Székely Mikó Kollégium

Fazakas Gergő Nándor



Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Mikó Consort tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .
A Varázsvizilovak tagja voltam .
A Varázsvizilovak tagja vagyok .

Eredmények

2014-11-22, LuminaMath-matematikaverseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Váta Lívia

2014-11-22, Lumina Math, matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Váta Lívia

2015-03-12, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, matematika, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Váta Lívia

2016-05-14, Barátság Kupa, Labdarugás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2016-10-14, Bolyai matematika csapatverseny, matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2016-10-29, III.Labdarugó Barátság Kupa, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2016-11-18, Bolyai matematika csapatverseny, matematika, Országos VIII. hely (Erdély legjobb V-es csapata) | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2016-11-26, Luminamath Matematikaverseny, matematika, Országos dícséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-01-14, Erdélyi Magyar Matematika Verseny, matematika, Megyei dícséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-03-07, Zrínyi Ilona matematika verseny, matematika, Megyei dícséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-06-10, Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2017-10-27, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2017-11-25, Luminamath Matematikaverseny , matematika, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-01-20, Megyei Magyar Matematika Olimpia , matematika, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-02-16, Zrínyi Ilona matematika verseny, matematika, Megyei dicséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-03-10, Matematika Olimpia megyei , matematika, Megyei dicséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-04-21, Speak Out Creative Writing, Angol, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Varga Mónika

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-06-23, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Nemzetközi III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Veres Enikő-Eszter (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-10-24, Bolyai Matematika Csapatverseny megyei , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2018-11-24, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2019-03-06, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2019-10-19, Barátság Kupa- labdarúgó torna , testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2019-11-21, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2020-01-18, Megyei Magyar Matematika Olimpia , matematika, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei X. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2020-02-23, Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos fiúk , Testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2020-06-03, Bolyai matematika csapatverseny, matematika, Nemzetközi II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Varázsvizilovak csapat)

2022-01-19, Bolyai Matematika Csapatverseny Dél-Hunnia Körzet, Matematika, Megyeközti II. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (Varázsvizilovak csapat)

2022-02-26, Bolyai Matematika Csapatverseny Dél-Hunnia Körzet, Matematika, Országos V. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (Varázsvizilovak csapat)

2022-03-05, XXXI Erdélyi Magyar Matematikaveseny, IV Országos Magyar Matematikaolimpia (Olimpiada De Matematică , Matematika, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs



Események

Szórványtábor

A Székely Mikó Kollégium VI.C osztályának szórványprogramja 2022. június 10-12. között a medgyesi diákok sepsiszentgyörgyi látogatásával folytatódott, így a két diákközösség egy közös táborozáson vehetett részt. Ez alkalommal a medgyesi diákok megismerhették városunkat és környékét. Élménydús programokra került sor: a városi sétavonatozás egy sugásfürdői vonatozással egészült ki, ellátogattunk a Sepsi OSK stadionba és a Vadászmúzeumba, megnéztük városunk legjelentősebb turisztikai látványosságait, bábszínházban és a moziban is voltunk, ahol egy 3D-s filmet láttunk.

2022.június 20.

Közérdekű információk

Előkészitő osztályok tanítónőinek nyilvános sorshuzása

Ezúton értesítjük Önöket, hogy az előkészitő osztályok tanítónőinek nyilvános sorshuzása a 2022-2023-as tanévre augusztus 25-én (csütörtökön) 16:00 órától fog zajlani iskolánk Konferencia termében. 

2022.augusztus 10.