Székely Mikó Kollégium

Eredményeink



Kiemelkedő eredmények a 2021-2022-es tanévben

Listázás: Időrendi sorrendben | Diák neve | Tanár neve | Katedra szerint
Vermes Miklós fizika verseny 2022-03-09 Fizika Megyei I. Răduţă Cristian Albert Balázs
Vermes Miklós fizika verseny 2022-04-29 Fizika Országos V. Răduţă Cristian Albert Balázs
ELTE Kémiai Intézete és a Vegyész Oktatásért Alapítvány videopályázata 2022-01-05 Nemzetközi I. Krecht Hanna Regina Bajka Mária Magdolna
Olimpiada de limba și literatura română 2022-02-01 limba și literatura română Megyei mențiune Gocz Antónia Carmen Bodnari
I. Kárpát-Medencei Kindler József-Láng István Fenntartható Fejlődés Tanulmányi Verseny 2021-09-25 biológia Nemzetközi I. határon túli veresenyzők kategóriában Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Tantárgyverseny 2022-01-01 Biológia Megyei II. Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
Tantárgyverseny 2022-03-12 Biológia Megyei III. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Herman Ottó KÁRPÁT-MEDENCEI BIOLÓGIA VERSENY 2022-03-05 Biológia Országos dicséret Bujdosó Fruzsina Csia Kinga Emese
G.E. Palade 2022-05-14 Biológia Megyei III. Edler Anna Csia Kinga Emese
G.E. Palade 2022-05-14 Biológia Megyei VI. dicséret Papp Zalán-Magor Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula 2022-05-14 Biológia Országos I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula 2022-05-14 Biológia Országos IV. dicséret Mátyás Emese Csia Kinga Emese,
Ferencz Orsolya
Gelei József 2022-05-06 Biológia Megyei IV. dicséret Szász Krisztián Csia Kinga Emese
Gelei József Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Megyei I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Gelei József Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Megyei III. Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
XIX Tiszta Forrás Népdalvedélkedő 2021-10-09 ének Megyei I. Balázs Gergő Csia Kinga Emese
Gelei József 2022-05-28 biológia Országos I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológia Tantárgyverseny 2022-05-28 biológia Országos V. dicséret Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
Tudományos Ismeretterjesztő Társulat és a Természet Világa folyóirat - NKA által támogatott - XXXI. 2022-03-30 biológia Nemzetközi díjazott Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2022-04-20 biológia Megyei dicséret Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Parajdi Tarján Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Péter Csongor-Attila Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei II. Dícséret Kotró Előd Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei III. Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Simon Otilía Réka Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Bartha Szabolcs Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei I. Albert Réka Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei II. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Olosz Gábor Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei III. Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei III. Domokos Hunor-Tas Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Máthé Szabolcs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Orbán Vilmos Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Bereczki Balázs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Pieldner Ádám Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei I. Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei II. Kovács Koppány Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-04-21 Matematika Országos III. minisztériumi dícséret Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-04-21 Matematika Országos III. minisztériumi dícséret Albert Réka Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-04-21 Matematika Országos VI. minisztériumi dícséret Kovács Koppány Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika Megyei Dícséret Daragus Csanád-Dávid Deák Éva
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika Megyei I. Kristály Szilárd Deák Éva
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika Megyei I. Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika Megyei II. Máthé Szabolcs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 Matematika Megyei I. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 Matematika Megyei III. Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 Matematika Megyei Dícséret Albert Réka Deák Éva
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-04-16 Matematika Országos mențiune de onoare Kristály Szilárd Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12 osztály) 2022-01-07 Matematika Megyeközti III. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-05-14 Matematika Országos Dícséret Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny (3-8 osztály) 2021-10-15 Matematika Megyei VI. Dícséret Erdei Emberek Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny (3-8 osztály) 2021-10-15 Matematika Megyei II. Versenyzők Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny (3-8 osztály) 2021-10-15 Matematika Megyei IV. Dícséret 3+1-es Gang Deák Éva
XV. Dürer Verseny 2022-02-05 Matematika Országos I. The irrational 3 Deák Éva
XV. Dürer Verseny 2022-02-05 Matematika Országos X. Triangulum Deák Éva
XV. Dürer Verseny 2021-12-16 Megyeközti I. The irrational 3 Deák Éva
XV. Dürer Verseny 2021-12-16 Matematika Megyeközti II. Triangulum Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Országos II. Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Országos III. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Országos Dícséret Albert Ábel Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Országos Dícséret Péli Helga Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Országos III. Papp Zalán-Magor Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Országos Dícséret Dan András Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Országos III. Keresztes Csongor Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Országos III. Lurtz Áron Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Országos III. Lurtz Áron Deák Éva
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-10 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Pénzes Bíborka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-10 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Antalka Zsolna-Kincső Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-10 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Deme Larisa-Annamaria Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2022-03-30 magyar nyelv és irodalom Megyei Pénzes Bíborka Dobra Judit
Protestáns tantárgyverseny 2022-04-21 Református vallás Országos V. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns tantárgyverseny 2022-03-19 Református vallás Megyei I. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns tantárgyverseny 2022-03-19 Református vallás Megyei III. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Megyei II. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Fazakas Barbara Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-07 Megyei II. Gödri-Martis Huba Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-01-01 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret VAS PETRA Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-06 Megyei dicséret Damokos Zsófia Dr. Pénzes Ágnes
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Országos I. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Légy a ma Petőfije! - szónokverseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Vidám versek versmondó versenye 2022-03-01 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret BOTOS KINCSŐ Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2022-03-01 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Héjja Timea Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2022-03-01 magyar nyelv és irodalom Megyei II. SZENTES ÁGNES Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-01-01 Magyar nyelv és irodalom Országos III. Különdíj is Fazakas Barbara Dr. Pénzes Ágnes
Apáczai Csere János nemzetközi magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-05-21 Magyar nyelv és irodalom Nemzetközi dicséret és három különdíj Fazakas Barbara Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2022-01-01 Magyar nyelv és irodalom Országos III. SZENTES ÁGNES Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2022-01-01 Magyar nyelv és irodalom Nemzetközi V. dicséret SZENTES ÁGNES Dr. Pénzes Ágnes
CANSAT 2022- ESA-ESERO miniszatellit verseny 2022-05-09 Fizika-robotika-űrkutatás Országos III. Most Professional team CanSat Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA Megyei III. Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA Megyei I. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA Megyei III. Orbán Vilmos Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA Megyei II. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA Megyei II. Miklós Janka Dr. Pető Mária
