Székely Mikó Kollégium

Eredményeink



Kiemelkedő eredmények a 2023-2024-as tanévben

Listázás: Időrendi sorrendben | Diák neve | Tanár neve | Katedra szerint
Karácsonyi szokások 2024-12-13 Művészet/Rajz Megyei Dicséret Babos Kata Lőrincz Enikő
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2024-04-12 Német Megyei IV. Dicséret Fejér Tamás Elekes Emese
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2024-04-12 Német Megyei II. BARABÁS MÁTYÁS Elekes Emese
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2024-04-12 Német Megyei IV. Dicséret Főcze Csegezy Dorka Elekes Emese
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2024-04-12 Német Megyei II. GAZDA ESZTER ANNA Elekes Emese
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2024-04-12 Német Megyei III. Kiss Henrietta Elekes Emese
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2024-04-12 Német Megyei IV. Dicséret Császár Panna Elekes Emese
U8 Cupa Tymbark Junior fete 2024-04-05 Labdarúgás Megyei I. László Boglárka
KAV- Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2024-04-05 Anyanyelv Megyei III. Nyelvtörők Szakács Ágnes
Gelei József Tantárgyverseny 2024-03-28 Biológia Megyei II. Sánta Fruzsina Benedek Orsolya Zsuzsa
Tudományos értekezletek biológiából 2024-03-28 Biológia Megyei II. Sánta Fruzsina Benedek Orsolya Zsuzsa
Öttusa 2024-03-28 III.E Megyei II. László Boglárka
Öttusa 2024-03-28 III.C Megyei III. László Boglárka
Kézilabda, lici, fiúk 2024-03-27 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2024-03-23 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Pénzes Bíborka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2024-03-23 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Bujdosó Fruzsina Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2024-03-23 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Pakucs-Damokos Karolina Dobra Judit
Biológia tantárgyverseny 2024-03-17 Biológia Megyei III. Szente Tímea Eszter Benedek Orsolya Zsuzsa
Földrajz Tantárgyverseny 2024-03-17 Földrajz Megyei dicséret Tokos Csongor Berekméri Annamária
Német tantárgyverseny 2024-03-16 Német Megyei I. Daragus Csanád-Dávid Elekes Emese
Protestáns VallásTantárgyverseny 2024-03-16 Megyei IV. Kristály Sára Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallás Tantárgyverseny 2024-03-16 Református vallás Megyei II. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallás Tantárgyverseny 2024-03-16 Református vallás Megyei IV. Kristály Sára Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallás Tantárgyverseny 2024-03-16 Református vallás Megyei IV. Fejér Gyöngyi Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallás Tantárgyverseny 2024-03-16 Református vallás Megyei I. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2024-03-16 matematika Megyei III. Mikes Miklós Benedek Szakács Ágnes
Háromszék az én hazám – helytörténeti pályázat és diákkonferencia 2024-03-13 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Kolcze Tihamer Dobra Judit
U 16, labdarúgás, lányok 2024-03-13 Megyei IV. László Boglárka
TUDEK 2024-03-09 Biológia Országos I. Pénzes Botond Mátyás Benedek Orsolya Zsuzsa
Kézilabda líceum 2024-03-03 Lány kézilabda Megyei III. László Boglárka
Minikézilabda 2024-03-02 Megyei I. László Boglárka
A karnevál csodái 2024-02-26 Művészet-rajz Megyei IV. Olosz Panna Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 matematika Megyei IV. Mikes Miklós Benedek Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 matematika Megyei I. Zrínyi- 4. osztályosok csapataa Szakács Ágnes,
Jakab Anna
Különleges karnevál 2024-02-13 Művészet-rajz Megyei II. Donáth Boglárka Szakács Ágnes
SapiSentia 2024-01-21 Biológia Megyei I. Páll Fanni Benedek Orsolya Zsuzsa
SapiSentia 2024-01-21 Biológia Megyei I. Veres Brigitta Benedek Orsolya Zsuzsa
SapiSentia 2024-01-21 Biológia Megyei I. Gödri Biborka Benedek Orsolya Zsuzsa
Implom József helyesírási verseny 2024-01-13 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Pénzes Bíborka Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2024-01-13 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Pakucs-Damokos Karolina Dobra Judit
Parada Eco 2023-12-18 Művészet/Rajz Megyei II. Rétyi Ödön Dániel Lőrincz Enikő
Parada Eco 2023-12-18 Művészet/Rajz Megyei Dicséret Grosshardt Máté Mihály Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2023-12-13 Művészet/Rajz Megyei II. Támpa Fanni Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2023-12-13 Művészet/Rajz Megyei Dicséret Farkas Dávid Attila Lőrincz Enikő
Népmese Napja 2023-11-28 Anyanyelv Megyei III. Antal Tamás, József Nóra, Kányádi Mihály Vinceffy Réka
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály 2023-10-13 Matematika Megyei II. Észkombájn Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály 2023-10-13 Matematika Megyei III. A leghosszabb Bolyai néééééééééééééééééééé...v Deák Éva

Korábbi eredmények

Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2023-06-18 Fizika Nemzetközi X. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Országos I. Bardoczi Petra Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Országos I. Fazakas Máté Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Országos II. Gál Hanna Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Országos III. Höncz Krisztián- Dániel Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Országos Dicséret Lukács Lóránd Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Országos I. Nagy Márton Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Országos II. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Országos III. Zsigmond Léna Urbán Laura
A mesék világa 2023-06-14 Rajz Megyeközti III. Pap Zita Gászpor Melinda
A mesék világa 2023-06-14 Rajz Megyeközti III. Lakatos Anna Gászpor Melinda
5letből jövő 2023-06-02 Vállakozástan Nemzetközi I. Márkosi Márta
Hevesy György Kémiaverseny 2023-06-02 kémia Nemzetközi laboratóriumi ERCSE FERENC Bajka Mária Magdolna
Speak Out Creative Writing 2023-05-21 Angol Országos Dicséret Pál Ágnes Nyeste Emőke
Öttusa 2023-05-20 Országos V. László Boglárka
10. Alfa és Omega országos fizikaverseny 2023-05-20 Országos I. ERCSE FERENC Lőrincz Enikő Éva
10. Alfa és Omega országos fizikaverseny 2023-05-20 Országos dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Lőrincz Enikő Éva
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2023-05-19 Német Megyei I. Kiss Henrietta Elekes Emese
Háromszéki népdalbarátok vetélkedője 18. 2023-05-18 anyanyelv Megyei II. BIRTALAN ZSOLT Incze Jolán
10. Alfa és Omega országos fizikaverseny 2023-05-15 Megyei dicséret Berde Dávid Lőrincz Enikő Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2023-05-13 matematika Országos II. ERCSE FERENC Gödri Judith
XXII. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-05-13 Matematika Országos dicséret Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
Vadon rajzverseny VIII. 2023-05-13 rajz Megyei I. . SZABÓ HUBA Incze Jolán
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2023-05-12 Magyar nyelv Országos IV. Háromszék Független NapilapkKülöndíja Regélők Szőcs Borbála Anikó
Premiul HENRI COANDA 2023-05-12 Fizika-Robotika Országos I. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-05-11 Országos V. Dicséret Tudorel Maya Magyari Tünde-Aranka
Háromszéki népdalbarátok vetélkedője 2023-05-11 ének Megyei II. Lőfi Nóra Hatos Gabriella
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia Országos különdíj Fülöp Zsigmond-Zsolt Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája 2023-05-10 biológia Országos különdíj Boros- Márton Fruzsina Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia Országos különdíj Deák Zalán-Gyárfás Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia Országos különdíj Kinda Jázmin Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia Országos különdíj Sándor Kinga Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia Országos különdíj Nagy Adrienn Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia Országos különdíj Nagy Attila Csia Kinga Emese
Fantáziamadár 2023-05-08 Művészet/Rajz Megyeközti II. Kovács Ágnes Lőrincz Enikő
Fantáziamadár 2023-05-08 Művészet/Rajz Megyeközti III. Vinczi Máté Lőrincz Enikő
Fantáziamadár 2023-05-08 Művészet/Rajz Megyeközti Dicséret Babos Kata Lőrincz Enikő
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-05-06 Országos II. NIȚĂ DAVID Szép Helga Dolma
Nyárádi Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2023-05-06 Biológia Országos V. dicséret Sztojka Csanád Csia Kinga Emese
XVI. BOLYAI FARKAS MULTIDISZCIPLINÁRIS TANTÁRGYVERSENY_ Heinrich László versenye 2023-05-06 Fizika Országos IX. Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
Bolyai Farkas Országos Multidiszciplináris Tantárgyverseny - Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgy 2023-05-06 Biológia Országos I. Pál Ágnes Zágoni Imola
Bolyai Farkas Országos Multidiszciplináris Tantárgyverseny - Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgy 2023-05-06 Biológia Megyei VI. Dicséret Jancsó Abigél Zágoni Imola
George Emil Palade 2023-05-06 Biológia Megyei IV. Dicséret SZENTES ÁGNES Benedek Orsolya Zsuzsa
XVI. BOLYAI FARKAS MULTIDISZCIPLINÁRIS TANTÁRGYVERSENY_ Heinrich László versenye, Fizika, Országos 2023-05-06 Fizika Országos VIII. Kiss Csongor Lőrincz Enikő Éva
XVI. BOLYAI FARKAS MULTIDISZCIPLINÁRIS TANTÁRGYVERSENY_ Heinrich László versenye, Fizika, Országos 2023-05-06 Fizika Országos Jancsó Bálint Lőrincz Enikő Éva
AUGUSTIN MAIOR FIZIKA VERSENY - BABES-BOLYAI TUDOMANY EGYETEM - FIZIKA KAR 2023-05-06 Fizika Országos Timár Szabolcs Lőrincz Enikő Éva
Multidisciplinar Bolyai Farkas 2023-05-05 Angol Országos I. Bálint Gyopár Kotró-Kosztándi László
MIFIZ- alkalmazott fizikaverseny 2023-05-05 Fizika Megyeközti VII. Repülő All-stars Dr. Pető Mária
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek Megyei dicséret Opra Boróka Gáll Éva
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek Megyei dicséret Péli Nóra Gáll Éva
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek Megyei III. Fejér Nóra Gáll Éva
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek Megyei II. Zsigmond Léna Urbán Laura
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek Megyei Dicséret Gál Hanna Urbán Laura
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek Megyei Dicséret Muntyán Gréta Urbán Laura
