Székely Mikó Kollégium

Eredményeink



Kiemelkedő eredmények a 2022-2023-es tanévben

Listázás: Időrendi sorrendben | Diák neve | Tanár neve | Katedra szerint
A MI OLIMPIÁNK 2022-09-25 Labdarúgás, női Országos I. Téglás Krisztina, Téglás Heléna, Veress Kincső László Boglárka
A MI OLIMPIÁNK 2022-09-26 Kézilabda, férfi Országos III. László Boglárka
Bolyai Matematika Csapatverseny 2022-10-14 Matematika Megyei III. 2x2 néha 5 Imre Zsuzsánna
Mese, mese, meskete 2022-09-30 Művészet-rajz Megyei III. András- Nagy Patrícia Szakács Ágnes
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2022-10-20 magyar Megyei I. Balázs Gergő Csia Kinga Emese
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika- síkfutás 80m. Országos II. Bálint Krisztina Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika-távolugrás Országos II. Bálint Krisztina Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika-súlylökés Országos III. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Kriza János Országos Ballada- és Mesemondó Verseny 2022-10-21 Anyanyelv Megyei II. Bucsi Barnabás Gászpor Melinda
Spark Performance Day 2022-11-25 Angol Megyei The Sparkiest Idea Cowboys and Indians Nyeste Emőke
Mese, mese, meskete rajzpályázat 2022-09-30 Művészetek/Rajz Megyei II. Debreczi Debora Imre Zsuzsánna
Spark Treasure Hunt 2022-09-30 Angol Megyei I. Free Bog Nyeste Emőke
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Lábtenisz Országos II. Kovács Koppány Kovács Tünde
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika Megyei I. Matekhörcsik Szakács Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2022-10-14 Matematika Megyei dicséret Matemágusok Imre Zsuzsánna
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika Megyei III. Matematikusok Szakács Ágnes
Spark Performance Day, Poetry. 2022-11-25 Angol nyelv Megyei I. Mihály Iringó Jánó Enikő
Spark Performance Day, Poetry. 2022-11-25 Angol nyelv Megyei II. Mikes Miklós Benedek Jánó Enikő
Kriza János Balladaéneklő vetélkedő 2022-10-20 Megyei II. Nagy Réka-Anna Dombora Anna
Spark Performance Day 2022-11-25 Angol Megyei The Silver Feather Award Pál Ágnes Nyeste Emőke
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2022-10-24 Zene Megyei IV. Dicséret Para Luca Dombora Anna
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika- 1000m. Országos IV. Soos Mate Kovács Tünde
Spark Performance Day 2022-11-25 Angol Megyei The Jury Award The Architect Nyeste Emőke
Spark Performance Day 2022-11-25 Angol Megyei The Sparkiest Performance The Man, the Boy and the Donkey Nyeste Emőke
Spark Treasure Hunt 2022-09-30 Angol Megyei I. Three Adventurers Nyeste Emőke
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika-távolugrás Országos I. Toro Csongor Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika- síkfutás Országos II. Toro Csongor Kovács Tünde
XX. TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2022-10-24 Zene Megyei Dicséret Tóth Zsófia Lőrincz Enikő

Korábbi eredmények

Ecolimpada projekt 2013-01-01 környezetvédelem Országos IV. Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei V. Demeter Erzsébet
Üzleti Tervek Versenye 2013-12-04 közgazdaságtan Országos III. Szabó Anna
Tantárgyverseny 2014-03-01 Angol nyelv Megyei III. Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei II. Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-04-12 Országos Határon kívüli 1.díj Varga Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-11-23 Matematika Nemzetközi VI. Gödri Judith
Református Vallásolimpiász 2015-03-14 református vallás Megyei III. Dr. Kinda Eleonóra
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IX. Márton Magdolna
Pontszerző Matematikaverseny 2014-02-15 Matematika Megyei II. Márton Magdolna
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2015-02-28 Anyanyelv Megyei I. Şaica Enikő
Sanitarii pricepuți 2015-01-01 Megyei Zágoni Imola
Megyei labdarúgóbajnoksàg-lányok-gimnázium 2016-02-27 Labdarúgás Megyei II. László Boglárka
Református vallásolimpiász 2016-03-05 ref. vallás Megyei IV. Dr. Kinda Eleonóra
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-03-29 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Szakács Ágnes
Gyermekszínjátszó Találkozó 2016-03-18 Megyei II. Vinceffy Réka
Gyermekszínjátszó Találkozó 2016-04-21 Országos Dicséret Vinceffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-01-01 Megyei I. Vinceffy Réka
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny 2016-01-01 Megyei Kedves Laura Rita
Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok 2017-03-12 Kosárlabda Megyei I. Kovács Tünde
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Megyei V. dícséret Gödri Judith
Napsugar ottusa 2017-05-05 testneveles Megyei I. Veres Enikő-Eszter
Napsuga Ottusa 2017-06-10 atletika Országos V. Veres Enikő-Eszter
Magyar Középiskolások Országos Olimpiája 2017-09-19 Kézilabda /Testnevelés Országos III. László Boglárka
Barangolás a mé 2017-01-01 Megyei Lőrincz Enikő
Kézilabda líceum /lányok 2018-02-17 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei III. Dr. Kinda Eleonóra
Kispályás labdarúgás -lány 2018-03-24 Labdarúgás Megyei I. László Boglárka
2018-01-01 Megyei Fülöp Anna
Kézilabda -fiúk /líceum 2018-03-25 Kézilabda /testnevelés Megyei V. László Boglárka
Bolyai Matematika-csapatverseny, Megyeközti 2018-01-05 Matematika Megyeközti Dicséret Bíró Béla
Minihandbal-mixt 2018-05-02 Kézilabda /Testnevelés Megyei II. László Boglárka
Implom József Helyesírási Verseny 2018-02-01 Megyei Kedves Laura Rita
KÁrp 2018-01-01 Megyei Márkosi Márta
Bolyai Matematika Csapatversenz 2017-10-15 Megyei III. Kicsi Éva
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny 2018-03-22 Országos IV. Kicsi Éva
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-23 matematika Megyei I. Szakács Ágnes
Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos fiúk 2018-02-17 testnevelés Megyei II. Kovács Tünde
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-11-10 testnevelés Megyei I. Kovács Tünde
Kispalyas fotbal, lanyok 2018-03-01 labdarugas Megyei III. Veres Enikő-Eszter
Kispalyas fotbal, fiuk 2018-04-01 labdarugas Megyei II. Veres Enikő-Eszter
Napsugár Öttusa 2018-06-01 testneveles Megyei I. Veres Enikő-Eszter
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Megyei I. Şaica Enikő
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Megyei III. Şaica Enikő
Mesék szárnyán 2018-01-01 Anyanyelv Megyei I. Şaica Enikő
Mesék szárnyán 2018-04-01 Anyanyelv Országos IX. Şaica Enikő
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-01 Matematika Megyei III. Şaica Enikő
KAV 2018-03-01 Anyanyelv Megyei IX. Şaica Enikő
Diákolimpia 2018-09-20 Kézilabda Országos V. László Boglárka
Tetratlon 2018-01-01 Megyei Kovács Tünde
Implom József Helyesírási Verseny 2018-01-01 Megyei Kedves Laura Rita
Megyei kézilabda, fiúk 2019-02-23 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-03-03 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Dr. Pénzes Ágnes
Kézilabda lányok 2019-03-04 Kézilabda Megyei I. László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Megyei IV. László Boróka, Kovács Petra László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Nemzetközi VI. Boros Róbert László Boglárka
Lány foci 2019-03-16 Labdarúgás Megyei II. László Boglárka
Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos lányok 2019-03-23 testnevelés Megyei I. Kovács Tünde
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 Megyei III. Lőrincz Enikő
Őszi rózsa népdalverseny 2018-10-21 Országos I. Kicsi Éva
Tymbark Labdarúgó Kupa- V.-VI. osztályos fiúk 2019-04-11 testnevelés Megyeközti III. Kovács Tünde
Deutsches Theater - Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2019-03-22 Német nyelv Megyei Taghavi Dario Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei X. Szőcs Katalin-Ágnes
Laborkukac 2019-03-22 Kémia-Biológia Országos I. Ujfalvi Irma
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-01-01 Megyei Gödri Judith
Lumina Math 2018-11-22 Országos II. Varga Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Megyei II. Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tymbark kupa 2019-04-11 Labdarúgás Speciális II. László Boglárka
V. Március 15-4FALU 2017-03-11 Történelem Megyeközti I. Rab Sándor
Visul Unirii 2017-11-28 történelem Megyei dícséret Rab Sándor
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 Anyanyelv Országos Napsugár-díj Lőrincz Enikő
2019-01-01 Megyei Gecse Mária
A mi Olimpiánk 2019-09-19 Kézilabda Országos III. Fiúk László Boglárka
A mi Olimpiánk 2019-09-18 Kézilabda Országos III. Lányok László Boglárka
2019-01-01 Megyei Gábor Béla
Olimpiada Națională de Matematică 2019-03-16 Matematika Megyei I. Ugron Szabolcs
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2011-11-06 Zene Megyei I. Dombora Anna
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-01-01 egyéni összetett Megyei I. Kovács Tünde
Bolyai matematika csapatverseny 2019-10-11 matematika Megyei I. Varga Mária
Megyei kézilabda líceum, fiúk 2020-02-08 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
Kispályás labdarúgás, líceum, lányok 2020-02-16 Labdarúgás Megyei I. László Boglárka
