Székely Mikó Kollégium

Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.)

Bűnmegelőzés Kupa 2015



A csapat tagjai

Kovács Tünde (2021-2022) [ felkészítő tanár]
(2019-2022)
(2019-2022)
Lőrincz Alpár (2015-2022)
Lőrincz Alpár (2015-2022)
Lőrincz Alpár (2015-2022)
Fazkas István (2017-2022)
Rab Andor (2017-2022)
Rab Andor (2017-2022)
Tompa György-Kadosa (2016-2022)
Tompa György-Kadosa (2016-2022)
Kovács Koppány (2019-2022)
Kovács Koppány (2021-2022)
Gödri-Martis Huba (2021-2022)
Szilágyi-Nagy Nándor (2021-2022)
Bagoly Bence-István (2017-2022)
Bagoly Bence-István (2017-2022)
Tusa Lóránd Balázs (2019-2022)
Toro Csongor (2021-2022)

A csapat tagjai voltak

Jakab-Benke Hajnal (2007-2013) [ felkészítő tanár]
Jakab-Benke Hajnalka (2013-2018) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2015-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2017-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2017-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2019-2020) [ felkészítő tanár]
Sófalvi Előd (2007-2011)
Rétyi Zakariás (2007-2011)
Bedő István Csongor (2007-2011)
Veress Zsombor (2007-2011)
Reimesch Huba-Ferenc (2007-2011)
Kisgyörgy Zsolt (2008-2012)
Kerekes Imre (2008-2012)
Ambrus Tihamér (2008-2012)
Ghinea Loránd (2008-2012)
Fazakas Etele (2009-2013)
Bede László (2010-2014)
Sipos Balázs (2010-2014)
Milik Arnold (2010-2014)
Deák-Fogarasi Norbert (2010-2014)
Incze Norbert (2010-2014)
Incze-Nagy Hunor (2010-2014)
Zerkula Hunor-Attila (2010-2014)
Tánczos Andor-Szilárd (2012-2016)
Costiniuc Norbert Daniel (2012-2016)
Bod Barnabás (2012-2016)
Kertész Ákos (2012-2016)
Recsenyédi Attila (2014-2016)
Gheorghe Viorel-Raul (2015-2017)
Vura Rudolf (2015-2019)
Șaica-Mircea Robert (2015-2017)
Kocsis Tamás (2015-2017)
Pető József-Ákos (2015-2017)
Vargha Bálint (2015-2018)
Deák Martin (2017-2020)
Ötvös Mózes-Tas (2017-2021)
Lupu David-Ioan (2017-2021)
Fekete Ádám-Krisztián (2017-2021)
Török Dezső (2017-2018)
Tőrők Árpád (2017-2018)
Vargha Bálint (2017-2018)
Tudose Robert Daniel (2017-2018)
Lupu David-Ioan (2017-2021)
Ötvös Mózes-Tas (2017-2021)
Deák Martin (2017-2020)
Tudose Robert Daniel (2017-2018)
Vargha Bálint (2017-2018)
Mathis Bence (2018-2022)
Deák Csanád (2018-2022)
Papp Gergő (2019-2022)
Lupu David-Ioan (2019-2021)
Imreh István (2019-2022)
Simon Magor (2019-2020)
Deák Martin (2019-2020)
Váncsa László (2019-2022)
Dénes Andor (2019-2022)
Ötvös Mózes-Tas (2019-2021)
Mathis Bence (2021-2022)
Váncsa László (2021-2022)
Papp Gergő (2021-2022)
Anghel-Kiss Aaron (2021-2022)
Szén Tamás-Lajos (2021-2022)
Incze Zoltán (2021-2022)
Dénes Andor (2021-2022)
Imreh István (2021-2022)
Veres Robert (2021-2022)

Eredmények

2010-12-27, „Prevenirea Criminalității” Kupa, Sport / Labdarugás, Megyei, - II. hely

2011-02-12, Iskolai Sport Országos Olimpiásza, Sport / Labdarugás, Megyei, - III. hely

2013-10-02, Cupa Anti Violenta, Fotbal, Speciális, - III. hely

2014-03-16, Fotbal megyei, Fotbal, Megyei, - II. hely

2015-09-28, Bűnmegelőzés Kupa 2015, futball , Speciális, - III. hely

2016-02-21, Megyei labdarugó bajnokság , Testnevelés, Megyei, - I. hely

2016-03-05, 9. Berde Áron Kupa-labdarugó torna, Testnevelés, Nemzetközi, - IV. hely

2018-03-03, XI.Berde Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi, - III. hely

2018-03-10, Megyei Labdarúgó Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei, - II. hely

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi, - I. hely

2019-03-09, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei, - I. hely

2019-04-07, Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk, Testnevelés, Megyeközti, - I. hely

2019-05-16, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Országos, - VI. hely

2019-09-19, A mi olimpiánk, testnevelés, Országos, - II. hely

2019-10-24, Bűnmegelőzés Kupa, testnevelés, Speciális, - I. hely

2021-12-04, labdarúgó Berde Kupa, labdarúgás, Speciális, - II. hely



Események

Szórványtábor

A Székely Mikó Kollégium VI.C osztályának szórványprogramja 2022. június 10-12. között a medgyesi diákok sepsiszentgyörgyi látogatásával folytatódott, így a két diákközösség egy közös táborozáson vehetett részt. Ez alkalommal a medgyesi diákok megismerhették városunkat és környékét. Élménydús programokra került sor: a városi sétavonatozás egy sugásfürdői vonatozással egészült ki, ellátogattunk a Sepsi OSK stadionba és a Vadászmúzeumba, megnéztük városunk legjelentősebb turisztikai látványosságait, bábszínházban és a moziban is voltunk, ahol egy 3D-s filmet láttunk.

2022.június 20.