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny, Teleki Sámuel Földrajz Tantárgyverseny 2023-05-04 földrajz Országos V. dicséret Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Speak Out - Scriere Creatoare 2023-05-02 Országos IV. Pál Ágnes Kópis Andrea
Bölcs Diákok 2023-05-01 Országos II. Tókos Ibolya Lujza
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2023-05-01 Országos II. Tókos Ibolya Lujza
Gelei József Országos Biológia Tantárgyverseny 2023-04-29 Biológia Országos II. Fülöp Véda Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2023-04-29 Biológia Országos III. Pál Ágnes Zágoni Imola
Nemzetközi Magya Matematika Verseny 2023-04-26 Matematika Nemzetközi III. Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2023-04-26 Matematika Nemzetközi V. Tordai Ákos Oláh-Ilkei Árpád
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny 2023-04-26 Magyar nyelv és irodalom, anyanyelv Megyeközti IV. Albert Réka Jánó Enikő
A mesék világa 2023-04-24 Művészet/Rajz Megyeközti Dicséret Luka Petra Lőrincz Enikő
A mesék világa 2023-04-24 Művészet/Rajz Megyeközti Dicséret Kicsi Zsanett Boróka Lőrincz Enikő
A mesék világa 2023-04-24 Művészet/Rajz Megyeközti Dicséret Kovács Ágnes Lőrincz Enikő
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2023-04-23 Matematika Nemzetközi Dicséret Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád
Szép magyar beszéd 2023-04-22 Magyar nyelv Nemzetközi az Anyanyelvápolók Szövetségének különdíja Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2023-04-22 Fizika Országos II. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi verseny 2023-04-22 Anyanyelv Országos III. Szabó Dorka Şaica Enikő
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2023-04-21 Matematika Nemzetközi III. Bereczki Balázs Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2023-04-21 Matematika Nemzetközi Dicséret Dezső Szilárd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2023-04-21 Matematika Nemzetközi Dicséret Kovács Koppány Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2023-04-21 Matematika Nemzetközi II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Magyarságtörténet tantárgyverseny 2023-04-21 Magyarságtörténet Országos III. Pénzes Ábel-Vas Petra VII.D Pénzes Lóránd István
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-04-21 Matematika Országos Dicséret Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
Nemzeti Matematika tantárgyverseny 2023-04-17 Matematika Országos Dicséret DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Kisgyörgy Alpár
Országos Matematika Olimpia 2023-04-14 Matematika Országos Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád
Protestáns Tantárgyverseny 2023-04-13 Református vallás Országos III. Moroianu Ana Dr. Kinda Eleonóra
Matematika tantárgyverseny 2023-04-12 matematika Országos különdíj ERCSE FERENC Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) 2023-04-12 Matematika Országos Bronz érem Miklós Janka Ugron Szabolcs
MANT_ Tervezd meg a következő magyar űrhajós programját 2023-04-12 Fizika- Csillagászat Speciális III. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Tervezd meg a következő magyar űrhajós programját 2023 2023-04-12 Fizika- asztrofizika Nemzetközi III. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
4th Spark English Contest 2023-04-10 Angol Megyei I. Shining Umbrellas Kotró-Kosztándi László
Campionatul județean de Pentatlon 2023-04-09 Atlétika Megyei II. Veress Kincső Jakab-Benke Hajnalka
Öttusa 2023-04-08 Megyei I. Gombák László Boglárka
4th Spark English Contest 2023-04-07 Angol Megyei I. Shining Umbrellas Kotró-Kosztándi László
Minoan Robotsport Global Olympiad 2023-04-06 Fizika-Robotika Nemzetközi I. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Minoan Robotsport Global Olympiad 2023-04-06 Fizika-Robotika Nemzetközi I. Lőrincz Zente-Örs Dr. Pető Mária
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-04-04 Matematika Megyei II. Szep Márk Csanád Donáth Lara Nemes Ildikó
Tetratlon- Atlétika 2023-04-03 Testnevelés Megyei I. HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Minikézilabda 2023-04-01 Megyeközti IV. László Boglárka
XII. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - döntő 2023-04-01 földrajz Nemzetközi A legjobb határon túli csapat Bakancskák Makfalvi Zsuzsa
Spark English Contest 11th grade 2023-03-30 Angol Megyei I. Three Sunflowers in the Afterglow Varga Mónika
Spark English Contest 11th grade 2023-03-30 Angol Megyei II. Lemon Tree Varga Mónika
Spark English Contest 11th grade 2023-03-30 Angol Megyei II. Lemon Tree Varga Mónika
Spark English Contest - 5th grade 2023-03-30 Angol Megyei II. The White Phoenixes Nyeste Emőke
Spark English Contest - 5th grade 2023-03-30 Angol Megyei I. No Names Nyeste Emőke
Spark English Contest - 7th grade 2023-03-30 Angol Megyei I. Phosphor Nyeste Emőke
Spark English Contest - 9th grade 2023-03-30 Angol Megyei II. Broccoli Nyeste Emőke
Spark English Contest - 9th grade 2023-03-30 Angol Megyei III. Hellfire Club Nyeste Emőke
Spark English Contest - 11th grade 2023-03-30 Angol Megyei III. CapCakes Nyeste Emőke
Spark English Contest - 11th grade 2023-03-30 Angol Megyei II. Lemon Tree Nyeste Emőke
Pe urmele lui Orbán Balázs 2023-03-30 Művészetek - Rajz Megyeközti I. Deák Etele Hatos Gabriella
Pe urmele lui Orbán Balázs 2023-03-30 Művészetek - Rajz Megyeközti IV. Ördög Luca Sára Hatos Gabriella
Speak Out Monologue 2023-03-25 Angol Megyei dicséret Bagoly Kata Varga Mónika
Speak Out Monologue 2023-03-25 Angol Megyei III. Bálint Hanga Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2023-03-25 Német nyelv Megyei I. Pieldner Ádám Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2023-03-25 Német nyelv Megyei III. Tatár Ágota Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Olimpiada de limba germană modernă/ Német tantárgyverseny 2023-03-25 Megyei I. Albert Fruzsina Elekes Emese
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-25 Megyei I. Tudorel Maya Magyari Tünde-Aranka
Hevesy György Kémiaverseny 2023-03-25 kémia Országos I. ERCSE FERENC Bajka Mária Magdolna
Hevesy György Kémiaverseny 2023-03-25 Kémia Országos I. ERCSE FERENC Bajka Mária Magdolna
Gelei József Országos Biológia Tantárgyverseny 2023-03-23 Biológia Megyei I. Fülöp Véda Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-03-23 biológia Megyeközti különdíj Tóth Zalán Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-03-23 biológia Megyeközti különdíj Both Ágnes Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája 2023-03-23 biológia Megyeközti különdíj Buzsi Máté Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2023-03-23 Biológia Megyei II. Pál Ágnes Zágoni Imola
Gelei József Tantárgyverseny 2023-03-23 Biológia Megyei I. Sánta Fruzsina Benedek Orsolya Zsuzsa
Kézilabda, liceum-lányok 2023-03-20 Megyei IV. László Boglárka
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-20 Megyei I. NIȚĂ DAVID Szép Helga Dolma
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-20 Megyei II. Timofte Cristian Szép Helga Dolma
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-20 Megyei I. Andriescu-Kádár Edina Szép Helga Dolma
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-20 Megyei Nagy Ágota Szép Helga Dolma
XV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2023-03-19 Közgazdaságtan Országos IV. Dicséret DHL Gazdag Ildikó
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Megyei IV. dícséret Gálicza Ervin Gáll Annamária
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Megyei IV. dícséret Jánó Ákos Gáll Annamária
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Megyei III. Bangyán Bendegúz Gáll Annamária
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Megyei IV. dícséret Tatár Bence Gáll Annamária
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Megyei IV. dícséret Péter Máté Gáll Annamária
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Megyei IV. dícséret Jánó Ákos Gáll Annamária
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Gáll Annamária
27. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2023-03-18 Magyar nyelv Országos III. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
Labdarugó Tymbark Kupa - U12 (V.-VI. osztályos) fiúk 2023-03-18 testnevelés Megyei I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Gúzsba kötve táncolni fordítói verseny 2023-03-18 Országos III. Veress Noa-Alexia Szép Helga Dolma
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-18 Megyei V. Molnos Adrienn Szép Helga Dolma
Protestáns tantárgyverseny 2023-03-18 Református vallás Megyei II. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns tantárgyverseny 2023-03-18 Református vallás Megyei I. Fejér Gyöngyi Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns tantárgyverseny 2023-03-18 Református vallás Megyei I. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns tantárgyverseny 2023-03-18 Református vallás Megyei II. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns tantárgyverseny 2023-03-18 Református vallás Megyei I. Moroianu Ana Dr. Kinda Eleonóra
Magyarságtörténet tantárgyverseny 2023-03-18 Magyarságtörténet Megyei I. Pénzes Ábel-Vas Petra VII.D Pénzes Lóránd István
Történelem tantárgyverseny 2023-03-18 Történelem Megyei I. Ambarus Kriszta Pénzes Lóránd István
Magyarságtörténet tantárgyverseny 2023-03-18 Magyarságtörténet Megyei III. Porzsolt Zalán - Bujdosó Lőrincz VI.C Pénzes Lóránd István
Magyarságtörténet tantárgyverseny 2023-03-18 Magyarságtörténet Megyei IV. dicséret Antal Balázs és Olosz Gábor 6.C Pénzes Lóránd István
Történelem tantárgyverseny 2023-03-18 Történelem Megyei dicséret Gecse Klaudia Pénzes Lóránd István
Magyarságtörténet tantárgyverseny 2023-03-18 Magyarságtörténet Megyei dicséret Márkosi Magor - Puskás Bajkó Zsolt 6. B Pénzes Lóránd István
Apáthy István Felvételi Tantárgyverseny 2023-03-18 biológia Országos felvételt nyert a BBTE Biológia szakára Sütő Katinka Nóra Csia Kinga Emese
Kányádi Sándor szavalóverseny 2023-03-17 anyanyelv Megyei V. BIRTALAN ZSOLT Incze Jolán
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-16 Biológia Megyei I. Baló Eszter Benedek Orsolya Zsuzsa
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-16 Biológia Megyei II. Dezső Szilárd Benedek Orsolya Zsuzsa
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-16 Biológia Megyei IV. Dícséret Seres Renáta Benedek Orsolya Zsuzsa
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-16 Biológia Megyei IV. Dícséret Nagy Attila Benedek Orsolya Zsuzsa
