Szekely Miko College

Our results



Outstanding results in the 2022-2023-es school year

List: Sort by time | Student name | Teacher name | By departments
Népmese Napja 2023-11-28 Anyanyelv County level III. Antal Tamás, József Nóra, Kányádi Mihály Vinceffy Réka
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2023-06-18 Fizika International X. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika National I. Bardoczi Petra Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika National I. Fazakas Máté Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika National II. Gál Hanna Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika National III. Höncz Krisztián- Dániel Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika National Dicséret Lukács Lóránd Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika National I. Nagy Márton Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika National II. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” 2023-06-15 Matematika National III. Zsigmond Léna Urbán Laura
A mesék világa 2023-06-14 Rajz Regional III. Pap Zita Gászpor Melinda
A mesék világa 2023-06-14 Rajz Regional III. Lakatos Anna Gászpor Melinda
5letből jövő 2023-06-02 Vállakozástan International I. Márkosi Márta
Hevesy György Kémiaverseny 2023-06-02 kémia International laboratóriumi ERCSE FERENC Bajka Mária Magdolna
Speak Out Creative Writing 2023-05-21 Angol National Dicséret Pál Ágnes Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Öttusa 2023-05-20 National V. László Boglárka
10. Alfa és Omega országos fizikaverseny 2023-05-20 National I. ERCSE FERENC Lőrincz Enikő Éva
10. Alfa és Omega országos fizikaverseny 2023-05-20 National dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Lőrincz Enikő Éva
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny 2023-05-19 Német County level I. Kiss Henrietta Elekes Emese
Háromszéki népdalbarátok vetélkedője 18. 2023-05-18 anyanyelv County level II. BIRTALAN ZSOLT Incze Jolán
10. Alfa és Omega országos fizikaverseny 2023-05-15 County level dicséret Berde Dávid Lőrincz Enikő Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2023-05-13 matematika National II. ERCSE FERENC Gödri Judith
XXII. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-05-13 Matematika National dicséret Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
Vadon rajzverseny VIII. 2023-05-13 rajz County level I. . SZABÓ HUBA Incze Jolán
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2023-05-12 Magyar nyelv National IV. Háromszék Független NapilapkKülöndíja Regélők Szőcs Borbála Anikó,
Jánó Enikő
Premiul HENRI COANDA 2023-05-12 Fizika-Robotika National I. Nagy Alpár Dr. Pető Mária,
Gecse Mária
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-05-11 National V. Dicséret Tudorel Maya Magyari Tünde-Aranka
Háromszéki népdalbarátok vetélkedője 2023-05-11 ének County level II. Lőfi Nóra Hatos Gabriella
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia National különdíj Fülöp Zsigmond-Zsolt Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája 2023-05-10 biológia National különdíj Boros- Márton Fruzsina Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia National különdíj Deák Zalán-Gyárfás Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia National különdíj Kinda Jázmin Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia National különdíj Sándor Kinga Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia National különdíj Nagy Adrienn Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-05-10 biológia National különdíj Nagy Attila Csia Kinga Emese
Fantáziamadár 2023-05-08 Művészet/Rajz Regional II. Kovács Ágnes Lőrincz Enikő
Fantáziamadár 2023-05-08 Művészet/Rajz Regional III. Vinczi Máté Lőrincz Enikő
Fantáziamadár 2023-05-08 Művészet/Rajz Regional Dicséret Babos Kata Lőrincz Enikő
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-05-06 National II. NIȚĂ DAVID Szép Helga Dolma
Nyárádi Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2023-05-06 Biológia National V. dicséret Sztojka Csanád Csia Kinga Emese
XVI. BOLYAI FARKAS MULTIDISZCIPLINÁRIS TANTÁRGYVERSENY_ Heinrich László versenye 2023-05-06 Fizika National IX. Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
Bolyai Farkas Országos Multidiszciplináris Tantárgyverseny - Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgy 2023-05-06 Biológia National I. Pál Ágnes Zágoni Imola
Bolyai Farkas Országos Multidiszciplináris Tantárgyverseny - Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgy 2023-05-06 Biológia County level VI. Dicséret Jancsó Abigél Zágoni Imola
George Emil Palade 2023-05-06 Biológia County level IV. Dicséret SZENTES ÁGNES Benedek Orsolya Zsuzsa
XVI. BOLYAI FARKAS MULTIDISZCIPLINÁRIS TANTÁRGYVERSENY_ Heinrich László versenye, Fizika, Országos 2023-05-06 Fizika National VIII. Kiss Csongor Lőrincz Enikő Éva
XVI. BOLYAI FARKAS MULTIDISZCIPLINÁRIS TANTÁRGYVERSENY_ Heinrich László versenye, Fizika, Országos 2023-05-06 Fizika National Jancsó Bálint Lőrincz Enikő Éva
AUGUSTIN MAIOR FIZIKA VERSENY - BABES-BOLYAI TUDOMANY EGYETEM - FIZIKA KAR 2023-05-06 Fizika National Timár Szabolcs Lőrincz Enikő Éva