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-03-09 FIZIKA Megyei II. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-03-09 FIZIKA Megyei III. Orbán Vilmos Dr. Pető Mária
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-03-09 FIZIKA Megyei I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-04-13 FIZIKA Országos dicséret Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-04-29 FIZIKA Országos I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Úrkutatási verseny 2022-04-13 FIZIKA-csillagászat Nemzetközi II. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Robotics Championship MINI Sumo 2022-04-29 Fizika-robotika Országos VI. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Pénzmágnes- Kulcs a gyarapodáshoz 2022-03-26 Vállakozástan Megyeközti III. CanSat Dr. Pető Mária,
Márkosi Márta
“Bolyai Farkas” Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-05-13 Fizika Megyei dicséret Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2022-06-16 Fizika Nemzetközi V. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Megyei I. Joó Zsolt-Kristóf Ferencz Orsolya
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Megyei II. Ráduly István-Hunor Ferencz Orsolya
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Megyei IV. Dícséret Ilyés Norbert István Ferencz Orsolya
Apáthy István Felvételi Tantárgyverseny 2022-03-19 Biológia Speciális felvételt nyert a Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Bi Szabó János Ferencz Orsolya
George Emil Palade 2022-05-14 Biológia Megyei Dícséret Pulugor Dorka Ferencz Orsolya,
Csia Kinga Emese
George Emil Palade 2022-05-14 Biológia Megyei II. továbbjutó az országos szakaszra SZENTES ÁGNES Ferencz Orsolya
Bolyai Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-05-14 Biológia Országos Dícséret Mátyás Emese Ferencz Orsolya,
Csia Kinga Emese
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika Megyei I. Răduţă Cristian Gáll Annamária
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika Megyei II. Bereczki Anna Gáll Annamária
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika Megyei II. Vidám Szabolcs Gáll Annamária
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika Megyei II. Gálicza Ervin Gáll Annamária
Nemes Tihamér Számítástechnikai verseny 2022-02-26 Informatika Országos IV. Răduţă Cristian Gáll Annamária
Nemes Tihamér online 5 fordulós programozási verseny 2022-06-05 Informatika Nemzetközi IX. Răduţă Cristian Gáll Annamária
Nemes Tihamér programozási verseny 2022-04-15 Informatika Nemzetközi 14. helyezés Răduţă Cristian Gáll Annamária
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika Országos I. Albert Előd Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika Országos I. Cazacu Máté Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika Országos I. Fejér Nóra Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos II. Gecse Boróka Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos II. Grüman- Csiki Benett Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos I. Kelemen Magor Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos I. Opra Boróka Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos II. Pakucs Csanád-Eduárd Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos I. Para Lőrinc Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Országos III. Tothpál Márk Gáll Éva
Minunile Carnavalului 2022-03-13 rajz Megyei II. Opra Boróka Gáll Éva
Minunile Carnavalului 2022-03-13 rajz Megyei I. Barkó Boglárka Gáll Éva
Fantáziamadár 2022-05-10 rajz Megyei II. Opra Boróka Gáll Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Megyei III. CanSat Gászpor Melinda
Luminamath 2021-11-04 Matematika Országos II. NIȚĂ DAVID Gászpor Melinda
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Megyei V. Gászpor Melinda
Luminamath 2021-11-04 Matematika Országos IV. NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
Luminamath 2021-11-04 Matematika Országos IV. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Gászpor Melinda
Luminamath 2021-11-04 Matematika Országos IV. SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Luminamath 2021-11-04 Matematika Országos III. SZÁSZ EDINA Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-05-14 Matematika Országos A legeredetibb megoldások- különdíj BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei Dicséret NIȚĂ DAVID Gászpor Melinda
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ Megyei III. BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ Megyei IV. SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ Megyei II. ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei Dicséret DOSA CSILLA Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei Dicséret ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei Dicséret NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
XIV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2022-04-08 Közgazdaságtan Országos IV. Dicséret A jó, a rossz és a csúf Gazdag Ildikó
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 matematika Megyei dicseret BARTOS BALÁZS ATTILA Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 Megyei dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 Megyei I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 matematika Megyei I. Tatár Bence Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 matematika Megyei I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 matematika Megyei III. Tatár Bence Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Megyei I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Megyei II. SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Megyei dicseret Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Megyei III. Tatár Bence Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2021-10-27 matematika Megyei I. Gonosz Koszinusz Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2021-11-26 Országos IV. Gonosz Koszinusz Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2021-10-27 matematika Megyei IV. "Matekosok" Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2021-10-27 matematika Megyei III. Számkivetettek Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2021-10-27 matematika Megyei I. Vasmatek Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-05-14 matematika Országos I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-04-20 matematika Országos II. ERCSE FERENC Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-05-14 matematika Országos II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-04-20 matematika Országos III. SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-04-20 matematika Országos dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2022-04-16 matematika Országos V. dicseret ERCSE FERENC Gödri Judith
Hevesy György Kémiaverseny 2022-01-31 Kémia Megyei II. Pénzes Bíborka Hampel Boglarka
Hevesy György Kémiaverseny 2022-01-01 Megyei I. Benedek Botond Hampel Boglarka
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun 2021-12-13 Művészetek - Rajz Megyei III. Jakab Sándor Lóránd Hatos Gabriella
Luminamath 2021-12-04 Matematika Országos I. jutalom - országos tábor Sorbán Tamás Hatos Gabriella
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun 2021-12-13 Művészetek - Rajz Megyei IV. Kiss Henrietta Hatos Gabriella
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun 2021-12-13 Művészetek - Rajz Megyei IV. Cherciu Ivett Bernadett Hatos Gabriella
Luminamath 2021-12-04 Matematika Országos III. Szabó-Kádár Viola Hatos Gabriella
Luminamath 2021-12-04 Matematika Országos II. Kölcze Kriszta Hatos Gabriella
Luminamath 2021-12-13 Matematika Országos IV. Timofte Cristian Hatos Gabriella
Luminamath 2021-11-04 Matematika Megyei I. Kölcze Kriszta Hatos Gabriella
Luminamath 2021-11-04 Matematika Megyei III. Szabó-Kádár Viola Hatos Gabriella
Luminamath 2021-11-04 Matematika Megyei V. Kiss Henrietta Hatos Gabriella
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2022-04-07 Magyar nyelv Megyei II. Menőmanók Hatos Gabriella
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2022-05-15 Magyar nyelv Országos IV. Napsugár díj Menőmanók Hatos Gabriella
Képrege verseny 2022-03-25 Művészetek - Rajz Megyei III. Jakab Sándor Lóránd Hatos Gabriella
Képrege verseny 2022-03-25 Művészetek - Rajz Megyei II. Kiss Henrietta Hatos Gabriella
Képrege verseny 2022-03-25 Művészetek - Rajz Megyei IV. Cherciu Ivett Bernadett Hatos Gabriella
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei IV. dicséret Szabó-Kádár Viola Hatos Gabriella
2022-01-01 Megyei Hatos Gabriella
Concurs Județean de desen Minunile Carnavalului 2022-02-22 Művészetek - Rajz Megyei I. Varga Olívia Fruzsina Hatos Gabriella
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Megyei II. 2x2 Imre Zsuzsánna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Megyei IV. Mateknyerők Imre Zsuzsánna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Megyei VI. Agymenők Imre Zsuzsánna
LuminaMath Matematikaverseny 2021-11-01 Matematika Országos II. Fazakas Boglárka Imre Zsuzsánna