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-16 Biológia Megyei IV. Dícséret Benedek Hanna-Boglárka Benedek Orsolya Zsuzsa
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Megyei IV. NIȚĂ DAVID Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Megyei Dicséret Andók Tamás Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat V.osztály Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Megyei Dicséret Váncsa Ákos Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Megyei Dicséret Ureczki Zsolt Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Megyei Dicséret Andók Dezső-Dávid Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Megyei Dicséret Gál Ilka-Boróka Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Megyei Dicséret Lőrincz Soma-Péter Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Megyei Dicséret Fazakas Péter Kisgyörgy Alpár
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-03-14 Megyei III. Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád
Minikézilabda 2023-03-12 Kézilabda Megyei I. László Boglárka
Biológia tantárgyverseny 2023-03-12 Biológia Megyei III. Török Anna Abigél Benedek Orsolya Zsuzsa
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Megyei I. Pieldner Ádám Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Megyei II. Orbán Vilmos Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Megyei III. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Megyei III. Domokos Hunor-Tas Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Megyei II. Kristály Szilárd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Megyei Dicséret Simon Otilía Réka Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Megyei Dicséret Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Matematika tantárgyverseny 2023-03-11 matematika Megyei I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) 2023-03-11 Matematika Megyei II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Nemzeti Matematika tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Megyei I. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Kisgyörgy Alpár
Országos Matematika Olimpia 2023-03-11 Matematika Megyei I. Fazakas Barbara Oláh-Ilkei Árpád
Országos Matematika Olimpia 2023-03-11 Matematika Megyei II. Gálicza Ervin Oláh-Ilkei Árpád
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei I. Szántó Csenge Adrienn Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei Dicséret VIZI MÁTYÁS MÁTÉ Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei Dicséret Szabó Anna Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei Dicséret Oláh-Badi Anita Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei III. Vass Anita Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei dicséret Bartha Tas Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei III. Tudorel Maya Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei dicséret Máté Bence Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei dicséret Bagoly Kata Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei II. Szonda Regő Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei III. Seres Renáta Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei dicséret Răduță Ana Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei dicséret Nagy Boróka Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei I. Kozsokár Gergő Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei III. Răduţă Cristian Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei III. Vizi Attila Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei dicséret Tóth Orsolya Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei I. SZENTES ÁGNES Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei Dicséret Albert Fruzsina Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei II. András-Böhm Bertold Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei Dicséret Pál Ágnes Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei I. Szántó Csenge Adrienn Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei Dicséret VIZI MÁTYÁS MÁTÉ Nyeste Emőke
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol nyelv Megyei dicséret Téglás Ede Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol nyelv Megyei I. Balogh Áron Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol nyelv Megyei dicséret Zágoni Tamás Vizsuly Tünde
Speak Out Monologue Section 2023-03-11 Angol nyelv Megyei II. Téglás Kristóf-Benedek Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol nyelv Megyei dicséret Szente Tímea Eszter Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol nyelv Megyei I. Török Anna Vizsuly Tünde
Speak Out Monologue Section 2023-03-11 Angol nyelv Megyei I. Kolumbán Nóra Vizsuly Tünde
Olimpiada de Limba Engleză 2023-03-11 Megyei IV. Pál Ágnes Kópis Andrea
Olimpiada de Limba Engleză 2023-03-11 Megyei II. András-Böhm Bertold Kópis Andrea
Olimpiada de Limba Engleză 2023-03-11 Megyei IV. Ionas Nándor Kópis Andrea
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-11 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Pénzes Bíborka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-11 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Pakucs-Damokos Karolina Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-11 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Deme Larisa-Annamaria Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2023-03-11 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Pénzes Bíborka Dobra Judit
Kosárlabda bajnokság 2023-03-11 Testnevelés Megyei II. Kosárlabda fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Gúzsba kötve táncolni fordítòi verseny 2023-03-10 Országos IV. Veress Noa-Alexia Szép Helga Dolma
Informatika olimpia 2023-03-09 Informatika Megyei I. Bereczki Anna Gáll Annamária
Bólyai Matematika Csapatverseny 2023-03-09 Matematika Megyei Dicséret Zrínyis csapat V.osztály Kisgyörgy Alpár
Bólyai Matematika Csapatverseny 2023-03-09 Matematika Megyei Dicseret Zrínyis csapat VIII.osztály Kisgyörgy Alpár
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi verseny 2023-03-08 Anyanyelv Megyei IV. Roth Balázs Şaica Enikő
Megyei kézilabda líceum fiúk 2023-03-07 Kézilabda Megyei I. László Boglárka
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2023-03-06 Fizika Megyei I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2023-03-06 Fizika Megyei II. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny, Fizika, Megyei 2023-03-06 Fizika Megyei Jancsó Bálint Lőrincz Enikő Éva
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny, Fizika, Megyei 2023-03-06 Megyei Kiss Csongor Lőrincz Enikő Éva
Római Katolikus Vallásverseny 2023-03-05 Megyei III. Szabó Eszter Dr. Kondor Ágota
Fizika Tantárgyverseny 2023-03-05 Fizika Megyei I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Fizika Tantárgyverseny 2023-03-05 Megyei II. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
Fizika Tantárgyverseny 2023-03-05 Fizika Megyei II. Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos I. Höncz Krisztián- Dániel Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos I. Toth Zoltán Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Megyei I. Mikes Miklós Benedek Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos I. Olosz Panna Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos I. Mihály Iringó Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos IV. Kovács Kata Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos III. Kővári Timea Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos III. Támpa Péter-Örs Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos III. Kiss Regő Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos III. Muntyán Gréta Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos III. Bîrlă Jasmina Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos III. Koncz Gyopárka Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos III. Molnár Sára Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos IV. Audi Krisztián Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos II. Lepedus Richárd Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos I. Erős Kristóf Attila Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos I. Fazakas Máté Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos I. Hecser László Torda Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos I. Bíró Zsófia Jánó Enikő
Földrajz tantárgyverseny 2023-03-04 Földrajz Megyei VI. dícséret Tokos Csongor Timár Timea
Földrajz tantárgyverseny 2023-03-04 Földrajz Megyei IV. dícséret VIZI MÁTYÁS MÁTÉ Timár Timea
XXXIII. Herman Ottó Kárpát-Medencei Biológia Verseny 2023-03-04 Biológia Országos különdíj Sorbán-Lepedus Zsófia Csia Kinga Emese
XXXIII. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny 2023-03-04 Biológia Országos különdíj Bagoly Kata Csia Kinga Emese
XXXIII. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny 2023-03-04 Biológia Országos különdíj Bujdosó Fruzsina Csia Kinga Emese
XXXIII. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny 2023-03-04 Biológia Országos különdíj Benedek Botond Csia Kinga Emese
TUDEK 2023-03-04 Biológia Országos IV. Dicséret Dezső Szilárd Benedek Orsolya Zsuzsa
TUDEK 2023-03-04 Biológia Országos IV. Dicséret Pénzes Botond Mátyás Benedek Orsolya Zsuzsa
Csillagszerző Matematikaverseny 2023-03-03 Matematika Megyei II. Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2023-03-03 Matematika Megyei III. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2023-03-03 matematika Megyei I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2023-03-03 matematika Megyei III. Szabó-Kádár Viola Gödri Judith
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol Megyei dicséret Máté Bence Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol Megyei I. Nagy Boróka Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol Megyei dicséret Kari Ákos Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol Megyei I. DOSA CSILLA Nyeste Emőke
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol Megyei I. Pál Ágnes Nyeste Emőke
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol Megyei Dicséret Bálint Hanga Nyeste Emőke
Speak Out Creative Writing Section 2023-03-03 Angol nyelv Megyei dicséret KOVÁCS BOGLÁRKA Vizsuly Tünde
Kosárlabda bajnokság 2023-03-03 Testnevelés Megyeközti IV. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Földrajz tantárgyverseny 2023-03-03 Földrajz Megyei VI. dícséret Tokos Csongor Timár Timea
