023-03-03 Angol nyelv Județean dicséret KOVÁCS BOGLÁRKA Vizsuly Tünde
Kosárlabda bajnokság 2023-03-03 Testnevelés Interjudețean IV. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Földrajz tantárgyverseny 2023-03-03 Földrajz Județean VI. dícséret Tokos Csongor Timár Timea
Fürkész Nyelvhelyességi Verseny 2023-03-03 Anyanyelv Județean VI. Győri Maja Vinceffy Réka
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Verseny 2023-03-03 Magyar nyelv Județean dicséret Fazakas Boglárka Imre Zsuzsánna
Fürkész Nyelvhelyességi verseny 2023-03-03 Anyanyelv Județean V. Péter Andrea Szakács Ágnes
Speak Out 2023-03-01 Angol Județean Dicséret Szabó Anna Kotró-Kosztándi László
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 2023-03-01 Național III. NAGY HAJNA-ZOLNA Tókos Ibolya Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2023-03-01 Județean IV. Nemes Ákos Tókos Ibolya Lujza
Simonyi Zzigmond helyesírási verseny 2023-03-01 Magyar Județean VI. DÁLNOKI ANITA-DORKA Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-01 Magyar Județean II. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-01 Biológia Județean II. Pénzes Botond Mátyás Benedek Orsolya Zsuzsa
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-24 Matematika Național VII. Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-24 Matematika Național IX. Tordai Ákos Oláh-Ilkei Árpád
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-24 Matematika Județean IV. Muntyán-Nagy Marót Şaica Enikő
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-24 Matematika Județean V. Roth Balázs Şaica Enikő
Minunile Carnavalului 2023-02-24 Județean II. Barkó Boglárka Gáll Éva
Minunile Carnavalului 2023-02-24 Vizuális művészetek Județean dicséret Opra Boróka Gáll Éva
”Minunile carnavalului” 2023-02-24 Vizuális művészetek Județean Dicséret Zsigmond Léna Urbán Laura
”Minunile carnavalului” 2023-02-24 Vizuális művészetek Județean II. Páll Anita Urbán Laura
Minunile carnavalului 2023-02-24 rajz Interjudețean I. Vancea Nóra Szakács Zsuzsa
Minunile carnavalului 2023-02-24 rajz Interjudețean III. Demjén Eszter Szakács Zsuzsa
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-23 Matematika Național II. Dezső Szilárd Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-23 Matematika Național III. Kovács Koppány Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-23 Matematika Național Dicséret Bereczki Balázs Deák Éva
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Județean Dicséret Gálicza Ervin Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Județean I. Jánó Ákos Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Județean II. Tatár Bence Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Județean IV. Lőrincz Zente-Örs Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Județean V. Téglás Ede Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Județean VI. Piroska Kincsö-Johanna Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Județean Dicséret Pál Gergő Oláh-Ilkei Árpád
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Internațional I. Fejér Nóra Gáll Éva
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Internațional II. Opra Boróka Gáll Éva
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Internațional III. Fekete Örs Gáll Éva
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Internațional dicséret Barkó Boglárka Gáll Éva
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Internațional II. Kászoni Zsófia- Boglárka Urbán Laura
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Internațional I. Gál Hanna Urbán Laura
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Internațional III. Zsigmond Léna Urbán Laura
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Internațional Dicséret Páll Anita Urbán Laura
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-22 Matematika Județean II. Nemes Zalán Şaica Enikő
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-21 Național dicseret SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-21 matematika Național III. ERCSE FERENC Gödri Judith
Országos Magyar Matematikaolimpia 2023-02-21 Matematika Național II. EMMV I. helyezés Miklós Janka Ugron Szabolcs
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-21 Matematika Județean II. Szép-Márk Csanád Nemes Ildikó
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-20 Național V. Dicséret Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-20 Național EMMV II. Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád
21. Fától fáig, verstől versig, Kányádi Sándor versmondó verseny 2023-02-18 anyanyelv Național V. BIRTALAN ZSOLT Incze Jolán
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean I. Daragus Csanád-Dávid Deák Éva
