Székely Mikó Kollégium

Ráduly Roland-Márk



Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Zrínyis csapat, IV. osztály, 2023. tagja voltam .
A Legendary tagja voltam .
A ,,vasmatek" tagja voltam .

Eredmények

2016-01-01, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Vinceffy Réka

2017-11-25, LuminaMath, Matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Vinceffy Réka

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Imre Zsuzsánna, Vinceffy Réka, Şaica Enikő (Zrínyis csapat, IV. osztály, 2023. csapat)

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematikaverseny,, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Vinceffy Réka

2018-02-17, Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Vinceffy Réka

2018-02-24, Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny, Anyanyelv, Megyei dicséret | felkészítő tanár: Vinceffy Réka

2018-03-24, Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny, Matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Vinceffy Réka

2018-03-29, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Nemzetközi dicséret | felkészítő tanár: Vinceffy Réka

2018-10-24, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (,,vasmatek" csapat)

2018-11-24, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Országos VII. hely (meghívó nemzetközi szakaszra) | felkészítő tanár: Gödri Judith (,,vasmatek" csapat)

2019-03-01, Országos Magyar Matematika Olimpia , matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-03-06, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-03-16, Matematika Olimpia , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-03-16, Megyei Magyar Matematika Olimpia , matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-03-22, Csillagszerző Matematikaverseny , matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-04-12, 3rd Spark English Contest Senior Edition, angol, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Márton Hajnal (Legendary csapat)

2019-05-02, VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny , matematika, Nemzetközi III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-05-18, Csillagszerző Matematikaverseny , matematika, Országos II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019-11-16, Luminamath Matematikaverseny , matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2020-01-18, Megyei Magyar Matematika Olimpia , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2020-02-15, Országos Magyar Matematika Olimpia , matematika, Országos dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei VIII. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2020-03-06, Csillagszerző Matematikaverseny , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2021-03-20, Gazeta matematica olimpiász, matematika, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2022-03-05, Magyar Matematika Olilmpia, matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2022-03-18, Csillagszerző Matematikaverseny , matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2022-03-26, Matematika tantárgyverseny, , Megyei dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2022-04-20, Magyar Matematika Olilmpia, matematika, Országos dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2022-05-14, Csillagszerző Matematikaverseny , matematika, Országos II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2023-02-20, Országos Magyar Matematika Olimpia, , Országos V. hely (Dicséret) | felkészítő tanár: Oláh-Ilkei Árpád, Ugron Szabolcs

2023-02-20, Országos Magyar Matematika Olimpia, , Országos EMMV II. | felkészítő tanár: Oláh-Ilkei Árpád, Ugron Szabolcs

2023-03-14, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Oláh-Ilkei Árpád, Ugron Szabolcs

2023-03-18, Informatika Olimpia, Informatika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gáll Annamária

2023-04-14, Országos Matematika Olimpia, Matematika, Országos | felkészítő tanár: Oláh-Ilkei Árpád, Ugron Szabolcs

2023-04-23, Nemzetközi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Nemzetközi Dicséret | felkészítő tanár: Oláh-Ilkei Árpád, Ugron Szabolcs

2024-01-13, Nemes Tihamér Informatika Tanulmányi Verseny, Informatika, Országos dícséret | felkészítő tanár: Gáll Annamária

2024-01-17, Országos Magyar Matematika Olimpia, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Oláh-Ilkei Árpád, Ugron Szabolcs

2024-02-24, Nemes Tihamér Informatika Tanulmányi Verseny, Informatika, Nemzetközi 14. hely- CEOI/IOI válogató | felkészítő tanár: Gáll Annamária

2024-03-16, Informatika olimpia, Informatika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gáll Annamária

2024-04-18, Speak Out Creative Writing, Angol, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Vizsuly Tünde