Fürkész Nyelvhelyességi Verseny 2023-03-03 Anyanyelv Megyei VI. Győri Maja Vinceffy Réka
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Verseny 2023-03-03 Magyar nyelv Megyei dicséret Fazakas Boglárka Imre Zsuzsánna
Fürkész Nyelvhelyességi verseny 2023-03-03 Anyanyelv Megyei V. Péter Andrea Szakács Ágnes
Speak Out 2023-03-01 Angol Megyei Dicséret Szabó Anna Kotró-Kosztándi László
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 2023-03-01 Országos III. NAGY HAJNA-ZOLNA Tókos Ibolya Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2023-03-01 Megyei IV. Nemes Ákos Tókos Ibolya Lujza
Simonyi Zzigmond helyesírási verseny 2023-03-01 Magyar Megyei VI. DÁLNOKI ANITA-DORKA Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-01 Magyar Megyei II. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-01 Biológia Megyei II. Pénzes Botond Mátyás Benedek Orsolya Zsuzsa
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-24 Matematika Országos VII. Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-24 Matematika Országos IX. Tordai Ákos Oláh-Ilkei Árpád
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-24 Matematika Megyei IV. Muntyán-Nagy Marót Şaica Enikő
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-24 Matematika Megyei V. Roth Balázs Şaica Enikő
Minunile Carnavalului 2023-02-24 Megyei II. Barkó Boglárka Gáll Éva
Minunile Carnavalului 2023-02-24 Vizuális művészetek Megyei dicséret Opra Boróka Gáll Éva
”Minunile carnavalului” 2023-02-24 Vizuális művészetek Megyei Dicséret Zsigmond Léna Urbán Laura
”Minunile carnavalului” 2023-02-24 Vizuális művészetek Megyei II. Páll Anita Urbán Laura
Minunile carnavalului 2023-02-24 rajz Megyeközti I. Vancea Nóra Szakács Zsuzsa
Minunile carnavalului 2023-02-24 rajz Megyeközti III. Demjén Eszter Szakács Zsuzsa
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-23 Matematika Országos II. Dezső Szilárd Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-23 Matematika Országos III. Kovács Koppány Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-23 Matematika Országos Dicséret Bereczki Balázs Deák Éva
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Megyei Dicséret Gálicza Ervin Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Megyei I. Jánó Ákos Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Megyei II. Tatár Bence Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Megyei IV. Lőrincz Zente-Örs Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Megyei V. Téglás Ede Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Megyei VI. Piroska Kincsö-Johanna Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Megyei Dicséret Pál Gergő Oláh-Ilkei Árpád
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Nemzetközi I. Fejér Nóra Gáll Éva
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Nemzetközi II. Opra Boróka Gáll Éva
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Nemzetközi III. Fekete Örs Gáll Éva
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Nemzetközi dicséret Barkó Boglárka Gáll Éva
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Nemzetközi II. Kászoni Zsófia- Boglárka Urbán Laura
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Nemzetközi I. Gál Hanna Urbán Laura
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Nemzetközi III. Zsigmond Léna Urbán Laura
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Nemzetközi Dicséret Páll Anita Urbán Laura
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-22 Matematika Megyei II. Nemes Zalán Şaica Enikő
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-21 Országos dicseret SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-21 matematika Országos III. ERCSE FERENC Gödri Judith
Országos Magyar Matematikaolimpia 2023-02-21 Matematika Országos II. EMMV I. helyezés Miklós Janka Ugron Szabolcs
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-21 Matematika Megyei II. Szép-Márk Csanád Nemes Ildikó
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-20 Országos V. Dicséret Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-20 Országos EMMV II. Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád
21. Fától fáig, verstől versig, Kányádi Sándor versmondó verseny 2023-02-18 anyanyelv Országos V. BIRTALAN ZSOLT Incze Jolán
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei I. Daragus Csanád-Dávid Deák Éva
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei II. Porzsolt Zalán Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei IV. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei Dicséret Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei Dicséret Simon Otilía Réka Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei Dicséret Kristály Szilárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei I. Bereczki Balázs Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei II. Orbán Vilmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei III. Dezső Szilárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei IV. Seres Róbert Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei Dicséret Domokos Hunor-Tas Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei V. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei V. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei V. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Megyei I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Megyei II. SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Megyei dicséret VAS PETRA Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Megyei dicseret Szabó-Kádár Viola Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Megyei dicseret Héjja Tímea Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei VII. Dícséret Bartos Kriszta Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei IV. Dícséret Fazakas Gergő Nándor Ugron Szabolcs
Speak Out - Scriere Creatoare 2023-02-17 Megyei I. Pál Ágnes Kópis Andrea
Speak Out - Scriere Creatoare 2023-02-17 Megyei IV. Ionas Nándor Kópis Andrea
Román nyelvészet 2023-02-17 Megyei I. Răduţă Cristian Szép Helga Dolma
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei V. Nagy Zonga Lili Vinceffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei III. Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei dicséret Bajcsi Bíborka Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat, IV. osztály, 2023. Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei II. Roth Balázs Şaica Enikő
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Megyei II. Albert Előd Gáll Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Megyei VIII. Opra Boróka Gáll Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Megyei X. Para Lőrinc Gáll Éva
Regemondó verseny 2023-02-17 Anyanyelv/ Versmondás Megyei I. Bujdosó Lázár Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Megyei III. Mikes Miklós Benedek Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Megyei I. Zrínyi- 4. osztályosok csapataa Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei Dicséret Bardoczi Petra Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei IV. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
Vidám versek versmondó vetélkedője 2023-02-16 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Sandu Franciska Dobra Judit
Minunile Carnavalului 2023-02-15 rajz Megyei I. BIRTALAN ZSOLT Incze Jolán
A karnevál csodái 2023-02-15 Művészet/Rajz Megyei II. Péterfi Petra Lőrincz Enikő
A karnevál csodái 2023-02-15 Művészet/Rajz Megyei Dicséret Buzgó Patrik István Lőrincz Enikő
A karnevál csodái 2023-02-15 Művészet/Rajz Megyei Dicséret Támpa Fanni Lőrincz Enikő
Vidám Versek Versmondó Versenye 2023-02-14 Megyei I. VIRÁG NIMRÓD Kedves Laura Rita
Kosárlabda bajnokság 2023-02-12 Testnevelés Megyei I. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosárlabda bajnokság 2023-02-11 Testnevelés Megyei I. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Dürer Verseny 2023-02-10 Matematika Országos V. fernye Deák Éva
Dürer verseny 2023-02-10 Matematika Országos I. Pigeons Oláh-Ilkei Árpád
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-10 Matematika Megyei V. József Nóra Vinceffy Réka
XXII. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-10 Matematika Megyei dicséret Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-10 matematika Megyei IV. Mikes Miklós Benedek Szakács Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-10 matematika Megyei VI. Olosz Panna Szakács Ágnes
Jancsó Benedek Történelmi Emlékverseny 2023-02-07 Magyarságtörténet Megyei I. Ercse Ferenc - Pénzes Ábel - Vas Petra 7. D Pénzes Lóránd István
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei I. Kristály Szilárd Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei Dicséret Albert Réka Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei Dicséret Simon Otilía Réka Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei Dicséret Daragus Csanád-Dávid Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei Dicséret Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei III. Kovács Koppány Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei II. Dezső Szilárd Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei I. Orbán Vilmos Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei Dicséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei Dicséret Máthé Szabolcs Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei Dicséret Bereczki Balázs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-04 matematika Megyei II. SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-04 matematika Megyei III. Szabó-Kádár Viola Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-04 matematika Megyei I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Országos Magyar Matematikaolimpia 2023-02-04 Matematika Megyei II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematikaolimpia 2023-02-04 Matematika Megyei III. Bartos Kriszta Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematikaolimpia 2023-02-04 Matematika Megyei V. Dícséret Fazakas Gergő Nándor Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika verseny 2023-02-04 Matematika Megyei Dicséret Ureczki Zsolt Kisgyörgy Alpár
Országos Magyar Matematika verseny 2023-02-04 Matematika Megyei Dicséret Robu Adrienn-Melanie Kisgyörgy Alpár
Országos Magyar Matematika verseny 2023-02-04 .Matematika Megyei Dícseret ALBU PÉTER Kisgyörgy Alpár
