Română English

Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.)

Bűnmegelőzés Kupa 2015



A csapat tagjai

(2019-2021)
(2019-2021)
Imreh István (2019-2021)
Mathis Bence (2018-2021)
Lőrincz Alpár (2015-2021)
Lőrincz Alpár (2015-2021)
Lőrincz Alpár (2015-2021)
Fazkas István (2017-2021)
Rab Andor (2017-2021)
Rab Andor (2017-2021)
Deák Csanád (2018-2021)
Tompa György-Kadosa (2016-2021)
Tompa György-Kadosa (2016-2021)
Kovács Koppány (2019-2021)
Ötvös Mózes-Tas (2017-2021)
Ötvös Mózes-Tas (2017-2021)
Váncsa László (2019-2021)
Bagoly Bence-István (2017-2021)
Bagoly Bence-István (2017-2021)
Lupu David-Ioan (2017-2021)
Lupu David-Ioan (2017-2021)
Fekete Ádám-Krisztián (2017-2021)
Papp Gergő (2019-2021)
Dénes Andor (2019-2021)
Tusa Lóránd Balázs (2019-2021)

A csapat tagjai voltak

Jakab-Benke Hajnal (2007-2013) [ felkészítő tanár]
Jakab-Benke Hajnalka (2013-2018) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2015-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2017-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2017-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2019-2020) [ felkészítő tanár]
Bedő István Csongor (2007-2011)
Sófalvi Előd (2007-2011)
Veress Zsombor (2007-2011)
Reimesch Huba-Ferenc (2007-2011)
Rétyi Zakariás (2007-2011)
Kisgyörgy Zsolt (2008-2012)
Kerekes Imre (2008-2012)
Ambrus Tihamér (2008-2012)
Ghinea Loránd (2008-2012)
Fazakas Etele (2009-2013)
Incze-Nagy Hunor (2010-2014)
Bede László (2010-2014)
Sipos Balázs (2010-2014)
Milik Arnold (2010-2014)
Zerkula Hunor-Attila (2010-2014)
Deák-Fogarasi Norbert (2010-2014)
Incze Norbert (2010-2014)
Kertész Ákos (2012-2016)
Bod Barnabás (2012-2016)
Costiniuc Norbert Daniel (2012-2016)
Tánczos Andor-Szilárd (2012-2016)
Recsenyédi Attila (2014-2016)
Pető József-Ákos (2015-2017)
Șaica-Mircea Robert (2015-2017)
Gheorghe Viorel-Raul (2015-2017)
Kocsis Tamás (2015-2017)
Vargha Bálint (2015-2018)
Vura Rudolf (2015-2019)
Vargha Bálint (2017-2018)
Deák Martin (2017-2020)
Török Dezső (2017-2018)
Tőrők Árpád (2017-2018)
Vargha Bálint (2017-2018)
Deák Martin (2017-2020)
Tudose Robert Daniel (2017-2018)
Tudose Robert Daniel (2017-2018)
Lupu David-Ioan (2019-2018)
Deák Martin (2019-2020)
Ötvös Mózes-Tas (2019-2018)
Simon Magor (2019-2020)

Eredmények

2010-12-27, „Prevenirea Criminalității” Kupa, Sport / Labdarugás, Megyei, - II. hely

2011-02-12, Iskolai Sport Országos Olimpiásza, Sport / Labdarugás, Megyei, - III. hely

2013-10-02, Cupa Anti Violenta, Fotbal, Speciális, - III. hely

2014-03-16, Fotbal megyei, Fotbal, Megyei, - II. hely

2015-09-28, Bűnmegelőzés Kupa 2015, futball , Speciális, - III. hely

2016-02-21, Megyei labdarugó bajnokság , Testnevelés, Megyei, - I. hely

2016-03-05, 9. Berde Áron Kupa-labdarugó torna, Testnevelés, Nemzetközi, - IV. hely

2018-03-03, XI.Berde Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi, - III. hely

2018-03-10, Megyei Labdarúgó Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei, - II. hely

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi, - I. hely

2019-03-09, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei, - I. hely

2019-04-07, Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk, Testnevelés, Megyeközti, - I. hely

2019-05-16, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Országos, - VI. hely

2019-09-19, A mi olimpiánk, testnevelés, Országos, - II. hely

2019-10-24, Bűnmegelőzés Kupa, testnevelés, Speciális, - I. hely



2021
<MÁJUS>
H310172431
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)