Székely Mikó Kollégium

Eredményeink



Kiemelkedő eredmények a 2023-2024-as tanévben

Listázás: Időrendi sorrendben | Diák neve | Tanár neve | Katedra szerint
TUDEK 2024-03-09 Biológia Országos I. Pénzes Botond Mátyás Benedek Orsolya Zsuzsa
Biológia tantárgyverseny 2024-03-17 Biológia Megyei III. Szente Tímea Eszter Benedek Orsolya Zsuzsa
SapiSentia 2024-01-21 Biológia Megyei I. Páll Fanni Benedek Orsolya Zsuzsa
SapiSentia 2024-01-21 Biológia Megyei I. Veres Brigitta Benedek Orsolya Zsuzsa
SapiSentia 2024-01-21 Biológia Megyei I. Gödri Biborka Benedek Orsolya Zsuzsa
Gelei József Tantárgyverseny 2024-03-28 Biológia Megyei II. Sánta Fruzsina Benedek Orsolya Zsuzsa
Tudományos értekezletek biológiából 2024-03-28 Biológia Megyei II. Sánta Fruzsina Benedek Orsolya Zsuzsa
TUDOK 2024-04-19 Biológia Nemzetközi III. Pénzes Botond Mátyás Benedek Orsolya Zsuzsa
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály 2023-10-13 Matematika Megyei II. Észkombájn Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály 2023-10-13 Matematika Megyei III. A leghosszabb Bolyai néééééééééééééééééééé...v Deák Éva
Nemes Tihamér Informatika Tanulmányi Verseny 2024-01-13 Informatika Országos III. Jánó Ákos Gáll Annamária
Nemes Tihamér Informatika Tanulmányi Verseny 2024-01-13 Informatika Országos dícséret Tatár Bence Gáll Annamária
Nemes Tihamér Informatika Tanulmányi Verseny 2024-01-13 Informatika Országos dícséret Ráduly Roland-Márk Gáll Annamária
Nemes Tihamér Informatika Tanulmányi Verseny 2024-02-24 Informatika Nemzetközi 14. hely- CEOI/IOI válogató Ráduly Roland-Márk Gáll Annamária
Informatika olimpia 2024-03-16 Informatika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Gáll Annamária
Informatika olimpia 2024-03-16 Informatika Megyei II. Tatár Bence Gáll Annamária
Informatika olimpia 2024-03-16 Informatika Megyei III. Péter Máté Gáll Annamária
Informatika olimpia 2024-03-16 Informatika Megyei dícséret Jánó Ákos Gáll Annamária
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály 2023-11-17 Matematika Megyeközti III. Észkombájn2 Deák Éva
Bege Antal Matematika Emlékverseny 2023-11-25 Megyeközti II. Betyárok Deák Éva
XVII. Dürer Verseny 2023-11-24 Matematika Megyeközti I. Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Deluxe Masszázs vállalat Deák Éva
XVII. Dürer Verseny 2023-11-24 Matematika Megyeközti I. Csillámpigeons Deák Éva,
Ugron Szabolcs,
Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12. osztály, Dél Hunnia körzet 2024-01-16 Matematika Megyeközti II. "Domnu Alb" Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-03 Matematika Megyei Dicséret Papp Zalán-Magor Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-03 Matematika Megyei I. Simon Otilía Réka Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-27 Matematika Országos Dicséret Simon Otilía Réka Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-03 Matematika Megyei Dicséret Kristály Szilárd Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-03 Matematika Megyei Dicséret Albert Réka Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-03 Matematika Megyei Dicséret Orbán Vilmos Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-03 Matematika Megyei II. Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-03 Matematika Megyei III. Máthé Szabolcs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-27 Matematika Országos III. Kovács Koppány Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-03 Matematika Megyei Dicséret Bereczki Balázs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-04 Matematika Megyei I. Kovács Koppány Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 Matematika Megyei II. Bálint Zsombor-András Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matematika Olimpia 2024-01-17 Matematika Megyei I. Tatár Bence Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2024-01-17 Matematika Megyei II. Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2024-02-27 Országos II. Minisztériumi Dicséret Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2024-04-25 Matematika Nemzetközi III. Kovács Koppány Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Matematika Tantárgyverseny 2024-03-10 Matematika Megyei Dicséret Albert Réka Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2024-03-10 Matematika Megyei Dicséret Kristály Szilárd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2024-03-10 Matematika Megyei Dicséret Bálint Zsombor-András Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Matematika Tantárgyverseny 2024-03-10 Matematika Megyei I. Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Matematika Tantárgyverseny 2024-03-10 Matematika Megyei III. Domokos Hunor-Tas Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Matematika Tantárgyverseny 2024-03-10 Matematika Megyei II. Kovács Koppány Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Matematika Tantárgyverseny 2024-03-10 Matematika Megyei Dicséret Orbán Vilmos Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 Matematika Megyei I. Bereczki Balázs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 Matematika Megyei II. Papp Zalán-Magor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 Matematika Megyei III. Kristály Szilárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 Matematika Megyei IV. Daragus Csanád-Dávid Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2024-03-22 Matematika Megyei II. Simon Otilía Réka Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2024-03-22 Matematika Megyei III. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2024-03-22 Matematika Megyei Dicséret Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2024-05-12 Matematika Országos III. Minisztériumi Dicséret Simon Otilía Réka Deák Éva
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-14 Matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2024-01-14 Matematika Megyei II. Tatár Bence Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-14 Matematika Megyei III. Jánó Ákos Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-14 Matematika Megyei IV. Téglás Ede Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-14 Matematika Megyei VII. Lőrincz Zente-Örs Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matematika Olimpia 2024-02-25 Matematika Országos III. Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2024-01-17 Matematika Megyei IV. Jánó Ákos Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2024-01-17 Matematika Megyei IV. Nagy Zonga Lili Oláh-Ilkei Árpád,
Mátyás Mátyás
Országos Magyar Matematika Olimpia 2024-01-17 Matematika Megyei V. Török Anna Abigél Oláh-Ilkei Árpád
Országos Matematika Olimpia 2024-03-10 Matematika Megyei III. Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Országos Matematika Olimpia 2024-03-10 Matematika Megyei IV. Jánó Ákos Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Országos Matematika Olimpia 2024-03-10 Matematika Megyei V. Tatár Bence Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Országos Matematika Olimpia 2024-03-10 Matematika Megyei IV. Szabó Ádám Oláh-Ilkei Árpád
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2024-04-25 Matematika Nemzetközi Dicséret Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2024-04-25 Matematika Nemzetközi Dicséret Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Tantárgyverseny 2024-03-16 Angol Megyei dicséret Mátyás Attila Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2024-03-16 Angol Megyei I. Török Anna Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2024-03-16 Angol Megyei dicséret GERGELY TIMEA Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2024-03-16 Angol Megyei dicséret Téglás Ede Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2024-03-16 Angol Megyei III. Balogh Áron Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2024-03-16 Angol Megyei II. Zágoni Tamás Vizsuly Tünde
Speak Out Monológ 2024-04-13 Angol Megyei I. Kolumbán Nóra Vizsuly Tünde
Speak Out Monológ 2024-04-13 Angol Megyei III. Szabó Edward Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2024-04-18 Megyei II. Kolumbán Nóra Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2024-04-18 Angol Megyei III. Ráduly Roland-Márk Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2024-04-18 Megyei dicséret Zágoni Tamás Vizsuly Tünde
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2024-05-11 Angol nyelv Országos dicséret Török Anna Vizsuly Tünde