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-01 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Dr. Pénzes Ágnes
Tant 2020-01-01 Megyei Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Megyei I. Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Bolyai csapatverseny 2020-01-10 Matematika Megyeközti 13.hely a 126-ból Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei IV. Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei I. Oláh-Ilkei Árpád
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny, megyei szakasz 2016-02-22 Román nyelv és irodalom Megyei II. Szép Helga
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Megyeközti I. Oláh-Ilkei Árpád
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Országos I. Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Országos I. Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Országos I. Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Országos I. Pénzes Lóránd István
Bolyai matematika csapatverseny 2020-06-03 matematika Nemzetközi II. Gödri Judith
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Nemzetközi IV. László Boróka, Kovács Petra László Boglárka
Kézilabda lányok 2019-03-04 Kézilabda Megyei I. László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Nemzetközi IV. László Boróka, Kovács Petra László Boglárka
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-03-24 matematika Országos Erdélyi tv különdíj Szőcs Katalin-Ágnes
Spark English Contest 2021-03-26 angol Megyei I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Megyei I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Megyei I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Megyei I. Nyeste Emőke
LumimaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LumimaMath 2019-10-01 Megyei I. Hatos Gabriella
Traditii de iarnă - Carnaval 2020-02-01 rajz Országos I. Hatos Gabriella
LumimaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LumimaMath 2021-05-15 matematika Országos dicséret Hatos Gabriella
Román nyelvészet 2021-02-20 Román nyelv Megyei I. Szép Helga
Bolyai csapatverseny 2021-02-27 Matematika Országos V. Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Megyeközti I. Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Megyeközti I. Oláh-Ilkei Árpád
LumimaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-10-01 matematika Megyei dicséret Hatos Gabriella
Luminamath 2021-12-04 Matematika Országos I. jutalom - országos tábor Hatos Gabriella
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Megyei V. Gászpor Melinda
2022-01-01 Megyei Tókos Ibolya Lujza
2022-01-01 Megyei Tókos Ibolya Lujza
Labdarúgó leánycsapat(V.-VIII.) bajnokság 2022-03-26 labdarúgás Megyei V. Kovács Tünde
2022-01-01 Megyei Kovács Tünde
2022-01-01 Megyei Hatos Gabriella
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 Matematika Megyei V. "Matekosok" Urbán Laura
Bolyai Matematika Csapatverseny, 2018-10-12 Megyei I. "Matekosok" Gáll Éva
Bolyai matematika csapatverseny 2021-10-27 matematika Megyei IV. "Matekosok" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-01-06 Megyeközti II. "Not found" Ugron Szabolcs
Bólyai Matematika Csapatverseny 2017-10-13 matematika Megyei IX. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei VII. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-14 Matematika Megyeközti II. "Not found" Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-02-23 Matematika Országos Dícséret "Not found" Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei II. ,,2+2" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei VI. ,,okoskák" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei I. ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Országos VII. meghívó nemzetközi szakaszra ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 . matematika Megyei IV. ..Aranyászok" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Megyei II. 1/2 X Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12) 2016-01-08 Megyei Dícséret 2(f+1.i) Deák Éva
Napsugar Ottusa 2016-05-10 atletika Megyei III. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Napsugar Ottusa 2016-06-11 Megyei V. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Napsugar Ottusa 2016-06-11 atletika Országos V. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Megyei II. 2x2 Imre Zsuzsánna
Bolyai Matematika Csapatverseny (3-8 osztály) 2021-10-15 Matematika Megyei IV. Dícséret 3+1-es Gang Deák Éva
Sportnapok 2018-09-21 Megyei I. 3.d Gáll Éva
Forradalom utca 48 2014-03-08 történelem Speciális II. 48-as vetélkedős csapat Pénzes Lóránd István
IX. Kémia Diákszimpózium 2015-04-10 Kémia Nemzetközi I. 48-as vetélkedős csapat Ujfalvi Irma
Jancsó Benedek Történelmi Emlékverseny 2018-05-05 Történelem Megyeközti III. 7 C Pénzes Lóránd István
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Megyei II. A három barát Márton Magdolna
XIV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2022-04-08 Közgazdaságtan Országos IV. Dicséret A jó, a rossz és a csúf Gazdag Ildikó
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Megyei II. A Meselovagok Márton Magdolna
Megyei kórusolimpiász 2017-03-05 Zene Megyei I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti kórusolimpiász 2017-03-30 Zene Megyeközti II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyei Kórusolimpiász V-VIII 2018-02-18 Zene Megyei I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti Kórusolimpiász V-VIII 2018-03-05 Zene Megyeközti II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Kórusolimpiász 2019-02-27 Zene Megyei I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti kórusolimpiász 2019-03-14 Zene Megyeközti I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Deutsches Theater- Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2011-12-09 német nyelv Megyei II. A VI. A osztály színjátszó csoportja Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Kémia tantárgyverseny 2013-01-09 kémia Megyei III. Ábrahám Enikő Szabó Ünige
fFürkész 2013-04-19 Magyar Országos II. Ábrahám Enikő Varga Mária
Református Bibliaismereti Verseny 2009-05-09 református vallás Országos I. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 matematika Megyei Dicséret Aczél Adrienn Váta Lívia
Luminamath 2015-12-05 matematika Országos I. Aczél Adrienn Varga Mária
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2016-03-01 Magyar Nemzetközi IV. Aczél Adrienn Tókos Ibolya Lujza
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Országos IV. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei IV. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Tantárgyverseny 2016-03-13 Földrajz Megyei I. Aczél Adrienn Szőcs Emőke-Anna
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika Országos II. Aczél Adrienn Gödri Judith
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Országos I. Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2019-01-01 Megyei IX. Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom 2019-04-01 Országos RMDSZ/ Communitas Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei IV. dicséret Aczél Adrienn Tókos Ibolya Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2012-04-28 Megyei dicséret Aczél Adrienn Tókos Ibolya Lujza
Shakespeare School Essay Competition 2020-04-20 Angol nyelv Országos a zsűri különdíja a kreativitásért Aczél Adrienn Vizsuly Tünde
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / 100 m Megyei I. Aczél Andrea Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / Távugrás Megyei I. Aczél Andrea Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / 800 m Megyei II. Aczél Andrea Jakab-Benke Hajnal
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Megyei dicséret Aczél Andrea Bíró Judit
Megyei krossz (terepfutás ) 2017-11-11 Atlétika Megyei I. Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei III. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei IV. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Megyei I. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Megyei III. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Megyei VI. Agymenők Imre Zsuzsánna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Albert Ábel Váta Lívia
4th English Poetry Recitation Contest 2020-11-06 Angol Megyei III. Albert Ábel Nyeste Emőke
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Országos Dícséret Albert Ábel Deák Éva
LuminaMath 2021-12-04 matematika Országos I. Albert Abigél Szakács Ágnes
XVI. Regionális és határon túli szavalóverseny/ Érd/ Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. 2022-01-22 Anyanyelv/ Versmondás Nemzetközi V. Dicséret Albert Abigél Szakács Ágnes
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika Országos I. Albert Előd Gáll Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos II. Albert Réka Váta Lívia
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei I. Albert Réka Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-04-21 Matematika Országos III. minisztériumi dícséret Albert Réka Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 Matematika Megyei Dícséret Albert Réka Deák Éva