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean II. Porzsolt Zalán Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean IV. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean Dicséret Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean Dicséret Simon Otilía Réka Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean Dicséret Kristály Szilárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean I. Bereczki Balázs Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean II. Orbán Vilmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean III. Dezső Szilárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean IV. Seres Róbert Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean Dicséret Domokos Hunor-Tas Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean V. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean V. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean V. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Județean I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Județean II. SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Județean dicséret VAS PETRA Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Județean dicseret Szabó-Kádár Viola Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Județean dicseret Héjja Tímea Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean VII. Dícséret Bartos Kriszta Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean IV. Dícséret Fazakas Gergő Nándor Ugron Szabolcs
Speak Out - Scriere Creatoare 2023-02-17 Județean I. Pál Ágnes Kópis Andrea
Speak Out - Scriere Creatoare 2023-02-17 Județean IV. Ionas Nándor Kópis Andrea
Román nyelvészet 2023-02-17 Județean I. Răduţă Cristian Szép Helga Dolma
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean V. Nagy Zonga Lili Vinceffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean III. Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean dicséret Bajcsi Bíborka Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean I. Zrínyis csapat, IV. osztály, 2023. Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean II. Roth Balázs Şaica Enikő
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Județean II. Albert Előd Gáll Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Județean VIII. Opra Boróka Gáll Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Județean X. Para Lőrinc Gáll Éva
Regemondó verseny 2023-02-17 Anyanyelv/ Versmondás Județean I. Bujdosó Lázár Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Județean III. Mikes Miklós Benedek Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Județean I. Zrínyi- 4. osztályosok csapataa Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean Dicséret Bardoczi Petra Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Județean IV. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
Vidám versek versmondó vetélkedője 2023-02-16 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Sandu Franciska Dobra Judit
Minunile Carnavalului 2023-02-15 rajz Județean I. BIRTALAN ZSOLT Incze Jolán
A karnevál csodái 2023-02-15 Művészet/Rajz Județean II. Péterfi Petra Lőrincz Enikő
A karnevál csodái 2023-02-15 Művészet/Rajz Județean Dicséret Buzgó Patrik István Lőrincz Enikő
A karnevál csodái 2023-02-15 Művészet/Rajz Județean Dicséret Támpa Fanni Lőrincz Enikő
Vidám Versek Versmondó Versenye 2023-02-14 Județean I. VIRÁG NIMRÓD Kedves Laura Rita
Kosárlabda bajnokság 2023-02-12 Testnevelés Județean I. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosárlabda bajnokság 2023-02-11 Testnevelés Județean I. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Dürer Verseny 2023-02-10 Matematika Național V. fernye Deák Éva
Dürer verseny 2023-02-10 Matematika Național I. Pigeons Oláh-Ilkei Árpád
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-10 Matematika Județean V. József Nóra Vinceffy Réka
XXII. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-10 Matematika Județean dicséret Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-10 matematika Județean IV. Mikes Miklós Benedek Szakács Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-10 matematika Județean VI. Olosz Panna Szakács Ágnes
Jancsó Benedek Történelmi Emlékverseny 2023-02-07 Magyarságtörténet Județean I. Ercse Ferenc - Pénzes Ábel - Vas Petra 7. D Pénzes Lóránd István
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Județean I. Kristály Szilárd Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Județean Dicséret Albert Réka Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Județean Dicséret Simon Otilía Réka Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Județean Dicséret Daragus Csanád-Dávid Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Județean Dicséret Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Județean III. Kovács Koppány Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Județean II. Dezső Szilárd Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Județean I. Orbán Vilmos Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Județean Dicséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Județean Dicséret Máthé Szabolcs Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Județean Dicséret Bereczki Balázs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-04 matematika Județean II. SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-04 matematika Județean III. Szabó-Kádár Viola Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-04 matematika Județean I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Országos Magyar Matematikaolimpia 2023-02-04 Matematika Județean II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematikaolimpia 2023-02-04 Matematika Județean III. Bartos Kriszta Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematikaolimpia 2023-02-04 Matematika Județean V. Dícséret Fazakas Gergő Nándor Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika verseny 2023-02-04 Matematika Județean Dicséret Ureczki Zsolt Kisgyörgy Alpár
