Székely Mikó Kollégium

Szilágyi Abigél

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 2021
Osztályom: 2020/2021 - XII. A
Osztályfőnök: Dobra Judit

Tevékenység

A Tetratlon csapat tagja voltam .
A Hölgyek a Négyzeten tagja voltam .
A Pentatlon lánycsapat tagja voltam .
A Pentatlon lánycsapat tagja voltam .
A Pentatlon lánycsapat tagja voltam .

Eredmények

2016-03-18, Tantárgyverseny, Angol, Megyei, - Dicséret, felkészítő tanár: Varga Mónika

2016-03-24, Cros- Atlétika, Testnevelés, Megyei, - III. hely (-), felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-Atlétika, Testnevelés, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-60m., Testnevelés, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-távolugrás, , Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-800m., , Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei, - VI. hely, felkészítő tanár: Deák Éva (Hölgyek a Négyzeten csapat)

2016-10-22, Tetratlon-atlétika, testnevelés, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Tetratlon csapat csapat)

2016-10-22, Tetratlon -atlétika, , Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-22, Tetratlon-távolugrás., testnevelés, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-22, Tetratlon-60m., testnevelés, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-22, Tetratlon-800m., testnevelés, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-03-18, Tantárgyverseny, Angol nyelv, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Varga Mónika

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde, Jakab-Benke Hajnalka (Pentatlon lánycsapat csapat)

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-10-21, Tetratlon (atlétika) , testnevelés, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Tetratlon csapat csapat)

2018-01-01, Pentatlon (atlétika) -lányok, egyéni összetett, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-03-03, megyei tantárgyverseny, Angol, Megyei, - dicseret, felkészítő tanár: Varga Mónika, Pozsony Katalin-Gyöngyvér

2018-04-28, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti, - III. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2018-09-19, A mi olimpiánk, távolugrás, Országos, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-20, Pentatlon (atlétika)- lányok, testnevelés, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, súlylökés, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Tetratlon csapat csapat)

2019-03-02, Tantárgyverseny, Német nyelv, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2019-04-12, Tetratlon- atlétika, testnevelés, Megyeközti, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde, (Tetratlon csapat csapat)

2019-04-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti, - III. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2019-09-18, A mi Olimpiánk, atlétika-80m., Országos, - III. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon- atlétika, testnevelés, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, 60 m., Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, távolugrás, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, súlylökés, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-11-02, Tetratlon- altétika, testnevelés, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Tetratlon csapat csapat)

2020-02-29, Tantárgyverseny, Német nyelv, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2020-03-07, Angol tantárgyverseny, , Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Vizsuly Tünde

2021-03-21, Cambridge Advanced English, Angol nyelv, Nemzetközi, - C2, felkészítő tanár: Vizsuly Tünde

Tevékenység

A Tetratlon csapat tagja voltam .
A Hölgyek a Négyzeten tagja voltam .
A Pentatlon lánycsapat tagja voltam .
A Pentatlon lánycsapat tagja voltam .
A Pentatlon lánycsapat tagja voltam .


Események

Szórványtábor

A Székely Mikó Kollégium VI.C osztályának szórványprogramja 2022. június 10-12. között a medgyesi diákok sepsiszentgyörgyi látogatásával folytatódott, így a két diákközösség egy közös táborozáson vehetett részt. Ez alkalommal a medgyesi diákok megismerhették városunkat és környékét. Élménydús programokra került sor: a városi sétavonatozás egy sugásfürdői vonatozással egészült ki, ellátogattunk a Sepsi OSK stadionba és a Vadászmúzeumba, megnéztük városunk legjelentősebb turisztikai látványosságait, bábszínházban és a moziban is voltunk, ahol egy 3D-s filmet láttunk.

2022.június 20.