Országos Magyar Matematika verseny 2023-02-04 Matematika Megyei II. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Kisgyörgy Alpár
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei II. Tatár Bence Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei III. Jánó Ákos Oláh-Ilkei Árpád
Implom József Helyesírási Verseny 2023-02-03 Magyar nyelv Országos III. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
Implom József helyesírási verseny 2023-02-01 Magyar Országos VII. Oláh-Badi Anita Kedves Laura Rita
Versíró Pályázat Költészet Napja 2023-02-01 Anyanyelv Megyei Szamos különdíj Győri Maja Vinceffy Réka
Különös karnevál 2023-02-01 Vizuális művészetek Megyei III. Kászoni Zsófia- Boglárka Urbán Laura
Ifjúsági Bolyai pályázat 2023-01-26 biológia Nemzetközi dicséret Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Mesék szárnyán 2023-01-25 Anyanyelv Megyei III. Şaica Enikő
Mesék szárnyán 2023-01-25 Anyanyelv Megyei IV. Şaica Enikő
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-01-24 Matematika Megyei I. Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
A karnevál csodái 2023-01-23 Rajz Megyei II. József Nóra Vinceffy Réka
A karnevál csodái 2023-01-23 Művészet-rajz Megyei III. Holló Vivien Szakács Ágnes
A karnevál csodái 2023-01-23 Művészet-rajz Megyei IV. Olosz Panna Szakács Ágnes
A karnevál csodái 2023-01-23 Rajz Megyei II. Nagy Fanni Gászpor Melinda
A karnevál csodái 2023-01-23 Rajz Megyei III. Pap Zita Gászpor Melinda
A karnevál csodái 2023-01-23 Rajz Megyei Dicséret Lakatos Anna Gászpor Melinda
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-01-20 Matematika Megyei Dicséret Orbán Klára Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-01-20 Matematika Megyei II. Tordai Ákos Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-01-20 Matematika Megyei III. Fazakas Barbara Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai Matematika Csapatverseny Dél-Hunnia Körzet 2023-01-17 Matematika Megyeközti IV. Varázsvizilovak Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2023-01-17 Matematika Országos dicséret 2X2 néha 5 Imre Zsuzsánna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2023-01-17 Anyanyelv Megyei III. Rácz Réka Napsugár Gászpor Melinda
EGMO Európai Lány Matematika Diákolimpia(Magyarországi válogató) 2023-01-01 Matematika Országos VII. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Implom József Helyesírási Verseny 2023-01-01 Országos V. KOVÁCS BOGLÁRKA Tókos Ibolya Lujza
Implom József Helyesírási Verseny 2023-01-01 Megyei III. Tatár Ágota Tókos Ibolya Lujza
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-01-01 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Vidám Szabolcs Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2023-01-01 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Héjja Tímea Dr. Pénzes Ágnes
Kriza János mesemondó verseny 2023-01-01 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Kriza János mesemondó verseny 2023-01-01 magyar nyelv és irodalom Országos III. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-01-01 Megyei II. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Légy a ma Petőfije szónokverseny 2023-01-01 Megyei I. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2023-01-01 Magyar Megyei V. Oláh-Badi Anita Kedves Laura Rita
2023-01-01 Megyei Szép Helga Dolma
2023-01-01 Megyei Szép Helga Dolma
2023-01-01 Megyei Gazdag Ildikó
XXXIII. Herman Ottó Kárp 2023-01-01 Megyei Csia Kinga Emese
Fizika Tantárgyverseny 2023-01-01 Fizika Megyei II. Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
2023-01-01 Megyei Dr. Pető Mária
2023-01-01 Megyei Bajka Mária Magdolna
2023-01-01 Megyei Bajka Mária Magdolna
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-01-01 Matematika Megyei I. Nemes Ildikó
Karácsonyi szokások 2022-12-27 Művészet/Rajz Megyei II. Támpa Fanni Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2022-12-27 Művészet/Rajz Megyei Dicséret Kovács Apor László Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2022-12-27 Művészet/Rajz Megyei Dicséret Buzgó Patrik István Lőrincz Enikő
Karácsonyi népszokások 2022-12-27 Rajz Megyei Dicséret Lakatos Anna Gászpor Melinda
Karácsonyi népszokások 2022-12-27 Rajz Megyei III. Drângă Lara Gászpor Melinda
Karácsonyi népszokások 2022-12-27 Rajz Megyei Dicséret Pap Zita Gászpor Melinda
International Youth Math Challenge 2022-12-21 Matematika Nemzetközi Silver honour Miklós Janka Ugron Szabolcs
Kenguru Matematikaverseny 2022-12-16 Megyei II. Henning Ádám Vinceffy Réka
LuminaMath Matematikaverseny 2022-12-10 Országos Dicséret Albert Réka Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2022-12-10 Országos Dicséret Daragus Csanád-Dávid Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2022-12-10 Matematika Országos Dicséret Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Luminamath Országos Matematika Verseny 2022-12-10 matematika Országos II. ERCSE FERENC Gödri Judith
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi verseny 2022-12-10 Megyei I. Roth Balázs Şaica Enikő
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi verseny 2022-12-10 Megyei I. Szabó Dorka Şaica Enikő
Concursul LuminaMath 2022-12-10 Matematika Országos dicséret Aczél Hanna Médea Gáll Éva
Concursul LuminaMath 2022-12-10 Matematika Országos II. Fejér Nóra Gáll Éva
Concursul LuminaMath 2022-12-10 Matematika Országos III. Opra Boróka Gáll Éva
LuminaMath 2022-12-10 Matematika Megyei III. Bardoczi Petra Urbán Laura
LuminaMath 2022-12-10 Matematika Megyei III. Fazakas Máté Urbán Laura
Spark Performance Day 2022-11-25 Angol Megyei The Jury Award The Architect Nyeste Emőke
Spark Performance Day 2022-11-25 Angol Megyei The Sparkiest Performance The Man, the Boy and the Donkey Nyeste Emőke
Spark Performance Day 2022-11-25 Angol Megyei The Sparkiest Idea Cowboys and Indians Nyeste Emőke
Spark Performance Day 2022-11-25 Angol Megyei The Silver Feather Award Pál Ágnes Nyeste Emőke
Spark Performance Day, Poetry. 2022-11-25 Angol nyelv Megyei I. Mihály Iringó Jánó Enikő
Spark Performance Day, Poetry. 2022-11-25 Angol nyelv Megyei II. Mikes Miklós Benedek Jánó Enikő
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos III. László Eszter Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos III. VIZI MÁTYÁS MÁTÉ Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. Kurucz Botond-Csanád Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. Deregan Andrea-Laura Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. Simon Dorka Boroka Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. Fehérvári Boglárka Mária Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. Bartha Tas Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos III. Máté Bence Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. Gödri Biborka Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos I. Nagy Gergő-Bence Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. Seres Renáta Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. Welbanks Anna-Heather Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos III. Kolumbán Nóra Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos I. NAGY HAJNA-ZOLNA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. BAKCSI BOGLÁRKA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos III. DOSA CSILLA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos III. Györgyilyés Bence Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos I. Pulugor Dorka Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos I. Baló Ágnes Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos I. Csáki Abigél Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos I. László Adrienn Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. Pál Ágnes Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. András-Böhm Bertold Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. László Andrea Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. Szabo Alexia Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos III. Morea Alexandra Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos III. Ivácson Gergő Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos III. Policsek Orsolya Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-17 Angol Országos I. Tót Gergő Krisztián Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-17 Angol Országos II. Horvát Kriszta Varga Mónika
Népmese napja - Mesés olvasójáték 2022-11-15 Anyanyelv Megyei I. Şaica Enikő
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ - ESSZÉ KATEGÓRIA 2022-11-12 PSZICHOLÓGIA Megyeközti III. Nádudvary Gyopár Paltán Enikő
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ - RÖVIDFILM KATEGÓRIA 2022-11-12 PSZICHOLÓGIA Megyeközti I. Szabo Alexia Paltán Enikő
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ - ESSZÉ KATEGÓRIA 2022-11-12 PSZICHOLÓGIA Megyeközti III. Ambarus Kriszta Paltán Enikő
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ - RÖVIDFILM KATEGÓRIA 2022-11-12 PSZICHOLÓGIA Megyeközti I. Ilyés Csilla Orsolya Paltán Enikő
A földtudományi civil szervezetek közössége által szervezett II. kárpátmedencei földrajzi- és földtu 2022-11-12 földrajz, földtudomány Nemzetközi V. EÜF Makfalvi Zsuzsa
Mesemondó verseny 2022-11-10 Anyanyelv Megyei II. Bod Péter Megyei Könyvtár Csáki Noémi Şaica Enikő
AUGUSTIN MAIOR FIZIKA VERSENY - BABES-BOLYAI TUDOMANY EGYETEM - FIZIKA KAR 2022-11-08 Fizika Országos EGYETEMI BEJUTÁS Pakucs-Damokos Tamás Lőrincz Enikő Éva
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2022-10-24 Zene Megyei IV. Dicséret Para Luca Dombora Anna
XX. Tiszta Forrás Nápdalvetélkedő 2022-10-24 Megyei I. Kocsis Tekla Şaica Enikő
XX. TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2022-10-24 Zene Megyei Dicséret Tóth Zsófia Lőrincz Enikő
XX.Tiszta forrás népdalvetélkedő 2022-10-22 ének Megyei III. Lőfi Nóra Hatos Gabriella
Kriza János Országos Ballada- és Mesemondó Verseny 2022-10-21 Anyanyelv Megyei II. Bucsi Barnabás Gászpor Melinda
Kriza János Balladaéneklő vetélkedő 2022-10-20 Megyei II. Nagy Réka-Anna Dombora Anna
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2022-10-20 magyar Megyei I. Balázs Gergő Csia Kinga Emese
Bolyai Matematika Csapatverseny 2022-10-15 Matematika Megyei VIII. Şaica Enikő
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály 2022-10-14 Matematika Megyei II. Traktorista Tudósok Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály 2022-10-14 Matematika Megyei IV. Agyosztag Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály 2022-10-14 Matematika Megyei V. Székely rózsák Deák Éva