XV. Gúzsba kötve táncolni, fordítói verseny középiskolásoknak 2024-03-02 Angol fordítás Megyeközti dicséret Magyarosi Anna Vizsuly Tünde
Speak Out Monológ 2024-06-08 Angol nyelv Országos Különdíj a kreativitásért Kolumbán Nóra Vizsuly Tünde
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2024-05-11 Angol Országos I. Pál Ágnes Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Speak Out Creative Writing 2024-04-18 Angol Megyei I. Incze Zsanett Barbara Nyeste Emőke
Speak Out Creative Writing 2024-04-18 Angol Megyei Dicséret DOSA CSILLA Nyeste Emőke
Speak Out Creative Writing 2024-04-18 Angol Megyei Dicséret Cherciu Ivett Bernadett Nyeste Emőke
Speak Out Creative Writing 2024-04-18 Angol Megyei Dicséret NAGY HAJNA-ZOLNA Nyeste Emőke
Speak Out Creative Writing 2024-04-18 Angol Megyei Dicséret BAKCSI BOGLÁRKA Nyeste Emőke
Speak Out Creative Writing 2024-04-18 Angol Megyei Dicséret SZENTES ÁGNES Nyeste Emőke
Speak Out Creative Writing 2024-04-18 Angol Megyei II. Pál Ágnes Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos I. Incze Zsanett Barbara Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos III. SZÁSZ EDINA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos III. Sylvester Eszter Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos III. Cherciu Ivett Bernadett Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos II. KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos II. Györgyilyés Bence Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos II. DOSA CSILLA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos II. NIȚĂ DAVID Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos II. Andók Tamás Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos II. BAKCSI BOGLÁRKA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos I. NAGY HAJNA-ZOLNA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos I. Pulugor Dorka Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos III. TEGLAS NOÉMI Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos III. Máté Bence Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos III. Andók Dezső-Dávid Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos II. VIZI MÁTYÁS MÁTÉ Nyeste Emőke,
Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos II. Simion Biborka Nyeste Emőke,
Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos III. László Eszter Nyeste Emőke,
Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos II. Pál Ágnes Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
GÚZSBA KÖTVE TÁNCOLNI fordítói verseny középiskolásoknak 2024-03-02 Angol Megyeközti I. Nagy Boróka Varga Mónika
Tantárgyverseny 2024-03-16 Angol Megyei Dicséret Răduță Ana Varga Mónika
Tantárgyverseny 2024-03-16 Angol Megyei Dicséret Lazăr Nóra Varga Mónika
Tantárgyverseny 2024-03-16 Angol Megyei Dicséret Welbanks Anna-Heather Varga Mónika
Tantárgyverseny 2024-03-16 Angol Megyei II. Szonda Regő Varga Mónika
Tantárgyverseny 2024-03-16 Angol Megyei I. Gödri Biborka Varga Mónika
Tantárgyverseny 2024-03-16 Angol Megyei II. Ahmed Angelica Yasmine Varga Mónika,
Perjessy Imola
Concursul național de creativitate în limba engleză SPEAK OUT, secțiunea MONOLOG 2024-04-13 Angol Megyei I. Seres Renáta Varga Mónika
Concursul național de creativitate în limba engleză SPEAK OUT, secțiunea CREATIVE WRITING 2024-02-15 Angol Megyei Dicséret Vas Tekla Csengelle Varga Mónika
Concursul național de creativitate în limba engleză SPEAK OUT, secțiunea CREATIVE WRITING 2024-02-15 Angol Megyei Dicséret Kiss Csongor Varga Mónika
Concursul național de creativitate în limba engleză SPEAK OUT, secțiunea CREATIVE WRITING 2024-02-15 Angol Megyei II. Răduță Ana Varga Mónika
Concursul național de creativitate în limba engleză SPEAK OUT, secțiunea CREATIVE WRITING 2024-02-15 Angol Megyei III. Nagy Boróka Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos II. Bãnicā Orosz Zsanett Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos III. Szántó Kincső Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos III. László Csenge Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos III. Szántó Kincső Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos II. Szonda Regő Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-04-24 Angol Országos II. Kiss Csongor Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2024-03-16 Angol Nemzetközi C 1 Baló Ágnes Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Cambridge Advanced English 2024-03-16 Angol Nemzetközi C 1 Csáki Abigél Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Cambridge Advanced English 2024-03-16 Angol Megyei C 1 Ivácson Gergő Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Cambridge Advanced English 2024-03-16 Angol Nemzetközi C 1 Ivácson Janka Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Cambridge Advanced English 2024-03-16 Angol Nemzetközi C 1 Krecht Maya Lilla Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Cambridge Advanced English 2024-03-16 Angol Nemzetközi C 1 László Andrea Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Cambridge Advanced English 2024-03-16 Angol Nemzetközi C 1 Morea Alexandra Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Cambridge Advanced English 2024-03-16 Angol Nemzetközi C 1 Policsek Orsolya Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Cambridge Advanced English 2024-03-16 Angol Nemzetközi C 1 Szabo Alexia Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Spark Olympics - 9th grade 2024-04-25 Angol Megyei II. Pretzel Nyeste Emőke
Spark Olympics - 6th grade 2024-04-25 Angol Megyei III. CSIPET-CSAPAT Nyeste Emőke
Spark Olympics - 6th grade 2024-04-25 Angol Megyei I. Salads Nyeste Emőke,
Márton Hajnal
Spark Olympics - 8th grade 2024-04-25 Angol Megyei III. Holy Trinity Nyeste Emőke
Spark Olympics - 10th grade 2024-04-25 Angol Megyei I. Dumb, Dumber and Dumbest Nyeste Emőke,
Kotró-Kosztándi László
Spark Olympics - 10th grade 2024-04-16 Angol Megyei III. Mavericks Nyeste Emőke,
Kotró-Kosztándi László
Spark Olympics - 12th grade 2024-04-25 Angol Megyei I. Lemon Tree Nyeste Emőke,
Kópis Andrea,
Varga Mónika
Spark Olympics - 12th grade 2024-04-25 Angol Megyei II. Mushroom and the Angels Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Spark Performance Day 2023-11-24 Angol Megyei I. The Free Ticket Nyeste Emőke
Angol tantárgyverseny 2024-03-16 Angol Megyei I. PIELDNER DÁVID Kotró-Kosztándi László
Speak Out 2024-04-09 Angol Megyei I. PIELDNER DÁVID Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-05-09 Angol Országos I. PIELDNER DÁVID Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2024-04-30 Angol Országos Dicséret PIELDNER DÁVID Kotró-Kosztándi László
Multidisciplinar Bolyai Farkas 2024-03-01 Angol Országos Dicséret PIELDNER DÁVID Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2024-05-08 Angol Országos II. Fazakas Dorka Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2024-03-16 angol nyelv Megyei I. Both Ágnes Perjessy Imola
Angol tantárgyverseny 2024-03-16 angol nyelv Megyei dicséret Muscalu Marius Perjessy Imola
Angol tantárgyverseny 2024-03-16 angol nyelv Megyei dicséret Nagy Adrienn Perjessy Imola
Angol tantárgyverseny 2024-03-16 angol nyelv Megyei dicséret Robu Adrienn-Melanie Perjessy Imola
Német tantárgyverseny 2024-03-16 Német Megyei I. Daragus Csanád-Dávid Elekes Emese
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2024-04-12 Német Megyei IV. Dicséret Fejér Tamás Elekes Emese
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2024-04-12 Német Megyei II. BARABÁS MÁTYÁS Elekes Emese
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2024-04-12 Német Megyei IV. Dicséret Főcze Csegezy Dorka Elekes Emese
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2024-04-12 Német Megyei II. GAZDA ESZTER ANNA Elekes Emese
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2024-04-12 Német Megyei III. Kiss Henrietta Elekes Emese
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2024-04-12 Német Megyei IV. Dicséret Császár Panna Elekes Emese
Deutsche Kultur und Zivilisation 2024-05-10 Német Megyei I. Kugelschreiber Elekes Emese
Deutsche Kultur und Zivilisation 2024-05-10 Német Megyei III. Die Rächer Elekes Emese
Deutsche Kultur und Zivilisation 2024-05-10 Német Megyei II. Blaubeeren Elekes Emese
Tantárgyverseny 2024-03-16 Német nyelv Megyei I. Klozer Andrea Dr. Krecht Gyöngyvér Mária,
Ferencz Katalin