Országos Magyar Matematika verseny 2023-02-04 Matematika Județean Dicséret Robu Adrienn-Melanie Kisgyörgy Alpár
Országos Magyar Matematika verseny 2023-02-04 .Matematika Județean Dícseret ALBU PÉTER Kisgyörgy Alpár
Országos Magyar Matematika verseny 2023-02-04 Matematika Județean II. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Kisgyörgy Alpár
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-04 Matematika Județean II. Tatár Bence Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-04 Matematika Județean III. Jánó Ákos Oláh-Ilkei Árpád
Implom József Helyesírási Verseny 2023-02-03 Magyar nyelv Național III. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
Implom József helyesírási verseny 2023-02-01 Magyar Național VII. Oláh-Badi Anita Kedves Laura Rita
Versíró Pályázat Költészet Napja 2023-02-01 Anyanyelv Județean Szamos különdíj Győri Maja Vinceffy Réka
Különös karnevál 2023-02-01 Vizuális művészetek Județean III. Kászoni Zsófia- Boglárka Urbán Laura
Ifjúsági Bolyai pályázat 2023-01-26 biológia Internațional dicséret Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Mesék szárnyán 2023-01-25 Anyanyelv Județean III. Şaica Enikő
Mesék szárnyán 2023-01-25 Anyanyelv Județean IV. Şaica Enikő
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-01-24 Matematika Județean I. Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
A karnevál csodái 2023-01-23 Rajz Județean II. József Nóra Vinceffy Réka
A karnevál csodái 2023-01-23 Művészet-rajz Județean III. Holló Vivien Szakács Ágnes
A karnevál csodái 2023-01-23 Művészet-rajz Județean IV. Olosz Panna Szakács Ágnes
A karnevál csodái 2023-01-23 Rajz Județean II. Nagy Fanni Gászpor Melinda
A karnevál csodái 2023-01-23 Rajz Județean III. Pap Zita Gászpor Melinda
A karnevál csodái 2023-01-23 Rajz Județean Dicséret Lakatos Anna Gászpor Melinda
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-01-20 Matematika Județean Dicséret Orbán Klára Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-01-20 Matematika Județean II. Tordai Ákos Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-01-20 Matematika Județean III. Fazakas Barbara Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai Matematika Csapatverseny Dél-Hunnia Körzet 2023-01-17 Matematika Interjudețean IV. Varázsvizilovak Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2023-01-17 Matematika Național dicséret 2X2 néha 5 Imre Zsuzsánna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2023-01-17 Anyanyelv Județean III. Rácz Réka Napsugár Gászpor Melinda
EGMO Európai Lány Matematika Diákolimpia(Magyarországi válogató) 2023-01-01 Matematika Național VII. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Implom József Helyesírási Verseny 2023-01-01 Național V. KOVÁCS BOGLÁRKA Tókos Ibolya Lujza
Implom József Helyesírási Verseny 2023-01-01 Județean III. Tatár Ágota Tókos Ibolya Lujza
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-01-01 magyar nyelv és irodalom Județean III. Vidám Szabolcs Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2023-01-01 magyar nyelv és irodalom Județean II. Héjja Tímea Dr. Pénzes Ágnes
Kriza János mesemondó verseny 2023-01-01 magyar nyelv és irodalom Județean I. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Kriza János mesemondó verseny 2023-01-01 magyar nyelv és irodalom Național III. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-01-01 Județean II. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Légy a ma Petőfije szónokverseny 2023-01-01 Județean I. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2023-01-01 Magyar Județean V. Oláh-Badi Anita Kedves Laura Rita
2023-01-01 Județean Szép Helga Dolma
2023-01-01 Județean Szép Helga Dolma
2023-01-01 Județean Gazdag Ildikó
XXXIII. Herman Ottó Kárp 2023-01-01 Județean Csia Kinga Emese
Fizika Tantárgyverseny 2023-01-01 Fizika Județean II. Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
2023-01-01 Județean Dr. Pető Mária
2023-01-01 Județean Bajka Mária Magdolna
2023-01-01 Județean Bajka Mária Magdolna
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-01-01 Matematika Județean I. Nemes Ildikó
Karácsonyi szokások 2022-12-27 Művészet/Rajz Județean II. Támpa Fanni Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2022-12-27 Művészet/Rajz Județean Dicséret Kovács Apor László Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2022-12-27 Művészet/Rajz Județean Dicséret Buzgó Patrik István Lőrincz Enikő
Karácsonyi népszokások 2022-12-27 Rajz Județean Dicséret Lakatos Anna Gászpor Melinda
Karácsonyi népszokások 2022-12-27 Rajz Județean III. Drângă Lara Gászpor Melinda
Karácsonyi népszokások 2022-12-27 Rajz Județean Dicséret Pap Zita Gászpor Melinda
International Youth Math Challenge 2022-12-21 Matematika Internațional Silver honour Miklós Janka Ugron Szabolcs
Kenguru Matematikaverseny 2022-12-16 Județean II. Henning Ádám Vinceffy Réka
LuminaMath Matematikaverseny 2022-12-10 Național Dicséret Albert Réka Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2022-12-10 Național Dicséret Daragus Csanád-Dávid Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2022-12-10 Matematika Național Dicséret Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Luminamath Országos Matematika Verseny 2022-12-10 matematika Național II. ERCSE FERENC Gödri Judith