Multidisciplinar Bolyai Farkas 2023-05-05 Angol National I. Bálint Gyopár Kotró-Kosztándi László
MIFIZ- alkalmazott fizikaverseny 2023-05-05 Fizika Regional VII. Repülő All-stars Dr. Pető Mária
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek County level dicséret Opra Boróka Gáll Éva
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek County level dicséret Péli Nóra Gáll Éva
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek County level III. Fejér Nóra Gáll Éva
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek County level II. Zsigmond Léna Urbán Laura
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek County level Dicséret Gál Hanna Urbán Laura
”Verdele înseamnă viață” 2023-05-05 Vizuális művészetek County level Dicséret Muntyán Gréta Urbán Laura
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny, Teleki Sámuel Földrajz Tantárgyverseny 2023-05-04 földrajz National V. dicséret Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Speak Out - Scriere Creatoare 2023-05-02 National IV. Pál Ágnes Kópis Andrea,
Nyeste Emőke
Bölcs Diákok 2023-05-01 National II. Tókos Ibolya Lujza
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2023-05-01 National II. Tókos Ibolya Lujza
Gelei József Országos Biológia Tantárgyverseny 2023-04-29 Biológia National II. Fülöp Véda Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2023-04-29 Biológia National III. Pál Ágnes Zágoni Imola
Nemzetközi Magya Matematika Verseny 2023-04-26 Matematika International III. Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2023-04-26 Matematika International V. Tordai Ákos Oláh-Ilkei Árpád
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny 2023-04-26 Magyar nyelv és irodalom, anyanyelv Regional IV. Albert Réka Jánó Enikő
A mesék világa 2023-04-24 Művészet/Rajz Regional Dicséret Luka Petra Lőrincz Enikő
A mesék világa 2023-04-24 Művészet/Rajz Regional Dicséret Kicsi Zsanett Boróka Lőrincz Enikő
A mesék világa 2023-04-24 Művészet/Rajz Regional Dicséret Kovács Ágnes Lőrincz Enikő
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2023-04-23 Matematika International Dicséret Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Szép magyar beszéd 2023-04-22 Magyar nyelv International az Anyanyelvápolók Szövetségének különdíja Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2023-04-22 Fizika National II. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi verseny 2023-04-22 Anyanyelv National III. Szabó Dorka Şaica Enikő
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2023-04-21 Matematika International III. Bereczki Balázs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2023-04-21 Matematika International Dicséret Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2023-04-21 Matematika International Dicséret Kovács Koppány Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2023-04-21 Matematika International II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Magyarságtörténet tantárgyverseny 2023-04-21 Magyarságtörténet National III. Pénzes Ábel-Vas Petra VII.D Pénzes Lóránd István
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-04-21 Matematika National Dicséret Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
Nemzeti Matematika tantárgyverseny 2023-04-17 Matematika National Dicséret DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Kisgyörgy Alpár
Országos Matematika Olimpia 2023-04-14 Matematika National Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Protestáns Tantárgyverseny 2023-04-13 Református vallás National III. Moroianu Ana Dr. Kinda Eleonóra
Matematika tantárgyverseny 2023-04-12 matematika National különdíj ERCSE FERENC Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) 2023-04-12 Matematika National Bronz érem Miklós Janka Ugron Szabolcs
MANT_ Tervezd meg a következő magyar űrhajós programját 2023-04-12 Fizika- Csillagászat Special III. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Tervezd meg a következő magyar űrhajós programját 2023 2023-04-12 Fizika- asztrofizika International III. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
4th Spark English Contest 2023-04-10 Angol County level I. Shining Umbrellas Kotró-Kosztándi László
Campionatul județean de Pentatlon 2023-04-09 Atlétika County level II. Veress Kincső Jakab-Benke Hajnalka,
Kovács Tünde
Öttusa 2023-04-08 County level I. Gombák László Boglárka
4th Spark English Contest 2023-04-07 Angol County level I. Shining Umbrellas Kotró-Kosztándi László
Minoan Robotsport Global Olympiad 2023-04-06 Fizika-Robotika International I. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Minoan Robotsport Global Olympiad 2023-04-06 Fizika-Robotika International I. Lőrincz Zente-Örs Dr. Pető Mária,
Gecse Mária
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-04-04 Matematika County level II. Szep Márk Csanád Donáth Lara Nemes Ildikó
Tetratlon- Atlétika 2023-04-03 Testnevelés County level I. HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Minikézilabda 2023-04-01 Regional IV. László Boglárka
XII. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - döntő 2023-04-01 földrajz International A legjobb határon túli csapat Bakancskák Makfalvi Zsuzsa