LuminaMath Matematikaverseny 2021-11-01 Matematika Országos II. Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
LuminaMath Matematikaverseny 2021-11-01 Matematika Országos II. Taranek Bernárd Imre Zsuzsánna
Karácsonyi szokások/Tradiții și obiceiuri de Crăciun 2021-12-13 Művészetek/Rajz Megyei II. Bajcsi Bíborka Imre Zsuzsánna
Karácsonyi szokások/Tradiții și obiceiuri de Crăciun 2021-12-13 Művészetek/Rajz Megyei III. Kristály Sára Imre Zsuzsánna
Karácsonyi szokások/Tradiții și obiceiuri de Crăciun 2021-12-13 Művészetek/Rajz Megyei III. Debreczi Debora Imre Zsuzsánna
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Megyei I. Puskás-Bajkó Zsombor Imre Zsuzsánna
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Megyei III. Debreczi Debora Imre Zsuzsánna
Regemondó verseny 2022-03-25 Magyar Megyei dicséret Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei I. Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei dicséret Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei dicséret Molnár Lelle Ágota Imre Zsuzsánna
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-05-14 Matematika Országos Népújság különdíj Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
Ébrednek az erdő lakói 2022-06-07 Művészetek/Rajz Megyei dicséret Kristály Sára Imre Zsuzsánna
Eroi de legendă 2022-06-05 Művészetek/Rajz Megyei II. Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Pál-Nemes Zalán Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Antal Zalán Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Bodor Kincső Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Opra Boróka Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Kádár - Némethi Nicole Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Pakó Luca Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Fazakas Máté Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Lepedus Richárd Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Kristó Kriszta-Xénia Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Országos I. Toth Zoltán Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Kővári Timea Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Hecser László Torda Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Kopacz Boróka Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos II. Erős Kristóf Attila Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos II. Lőrincz Luca Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos III. Kanabé Bence - Botond Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos III. Lunka Mária - Katalin Jánó Enikő
Székelyföldi Kincskeresők 2022-04-08 Magyar nyelv és irodalom, történelem, néprajz, hagyományőrzés, művészet Megyei I. Mókusnégyes Jánó Enikő
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2022-02-26 Magyar Nemzetközi II. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
Simonyi Zsigmond helyesírási versemy 2022-02-26 Magyar Megyei IV. DÁLNOKI ANITA-DORKA Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-12 Magyar Megyei I. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Vidám versek versmondó vetélkedője 2022-03-17 Megyei III. DANCS MÁTÉ Kedves Laura Rita
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2022-01-28 Magyar Országos II. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-04-29 Magyar Országos II. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2022-05-21 Magyar Megyeközti I. 6 különdíj Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2022-05-21 Magyar Nemzetközi I. 6 különdíj Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Román nyelv és irodalom 2022-02-20 Megyei V. FODOR HANNA Kiss Mária
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Megyei II. Vass Anita Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 Angol Országos I. Kurucz Botond-Csanád Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 Angol Országos I. Deregan Andrea-Laura Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 Angol Országos III. Balogh Adrienn Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2022-05-20 Angol Megyei I. CATastrophy Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2022-05-20 Angol Megyei I. CATastrophy Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
Kosárlabda bajnokság 2022-03-17 kosárlabda Megyei II. Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Labdarúgó leánycsapat(V.-VIII.) bajnokság 2022-03-26 labdarúgás Megyei V. Kovács Tünde
Kosárlabda bajnokság 2022-03-24 kosárlabda Megyei II. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
labdarúgó Berde Kupa 2021-12-04 labdarúgás Speciális II. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosárlabda bajnokság 2022-03-23 kosárlabda Megyei I. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosár bajnokság 2022-05-13 kosárlabda Megyeközti III. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Sepsiszentgyörgyi Sportnapok 2ö21 2021-09-29 ügyességi játékok Speciális I. legsportosabb osztály_ IV.A CanSat Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei I. 6o m. futás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei I. 8oom. futás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei I. távolugrás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei II. kislabdahajítás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei III. súlylökés Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei IV. kislabdahajítás Siklódi Máté Endre Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei IV. súlylökés Siklódi Máté Endre Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei I. HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei I. 6o m. futás HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei I. 8oom. futás HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei II. távolugrás HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 kislabdahajítás Megyei III. HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei II. Nikula Milán Márk Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei II. 8oom. futás Nikula Milán Márk Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei IV. 6o m. futás Nikula Milán Márk Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Megyei III. kislabdahajítás Nikula Milán Márk Kovács Tünde
2022-01-01 Megyei Kovács Tünde
Labdarúgás, lányok-liceum 2022-03-20 Testnevelés-foci Megyei I. CanSat László Boglárka
Labdarúgás , lányok-elemi 2022-03-21 Testnevelés-foci Megyei I. CanSat László Boglárka
Kézilabda, gimnázium-lányok 2022-04-03 Testnevelés-kézilabda Megyei II. CanSat László Boglárka
Kézilabda, liceum-lányok 2022-04-06 Testnevelés-kézilabda Megyei II. CanSat László Boglárka
Kézilabda, liceum-fiúk 2022-04-05 Testnevelés-kézilabda Megyei I. CanSat László Boglárka
Labdarúgás, lányok-liceum 2022-05-06 Testnevelés-foci Megyeközti II. CanSat László Boglárka
ONSS-atlétika 2022-05-10 Testnevelés Megyei I. 5o m Bocz Balázs-Sándor László Boglárka
ONSS-atlétika 2022-05-06 Testnevelés Megyei II. 6oom BOÉR SZABOLCS László Boglárka
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2021-10-07 Zene Megyei I. Para Luca Lőrincz Enikő
Kriza János Mesemondó Verseny 2021-10-15 Anyanyelv Megyei II. Csorja Soma-Solt Lőrincz Enikő
BOLYAI Matematika Csapatverseny 2021-10-15 Matematika Megyei IV. CanSat Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2021-12-13 Rajz Megyei III. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2021-12-13 Rajz Megyei II. Kiss Flóra Lőrincz Enikő
Mesélő Háromszék - Csillagszemű 2021-10-03 Rajz Megyeközti különdíj Maroti Magor-Örs Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2021-12-13 Rajz Megyei IV. Dicséret Kovács Orsolya Lőrincz Enikő
Mesélő Háromszék - Csillagszemű 2021-10-03 Rajz Megyeközti különdíj Para Luca Lőrincz Enikő
A karnevál csodái 2022-02-01 Rajz Megyei II. Nemes Gyopár Lőrincz Enikő
A karnevál csodái 2022-02-01 Rajz Megyei II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2022-03-25 Anyanyelv Megyei II. Csorja Soma-Solt Lőrincz Enikő
Luminamath 2021-11-04 Matematika Országos III. Andók Tamás Lőrincz Enikő
Népmese Napja - Vetélkedő 4. osztályosoknak 2021-12-20 Anyanyelv Speciális I. Mesebarátok Lőrincz Enikő
Népmese Napja - Vetélkedő 4. osztályosoknak 2021-12-20 Anyanyelv Speciális III. Kobakok Lőrincz Enikő
Képrege - A csodaszarvas 2022-03-25 Művészet/Rajz Megyei I. továbbjutó az országos szakaszra Gajai Petra Lőrincz Enikő
Kriza János Mesemondó Verseny 2021-10-15 Anyanyelv Megyei dicséret Gajai Petra Lőrincz Enikő
Képrege - A csodaszarvas 2022-03-25 Művészet/Rajz Megyei II. Para Luca Lőrincz Enikő
Fantáziamadár 2022-05-10 Művészet/Rajz Megyeközti II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Fantáziamadár 2022-05-10 Művészet/Rajz Megyeközti II. Para Luca Lőrincz Enikő
Fantáziamadár 2022-05-10 Művészet/Rajz Megyeközti III. Maroti Magor-Örs Lőrincz Enikő
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-19 Román Megyei II. Tudorel Maya Magyari Tünde-Aranka
XI. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló 2022-02-14 földrajz Speciális továbbjutott TPWG Makfalvi Zsuzsa