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi verseny 2022-12-10 Județean I. Roth Balázs Şaica Enikő
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi verseny 2022-12-10 Județean I. Szabó Dorka Şaica Enikő
Concursul LuminaMath 2022-12-10 Matematika Național dicséret Aczél Hanna Médea Gáll Éva
Concursul LuminaMath 2022-12-10 Matematika Național II. Fejér Nóra Gáll Éva
Concursul LuminaMath 2022-12-10 Matematika Național III. Opra Boróka Gáll Éva
LuminaMath 2022-12-10 Matematika Județean III. Bardoczi Petra Urbán Laura
LuminaMath 2022-12-10 Matematika Județean III. Fazakas Máté Urbán Laura
Spark Performance Day 2022-11-25 Angol Județean The Jury Award The Architect Nyeste Emőke
Spark Performance Day 2022-11-25 Angol Județean The Sparkiest Performance The Man, the Boy and the Donkey Nyeste Emőke
Spark Performance Day 2022-11-25 Angol Județean The Sparkiest Idea Cowboys and Indians Nyeste Emőke
Spark Performance Day 2022-11-25 Angol Județean The Silver Feather Award Pál Ágnes Nyeste Emőke
Spark Performance Day, Poetry. 2022-11-25 Angol nyelv Județean I. Mihály Iringó Jánó Enikő
Spark Performance Day, Poetry. 2022-11-25 Angol nyelv Județean II. Mikes Miklós Benedek Jánó Enikő
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național III. László Eszter Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național III. VIZI MÁTYÁS MÁTÉ Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național II. Kurucz Botond-Csanád Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național II. Deregan Andrea-Laura Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național II. Simon Dorka Boroka Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național II. Fehérvári Boglárka Mária Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național II. Bartha Tas Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național III. Máté Bence Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național II. Gödri Biborka Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național I. Nagy Gergő-Bence Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național II. Seres Renáta Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național II. Welbanks Anna-Heather Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național III. Kolumbán Nóra Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național I. NAGY HAJNA-ZOLNA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național II. BAKCSI BOGLÁRKA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național II. KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național III. DOSA CSILLA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național III. Györgyilyés Bence Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național I. Pulugor Dorka Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național I. Baló Ágnes Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național I. Csáki Abigél Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național I. László Adrienn Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național II. Pál Ágnes Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național II. András-Böhm Bertold Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național II. László Andrea Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național II. Szabo Alexia Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național III. Morea Alexandra Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național III. Ivácson Gergő Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Național III. Policsek Orsolya Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-17 Angol Național I. Tót Gergő Krisztián Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-17 Angol Național II. Horvát Kriszta Varga Mónika
Népmese napja - Mesés olvasójáték 2022-11-15 Anyanyelv Județean I. Şaica Enikő
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ - ESSZÉ KATEGÓRIA 2022-11-12 PSZICHOLÓGIA Interjudețean III. Nádudvary Gyopár Paltán Enikő
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ - RÖVIDFILM KATEGÓRIA 2022-11-12 PSZICHOLÓGIA Interjudețean I. Szabo Alexia Paltán Enikő
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ - ESSZÉ KATEGÓRIA 2022-11-12 PSZICHOLÓGIA Interjudețean III. Ambarus Kriszta Paltán Enikő
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ - RÖVIDFILM KATEGÓRIA 2022-11-12 PSZICHOLÓGIA Interjudețean I. Ilyés Csilla Orsolya Paltán Enikő
A földtudományi civil szervezetek közössége által szervezett II. kárpátmedencei földrajzi- és földtu 2022-11-12 földrajz, földtudomány Internațional V. EÜF Makfalvi Zsuzsa
Mesemondó verseny 2022-11-10 Anyanyelv Județean II. Bod Péter Megyei Könyvtár Csáki Noémi Şaica Enikő
AUGUSTIN MAIOR FIZIKA VERSENY - BABES-BOLYAI TUDOMANY EGYETEM - FIZIKA KAR 2022-11-08 Fizika Național EGYETEMI BEJUTÁS Pakucs-Damokos Tamás Lőrincz Enikő Éva
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2022-10-24 Zene Județean IV. Dicséret Para Luca Dombora Anna
XX. Tiszta Forrás Nápdalvetélkedő 2022-10-24 Județean I. Kocsis Tekla Şaica Enikő
XX. TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2022-10-24 Zene Județean Dicséret Tóth Zsófia Lőrincz Enikő
