Székely Mikó Kollégium

Eredményeink



Kiemelkedő eredmények a 2022-2023-es tanévben

Listázás: Időrendi sorrendben | Diák neve | Tanár neve | Katedra szerint
A MI OLIMPIÁNK 2022-09-25 Labdarúgás, női Országos I. Téglás Krisztina, Téglás Heléna, Veress Kincső László Boglárka
A MI OLIMPIÁNK 2022-09-26 Kézilabda, férfi Országos III. László Boglárka
Megyei kézilabda líceum fiúk 2023-03-07 Kézilabda Megyei I. László Boglárka
Minikézilabda 2023-03-12 Kézilabda Megyei I. László Boglárka
Kézilabda, liceum-lányok 2023-03-20 Megyei IV. László Boglárka
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-01-01 Matematika Megyei I. Nemes Ildikó
XXXIII. Herman Ottó Kárp 2023-01-01 Megyei Csia Kinga Emese
2023-01-01 Megyei Szép Helga Dolma
2023-01-01 Megyei Szép Helga Dolma
Bolyai Matematika Csapatverseny 2022-10-15 Matematika Megyei VIII. Şaica Enikő
2023-01-01 Megyei Gazdag Ildikó
2023-01-01 Megyei Dr. Pető Mária
Bölcs Diákok 2023-05-01 Országos II. Tókos Ibolya Lujza
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2023-05-01 Országos II. Tókos Ibolya Lujza
Öttusa 2023-05-20 Országos V. László Boglárka
Minikézilabda 2023-04-01 Megyeközti IV. László Boglárka
5letből jövő 2023-06-02 Vállakozástan Nemzetközi I. Márkosi Márta
Mesék szárnyán 2023-01-25 Anyanyelv Megyei III. Şaica Enikő
Mesék szárnyán 2023-01-25 Anyanyelv Megyei IV. Şaica Enikő
Népmese napja - Mesés olvasójáték 2022-11-15 Anyanyelv Megyei I. Şaica Enikő
2023-01-01 Megyei Bajka Mária Magdolna
2023-01-01 Megyei Bajka Mária Magdolna
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika Megyei I. ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2022-10-14 Matematika Megyei III. 2x2 néha 5 Imre Zsuzsánna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2023-01-17 Matematika Országos dicséret 2X2 néha 5 Imre Zsuzsánna
Concursul LuminaMath 2022-12-10 Matematika Országos dicséret Aczél Hanna Médea Gáll Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály 2022-10-14 Matematika Megyei IV. Agyosztag Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Megyei II. Albert Előd Gáll Éva
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei Dicséret Albert Fruzsina Nyeste Emőke
Olimpiada de limba germană modernă/ Német tantárgyverseny 2023-03-25 Megyei I. Albert Fruzsina Elekes Emese
LuminaMath Matematikaverseny 2022-12-10 Országos Dicséret Albert Réka Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei Dicséret Albert Réka Deák Éva
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny 2023-04-26 Magyar nyelv és irodalom, anyanyelv Megyeközti IV. Albert Réka Jánó Enikő
Országos Magyar Matematika verseny 2023-02-04 .Matematika Megyei Dícseret ALBU PÉTER Kisgyörgy Alpár
Történelem tantárgyverseny 2023-03-18 Történelem Megyei I. Ambarus Kriszta Pénzes Lóránd István
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ - ESSZÉ KATEGÓRIA 2022-11-12 PSZICHOLÓGIA Megyeközti III. Ambarus Kriszta Paltán Enikő
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Megyei Dicséret Andók Dezső-Dávid Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Megyei Dicséret Andók Tamás Kisgyörgy Alpár
Mese, mese, meskete 2022-09-30 Művészet-rajz Megyei III. András- Nagy Patrícia Szakács Ágnes
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei II. András-Böhm Bertold Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. András-Böhm Bertold Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Olimpiada de Limba Engleză 2023-03-11 Megyei II. András-Böhm Bertold Kópis Andrea,
Nyeste Emőke
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-20 Megyei I. Andriescu-Kádár Edina Szép Helga Dolma
Magyarságtörténet tantárgyverseny 2023-03-18 Magyarságtörténet Megyei IV. dicséret Antal Balázs és Olosz Gábor 6.C Pénzes Lóránd István
Népmese Napja 2023-11-28 Anyanyelv Megyei III. Antal Tamás, József Nóra, Kányádi Mihály Vinceffy Réka
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos IV. Audi Krisztián Jánó Enikő
Fantáziamadár 2023-05-08 Művészet/Rajz Megyeközti Dicséret Babos Kata Lőrincz Enikő
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei dicséret Bagoly Kata Varga Mónika
Speak Out Monologue 2023-03-25 Angol Megyei dicséret Bagoly Kata Varga Mónika
XXXIII. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny 2023-03-04 Biológia Országos különdíj Bagoly Kata Csia Kinga Emese
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei dicséret Bajcsi Bíborka Imre Zsuzsánna
XII. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - döntő 2023-04-01 földrajz Nemzetközi A legjobb határon túli csapat Bakancskák Makfalvi Zsuzsa
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. BAKCSI BOGLÁRKA Nyeste Emőke
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2022-10-20 magyar Megyei I. Balázs Gergő Csia Kinga Emese
Multidisciplinar Bolyai Farkas 2023-05-05 Angol Országos I. Bálint Gyopár Kotró-Kosztándi László
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol Megyei Dicséret Bálint Hanga Nyeste Emőke,
Kotró-Kosztándi László
Speak Out Monologue 2023-03-25 Angol Megyei III. Bálint Hanga Nyeste Emőke,
Kotró-Kosztándi László
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika- síkfutás 80m. Országos II. Bálint Krisztina Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika-távolugrás Országos II. Bálint Krisztina Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika-súlylökés Országos III. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei Dicséret Bálint Zsombor-András Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Megyei III. Bálint Zsombor-András Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei V. Bálint Zsombor-András Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei V. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei V. Bálint Zsombor-András Deák Éva
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos I. Baló Ágnes Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-16 Biológia Megyei I. Baló Eszter Benedek Orsolya Zsuzsa
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol nyelv Megyei I. Balogh Áron Vizsuly Tünde
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Megyei III. Bangyán Bendegúz Gáll Annamária
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei Dicséret Bardoczi Petra Urbán Laura
LuminaMath 2022-12-10 Matematika Megyei III. Bardoczi Petra Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Országos I. Bardoczi Petra Urbán Laura
Minunile Carnavalului 2023-02-24 Megyei II. Barkó Boglárka Gáll Éva
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Nemzetközi dicséret Barkó Boglárka Gáll Éva
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei dicséret Bartha Tas Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. Bartha Tas Varga Mónika
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei VII. Dícséret Bartos Kriszta Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematikaolimpia 2023-02-04 Matematika Megyei III. Bartos Kriszta Ugron Szabolcs
XXXIII. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny 2023-03-04 Biológia Országos különdíj Benedek Botond Csia Kinga Emese
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-16 Biológia Megyei IV. Dícséret Benedek Hanna-Boglárka Benedek Orsolya Zsuzsa
10. Alfa és Omega országos fizikaverseny 2023-05-15 Megyei dicséret Berde Dávid Lőrincz Enikő Éva
Informatika olimpia 2023-03-09 Informatika Megyei I. Bereczki Anna Gáll Annamária
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-24 Matematika Országos VII. Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Nemzetközi Magya Matematika Verseny 2023-04-26 Matematika Nemzetközi III. Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-01-24 Matematika Megyei I. Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei Dicséret Bereczki Balázs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-23 Matematika Országos Dicséret Bereczki Balázs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2023-04-21 Matematika Nemzetközi III. Bereczki Balázs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei I. Bereczki Balázs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos III. Bîrlă Jasmina Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos I. Bíró Zsófia Jánó Enikő
Kányádi Sándor szavalóverseny 2023-03-17 anyanyelv Megyei V. BIRTALAN ZSOLT Incze Jolán
Minunile Carnavalului 2023-02-15 rajz Megyei I. BIRTALAN ZSOLT Incze Jolán
21. Fától fáig, verstől versig, Kányádi Sándor versmondó verseny 2023-02-18 anyanyelv Országos V. BIRTALAN ZSOLT Incze Jolán
Háromszéki népdalbarátok vetélkedője 18. 2023-05-18 anyanyelv Megyei II. BIRTALAN ZSOLT Incze Jolán
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny, Teleki Sámuel Földrajz Tantárgyverseny 2023-05-04 földrajz Országos V. dicséret Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Fajok Olimpiája 2023-05-10 biológia Országos különdíj Boros- Márton Fruzsina Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-03-23 biológia Megyeközti különdíj Both Ágnes Csia Kinga Emese
Protestáns tantárgyverseny 2023-03-18 Református vallás Megyei I. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Spark English Contest - 9th grade 2023-03-30 Angol Megyei II. Broccoli Nyeste Emőke,
Kotró-Kosztándi László
Kriza János Országos Ballada- és Mesemondó Verseny 2022-10-21 Anyanyelv Megyei II. Bucsi Barnabás Gászpor Melinda
XXXIII. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny 2023-03-04 Biológia Országos különdíj Bujdosó Fruzsina Csia Kinga Emese
Regemondó verseny 2023-02-17 Anyanyelv/ Versmondás Megyei I. Bujdosó Lázár Szakács Ágnes
Karácsonyi szokások 2022-12-27 Művészet/Rajz Megyei Dicséret Buzgó Patrik István Lőrincz Enikő
A karnevál csodái 2023-02-15 Művészet/Rajz Megyei Dicséret Buzgó Patrik István Lőrincz Enikő
Fajok Olimpiája 2023-03-23 biológia Megyeközti különdíj Buzsi Máté Csia Kinga Emese
Spark English Contest - 11th grade 2023-03-30 Angol Megyei III. CapCakes Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Spark Performance Day 2022-11-25 Angol Megyei The Sparkiest Idea Cowboys and Indians Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos I. Csáki Abigél Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Mesemondó verseny 2022-11-10 Anyanyelv Megyei II. Bod Péter Megyei Könyvtár Csáki Noémi Şaica Enikő