Tantárgyverseny 2024-03-16 Német nyelv Megyei II. NAGY KIRA REBEKA Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2024-03-23 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Pénzes Bíborka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2024-03-23 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Bujdosó Fruzsina Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2024-03-23 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Pakucs-Damokos Karolina Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2024-01-13 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Pénzes Bíborka Dobra Judit
Implom József helyesírási verseny 2024-01-13 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Pakucs-Damokos Karolina Dobra Judit
Háromszék az én hazám – helytörténeti pályázat és diákkonferencia 2024-03-13 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Kolcze Tihamer Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2024-04-20 magyar nyelv és irodalom Országos Dicséret Pénzes Bíborka Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2024-04-20 magyar nyelv és irodalom Országos I. SZENTES ÁGNES Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2024-04-20 magyar nyelv és irodalom Országos III. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2024-04-20 magyar nyelv és irodalom Országos III. Pakucs-Damokos Karolina Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2024-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei III. Héjja Tímea Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2024-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. SZENTES ÁGNES Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2024-01-01 Magyar nyelv és irodalom Országos I. SZENTES ÁGNES Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2024-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Főcze Csegezy Dorka Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2024-01-01 Megyei dicséret Molnos Adrienn-Katalin Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2024-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei III. Molnos Adrienn-Katalin Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2024-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei III. Molnos Adrienn-Katalin Dr. Pénzes Ágnes,
Kedves Laura Rita
Cangurul Lingvist 2024-04-24 Angol nyelv Nemzetközi III. Muntyán Gréta Jánó Enikő
Cangurul Lingvist 2024-04-24 Angol nyelv Nemzetközi I. Höncz Krisztián- Dániel Jánó Enikő
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2024-05-19 Magyar nyelv Országos II. Szentgyörgyi saláták Szőcs Borbála Anikó,
Tókos Ibolya Lujza
Spark Olimpics 2024-04-24 Angol nyelv Speciális III. Stars Jánó Enikő
Cangurul Lingvist Engleza 2024-04-24 Angol nyelv Nemzetközi I. Mihály Iringó Jánó Enikő
Cangurul Lingvist 2024-04-24 Angol nyelv Nemzetközi I. Mikes Miklós Benedek Jánó Enikő
Cangurul Lingvist 2024-04-24 Angol nyelv Nemzetközi I. Olosz Panna Jánó Enikő
Cangurul Lingvist 2024-04-24 Angol nyelv Nemzetközi I. Péter Andrea Jánó Enikő
Cangurul Lingvist 2024-04-24 Angol nyelv Nemzetközi I. Donáth Boglárka Jánó Enikő
Cangurul Lingvist 2024-04-24 Angol nyelv Megyei I. Molnár Sára Jánó Enikő
Cangurul Lingvist 2024-04-24 Angol nyelv Nemzetközi II. Kovács Kata Jánó Enikő
Cangurul Lingvist 2024-04-24 Angol Nemzetközi II. Koncz Gyopárka Jánó Enikő
Spark Performance Day 2024-11-24 Angol nyelv Megyei I. Mikes Miklós Benedek Jánó Enikő
Spark Performance Day 2024-11-24 Angol nyelv Megyei III. Mihály Iringó Jánó Enikő
Cangurul Lingvist 2024-04-24 Angol nyelv Nemzetközi III. Audi Krisztián Jánó Enikő
Cangurul Lingvist 2024-04-24 Angol nyelv Nemzetközi II. Kővári Timea Jánó Enikő
Minikézilabda 2024-03-02 Megyei I. László Boglárka
Kézilabda líceum 2024-03-03 Lány kézilabda Megyei III. László Boglárka
U8 Cupa Tymbark Junior fete 2024-04-05 Labdarúgás Megyei I. László Boglárka
Kézilabda, lici, fiúk 2024-03-27 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
U 16, labdarúgás, lányok 2024-03-13 Megyei IV. László Boglárka
Öttusa 2024-03-28 III.E Megyei II. László Boglárka
Öttusa 2024-03-28 III.C Megyei III. László Boglárka
Népdalbarátok 2024-05-29 Megyei I. Csutak Apolka Dombora Anna
Népdalbarátok 2024-05-29 Megyei Para Luca Dombora Anna
Népdalbarátok 2024-05-29 Megyei III. Berde Andrea Izabella Dombora Anna
Népdalbarátok 2024-05-29 Megyei II. Para Luca Dombora Anna
Kórusolimpiász 2024-05-17 Zene Országos Premiu special pentru acuratete A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Kórusolimpiász 2024-04-05 Zene Megyeközti I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Olimpiada de limba și literatura română pentru minorități 2024-03-16 Megyei I. Andriescu-Kádár Edina Szép Helga Dolma
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2024-03-16 Megyei III. Gocz Antónia Szép Helga Dolma
Olimpiada de limba și literatura română pentru minorități 2024-03-16 Megyei I. NIȚĂ DAVID Szép Helga Dolma
Olimpiada de limba și literatura română pentru minorități 2024-03-16 Megyei I. Tudorel Maya Szép Helga Dolma
Olimpiada de limba și literatura română pentru minorități 2024-04-15 Országos II. NIȚĂ DAVID Szép Helga Dolma
Gúzsba kötve táncolni fordítói verseny 2024-03-01 Megyeközti I. Nagy Ágota Szép Helga Dolma
Protestáns Vallás Tantárgyverseny 2024-03-16 Református vallás Megyei II. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallás Tantárgyverseny 2024-03-16 Református vallás Megyei IV. Kristály Sára Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallás Tantárgyverseny 2024-03-16 Református vallás Megyei IV. Fejér Gyöngyi Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallás Tantárgyverseny 2024-03-16 Református vallás Megyei I. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Földrajz Tantárgyverseny 2024-03-17 Földrajz Megyei dicséret Tokos Csongor Berekméri Annamária
Historia Nostra, Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2024-05-11 Történelem Országos IV. Ambarus Kriszta Pénzes Lóránd István
Történelem Tantárgyverseny 2024-03-16 Történelem Megyei dicséret Gecse Klaudia Pénzes Lóránd István
Történelem Tantárgyverseny 2024-03-16 Történelem Megyei dicséret Ambarus Kriszta Pénzes Lóránd István
Magyarság történet tantárgyverseny 2024-03-16 magyarság történet Megyei dicséret Antal Balázs Pénzes Lóránd István
Magyarság történet tantárgyverseny 2024-03-16 magyarság történet Megyei dicséret Porzsolt Zalán Pénzes Lóránd István
Szociológia Tantárgyverseny 2024-03-23 Szociológia Megyei I. Matyas Petra Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2024-03-23 Szociológia Megyei III. Sándor Orsolya Márkosi Márta
Venczel József esszéverseny 2024-05-24 Szociológia Országos III. Sándor Orsolya Márkosi Márta
Értékeink nyomában-Hungarikum vetélkedő 2024-04-20 Általános műveltség Megyeközti I. Buksa Panna Márkosi Márta
Értékeink nyomában-Hungarikum vetélkedő 2024-04-20 Általános műveltség Megyeközti I. Vas Tekla Csengelle Márkosi Márta
Értékeink nyomában-Hungarikum vetélkedő 2024-04-20 Általános műveltség Megyeközti I. Váta Anita Márkosi Márta
Értékeink nyomában-Hungarikum vetélkedő 2024-04-20 Általános műveltség Megyeközti I. Vata Brigitta Márkosi Márta
Kárpát-medencei Hungarikum vetélkedő-döntő 2024-05-24 Általános műveltség Nemzetközi Különdíj Buksa Panna Márkosi Márta
Kárpát-medencei Hungarikum vetélkedő-döntő 2024-05-24 Általános műveltség Nemzetközi Különdíj Vas Tekla Csengelle Márkosi Márta
Kárpát-medencei Hungarikum vetélkedő-döntő 2024-05-24 Általános műveltség Nemzetközi Különdíj Váta Anita Márkosi Márta
Kárpát-medencei Hungarikum vetélkedő-döntő 2024-05-24 Általános műveltség Nemzetközi Különdíj Vata Brigitta Márkosi Márta
MIFIZ- Alkalmazott Fizikaverseny 2024-04-19 Fizika Országos V. MATUKA Dr. Pető Mária
TUDOK 2024 2024-04-19 Fizika, biológia Nemzetközi III. Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária,
Benedek Orsolya Zsuzsa
2024-01-01 Megyei Dr. Pető Mária
Fizika Tantárgyverseny 2024-03-09 Fizika Megyei I. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
Fizika Tantárgyverseny 2024-03-09 Fizika Megyei II. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2024-03-13 Fizika Megyei I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2024-03-09 Fizika Megyei II. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2024-03-27 Biológia Megyei III. PORZSOLT JANKA Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2024-03-27 Biológia Megyei IV. dicséret Gocz Antónia Csia Kinga Emese