XX.Tiszta forrás népdalvetélkedő 2022-10-22 ének Județean III. Lőfi Nóra Hatos Gabriella
Kriza János Országos Ballada- és Mesemondó Verseny 2022-10-21 Anyanyelv Județean II. Bucsi Barnabás Gászpor Melinda
Kriza János Balladaéneklő vetélkedő 2022-10-20 Județean II. Nagy Réka-Anna Dombora Anna
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2022-10-20 magyar Județean I. Balázs Gergő Csia Kinga Emese
Bolyai Matematika Csapatverseny 2022-10-15 Matematika Județean VIII. Şaica Enikő
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály 2022-10-14 Matematika Județean II. Traktorista Tudósok Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály 2022-10-14 Matematika Județean IV. Agyosztag Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály 2022-10-14 Matematika Județean V. Székely rózsák Deák Éva
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika Județean I. ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika Județean I. Csillagok Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika Județean III. Irgum-Burgum Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2022-10-14 Matematika Județean III. 2x2 néha 5 Imre Zsuzsánna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2022-10-14 Matematika Județean dicséret Matemágusok Imre Zsuzsánna
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika Județean I. Matekhörcsik Szakács Ágnes
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika Județean III. Matematikusok Szakács Ágnes
Spark Treasure Hunt 2022-09-30 Angol Județean I. Three Adventurers Nyeste Emőke
Spark Treasure Hunt 2022-09-30 Angol Județean I. Free Bog Nyeste Emőke
Mese, mese, meskete rajzpályázat 2022-09-30 Művészetek/Rajz Județean II. Debreczi Debora Imre Zsuzsánna
Mese, mese, meskete 2022-09-30 Művészet-rajz Județean III. András- Nagy Patrícia Szakács Ágnes
A MI OLIMPIÁNK 2022-09-26 Kézilabda, férfi Național III. László Boglárka
A MI OLIMPIÁNK 2022-09-25 Labdarúgás, női Național I. Téglás Krisztina, Téglás Heléna, Veress Kincső László Boglárka
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Lábtenisz Național II. Kovács Koppány Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika-távolugrás Național I. Toro Csongor Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika- síkfutás Național II. Toro Csongor Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika- síkfutás 80m. Național II. Bálint Krisztina Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika-távolugrás Național II. Bálint Krisztina Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika-súlylökés Național III. Bálint Krisztina Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika- 1000m. Național IV. Soos Mate Kovács Tünde
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2022-06-16 Fizika Internațional V. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Ébrednek az erdő lakói 2022-06-07 Művészetek/Rajz Județean dicséret Kristály Sára Imre Zsuzsánna
VII. Vadon Megyei Rajzverseny 2022-06-07 Rajz Județean I. Páll Anita Urbán Laura
Nemes Tihamér online 5 fordulós programozási verseny 2022-06-05 Informatika Internațional IX. Răduţă Cristian Gáll Annamária
Eroi de legendă 2022-06-05 Művészetek/Rajz Județean II. Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
Eroi de legendă 2022-06-05 Művészetek/Rajz Județean dicséret Hável Flóra Imre Zsuzsánna
Eroi de legendă 2022-06-05 Rajz Județean II. Toth-Takó Jázmin Urbán Laura
Eroi de legendă 2022-06-05 Rajz Județean III. Muntyán Gréta Urbán Laura
Eroi de legendă 2022-06-05 Rajz Județean Dicséret Bardoczi Petra Urbán Laura
Gelei József 2022-05-28 biológia Național I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológia Tantárgyverseny 2022-05-28 biológia Național V. dicséret Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
Gelei József országos biológia tantárgyverseny 2022-05-28 Biológia Național II. Pál Ágnes Zágoni Imola
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika Național I. Albert Előd Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika Național I. Cazacu Máté Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika Național I. Fejér Nóra Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Național II. Gecse Boróka Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Național II. Grüman- Csiki Benett Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Național I. Kelemen Magor Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Național I. Opra Boróka Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Național II. Pakucs Csanád-Eduárd Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Național I. Para Lőrinc Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Național III. Tothpál Márk Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Național I. Bardoczi Petra Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Național II. Fazakas Máté Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Național II. Lukács Lóránd Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Național I. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Național II. Toth-Takó Jázmin Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Național I. Zsigmond Léna Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Național I. Simon Gábor- Krisztián Urbán Laura