XI. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló 2022-02-14 földrajz Speciális továbbjutott Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
XI. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő 2022-03-31 földrajz Nemzetközi A legjobb határon túli csapat Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
XI. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő 2022-01-01 földrajz Nemzetközi A legjobb határon túli csapat Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-03-25 Megyei továbbjutott az országos szakaszra Dobri Attila Makfalvi Zsuzsa
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-03-25 Megyei továbbjutott az országos szakaszra Balogh Antónia Makfalvi Zsuzsa
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-03-25 földrajz Megyei továbbjutott az országos szakaszra Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Koch Antal Geológia Verseny 2022-05-15 geológia Speciális egyetemi felvételt nyert a BBTE-re Szőcs Gellért Zsolt Makfalvi Zsuzsa
Földrajz tantárgyverseny 2022-03-05 földrajz Megyei IV. dícséret Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-05-14 földrajz Országos I. egyetemi felvételt nyert a BBTE-re Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
MAKUTATSZ Tudományos Diákpályázat, Műszaki- és Reáltudományok 2021-10-15 földrajz Országos kutatási ösztöndíjat nyert Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Olimpiada Lectura ca abilitate de viață 2022-03-01 Limba și literatura română Megyei mențiune Csutak Boglárka-Evelin Maria Badiu
Olimpiada de limba și literatura română 2022-03-01 Megyei II. BÁLINT BORÓKA-ÁGNES Maria Badiu
Venczel József esszé verseny 2022-01-01 Szociológia Országos I. Moroianu Ana Márkosi Márta
Venczel József esszéverseny 2022-05-12 Szociológia Országos I. Moroianu Ana Márkosi Márta
Venczel József esszéverseny 2022-05-12 Szociológia Országos II. Bogyor Hajnal Márkosi Márta
Tantárgyverseny 2022-03-12 angol Megyei Dícséret Szabó Anita Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Tantárgyverseny 2022-03-12 angol Megyei III. Szántó Csenge Adrienn Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2022-03-12 angol Megyei II. Zágoni Tamás Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Országos I. Szántó Csenge Adrienn Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Országos I. Szonda Regő Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. Beder Botond Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. Zágoni Tamás Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. Kiss Csongor Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei II. Szebeni Gergő Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-01 angol Megyei I. KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. SZÁSZ EDINA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. NIȚĂ DAVID Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. DOSA CSILLA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. NAGY HAJNA-ZOLNA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. PÉTER KRISTÓF Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. BAKCSI BOGLÁRKA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei II. FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei II. Héjja Timea Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei II. Morea Alexandra Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei II. Csáki Abigél Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei II. Baló Ágnes Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei II. Policsek Orsolya Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei III. László Adrienn Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei III. Szabo Alexia Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Országos II. Pál Ágnes Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Országos I. KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi C1 Tunya Lénárd-Sándor Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Kisgyörgy Hunor Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Udvardi Kincső-Timea Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Olosz Edina Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Babós Anita Nyeste Emőke
2022-01-01 Megyei Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Geréd Artúr Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Szén Tamás-Lajos Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Bodor Bálint Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Depner Edina Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Bodor Bence Nyeste Emőke
Spark English Club - reklámvideó-készítés 2021-12-07 angol Megyei a zsűri díja SZENTES ÁGNES Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Megyei II. Material Girls Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Megyei IV. Taco Cats Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Megyei V. HBM Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Megyei VI. Gekkos Nyeste Emőke
2022-01-01 Megyei Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Megyei II. Totally As Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
4th Spark English Contest 2022-05-20 angol Megyei III. Three Brains Nyeste Emőke
VÁRAKOZÓ TEREK alkotói verseny, PILLANAT Művészeti Alapítvány 2021-11-22 Kisfillm Speciális Dícséret Vass Ágota Paltán Enikő
Magyarság történet tantárgyverseny 2022-03-19 Magyarság történet Megyei I. ERCSE FERENC Pénzes Lóránd István
Magyarság történet tantárgyverseny 2022-03-19 Magyarság történet Megyei I. PÉNZES ÁBEL Pénzes Lóránd István
Történelem Megyei Tantárgyverseny 2022-03-19 Történelem Megyei II. Gecse Klaudia Pénzes Lóránd István
Történelem Megyei Tantárgyverseny 2022-03-19 Megyei III. Matyas Petra Pénzes Lóránd István
Történelem Megyei Tantárgyverseny 2022-03-19 Megyei V. dicséret Sándor Orsolya Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 2022-03-15 Történelem Országos III. Forradalom utca 48 - 11. C, 11. A, 12. B Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 2022-03-15 Történelem Országos A leghitelesebb Petőfi Kató Balázs Pénzes Lóránd István
Magyarság történet tantárgyverseny 2022-03-13 Megyei dicséret Sántha Orsolya Pénzes Lóránd István
Magyarság történet tantárgyverseny 2022-03-13 Megyei dicséret Máté Bence Pénzes Lóránd István
LuminaMath 2021-12-04 matematika Országos I. Albert Abigél Szakács Ágnes
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun 2021-12-13 Művészet-rajz Megyei II. Olosz Panna Szakács Ágnes
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun 2021-12-13 Művészet-rajz Megyei III. Kovács Kata Szakács Ágnes
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun 2021-12-13 Művészet-rajz Megyei IV. Mihály Iringó Szakács Ágnes
Karneváli csodák 2022-02-25 Művészet-rajz Megyei III. András- Nagy Patrícia Szakács Ágnes
XVI. Regionális és határon túli szavalóverseny/ Érd/ Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. 2022-01-22 Anyanyelv/ Versmondás Nemzetközi Különdíj András- Nagy Patrícia Szakács Ágnes
XVI. Regionális és határon túli szavalóverseny/ Érd/ Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. 2022-01-22 Anyanyelv/ Versmondás Nemzetközi IV. Dicséret Vass-Vitus Aba Szakács Ágnes
XVI. Regionális és határon túli szavalóverseny/ Érd/ Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. 2022-01-22 Anyanyelv/ Versmondás Nemzetközi V. Dicséret Albert Abigél Szakács Ágnes
Raze de soare pline de culoare, Editia 4./Gyulafehérvár 2022-02-28 Művészet-rajz Megyeközti IV. Mikes Miklós Benedek Szakács Ágnes
Raze de soare pline de culoare, Editia 4./Gyulafehérvár 2022-02-28 Művészet-rajz Megyeközti II. Kovács Kata Szakács Ágnes
Raze de soare pline de culoare, Editia 4./Gyulafehérvár 2022-02-28 Művészet-rajz Megyeközti III. Koncz Gyopárka Szakács Ágnes
Raze de soare pline de culoare, Editia 4./Gyulafehérvár 2022-01-28 Művészet-rajz Megyeközti I. Holló Vivien Szakács Ágnes
7. Vadon Megyei Rajzverseny 2022-05-20 Művészet-rajz Megyei I. Kovács Kata Szakács Ágnes
Regionális és határon túli online versmondó verseny 2022-01-15 anyanyelv Nemzetközi II. András Nagy Dorottya Szakács Zsuzsa
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-02-18 Megyei IV. Hosszú Izabella Szép Helga
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-02-18 Megyei II. Zsigmond Márk András Szép Helga
Román nyelvészet 2022-02-20 Országos IV. Răduţă Cristian Szép Helga
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-02-18 Megyei IV. Nagy Ágota Szép Helga
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2022-05-14 Magyar nyelv Országos II. Múltidézők Szőcs Borbála Anikó,
Tókos Ibolya Lujza
26. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2022-04-04 Magyar nyelv Országos V. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
26. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2022-04-04 Magyar nyelv Országos Legjobb feladatlap Moroianu Ana Szőcs Borbála Anikó
Implom József Helyesírási Verseny 2022-01-15 Magyar nyelv Megyei II. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó,
Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2022-01-27 Magyar nyelv Országos I. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó,
Kedves Laura Rita,
Dr. Pénzes Ágnes
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Megyei dicséret KOCSIS ANASZTÁZIA Szőcs Katalin-Ágnes
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Megyei dicséret KONCZ BLANKA Szőcs Katalin-Ágnes
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Megyei dicséret TELEKI PANNA Szőcs Katalin-Ágnes
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Megyei dicséret ROZEK GIULIA KARINA Szőcs Katalin-Ágnes
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Megyei III. TÖRÖK DÁVID Szőcs Katalin-Ágnes
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Megyei I. CIORNEI LAURA-CRISTINA Szőcs Katalin-Ágnes
Implom József Helyesírási verseny 2022-01-01 Országos IV. Oláh-Badi Anita Tókos Ibolya Lujza
2022-05-14 Országos II. Múltidézők Tókos Ibolya Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2022-03-01 Megyei IV. Szabo Alexia Tókos Ibolya Lujza
2022-01-01 Megyei Tókos Ibolya Lujza
implom József Helyesírási Verseny 2022-01-01 Megyei V. Tatár Ágota Tókos Ibolya Lujza
Bölcs Diákok 2022-02-01 Megyei II. Emlékek őre Tókos Ibolya Lujza
2022-01-01 Megyei Tókos Ibolya Lujza
XXXI Erdélyi Magyar Matematikaveseny, IV Országos Magyar Matematikaolimpia (Olimpiada De Matematică 2022-03-05 Matematika Megyei III. Bartos Kriszta Ugron Szabolcs
XXXI Erdélyi Magyar Matematikaveseny, IV Országos Magyar Matematikaolimpia (Olimpiada De Matematică 2022-03-05 Matematika Megyei IV. Fazakas Gergő Nándor Ugron Szabolcs
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) 2022-04-16 Matematika Országos Különdíj (Mențiune de onoare) Miklós Janka Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny Dél-Hunnia Körzet 2022-01-19 Matematika Megyeközti II. Varázsvizilovak Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny Dél-Hunnia Körzet 2022-02-26 Matematika Országos V. Varázsvizilovak Ugron Szabolcs
XXXI Erdélyi Magyar Matematikaveseny, IV Országos Magyar Matematikaolimpia (Olimpiada De Matematică 2022-03-05 Matematika Megyei II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) 2022-03-26 Matematika Megyei II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos I. Bardoczi Petra Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos II. Fazakas Máté Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos II. Lukács Lóránd Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos I. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos II. Toth-Takó Jázmin Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos I. Zsigmond Léna Urbán Laura
VII. Vadon Megyei Rajzverseny 2022-06-07 Rajz Megyei I. Páll Anita Urbán Laura
Fantáziamadár -rajzverseny 2022-05-10 Rajz Megyei III. Kővári Timea Urbán Laura
Fantáziamadár -rajzverseny 2022-05-10 Rajz Megyei I. Bardoczi Petra Urbán Laura
Fantáziamadár -rajzverseny 2022-05-10 Rajz Megyei III. Muntyán Gréta Urbán Laura
Minunile Carnavalului 2022-03-11 Rajz Megyei III. Kővári Timea Urbán Laura
Mesélő Háromszék- Csillagszemű rajzpályázat 2021-10-03 Rajz Megyei Különdíj Muntyán Gréta Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos I. Simon Gábor- Krisztián Urbán Laura
Minunile Carnavalului 2022-03-11 Rajz Megyei Dicséret Muntyán Gréta Urbán Laura
Eroi de legendă 2022-06-05 Rajz Megyei II. Toth-Takó Jázmin Urbán Laura
Eroi de legendă 2022-06-05 Rajz Megyei III. Muntyán Gréta Urbán Laura
Eroi de legendă 2022-06-05 Rajz Megyei Dicséret Bardoczi Petra Urbán Laura
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei dicséret Kató Balázs Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei II. Bereczki Anna Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei dicséret Pakucs-Damokos Karolina Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei I. Răduță Ana Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei II. Bartha Tas Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei II. Fazakas Dávid-Antal Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei dicséret Nagy Boróka Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei dicséret Kari Ákos Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei dicséret Tudorel Maya Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei III. Máté Bence Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos II. Szonda Gergő Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos III. Bereczki Anna Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos III. Orbán Klára Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C2 Szonda Gergő Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C2 Fazakas Dávid-Antal Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C2 Kató Balázs Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C1 Joó Zsolt-Kristóf Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C1 Demény Ágnes Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C1 Horváth Ákos Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C1 Molnár Aporka Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C1 Fazakas Johanna Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Nemzetközi C1 Ferencz Vanessa Karola Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 Angol Nemzetközi B2 Virág Anna Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 Angol Nemzetközi B2 Ráduly István-Hunor Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 Angol Nemzetközi B2 Szőcs Gellért Zsolt Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 Angol Nemzetközi B2 Dumitru Izabella Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos III. Seres Renáta Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos III. Horvát Kriszta Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Welbanks Anna-Heather Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Nagy Gergő-Bence Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Tót Gergő Krisztián Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Bartha Tas Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Bagoly Kata Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Tudorel Maya Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos II. Szakács Eszter Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos II. Balázs Gergő Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos II. Nagy Réka-Anna Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos III. Fésüs Éva-Szidónia Varga Mónika
Angol tanárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei II. Török Anna Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei III. Dezső Szilárd Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei III. Mátyás Attila Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei dicséret Szente Tímea Eszter Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei II. Szász Csaba Nándor Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei dicséret Gergely Zsolt Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C2 Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Boros Kriszta Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Ilyés Norbert István Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C2 Gergely Zsolt Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Imreh István Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Kristály Bora Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Megyei C1 Balázs Márton Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Némethi Panna Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Kovács Álmos Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Demeter Gergő Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C2 Szász Csaba Nándor Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Szász Gabriella Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Váncsa Gergő Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Bodi Erik Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Gábor Eszter Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Incze Zoltán Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Kotró Előd Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Nagy-Bagoly Tamas Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Parajdi Tarján Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Péter Csongor-Attila Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Rápolti Erhard Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Sándor László-Márk Vizsuly Tünde
XV. Bolyai multidiszciplináris tantárgyverseny 2022-05-14 Angol nyelv Országos IV. dicséret Szabó János Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei III. Váncsa Gergő Vizsuly Tünde
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Biológia Megyei I. Pál Ágnes Zágoni Imola
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Biológia Megyei II. Tatár Ágota Zágoni Imola
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Megyei I. Pál Ágnes Zágoni Imola
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Megyei II. Tatár Ágota Zágoni Imola
Nyárádi Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2022-05-14 Biológia Országos I. Pál Ágnes Zágoni Imola