Gyermekszínjátszó 2019-03-22 Megyei különdíj ALBU PÉTER Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT ALBU PÉTER Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 anyanyelv Országos Foarte bine ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2021-02-21 Matematika Megyei I. ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei Dicséret ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret ALBU PETRA Gáll Éva
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Országos II. ALBU PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. ALBU PETRA Gáll Éva
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei V. Dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei II. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika Országos Dicseret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei I. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-11 biológia Országos dicséret Ambrus-Sántha Benedek Köllő Zsolt-Ágoston
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Megyei IV. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei I. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei dicséret Andók Tamás Lőrincz Enikő
Luminamath 2021-11-04 Matematika Országos III. Andók Tamás Lőrincz Enikő
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei I. ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos EXCELENT ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ Megyei II. ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
Regionális és határon túli online versmondó verseny 2022-01-15 anyanyelv Nemzetközi II. András Nagy Dorottya Szakács Zsuzsa
Karneváli csodák 2022-02-25 Művészet-rajz Megyei III. András- Nagy Patrícia Szakács Ágnes
XVI. Regionális és határon túli szavalóverseny/ Érd/ Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. 2022-01-22 Anyanyelv/ Versmondás Nemzetközi Különdíj András- Nagy Patrícia Szakács Ágnes
Református Vallásolimpiász 2015-03-14 református vallás Megyei IV. Anghel-Kiss Aaron Dr. Kinda Eleonóra
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-01-06 Matematikamatika Megyeközti III. Anonymus Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-03-04 matematika Országos II. Anonymus Bíró Béla
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Megyei V. Antal Biró Zsófia Kotró-Kosztándi László
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Antal Zalán Jánó Enikő
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-10 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Antalka Zsolna-Kincső Dobra Judit
PénzSztár Kelet-Kárpát medencei forduló 2019-11-07 Közgazdaságtan Nemzetközi I. Arasz Gazdag Ildikó
PénzSztár Regionális forduló 2019-11-21 Közgazdaságtan Nemzetközi II. Arasz Gazdag Ildikó
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Megyei I. Asdasdasd Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Megyei II. Asdasdasd Nyeste Emőke
Bolyai matematika csapatverseny 2014-10-24 matematika Megyei III. Ászok Varga Mária
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2017-05-12 magyar nyelv és irodalom Országos IV. Dicséret Bábel Dobra Judit
ROMÁN NYELV ÉS IRODALOM TANTÁRGYVERSENY 2012-01-01 ROMÁN NYELV ÉS IRODALOM Megyei IV. Babin Andrea Tódor Gyöngyvér
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Babós Anita Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Megyei II. Baby Yoda Nyeste Emőke
Kriza János ballada és mesemondó verseny 2015-10-01 anyanyelv Megyei IV. Baconi S. Botond Kedves Laura Rita
Kriza János mese és balladamondó verseny 2016-10-01 magyar nyelv Megyei I. Baconi S. Botond Kedves Laura Rita
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei dicséret Bács Béla Bíró Béla
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Megyei IV. Bács Béla Bartha Erzsébet
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Bács Orsolya Kedves Laura Rita
Mesemondó verseny 2014-10-01 Anyanyelv Megyei III. Bács Rita Kicsi Éva
Mesemondó verseny 2015-10-16 Megyei II. Bács Rita Kicsi Éva
Rajzverseny 2016-01-01 Megyei II. Bács Rita Kicsi Éva
Tornabajnokság 2016-05-08 Testnevelés Megyei III. Bács Rita László Boglárka
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Megyei II. Bács Rita László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Megyei II. Bács Rita László Boglárka
Mesemondó verseny 2018-10-20 Megyei II. Bács Rita Kicsi Éva
Akrobatikus gimnasztika 2019-05-18 Testnevelés Megyei III. Bács Rita László Boglárka
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Bagoly Attila Bíró Judit
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2015-12-05 Sakk Megyei IV. Bagoly Bence-István Bartha Erzsébet
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi legjobb mezőnyjátékos Bagoly Bence-István Kovács Tünde
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos III. Bagoly Dorka Váta Lívia
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 2016-03-01 anyanyelv Megyei IV. Bagoly Eszter-Melánia Kedves Laura Rita
Implom József helyesírási verseny 2018-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Bagoly Eszter-Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Bagoly Eszter-Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol Megyei I. Bagoly Eszter-Melánia Márton Hajnal
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-03-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti dícséret Bagoly Eszter-Melánia Paltán Enikő
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol Megyei dícséret Bagoly Kata Márton Hajnal
Vidám versek versmondó versenye 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Bagoly Kata Dobra Judit
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Bagoly Kata Varga Mónika
Karácsonyi szokások/Tradiții și obiceiuri de Crăciun 2021-12-13 Művészetek/Rajz Megyei II. Bajcsi Bíborka Imre Zsuzsánna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Bajcsi Orsolya Váta Lívia
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-28 Megyei I. Bajcsi Orsolya Váta Lívia
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Megyei I. Bajcsi Orsolya Nyeste Emőke
Iskolai Sport Országos Olimpiásza 2012-05-05 torna Megyei III. Bajkó Hilda-Zenkő Latzin Edit
Angol tantárgyverseny 2014-03-01 Angol nyelv Megyei III. Baka Tamás Vizsuly Tünde
Certificate in Advanced English 2014-03-08 Angol nyelv Speciális B minősítés Baka Tamás Vizsuly Tünde
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv Megyei Különdíj BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv/mesemondó Megyei II. BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 ANYANYELV Országos EXCELENT BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. BAKCSI BOGLÁRKA Nyeste Emőke
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-05-14 Matematika Országos A legeredetibb megoldások- különdíj BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Megyei dicseret Bakk Ábel Vizsuly Tünde
Speak Out Creative writing 2020-03-01 Angol nyelv Megyei I. Bakk Ábel Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Nemzetközi C2 Bakk Ábel Vizsuly Tünde
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei V. Bakó Bence Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Augustin Maior Fizikaverseny 2016-11-19 Fizika Országos VIII. Bakó Bence Dr. Pető Mária
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei IV. Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei II. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei III. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. Bakó Bence Deák Éva
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Bakó Bence Vizsuly Tünde
Luminamath 2014-11-22 matematika Országos III. Balázs Előd Varga Mária
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2015-02-20 matematika Megyei dicséret Balázs Előd Varga Mária
Aranytoll 2015-10-16 magyar Megyei mențiune Balázs Előd Varga Mária
Luminamath 2015-12-05 matematika Országos mențiune Balázs Előd Varga Mária
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei III. Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Balázs Előd Gödri Judith
Alfa és Omega Fizikaverseny 2019-05-18 Fizika Országos X. Dicséret Balázs Előd Bartha Erzsébet
ALFA és OMEGA Fizikaverseny 2020-09-26 FIZIKA Speciális III. Balázs Előd Dr. Pető Mária
Tisztaforrás népdalvetélkedő 2016-10-01 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Népdalvetélkedő 2016-10-22 Országos I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Tisztaforrás népdalvetélkedő 2017-09-30 Megyei II. Balázs Gergő Kicsi Éva
Őszirózsa népdalverseny 2017-10-21 Országos I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-12-10 testnevelés Megyei I. Balázs Gergő Kovács Tünde
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Megyei IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Őszirózsa népdal verseny 2018-10-21 Országos I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Tiszta forrás népdal verseny 2019-01-01 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Vass Lajos Népzenei verseny Kárpát-medencei döntő 2018-11-13 Nemzetközi IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei I. Balázs Gergő Dombora Anna
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos II. Balázs Gergő Varga Mónika
Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny 2019-02-17 ének Országos dicséret Balázs Gergő Csia Kinga Emese
XIX Tiszta Forrás Népdalvedélkedő 2021-10-09 ének Megyei I. Balázs Gergő Csia Kinga Emese
