Székely Mikó Kollégium

Deák Éva



Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Jelenleg a XI. A osztály osztályfőnöke vagyok.

Az alábbi osztályokban tanítok:

XI. A | Matematika
XI. C | Matematika
X. B | Matematika
VIII. A | Matematika
VIII. A | Vizsgamatek
VII. B | Matematika
VII. B | Matek kiegészítés
VII. C | Matematika
VII. C | Matek kiegészítés

Osztályfőnöke voltam az alábbi osztályoknak:

2004/2005 - XII. B

Tevékenység

A Csillagok felkészítője vagyok .
A Kobaktörők felkészítője vagyok .
A Wattafa felkészítője vagyok .
Az Indiánok felkészítője vagyok .
A Dream Team felkészítője voltam .
A Fekete Macskák felkészítője vagyok .
A 2(f+1.i) felkészítője vagyok .
A Számkivetettek(ECN) felkészítője vagyok .
A Nemdohányzó Klub felkészítője vagyok .
A Hölgyek a Négyzeten felkészítője vagyok .
A Nemo felkészítője vagyok .
A Réka + Maja*Ana-Bence= Matek felkészítője vagyok .
A Számbúvárok felkészítője vagyok .
A Blue life felkészítője vagyok .
A Nem a részvétel hanem a fontos felkészítője vagyok .
A Lábtekerészeti körduplány felkészítője vagyok .
A Névtelenek felkészítője vagyok .
A C-sek felkészítője vagyok .
A Nem tudjuk felkészítője vagyok .
Az Erdei Emberek felkészítője vagyok .
A 3+1-es Gang felkészítője vagyok .
A Versenyzők felkészítője vagyok .
A The irrational 3 felkészítője vagyok .
A Triangulum felkészítője vagyok .
A Székely rózsák felkészítője vagyok .
Az Agyosztag felkészítője vagyok .
A Traktorista Tudósok felkészítője vagyok .
A fernye felkészítője vagyok .
Az Észkombájn felkészítője vagyok .
A leghosszabb Bolyai néééééééééééééééééééé...v felkészítője vagyok .
Az Észkombájn2 felkészítője vagyok .
A Betyárok felkészítője vagyok .
A Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Deluxe Masszázs vállalat felkészítője voltam .
A Csillámpigeons felkészítője vagyok .
A "Domnu Alb" felkészítője vagyok .

Eredmények

2023-10-13, Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály, Matematika, Megyei
Csapat: Észkombájn - II. hely

2023-10-13, Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály, Matematika, Megyei
Csapat: A leghosszabb Bolyai néééééééééééééééééééé...v - III. hely

2023-11-17, Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály, Matematika, Megyeközti
Csapat: Észkombájn2 - III. hely

2023-11-24, XVII. Dürer Verseny , Matematika, Megyeközti
Csapat: Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Deluxe Masszázs vállalat - I. hely

2023-11-24, XVII. Dürer Verseny , Matematika, Megyeközti
Csapat: Csillámpigeons - I. hely

2023-11-25, Bege Antal Matematika Emlékverseny, , Megyeközti
Csapat: Betyárok - II. hely

2024-01-16, Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12. osztály, Dél Hunnia körzet, Matematika, Megyeközti
Csapat: "Domnu Alb" - II. hely

2024-02-03, Oszágos Magyar Matematka Olimpia, Matematika, Megyei
Diák neve: Papp Zalán-Magor - Dicséret

2024-02-03, Oszágos Magyar Matematka Olimpia, Matematika, Megyei
Diák neve: Simon Otilía Réka - I. hely

2024-02-03, Oszágos Magyar Matematka Olimpia, Matematika, Megyei
Diák neve: Kristály Szilárd - Dicséret

2024-02-03, Oszágos Magyar Matematka Olimpia, Matematika, Megyei
Diák neve: Albert Réka - Dicséret

2024-02-03, Oszágos Magyar Matematka Olimpia, Matematika, Megyei
Diák neve: Orbán Vilmos - Dicséret

2024-02-03, Oszágos Magyar Matematka Olimpia, Matematika, Megyei
Diák neve: Dezső Szilárd - II. hely

2024-02-03, Oszágos Magyar Matematka Olimpia, Matematika, Megyei
Diák neve: Máthé Szabolcs - III. hely

2024-02-03, Oszágos Magyar Matematka Olimpia, Matematika, Megyei
Diák neve: Bereczki Balázs - Dicséret

2024-02-04, Oszágos Magyar Matematka Olimpia, Matematika, Megyei
Diák neve: Kovács Koppány - I. hely

2024-02-16, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Bálint Zsombor-András - II. hely

2024-02-16, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Bereczki Balázs - I. hely

2024-02-16, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Papp Zalán-Magor - II. hely

2024-02-16, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Kristály Szilárd - III. hely

2024-02-16, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Daragus Csanád-Dávid - IV. hely

2024-02-27, Oszágos Magyar Matematka Olimpia, Matematika, Országos
Diák neve: Simon Otilía Réka - Dicséret

2024-02-27, Oszágos Magyar Matematka Olimpia, Matematika, Országos
Diák neve: Kovács Koppány - III. hely

2024-02-27, Oszágos Magyar Matematka Olimpia, , Országos
Diák neve: Dezső Szilárd - II. hely (Minisztériumi Dicséret)

2024-03-10, Matematika Tantárgyverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Albert Réka - Dicséret

2024-03-10, Matematika Tantárgyverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Kristály Szilárd - Dicséret

2024-03-10, Matematika Tantárgyverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Bálint Zsombor-András - Dicséret

2024-03-10, Matematika Tantárgyverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Dezső Szilárd - I. hely

2024-03-10, Matematika Tantárgyverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Domokos Hunor-Tas - III. hely

2024-03-10, Matematika Tantárgyverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Kovács Koppány - II. hely

2024-03-10, Matematika Tantárgyverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Orbán Vilmos - Dicséret

2024-03-22, Csillagszerző Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Simon Otilía Réka - II. hely

2024-03-22, Csillagszerző Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Fülöp Zsigmond-Zsolt - III. hely

2024-03-22, Csillagszerző Matematikaverseny, Matematika, Megyei
Diák neve: Deák Zalán-Gyárfás - Dicséret

2024-04-25, Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Matematika, Nemzetközi
Diák neve: Kovács Koppány - III. hely

2024-04-25, Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Matematika, Nemzetközi
Diák neve: Dezső Szilárd - Dicséret

2024-04-25, Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Matematika, Nemzetközi
Diák neve: Dezső Szilárd - Dicséret

2024-05-12, Csillagszerző Matematikaverseny, Matematika, Országos
Diák neve: Simon Otilía Réka - III. hely (Minisztériumi Dicséret)