Apáczai Csere János nemzetközi magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-05-21 Magyar nyelv és irodalom Internațional dicséret és három különdíj Fazakas Barbara Dr. Pénzes Ágnes
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2022-05-21 Magyar Interjudețean I. 6 különdíj Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2022-05-21 Magyar Internațional I. 6 különdíj Sánta Eszter Kedves Laura Rita
4th Spark English Contest 2022-05-20 Angol Județean I. CATastrophy Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2022-05-20 Angol Județean I. CATastrophy Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2022-05-20 angol Județean III. Three Brains Nyeste Emőke
7. Vadon Megyei Rajzverseny 2022-05-20 Művészet-rajz Județean I. Kovács Kata Szakács Ágnes
Koch Antal Geológia Verseny 2022-05-15 geológia Special egyetemi felvételt nyert a BBTE-re Szőcs Gellért Zsolt Makfalvi Zsuzsa
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2022-05-15 Magyar nyelv Național IV. Napsugár díj Menőmanók Hatos Gabriella
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-05-14 Matematika Național Dícséret Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-05-14 matematika Național I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-05-14 matematika Național II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
XV. Bolyai multidiszciplináris tantárgyverseny 2022-05-14 Angol nyelv Național IV. dicséret Szabó János Vizsuly Tünde
2022-05-14 Național II. Múltidézők Tókos Ibolya Lujza
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2022-05-14 Magyar nyelv Național II. Múltidézők Szőcs Borbála Anikó
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-05-14 Matematika Național A legeredetibb megoldások- különdíj BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-05-14 földrajz Național I. egyetemi felvételt nyert a BBTE-re Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
G.E. Palade 2022-05-14 Biológia Județean III. Edler Anna Csia Kinga Emese
G.E. Palade 2022-05-14 Biológia Județean VI. dicséret Papp Zalán-Magor Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula 2022-05-14 Biológia Național I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula 2022-05-14 Biológia Național IV. dicséret Mátyás Emese Csia Kinga Emese
Nyárádi Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2022-05-14 Biológia Național I. Pál Ágnes Zágoni Imola
George Emil Palade 2022-05-14 Biológia Județean Dícséret Pulugor Dorka Benedek Orsolya Zsuzsa
George Emil Palade 2022-05-14 Biológia Județean II. továbbjutó az országos szakaszra SZENTES ÁGNES Benedek Orsolya Zsuzsa
Bolyai Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-05-14 Biológia Național Dícséret Mátyás Emese Benedek Orsolya Zsuzsa
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-05-14 Matematika Național Népújság különdíj Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
Kosár bajnokság 2022-05-13 kosárlabda Interjudețean III. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
“Bolyai Farkas” Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-05-13 Fizika Județean dicséret Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
Venczel József esszéverseny 2022-05-12 Szociológia Național I. Moroianu Ana Márkosi Márta
Venczel József esszéverseny 2022-05-12 Szociológia Național II. Bogyor Hajnal Márkosi Márta
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Județean II. Material Girls Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Județean IV. Taco Cats Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Județean V. HBM Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Județean VI. Gekkos Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Județean II. Totally As Nyeste Emőke
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Județean I. HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Județean I. 6o m. futás HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Județean I. 8oom. futás HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Județean II. távolugrás HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 kislabdahajítás Județean III. HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Județean II. Nikula Milán Márk Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Județean II. 8oom. futás Nikula Milán Márk Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Județean IV. 6o m. futás Nikula Milán Márk Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Județean III. kislabdahajítás Nikula Milán Márk Kovács Tünde
ONSS-atlétika 2022-05-10 Testnevelés Județean I. 5o m Bocz Balázs-Sándor László Boglárka
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Județean I. 6o m. futás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Județean I. 8oom. futás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Județean I. távolugrás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Județean II. kislabdahajítás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Județean III. súlylökés Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Județean IV. kislabdahajítás Siklódi Máté Endre Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Județean IV. súlylökés Siklódi Máté Endre Kovács Tünde
Fantáziamadár 2022-05-10 rajz Județean II. Opra Boróka Gáll Éva
