Székely Mikó Kollégium

Gödri-Martis Huba



Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Fél X tagja voltam .
A Vizita tagja voltam .
A 1/2 X tagja voltam .
A 7 C tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .
A X.A Rövidfilm tagja vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .
A jó, a rossz és a csúf tagja vagyok .

Eredmények

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei IV. hely (Dicséret) | felkészítő tanár: Henning Edit (Fél X csapat)

2016-10-29, Concurs judetean Lumea magica a teatrului, lb romana, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Carmen Bodnari (Vizita csapat)

2017-02-14, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Henning Edit

2017-03-25, Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Dr. Pénzes Ágnes

2017-11-01, Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului”, lb. si lit. română, Megyeközti Premiu special | felkészítő tanár: Carmen Bodnari

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-10-18, Bolyai Matematika Csapatverseny, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (1/2 X csapat)

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Veres Enikő-Eszter (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2020-10-07, Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő, Pszichológia, Megyeközti Dícséret, 3 különdíj | felkészítő tanár: Paltán Enikő (X.A Rövidfilm csapat)

2021-01-01, Implom József helyesírási verseny, , Megyei dicséret | felkészítő tanár: Dr. Pénzes Ágnes

2021-12-04, labdarúgó Berde Kupa, labdarúgás, Speciális II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2022-03-07, Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Dr. Pénzes Ágnes

2022-04-08, XIV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye, Közgazdaságtan, Országos IV. hely (Dicséret) | felkészítő tanár: Gazdag Ildikó (A jó, a rossz és a csúf csapat)



Események

Szórványtábor

A Székely Mikó Kollégium VI.C osztályának szórványprogramja 2022. június 10-12. között a medgyesi diákok sepsiszentgyörgyi látogatásával folytatódott, így a két diákközösség egy közös táborozáson vehetett részt. Ez alkalommal a medgyesi diákok megismerhették városunkat és környékét. Élménydús programokra került sor: a városi sétavonatozás egy sugásfürdői vonatozással egészült ki, ellátogattunk a Sepsi OSK stadionba és a Vadászmúzeumba, megnéztük városunk legjelentősebb turisztikai látványosságait, bábszínházban és a moziban is voltunk, ahol egy 3D-s filmet láttunk.

2022.június 20.