Székely Mikó Kollégium

Mathis Bence



Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .
A Tetratlon csapat tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .
A Nem a részvétel hanem a fontos tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja voltam .

Eredmények

2015-03-06, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-05-14, Barátság Kupa, Labdarugás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2016-10-22, Tetratlon-atlétika, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Tetratlon csapat csapat)

2016-10-29, III.Labdarugó Barátság Kupa, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2017-03-07, Zrínyi Ilona matematika verseny, matematika, Megyei dícsőret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-06-10, Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2017-10-21, Tetratlon (atlétika) , testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Tetratlon csapat csapat)

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-09-12, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei V. hely | felkészítő tanár: Deák Éva (Nem a részvétel hanem a fontos csapat)

2018-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Tetratlon csapat csapat)

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Veres Enikő-Eszter (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2019-01-11, Bolyai Matematika Csapatverseny , Matematika, Megyeközti V. hely | felkészítő tanár: Deák Éva (Nem a részvétel hanem a fontos csapat)

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-03-09, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-04-07, Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk, Testnevelés, Megyeközti I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-04-12, Tetratlon- atlétika, testnevelés, Megyeközti II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, (Tetratlon csapat csapat)

2019-05-16, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Országos VI. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-06-22, Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12 osztály), Matematika, Nemzetközi II. hely | felkészítő tanár: Deák Éva (Nem a részvétel hanem a fontos csapat)

2019-09-19, A mi olimpiánk, testnevelés, Országos II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-10-19, Barátság Kupa- labdarúgó torna , testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2019-10-24, Bűnmegelőzés Kupa, testnevelés, Speciális I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-11-02, Tetratlon- altétika, testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Tetratlon csapat csapat)

2020-02-23, Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos fiúk , Testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2021-01-08, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyeközti V. hely | felkészítő tanár: Deák Éva (Nem a részvétel hanem a fontos csapat)

2021-06-26, Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12 osztály), Matematika, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Deák Éva (Nem a részvétel hanem a fontos csapat)

2021-12-04, labdarúgó Berde Kupa, labdarúgás, Speciális II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2022-01-07, Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12 osztály), Matematika, Megyeközti III. hely | felkészítő tanár: Deák Éva (Nem a részvétel hanem a fontos csapat)



Események

Szórványtábor

A Székely Mikó Kollégium VI.C osztályának szórványprogramja 2022. június 10-12. között a medgyesi diákok sepsiszentgyörgyi látogatásával folytatódott, így a két diákközösség egy közös táborozáson vehetett részt. Ez alkalommal a medgyesi diákok megismerhették városunkat és környékét. Élménydús programokra került sor: a városi sétavonatozás egy sugásfürdői vonatozással egészült ki, ellátogattunk a Sepsi OSK stadionba és a Vadászmúzeumba, megnéztük városunk legjelentősebb turisztikai látványosságait, bábszínházban és a moziban is voltunk, ahol egy 3D-s filmet láttunk.

2022.június 20.

Közérdekű információk

Előkészitő osztályok tanítónőinek nyilvános sorshuzása

Ezúton értesítjük Önöket, hogy az előkészitő osztályok tanítónőinek nyilvános sorshuzása a 2022-2023-as tanévre augusztus 25-én (csütörtökön) 16:00 órától fog zajlani iskolánk Konferencia termében. 

2022.augusztus 10.