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika Megyei I. Csillagok Gödri Judith
10. Alfa és Omega országos fizikaverseny 2023-05-20 Országos dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Lőrincz Enikő Éva
Simonyi Zzigmond helyesírási verseny 2023-03-01 Magyar Megyei VI. DÁLNOKI ANITA-DORKA Kedves Laura Rita
LuminaMath Matematikaverseny 2022-12-10 Országos Dicséret Daragus Csanád-Dávid Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei Dicséret Daragus Csanád-Dávid Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei I. Daragus Csanád-Dávid Deák Éva
Pe urmele lui Orbán Balázs 2023-03-30 Művészetek - Rajz Megyeközti I. Deák Etele Hatos Gabriella
Protestáns tantárgyverseny 2023-03-18 Református vallás Megyei II. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Dr. Kinda Eleonóra
Nemzeti Matematika tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Megyei I. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Kisgyörgy Alpár
Országos Magyar Matematika verseny 2023-02-04 Matematika Megyei II. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Kisgyörgy Alpár
Nemzeti Matematika tantárgyverseny 2023-04-17 Matematika Országos Dicséret DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Kisgyörgy Alpár
LuminaMath Matematikaverseny 2022-12-10 Matematika Országos Dicséret Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei Dicséret Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei Dicséret Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2023-03-03 Matematika Megyei II. Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia Országos különdíj Deák Zalán-Gyárfás Csia Kinga Emese
Mese, mese, meskete rajzpályázat 2022-09-30 Művészetek/Rajz Megyei II. Debreczi Debora Imre Zsuzsánna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-11 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Deme Larisa-Annamaria Dobra Judit
Minunile carnavalului 2023-02-24 rajz Megyeközti III. Demjén Eszter Szakács Zsuzsa
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. Deregan Andrea-Laura Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
TUDEK 2023-03-04 Biológia Országos IV. Dicséret Dezső Szilárd Benedek Orsolya Zsuzsa
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-16 Biológia Megyei II. Dezső Szilárd Benedek Orsolya Zsuzsa
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2023-03-06 Fizika Megyei I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Fizika Tantárgyverseny 2023-03-05 Fizika Megyei I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei II. Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-23 Matematika Országos II. Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2023-04-21 Matematika Nemzetközi Dicséret Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei III. Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
XV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2023-03-19 Közgazdaságtan Országos IV. Dicséret DHL Gazdag Ildikó
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Megyei III. Domokos Hunor-Tas Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei Dicséret Domokos Hunor-Tas Deák Éva
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-04-04 Matematika Megyei II. Szep Márk Csanád Donáth Lara Nemes Ildikó
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol Megyei I. DOSA CSILLA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos III. DOSA CSILLA Nyeste Emőke
Karácsonyi népszokások 2022-12-27 Rajz Megyei III. Drângă Lara Gászpor Melinda
Hevesy György Kémiaverseny 2023-03-25 kémia Országos I. ERCSE FERENC Bajka Mária Magdolna
Hevesy György Kémiaverseny 2023-03-25 Kémia Országos I. ERCSE FERENC Bajka Mária Magdolna
10. Alfa és Omega országos fizikaverseny 2023-05-20 Országos I. ERCSE FERENC Lőrincz Enikő Éva
Matematika tantárgyverseny 2023-03-11 matematika Megyei I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2023-04-12 matematika Országos különdíj ERCSE FERENC Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-04 matematika Megyei I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-21 matematika Országos III. ERCSE FERENC Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2023-03-03 matematika Megyei I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2023-05-13 matematika Országos II. ERCSE FERENC Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Megyei I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Luminamath Országos Matematika Verseny 2022-12-10 matematika Országos II. ERCSE FERENC Gödri Judith
Hevesy György Kémiaverseny 2023-06-02 kémia Nemzetközi laboratóriumi ERCSE FERENC Bajka Mária Magdolna
Jancsó Benedek Történelmi Emlékverseny 2023-02-07 Magyarságtörténet Megyei I. Ercse Ferenc - Pénzes Ábel - Vas Petra 7. D Pénzes Lóránd István
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos I. Erős Kristóf Attila Jánó Enikő
A földtudományi civil szervezetek közössége által szervezett II. kárpátmedencei földrajzi- és földtu 2022-11-12 földrajz, földtudomány Nemzetközi V. EÜF Makfalvi Zsuzsa
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-01-20 Matematika Megyei III. Fazakas Barbara Oláh-Ilkei Árpád
Országos Matematika Olimpia 2023-03-11 Matematika Megyei I. Fazakas Barbara Oláh-Ilkei Árpád
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Verseny 2023-03-03 Magyar nyelv Megyei dicséret Fazakas Boglárka Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei IV. Dícséret Fazakas Gergő Nándor Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematikaolimpia 2023-02-04 Matematika Megyei V. Dícséret Fazakas Gergő Nándor Ugron Szabolcs
LuminaMath 2022-12-10 Matematika Megyei III. Fazakas Máté Urbán Laura
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos I. Fazakas Máté Jánó Enikő
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Országos I. Fazakas Máté Urbán Laura
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Megyei Dicséret Fazakas Péter Kisgyörgy Alpár
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. Fehérvári Boglárka Mária Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
Protestáns tantárgyverseny 2023-03-18 Református vallás Megyei I. Fejér Gyöngyi Dr. Kinda Eleonóra
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek Megyei III. Fejér Nóra Gáll Éva
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Nemzetközi I. Fejér Nóra Gáll Éva
Concursul LuminaMath 2022-12-10 Matematika Országos II. Fejér Nóra Gáll Éva
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Nemzetközi III. Fekete Örs Gáll Éva
Dürer Verseny 2023-02-10 Matematika Országos V. fernye Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Spark Treasure Hunt 2022-09-30 Angol Megyei I. Free Bog Nyeste Emőke
Gelei József Országos Biológia Tantárgyverseny 2023-03-23 Biológia Megyei I. Fülöp Véda Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológia Tantárgyverseny 2023-04-29 Biológia Országos II. Fülöp Véda Csia Kinga Emese
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Megyei Dicséret Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei IV. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2023-03-03 Matematika Megyei III. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia Országos különdíj Fülöp Zsigmond-Zsolt Csia Kinga Emese
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Országos II. Gál Hanna Urbán Laura
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek Megyei Dicséret Gál Hanna Urbán Laura
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Nemzetközi I. Gál Hanna Urbán Laura
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Megyei Dicséret Gál Ilka-Boróka Kisgyörgy Alpár
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Megyei IV. dícséret Gálicza Ervin Gáll Annamária
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Megyei Dicséret Gálicza Ervin Oláh-Ilkei Árpád
Országos Matematika Olimpia 2023-03-11 Matematika Megyei II. Gálicza Ervin Oláh-Ilkei Árpád
Történelem tantárgyverseny 2023-03-18 Történelem Megyei dicséret Gecse Klaudia Pénzes Lóránd István
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. Gödri Biborka Varga Mónika
Öttusa 2023-04-08 Megyei I. Gombák László Boglárka
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos III. Györgyilyés Bence Nyeste Emőke
Fürkész Nyelvhelyességi Verseny 2023-03-03 Anyanyelv Megyei VI. Győri Maja Vinceffy Réka
Versíró Pályázat Költészet Napja 2023-02-01 Anyanyelv Megyei Szamos különdíj Győri Maja Vinceffy Réka
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos I. Hecser László Torda Jánó Enikő
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2023-01-01 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Héjja Tímea Dr. Pénzes Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Megyei dicseret Héjja Tímea Gödri Judith
Spark English Contest - 9th grade 2023-03-30 Angol Megyei III. Hellfire Club Nyeste Emőke,
Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
Kenguru Matematikaverseny 2022-12-16 Megyei II. Henning Ádám Vinceffy Réka
Tetratlon- Atlétika 2023-04-03 Testnevelés Megyei I. HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
A karnevál csodái 2023-01-23 Művészet-rajz Megyei III. Holló Vivien Szakács Ágnes
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos I. Höncz Krisztián- Dániel Jánó Enikő
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Országos III. Höncz Krisztián- Dániel Urbán Laura
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-17 Angol Országos II. Horvát Kriszta Varga Mónika
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ - RÖVIDFILM KATEGÓRIA 2022-11-12 PSZICHOLÓGIA Megyeközti I. Ilyés Csilla Orsolya Paltán Enikő
Olimpiada de Limba Engleză 2023-03-11 Megyei IV. Ionas Nándor Kópis Andrea
Speak Out - Scriere Creatoare 2023-02-17 Megyei IV. Ionas Nándor Kópis Andrea
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika Megyei III. Irgum-Burgum Gödri Judith
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos III. Ivácson Gergő Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Bolyai Farkas Országos Multidiszciplináris Tantárgyverseny - Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgy 2023-05-06 Biológia Megyei VI. Dicséret Jancsó Abigél Zágoni Imola