Fantáziamadár -rajzverseny 2022-05-10 Rajz Județean III. Kővári Timea Urbán Laura
Fantáziamadár -rajzverseny 2022-05-10 Rajz Județean I. Bardoczi Petra Urbán Laura
Fantáziamadár -rajzverseny 2022-05-10 Rajz Județean III. Muntyán Gréta Urbán Laura
Fantáziamadár 2022-05-10 Művészet/Rajz Interjudețean II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Fantáziamadár 2022-05-10 Művészet/Rajz Interjudețean II. Para Luca Lőrincz Enikő
Fantáziamadár 2022-05-10 Művészet/Rajz Interjudețean III. Maroti Magor-Örs Lőrincz Enikő
CANSAT 2022- ESA-ESERO miniszatellit verseny 2022-05-09 Fizika-robotika-űrkutatás Național III. Most Professional team CanSat Dr. Pető Mária
Labdarúgás, lányok-liceum 2022-05-06 Testnevelés-foci Interjudețean II. CanSat László Boglárka
ONSS-atlétika 2022-05-06 Testnevelés Județean II. 6oom BOÉR SZABOLCS László Boglárka
Gelei József 2022-05-06 Biológia Județean IV. dicséret Szász Krisztián Csia Kinga Emese
Gelei József Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Județean I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Gelei József Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Județean III. Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Județean I. Pál Ágnes Zágoni Imola
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Județean II. Tatár Ágota Zágoni Imola
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-04-29 Magyar Național II. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-04-29 FIZIKA Național I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Robotics Championship MINI Sumo 2022-04-29 Fizika-robotika Național VI. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Vermes Miklós fizika verseny 2022-04-29 Fizika Național V. Răduţă Cristian Albert Balázs
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-04-21 Matematika Național III. minisztériumi dícséret Dezső Szilárd Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-04-21 Matematika Național III. minisztériumi dícséret Albert Réka Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-04-21 Matematika Național VI. minisztériumi dícséret Kovács Koppány Deák Éva
Protestáns tantárgyverseny 2022-04-21 Református vallás Național V. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Magyar Matematika Olilmpia 2022-04-20 matematika Național II. ERCSE FERENC Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-04-20 matematika Național III. SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-04-20 matematika Național dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Nyárádi Erasmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2022-04-20 biológia Județean dicséret Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-04-16 Matematika Național mențiune de onoare Kristály Szilárd Deák Éva
Matematika tantárgyverseny 2022-04-16 matematika Național V. dicseret ERCSE FERENC Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) 2022-04-16 Matematika Național Különdíj (Mențiune de onoare) Miklós Janka Ugron Szabolcs
Nemes Tihamér programozási verseny 2022-04-15 Informatika Internațional 14. helyezés Răduţă Cristian Gáll Annamária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-04-13 FIZIKA Național dicséret Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Úrkutatási verseny 2022-04-13 FIZIKA-csillagászat Internațional II. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Székelyföldi Kincskeresők 2022-04-08 Magyar nyelv és irodalom, történelem, néprajz, hagyományőrzés, művészet Județean I. Mókusnégyes Jánó Enikő
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Județean Dicséret NIȚĂ DAVID Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Județean Dicséret DOSA CSILLA Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Județean Dicséret ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Județean Dicséret NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
XIV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2022-04-08 Közgazdaságtan Național IV. Dicséret A jó, a rossz és a csúf Gazdag Ildikó
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Județean I. Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Județean dicséret Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Județean dicséret Molnár Lelle Ágota Imre Zsuzsánna
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Județean IV. dicséret Szabó-Kádár Viola Hatos Gabriella
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2022-04-07 Magyar nyelv Județean II. Menőmanók Hatos Gabriella
Kézilabda, liceum-lányok 2022-04-06 Testnevelés-kézilabda Județean II. CanSat László Boglárka
Kézilabda, liceum-fiúk 2022-04-05 Testnevelés-kézilabda Județean I. CanSat László Boglárka
26. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2022-04-04 Magyar nyelv Național V. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
26. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2022-04-04 Magyar nyelv Național Legjobb feladatlap Moroianu Ana Szőcs Borbála Anikó
Kézilabda, gimnázium-lányok 2022-04-03 Testnevelés-kézilabda Județean II. CanSat László Boglárka
XI. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő 2022-03-31 földrajz Internațional A legjobb határon túli csapat Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2022-03-30 magyar nyelv és irodalom Județean Pénzes Bíborka Dobra Judit