Gelei József országos biológia tantárgyverseny 2022-05-28 Biológia Országos II. Pál Ágnes Zágoni Imola

Korábbi eredmények

Megyei kispalyas labdarugas-lanyok(V-VIII) 2015-02-28 testneveles Megyei III. Labdarúgó leánycsapat (IX.-XII.)
Megyei kezilabdabajnoksag-lanyok (IX-XII) 2015-03-01 Testneveles Megyei I. Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.)
Ifjusági krossz 2015-05-06 Atlétika Megyei Czirmai Janka
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 Magyar nyelv és irodalom Megyei III. Bálint Hunor Ferenc Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 Megyei II. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 Megyei Dicséretes Knop Anna-Lilla Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Megyei III. Csog Brigitta Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Megyei III. Fazakas Noémi Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Megyei III. Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Megyei III. Szász Timea-Orsolya Ács Zsuzsanna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2012-03-01 Megyei Dicséretes Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei III. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Teleki Réka Ács Zsuzsanna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-04-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Mátyás Adrienn Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Nemzetközi Dicséret Man Rebeka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Teleki Réka Ács Zsuzsanna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Trăistaru Abigél Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Kozsokár Hanna Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Fazakas Noémi Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Szász Timea-Orsolya Ács Zsuzsanna
Könyvkaland vetélkedő 2014-03-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Urus József-Norbert Ács Zsuzsanna
Zrinyi Ilona Matematikaveseny 2019-02-15 Megyei VI. Bartis Dávid Áda Nóra Zelinda
Alfa és omega fizikaverseny 2017-05-06 Fizika Megyeközti VIII. Balázs Márton Albert Balázs
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika Megyei III. Balázs Márton Albert Balázs
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika Megyei III. Ilyés Norbert István Albert Balázs
Mindennapok fizikája 2018-04-20 Fizika Megyeközti II. Nemo 2018 Albert Balázs
Mindennapok Fizikája 2019-04-12 Fizika Megyeközti Legjobb kerettörténet Székely furfang Albert Balázs
Mindennapok Fizikája 2019-04-14 Fizika Megyeközti III. Fizikai kísértetek Albert Balázs
Fizika olimpiász 2020-02-21 Fizika Megyei I. Răduţă Cristian Albert Balázs
Olimpiada Societății pentru Excelență și Perfomanță în Informatică 2021-03-17 iNFORMATIKA Megyei II. Miklós Janka Babos László
Olimpiada Societății pentru Excelență și Perfomanță în Informatică 2021-03-17 iNFORMATIKA Megyei Speciális díj Dancs Ádám-Zsolt Babos László
Hevesy György Kémiaverseny 2020-01-01 kémia Megyei I. Miklós Janka Bajka Mária Magdolna
40th International Physics Olimpiad (Mexic) 2009-07-11 Fizika Nemzetközi I. Gold Medal Szerző Péter Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2008-02-07 Fizika Országos III. Szerző Péter Bartha Erzsébet
XV International Olympiad in Physics, Mathematics, Chemistry, Informatics 2008-07-08 Fizika Nemzetközi III. Third Grade Honor Diploma Szerző Péter Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei I. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei III. Mester Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei II. László Gábor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei III. Partin Csaba Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-02-01 Fizika Országos Dicséret Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Országos I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Országos II. Mester Attila Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Országos III. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Országos II. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Megyeközti I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Megyeközti I. Mester Attila Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Megyeközti II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Megyeközti Különdíj Krecht Rudolf Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) Megyei I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) Megyei II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) Megyei Dicséret Mester Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2011-08-04 ( Fizika,Kémia,Biológia) Országos Dicséret Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2012-02-19 Fizika Megyei I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Megyei I. Élthes Zsombor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Megyei II. Partin Csaba Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Megyei III. Stekbauer-Hanzi Réka Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Megyei Dicséret Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2012-02-19 Fizika Megyei Dicséret Krecht Rudolf Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2013-02-02 Fizika Megyei I. Márkos Zsolt Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny, 2013-02-02 Fizika Megyei Dícséret Kiss Csongor Bartha Erzsébet
Öveges József-Vermes MIklós 2013-04-20 Fizika Országos III. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2013-05-18 Fizika,Kémia, Biológia Megyei Dicséret Stekbauer-Hanzi Réka Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2013-05-18 Fizika,Kémia, Biológia Megyei III. Kozák Lóránd Richárd Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Megyei I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Megyei III. Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Megyei IV. Bács Béla Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Megyei V. Döme Anita Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2015-02-14 Fizika Megyei I. Juhos Attila Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye 2015-05-16 Fizika,Kémia,Biológia Megyei Dicséret Pető Ágnes Bartha Erzsébet
Tantárgyversey 2015-02-14 Fizika Megyei II. Márkos Zsolt Bartha Erzsébet
Tantárgyversey 2015-02-14 Fizika Megyei III. Szigeti Botond Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2015-12-05 Sakk Megyei III. Tóth József Alpár Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2015-12-05 Sakk Megyei IV. Bagoly Bence-István Bartha Erzsébet
Tudományok versenye 2016-05-14 Fizika,kémia,biológia Megyei III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Alfa és Omega Fizikaverseny 2016-05-07 Fizika Megyeközti I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Megyei I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Megyei II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Megyei IV. Miklós Csenge Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Megyei I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Megyei II. Miklós Csenge Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Megyei III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2016-12-03 Sakk Megyei V. Lőrincz Alpár Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2016-12-03 Sakk Megyei VI. Tóth József Alpár Bartha Erzsébet
Csapat Sakk Bajnokság- Gimnázium 2016-12-03 Sakk Megyei II. Mikósakk Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Országos II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Országos IV. Dicséret Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika Nemzetközi IV. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei II. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei II. Demeter Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei V. Tök Dietrich Norbert Bartha Erzsébet
