Székely Mikó Kollégium

Răduţă Cristian



Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Meselovagok tagja voltam .
A Négy ész tagja voltam .
A SzMK tagja voltam .
A VII.o Zrínyi tagja voltam .
A CanSat tagja vagyok .

Eredmények

2014-09-30, Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny, Magyar nyelv, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna (A Meselovagok csapat)

2014-11-22, Lumina Math Matematikaverseny, Matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna

2015-02-20, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna

2016-01-01, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Henning Edit (Négy ész csapat)

2016-02-27, limba și literatura română, limba română, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Carmen Bodnari

2016-03-01, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei VII. hely | felkészítő tanár: Henning Edit

2016-06-10, Deutsche Kultur und Zivilisation, Német nyelv, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely (Dicséret) | felkészítő tanár: Henning Edit (Négy ész csapat)

2017-01-14, Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Henning Edit

2017-01-20, Fizika Tantárgyverseny, fizika, Megyei IV. hely (Dícséret) | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-02-14, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Henning Edit

2017-02-14, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Henning Edit (SzMK csapat)

2017-02-21, OLimpiada Lectura ca abilitate de viată,, , Megyei mentiune | felkészítő tanár: Carmen Bodnari

2017-03-18, Olimpiada de limba și literatura română, , Megyei mentiune | felkészítő tanár: Carmen Bodnari

2017-05-12, Deutsche Kultur und Zivilisation, Német nyelv, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária, Ferencz Katalin

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (VII.o Zrínyi csapat)

2018-03-10, Olimpiada de Matematică, OJM, , Megyei Dícséret | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-05-12, Alfa Omega fizikaverseny, Fizika, Megyeközti Dicséret | felkészítő tanár: Szabó Ünige, Bartha Erzsébet

2019-03-01, Zrinyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei X. hely | felkészítő tanár: Kisgyörgy Alpár

2019-04-01, Matematika Tantargyolimpia, Matematika, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Kisgyörgy Alpár

2020-01-20, Román nyelvészet, Román nyelv , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Szép Helga

2020-02-15, Országos Informatika Olimpia, Informatika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gáll Annamária

2020-02-21, Fizika olimpiász, Fizika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Albert Balázs

2021-02-10, Olimpiada de lingvistică, Lb. romana, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Szép Helga

2021-03-26, 4th Spark English Contest, Seniors, Angol nyelv, Speciális I. hely | felkészítő tanár: Vizsuly Tünde (CanSat csapat)

2021-06-26, Bolyai Csapatverseny, Matematika, Nemzetközi II. hely | felkészítő tanár: Oláh-Ilkei Árpád (CanSat csapat)

2021-09-29, Sepsiszentgyörgyi Sportnapok 2ö21, ügyességi játékok, Speciális I. hely (legsportosabb osztály_ IV.A) | felkészítő tanár: Kovács Tünde (CanSat csapat)

2021-10-15, BOLYAI Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Lőrincz Enikő (CanSat csapat)

2021-10-26, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gászpor Melinda (CanSat csapat)

2022-02-20, Román nyelvészet, , Országos IV. hely | felkészítő tanár: Szép Helga

2022-02-26, Nemes Tihamér Számítástechnikai verseny, Informatika, Országos IV. hely | felkészítő tanár: Gáll Annamária

2022-03-09, Vermes Miklós fizika verseny, Fizika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Albert Balázs

2022-03-13, Informatika olimpia, Informatika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gáll Annamária

2022-03-20, Labdarúgás, lányok-liceum, Testnevelés-foci, Megyei I. hely | felkészítő tanár: László Boglárka (CanSat csapat)

2022-03-21, Labdarúgás , lányok-elemi, Testnevelés-foci, Megyei I. hely | felkészítő tanár: László Boglárka (CanSat csapat)

2022-03-26, Pénzmágnes- Kulcs a gyarapodáshoz, Vállakozástan, Megyeközti III. hely | felkészítő tanár: Dr. Pető Mária, Márkosi Márta (CanSat csapat)

2022-04-03, Kézilabda, gimnázium-lányok, Testnevelés-kézilabda, Megyei II. hely | felkészítő tanár: László Boglárka (CanSat csapat)

2022-04-05, Kézilabda, liceum-fiúk, Testnevelés-kézilabda, Megyei I. hely | felkészítő tanár: László Boglárka (CanSat csapat)

2022-04-06, Kézilabda, liceum-lányok, Testnevelés-kézilabda, Megyei II. hely | felkészítő tanár: László Boglárka (CanSat csapat)

2022-04-15, Nemes Tihamér programozási verseny, Informatika, Nemzetközi 14. helyezés | felkészítő tanár: Gáll Annamária

2022-04-29, Vermes Miklós fizika verseny, Fizika, Országos V. hely | felkészítő tanár: Albert Balázs

2022-05-06, Labdarúgás, lányok-liceum, Testnevelés-foci, Megyeközti II. hely | felkészítő tanár: László Boglárka (CanSat csapat)

2022-06-05, Nemes Tihamér online 5 fordulós programozási verseny, Informatika, Nemzetközi IX. hely | felkészítő tanár: Gáll Annamária



Események

Szórványtábor

A Székely Mikó Kollégium VI.C osztályának szórványprogramja 2022. június 10-12. között a medgyesi diákok sepsiszentgyörgyi látogatásával folytatódott, így a két diákközösség egy közös táborozáson vehetett részt. Ez alkalommal a medgyesi diákok megismerhették városunkat és környékét. Élménydús programokra került sor: a városi sétavonatozás egy sugásfürdői vonatozással egészült ki, ellátogattunk a Sepsi OSK stadionba és a Vadászmúzeumba, megnéztük városunk legjelentősebb turisztikai látványosságait, bábszínházban és a moziban is voltunk, ahol egy 3D-s filmet láttunk.

2022.június 20.