Székely Mikó Kollégium

Kovács Tünde



Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Jelenleg a VII. B osztály osztályfőnöke vagyok.

Az alábbi osztályokban tanítok:

XII. A | Testnevelés
XII. C | Testnevelés
XI. A | Testnevelés
XI. C | Testnevelés
X. A | Testnevelés
X. C | Testnevelés
IX. A | Testnevelés
IX. C | Testnevelés
VIII. A | Testnevelés
VII. B | Testnevelés
VII. C | Testnevelés
VI. A | Testnevelés
VI. B | Testnevelés
V. A | Testnevelés
VI. D | Testnevelés

Tevékenység

A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője voltam .
A Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője voltam .
A Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) felkészítője voltam .
A Tetratlon csapat felkészítője voltam .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője voltam .
A Tetratlon csapat felkészítője voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője voltam .
A Pentatlon lánycsapat felkészítője voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője voltam .
A Pentatlon lánycsapat felkészítője voltam .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője voltam .
A Tetratlon csapat felkészítője voltam .
A Pentatlon lánycsapat felkészítője voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője voltam .
A Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) felkészítője voltam .
A Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) felkészítője voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .

Eredmények

2021-09-29, Sepsiszentgyörgyi Sportnapok 2ö21, ügyességi játékok, Speciális
Csapat: CanSat - I. hely (legsportosabb osztály_ IV.A)

2021-12-04, labdarúgó Berde Kupa, labdarúgás, Speciális
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) - II. hely

2022-01-01, , , Megyei
Diák neve: -

2022-03-17, Kosárlabda bajnokság, kosárlabda, Megyei
Csapat: Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) - II. hely

2022-03-23, Kosárlabda bajnokság, kosárlabda, Megyei
Csapat: Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) - I. hely

2022-03-24, Kosárlabda bajnokság, kosárlabda, Megyei
Csapat: Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) - II. hely

2022-03-26, Labdarúgó leánycsapat(V.-VIII.) bajnokság, labdarúgás, Megyei
Csapat: - V. hely

2022-05-10, Pentatlon_ atlétika, atlétika, Megyei
Diák neve: Bálint Krisztina - I. hely

2022-05-10, Pentatlon_ atlétika, atlétika, Megyei
Diák neve: Bálint Krisztina - I. hely (6o m. futás)

2022-05-10, Pentatlon_ atlétika, atlétika, Megyei
Diák neve: Bálint Krisztina - I. hely (8oom. futás)

2022-05-10, Pentatlon_ atlétika, atlétika, Megyei
Diák neve: Bálint Krisztina - I. hely (távolugrás)

2022-05-10, Pentatlon_ atlétika, atlétika, Megyei
Diák neve: Bálint Krisztina - II. hely (kislabdahajítás)

2022-05-10, Pentatlon_ atlétika, atlétika, Megyei
Diák neve: Bálint Krisztina - III. hely (súlylökés)

2022-05-10, Pentatlon_ atlétika, atlétika, Megyei
Diák neve: Siklódi Máté Endre - IV. hely (kislabdahajítás)

2022-05-10, Pentatlon_ atlétika, atlétika, Megyei
Diák neve: Siklódi Máté Endre - IV. hely (súlylökés)

2022-05-11, Tetratlon_atlétika, atlétika, Megyei
Diák neve: HOLLÓ ABIGÉL - I. hely

2022-05-11, Tetratlon_atlétika, atlétika, Megyei
Diák neve: HOLLÓ ABIGÉL - I. hely (6o m. futás)

2022-05-11, Tetratlon_atlétika, atlétika, Megyei
Diák neve: HOLLÓ ABIGÉL - I. hely (8oom. futás)

2022-05-11, Tetratlon_atlétika, atlétika, Megyei
Diák neve: HOLLÓ ABIGÉL - II. hely (távolugrás)

2022-05-11, Tetratlon_atlétika, kislabdahajítás, Megyei
Diák neve: HOLLÓ ABIGÉL - III. hely

2022-05-11, Tetratlon_atlétika, atlétika, Megyei
Diák neve: Nikula Milán Márk - II. hely

2022-05-11, Tetratlon_atlétika, atlétika, Megyei
Diák neve: Nikula Milán Márk - II. hely (8oom. futás)

2022-05-11, Tetratlon_atlétika, atlétika, Megyei
Diák neve: Nikula Milán Márk - IV. hely (6o m. futás)

2022-05-11, Tetratlon_atlétika, atlétika, Megyei
Diák neve: Nikula Milán Márk - III. hely (kislabdahajítás)

2022-05-13, Kosár bajnokság, kosárlabda, Megyeközti
Csapat: Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) - III. hely