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika Megyei I. ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika Megyei I. Csillagok Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika Megyei III. Irgum-Burgum Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2022-10-14 Matematika Megyei III. 2x2 néha 5 Imre Zsuzsánna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2022-10-14 Matematika Megyei dicséret Matemágusok Imre Zsuzsánna
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika Megyei I. Matekhörcsik Szakács Ágnes
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika Megyei III. Matematikusok Szakács Ágnes
Spark Treasure Hunt 2022-09-30 Angol Megyei I. Three Adventurers Nyeste Emőke
Spark Treasure Hunt 2022-09-30 Angol Megyei I. Free Bog Nyeste Emőke
Mese, mese, meskete rajzpályázat 2022-09-30 Művészetek/Rajz Megyei II. Debreczi Debora Imre Zsuzsánna
Mese, mese, meskete 2022-09-30 Művészet-rajz Megyei III. András- Nagy Patrícia Szakács Ágnes
A MI OLIMPIÁNK 2022-09-26 Kézilabda, férfi Országos III. László Boglárka
A MI OLIMPIÁNK 2022-09-25 Labdarúgás, női Országos I. Téglás Krisztina, Téglás Heléna, Veress Kincső László Boglárka
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Lábtenisz Országos II. Kovács Koppány Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika-távolugrás Országos I. Toro Csongor Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika- síkfutás Országos II. Toro Csongor Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika- síkfutás 80m. Országos II. Bálint Krisztina Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika-távolugrás Országos II. Bálint Krisztina Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika-súlylökés Országos III. Bálint Krisztina Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika- 1000m. Országos IV. Soos Mate Kovács Tünde
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2022-06-16 Fizika Nemzetközi V. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Ébrednek az erdő lakói 2022-06-07 Művészetek/Rajz Megyei dicséret Kristály Sára Imre Zsuzsánna
VII. Vadon Megyei Rajzverseny 2022-06-07 Rajz Megyei I. Páll Anita Urbán Laura
Nemes Tihamér online 5 fordulós programozási verseny 2022-06-05 Informatika Nemzetközi IX. Răduţă Cristian Gáll Annamária
Eroi de legendă 2022-06-05 Művészetek/Rajz Megyei II. Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
Eroi de legendă 2022-06-05 Művészetek/Rajz Megyei dicséret Hável Flóra Imre Zsuzsánna
Eroi de legendă 2022-06-05 Rajz Megyei II. Toth-Takó Jázmin Urbán Laura
Eroi de legendă 2022-06-05 Rajz Megyei III. Muntyán Gréta Urbán Laura
Eroi de legendă 2022-06-05 Rajz Megyei Dicséret Bardoczi Petra Urbán Laura
Gelei József 2022-05-28 biológia Országos I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológia Tantárgyverseny 2022-05-28 biológia Országos V. dicséret Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
Gelei József országos biológia tantárgyverseny 2022-05-28 Biológia Országos II. Pál Ágnes Zágoni Imola
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika Országos I. Albert Előd Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika Országos I. Cazacu Máté Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika Országos I. Fejér Nóra Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos II. Gecse Boróka Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos II. Grüman- Csiki Benett Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos I. Kelemen Magor Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos I. Opra Boróka Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos II. Pakucs Csanád-Eduárd Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos I. Para Lőrinc Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos III. Tothpál Márk Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos I. Bardoczi Petra Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos II. Fazakas Máté Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos II. Lukács Lóránd Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos I. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos II. Toth-Takó Jázmin Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos I. Zsigmond Léna Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos I. Simon Gábor- Krisztián Urbán Laura
Apáczai Csere János nemzetközi magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-05-21 Magyar nyelv és irodalom Nemzetközi dicséret és három különdíj Fazakas Barbara Dr. Pénzes Ágnes
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2022-05-21 Magyar Megyeközti I. 6 különdíj Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2022-05-21 Magyar Nemzetközi I. 6 különdíj Sánta Eszter Kedves Laura Rita
4th Spark English Contest 2022-05-20 Angol Megyei I. CATastrophy Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2022-05-20 Angol Megyei I. CATastrophy Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2022-05-20 angol Megyei III. Three Brains Nyeste Emőke
7. Vadon Megyei Rajzverseny 2022-05-20 Művészet-rajz Megyei I. Kovács Kata Szakács Ágnes
Koch Antal Geológia Verseny 2022-05-15 geológia Speciális egyetemi felvételt nyert a BBTE-re Szőcs Gellért Zsolt Makfalvi Zsuzsa
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2022-05-15 Magyar nyelv Országos IV. Napsugár díj Menőmanók Hatos Gabriella
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-05-14 Matematika Országos Dícséret Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-05-14 matematika Országos I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-05-14 matematika Országos II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
XV. Bolyai multidiszciplináris tantárgyverseny 2022-05-14 Angol nyelv Országos IV. dicséret Szabó János Vizsuly Tünde
2022-05-14 Országos II. Múltidézők Tókos Ibolya Lujza
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2022-05-14 Magyar nyelv Országos II. Múltidézők Szőcs Borbála Anikó
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-05-14 Matematika Országos A legeredetibb megoldások- különdíj BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-05-14 földrajz Országos I. egyetemi felvételt nyert a BBTE-re Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
G.E. Palade 2022-05-14 Biológia Megyei III. Edler Anna Csia Kinga Emese
G.E. Palade 2022-05-14 Biológia Megyei VI. dicséret Papp Zalán-Magor Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula 2022-05-14 Biológia Országos I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula 2022-05-14 Biológia Országos IV. dicséret Mátyás Emese Csia Kinga Emese
Nyárádi Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2022-05-14 Biológia Országos I. Pál Ágnes Zágoni Imola
George Emil Palade 2022-05-14 Biológia Megyei Dícséret Pulugor Dorka Benedek Orsolya Zsuzsa
George Emil Palade 2022-05-14 Biológia Megyei II. továbbjutó az országos szakaszra SZENTES ÁGNES Benedek Orsolya Zsuzsa
Bolyai Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-05-14 Biológia Országos Dícséret Mátyás Emese Benedek Orsolya Zsuzsa
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-05-14 Matematika Országos Népújság különdíj Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
Kosár bajnokság 2022-05-13 kosárlabda Megyeközti III. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
“Bolyai Farkas” Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-05-13 Fizika Megyei dicséret Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
Venczel József esszéverseny 2022-05-12 Szociológia Országos I. Moroianu Ana Márkosi Márta
Venczel József esszéverseny 2022-05-12 Szociológia Országos II. Bogyor Hajnal Márkosi Márta
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Megyei II. Material Girls Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Megyei IV. Taco Cats Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Megyei V. HBM Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Megyei VI. Gekkos Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Megyei II. Totally As Nyeste Emőke
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei I. HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei I. 6o m. futás HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei I. 8oom. futás HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei II. távolugrás HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 kislabdahajítás Megyei III. HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei II. Nikula Milán Márk Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei II. 8oom. futás Nikula Milán Márk Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei IV. 6o m. futás Nikula Milán Márk Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei III. kislabdahajítás Nikula Milán Márk Kovács Tünde
ONSS-atlétika 2022-05-10 Testnevelés Megyei I. 5o m Bocz Balázs-Sándor László Boglárka
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei I. 6o m. futás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei I. 8oom. futás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei I. távolugrás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei II. kislabdahajítás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei III. súlylökés Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei IV. kislabdahajítás Siklódi Máté Endre Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei IV. súlylökés Siklódi Máté Endre Kovács Tünde
Fantáziamadár 2022-05-10 rajz Megyei II. Opra Boróka Gáll Éva
Fantáziamadár -rajzverseny 2022-05-10 Rajz Megyei III. Kővári Timea Urbán Laura
Fantáziamadár -rajzverseny 2022-05-10 Rajz Megyei I. Bardoczi Petra Urbán Laura
Fantáziamadár -rajzverseny 2022-05-10 Rajz Megyei III. Muntyán Gréta Urbán Laura
Fantáziamadár 2022-05-10 Művészet/Rajz Megyeközti II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Fantáziamadár 2022-05-10 Művészet/Rajz Megyeközti II. Para Luca Lőrincz Enikő
Fantáziamadár 2022-05-10 Művészet/Rajz Megyeközti III. Maroti Magor-Örs Lőrincz Enikő
CANSAT 2022- ESA-ESERO miniszatellit verseny 2022-05-09 Fizika-robotika-űrkutatás Országos III. Most Professional team CanSat Dr. Pető Mária
Labdarúgás, lányok-liceum 2022-05-06 Testnevelés-foci Megyeközti II. CanSat László Boglárka
ONSS-atlétika 2022-05-06 Testnevelés Megyei II. 6oom BOÉR SZABOLCS László Boglárka