Spark English Contest 11th grade 2023-03-30 Angol County level I. Three Sunflowers in the Afterglow Varga Mónika,
Kotró-Kosztándi László
Spark English Contest 11th grade 2023-03-30 Angol County level II. Lemon Tree Varga Mónika,
Kotró-Kosztándi László
Spark English Contest 11th grade 2023-03-30 Angol County level II. Lemon Tree Varga Mónika,
Kotró-Kosztándi László
Spark English Contest - 5th grade 2023-03-30 Angol County level II. The White Phoenixes Nyeste Emőke
Spark English Contest - 5th grade 2023-03-30 Angol County level I. No Names Nyeste Emőke
Spark English Contest - 7th grade 2023-03-30 Angol County level I. Phosphor Nyeste Emőke
Spark English Contest - 9th grade 2023-03-30 Angol County level II. Broccoli Nyeste Emőke,
Kotró-Kosztándi László
Spark English Contest - 9th grade 2023-03-30 Angol County level III. Hellfire Club Nyeste Emőke,
Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
Spark English Contest - 11th grade 2023-03-30 Angol County level III. CapCakes Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Spark English Contest - 11th grade 2023-03-30 Angol County level II. Lemon Tree Nyeste Emőke,
Kópis Andrea,
Varga Mónika
Pe urmele lui Orbán Balázs 2023-03-30 Művészetek - Rajz Regional I. Deák Etele Hatos Gabriella
Pe urmele lui Orbán Balázs 2023-03-30 Művészetek - Rajz Regional IV. Ördög Luca Sára Hatos Gabriella
Speak Out Monologue 2023-03-25 Angol County level dicséret Bagoly Kata Varga Mónika
Speak Out Monologue 2023-03-25 Angol County level III. Bálint Hanga Nyeste Emőke,
Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2023-03-25 Német nyelv County level I. Pieldner Ádám Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2023-03-25 Német nyelv County level III. Tatár Ágota Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Olimpiada de limba germană modernă/ Német tantárgyverseny 2023-03-25 County level I. Albert Fruzsina Elekes Emese
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-25 County level I. Tudorel Maya Magyari Tünde-Aranka
Hevesy György Kémiaverseny 2023-03-25 kémia National I. ERCSE FERENC Bajka Mária Magdolna
Hevesy György Kémiaverseny 2023-03-25 Kémia National I. ERCSE FERENC Bajka Mária Magdolna
Gelei József Országos Biológia Tantárgyverseny 2023-03-23 Biológia County level I. Fülöp Véda Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-03-23 biológia Regional különdíj Tóth Zalán Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) 2023-03-23 biológia Regional különdíj Both Ágnes Csia Kinga Emese
Fajok Olimpiája 2023-03-23 biológia Regional különdíj Buzsi Máté Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2023-03-23 Biológia County level II. Pál Ágnes Zágoni Imola
Gelei József Tantárgyverseny 2023-03-23 Biológia County level I. Sánta Fruzsina Benedek Orsolya Zsuzsa
Kézilabda, liceum-lányok 2023-03-20 County level IV. László Boglárka
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-20 County level I. NIȚĂ DAVID Szép Helga Dolma
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-20 County level II. Timofte Cristian Szép Helga Dolma
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-20 County level I. Andriescu-Kádár Edina Szép Helga Dolma
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-20 County level Nagy Ágota Szép Helga Dolma
XV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2023-03-19 Közgazdaságtan National IV. Dicséret DHL Gazdag Ildikó
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika County level IV. dícséret Gálicza Ervin Gáll Annamária
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika County level IV. dícséret Jánó Ákos Gáll Annamária
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika County level III. Bangyán Bendegúz Gáll Annamária
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika County level IV. dícséret Tatár Bence Gáll Annamária
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika County level IV. dícséret Péter Máté Gáll Annamária
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika County level IV. dícséret Jánó Ákos Gáll Annamária
Informatika Olimpia 2023-03-18 Informatika County level I. Ráduly Roland-Márk Gáll Annamária
27. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2023-03-18 Magyar nyelv National III. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
Labdarugó Tymbark Kupa - U12 (V.-VI. osztályos) fiúk 2023-03-18 testnevelés County level I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Gúzsba kötve táncolni fordítói verseny 2023-03-18 National III. Veress Noa-Alexia Szép Helga Dolma
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-18 County level V. Molnos Adrienn Szép Helga Dolma
Protestáns tantárgyverseny 2023-03-18 Református vallás County level II. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns tantárgyverseny 2023-03-18 Református vallás County level I. Fejér Gyöngyi Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns tantárgyverseny 2023-03-18 Református vallás County level I. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns tantárgyverseny 2023-03-18 Református vallás County level II. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns tantárgyverseny 2023-03-18 Református vallás County level I. Moroianu Ana Dr. Kinda Eleonóra