XVI. BOLYAI FARKAS MULTIDISZCIPLINÁRIS TANTÁRGYVERSENY_ Heinrich László versenye, Fizika, Országos 2023-05-06 Fizika Országos Jancsó Bálint Lőrincz Enikő Éva
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny, Fizika, Megyei 2023-03-06 Fizika Megyei Jancsó Bálint Lőrincz Enikő Éva
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Megyei IV. dícséret Jánó Ákos Gáll Annamária
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Megyei IV. dícséret Jánó Ákos Gáll Annamária
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei III. Jánó Ákos Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Megyei I. Jánó Ákos Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-10 Matematika Megyei V. József Nóra Vinceffy Réka
A karnevál csodái 2023-01-23 Rajz Megyei II. József Nóra Vinceffy Réka
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol Megyei dicséret Kari Ákos Varga Mónika
Különös karnevál 2023-02-01 Vizuális művészetek Megyei III. Kászoni Zsófia- Boglárka Urbán Laura
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Nemzetközi II. Kászoni Zsófia- Boglárka Urbán Laura
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT Nyeste Emőke
A mesék világa 2023-04-24 Művészet/Rajz Megyeközti Dicséret Kicsi Zsanett Boróka Lőrincz Enikő
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia Országos különdíj Kinda Jázmin Csia Kinga Emese
XVI. BOLYAI FARKAS MULTIDISZCIPLINÁRIS TANTÁRGYVERSENY_ Heinrich László versenye, Fizika, Országos 2023-05-06 Fizika Országos VIII. Kiss Csongor Lőrincz Enikő Éva
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny, Fizika, Megyei 2023-03-06 Megyei Kiss Csongor Lőrincz Enikő Éva
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2023-05-19 Német Megyei I. Kiss Henrietta Elekes Emese
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos III. Kiss Regő Jánó Enikő
XX. Tiszta Forrás Nápdalvetélkedő 2022-10-24 Megyei I. Kocsis Tekla Şaica Enikő
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos III. Kolumbán Nóra Nyeste Emőke,
Kotró-Kosztándi László
Speak Out Monologue Section 2023-03-11 Angol nyelv Megyei I. Kolumbán Nóra Vizsuly Tünde
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos III. Koncz Gyopárka Jánó Enikő
Kosárlabda bajnokság 2023-02-12 Testnevelés Megyei I. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosárlabda bajnokság 2023-03-03 Testnevelés Megyeközti IV. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosárlabda bajnokság 2023-03-11 Testnevelés Megyei II. Kosárlabda fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Kosárlabda bajnokság 2023-02-11 Testnevelés Megyei I. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Fantáziamadár 2023-05-08 Művészet/Rajz Megyeközti II. Kovács Ágnes Lőrincz Enikő
A mesék világa 2023-04-24 Művészet/Rajz Megyeközti Dicséret Kovács Ágnes Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2022-12-27 Művészet/Rajz Megyei Dicséret Kovács Apor László Lőrincz Enikő
Implom József Helyesírási Verseny 2023-01-01 Országos V. KOVÁCS BOGLÁRKA Tókos Ibolya Lujza
Speak Out Creative Writing Section 2023-03-03 Angol nyelv Megyei dicséret KOVÁCS BOGLÁRKA Vizsuly Tünde
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos IV. Kovács Kata Jánó Enikő
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Lábtenisz Országos II. Kovács Koppány Kovács Tünde
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei III. Kovács Koppány Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-23 Matematika Országos III. Kovács Koppány Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2023-04-21 Matematika Nemzetközi Dicséret Kovács Koppány Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos III. Kővári Timea Jánó Enikő
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei I. Kozsokár Gergő Varga Mónika
Ifjúsági Bolyai pályázat 2023-01-26 biológia Nemzetközi dicséret Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
27. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2023-03-18 Magyar nyelv Országos III. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
Szép magyar beszéd 2023-04-22 Magyar nyelv Nemzetközi az Anyanyelvápolók Szövetségének különdíja Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
Implom József Helyesírási Verseny 2023-02-03 Magyar nyelv Országos III. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó,
Kedves Laura Rita
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei I. Kristály Szilárd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Megyei II. Kristály Szilárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei Dicséret Kristály Szilárd Deák Éva
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. Kurucz Botond-Csanád Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
Labdarugó Tymbark Kupa - U12 (V.-VI. osztályos) fiúk 2023-03-18 testnevelés Megyei I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Karácsonyi népszokások 2022-12-27 Rajz Megyei Dicséret Lakatos Anna Gászpor Melinda
A karnevál csodái 2023-01-23 Rajz Megyei Dicséret Lakatos Anna Gászpor Melinda
A mesék világa 2023-06-14 Rajz Megyeközti III. Lakatos Anna Gászpor Melinda
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos I. László Adrienn Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. László Andrea Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos III. László Eszter Kotró-Kosztándi László,
Nyeste Emőke
Spark English Contest - 11th grade 2023-03-30 Angol Megyei II. Lemon Tree Nyeste Emőke,
Kópis Andrea,
Varga Mónika
Spark English Contest 11th grade 2023-03-30 Angol Megyei II. Lemon Tree Varga Mónika,
Kotró-Kosztándi László
Spark English Contest 11th grade 2023-03-30 Angol Megyei II. Lemon Tree Varga Mónika,
Kotró-Kosztándi László
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos II. Lepedus Richárd Jánó Enikő
XX.Tiszta forrás népdalvetélkedő 2022-10-22 ének Megyei III. Lőfi Nóra Hatos Gabriella
Háromszéki népdalbarátok vetélkedője 2023-05-11 ének Megyei II. Lőfi Nóra Hatos Gabriella
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Megyei Dicséret Lőrincz Soma-Péter Kisgyörgy Alpár
Minoan Robotsport Global Olympiad 2023-04-06 Fizika-Robotika Nemzetközi I. Lőrincz Zente-Örs Dr. Pető Mária,
Gecse Mária
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Megyei IV. Lőrincz Zente-Örs Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
A mesék világa 2023-04-24 Művészet/Rajz Megyeközti Dicséret Luka Petra Lőrincz Enikő
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Országos Dicséret Lukács Lóránd Urbán Laura
Magyarságtörténet tantárgyverseny 2023-03-18 Magyarságtörténet Megyei dicséret Márkosi Magor - Puskás Bajkó Zsolt 6. B Pénzes Lóránd István
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei dicséret Máté Bence Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol Megyei dicséret Máté Bence Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos III. Máté Bence Varga Mónika
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika Megyei I. Matekhörcsik Szakács Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2022-10-14 Matematika Megyei dicséret Matemágusok Imre Zsuzsánna
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika Megyei III. Matematikusok Szakács Ágnes
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei Dicséret Máthé Szabolcs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Spark Performance Day, Poetry. 2022-11-25 Angol nyelv Megyei I. Mihály Iringó Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos I. Mihály Iringó Jánó Enikő
Spark Performance Day, Poetry. 2022-11-25 Angol nyelv Megyei II. Mikes Miklós Benedek Jánó Enikő
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-10 matematika Megyei IV. Mikes Miklós Benedek Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Megyei III. Mikes Miklós Benedek Szakács Ágnes
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Megyei I. Mikes Miklós Benedek Jánó Enikő
International Youth Math Challenge 2022-12-21 Matematika Nemzetközi Silver honour Miklós Janka Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematikaolimpia 2023-02-04 Matematika Megyei II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematikaolimpia 2023-02-21 Matematika Országos II. EMMV I. helyezés Miklós Janka Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) 2023-03-11 Matematika Megyei II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2023-04-21 Matematika Nemzetközi II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
EGMO Európai Lány Matematika Diákolimpia(Magyarországi válogató) 2023-01-01 Matematika Országos VII. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) 2023-04-12 Matematika Országos Bronz érem Miklós Janka Ugron Szabolcs
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos III. Molnár Sára Jánó Enikő
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-18 Megyei V. Molnos Adrienn Szép Helga Dolma
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos III. Morea Alexandra Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Protestáns tantárgyverseny 2023-03-18 Református vallás Megyei I. Moroianu Ana Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Tantárgyverseny 2023-04-13 Református vallás Országos III. Moroianu Ana Dr. Kinda Eleonóra
Kriza János mesemondó verseny 2023-01-01 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Kriza János mesemondó verseny 2023-01-01 magyar nyelv és irodalom Országos III. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-01-01 Megyei II. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Légy a ma Petőfije szónokverseny 2023-01-01 Megyei I. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos III. Muntyán Gréta Jánó Enikő
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek Megyei Dicséret Muntyán Gréta Urbán Laura
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-24 Matematika Megyei IV. Muntyán-Nagy Marót Şaica Enikő
Protestáns tantárgyverseny 2023-03-18 Református vallás Megyei II. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ - ESSZÉ KATEGÓRIA 2022-11-12 PSZICHOLÓGIA Megyeközti III. Nádudvary Gyopár Paltán Enikő
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia Országos különdíj Nagy Adrienn Csia Kinga Emese
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-20 Megyei Nagy Ágota Szép Helga Dolma
