Székely Mikó Kollégium

Tatár Bence



Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Matuka tagja voltam .

Eredmények

2017-02-11, LuminaMath, Matematika, Országos II. hely | felkészítő tanár: Vinceffy Réka

2017-02-25, LuminaMath, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Vinceffy Réka

2017-11-25, LuminaMath, Matematika, Országos II. hely | felkészítő tanár: Vinceffy Réka

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei dicséret | felkészítő tanár: Vinceffy Réka

2018-11-24, Luminamath Matematikaverseny, matematika, Országos dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-03-06, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-03-16, Matematika Olimpia , matematika, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-03-16, Megyei Magyar Matematika Olimpia , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Matuka csapat)

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2020-03-06, Csillagszerző Matematikaverseny , matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2020-11-13, Bolyai matematika csapatverseny, matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Matuka csapat)

2022-03-05, Magyar Matematika Olilmpia, matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2022-03-18, Csillagszerző Matematikaverseny , matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2022-03-26, Matematika tantárgyverseny, matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2023-02-04, Országos Magyar Matematika Olimpia, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Oláh-Ilkei Árpád, Ugron Szabolcs

2023-02-23, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Oláh-Ilkei Árpád, Ugron Szabolcs

2023-03-18, Informatika Olimpia, Informatika, Megyei IV. hely (dícséret) | felkészítő tanár: Gáll Annamária

2024-01-13, Nemes Tihamér Informatika Tanulmányi Verseny, Informatika, Országos dícséret | felkészítő tanár: Gáll Annamária

2024-03-16, Informatika olimpia, Informatika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Gáll Annamária