XXXIV. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológiaverseny 2024-03-09 Biológia Országos III. Edler Anna Csia Kinga Emese
XXXIV. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológiaverseny 2024-03-09 Biológia Országos külondíj Bagoly Dorka Csia Kinga Emese
XXXIV. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológiaverseny 2024-03-09 Biológia Országos különdíj Bucsi Bíborka Csia Kinga Emese
XXXIV. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológiaverseny 2024-03-09 Biológia Országos különdíj Sorbán-Lepedus Zsófia Csia Kinga Emese
2024-01-01 Megyei Dr. Pető Mária
CanSAT2024 2024-06-02 Fizika-Robotika Országos II. Outstanding Science Mission Lőrincz Zente-Örs Dr. Pető Mária
CanSat2024 2024-06-02 Fizika-Robotika Országos II. Outstanding Science Mission Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
CanSat2024 2024-06-02 Fizika-Robotika Országos II. Outstanding Science Mission Orbán Vilmos Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2024-03-13 Fizika Megyei IV. Domokos Hunor-Tas Dr. Pető Mária
Népmese Napja 2023-11-28 Anyanyelv Megyei III. Antal Tamás, József Nóra, Kányádi Mihály Vinceffy Réka
Parada Eco 2023-12-18 Művészet/Rajz Megyei II. Rétyi Ödön Dániel Lőrincz Enikő
Parada Eco 2023-12-18 Művészet/Rajz Megyei Dicséret Grosshardt Máté Mihály Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2023-12-13 Művészet/Rajz Megyei II. Támpa Fanni Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2023-12-13 Művészet/Rajz Megyei Dicséret Farkas Dávid Attila Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2023-12-13 Művészet/Rajz Megyei Dicséret Babos Kata Lőrincz Enikő
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2024-03-16 matematika Megyei III. Mikes Miklós Benedek Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 matematika Megyei IV. Mikes Miklós Benedek Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 matematika Megyei I. Zrínyi- 4. osztályosok csapataa Szakács Ágnes,
Jakab Anna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2024-11-17 Matematika Megyei IV. Matek harcosok Urbán Laura
A karnevál csodái 2024-02-26 Művészet-rajz Megyei IV. Olosz Panna Szakács Ágnes
Különleges karnevál 2024-02-13 Művészet-rajz Megyei II. Donáth Boglárka Szakács Ágnes
KAV- Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2024-04-05 Anyanyelv Megyei III. Nyelvtörők Szakács Ágnes
A karnevál csodái 2024-02-26 Művészet/Rajz Megyei II. Kovács Apor László Lőrincz Enikő
Mentsd meg a Földet! 2024-04-22 Művészet/Rajz Megyei III. Niţui Fanni Lőrincz Enikő
XXI.TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2023-10-21 Zene Megyei Dicséret Tóth Zsófia Lőrincz Enikő
Brenyó Mihálky Pontszerző Matematikaverseny 2024-04-20 matematika Országos VIII. Vásárhely.ma Szép-Márk Csanád Jakab Anna
2024-01-01 Megyei Jakab Anna
2024-01-01 Megyei Jakab Anna
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 matematika Megyei V. Juhász Regő Jakab Anna
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 matematika Megyei II. Szép-Márk Csanád Jakab Anna
2024-01-01 Megyei Jakab Anna
Mentsd meg a Földet! 2024-04-22 Művészet/Rajz Megyei III. Luka Petra Lőrincz Enikő
KAV- Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2024-05-11 Anyanyelv Országos VII. Napsugár különdíj Nyelvtörők Szakács Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2024-04-19 matematika Megyeközti VI. Kreatív Kiadó különdíja Mikes Miklós Benedek Szakács Ágnes
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny 2024-04-20 Matematika Országos I. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
”Minunile carnavalului” 2024-02-01 Vizuális művészetek Megyei III. Toth-Takó Jázmin Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 Matematika Megyei III. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 Matematika Megyei I. Zrínyi Ilona 3. osztályosok 24 Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2024-06-04 Matematika Országos I. Bardoczi Petra Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2024-06-04 Matematika Országos I. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2024-06-04 Matematika Országos III. Nagy Márton Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2024-06-04 Matematika Országos Dicséret Kővári Timea Urbán Laura
Napsugár Öttusa Bajnokság 2024-03-22 Sport/Testnevelés Megyei II. Falatok Urbán Laura
Concurs Internațional de Matematică LuminaMath 2023-12-09 Matematika Országos Dicséret Bardoczi Petra Urbán Laura
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2023-10-21 Ének-zene Megyei II. Pethő Sára Bálind Eszter
Zrínyi Ilona Matemetikaverseny 2024-02-16 Matematika Megyei III. Varga Dorottya Bálind Eszter
Tiszta Forrás Népdavetélkedő 2023-10-21 Ének-zene Megyei II. Pap Zita Gászpor Melinda
A mesék világa 2024-03-22 Anyanyelv Megyei III. Pap Zita Gászpor Melinda
A karnevál csodái 2024-02-26 Rajz Megyei I. Pap Zita Gászpor Melinda
A mesék világa 2024-03-22 Anyanyelv Megyei I. Bucsi Barnabás Gászpor Melinda
A mesék világa 2024-03-22 Anyanyelv Megyei Dicséret Demián Csanád Gászpor Melinda
Vidám Versek Versmondó Versenye 2024-02-21 Anyanyelv Megyei II. Rácz Réka Napsugár Gászpor Melinda
Kriza János Mesemondó Verseny 2023-11-24 Anyanyelv Megyei I. Bucsi Barnabás Gászpor Melinda
Viață sănătoasă 2024-05-30 Rajz Megyei I. Fejér Aba Sándor Gászpor Melinda
Viață sănătoasă 2024-05-30 Megyei Különdíj Koós Zselyke Gászpor Melinda
Viață sănătoasă 2024-05-30 Rajz Megyei Dicséret Bartha Kincső Gászpor Melinda
2024-01-01 Megyei Gászpor Melinda
Bolyai Matematika Csapatverseny 2023-10-13 Matematika Megyei VI. RÓZSASZíN PÁRDUCOK Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2023-10-13 Matematika Megyei I. MATEKMENŐK Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2023-11-17 Matematika Országos VI. MATEKMENŐK Márton Magdolna
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő 2024-02-08 Magyar nyelv Megyei Dicséret PILLANGÓK Márton Magdolna
Napsugár Öttusa Bajnokság 2024-03-28 Testnevelés Megyei III. GEPÁRDOK Márton Magdolna,
László Boglárka
Concursul Internațional de Matematică ”Lumina Math” 2023-12-09 Matematika Országos II. Demjén Adorján Márton Magdolna
Concursul Internațional de Matematică ”Lumina Math” 2023-12-09 Matematika Országos Dicséret Bodor Kincső Márton Magdolna
Concursul Internațional de Matematică „Lumina Math” 2023-12-09 Matematika Országos Dicséret Nagy Zsombor - István Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 Matematika Megyei I. Demjén Adorján Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 Matematika Megyei II. Jaksa Emese Sára Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 Matematika Megyei VIII. Ferenczi Fanni Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 Matematika Megyei Dicséret Elekes Anna Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 Matematika Megyei Dicséret Bodor Kincső Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-04-14 Matematika Nemzetközi III. Demjén Adorján Márton Magdolna
Regemondó 2024-02-27 Magyar nyelv Megyei III. Benkő Magor- Árpád Gáll Éva
Rajzverseny 2024-06-05 Rajz Megyei I. Opra Boróka Gáll Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2023-11-17 Matematika Országos V. Művészek Gáll Éva
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2024-06-04 Matematika Országos III. Benkő Magor- Árpád Gáll Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2024-11-17 Matematika Megyei III. Művészek Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2024-06-04 Matematika Országos II. Albert Kristóf Bálind Eszter
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2024-06-04 Matemtika Országos III. Marton Bendegúz Bálind Eszter
Napsugár Öttusa Bajnokság 2024-05-25 Testnevelés Országos IV. Bálind Eszter
Országos Regemondó Verseny 2024-03-07 Anyanyelv Országos IV. Bernád Zsolt Bálind Eszter
Bolyai Matematika Csapatverseny 2023-11-17 Matematika Országos IX. Matek Agyak Bálind Eszter
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő 2024-03-01 Anyanyelv Megyei V. Bálind Eszter
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2024-02-16 Matematika Megyei IV. Nagy Márton Urbán Laura
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny 2024-03-16 Matematika Megyei Dicséret Bardoczi Petra Urbán Laura
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny 2024-03-16 Matematika Megyei I. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
Különleges karnevál 2024-02-13 Vizuális művészetek Megyei III. Páll Anita Urbán Laura