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Balázs Hanna Henning Edit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei IV. Balázs Hanna Tókos Ibolya Lujza
Krizántémok ünnepe 2017-11-02 Országos II. Balázs Janka Szakács Ágnes
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei II. Balázs Márton Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika Országos IV. Balázs Márton Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Országos Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Alfa és omega fizikaverseny 2017-05-06 Fizika Megyeközti VIII. Balázs Márton Albert Balázs
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Megyei II. Balázs Márton Csia Kinga Emese
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika Megyei III. Balázs Márton Albert Balázs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VI. Dícséret Balázs Márton Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei V. Dícséret Balázs Márton Deák Éva
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Megyei dicséret Balázs Márton Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Speciális I. Balázs Márton Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Megyei C1 Balázs Márton Vizsuly Tünde
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Megyei V. Balázs Nóra László Boglárka
Biológia tantárgyverseny 2014-03-01 Biológia Megyei II. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Csia Kinga Emese
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2017-04-11 római katolikus vallás Megyei IV. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Pénzes Lóránd István
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi X. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Iakab Tibor
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2018-03-17 Római Katolikus Vallás Megyei VII. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Pénzes Lóránd István
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret Bálint Amira Lőrincz Enikő
Kriza János Mesemondó verseny 2015-10-16 Anyanyelv Megyei II. BÁLINT BORÓKA-ÁGNES Márton Magdolna
Olimpiada de limba și literatura română 2022-03-01 Megyei II. BÁLINT BORÓKA-ÁGNES Maria Badiu
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Megyei IV. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2018-02-24 Megyei V. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Megyei I. Bálint Gergely Márkosi Márta
DACH 2018-11-23 Német nyelv Megyei I. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Megyei I. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Pontszerző Matematikaverseny 2015-02-14 Matematika Megyei II. Bálint Gyopár Márton Magdolna
Pontszerző Matematikaverseny 2015-03-22 Matematika Országos I. Bálint Gyopár Márton Magdolna
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2015-03-25 Magyar nyelv Megyei II. Bálint Gyopár Márton Magdolna
Református vallásolimpiász 2016-03-05 ref. vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Megyei III. Bálint Gyopár Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei IX. Bálint Gyopár Henning Edit
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Országos I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei IV. Bálint Gyopár Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpia 2019-04-26 református vallás Országos Legjobb esszéért járó különdíj Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Az ember és a természet 2019-03-20 Kémia-Biológia Megyei II. Bálint Gyopár Ujfalvi Irma
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-03-01 Megyei III. Bálint Gyopár Kedves Laura Rita
Tantárgyverseny 2022-01-01 Biológia Megyei II. Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
Gelei József Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Megyei III. Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológia Tantárgyverseny 2022-05-28 biológia Országos V. dicséret Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2015-03-25 Magyar nyelv Megyei III. Bálint Hanga Vinceffy Réka
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2018-03-21 Anyanyelv Megyei II. Bálint Hanga Vinceffy Réka
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 Anyanyelv Megyei III. Bálint Hanga Vinceffy Réka
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei II. Bálint Hanga Dr. Kinda Eleonóra
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 Magyar nyelv és irodalom Megyei III. Bálint Hunor Ferenc Ács Zsuzsanna
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2011-02-18 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Luminamat Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-02-09 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-03-05 Matematika Országos II. Minisztériumi III. díj Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VII. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Tantárgyolimpiász 2014-02-23 Német nyelv Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Gál Noémi Zsuzsánna
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-28 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Országos II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos I. Minisztériumi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade B Bálint Hunor Ferenc Vizsuly Tünde
LuminaMath-matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Országos dicséret Bálint Krisztina Gáll Éva
Tetratlon-atlétika 2016-10-22 testnevelés Megyei III. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon-60m. 2016-10-22 Megyei III. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon-800m. 2016-10-22 testnevelés Megyei III. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei II. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Cros - Atlétika 2018-11-10 Testnevelés Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 egyéni összetett Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 60 m. Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 távolugrás Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 kislabdadobás Megyei III. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 súlylökés Megyei II. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 800 m. Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei I. 6o m. futás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei I. 8oom. futás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei I. távolugrás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei II. kislabdahajítás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Megyei III. súlylökés Bálint Krisztina Kovács Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei I. Bálint Zsombor-András Szőcs Katalin-Ágnes
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Megyei Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei III. Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2019-03-16 Matematika Megyei Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VIII. Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye 2019-03-30 Megyei dícséret Bálint Zsombor-András Makfalvi Zsuzsa
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika Megyei Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei II. Baló Ágnes Nyeste Emőke
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Megyei dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, 2018-02-28 magyar Megyei III. Baló Eszter Tókos Ibolya Lujza
Matematika Olimpia megyei 2018-03-09 matematika Megyei dicseret Baló Eszter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Baló Eszter Gödri Judith
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Megyei dicséret Balo Janka-Katalin Köllő Zsolt-Ágoston
Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia Országos dicséret Balo Janka-Katalin Köllő Zsolt-Ágoston
Tantárgyverseny 2016-03-18 Matematika Megyei dicséret Balog Barnabás-Dezső Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Balog Barnabás-Dezső Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei III. Balog Barnabás-Dezső Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei IV. Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Megyei IV. Dicséret Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-02-11 Matematika Országos VIII. EMMV Dicvséret Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei VI. Balog Milán Darvas Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Balog Milán Deák Éva
Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny 2015-03-08 magyar Megyei dicséret Balogh Adrienn Varga Mária
Protestáns Vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás Megyei I. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Országos I. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Megyei II. Balogh Adrienn Fülöp Anna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei dicséret Balogh Adrienn Gödri Judith
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei III. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Speak Out Monologue 2019-03-01 Angol Megyei dicséret Balogh Adrienn Varga Mónika
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei VI. Balogh Adrienn Gödri Judith
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Megyei I. Balogh Adrienn Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 Angol Országos III. Balogh Adrienn Kotró-Kosztándi László