MANT_ Tervezd meg a következő magyar űrhajós programját 2023-04-12 Fizika- Csillagászat Speciális III. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Minoan Robotsport Global Olympiad 2023-04-06 Fizika-Robotika Nemzetközi I. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Tervezd meg a következő magyar űrhajós programját 2023 2023-04-12 Fizika- asztrofizika Nemzetközi III. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Premiul HENRI COANDA 2023-05-12 Fizika-Robotika Országos I. Nagy Alpár Dr. Pető Mária,
Gecse Mária
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-16 Biológia Megyei IV. Dícséret Nagy Attila Benedek Orsolya Zsuzsa
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia Országos különdíj Nagy Attila Csia Kinga Emese
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei dicséret Nagy Boróka Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol Megyei I. Nagy Boróka Varga Mónika
A karnevál csodái 2023-01-23 Rajz Megyei II. Nagy Fanni Gászpor Melinda
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos I. Nagy Gergő-Bence Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos I. NAGY HAJNA-ZOLNA Nyeste Emőke
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 2023-03-01 Országos III. NAGY HAJNA-ZOLNA Tókos Ibolya Lujza
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Országos I. Nagy Márton Urbán Laura
Kriza János Balladaéneklő vetélkedő 2022-10-20 Megyei II. Nagy Réka-Anna Dombora Anna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei V. Nagy Zonga Lili Vinceffy Réka
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2023-03-01 Megyei IV. Nemes Ákos Tókos Ibolya Lujza
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-22 Matematika Megyei II. Nemes Zalán Şaica Enikő
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-20 Megyei I. NIȚĂ DAVID Szép Helga Dolma
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-05-06 Országos II. NIȚĂ DAVID Szép Helga Dolma
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Megyei IV. NIȚĂ DAVID Kisgyörgy Alpár
Spark English Contest - 5th grade 2023-03-30 Angol Megyei I. No Names Nyeste Emőke
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei Dicséret Oláh-Badi Anita Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
Implom József helyesírási verseny 2023-01-01 Magyar Megyei V. Oláh-Badi Anita Kedves Laura Rita
Implom József helyesírási verseny 2023-02-01 Magyar Országos VII. Oláh-Badi Anita Kedves Laura Rita
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-10 matematika Megyei VI. Olosz Panna Szakács Ágnes
A karnevál csodái 2023-01-23 Művészet-rajz Megyei IV. Olosz Panna Szakács Ágnes
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos I. Olosz Panna Jánó Enikő
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Megyei VIII. Opra Boróka Gáll Éva
Minunile Carnavalului 2023-02-24 Vizuális művészetek Megyei dicséret Opra Boróka Gáll Éva
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek Megyei dicséret Opra Boróka Gáll Éva
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Nemzetközi II. Opra Boróka Gáll Éva
Concursul LuminaMath 2022-12-10 Matematika Országos III. Opra Boróka Gáll Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-01-20 Matematika Megyei Dicséret Orbán Klára Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei I. Orbán Vilmos Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Megyei II. Orbán Vilmos Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei II. Orbán Vilmos Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Pe urmele lui Orbán Balázs 2023-03-30 Művészetek - Rajz Megyeközti IV. Ördög Luca Sára Hatos Gabriella
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-11 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Pakucs-Damokos Karolina Dobra Judit
AUGUSTIN MAIOR FIZIKA VERSENY - BABES-BOLYAI TUDOMANY EGYETEM - FIZIKA KAR 2022-11-08 Fizika Országos EGYETEMI BEJUTÁS Pakucs-Damokos Tamás Lőrincz Enikő Éva
Spark Performance Day 2022-11-25 Angol Megyei The Silver Feather Award Pál Ágnes Nyeste Emőke
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol Megyei I. Pál Ágnes Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei Dicséret Pál Ágnes Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. Pál Ágnes Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2023-03-23 Biológia Megyei II. Pál Ágnes Zágoni Imola
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2023-04-29 Biológia Országos III. Pál Ágnes Zágoni Imola
Bolyai Farkas Országos Multidiszciplináris Tantárgyverseny - Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgy 2023-05-06 Biológia Országos I. Pál Ágnes Zágoni Imola
Speak Out Creative Writing 2023-05-21 Angol Országos Dicséret Pál Ágnes Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Olimpiada de Limba Engleză 2023-03-11 Megyei IV. Pál Ágnes Kópis Andrea,
Nyeste Emőke
Speak Out - Scriere Creatoare 2023-02-17 Megyei I. Pál Ágnes Kópis Andrea
Speak Out - Scriere Creatoare 2023-05-02 Országos IV. Pál Ágnes Kópis Andrea,
Nyeste Emőke
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Megyei Dicséret Pál Gergő Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei III. Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
XXII. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-10 Matematika Megyei dicséret Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
XXII. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-05-13 Matematika Országos dicséret Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-04-21 Matematika Országos Dicséret Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei IV. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Országos II. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
”Minunile carnavalului” 2023-02-24 Vizuális művészetek Megyei II. Páll Anita Urbán Laura
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Nemzetközi Dicséret Páll Anita Urbán Laura
Karácsonyi népszokások 2022-12-27 Rajz Megyei Dicséret Pap Zita Gászpor Melinda
A karnevál csodái 2023-01-23 Rajz Megyei III. Pap Zita Gászpor Melinda
A mesék világa 2023-06-14 Rajz Megyeközti III. Pap Zita Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Megyei X. Para Lőrinc Gáll Éva
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2022-10-24 Zene Megyei IV. Dicséret Para Luca Dombora Anna
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek Megyei dicséret Péli Nóra Gáll Éva
Magyarságtörténet tantárgyverseny 2023-03-18 Magyarságtörténet Megyei I. Pénzes Ábel-Vas Petra VII.D Pénzes Lóránd István
Magyarságtörténet tantárgyverseny 2023-04-21 Magyarságtörténet Országos III. Pénzes Ábel-Vas Petra VII.D Pénzes Lóránd István
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-11 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Pénzes Bíborka Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2023-03-11 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Pénzes Bíborka Dobra Judit
TUDEK 2023-03-04 Biológia Országos IV. Dicséret Pénzes Botond Mátyás Benedek Orsolya Zsuzsa
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-01 Biológia Megyei II. Pénzes Botond Mátyás Benedek Orsolya Zsuzsa
Fizika Tantárgyverseny 2023-03-05 Fizika Megyei II. Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
Fizika Tantárgyverseny 2023-01-01 Fizika Megyei II. Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
XVI. BOLYAI FARKAS MULTIDISZCIPLINÁRIS TANTÁRGYVERSENY_ Heinrich László versenye 2023-05-06 Fizika Országos IX. Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
Fürkész Nyelvhelyességi verseny 2023-03-03 Anyanyelv Megyei V. Péter Andrea Szakács Ágnes
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Megyei IV. dícséret Péter Máté Gáll Annamária
A karnevál csodái 2023-02-15 Művészet/Rajz Megyei II. Péterfi Petra Lőrincz Enikő
Spark English Contest - 7th grade 2023-03-30 Angol Megyei I. Phosphor Nyeste Emőke
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2023-03-06 Fizika Megyei II. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2023-04-22 Fizika Országos II. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
Fizika Tantárgyverseny 2023-03-05 Megyei II. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
Tantárgyverseny 2023-03-25 Német nyelv Megyei I. Pieldner Ádám Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Megyei I. Pieldner Ádám Deák Éva
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2023-06-18 Fizika Nemzetközi X. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
Dürer verseny 2023-02-10 Matematika Országos I. Pigeons Oláh-Ilkei Árpád,
Deák Éva
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Megyei VI. Piroska Kincsö-Johanna Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos III. Policsek Orsolya Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei II. Porzsolt Zalán Deák Éva
Magyarságtörténet tantárgyverseny 2023-03-18 Magyarságtörténet Megyei III. Porzsolt Zalán - Bujdosó Lőrincz VI.C Pénzes Lóránd István
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos I. Pulugor Dorka Nyeste Emőke
Vidám Versek Versmondó Versenye 2023-01-17 Anyanyelv Megyei III. Rácz Réka Napsugár Gászpor Melinda
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Gáll Annamária
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-20 Országos V. Dicséret Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-20 Országos EMMV II. Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-03-14 Megyei III. Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2023-04-23 Matematika Nemzetközi Dicséret Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Országos Matematika Olimpia 2023-04-14 Matematika Országos Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei dicséret Răduță Ana Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei III. Răduţă Cristian Varga Mónika
Román nyelvészet 2023-02-17 Megyei I. Răduţă Cristian Szép Helga Dolma
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2023-05-12 Magyar nyelv Országos IV. Háromszék Független NapilapkKülöndíja Regélők Szőcs Borbála Anikó,
Jánó Enikő
MIFIZ- alkalmazott fizikaverseny 2023-05-05 Fizika Megyeközti VII. Repülő All-stars Dr. Pető Mária
Országos Magyar Matematika verseny 2023-02-04 Matematika Megyei Dicséret Robu Adrienn-Melanie Kisgyörgy Alpár
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi verseny 2022-12-10 Megyei I. Roth Balázs Şaica Enikő
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-24 Matematika Megyei V. Roth Balázs Şaica Enikő
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi verseny 2023-03-08 Anyanyelv Megyei IV. Roth Balázs Şaica Enikő
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei II. Roth Balázs Şaica Enikő
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia Országos különdíj Sándor Kinga Csia Kinga Emese
Vidám versek versmondó vetélkedője 2023-02-16 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Sandu Franciska Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-01 Magyar Megyei II. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Gelei József Tantárgyverseny 2023-03-23 Biológia Megyei I. Sánta Fruzsina Benedek Orsolya Zsuzsa
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-16 Biológia Megyei IV. Dícséret Seres Renáta Benedek Orsolya Zsuzsa
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei III. Seres Renáta Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. Seres Renáta Varga Mónika
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei IV. Seres Róbert Deák Éva
4th Spark English Contest 2023-04-07 Angol Megyei I. Shining Umbrellas Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2023-04-10 Angol Megyei I. Shining Umbrellas Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. Simon Dorka Boroka Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei Dicséret Simon Otilía Réka Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika Megyei Dicséret Simon Otilía Réka Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei Dicséret Simon Otilía Réka Deák Éva
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika- 1000m. Országos IV. Soos Mate Kovács Tünde
XXXIII. Herman Ottó Kárpát-Medencei Biológia Verseny 2023-03-04 Biológia Országos különdíj Sorbán-Lepedus Zsófia Csia Kinga Emese
Apáthy István Felvételi Tantárgyverseny 2023-03-18 biológia Országos felvételt nyert a BBTE Biológia szakára Sütő Katinka Nóra Csia Kinga Emese
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. Szabo Alexia Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ - RÖVIDFILM KATEGÓRIA 2022-11-12 PSZICHOLÓGIA Megyeközti I. Szabo Alexia Paltán Enikő
Speak Out 2023-03-01 Angol Megyei Dicséret Szabó Anna Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei Dicséret Szabó Anna Kotró-Kosztándi László
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi verseny 2022-12-10 Megyei I. Szabó Dorka Şaica Enikő
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi verseny 2023-04-22 Anyanyelv Országos III. Szabó Dorka Şaica Enikő
Római Katolikus Vallásverseny 2023-03-05 Megyei III. Szabó Eszter Dr. Kondor Ágota
Vadon rajzverseny VIII. 2023-05-13 rajz Megyei I. . SZABÓ HUBA Incze Jolán
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-04 matematika Megyei III. Szabó-Kádár Viola Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2023-03-03 matematika Megyei III. Szabó-Kádár Viola Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Megyei dicseret Szabó-Kádár Viola Gödri Judith
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei I. Szántó Csenge Adrienn Kotró-Kosztándi László,
Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei I. Szántó Csenge Adrienn Nyeste Emőke,
Kotró-Kosztándi László
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály 2022-10-14 Matematika Megyei V. Székely rózsák Deák Éva
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol nyelv Megyei dicséret Szente Tímea Eszter Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei I. SZENTES ÁGNES Nyeste Emőke
George Emil Palade 2023-05-06 Biológia Megyei IV. Dicséret SZENTES ÁGNES Benedek Orsolya Zsuzsa
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-04 matematika Megyei II. SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-21 Országos dicseret SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Megyei II. SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-21 Matematika Megyei II. Szép-Márk Csanád Nemes Ildikó
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei II. Szonda Regő Varga Mónika
Nyárádi Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2023-05-06 Biológia Országos V. dicséret Sztojka Csanád Csia Kinga Emese
Karácsonyi szokások 2022-12-27 Művészet/Rajz Megyei II. Támpa Fanni Lőrincz Enikő
A karnevál csodái 2023-02-15 Művészet/Rajz Megyei Dicséret Támpa Fanni Lőrincz Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos III. Támpa Péter-Örs Jánó Enikő
Tantárgyverseny 2023-03-25 Német nyelv Megyei III. Tatár Ágota Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Implom József Helyesírási Verseny 2023-01-01 Megyei III. Tatár Ágota Tókos Ibolya Lujza
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika Megyei IV. dícséret Tatár Bence Gáll Annamária
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-04 Matematika Megyei II. Tatár Bence Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Megyei II. Tatár Bence Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol nyelv Megyei dicséret Téglás Ede Vizsuly Tünde
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika Megyei V. Téglás Ede Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Speak Out Monologue Section 2023-03-11 Angol nyelv Megyei II. Téglás Kristóf-Benedek Vizsuly Tünde
Spark Performance Day 2022-11-25 Angol Megyei The Jury Award The Architect Nyeste Emőke
Spark Performance Day 2022-11-25 Angol Megyei The Sparkiest Performance The Man, the Boy and the Donkey Nyeste Emőke
Spark English Contest - 5th grade 2023-03-30 Angol Megyei II. The White Phoenixes Nyeste Emőke
Spark Treasure Hunt 2022-09-30 Angol Megyei I. Three Adventurers Nyeste Emőke
Spark English Contest 11th grade 2023-03-30 Angol Megyei I. Three Sunflowers in the Afterglow Varga Mónika,
Kotró-Kosztándi László
AUGUSTIN MAIOR FIZIKA VERSENY - BABES-BOLYAI TUDOMANY EGYETEM - FIZIKA KAR 2023-05-06 Fizika Országos Timár Szabolcs Lőrincz Enikő Éva
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-20 Megyei II. Timofte Cristian Szép Helga Dolma
Földrajz tantárgyverseny 2023-03-04 Földrajz Megyei VI. dícséret Tokos Csongor Timár Timea
Földrajz tantárgyverseny 2023-03-03 Földrajz Megyei VI. dícséret Tokos Csongor Timár Timea
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-24 Matematika Országos IX. Tordai Ákos Oláh-Ilkei Árpád
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2023-04-26 Matematika Nemzetközi V. Tordai Ákos Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-01-20 Matematika Megyei II. Tordai Ákos Oláh-Ilkei Árpád
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika-távolugrás Országos I. Toro Csongor Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika- síkfutás Országos II. Toro Csongor Kovács Tünde
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol nyelv Megyei I. Török Anna Vizsuly Tünde
Biológia tantárgyverseny 2023-03-12 Biológia Megyei III. Török Anna Abigél Benedek Orsolya Zsuzsa
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-17 Angol Országos I. Tót Gergő Krisztián Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei dicséret Tóth Orsolya Varga Mónika
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-03-23 biológia Megyeközti különdíj Tóth Zalán Csia Kinga Emese
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv Országos I. Toth Zoltán Jánó Enikő
XX. TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2022-10-24 Zene Megyei Dicséret Tóth Zsófia Lőrincz Enikő
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály 2022-10-14 Matematika Megyei II. Traktorista Tudósok Deák Éva
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei III. Tudorel Maya Varga Mónika
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-25 Megyei I. Tudorel Maya Magyari Tünde-Aranka
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-05-11 Országos V. Dicséret Tudorel Maya Magyari Tünde-Aranka
Országos Magyar Matematika verseny 2023-02-04 Matematika Megyei Dicséret Ureczki Zsolt Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Megyei Dicséret Ureczki Zsolt Kisgyörgy Alpár
Minunile carnavalului 2023-02-24 rajz Megyeközti I. Vancea Nóra Szakács Zsuzsa
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Megyei Dicséret Váncsa Ákos Kisgyörgy Alpár
Bolyai Matematika Csapatverseny Dél-Hunnia Körzet 2023-01-17 Matematika Megyeközti IV. Varázsvizilovak Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Megyei dicséret VAS PETRA Gödri Judith
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei III. Vass Anita Kotró-Kosztándi László
Campionatul județean de Pentatlon 2023-04-09 Atlétika Megyei II. Veress Kincső Jakab-Benke Hajnalka,
Kovács Tünde
Gúzsba kötve táncolni fordítòi verseny 2023-03-10 Országos IV. Veress Noa-Alexia Szép Helga Dolma
Gúzsba kötve táncolni fordítói verseny 2023-03-18 Országos III. Veress Noa-Alexia Szép Helga Dolma
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-01-01 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Vidám Szabolcs Dr. Pénzes Ágnes
Fantáziamadár 2023-05-08 Művészet/Rajz Megyeközti III. Vinczi Máté Lőrincz Enikő
Vidám Versek Versmondó Versenye 2023-02-14 Megyei I. VIRÁG NIMRÓD Kedves Laura Rita
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei III. Vizi Attila Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos III. VIZI MÁTYÁS MÁTÉ Kotró-Kosztándi László,
Nyeste Emőke
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei Dicséret VIZI MÁTYÁS MÁTÉ Kotró-Kosztándi László,
Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol Megyei Dicséret VIZI MÁTYÁS MÁTÉ Nyeste Emőke,
Kotró-Kosztándi László
Földrajz tantárgyverseny 2023-03-04 Földrajz Megyei IV. dícséret VIZI MÁTYÁS MÁTÉ Timár Timea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol Országos II. Welbanks Anna-Heather Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol nyelv Megyei dicséret Zágoni Tamás Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika Megyei I. Zrínyi- 3. osztályosok csapata Szakács Ágnes,
Nemes Ildikó
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat V.osztály Kisgyörgy Alpár
Bólyai Matematika Csapatverseny 2023-03-09 Matematika Megyei Dicséret Zrínyis csapat V.osztály Kisgyörgy Alpár