Korábbi eredmények

Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 Matematika Országos Dicséret Orbán Eszter Deák Éva
Médiainfo számítógép-felhasználói verseny 2009-03-28 Informatika / Médiainfo Speciális Dicséret Médiainfo csapat Kubánda Miklós
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-03-12 Matematika Megyei II. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VII. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VIII. Orbán Eszter Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VI. Pintér Viktória Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IX. Meliszek Ágoston Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Demeter Magor Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VIII. Tőkés Tímea Deák Éva
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei I. VI.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei II. VII.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Tantárgyverseny 2011-03-19 Számítástechnika Megyei I. részvétel az országos versenyen Gál Béni Kubánda Miklós
Tantárgyverseny 2011-03-19 Számítástechnika Megyei II. részvétel az országos versenyen Vékony Attila-Tamás Kubánda Miklós
Tantárgyverseny 2011-03-19 Informatika Megyei I. Továbbjutott az országos szakaszra Orbán M. Szabolcs Iakab Tibor
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei V. dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei IX. dicséret Kopacz Tímea Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Zárug Bernadett Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei III. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei V. dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Csákány Csongor Csáki Ágnes
Tantárgyolimpiász 2011-03-12 matematika Megyei I. II. díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Megyei V. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Megyei I. dicséret Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-04-18 Matematika Országos Dicséret Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Holinka Botond Deák Éva
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Megyei IV. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Megyei II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2011-05-21 Informatika Speciális Dicséret Iffiú Szabolcs Gábor Béla
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2011-05-21 Informatika Speciális Dicséret Gál Béni Kubánda Miklós
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2011-05-21 Informatika Speciális I. Orbán M. Szabolcs Iakab Tibor
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Megyei dicséret Aczél Andrea Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Bagoly Attila Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei III. Chituță Florin Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Országos I. Mester Ágnes Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Mester Ágnes Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Orbán A. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-02-12 matematika Megyei I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei dicséret Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei III. Földi Zsuzsánna Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei III. Gál Béni Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-01 matematika Megyei dicséret Gál Béni Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei III. Partin Csaba Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematika verseny 2011-02-18 Matematika Megyei I. Juhos Attila Koszta Zoltán
Zrínyi Ilona Matematika verseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Mester Attila Koszta Zoltán
Zrínyi Ilona Matematika verseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Laczkó Hunor Koszta Zoltán
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Megyei I. Juhos Attila Koszta Zoltán
Tantárgyverseny 2011-04-18 Matematika Országos III. Juhos Attila Koszta Zoltán
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Megyei III. Mester Attila Koszta Zoltán
Kenguru 2011-03-18 Matematika Megyei I. Juhos Attila Koszta Zoltán
Kenguru 2011-03-18 Matematika Megyei IV. Mester Attila Koszta Zoltán
Bolyai Csapatverseny 2010-11-27 Matematika Országos IV. VIII D. Matematika Csapat Koszta Zoltán
Bolyai Csapatverseny 2010-10-15 Matematika Megyei I. VIII D. Matematika Csapat Koszta Zoltán
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2011-02-18 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2011-03-12 Matematika Megyei V. Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei I. Wattafa Deák Éva
Matematika olimpiasz megyei szakasz 2012-03-10 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei III. Fazkas István Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei Dicséret Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Keresztes Katalin Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Matematika Országos II. Díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei III. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei III. Pap Jenő Attila Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei IV. Dinu Andrea Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei VIII. Kerekes Imre Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei IX. Gergely Tas Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-03-10 Matematika Megyei II. Kis Anna Bernadett Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2011-10-14 Matematika Megyei V. Csillagok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei Dicséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei Dicséret Para Eszter Deák Éva
Informatika olimpiász 2012-03-03 informatika Megyei II. Iffiú Szabolcs Gábor Béla
Informatika olimpiász 2012-03-03 informatika Megyei III. László Gábor Gábor Béla
Informatika olimpiász 2012-03-03 informatika Megyei IV. dicséret Partin Csaba Gábor Béla
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat V.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat VII.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat VIII.osztály Csáki Ágnes
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-04-20 Matematika Országos Dicséret Kis Anna Bernadett Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott MatematikaVerseny 2012-03-10 Matematika Megyei Dicséret Szőke Szidónia Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Országos Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika tantárgyverseny 2012-04-02 matematika Országos bronzérem Juhos Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-11 matematika Megyei I. Juhos Attila Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-01 matematika Országos I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei dicséret Bács Béla Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei I. László Gábor Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei III. Partin Csaba Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-01-01 matematika Megyei dicséret Daczó Dávid Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos III. Simon Ádám Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos II. László Gábor Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi dicséret Simon Ádám Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi dicséret László Gábor Bíró Béla
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei I. Kobaktörők Deák Éva
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika Megyei I. Laczkó Hunor Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika Megyei II. Mester Attila Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika Megyei III. Csutak Balázs Iakab Tibor
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika Megyei II. Kis Hunor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei III. Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Szász Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Kondor Sándor-Botond Deák Éva