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-03-25 Megyei továbbjutott az országos szakaszra Balogh Antónia Makfalvi Zsuzsa
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. Balogh Csongor-Mihály Puskás Bajkó Annamária
Megyei gimnasztika 2014-04-01 gimnasztika Megyei I. Balogh Edvárd-Attila Veres Enikő-Eszter
gimnasztika 2015-01-01 testneveles Megyei I. Balogh Edvárd-Attila Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2016-05-01 gimnasztika Megyei I. Balogh Edvárd-Attila Veres Enikő-Eszter
Atlétika/ kislabda dobás 2015-10-25 testnevelés Megyei II. Balogh Krisztina Solymosi Annamária
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés Megyei II. Balogh Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 kislabdadobás Megyei I. Balogh Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 sűlylökés Megyei I. Balogh Krisztina Kovács Tünde
Vidám Verse4k versmonó vetélkedő 2017-03-10 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Bán Beatrix Dr. Pénzes Ágnes
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv Megyei IV. Bán Beatrix Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
megyei gimnasztika 2014-04-01 gimnasztika Megyei II. Bangyán Bendegúz Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2016-05-01 gimnasztika Megyei VI. Bangyán Bendegúz Veres Enikő-Eszter
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei dicséret Bangyán Bendegúz Vinceffy Réka
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei IX. Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2021-03-05 matematika Megyei III. Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Megyei dicseret Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Concurs judetean Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Megyei I. Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Mențiune Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Vidám Versek Versene 2018-04-01 magyar Megyei III. Bangyán Benjámin Nagy Enikő
Megyei fizika olimpiász 2012-02-19 fizika Megyei Dicséret Bangyán Nóra Szakács Mária
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade C Bangyán Nóra Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Református vallás olimpiász 2014-03-22 református vallás Megyei II. Bănică-Solymosi Írisz Dr. Kinda Eleonóra
Gólyatörténetek 2014-06-09 vegyes (biológia, irodalom) Megyei I. tábori részvétel (Bănică-Solymosi Írisz, Para Eszt Bănică-Solymosi Írisz Köllő Zsolt-Ágoston
Román nyelv és irodalom Tantárgyverseny 2014-02-01 Megyei II. Bănică-Solymosi Írisz Szép Helga
Biológia tantárgyverseny 2015-03-07 biológia Megyei I. Bănică-Solymosi Írisz Köllő Zsolt-Ágoston
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Országos III. MInisztériumi Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei IV. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei VIII. Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos II. Minisztériumi II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Bănică-Solymosi Írisz Vizsuly Tünde
Római-katolikus Vallásverseny 2011-02-11 vallás Megyei I. Barabás Beáta Dr. Kondor Ágota
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei II. BARABÁS BOTOND Gáll Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Barcsa Boglárka Puskás Bajkó Annamária
Református Bibliaismereti Olimpiász 2011-04-09 ref. vallás Megyei I. Bardocz Kimberly Dr. Kinda Eleonóra
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Országos I. Bardoczi Petra Urbán Laura
Fantáziamadár -rajzverseny 2022-05-10 Rajz Megyei I. Bardoczi Petra Urbán Laura
Eroi de legendă 2022-06-05 Rajz Megyei Dicséret Bardoczi Petra Urbán Laura
Minunile Carnavalului 2022-03-13 rajz Megyei I. Barkó Boglárka Gáll Éva
Megyei asztalteniszbajnokság 2016-02-01 Testnevelés Megyei II. Barta Zsolt-Attila László Boglárka
Megyei asztalteniszbajnokság 2017-01-15 Asztalitenisz Megyei II. Barta Zsolt-Attila László Boglárka
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Bartha Szabolcs Deák Éva
Spark English Poetry Recitation Contest 2018-10-21 Angol Megyei I. Bartha Tas Kópis Andrea
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei II. Bartha Tas Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Bartha Tas Varga Mónika
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-02-22 magyar nyelv és irodalom Megyei IV. Bartha Veres Anna Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2015-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei IV. Bartha Veres Anna Dr. Pénzes Ágnes
Tantargyverseny 2015-02-28 Angol Megyei I. Bartha Veres Anna Kotró-Kosztándi László
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2016-03-05 Magyar nyelv és irodalom Megyei IV. Bartha Veres Anna Dr. Pénzes Ágnes
Tantargyverseny 2016-03-18 angol Megyei II. Bartha Veres Anna Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2015-02-22 Angol Megyei I. Bartha Veres Anna Varga Mónika
Tantárgyverseny 2014-03-01 Angol Megyei I. Bartha Veres Anna Varga Mónika
SapiSentia III 2019-11-21 Megyei III. Bartha Zsofia Csia Kinga Emese
Zrinyi Ilona Matematikaveseny 2019-02-15 Megyei VI. Bartis Dávid Áda Nóra Zelinda
LuminaMath-matematikaverseny, Országos 2017-11-25 Matematika Országos dicséret BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei II. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-01-01 Megyei III. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2021-03-05 matematika Megyei II. BARTOS BALÁZS ATTILA Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 matematika Megyei dicseret BARTOS BALÁZS ATTILA Gödri Judith
Tantárgyverseny 2017-02-20 Földrajz Megyei II. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Tantárgyverseny 2016-03-06 Földrajz Megyei I. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Országos Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2018-05-05 Földrajz Országos III. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Tantárgyverseny 2018-03-23 Földrajz Megyei I. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Pontszerző Matematikaverseny 2015-03-22 matematika Országos dicséret Bartos Kriszta Varga Mária
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2015-02-20 matematika Megyei dicséret Bartos Kriszta Varga Mária
Luminamath 2015-12-05 matematika Országos II. Bartos Kriszta Varga Mária
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-31 matematika Megyei II. Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Megyei dícséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Megyei III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Megyei V. Bartos Kriszta Fülöp Anna
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika Országos dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Megyei dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika Megyei dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Megyei dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-05-02 matematika Nemzetközi dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2019-03-16 matematika Megyei III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2019-03-22 matematika Megyei III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Orszagos magyar matematika Olimpia 2019-03-01 matematika Országos dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei VII. Bartos Kriszta Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Megyei dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Megyei II. Bartos Kriszta Gödri Judith
XXXI Erdélyi Magyar Matematikaveseny, IV Országos Magyar Matematikaolimpia (Olimpiada De Matematică 2022-03-05 Matematika Megyei III. Bartos Kriszta Ugron Szabolcs
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika /testnevelés Megyei I. 50 m síkfutás Batzula Hunor László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 50m Batzula Hunor László Boglárka
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret BECZE ZALÁN Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei III. BECZE ZALÁN Gáll Éva
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. Beder Botond Nyeste Emőke
Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny 2015-02-28 Anyanyelv Megyei IV. dicseret Bedő Éva Gabriella Fekécs Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Megyei II. Bedő Éva Gabriella Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Pénzmágnes 2020-12-11 Közgazdaságtan Országos II. Bedő Éva Gabriella Gazdag Ildikó
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
„Călătorie în lumea basmelor”-concurs județean de creație plastică 2017-11-02 Művészetek Megyei II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2019-01-25 Matematika Megyei III. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
LuminaMath Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Országos Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Asztalitenisz 2013-12-01 Asztalitenisz Megyei II. Bedő Norbert Jakab-Benke Hajnalka
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny 2012-04-26 egészségnevelés Megyei IV. Bende Ágota Csia Kinga Emese
Megyei tornabajnokság 2016-05-08 Testnevelés Megyei I. Benedek Botond László Boglárka