Bólyai Matematika Csapatverseny 2023-03-09 Matematika Megyei Dicseret Zrínyis csapat VIII.osztály Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat, IV. osztály, 2023. Imre Zsuzsánna,
Şaica Enikő,
Vinceffy Réka
”Minunile carnavalului” 2023-02-24 Vizuális művészetek Megyei Dicséret Zsigmond Léna Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika Országos III. Zsigmond Léna Urbán Laura
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek Megyei II. Zsigmond Léna Urbán Laura
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek Nemzetközi III. Zsigmond Léna Urbán Laura

Korábbi eredmények

Ecolimpada projekt 2013-01-01 környezetvédelem Országos IV. Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei V. Demeter Erzsébet
Üzleti Tervek Versenye 2013-12-04 közgazdaságtan Országos III. Szabó Anna
Tantárgyverseny 2014-03-01 Angol nyelv Megyei III. Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei II. Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-04-12 Országos Határon kívüli 1.díj Varga Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-11-23 Matematika Nemzetközi VI. Gödri Judith
Református Vallásolimpiász 2015-03-14 református vallás Megyei III. Dr. Kinda Eleonóra
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IX. Márton Magdolna
Pontszerző Matematikaverseny 2014-02-15 Matematika Megyei II. Márton Magdolna
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2015-02-28 Anyanyelv Megyei I. Şaica Enikő
Sanitarii pricepuți 2015-01-01 Megyei Zágoni Imola
Megyei labdarúgóbajnoksàg-lányok-gimnázium 2016-02-27 Labdarúgás Megyei II. László Boglárka
Református vallásolimpiász 2016-03-05 ref. vallás Megyei IV. Dr. Kinda Eleonóra
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-03-29 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Szakács Ágnes
Gyermekszínjátszó Találkozó 2016-03-18 Megyei II. Vinceffy Réka
Gyermekszínjátszó Találkozó 2016-04-21 Országos Dicséret Vinceffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-01-01 Megyei I. Vinceffy Réka
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny 2016-01-01 Megyei Kedves Laura Rita
Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok 2017-03-12 Kosárlabda Megyei I. Kovács Tünde
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Megyei V. dícséret Gödri Judith
Napsugar ottusa 2017-05-05 testneveles Megyei I. Veres Enikő-Eszter
Napsuga Ottusa 2017-06-10 atletika Országos V. Veres Enikő-Eszter
Magyar Középiskolások Országos Olimpiája 2017-09-19 Kézilabda /Testnevelés Országos III. László Boglárka
Barangolás a mé 2017-01-01 Megyei Lőrincz Enikő
Kézilabda líceum /lányok 2018-02-17 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei III. Dr. Kinda Eleonóra
Kispályás labdarúgás -lány 2018-03-24 Labdarúgás Megyei I. László Boglárka
2018-01-01 Megyei Fülöp Anna
Kézilabda -fiúk /líceum 2018-03-25 Kézilabda /testnevelés Megyei V. László Boglárka
Bolyai Matematika-csapatverseny, Megyeközti 2018-01-05 Matematika Megyeközti Dicséret Bíró Béla
Minihandbal-mixt 2018-05-02 Kézilabda /Testnevelés Megyei II. László Boglárka
Implom József Helyesírási Verseny 2018-02-01 Megyei Kedves Laura Rita
KÁrp 2018-01-01 Megyei Márkosi Márta
Bolyai Matematika Csapatversenz 2017-10-15 Megyei III. Kicsi Éva
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny 2018-03-22 Országos IV. Kicsi Éva
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-23 matematika Megyei I. Szakács Ágnes
Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos fiúk 2018-02-17 testnevelés Megyei II. Kovács Tünde
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-11-10 testnevelés Megyei I. Kovács Tünde
Kispalyas fotbal, lanyok 2018-03-01 labdarugas Megyei III. Veres Enikő-Eszter
Kispalyas fotbal, fiuk 2018-04-01 labdarugas Megyei II. Veres Enikő-Eszter
Napsugár Öttusa 2018-06-01 testneveles Megyei I. Veres Enikő-Eszter
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Megyei I. Şaica Enikő
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Megyei III. Şaica Enikő
Mesék szárnyán 2018-01-01 Anyanyelv Megyei I. Şaica Enikő
Mesék szárnyán 2018-04-01 Anyanyelv Országos IX. Şaica Enikő
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-01 Matematika Megyei III. Şaica Enikő
KAV 2018-03-01 Anyanyelv Megyei IX. Şaica Enikő
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei I. Dombora Anna
Diákolimpia 2018-09-20 Kézilabda Országos V. László Boglárka
Tetratlon 2018-01-01 Megyei Kovács Tünde
Implom József Helyesírási Verseny 2018-01-01 Megyei Kedves Laura Rita
Megyei kézilabda, fiúk 2019-02-23 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2019-03-03 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Dr. Pénzes Ágnes
Kézilabda lányok 2019-03-04 Kézilabda Megyei I. László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Megyei IV. László Boróka, Kovács Petra László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Nemzetközi VI. Boros Róbert László Boglárka
Lány foci 2019-03-16 Labdarúgás Megyei II. László Boglárka
Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos lányok 2019-03-23 testnevelés Megyei I. Kovács Tünde
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2019-03-28 Megyei III. Lőrincz Enikő
Őszi rózsa népdalverseny 2018-10-21 Országos I. Kicsi Éva
Tymbark Labdarúgó Kupa- V.-VI. osztályos fiúk 2019-04-11 testnevelés Megyeközti III. Kovács Tünde
Deutsches Theater - Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2019-03-22 Német nyelv Megyei Taghavi Dario Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei X. Szőcs Katalin-Ágnes
Laborkukac 2019-03-22 Kémia-Biológia Országos I. Ujfalvi Irma
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019-01-01 Megyei Gödri Judith
Lumina Math 2018-11-22 Országos II. Varga Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2019-05-10 Német nyelv Megyei II. Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tymbark kupa 2019-04-11 Labdarúgás Speciális II. László Boglárka
Népdalbarátok 2019-05-21 Zene Megyei II. Dombora Anna
V. Március 15-4FALU 2017-03-11 Történelem Megyeközti I. Rab Sándor
Visul Unirii 2017-11-28 történelem Megyei dícséret Rab Sándor
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny 2019-03-30 Anyanyelv Országos Napsugár-díj Lőrincz Enikő
2019-01-01 Megyei Gecse Mária
A mi Olimpiánk 2019-09-19 Kézilabda Országos III. Fiúk László Boglárka
A mi Olimpiánk 2019-09-18 Kézilabda Országos III. Lányok László Boglárka
2019-01-01 Megyei Gábor Béla
Olimpiada Națională de Matematică 2019-03-16 Matematika Megyei I. Ugron Szabolcs
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2011-11-06 Zene Megyei I. Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei I. Dombora Anna
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-01-01 egyéni összetett Megyei I. Kovács Tünde
Bolyai matematika csapatverseny 2019-10-11 matematika Megyei I. Varga Mária
Megyei kézilabda líceum, fiúk 2020-02-08 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
Kispályás labdarúgás, líceum, lányok 2020-02-16 Labdarúgás Megyei I. László Boglárka
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-01 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Dr. Pénzes Ágnes
Tant 2020-01-01 Megyei Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Megyei I. Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Bolyai csapatverseny 2020-01-10 Matematika Megyeközti 13.hely a 126-ból Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei IV. Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei I. Oláh-Ilkei Árpád
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny, megyei szakasz 2016-02-22 Román nyelv és irodalom Megyei II. Szép Helga Dolma
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Megyeközti I. Oláh-Ilkei Árpád
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Országos I. Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Országos I. Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Országos I. Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Országos I. Pénzes Lóránd István
Bolyai matematika csapatverseny 2020-06-03 matematika Nemzetközi II. Gödri Judith
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Nemzetközi IV. László Boróka, Kovács Petra László Boglárka
Kézilabda lányok 2019-03-04 Kézilabda Megyei I. László Boglárka
Bibó Kupa 2019-03-07 Kézilabda Nemzetközi IV. László Boróka, Kovács Petra László Boglárka
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-03-24 matematika Országos Erdélyi tv különdíj Szőcs Katalin-Ágnes
Spark English Contest 2021-03-26 angol Megyei I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Megyei I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Megyei I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Megyei I. Nyeste Emőke
LumimaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LumimaMath 2019-10-01 Megyei I. Hatos Gabriella
Traditii de iarnă - Carnaval 2020-02-01 rajz Országos I. Hatos Gabriella
LumimaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LumimaMath 2021-05-15 matematika Országos dicséret Hatos Gabriella
Román nyelvészet 2021-02-20 Román nyelv Megyei I. Szép Helga Dolma
Bolyai csapatverseny 2021-02-27 Matematika Országos V. Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Megyeközti I. Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Megyeközti I. Oláh-Ilkei Árpád
LumimaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Országos IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-10-01 matematika Megyei dicséret Hatos Gabriella
Luminamath 2021-12-04 Matematika Országos I. jutalom - országos tábor Hatos Gabriella
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Megyei V. Gászpor Melinda
2022-01-01 Megyei Tókos Ibolya Lujza
2022-01-01 Megyei Tókos Ibolya Lujza
Labdarúgó leánycsapat(V.-VIII.) bajnokság 2022-03-26 labdarúgás Megyei V. Kovács Tünde
2022-01-01 Megyei Kovács Tünde
2022-01-01 Megyei Hatos Gabriella
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 Matematika Megyei V. "Matekosok" Urbán Laura
Bolyai Matematika Csapatverseny, 2018-10-12 Megyei I. "Matekosok" Gáll Éva
Bolyai matematika csapatverseny 2021-10-27 matematika Megyei IV. "Matekosok" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-01-06 Megyeközti II. "Not found" Ugron Szabolcs