Luminamat Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-02-09 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-03-05 Matematika Országos II. Minisztériumi III. díj Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Para Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Veres-Vitályos Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei II. Élthes Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei I. Dávid Szilárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Kis Hunor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Kis Hunor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika Országos II. Minisztériumi Dícsérety Élthes Zsombor Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2013-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika Országos Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2012-10-12 Matematika Megyei I. Csodagyerekek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei II. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei II. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei III. Krecht Ábel Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei VI. Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei IX. Csákány Renáta-Rebeka Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Országos I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Országos I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Országos III. Krecht Ábel Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Damokos Beatrix Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Országos Dícséret Csutak Dávid Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-04-03 Matematika Országos II. Roth Apor Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika Megyei II. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika Megyei III. Roth Apor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika Országos III. Roth Apor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2012-11-11 Matematika Országos Dícséret Miklós Csenge Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2012-11-11 Matematika Országos Dícséret Krecht Ábel Gödri Judith
+/- Poezie 2013-04-20 Matematika/Román nyelv Megyei I. Szőke Szabina Gödri Judith
Kenguru Matematikaverseny 2013-05-07 Matematika Országos I. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei II. Para Eszter Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei II. Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Bolyi Matematika csapatverseny 2013-11-23 Matematika Országos IV. Wattafa Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Damokos Kinga Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei II. Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Laczkó Petra Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika Országos II. Minisztériumi Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika Országos Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos I. Minisztériumi II.díj Ferencz Eszter Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos II. Minisztériumi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Megyei Dícséret Szász Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VII. Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VII. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei IV. Márkos Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei IX. Rab Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika Nemzetközi Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Rab Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika Nemzetközi Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Élthes Zsombor Deák Éva
Tantárgy olimpiász 2014-03-01 Informatika Megyei I. Medgyesi Attila Gábor Béla
Tantárgy olimpiász 2014-03-01 Informatika Megyei I. Kovács Tamás Gábor Béla
Informatika tantárgyverseny 2014-03-01 Megyei II. Laczkó Hunor Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-01-09 Informatika Országos I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-01-01 Informatika Országos V. Mester Attila Iakab Tibor
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2014-05-03 Matematika Nemzetközi I. Roth Apor Gödri Judith
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2014-05-03 Matematika Nemzetközi I. Miklós Csenge Gödri Judith
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-03-01 Informatika Nemzetközi X. dicseret Csutak Balázs Iakab Tibor
Eötvös József tanulmányi verseny 2013-11-14 Informatika Speciális I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-05-10 Matematika Országos I. Miklós Csenge Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi III. Ferencz Eszter Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Számítástechnika Olimpiász 2014-03-10 Számítástechnika Megyei I. Kovács Tamás Kubánda Miklós
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei II. Mátyás Johanna Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei IV. Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei Dicséret Kanyó Bernadette Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei IV. Dicséret Damokos Dóra Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei V. Dicséret Bernád Mária-Aida Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei Dicséret Fazkas István Henning Edit
Csillagszerző matematikaverseny 2014-03-11 matematika Megyei Dicséret Damokos Dóra Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 matematika Megyei V. Dicséret Mackócskák Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 matematika Megyei V. Dicséret Számkivetettek Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei I. Zrínyis csapat (2014) Henning Edit
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei III. Damokos Beatrix Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei IV. Dicseret Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei VI. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei X. Krecht Ábel Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Megyei III. Krecht Ábel Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Megyei V. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2014-03-01 Matematika Országos I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2014-03-01 Matematika Országos II. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Megyei II. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Megyei III. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei V. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VI. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos II. Miklós Csenge Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos II. Roth Apor Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei I. Csodagyerekek Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei IV. Matek manók Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei II. Villam Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-11-23 Matematika Nemzetközi VI. Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-04-08 Matematika Országos II. Miniszteriumi dicseret Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-04-08 Matematika Országos II. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-05-10 Matematika Országos II. Csillagszerzo 1 dij Roth Apor Gödri Judith
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny 2014-05-06 Informatika Országos I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Információs technológia olimpiász (OTI - C# szekció) 2014-04-26 Informatika Megyei I. Laczkó Hunor Iakab Tibor
Tantárgyverseny 2014-03-01 Matematika Megyei III. Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei IX. Dícséret Nagy Gellért Deák Éva
Bolyi Matematika csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei V. Dícséret Indiánok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-17 Matematika Megyei I. Csodagyerekek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei III. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei VI. Király Mátyás Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei V. Dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei VIII. Dícséret Cerchez Diana Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-02-27 Matematika Országos I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-02-27 Matematika Országos I. Roth Apor Gödri Judith