Tudományos Ismeretterjesztő Társulat és a Természet Világa folyóirat - NKA által támogatott - XXXI. 2022-03-30 biológia Internațional díjazott Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika Județean Dícséret Daragus Csanád-Dávid Deák Éva
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika Județean I. Kristály Szilárd Deák Éva
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika Județean I. Dezső Szilárd Deák Éva
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika Județean II. Máthé Szabolcs Deák Éva
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 matematika Județean dicseret BARTOS BALÁZS ATTILA Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 Județean dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 Județean I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 matematika Județean I. Tatár Bence Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) 2022-03-26 Matematika Județean II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Cambridge English First 2022-03-26 Angol Internațional B2 Virág Anna Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 Angol Internațional B2 Ráduly István-Hunor Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 Angol Internațional B2 Szőcs Gellért Zsolt Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 Angol Internațional B2 Dumitru Izabella Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 angol Internațional C1 Tunya Lénárd-Sándor Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Internațional B2 Kisgyörgy Hunor Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Internațional B2 Udvardi Kincső-Timea Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Internațional B2 Olosz Edina Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Internațional B2 Babós Anita Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Internațional B2 Geréd Artúr Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Internațional B2 Szén Tamás-Lajos Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Internațional B2 Bodor Bálint Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Internațional B2 Depner Edina Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Internațional B2 Bodor Bence Nyeste Emőke
Labdarúgó leánycsapat(V.-VIII.) bajnokság 2022-03-26 labdarúgás Județean V. Kovács Tünde
Pénzmágnes- Kulcs a gyarapodáshoz 2022-03-26 Vállakozástan Interjudețean III. CanSat Dr. Pető Mária
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ Județean III. BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ Județean IV. SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ Județean II. ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-03-25 Județean továbbjutott az országos szakaszra Dobri Attila Makfalvi Zsuzsa
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-03-25 Județean továbbjutott az országos szakaszra Balogh Antónia Makfalvi Zsuzsa
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-03-25 földrajz Județean továbbjutott az országos szakaszra Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Regemondó verseny 2022-03-25 Magyar Județean dicséret Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2022-03-25 Anyanyelv Județean II. Csorja Soma-Solt Lőrincz Enikő
Képrege - A csodaszarvas 2022-03-25 Művészet/Rajz Județean I. továbbjutó az országos szakaszra Gajai Petra Lőrincz Enikő
Képrege - A csodaszarvas 2022-03-25 Művészet/Rajz Județean II. Para Luca Lőrincz Enikő
Képrege verseny 2022-03-25 Művészetek - Rajz Județean III. Jakab Sándor Lóránd Hatos Gabriella
Képrege verseny 2022-03-25 Művészetek - Rajz Județean II. Kiss Henrietta Hatos Gabriella
Képrege verseny 2022-03-25 Művészetek - Rajz Județean IV. Cherciu Ivett Bernadett Hatos Gabriella
Kosárlabda bajnokság 2022-03-24 kosárlabda Județean II. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosárlabda bajnokság 2022-03-23 kosárlabda Județean I. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Labdarúgás , lányok-elemi 2022-03-21 Testnevelés-foci Județean I. CanSat László Boglárka
Labdarúgás, lányok-liceum 2022-03-20 Testnevelés-foci Județean I. CanSat László Boglárka
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Internațional C2 Szonda Gergő Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Internațional C2 Fazakas Dávid-Antal Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Internațional C2 Kató Balázs Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Internațional C1 Joó Zsolt-Kristóf Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Internațional C1 Demény Ágnes Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Internațional C1 Horváth Ákos Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Internațional C1 Molnár Aporka Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Internațional C1 Fazakas Johanna Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Internațional C1 Ferencz Vanessa Karola Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Internațional C2 Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Internațional C1 Boros Kriszta Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Internațional C1 Ilyés Norbert István Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Internațional C2 Gergely Zsolt Vizsuly Tünde