Gelei József 2022-05-06 Biológia Megyei IV. dicséret Szász Krisztián Csia Kinga Emese
Gelei József Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Megyei I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Gelei József Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Megyei III. Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Megyei I. Pál Ágnes Zágoni Imola
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Megyei II. Tatár Ágota Zágoni Imola
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-04-29 Magyar Országos II. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-04-29 FIZIKA Országos I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Robotics Championship MINI Sumo 2022-04-29 Fizika-robotika Országos VI. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Vermes Miklós fizika verseny 2022-04-29 Fizika Országos V. Răduţă Cristian Albert Balázs
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-04-21 Matematika Országos III. minisztériumi dícséret Dezső Szilárd Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-04-21 Matematika Országos III. minisztériumi dícséret Albert Réka Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-04-21 Matematika Országos VI. minisztériumi dícséret Kovács Koppány Deák Éva
Protestáns tantárgyverseny 2022-04-21 Református vallás Országos V. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Magyar Matematika Olilmpia 2022-04-20 matematika Országos II. ERCSE FERENC Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-04-20 matematika Országos III. SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-04-20 matematika Országos dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Nyárádi Erasmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2022-04-20 biológia Megyei dicséret Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-04-16 Matematika Országos mențiune de onoare Kristály Szilárd Deák Éva
Matematika tantárgyverseny 2022-04-16 matematika Országos V. dicseret ERCSE FERENC Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) 2022-04-16 Matematika Országos Különdíj (Mențiune de onoare) Miklós Janka Ugron Szabolcs
Nemes Tihamér programozási verseny 2022-04-15 Informatika Nemzetközi 14. helyezés Răduţă Cristian Gáll Annamária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-04-13 FIZIKA Országos dicséret Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Úrkutatási verseny 2022-04-13 FIZIKA-csillagászat Nemzetközi II. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Székelyföldi Kincskeresők 2022-04-08 Magyar nyelv és irodalom, történelem, néprajz, hagyományőrzés, művészet Megyei I. Mókusnégyes Jánó Enikő
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei Dicséret NIȚĂ DAVID Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei Dicséret DOSA CSILLA Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei Dicséret ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei Dicséret NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
XIV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2022-04-08 Közgazdaságtan Országos IV. Dicséret A jó, a rossz és a csúf Gazdag Ildikó
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei I. Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei dicséret Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei dicséret Molnár Lelle Ágota Imre Zsuzsánna
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei IV. dicséret Szabó-Kádár Viola Hatos Gabriella
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2022-04-07 Magyar nyelv Megyei II. Menőmanók Hatos Gabriella
Kézilabda, liceum-lányok 2022-04-06 Testnevelés-kézilabda Megyei II. CanSat László Boglárka
Kézilabda, liceum-fiúk 2022-04-05 Testnevelés-kézilabda Megyei I. CanSat László Boglárka
26. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2022-04-04 Magyar nyelv Országos V. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
26. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2022-04-04 Magyar nyelv Országos Legjobb feladatlap Moroianu Ana Szőcs Borbála Anikó
Kézilabda, gimnázium-lányok 2022-04-03 Testnevelés-kézilabda Megyei II. CanSat László Boglárka
XI. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő 2022-03-31 földrajz Nemzetközi A legjobb határon túli csapat Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2022-03-30 magyar nyelv és irodalom Megyei Pénzes Bíborka Dobra Judit
Tudományos Ismeretterjesztő Társulat és a Természet Világa folyóirat - NKA által támogatott - XXXI. 2022-03-30 biológia Nemzetközi díjazott Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika Megyei Dícséret Daragus Csanád-Dávid Deák Éva
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika Megyei I. Kristály Szilárd Deák Éva
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika Megyei I. Dezső Szilárd Deák Éva
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika Megyei II. Máthé Szabolcs Deák Éva
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 matematika Megyei dicseret BARTOS BALÁZS ATTILA Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 Megyei dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 Megyei I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 matematika Megyei I. Tatár Bence Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) 2022-03-26 Matematika Megyei II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Cambridge English First 2022-03-26 Angol Nemzetközi B2 Virág Anna Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 Angol Nemzetközi B2 Ráduly István-Hunor Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 Angol Nemzetközi B2 Szőcs Gellért Zsolt Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 Angol Nemzetközi B2 Dumitru Izabella Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi C1 Tunya Lénárd-Sándor Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Kisgyörgy Hunor Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Udvardi Kincső-Timea Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Olosz Edina Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Babós Anita Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Geréd Artúr Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Szén Tamás-Lajos Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Bodor Bálint Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Depner Edina Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Bodor Bence Nyeste Emőke
Labdarúgó leánycsapat(V.-VIII.) bajnokság 2022-03-26 labdarúgás Megyei V. Kovács Tünde
Pénzmágnes- Kulcs a gyarapodáshoz 2022-03-26 Vállakozástan Megyeközti III. CanSat Dr. Pető Mária
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ Megyei III. BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ Megyei IV. SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ Megyei II. ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-03-25 Megyei továbbjutott az országos szakaszra Dobri Attila Makfalvi Zsuzsa
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-03-25 Megyei továbbjutott az országos szakaszra Balogh Antónia Makfalvi Zsuzsa
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-03-25 földrajz Megyei továbbjutott az országos szakaszra Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Regemondó verseny 2022-03-25 Magyar Megyei dicséret Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2022-03-25 Anyanyelv Megyei II. Csorja Soma-Solt Lőrincz Enikő
Képrege - A csodaszarvas 2022-03-25 Művészet/Rajz Megyei I. továbbjutó az országos szakaszra Gajai Petra Lőrincz Enikő
Képrege - A csodaszarvas 2022-03-25 Művészet/Rajz Megyei II. Para Luca Lőrincz Enikő
Képrege verseny 2022-03-25 Művészetek - Rajz Megyei III. Jakab Sándor Lóránd Hatos Gabriella
Képrege verseny 2022-03-25 Művészetek - Rajz Megyei II. Kiss Henrietta Hatos Gabriella
Képrege verseny 2022-03-25 Művészetek - Rajz Megyei IV. Cherciu Ivett Bernadett Hatos Gabriella
Kosárlabda bajnokság 2022-03-24 kosárlabda Megyei II. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosárlabda bajnokság 2022-03-23 kosárlabda Megyei I. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Labdarúgás , lányok-elemi 2022-03-21 Testnevelés-foci Megyei I. CanSat László Boglárka
Labdarúgás, lányok-liceum 2022-03-20 Testnevelés-foci Megyei I. CanSat László Boglárka
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C2 Szonda Gergő Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C2 Fazakas Dávid-Antal Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C2 Kató Balázs Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C1 Joó Zsolt-Kristóf Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C1 Demény Ágnes Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C1 Horváth Ákos Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C1 Molnár Aporka Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C1 Fazakas Johanna Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C1 Ferencz Vanessa Karola Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C2 Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Boros Kriszta Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Ilyés Norbert István Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C2 Gergely Zsolt Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Imreh István Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Kristály Bora Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Megyei C1 Balázs Márton Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Némethi Panna Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Kovács Álmos Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Demeter Gergő Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C2 Szász Csaba Nándor Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Szász Gabriella Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Váncsa Gergő Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Bodi Erik Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Gábor Eszter Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Incze Zoltán Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Kotró Előd Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Nagy-Bagoly Tamas Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Parajdi Tarján Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Péter Csongor-Attila Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Rápolti Erhard Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Sándor László-Márk Vizsuly Tünde