Lumina Math Matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Országos Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Országos Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-17 Matematika Megyei VI. Kockakvart Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei III. Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei III. Mathis Bence Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei Dícséret Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei I. Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos II. minisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos II. minisztériumi dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-28 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei II. Balázs Márton Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei I. Csutak Dávid Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei II. Roth Apor Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei IV. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei V. Cerchez Diana Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei II. Roth Apor Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IV. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei VI. Damokos Beatrix Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei VIII. Holinka Orsolya-Kinga Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei X. Damokos Dóra Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Megyei IV. Csutak Dávid Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Megyei VII. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei V. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IV. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei V. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei VIII. Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IX. Dícséret Para Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei I. Vojkuj Csongor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei II. Rab Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei III. Richter-Cserey Mátyás Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IX. Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei I. Szabó Richárd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei III. Para Eszter Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei III. Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-03-07 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-03-07 Matematika Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei III. Máté Zsolt Deák Éva
Országos Számítástechnika Olimpiász 2015-04-08 Számítástechnika Országos Bronzérem Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
NMG Open 2015-04-10 Számítástechnika Megyeközti I. Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-04-02 Matematika Országos Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi III. Máté Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Informatika tantárgyolimpiász 2015-03-07 informatika Megyei I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2015-03-07 informatika Megyei II. Laczkó Hunor Iakab Tibor
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2015-05-01 Matematika Nemzetközi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Informatika tantárgyverseny 2015-03-07 informatika Megyei II. Medgyesi Attila Gábor Béla
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2015-05-01 Matematika Nemzetközi I. Roth Apor Gödri Judith
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2015-05-01 Matematika Nemzetközi I. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika Országos I. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika Országos IV. Balázs Márton Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei II. Demeter Gergő Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Megyei II. Demeter Gergő Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika Országos I. Minisztériumi II Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Országos Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Országos III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Megyei III. Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Megyei Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei Dícséret Para Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2015-10-16 Matematika Megyei I. Fekete Macskák Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12) 2016-01-08 Megyei Dícséret 2(f+1.i) Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Országos II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Országos III. MInisztériumi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Országos III. MInisztériumi Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei IV. Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei II. Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei IV. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei V. Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei VII. Dícséret Scridon Teodor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei VII. Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei VIII. Dícséret Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei X. Dícséret Csurulya Árpád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei V. Dícséret Kovács Hanna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei X. Dícséret Damokos Kinga Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei III. Richter-Cserey Mátyás Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei VI. Dícséret Fodor Orsolya Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei IX. Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei I. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei III. Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei III. Márkos Zsolt Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-03-19 Matematika Megyei I. Sárkány István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-05-07 Matematika Országos Dícséret Sárkány István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-03-19 Matematika Megyei Dícséret Bordás Arnold-István Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika Országos I. MInisztériumi II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika Országos II. MInisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika Országos X. Különdíj Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei II. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei III. Krecht Ábel Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei I. Demeter Gergő Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei II. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika Országos I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika Országos II. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika Országos Dicseret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2016-05-15 Matematika Nemzetközi I. Miklós Csenge Gödri Judith
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2016-05-15 Matematika Nemzetközi II. Roth Apor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Országos III. Miklós Csenge Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Országos Roth Apor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Országos Dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Országos Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Luminamath 2015-12-05 matematika Országos III. Miklós Csenge Gödri Judith
Luminamath 2015-12-05 matematika Országos III. Roth Apor Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2016-05-15 Matematika Nemzetközi II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2016-05-15 Matematika Nemzetközi II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2015-10-16 Matematika Megyei II. Számkivetettek Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-01 Matematika Megyei V. Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei Dicséret Vörös Ábel-Etele Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei IV. Dicséret Mátyás Johanna Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Megyei VII. Dicséret Mátyás Johanna Henning Edit
Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei Dicséret Mátyás Johanna Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-01-01 Matematika Megyei III. Négy ész Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2015-10-16 Matematika Megyei I. Négy évszak Henning Edit
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Megyei III. Bálint Gyopár Henning Edit
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Megyei I. Bodor Botond Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei IV. Tóth Orsolya Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei V. Mátyás Csenge Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei VII. Răduţă Cristian Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei IX. Bálint Gyopár Henning Edit
Sapientia ECN (Efficiency Challenge Networking )Matematikaverseny 2016-05-21 Matematika Speciális I. Számkivetettek(ECN) Deák Éva