Magyarságtörténet tantárgyverseny 2023-03-18 Magyarságtörténet County level I. Pénzes Ábel-Vas Petra VII.D Pénzes Lóránd István
Történelem tantárgyverseny 2023-03-18 Történelem County level I. Ambarus Kriszta Pénzes Lóránd István
Magyarságtörténet tantárgyverseny 2023-03-18 Magyarságtörténet County level III. Porzsolt Zalán - Bujdosó Lőrincz VI.C Pénzes Lóránd István
Magyarságtörténet tantárgyverseny 2023-03-18 Magyarságtörténet County level IV. dicséret Antal Balázs és Olosz Gábor 6.C Pénzes Lóránd István
Történelem tantárgyverseny 2023-03-18 Történelem County level dicséret Gecse Klaudia Pénzes Lóránd István
Magyarságtörténet tantárgyverseny 2023-03-18 Magyarságtörténet County level dicséret Márkosi Magor - Puskás Bajkó Zsolt 6. B Pénzes Lóránd István
Apáthy István Felvételi Tantárgyverseny 2023-03-18 biológia National felvételt nyert a BBTE Biológia szakára Sütő Katinka Nóra Csia Kinga Emese
Kányádi Sándor szavalóverseny 2023-03-17 anyanyelv County level V. BIRTALAN ZSOLT Incze Jolán
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-16 Biológia County level I. Baló Eszter Benedek Orsolya Zsuzsa
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-16 Biológia County level II. Dezső Szilárd Benedek Orsolya Zsuzsa
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-16 Biológia County level IV. Dícséret Seres Renáta Benedek Orsolya Zsuzsa
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-16 Biológia County level IV. Dícséret Nagy Attila Benedek Orsolya Zsuzsa
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-16 Biológia County level IV. Dícséret Benedek Hanna-Boglárka Benedek Orsolya Zsuzsa
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika County level IV. NIȚĂ DAVID Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika County level Dicséret Andók Tamás Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika County level I. Zrínyis csapat V.osztály Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika County level Dicséret Váncsa Ákos Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika County level Dicséret Ureczki Zsolt Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika County level Dicséret Andók Dezső-Dávid Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika County level Dicséret Gál Ilka-Boróka Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika County level Dicséret Lőrincz Soma-Péter Kisgyörgy Alpár
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2023-03-14 Matematika County level Dicséret Fazakas Péter Kisgyörgy Alpár
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-03-14 County level III. Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Minikézilabda 2023-03-12 Kézilabda County level I. László Boglárka
Biológia tantárgyverseny 2023-03-12 Biológia County level III. Török Anna Abigél Benedek Orsolya Zsuzsa
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika County level I. Pieldner Ádám Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika County level II. Orbán Vilmos Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika County level III. Bálint Zsombor-András Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika County level III. Domokos Hunor-Tas Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika County level II. Kristály Szilárd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika County level Dicséret Simon Otilía Réka Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika County level Dicséret Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Matematika tantárgyverseny 2023-03-11 matematika County level I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) 2023-03-11 Matematika County level II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Nemzeti Matematika tantárgyverseny 2023-03-11 Matematika County level I. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Kisgyörgy Alpár
Országos Matematika Olimpia 2023-03-11 Matematika County level I. Fazakas Barbara Oláh-Ilkei Árpád
Országos Matematika Olimpia 2023-03-11 Matematika County level II. Gálicza Ervin Oláh-Ilkei Árpád
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level I. Szántó Csenge Adrienn Kotró-Kosztándi László,
Nyeste Emőke
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level Dicséret VIZI MÁTYÁS MÁTÉ Kotró-Kosztándi László,
Nyeste Emőke
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level Dicséret Szabó Anna Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level Dicséret Oláh-Badi Anita Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level III. Vass Anita Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level dicséret Bartha Tas Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level III. Tudorel Maya Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level dicséret Máté Bence Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level dicséret Bagoly Kata Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level II. Szonda Regő Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level III. Seres Renáta Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level dicséret Răduță Ana Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level dicséret Nagy Boróka Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level I. Kozsokár Gergő Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level III. Răduţă Cristian Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level III. Vizi Attila Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level dicséret Tóth Orsolya Varga Mónika