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-19 Román Megyei II. Tudorel Maya Magyari Tünde-Aranka
Protestáns tantárgyverseny 2022-03-19 Református vallás Megyei I. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns tantárgyverseny 2022-03-19 Református vallás Megyei III. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Magyarság történet tantárgyverseny 2022-03-19 Magyarság történet Megyei I. ERCSE FERENC Pénzes Lóránd István
Magyarság történet tantárgyverseny 2022-03-19 Magyarság történet Megyei I. PÉNZES ÁBEL Pénzes Lóránd István
Történelem Megyei Tantárgyverseny 2022-03-19 Történelem Megyei II. Gecse Klaudia Pénzes Lóránd István
Történelem Megyei Tantárgyverseny 2022-03-19 Megyei III. Matyas Petra Pénzes Lóránd István
Történelem Megyei Tantárgyverseny 2022-03-19 Megyei V. dicséret Sándor Orsolya Pénzes Lóránd István
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA Megyei III. Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA Megyei I. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA Megyei III. Orbán Vilmos Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA Megyei II. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA Megyei II. Miklós Janka Dr. Pető Mária
Apáthy István Felvételi Tantárgyverseny 2022-03-19 Biológia Speciális felvételt nyert a Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Bi Szabó János Benedek Orsolya Zsuzsa
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 Matematika Megyei I. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 Matematika Megyei III. Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 Matematika Megyei Dícséret Albert Réka Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 matematika Megyei I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 matematika Megyei III. Tatár Bence Gödri Judith
Vidám versek versmondó vetélkedője 2022-03-17 Megyei III. DANCS MÁTÉ Kedves Laura Rita
Kosárlabda bajnokság 2022-03-17 kosárlabda Megyei II. Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Forradalom utca 48 2022-03-15 Történelem Országos III. Forradalom utca 48 - 11. C, 11. A, 12. B Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 2022-03-15 Történelem Országos A leghitelesebb Petőfi Kató Balázs Pénzes Lóránd István
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika Megyei I. Răduţă Cristian Gáll Annamária
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika Megyei II. Bereczki Anna Gáll Annamária
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika Megyei II. Vidám Szabolcs Gáll Annamária
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika Megyei II. Gálicza Ervin Gáll Annamária
Magyarság történet tantárgyverseny 2022-03-13 Megyei dicséret Sántha Orsolya Pénzes Lóránd István
Magyarság történet tantárgyverseny 2022-03-13 Megyei dicséret Máté Bence Pénzes Lóránd István
Minunile Carnavalului 2022-03-13 rajz Megyei II. Opra Boróka Gáll Éva
Minunile Carnavalului 2022-03-13 rajz Megyei I. Barkó Boglárka Gáll Éva
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Megyei II. Vass Anita Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei dicséret Kató Balázs Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei II. Bereczki Anna Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei dicséret Pakucs-Damokos Karolina Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei I. Răduță Ana Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei II. Bartha Tas Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei II. Fazakas Dávid-Antal Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei dicséret Nagy Boróka Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei dicséret Kari Ákos Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei dicséret Tudorel Maya Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei III. Máté Bence Varga Mónika
Tantárgyverseny 2022-03-12 angol Megyei Dícséret Szabó Anita Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2022-03-12 angol Megyei III. Szántó Csenge Adrienn Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2022-03-12 angol Megyei II. Zágoni Tamás Nyeste Emőke
Angol tanárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei II. Török Anna Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei III. Dezső Szilárd Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei III. Mátyás Attila Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei dicséret Szente Tímea Eszter Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei II. Szász Csaba Nándor Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei dicséret Gergely Zsolt Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei III. Váncsa Gergő Vizsuly Tünde
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-12 Magyar Megyei I. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Tantárgyverseny 2022-03-12 Biológia Megyei III. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Biológia Megyei I. Pál Ágnes Zágoni Imola
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Biológia Megyei II. Tatár Ágota Zágoni Imola
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Megyei I. Joó Zsolt-Kristóf Benedek Orsolya Zsuzsa
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Megyei II. Ráduly István-Hunor Benedek Orsolya Zsuzsa
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Megyei IV. Dícséret Ilyés Norbert István Benedek Orsolya Zsuzsa
Minunile Carnavalului 2022-03-11 Rajz Megyei III. Kővári Timea Urbán Laura
Minunile Carnavalului 2022-03-11 Rajz Megyei Dicséret Muntyán Gréta Urbán Laura
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-10 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Pénzes Bíborka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-10 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Antalka Zsolna-Kincső Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-10 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Deme Larisa-Annamaria Dobra Judit
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-03-09 FIZIKA Megyei II. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-03-09 FIZIKA Megyei III. Orbán Vilmos Dr. Pető Mária
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-03-09 FIZIKA Megyei I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Vermes Miklós fizika verseny 2022-03-09 Fizika Megyei I. Răduţă Cristian Albert Balázs
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Megyei II. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Fazakas Barbara Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-07 Megyei II. Gödri-Martis Huba Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Országos I. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Légy a ma Petőfije! - szónokverseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-06 Megyei dicséret Damokos Zsófia Dr. Pénzes Ágnes
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Parajdi Tarján Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Péter Csongor-Attila Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei II. Dícséret Kotró Előd Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei III. Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Simon Otilía Réka Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Bartha Szabolcs Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei I. Albert Réka Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei II. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Olosz Gábor Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei III. Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei III. Domokos Hunor-Tas Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Máthé Szabolcs Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Orbán Vilmos Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Bereczki Balázs Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Pieldner Ádám Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei I. Dezső Szilárd Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei II. Kovács Koppány Deák Éva
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Megyei I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Megyei II. SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Megyei dicseret Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Megyei III. Tatár Bence Gödri Judith
XXXI Erdélyi Magyar Matematikaveseny, IV Országos Magyar Matematikaolimpia (Olimpiada De Matematică 2022-03-05 Matematika Megyei III. Bartos Kriszta Ugron Szabolcs
XXXI Erdélyi Magyar Matematikaveseny, IV Országos Magyar Matematikaolimpia (Olimpiada De Matematică 2022-03-05 Matematika Megyei IV. Fazakas Gergő Nándor Ugron Szabolcs
XXXI Erdélyi Magyar Matematikaveseny, IV Országos Magyar Matematikaolimpia (Olimpiada De Matematică 2022-03-05 Matematika Megyei II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Földrajz tantárgyverseny 2022-03-05 földrajz Megyei IV. dícséret Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Herman Ottó KÁRPÁT-MEDENCEI BIOLÓGIA VERSENY 2022-03-05 Biológia Országos dicséret Bujdosó Fruzsina Csia Kinga Emese
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 Angol Országos I. Kurucz Botond-Csanád Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 Angol Országos I. Deregan Andrea-Laura Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 Angol Országos III. Balogh Adrienn Kotró-Kosztándi László
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos II. Szonda Gergő Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos III. Bereczki Anna Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos III. Orbán Klára Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos III. Seres Renáta Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos III. Horvát Kriszta Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Welbanks Anna-Heather Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Nagy Gergő-Bence Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Tót Gergő Krisztián Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Bartha Tas Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Bagoly Kata Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Tudorel Maya Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos II. Szakács Eszter Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos II. Balázs Gergő Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos II. Nagy Réka-Anna Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos III. Fésüs Éva-Szidónia Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Országos I. Szántó Csenge Adrienn