Székely Mikó Kollégium

Deák Éva



Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Jelenleg a X. A osztály osztályfőnöke vagyok.

Az alábbi osztályokban tanítok:

X. A | Matematika
X. C | Matematika
IX. B | Matematika
VI. B | Matematika
VI. B | Kiváncsiságvezérelt matematika
VI. C | Kiváncsiságvezérelt matematika
VI. C | Matematika

Osztályfőnöke voltam az alábbi osztályoknak:

2004/2005 - XII. B

Tevékenység

A Csillagok felkészítője vagyok .
A Kobaktörők felkészítője vagyok .
A Wattafa felkészítője vagyok .
Az Indiánok felkészítője vagyok .
A Dream Team felkészítője voltam .
A Fekete Macskák felkészítője vagyok .
A 2(f+1.i) felkészítője vagyok .
A Számkivetettek(ECN) felkészítője vagyok .
A Nemdohányzó Klub felkészítője vagyok .
A Hölgyek a Négyzeten felkészítője vagyok .
A Nemo felkészítője vagyok .
A Réka + Maja*Ana-Bence= Matek felkészítője vagyok .
A Számbúvárok felkészítője vagyok .
A Blue life felkészítője vagyok .
A Nem a részvétel hanem a fontos felkészítője vagyok .
A Lábtekerészeti körduplány felkészítője vagyok .
A Névtelenek felkészítője vagyok .
A C-sek felkészítője vagyok .
A Nem tudjuk felkészítője vagyok .
Az Erdei Emberek felkészítője vagyok .
A 3+1-es Gang felkészítője vagyok .
A Versenyzők felkészítője vagyok .
A The irrational 3 felkészítője vagyok .
A Triangulum felkészítője vagyok .

Eredmények

2021-10-15, Bolyai Matematika Csapatverseny (3-8 osztály), Matematika, Megyei
Csapat: Erdei Emberek - VI. hely (Dícséret)

2021-10-15, Bolyai Matematika Csapatverseny (3-8 osztály), Matematika, Megyei
Csapat: Versenyzők - II. hely

2021-10-15, Bolyai Matematika Csapatverseny (3-8 osztály), Matematika, Megyei
Csapat: 3+1-es Gang - IV. hely (Dícséret)

2021-12-04, LuminaMath matematikaverseny , Matematika, Országos
Diák neve: Deák Zalán-Gyárfás - II. hely

2021-12-04, LuminaMath matematikaverseny , , Országos
Diák neve: Fülöp Zsigmond-Zsolt - III. hely

2021-12-04, LuminaMath matematikaverseny , Matematika, Országos
Diák neve: Albert Ábel - Dícséret

2021-12-04, LuminaMath matematikaverseny , Matematika, Országos
Diák neve: Péli Helga - Dícséret

2021-12-04, LuminaMath matematikaverseny , Matematika, Országos
Diák neve: Papp Zalán-Magor - III. hely

2021-12-04, LuminaMath matematikaverseny , Matematika, Országos
Diák neve: Dan András - Dícséret

2021-12-04, LuminaMath matematikaverseny , Matematika, Országos
Diák neve: Keresztes Csongor - III. hely

2021-12-04, LuminaMath matematikaverseny , Matematika, Országos
Diák neve: Lurtz Áron - III. hely

2021-12-04, LuminaMath matematikaverseny , Matematika, Országos
Diák neve: Lurtz Áron - III. hely

2021-12-16, XV. Dürer Verseny, , Megyeközti
Csapat: The irrational 3 - I. hely

2021-12-16, XV. Dürer Verseny, Matematika, Megyeközti
Csapat: Triangulum - II. hely

2022-01-07, Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12 osztály), Matematika, Megyeközti
Csapat: Nem a részvétel hanem a fontos - III. hely

2022-02-05, XV. Dürer Verseny, Matematika, Országos
Csapat: The irrational 3 - I. hely

2022-02-05, XV. Dürer Verseny, Matematika, Országos
Csapat: Triangulum - X. hely

2022-03-05, Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) , Matematika, Megyei
Diák neve: Parajdi Tarján - Dícséret

2022-03-05, Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) , Matematika, Megyei
Diák neve: Péter Csongor-Attila - Dícséret

2022-03-05, Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) , Matematika, Megyei
Diák neve: Kotró Előd - II. hely (Dícséret)

2022-03-05, Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) , Matematika, Megyei
Diák neve: Kovács Álmos - III. hely (Dícséret)

2022-03-05, Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) , Matematika, Megyei
Diák neve: Simon Otilía Réka - Dícséret

2022-03-05, Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) , Matematika, Megyei
Diák neve: Bartha Szabolcs - Dícséret

2022-03-05, Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) , Matematika, Megyei
Diák neve: Albert Réka - I. hely

2022-03-05, Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) , Matematika, Megyei
Diák neve: Fülöp Zsigmond-Zsolt - II. hely

2022-03-05, Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) , Matematika, Megyei
Diák neve: Olosz Gábor - Dícséret

2022-03-05, Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) , Matematika, Megyei
Diák neve: Deák Zalán-Gyárfás - III. hely

2022-03-05, Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) , Matematika, Megyei
Diák neve: Domokos Hunor-Tas - III. hely

2022-03-05, Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) , Matematika, Megyei
Diák neve: Máthé Szabolcs - Dícséret

2022-03-05, Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) , Matematika, Megyei
Diák neve: Orbán Vilmos - Dícséret

2022-03-05, Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) , Matematika, Megyei
Diák neve: Bereczki Balázs - Dícséret

2022-03-05, Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) , Matematika, Megyei
Diák neve: Pieldner Ádám - Dícséret

2022-03-05, Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) , Matematika, Megyei
Diák neve: Dezső Szilárd - I. hely

2022-03-05, Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) , Matematika, Megyei
Diák neve: Kovács Koppány - II. hely

2022-03-18, Csillagszerző Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Fülöp Zsigmond-Zsolt - I. hely

2022-03-18, Csillagszerző Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Deák Zalán-Gyárfás - III. hely

2022-03-18, Csillagszerző Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Albert Réka - Dícséret

2022-03-26, Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) , Matematika, Megyei
Diák neve: Daragus Csanád-Dávid - Dícséret

2022-03-26, Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) , Matematika, Megyei
Diák neve: Kristály Szilárd - I. hely

2022-03-26, Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) , Matematika, Megyei
Diák neve: Dezső Szilárd - I. hely

2022-03-26, Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) , Matematika, Megyei
Diák neve: Máthé Szabolcs - II. hely

2022-04-16, Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) , Matematika, Országos
Diák neve: Kristály Szilárd - mențiune de onoare

2022-04-21, Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) , Matematika, Országos
Diák neve: Dezső Szilárd - III. hely (minisztériumi dícséret)

2022-04-21, Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) , Matematika, Országos
Diák neve: Albert Réka - III. hely (minisztériumi dícséret)

2022-04-21, Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) , Matematika, Országos
Diák neve: Kovács Koppány - VI. hely (minisztériumi dícséret)

2022-05-14, Csillagszerző Matematikaverseny, Matematika, Országos
Diák neve: Fülöp Zsigmond-Zsolt - Dícséret