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Megyei I. Benedek Botond László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Megyei I. Benedek Botond László Boglárka
Akrobatikus gimnasztika 2019-05-18 Testnevelés Megyei I. Benedek Botond László Boglárka
Hevesy György Kémiaverseny 2022-01-01 Megyei I. Benedek Botond Hampel Boglarka
megyei gimnasztika 2014-04-01 gimnasztika Megyei III. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
gimnasztika 2015-01-01 testneveles Megyei II. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
gimnasztika 2015-01-01 testneveles Megyei I. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2016-05-01 Megyei IV. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2017-05-06 Megyei III. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade B Benedek Hanna Vizsuly Tünde
George Emil Palade 2019-05-11 Biológia Megyei Dícséret Benedek Hanna-Boglárka Benedek Orsolya Zsuzsa
Megyei tantárgyverseny 2019-03-17 Megyei Dicséret Benkő Dávid Benedek Orsolya Zsuzsa
Atlétika/kislabda dobás 2015-10-15 Testnevelés Megyei III. Benkő Éva-Hanna Solymosi Annamária
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-15 Anyanyelv Megyei II. Benkő Samu Şaica Enikő
Bolyai Orszagos Tantárgy verseny 2015-05-09 Kémia Országos III. Benkő Zoltán Ujfalvi Irma
Takács Csaba kémia verseny 2015-05-26 Kémia Országos IV. Dícséret Benkő Zoltán Ujfalvi Irma
Curie kémia tantárgyverseny 2016-05-16 kémia Megyei I. Benkő Zoltán Ujfalvi Irma
Irinyi kémia tantárgyverseny 2016-02-04 kémia Megyei I. Benkő Zoltán Ujfalvi Irma
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei II. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Országos VII. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Mesék világa 2017-12-12 rajz Megyei dicséret Berde Andrea Izabella Hatos Gabriella
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Megyei I. Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Megyei Dicséret Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Megyei II. Bereczki Anna Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos III. Bereczki Anna Varga Mónika
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika Megyei II. Bereczki Anna Gáll Annamária
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei Dícséret Bereczki Balázs Deák Éva
Tantárgyverseny 2011-03-05 német nyelv Megyei IV. Béres Hanga Ferencz Katalin
Üzleti Tervek Versenye II 2011-11-23 Vállalkozástan/ Közgazdaságtan Speciális I. Béres Hanga Márton Zsuzsánna
IV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2012-04-19 Vállalkozástan/ Közgazdaságtan Speciális I. Béres Hanga Márton Zsuzsánna
Pénzidomár vállalkozástan verseny 2012-11-15 vállalkozástan Országos IV. Dicséret Béresek Szabó Anna
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei V. Dicséret Bernád Mária-Aida Henning Edit
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 biológia Megyei III. Bernád Mária-Aida Zágoni Imola
Megyei Egészségnevelés Verseny 2017-05-16 biológia/egészségnevelés Megyei IV. dicséret Bernád Mária-Aida Zágoni Imola
Megyei krossz 2017-11-11 Atlétika Megyei III. Bernád Mária-Aida László Boglárka
Megyei kémia tantárgyverseny 2018-03-09 Kémia Megyei dícséret Bernád Mária-Aida Ujfalvi Irma
VIII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2016-03-13 Közgazdaságtan Országos III. Berszány Antónia-Krisztina Szabó Anna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei IV. Bíró Maja Deák Éva
„Péter László” Kupa 2010-10-14 Sport / Atlétika / Terepfutás Megyei IV. Bitai Xénia-Ágota Jakab-Benke Hajnal
Iskolai Sport Országos Olimpiásza 2010-10-21 Sport / Atlétika / Távugrás Megyei III. Bitai Xénia-Ágota Jakab-Benke Hajnal
Iskolai Sport Országos Olimpiásza 2010-10-21 Sport / Atlétika / 400 m Megyei III. Bitai Xénia-Ágota Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / 100 m Megyei II. Bitai Xénia-Ágota Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / 400 m Megyei I. Bitai Xénia-Ágota Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / Távugrás Megyei II. Bitai Xénia-Ágota Jakab-Benke Hajnal
Föld napja 2015 2015-04-21 környezetismeret/biológia Megyei I. Havasi gyopár csapat - Kotró-kosztándi Anna, Feren Blága Gyopár Köllő Zsolt-Ágoston
Tetratlon-Atlétika 2016-04-07 Testnevelés Megyei III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Tetratlon-60m. 2016-04-07 Megyei II. Blága Gyopár Kovács Tünde
Tetratlon-800m. 2016-04-01 Testnevelés Megyei III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv Megyei IV. Blága Gyopár Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás Megyei III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-30 PSZICHOLÓGIA Megyei I. Blága Gyopár Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti dícséret Blága Gyopár Paltán Enikő
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei VI. Blue life Deák Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Bocsárdi Emma Katalin Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei IV. Bocsárdi Emma Katalin Urbán Laura
Matematika Kenguru 2018-04-28 matematika Országos Foarte bine Bocz Balázs-Sándor Hatos Gabriella
ONSS-atlétika 2022-05-10 Testnevelés Megyei I. 5o m Bocz Balázs-Sándor László Boglárka
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi B2 Bodi Erik Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Bodor Bálint Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Bodor Bence Nyeste Emőke
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Megyei I. Bodor Botond Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Bodor Botond Ugron Szabolcs
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz–Földtan Verseny 2019-02-16 földrajz Megyei IV. Dicséret Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2019-03-23 földrajz Országos II. Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2019-05-11 földrajz Nemzetközi X. Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-03-25 földrajz Megyei továbbjutott az országos szakaszra Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Földrajz tantárgyverseny 2022-03-05 földrajz Megyei IV. dícséret Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-05-14 földrajz Országos I. egyetemi felvételt nyert a BBTE-re Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
MAKUTATSZ Tudományos Diákpályázat, Műszaki- és Reáltudományok 2021-10-15 földrajz Országos kutatási ösztöndíjat nyert Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Megyei III. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-25 matematika Országos III. Minisztériumi dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2018-03-10 Matematika Megyei IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2018-01-20 Matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-14 Matematika Nemzetközi IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2018-01-31 Matematika Országos IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2019-01-19 matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2019-03-16 matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-03-01 matematika Országos Dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Református Bibliaismereti Verseny 2010-03-13 református vallás Megyei I. Bodor Gergely Dr. Kinda Eleonóra
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Bodor Kincső Jánó Enikő
First Certificate in English 2013-12-07 Angol nyelv Speciális A minősítés Boér Edwin Norbert Vizsuly Tünde
Tantárgyolimpiász 2011-03-19 történelem Megyei dicséret Boér Ilka Erőss Botond
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2011-05-07 magyar nyelv és irodalom Országos I. Boér Ilka Dobra Judit
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2010-05-14 magyar nyelv és irodalom Országos I. Boér Ilka Dobra Judit
Anyám Fekete Rózsa Vers- és Prózamondó Verseny 2010-03-28 magyar nyelv és irodalom Országos II. Boér Ilka Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2009-04-20 Országos IV. dicséret Boér Ilka Tókos Ibolya Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2012-04-28 Megyei IV. dicséret Boér Ilka Tókos Ibolya Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-19 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Boér Máté Kőmíves Noémi
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2010-04-11 Magyar nyelv és irodalom Országos Különdíj Boér Máté Kőmíves Noémi
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-04-19 Magyar nyelv és irodalom Országos I. Boér Máté Kőmíves Noémi
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2010-02-12 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Boér Máté Kőmíves Noémi
Apáczai Csere János Nemzetközi Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Tantárgyverseny 2011-11-18 Magyar nyelv és irodalom Nemzetközi I. Boér Máté Kőmíves Noémi
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2012-03-03 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Boér Máté Kőmíves Noémi
Apáczai Csere János Nemzetközi Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Tantárgyverseny 2012-04-28 Magyar nyelv és irodalom Nemzetközi II. Boér Máté Kőmíves Noémi
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2013-04-04 Magyar nyelv és irodalom Országos IV. Boér Máté Kőmíves Noémi