Tantárgyverseny 2016-03-18 Matematika Megyei dicséret Balog Barnabás-Dezső Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 matematika Megyei III. Vizi Attila Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-01-01 Matematika Megyei V. dicséret Kobakok Henning Edit
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-05-21 Matematika Országos I. MInisztériumi I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei II. Varga Adolf Iakab Tibor
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-21 Matematika Megyei I. Varga Adolf Iakab Tibor
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei VI. Hölgyek a Négyzeten Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei I. Nemdohányzó Klub Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12 2017-01-06 Matematika Megyeközti II. Nemo Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-01-14 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei IV. Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei V. Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei VI. Dícséret Demeter Ábel Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-01-14 Matematika Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Megyei III. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Megyei II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-01-06 Matematikamatika Megyeközti III. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-06 Matematika Megyei III. Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos III. Minisztériumi dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Demeter Ábel Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-01 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 Matematika Megyei II. Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 Matematika Megyei III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-01 Matematika Megyei Dícséret Tök Dietrich Norbert Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-01 Matematika Megyei Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Országos I. EMMV I. Díj Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Országos II. EMMV I. Díj Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Országos Minisztériumi Dícséret, EMMV III. Díj Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Országos Mimisztériumi Dícséret, EMMV Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Tök Dietrich Norbert Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Csősz Albert-Sándor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Fazkas István Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Krecht Ábel Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-01-06 Megyeközti II. "Not found" Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-01-01 Matematika Megyei I. IX. A - Zrínyi Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei IV. Dicséret Fél X Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei III. Dicséret Négy évszak Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei I. Dicséret Négy ész Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Megyei VII. Dicséret Okosokk Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei IV. Dicséret Száműzők Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei X. Dicséret Matek Mágusok Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Balázs Hanna Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Mátyás Johanna Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Pál Ágnes Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Gödri-Martis Huba Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Krecht Hanna Regina Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei V. Dicséret Vizi Attila Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei II. Răduţă Cristian Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Zsugán-Gedeon Balázs Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Gergely Abigél Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Tóth Orsolya Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei I. SzMK Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-01-14 Matematika Megyei III. Răduţă Cristian Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-01-14 Matematika Megyei IV. Dicséret Vizi Attila Henning Edit
Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei IV. Dicséret Vizi Attila Henning Edit
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 informatika Megyei I. Roth Apor Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 Informatika Megyei II. Miklós Csenge Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 Informatika Megyei III. Csutak Dávid Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2016-11-18 Informatika Nemzetközi V. Miklós Csenge Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2016-11-18 Informatika Nemzetközi VII. Roth Apor Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2016-11-11 Informatika Megyei II. Roth Apor Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2016-11-11 Informatika Megyei III. Miklós Csenge Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2016-11-11 Informatika Megyei IV. Csutak Dávid Iakab Tibor
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-03-04 matematika Országos II. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-25 matematika Országos III. Minisztériumi dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei IV. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei II. Veress Kincső Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Koszta Andrea Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei II. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei IV. Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei V. Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei VIII. Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-03-11 Matematika Országos I. Minisztériumi I. díj Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-03-11 Matematika Országos VIII. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika Országos II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Megyei VI. Dícséret Buzsi Miksa Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Megyei III. Bordás Arnold-István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Megyei VIII. Dícséret Máté Kincső-Gyopár Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2017-03-31 Matematika Megyei II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Nemzetközi 2017-03-25 Matematika Nemzetközi Dicséret Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika Országos Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Megyei I. Medgyesi Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Nemzetközi Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Nemzetközi Dícséret Roth Apor Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Nemzetközi Dícséret Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Nemzetközi Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika Megyei I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Megyei Dícséret Vizi Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Megyei III. Răduţă Cristian Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Tatár Ágota Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícsőret Mathis Bence Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Cerchez Diana Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Terza Árpád Hunor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Geréd Artúr Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-31 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-31 matematika Megyei II. Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei I. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-11 matematika Országos II. EMMV I.hely Miklós Janka Gödri Judith
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-07 matematika Országos EMMV dícséret Tamás Péter Gödri Judith
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-07 matematika Országos EMMV dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2016-11-26 matematika Országos I. Miklós Janka Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2016-11-26 matematika Országos dícséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2016-11-26 matematika Országos dícséret Kotró Nándor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Megyei III. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Megyei dícséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Megyei dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Megyei I. Tamás Péter Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Megyei