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level I. SZENTES ÁGNES Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level Dicséret Albert Fruzsina Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level II. András-Böhm Bertold Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level Dicséret Pál Ágnes Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level I. Szántó Csenge Adrienn Nyeste Emőke,
Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2023-03-11 Angol County level Dicséret VIZI MÁTYÁS MÁTÉ Nyeste Emőke,
Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol nyelv County level dicséret Téglás Ede Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol nyelv County level I. Balogh Áron Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol nyelv County level dicséret Zágoni Tamás Vizsuly Tünde
Speak Out Monologue Section 2023-03-11 Angol nyelv County level II. Téglás Kristóf-Benedek Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol nyelv County level dicséret Szente Tímea Eszter Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2023-03-11 Angol nyelv County level I. Török Anna Vizsuly Tünde
Speak Out Monologue Section 2023-03-11 Angol nyelv County level I. Kolumbán Nóra Vizsuly Tünde
Olimpiada de Limba Engleză 2023-03-11 County level IV. Pál Ágnes Kópis Andrea,
Nyeste Emőke
Olimpiada de Limba Engleză 2023-03-11 County level II. András-Böhm Bertold Kópis Andrea,
Nyeste Emőke
Olimpiada de Limba Engleză 2023-03-11 County level IV. Ionas Nándor Kópis Andrea
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-11 magyar nyelv és irodalom County level II. Pénzes Bíborka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-11 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Pakucs-Damokos Karolina Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-11 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Deme Larisa-Annamaria Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2023-03-11 magyar nyelv és irodalom County level I. Pénzes Bíborka Dobra Judit
Kosárlabda bajnokság 2023-03-11 Testnevelés County level II. Kosárlabda fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde,
Varga Nimród Attila
Gúzsba kötve táncolni fordítòi verseny 2023-03-10 National IV. Veress Noa-Alexia Szép Helga Dolma
Informatika olimpia 2023-03-09 Informatika County level I. Bereczki Anna Gáll Annamária
Bólyai Matematika Csapatverseny 2023-03-09 Matematika County level Dicséret Zrínyis csapat V.osztály Kisgyörgy Alpár
Bólyai Matematika Csapatverseny 2023-03-09 Matematika County level Dicseret Zrínyis csapat VIII.osztály Kisgyörgy Alpár
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi verseny 2023-03-08 Anyanyelv County level IV. Roth Balázs Şaica Enikő
Megyei kézilabda líceum fiúk 2023-03-07 Kézilabda County level I. László Boglárka
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2023-03-06 Fizika County level I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2023-03-06 Fizika County level II. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny, Fizika, Megyei 2023-03-06 Fizika County level Jancsó Bálint Lőrincz Enikő Éva
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny, Fizika, Megyei 2023-03-06 County level Kiss Csongor Lőrincz Enikő Éva
Római Katolikus Vallásverseny 2023-03-05 County level III. Szabó Eszter Dr. Kondor Ágota
Fizika Tantárgyverseny 2023-03-05 Fizika County level I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Fizika Tantárgyverseny 2023-03-05 County level II. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
Fizika Tantárgyverseny 2023-03-05 Fizika County level II. Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv National I. Höncz Krisztián- Dániel Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv National I. Toth Zoltán Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv County level I. Mikes Miklós Benedek Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv National I. Olosz Panna Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv National I. Mihály Iringó Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv National IV. Kovács Kata Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv National III. Kővári Timea Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv National III. Támpa Péter-Örs Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv National III. Kiss Regő Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv National III. Muntyán Gréta Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv National III. Bîrlă Jasmina Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv National III. Koncz Gyopárka Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv National III. Molnár Sára Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv National IV. Audi Krisztián Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv National II. Lepedus Richárd Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv National I. Erős Kristóf Attila Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv National I. Fazakas Máté Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv National I. Hecser László Torda Jánó Enikő