Tradiții din tradiții/ obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei II. BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Megyei dicséret BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 anyanyelv Országos II. Foarte bine BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
ONSS-atlétika 2022-05-06 Testnevelés Megyei II. 6oom BOÉR SZABOLCS László Boglárka
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ Megyei III. BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei Dícséret Boga Zsombor Deák Éva
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Megyei Dícséret Boga Zsombor Deák Éva
Bolyai matematika csapatverseny 2014-10-23 matematika Megyei I. Bogarak Varga Mária
Bolyai matematika csapatverseny 2014-11-23 matematika Országos VI. Bogarak Varga Mária
Venczel József esszéverseny 2022-05-12 Szociológia Országos II. Bogyor Hajnal Márkosi Márta
Vadon rajzverseny 2014-12-04 rajz Megyei II. Bokor Dorka Sánta Edit
Vadon Rajzverseny 2018-04-15 Megyei II. Bokor Jónás Kicsi Éva
Bolyai matematika csapatverseny 2018-11-15 Megyei I. Bokor Jónás Kicsi Éva
Benedek Elek rajzverseny 2019-04-12 Megyei II. Bokor Jónás Kicsi Éva
XI.Kreativítás vetélkedő 2019-05-12 rajz kategória Megyei I. Bokor Jónás Kicsi Éva
XI.Kreativítás vetélkedő 2019-04-12 fotó kategória Megyei II. Bokor Jónás Kicsi Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei Dícséret Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei I. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Kányádi Sándor szavalóverseny 2015-03-26 Megyei III. Bordás Adrienn Varga Mária
Vidám Versek versmondó Vetélkedője 2017-01-01 Megyei II. Bordás Adrienn Tókos Ibolya Lujza
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom Országos I. Bordás Adrienn Tókos Ibolya Lujza
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Bordás Adrienn Tókos Ibolya Lujza
Augustin Maior Fizikaverseny 2016-11-19 Fizika Országos V. Bordás Arnold-István Dr. Pető Mária
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-03-19 Matematika Megyei Dícséret Bordás Arnold-István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Megyei III. Bordás Arnold-István Deák Éva
Iskolai Sport Országos Olimpiásza 2010-12-11 Sport / Sakk Megyei IV. Dicséret Bordás Róbert Latzin Edit
Cangurul Lingvist Engleză 2020-03-06 Angol Megyei III. Boros Ákos-Csanád Kópis Andrea
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C1 Boros Kriszta Vizsuly Tünde
Vidám versek versmondó versenye 2022-03-01 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret BOTOS KINCSŐ Dr. Pénzes Ágnes
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-07 Biológia Megyei IV. Dícséret Brassai Barbara-Petra Benedek Orsolya Zsuzsa
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei IV. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns tantárgyverseny 2022-04-21 Református vallás Országos V. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns tantárgyverseny 2022-03-19 Református vallás Megyei I. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Young People in European Forests - Tineri în pădurile Europei - inclus în C.A.E.N. 2017, poz. 35 2017-03-20 Megyei II. Brickleberry Zágoni Imola
Regemondó verseny 2018-03-12 anyanyelv Megyei I. Bujdosó Fruzsina Szakács Ágnes
Krizántémok ünnepe 2017-11-02 rajz Országos I. Bujdosó Fruzsina Szakács Ágnes
Vidám versek versmondó versenye 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Bujdosó Fruzsina Dobra Judit
Herman Ottó KÁRPÁT-MEDENCEI BIOLÓGIA VERSENY 2022-03-05 Biológia Országos dicséret Bujdosó Fruzsina Csia Kinga Emese
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei VII. Burian Hunor Kicsi Éva
Tantárgyverseny 2016-02-18 angol Megyei III. Burián Tamás Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv Megyei IV. Dicséret Burián Tamás Márton Hajnal
Angol olimpiász 2018-03-01 angol Megyei I. Burián Tamás Dézsi Ildikó
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol Megyei I. Burián Tamás Márton Hajnal
Speak Out Creative Writing 2019-01-15 angol Megyei I. Burián Tamás Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Megyei dicséret Burián Tamás Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Nemzetközi C2 Burián Tamás Vizsuly Tünde
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-12 Biológia Megyei III. Butyka Hunor-Szilárd Benedek Orsolya Zsuzsa
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Megyei VI. Dícséret Buzsi Miksa Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-10-11 Matematika Megyei IV. C-sek Deák Éva
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Megyei mentiune Caldura mare Carmen Bodnari
CanSat2012 2012-04-24 Fizika, tudomány Nemzetközi VI. CanSat Dr. Pető Mária
Cansat2016 2016-04-14 Fizika Országos II. CanSat Dr. Pető Mária
MIFIZ 2016-11-18 Fizika Megyeközti III. video kategória CanSat Dr. Pető Mária
CanSat2018 2018-05-04 Fizika Országos II. CanSat Dr. Pető Mária
CanSat Miniszatellit építés 2019-04-24 FIZIKA-Robotika Országos II. CanSat Dr. Pető Mária
Analog CanSat Competition 2020-06-29 FIZIKA-csillagászat Országos II. CanSat Dr. Pető Mária
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Speciális I. CanSat Vizsuly Tünde
Bolyai Csapatverseny 2021-06-26 Matematika Nemzetközi II. CanSat Oláh-Ilkei Árpád
BOLYAI Matematika Csapatverseny 2021-10-15 Matematika Megyei IV. CanSat Lőrincz Enikő
CANSAT 2022- ESA-ESERO miniszatellit verseny 2022-05-09 Fizika-robotika-űrkutatás Országos III. Most Professional team CanSat Dr. Pető Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Megyei III. CanSat Gászpor Melinda
Labdarúgás, lányok-liceum 2022-03-20 Testnevelés-foci Megyei I. CanSat László Boglárka
Labdarúgás , lányok-elemi 2022-03-21 Testnevelés-foci Megyei I. CanSat László Boglárka
Kézilabda, gimnázium-lányok 2022-04-03 Testnevelés-kézilabda Megyei II. CanSat László Boglárka
Kézilabda, liceum-lányok 2022-04-06 Testnevelés-kézilabda Megyei II. CanSat László Boglárka
Kézilabda, liceum-fiúk 2022-04-05 Testnevelés-kézilabda Megyei I. CanSat László Boglárka
Labdarúgás, lányok-liceum 2022-05-06 Testnevelés-foci Megyeközti II. CanSat László Boglárka
Pénzmágnes- Kulcs a gyarapodáshoz 2022-03-26 Vállakozástan Megyeközti III. CanSat Dr. Pető Mária
Sepsiszentgyörgyi Sportnapok 2ö21 2021-09-29 ügyességi játékok Speciális I. legsportosabb osztály_ IV.A CanSat Kovács Tünde
4th Spark English Contest 2022-05-20 Angol Megyei I. CATastrophy Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2022-05-20 Angol Megyei I. CATastrophy Kotró-Kosztándi László
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika Országos I. Cazacu Máté Gáll Éva
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei VIII. Dícséret Cerchez Diana Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei V. Cerchez Diana Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Cerchez Diana Gödri Judith
megyei tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Megyei III. Cerchez Diana Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Megyei II. Cerchez Diana Varga Mónika
Olimpiada de Limbă Comunicare și Literatură Română 2018-03-04 lb romana Megyei II. Cerchez Diana Kiss Mária
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 Angol nyelv Megyei I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2019-03-03 Angol nyelv Megyei II. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Német nyelv tantárgyverseny, 2020-03-01 Megyei I. Cerchez Diana Ferencz Katalin
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Megyei II. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Speak Out Creative writing 2020-03-01 Angol nyelv Megyei I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Shakespeare School Essay Competition 2020-04-15 Angol nyelv Országos a zsűri különdíja a kreativitásért Cerchez Diana Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Speciális I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Megyei I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Nemzetközi C2 Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Spark English Contest 2021-03-26 angol Megyei I. Cereal Killers Nyeste Emőke
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun 2021-12-13 Művészetek - Rajz Megyei IV. Cherciu Ivett Bernadett Hatos Gabriella
Képrege verseny 2022-03-25 Művészetek - Rajz Megyei IV. Cherciu Ivett Bernadett Hatos Gabriella
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei III. Chituță Florin Bíró Judit
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Megyei I. CIORNEI LAURA-CRISTINA Szőcs Katalin-Ágnes
Călătorie în lumea basmelor 2017-10-20 Meseírás Megyei Premiu special Coman Emilia Katalin Szőcs Katalin-Ágnes
Spark English Poetry Recitation Contest 2017-10-19 Angol Megyei I. Coroian Henrietta Kópis Andrea
Spark English Poetry Recitation Contest 2018-10-21 Angol Megyei I. Coroian Henrietta Kópis Andrea
Crazy Kids 2018-05-18 Angol nyelv Megyei II. Crazy Kids Nyeste Emőke
Tudományos Diákköri Konferencia 2019-03-19 biológia Megyei I. Crețu Csanád Csia Kinga Emese
Olimpiada de limba și literatura română 2016-02-27 limba română Megyei mantiune Creţu Csengele Carmen Bodnari
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Csákány Csongor Csáki Ágnes
Kenguru 2011-01-26 Angol Speciális I. Csákány Csongor Kotró-Kosztándi László