Bólyai Matematika Csapatverseny 2017-10-13 matematika Megyei IX. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei VII. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-14 Matematika Megyeközti II. "Not found" Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-02-23 Matematika Országos Dícséret "Not found" Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei II. ,,2+2" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei VI. ,,okoskák" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei I. ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Országos VII. meghívó nemzetközi szakaszra ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 . matematika Megyei IV. ..Aranyászok" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Megyei II. 1/2 X Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12) 2016-01-08 Megyei Dícséret 2(f+1.i) Deák Éva
Napsugar Ottusa 2016-05-10 atletika Megyei III. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Napsugar Ottusa 2016-06-11 Megyei V. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Napsugar Ottusa 2016-06-11 atletika Országos V. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Megyei II. 2x2 Imre Zsuzsánna
Bolyai Matematika Csapatverseny (3-8 osztály) 2021-10-15 Matematika Megyei IV. Dícséret 3+1-es Gang Deák Éva
Sportnapok 2018-09-21 Megyei I. 3.d Gáll Éva
Forradalom utca 48 2014-03-08 történelem Speciális II. 48-as vetélkedős csapat Pénzes Lóránd István
IX. Kémia Diákszimpózium 2015-04-10 Kémia Nemzetközi I. 48-as vetélkedős csapat Ujfalvi Irma
Jancsó Benedek Történelmi Emlékverseny 2018-05-05 Történelem Megyeközti III. 7 C Pénzes Lóránd István
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Megyei II. A három barát Márton Magdolna
XIV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2022-04-08 Közgazdaságtan Országos IV. Dicséret A jó, a rossz és a csúf Gazdag Ildikó
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Megyei II. A Meselovagok Márton Magdolna
Megyei kórusolimpiász 2017-03-05 Zene Megyei I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti kórusolimpiász 2017-03-30 Zene Megyeközti II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyei Kórusolimpiász V-VIII 2018-02-18 Zene Megyei I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti Kórusolimpiász V-VIII 2018-03-05 Zene Megyeközti II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Kórusolimpiász 2019-02-27 Zene Megyei I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti kórusolimpiász 2019-03-14 Zene Megyeközti I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Deutsches Theater- Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2011-12-09 német nyelv Megyei II. A VI. A osztály színjátszó csoportja Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Kémia tantárgyverseny 2013-01-09 kémia Megyei III. Ábrahám Enikő Szabó Ünige
fFürkész 2013-04-19 Magyar Országos II. Ábrahám Enikő Varga Mária
Református Bibliaismereti Verseny 2009-05-09 református vallás Országos I. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 matematika Megyei Dicséret Aczél Adrienn Váta Lívia
Luminamath 2015-12-05 matematika Országos I. Aczél Adrienn Varga Mária
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2016-03-01 Magyar Nemzetközi IV. Aczél Adrienn Tókos Ibolya Lujza
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Országos IV. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei IV. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Tantárgyverseny 2016-03-13 Földrajz Megyei I. Aczél Adrienn Szőcs Emőke-Anna
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika Országos II. Aczél Adrienn Gödri Judith
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Országos I. Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2019-01-01 Megyei IX. Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom 2019-04-01 Országos RMDSZ/ Communitas Aczél Adrienn Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei IV. dicséret Aczél Adrienn Tókos Ibolya Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2012-04-28 Megyei dicséret Aczél Adrienn Tókos Ibolya Lujza
Shakespeare School Essay Competition 2020-04-20 Angol nyelv Országos a zsűri különdíja a kreativitásért Aczél Adrienn Vizsuly Tünde
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / 100 m Megyei I. Aczél Andrea Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / Távugrás Megyei I. Aczél Andrea Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / 800 m Megyei II. Aczél Andrea Jakab-Benke Hajnal
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Megyei dicséret Aczél Andrea Bíró Judit
Megyei krossz (terepfutás ) 2017-11-11 Atlétika Megyei I. Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei III. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei IV. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Megyei I. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Megyei III. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Megyei VI. Agymenők Imre Zsuzsánna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Albert Ábel Váta Lívia
4th English Poetry Recitation Contest 2020-11-06 Angol Megyei III. Albert Ábel Nyeste Emőke
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Országos Dícséret Albert Ábel Deák Éva
LuminaMath 2021-12-04 matematika Országos I. Albert Abigél Szakács Ágnes
XVI. Regionális és határon túli szavalóverseny/ Érd/ Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. 2022-01-22 Anyanyelv/ Versmondás Nemzetközi V. Dicséret Albert Abigél Szakács Ágnes
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika Országos I. Albert Előd Gáll Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos II. Albert Réka Váta Lívia
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Megyei I. Albert Réka Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-04-21 Matematika Országos III. minisztériumi dícséret Albert Réka Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 Matematika Megyei Dícséret Albert Réka Deák Éva
Gyermekszínjátszó 2019-03-22 Megyei különdíj ALBU PÉTER Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos EXCELENT ALBU PÉTER Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 anyanyelv Országos Foarte bine ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2021-02-21 Matematika Megyei I. ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Megyei Dicséret ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret ALBU PETRA Gáll Éva
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Országos II. ALBU PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei 2019-03-22 Megyei I. ALBU PETRA Gáll Éva
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei V. Dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei II. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika Országos Dicseret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei I. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-11 biológia Országos dicséret Ambrus-Sántha Benedek Köllő Zsolt-Ágoston
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Megyei IV. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Megyei I. Andók Dezső-Dávid Kicsi Éva
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei dicséret Andók Tamás Lőrincz Enikő
Luminamath 2021-11-04 Matematika Országos III. Andók Tamás Lőrincz Enikő
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei I. ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 Anyanyelv Országos EXCELENT ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ Megyei II. ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
Regionális és határon túli online versmondó verseny 2022-01-15 anyanyelv Nemzetközi II. András Nagy Dorottya Szakács Zsuzsa
Karneváli csodák 2022-02-25 Művészet-rajz Megyei III. András- Nagy Patrícia Szakács Ágnes
XVI. Regionális és határon túli szavalóverseny/ Érd/ Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. 2022-01-22 Anyanyelv/ Versmondás Nemzetközi Különdíj András- Nagy Patrícia Szakács Ágnes
Református Vallásolimpiász 2015-03-14 református vallás Megyei IV. Anghel-Kiss Aaron Dr. Kinda Eleonóra
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-01-06 Matematikamatika Megyeközti III. Anonymus Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-03-04 matematika Országos II. Anonymus Bíró Béla
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Megyei V. Antal Biró Zsófia Kotró-Kosztándi László
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Országos I. Antal Zalán Jánó Enikő
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-10 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Antalka Zsolna-Kincső Dobra Judit
PénzSztár Kelet-Kárpát medencei forduló 2019-11-07 Közgazdaságtan Nemzetközi I. Arasz Gazdag Ildikó
PénzSztár Regionális forduló 2019-11-21 Közgazdaságtan Nemzetközi II. Arasz Gazdag Ildikó
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Megyei I. Asdasdasd Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Megyei II. Asdasdasd Nyeste Emőke
Bolyai matematika csapatverseny 2014-10-24 matematika Megyei III. Ászok Varga Mária
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2017-05-12 magyar nyelv és irodalom Országos IV. Dicséret Bábel Dobra Judit
ROMÁN NYELV ÉS IRODALOM TANTÁRGYVERSENY 2012-01-01 ROMÁN NYELV ÉS IRODALOM Megyei IV. Babin Andrea Tódor Gyöngyvér
Cambridge English First 2022-03-26 angol Nemzetközi B2 Babós Anita Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Megyei II. Baby Yoda Nyeste Emőke
Kriza János ballada és mesemondó verseny 2015-10-01 anyanyelv Megyei IV. Baconi S. Botond Kedves Laura Rita
Kriza János mese és balladamondó verseny 2016-10-01 magyar nyelv Megyei I. Baconi S. Botond Kedves Laura Rita
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei dicséret Bács Béla Bíró Béla
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Megyei IV. Bács Béla Bartha Erzsébet
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2019-04-01 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Bács Orsolya Kedves Laura Rita
Mesemondó verseny 2014-10-01 Anyanyelv Megyei III. Bács Rita Kicsi Éva
Mesemondó verseny 2015-10-16 Megyei II. Bács Rita Kicsi Éva
Rajzverseny 2016-01-01 Megyei II. Bács Rita Kicsi Éva
Tornabajnokság 2016-05-08 Testnevelés Megyei III. Bács Rita László Boglárka