Megyei Fizika Olimpia 2017-02-25 Fizika Megyei III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Országos VII. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei IV. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Olimpiada Națională Științe pentru Juniori 2017-05-20 Fizika,Biológia,Kémia Megyei I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika Nemzetközi IX. Roth Apor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei IV. Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Országos Fizika Olimpia 2018-04-02 Fizika Országos Bronzérem Miklós Janka Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika Megyei II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika Megyei II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Országos III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Országos VI. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Csapat Sakk bajnokság 2017-12-09 Sakk Megyei III. Mikósakk Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia, 2019-02-23 Fizika Megyei Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia, 2019-02-23 Fizika Megyei II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Alfa és Omega Fizikaverseny 2019-05-18 Fizika Országos X. Dicséret Balázs Előd Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Megyei I. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Megyei III. Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei III. Partin Csaba Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-04-02 matematika Országos bronzérem Juhos Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-11 matematika Megyei I. Juhos Attila Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-01 matematika Országos I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei dicséret Bács Béla Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei I. László Gábor Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei III. Partin Csaba Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-01-01 matematika Megyei dicséret Daczó Dávid Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos III. Simon Ádám Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos II. László Gábor Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi dicséret Simon Ádám Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi dicséret László Gábor Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Megyei III. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Megyei II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-01-06 Matematikamatika Megyeközti III. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-06 Matematika Megyei III. Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-03-04 matematika Országos II. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-25 matematika Országos III. Minisztériumi dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika Országos II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Nemzetközi 2017-03-25 Matematika Nemzetközi Dicséret Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika Országos Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Megyei I. Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2018-03-10 Matematika Megyei IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2018-01-20 Matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-14 Matematika Nemzetközi IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2018-01-31 Matematika Országos IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny, Megyeközti 2018-01-05 Matematika Megyeközti Dicséret Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Megyei Dicséret Urus József-Norbert Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2019-03-16 matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 matematika Országos Dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Megyei dicséret Aczél Andrea Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Bagoly Attila Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei III. Chituță Florin Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Országos I. Mester Ágnes Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Mester Ágnes Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Orbán A. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-02-12 matematika Megyei I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei dicséret Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei III. Földi Zsuzsánna Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei III. Gál Béni Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-01 matematika Megyei dicséret Gál Béni Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
olimpiada de limba si literatura romana 2015-02-05 limba si literatura romana Megyei mentiune Pulugor Alexandra Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2015-02-05 limba si literatura romana Megyei mentiune Téglás Béla Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2016-02-27 limba română Megyei mențiune Muscalu Hanna Carmen Bodnari
limba și literatura română 2016-02-27 limba română Megyei II. Răduţă Cristian Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2016-02-27 limba română Megyei mantiune Creţu Csengele Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată 2016-01-07 limba romănă Megyei I. Krecht Ábel Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Megyei I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Megyei I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Megyei mentiune Răduţă Cristian Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, 2017-02-21 Megyei mentiune Răduţă Cristian Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, 2017-02-21 Megyei mentiune Szőke Timea Carmen Bodnari
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului 2016-10-29 Lb romana Megyei Premiu special D-l Goe Carmen Bodnari
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Megyei mentiune Caldura mare Carmen Bodnari
Concurs judetean Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Megyei III. Vizita Carmen Bodnari
Concurs judetean Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Megyei I. Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 limba și literatura română Megyei I. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada Lectura ca abilitate de viață 2018-01-01 limba și literatura română Megyei Mențiune Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 Megyei I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 Megyei I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 Limba și literatura română Országos III. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română Országos Mențiune Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română Országos Mențiune Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Megyeközti Mențiune Gergely Abigél Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Mențiune Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Concursul interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 lb și lit. română Megyeközti Premiu special Morea Alexandra Carmen Bodnari
Concursul interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Premiu special Damokos Zsófia Carmen Bodnari
Concur interjudețean „Lumeaminunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Premiu special Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb. si lit. română Megyeközti Premiu special Gödri-Martis Huba Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Premiu special Krecht Hanna Regina Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Megyeközti Premiu special Szőke Timea Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2019-03-01 limba si literatura romana Megyei I. Răduță Ana Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2019-04-01 limba si literatura romana Országos mentiune speciala Răduță Ana Carmen Bodnari
olimpiada de limba si literatura romana 2019-03-01 limba si literatura romana Megyei II. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română pentru minorități 2020-02-20 Megyei I. Răduță Ana Carmen Bodnari
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei I. VI.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei II. VII.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei V. dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei IX. dicséret Kopacz Tímea Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Zárug Bernadett Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei III. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei V. dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Csákány Csongor Csáki Ágnes
Tantárgyolimpiász 2011-03-12 matematika Megyei I. II. díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Megyei V. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Megyei I. dicséret Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Megyei IV. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Megyei II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Matematika olimpiasz megyei szakasz 2012-03-10 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei III. Fazkas István Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei Dicséret Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Keresztes Katalin Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Matematika Országos II. Díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat V.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat VII.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat VIII.osztály Csáki Ágnes
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny 2012-04-26 egészségnevelés Megyei IV. Bende Ágota Csia Kinga Emese
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny 2012-04-26 egészségnevelés Megyei III. Dancs Réka Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2012-03-02 Biológia Megyei dícséret Dancs Réka Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia Megyei Dicséret Kozák Lóránd Richárd Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia Megyei I. Élthes Zsombor Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2013-03-02 Biológia Megyei I. Harșa Mihály Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula 2013-05-11 Biológia Országos I. Harșa Mihály Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2014-03-01 Biológia Megyei dicséret Palkó Róbert Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2014-03-01 Biológia Megyei II. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Csia Kinga Emese