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei IX. Csákány Renáta-Rebeka Gödri Judith
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei II. Csáki Abigél Nyeste Emőke
Vizuális Művészetek Verseny Egészséges Életmód kategória 2019-04-18 PSZICHOLÓGIA Megyei I. Csáki Apor Paltán Enikő
Curie kémiaverseny 2017-03-26 kémia Megyei III. Császár Andrea Szabó Ünige
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei VIII. Csata-Bede Gáspár Darvas Ibolya
Adj, király, katonát 2012-03-09 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Csenteri András-Gergely Dobra Judit
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-03 Robotika-Fizika Nemzetközi V. Csenteri András-Gergely Dr. Pető Mária
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória 2019-03-31 PSZICHOLÓGIA Megyei I. Csenteri Anna-Luca Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő, Megyeközti 2018-11-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti dícséret Csenteri Anna-Luca Paltán Enikő
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei III. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 Matematika Megyei VIII. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 2019-03-22 Matematika Megyei II. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2018-11-24 Matematika Országos Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Megyei I. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Lumina Math 2011-11-26 Matematika Országos Dicséret Csia Katalin Noémi Péterfi Edit
Biológia tantárgyverseny 2015-03-07 biológia Megyei IV. Csia Katalin Noémi Zágoni Imola
Bolyai Matematika Csapatverseny 2011-10-14 Matematika Megyei V. Csillagok Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-24 matematika Megyei II. CSIPET-CSAPAT Váta Lívia
Bolyai Matematikaverseny 2017-10-01 Megyei III. CSIPET-CSAPAT Kicsi Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei I. Csiszér Csanád Deák Éva
Fizika Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
VERMES MIKLÓS FIZIKAVERSENY 2018-03-26 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Országos I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Kémia Olimpiász 2018-03-17 kémia Megyei I. Csiszér Csanád Szabó Ünige
Fizika Olimpia 2019-02-23 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2019-03-04 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2019-01-26 Matematika Megyei Dícséret Csiszér Csanád Deák Éva
FIZIKA Tantárgyverseny 2020-02-15 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2020-02-28 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
EMTER 2021-04-17 Fizika Speciális I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Augustin Maior Fizikaverseny 2021-04-24 FIZIKA Országos IV. dicséret Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-24 Matematika Megyei V. dicséretr Csoda-csajok Gáll Éva
Mesék szárnyán,XIII.országos mesevetélkedő 2012-03-17 Magyar Országos II. Csodagyerekek Varga Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2012-10-12 Matematika Megyei I. Csodagyerekek Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei I. Csodagyerekek Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-17 Matematika Megyei I. Csodagyerekek Gödri Judith
Bolyai Matematikaverseny 2018-10-13 matematika Megyei IV. Csodaradírok Szakács Ágnes
Könyvkaland vetélkedő 2012-02-13 Megyei III. Csog Brigitta Ács Zsuzsanna
Református Bibliaismereti Verseny 2012-03-16 református vallás Megyei III. Csog Brigitta Dr. Kinda Eleonóra
Filozófiai esszépályázat 2019-04-13 Filozófia Országos IV. Csog Brigitta Márkosi Márta
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Nemzetközi C1 Csorba Ede Vizsuly Tünde
Kriza János Mesemondó Verseny 2021-10-15 Anyanyelv Megyei II. Csorja Soma-Solt Lőrincz Enikő
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2022-03-25 Anyanyelv Megyei II. Csorja Soma-Solt Lőrincz Enikő
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 biológia Megyei I. Csősz Albert-Sándor Zágoni Imola
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Csősz Albert-Sándor Ugron Szabolcs
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 Biológia Megyei I. Csősz Albert-Sándor Csia Kinga Emese
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Csősz Albert-Sándor Ugron Szabolcs
Irinyi János Kémia verseny 2019-01-22 Kémia Megyei II. Csősz Albert-Sándor Ujfalvi Irma
Kémia tantárgy verseny 2019-02-10 Kémia Megyei III. Csősz Albert-Sándor Ujfalvi Irma
Asztalitenisz 2013-12-01 Asztalitenisz Megyei II. Csősz Csengelle Emese Jakab-Benke Hajnalka
Angol tantárgyverseny 2015-02-23 Angol nyelv Megyei I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei X. Dícséret Csurulya Árpád Deák Éva
Angol tantárgyverseny 2016-03-18 Megyei I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Megyei I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Speak-out 2017-05-05 Angol nyelv Megyei II. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv Megyei I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Tudományok 2011-05-27 Biológia/Kémia/Fizika Megyei II. Csutak Balázs Köllő Zsolt-Ágoston
Tantárgyverseny 2011-01-15 Fizika Megyei II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2011-02-01 Fizika Országos Dicséret Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Öveges József, Erdélyi döntő 2011-04-09 Fizika Országos III. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Alfa Fizikusok Versenye 2011-05-07 Fizika Megyeközti II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tudományok Versenye, 2011-05-28 ( Fizika,Kémia,Biológia) Megyei II. Csutak Balázs Bartha Erzsébet
Tudományok (Olimpiada de Ştiinţe pentru juniori) 2011-05-28 biológia/fizika/kémia Megyei II. Csutak Balázs Manases Susana
Megyei fizika olimpiász 2012-02-19 fizika Megyei II. Csutak Balázs Szakács Mária
Megyei fizika olimpiász 2012-04-08 fizika Országos II. Csutak Balázs Szakács Mária
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika Megyei III. Csutak Balázs Iakab Tibor
Üzleti Tanácsadói Verseny 2012-10-12 közgazdaságtan Országos IV. Csutak Balázs Szabó Anna
Augustin Maior Fizikaverseny 2013-11-25 Fizika Országos II. Csutak Balázs Dr. Pető Mária
Református Bibliaismereti Verseny 2008-03-01 református vallás Megyei III. Csutak Balázs Dr. Kinda Eleonóra
Református Bibliaismereti Verseny 2009-03-21 református vallás Megyei III. Csutak Balázs Dr. Kinda Eleonóra
VERMES MIKLÓS FIZIKAVERSENY 2014-04-12 Fizika Országos II. Csutak Balázs Dr. Pető Mária
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-01-09 Informatika Országos I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-03-01 Informatika Nemzetközi X. dicseret Csutak Balázs Iakab Tibor
Eötvös József tanulmányi verseny 2013-11-14 Informatika Speciális I. Csutak Balázs Iakab Tibor
fizikaolimpiasz 2014-02-01 fizika Megyei II. Csutak Balázs Kotta László
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny 2014-05-06 Informatika Országos I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2015-03-07 informatika Megyei I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Olimpiada Lectura ca abilitate de viață 2022-03-01 Limba și literatura română Megyei mențiune Csutak Boglárka-Evelin Maria Badiu
Lumina Math 2011-11-26 Matematika Országos III. Csutak Dávid Péterfi Edit
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei VI. Csutak Dávid Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Országos Dícséret Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika Megyei II. Csutak Dávid Gödri Judith
Református Bibliaismereti Verseny 2014-03-22 református vallás Megyei II. Csutak Dávid Dr. Kinda Eleonóra
fizikaolimpiasz 2014-02-01 fizika Megyei III. Csutak Dávid Kotta László
Fizikaolimpia 2014-04-09 FIZIKA Országos X. Minisztériumi Dicséret Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei VI. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Megyei V. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Olimpiada Națională Științe pentru Juniori 2016-05-14 fizika, kémia, biológia Megyei III. Csutak Dávid Zágoni Imola
fizikaolimpiasz 2014-04-07 fizika Országos X. dicseret Csutak Dávid Kotta László
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Megyei III. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei V. Csutak Dávid Gödri Judith
"Rácz Lajos" versmondó verseny 2014-06-05 német nyelv Megyei II. Csutak Dávid Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei III. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei I. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IV. Csutak Dávid Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Megyei IV. Csutak Dávid Gödri Judith
Hevesy György Kémiaverseny 2015-03-28 kémia Országos III. Csutak Dávid Szabó Ünige
ÖVEGES JÓZSEF FIZIKAVERSENY 2015-04-17 FIZIKA Országos II. Csutak Dávid Dr. Pető Mária
Olimpiada Științe pentru juniori 2015-05-16 biológia Megyei III. Csutak Dávid Zágoni Imola
Hevesy György Kémiaverseny 2016-02-28 kémia Megyei III. Csutak Dávid Szabó Ünige
Tudományok versenye 2016-05-14 Fizika,kémia,biológia Megyei III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Alfa és Omega Fizikaverseny 2016-05-07 Fizika Megyeközti I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20