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Megyei II. Bács Rita László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Megyei II. Bács Rita László Boglárka
Mesemondó verseny 2018-10-20 Megyei II. Bács Rita Kicsi Éva
Akrobatikus gimnasztika 2019-05-18 Testnevelés Megyei III. Bács Rita László Boglárka
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Bagoly Attila Bíró Judit
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2015-12-05 Sakk Megyei IV. Bagoly Bence-István Bartha Erzsébet
12. Berde Áron Kupa 2019-03-02 teremlabdarúgás Nemzetközi legjobb mezőnyjátékos Bagoly Bence-István Kovács Tünde
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos III. Bagoly Dorka Váta Lívia
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 2016-03-01 anyanyelv Megyei IV. Bagoly Eszter-Melánia Kedves Laura Rita
Implom József helyesírási verseny 2018-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Bagoly Eszter-Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Bagoly Eszter-Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Angol tantárgyverseny 2019-03-09 angol Megyei I. Bagoly Eszter-Melánia Márton Hajnal
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2018-03-10 PSZICHOLÓGIA Megyeközti dícséret Bagoly Eszter-Melánia Paltán Enikő
Magical Words for Magical Worlds 2019-01-15 angol Megyei dícséret Bagoly Kata Márton Hajnal
Vidám versek versmondó versenye 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Bagoly Kata Dobra Judit
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos I. Bagoly Kata Varga Mónika
Karácsonyi szokások/Tradiții și obiceiuri de Crăciun 2021-12-13 Művészetek/Rajz Megyei II. Bajcsi Bíborka Imre Zsuzsánna
Lumina Math Matematikaverseny 2018-11-24 Országos Dicséret Bajcsi Orsolya Váta Lívia
Vidám Versek Versmondó Versenye 2019-02-28 Megyei I. Bajcsi Orsolya Váta Lívia
3rd English Poetry Recitation Contest 2019-10-18 angol Megyei I. Bajcsi Orsolya Nyeste Emőke
Iskolai Sport Országos Olimpiásza 2012-05-05 torna Megyei III. Bajkó Hilda-Zenkő Latzin Edit
Angol tantárgyverseny 2014-03-01 Angol nyelv Megyei III. Baka Tamás Vizsuly Tünde
Certificate in Advanced English 2014-03-08 Angol nyelv Speciális B minősítés Baka Tamás Vizsuly Tünde
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv Megyei Különdíj BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv/mesemondó Megyei II. BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” 2019-04-05 MATEMATIKA Országos FOARTE BINE BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” 2019-05-10 ANYANYELV Országos EXCELENT BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Megyei I. BAKCSI BOGLÁRKA Nyeste Emőke
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-05-14 Matematika Országos A legeredetibb megoldások- különdíj BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Megyei dicseret Bakk Ábel Vizsuly Tünde
Speak Out Creative writing 2020-03-01 Angol nyelv Megyei I. Bakk Ábel Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Nemzetközi C2 Bakk Ábel Vizsuly Tünde
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei V. Bakó Bence Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Augustin Maior Fizikaverseny 2016-11-19 Fizika Országos VIII. Bakó Bence Dr. Pető Mária
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei IV. Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei II. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei III. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. Bakó Bence Deák Éva
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Bakó Bence Vizsuly Tünde
Luminamath 2014-11-22 matematika Országos III. Balázs Előd Varga Mária
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2015-02-20 matematika Megyei dicséret Balázs Előd Varga Mária
Aranytoll 2015-10-16 magyar Megyei mențiune Balázs Előd Varga Mária
Luminamath 2015-12-05 matematika Országos mențiune Balázs Előd Varga Mária
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei III. Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-03-06 matematika Megyei dicseret Balázs Előd Gödri Judith
Alfa és Omega Fizikaverseny 2019-05-18 Fizika Országos X. Dicséret Balázs Előd Bartha Erzsébet
ALFA és OMEGA Fizikaverseny 2020-09-26 FIZIKA Speciális III. Balázs Előd Dr. Pető Mária
Tisztaforrás népdalvetélkedő 2016-10-01 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Népdalvetélkedő 2016-10-22 Országos I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Tisztaforrás népdalvetélkedő 2017-09-30 Megyei II. Balázs Gergő Kicsi Éva
Őszirózsa népdalverseny 2017-10-21 Országos I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-12-10 testnevelés Megyei I. Balázs Gergő Kovács Tünde
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny 2019-02-16 Megyei IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-15 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Őszirózsa népdal verseny 2018-10-21 Országos I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Tiszta forrás népdal verseny 2019-01-01 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Vass Lajos Népzenei verseny Kárpát-medencei döntő 2018-11-13 Nemzetközi IV. Balázs Gergő Kicsi Éva
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2019-10-05 Ének-zene Megyei I. Balázs Gergő Dombora Anna
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Országos II. Balázs Gergő Varga Mónika
Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny 2019-02-17 ének Országos dicséret Balázs Gergő Csia Kinga Emese
XIX Tiszta Forrás Népdalvedélkedő 2021-10-09 ének Megyei I. Balázs Gergő Csia Kinga Emese
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Balázs Hanna Henning Edit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei IV. Balázs Hanna Tókos Ibolya Lujza
Krizántémok ünnepe 2017-11-02 Országos II. Balázs Janka Szakács Ágnes
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei II. Balázs Márton Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika Országos IV. Balázs Márton Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Országos Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Alfa és omega fizikaverseny 2017-05-06 Fizika Megyeközti VIII. Balázs Márton Albert Balázs
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Megyei II. Balázs Márton Csia Kinga Emese
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika Megyei III. Balázs Márton Albert Balázs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019-02-15 Matematika Megyei VI. Dícséret Balázs Márton Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Megyei V. Dícséret Balázs Márton Deák Éva
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Megyei dicséret Balázs Márton Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Speciális I. Balázs Márton Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Megyei C1 Balázs Márton Vizsuly Tünde
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Megyei V. Balázs Nóra László Boglárka
Biológia tantárgyverseny 2014-03-01 Biológia Megyei II. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Csia Kinga Emese
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2017-04-11 római katolikus vallás Megyei IV. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Pénzes Lóránd István
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi X. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Iakab Tibor
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2018-03-17 Római Katolikus Vallás Megyei VII. Balazsi-Bardocz Rita-Mária Pénzes Lóránd István
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret Bálint Amira Lőrincz Enikő
Kriza János Mesemondó verseny 2015-10-16 Anyanyelv Megyei II. BÁLINT BORÓKA-ÁGNES Márton Magdolna
Olimpiada de limba și literatura română 2022-03-01 Megyei II. BÁLINT BORÓKA-ÁGNES Maria Badiu
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Megyei IV. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2018-02-24 Megyei V. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Szociológia Tantárgyverseny 2019-03-09 Szociológia Megyei I. Bálint Gergely Márkosi Márta
DACH 2018-11-23 Német nyelv Megyei I. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Megyei I. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Pontszerző Matematikaverseny 2015-02-14 Matematika Megyei II. Bálint Gyopár Márton Magdolna
Pontszerző Matematikaverseny 2015-03-22 Matematika Országos I. Bálint Gyopár Márton Magdolna
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2015-03-25 Magyar nyelv Megyei II. Bálint Gyopár Márton Magdolna
Református vallásolimpiász 2016-03-05 ref. vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Megyei III. Bálint Gyopár Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei IX. Bálint Gyopár Henning Edit
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Országos I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei IV. Bálint Gyopár Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpia 2019-04-26 református vallás Országos Legjobb esszéért járó különdíj Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Az ember és a természet 2019-03-20 Kémia-Biológia Megyei II. Bálint Gyopár Ujfalvi Irma
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2019-03-01 Megyei III. Bálint Gyopár Kedves Laura Rita
Tantárgyverseny 2022-01-01 Biológia Megyei II. Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
Gelei József Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Megyei III. Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológia Tantárgyverseny 2022-05-28 biológia Országos V. dicséret Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2015-03-25 Magyar nyelv Megyei III. Bálint Hanga Vinceffy Réka
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2018-03-21 Anyanyelv Megyei II. Bálint Hanga Vinceffy Réka
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 Anyanyelv Megyei III. Bálint Hanga Vinceffy Réka
Protestáns Vallásolimpiász 2019-03-02 Református vallás Megyei II. Bálint Hanga Dr. Kinda Eleonóra
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 Magyar nyelv és irodalom Megyei III. Bálint Hunor Ferenc Ács Zsuzsanna
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2011-02-18 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Luminamat Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika Országos I