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny - Nyárádi Erasmus Gyula 2014-05-10 Biológia Országos I. Márkos Zsolt Csia Kinga Emese
Olimpada Stiinte pentru juniori 2015-05-23 biológia Megyei IV. dicséret Pető Ágnes Csia Kinga Emese
Descopera a lume sanatoasa-Egészségnevelés verseny 2016-04-18 Biológia Megyei I. Fehér Anita Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Megyei II. Némethi Panna Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Megyei IV. Terza Árpád Hunor Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Megyei I. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Bolyai Farkas országos tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Országos különdíj Damokos Kinga Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Megyei II. Balázs Márton Csia Kinga Emese
E.Palade tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Megyei III. Zsugán-Gedeon Balázs Csia Kinga Emese
E.Palade tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Megyei IV. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Országos III. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Megyei III. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Megyei III. Fehér Anita Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 Biológia Megyei I. Csősz Albert-Sándor Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Megyei I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia Országos I. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia Országos II. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2019-03-02 biológia Országos I. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
E. Palade biológia tantárgyverseny 2019-05-11 Biológia Megyei III. Nagy-Bagoly Zora Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2019-03-09 biológia Megyei III. Sütő Kriszta-Zsófia Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Megyei II. Fehér Anita Csia Kinga Emese
SapiSentia II. 2018-11-27 vetélkedő Megyei I. Marhát Antónia Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Megyei II. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
SapiSentia II. 2019-11-27 vetélkedő Megyei I. Sorbán Ágota Csia Kinga Emese
SapiSentia II. 2018-11-27 vetélkedő Megyei I. Gödri Ünige-Abigél Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Megyei I. Crețu Csanád Csia Kinga Emese
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Megyei I. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Bölcs Diákok 2019-01-01 Megyei II. Sejtek Csia Kinga Emese
SapiSentia III 2019-11-21 Megyei III. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
SapiSentia III 2019-11-21 Megyei III. Szabo Zenko Csia Kinga Emese
SapiSentia III 2019-11-21 Megyei III. Bartha Zsofia Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2020-03-07 Biológia Megyei I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2020-03-07 Biológia Megyei II. Nemethy Adrienn Csia Kinga Emese
XI.Regionális Környezetvédelmi Diákkonferencia 2020-02-22 biológia Megyeközti III. Marhát Antónia Csia Kinga Emese
XI.Regionális Környezetvédelmi Diákkonferencia 2020-02-22 Biológia Megyeközti III. Sorbán Boglárka Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny 2021-03-06 biológia Országos dicséret Pál Gergő Csia Kinga Emese
Bölcs Diákok 2021-04-30 biológia Országos II. Nem tudjuk hol a máj Csia Kinga Emese
Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny 2019-02-17 ének Országos dicséret Balázs Gergő Csia Kinga Emese
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei II. Dosa Csanád Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei III. Máthé Ervin Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei IV. Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei VI. Balog Milán Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei VII. Vass Barbara-Nikolette Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei VIII. Csata-Bede Gáspár Darvas Ibolya
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 Matematika Országos Dicséret Orbán Eszter Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-03-12 Matematika Megyei II. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VII. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VIII. Orbán Eszter Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VI. Pintér Viktória Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IX. Meliszek Ágoston Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Demeter Magor Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VIII. Tőkés Tímea Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-04-18 Matematika Országos Dicséret Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Holinka Botond Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2011-02-18 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2011-03-12 Matematika Megyei V. Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei I. Wattafa Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei III. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei III. Pap Jenő Attila Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei IV. Dinu Andrea Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei VIII. Kerekes Imre Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei IX. Gergely Tas Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-03-10 Matematika Megyei II. Kis Anna Bernadett Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2011-10-14 Matematika Megyei V. Csillagok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei Dicséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei Dicséret Para Eszter Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-04-20 Matematika Országos Dicséret Kis Anna Bernadett Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott MatematikaVerseny 2012-03-10 Matematika Megyei Dicséret Szőke Szidónia Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Országos Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei I. Kobaktörők Deák Éva
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika Megyei II. Kis Hunor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei III. Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Szász Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Kondor Sándor-Botond Deák Éva
Luminamat Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-02-09 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-03-05 Matematika Országos II. Minisztériumi III. díj Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Para Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Veres-Vitályos Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei II. Élthes Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei I. Dávid Szilárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Kis Hunor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Kis Hunor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika Országos II. Minisztériumi Dícsérety Élthes Zsombor Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2013-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika Országos Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei II. Para Eszter Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei II. Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Bolyi Matematika csapatverseny 2013-11-23 Matematika Országos IV. Wattafa Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Damokos Kinga Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei II. Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Laczkó Petra Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika Országos II. Minisztériumi Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika Országos Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos I. Minisztériumi II.díj Ferencz Eszter Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos II. Minisztériumi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Megyei Dícséret Szász Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VII. Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VII. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei IV. Márkos Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei IX. Rab Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika Nemzetközi Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Rab Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika Nemzetközi Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Élthes Zsombor Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi III. Ferencz Eszter Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei IX. Dícséret Nagy Gellért Deák Éva
Bolyi Matematika csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei V. Dícséret Indiánok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Országos Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Országos Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-17 Matematika Megyei VI. Kockakvart Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva