Română English

Damokos Beatrix

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 2020
Osztályom: 2019/2020 - XII. A
Osztályfőnök: Kedves Laura Rita

Tevékenység

A Csodagyerekek tagja voltam .
Az Észbontók tagja voltam .
A Hat árok mentén tagja voltam .
A Világosság tagja voltam .
A Zuvatolók tagja voltam .
A Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) tagja voltam .
A Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) tagja voltam .

Eredmények

2012-03-17, Mesék szárnyán,XIII.országos mesevetélkedő, Magyar, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Varga Mária (Csodagyerekek csapat)

2012-10-12, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2013-03-09, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei, - Dícséret, felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-04-19, "Rácz Lajos" versmondó verseny , német nyelv, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2013-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2013-12-14, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-01-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny, , Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kedves Laura Rita

2014-04-01, Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő, Magyar nyelv és irodalom, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kedves Laura Rita, Dr. Pénzes Ágnes (Észbontók csapat)

2014-05-17, Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő, Magyar nyelv és irodalom, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Kedves Laura Rita, Dr. Pénzes Ágnes (Észbontók csapat)

2014-06-05, "Rácz Lajos" versmondó verseny, német nyelv, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2014-10-17, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2015-02-20, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei, - VI. hely, felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-01-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny, anyanyelv, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Kedves Laura Rita

2016-04-15, Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő, Magyar nyelv és irodalom, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Dr. Pénzes Ágnes, Kedves Laura Rita (Hat árok mentén csapat)

2016-05-01, Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő , anyanyelv, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Kedves Laura Rita, Dr. Pénzes Ágnes (Hat árok mentén csapat)

2017-01-22, Kosárlabda líceum -lányok , Kosárlabda , Megyei, - V. hely, felkészítő tanár: László Boglárka (Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) csapat)

2017-05-13, Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő, magyar nyelv és irodalom, Országos, - III. hely, felkészítő tanár: Dr. Pénzes Ágnes (Világosság csapat)

2017-11-11, Megyei krossz , Atlétika , Megyei, - V. hely, felkészítő tanár: László Boglárka

2019-02-18, Kosárlabda Bajnokág - IX-XII. osztályos lányok, testnevelés, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-05-10, Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő, Magyar nyelv és irodalom, Országos, - IV. hely (Dicséret), felkészítő tanár: Dr. Pénzes Ágnes (Zuvatolók csapat)

2020-03-05, Kosárlabda Bajnokság IX-XII.osztályos lányok, Testnevelés, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) csapat)

Tevékenység

A Csodagyerekek tagja voltam .
Az Észbontók tagja voltam .
A Hat árok mentén tagja voltam .
A Világosság tagja voltam .
A Zuvatolók tagja voltam .
A Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) tagja voltam .
A Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) tagja voltam .




2021
<JÚNIUS>
H7142128
K18152229
Sz29162330
Cs3101724
P4111825
SZ5121926
V6132027

DigitalTesiLIVE! a Székely Mikó Kollégiumban
(2021-06-11, Kovács Tünde)

Ballagó nyolcadikosaink
(2021-06-10, Forreiter Csilla-Éva)

Előkészítő osztályok
(2021-06-08, Kiss Ildikó)

FIZIKA KÖZÉPISKOLÁSOKNAK-- Előadás_Június 2
(2021-05-31, Dr. Pető Mária)

Elballagtak végzős diákjaink
(2021-05-30, Márton Csaba)

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Végzőseink
(2021-05-27, Forreiter Csilla-Éva)

Érettségi
(2021-05-26, Lepedus Mária)

FIZIKA KÖZÉPISKOLÁSOKNAK-- Előadás
(2021-05-19, Dr. Pető Mária)

Változás a járványügyi helyzetben
(2021-05-17, Sztakics Éva-Judit)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására (frissítve)
(2021-05-13, Kotró-Kosztándi László)

A Szépművészeti Múzeum kreatív pályázata
(2021-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Felhívás a III. Kárpát-medencei földrajz-történelem tanulmányi versenyre
(2021-05-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)