Cangurul lingvist 2023-03-04 Angol nyelv National I. Bíró Zsófia Jánó Enikő
Földrajz tantárgyverseny 2023-03-04 Földrajz County level VI. dícséret Tokos Csongor Timár Timea
Földrajz tantárgyverseny 2023-03-04 Földrajz County level IV. dícséret VIZI MÁTYÁS MÁTÉ Timár Timea
XXXIII. Herman Ottó Kárpát-Medencei Biológia Verseny 2023-03-04 Biológia National különdíj Sorbán-Lepedus Zsófia Csia Kinga Emese
XXXIII. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny 2023-03-04 Biológia National különdíj Bagoly Kata Csia Kinga Emese
XXXIII. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny 2023-03-04 Biológia National különdíj Bujdosó Fruzsina Csia Kinga Emese
XXXIII. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny 2023-03-04 Biológia National különdíj Benedek Botond Csia Kinga Emese
TUDEK 2023-03-04 Biológia National IV. Dicséret Dezső Szilárd Benedek Orsolya Zsuzsa
TUDEK 2023-03-04 Biológia National IV. Dicséret Pénzes Botond Mátyás Benedek Orsolya Zsuzsa
Csillagszerző Matematikaverseny 2023-03-03 Matematika County level II. Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2023-03-03 Matematika County level III. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2023-03-03 matematika County level I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2023-03-03 matematika County level III. Szabó-Kádár Viola Gödri Judith
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol County level dicséret Máté Bence Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol County level I. Nagy Boróka Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol County level dicséret Kari Ákos Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol County level I. DOSA CSILLA Nyeste Emőke
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol County level I. Pál Ágnes Nyeste Emőke
Speak Out Creative Writing 2023-03-03 Angol County level Dicséret Bálint Hanga Nyeste Emőke,
Kotró-Kosztándi László
Speak Out Creative Writing Section 2023-03-03 Angol nyelv County level dicséret KOVÁCS BOGLÁRKA Vizsuly Tünde
Kosárlabda bajnokság 2023-03-03 Testnevelés Regional IV. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Földrajz tantárgyverseny 2023-03-03 Földrajz County level VI. dícséret Tokos Csongor Timár Timea
Fürkész Nyelvhelyességi Verseny 2023-03-03 Anyanyelv County level VI. Győri Maja Vinceffy Réka
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Verseny 2023-03-03 Magyar nyelv County level dicséret Fazakas Boglárka Imre Zsuzsánna
Fürkész Nyelvhelyességi verseny 2023-03-03 Anyanyelv County level V. Péter Andrea Szakács Ágnes
Speak Out 2023-03-01 Angol County level Dicséret Szabó Anna Kotró-Kosztándi László
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 2023-03-01 National III. NAGY HAJNA-ZOLNA Tókos Ibolya Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2023-03-01 County level IV. Nemes Ákos Tókos Ibolya Lujza
Simonyi Zzigmond helyesírási verseny 2023-03-01 Magyar County level VI. DÁLNOKI ANITA-DORKA Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-03-01 Magyar County level II. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Tudományos értekezletek biológiából 2023-03-01 Biológia County level II. Pénzes Botond Mátyás Benedek Orsolya Zsuzsa
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-24 Matematika National VII. Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-24 Matematika National IX. Tordai Ákos Oláh-Ilkei Árpád
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-24 Matematika County level IV. Muntyán-Nagy Marót Şaica Enikő
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-24 Matematika County level V. Roth Balázs Şaica Enikő
Minunile Carnavalului 2023-02-24 County level II. Barkó Boglárka Gáll Éva
Minunile Carnavalului 2023-02-24 Vizuális művészetek County level dicséret Opra Boróka Gáll Éva
”Minunile carnavalului” 2023-02-24 Vizuális művészetek County level Dicséret Zsigmond Léna Urbán Laura
”Minunile carnavalului” 2023-02-24 Vizuális művészetek County level II. Páll Anita Urbán Laura
Minunile carnavalului 2023-02-24 rajz Regional I. Vancea Nóra Szakács Zsuzsa
Minunile carnavalului 2023-02-24 rajz Regional III. Demjén Eszter Szakács Zsuzsa
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-23 Matematika National II. Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-23 Matematika National III. Kovács Koppány Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-23 Matematika National Dicséret Bereczki Balázs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika County level Dicséret Gálicza Ervin Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika County level I. Jánó Ákos Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika County level II. Tatár Bence Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika County level IV. Lőrincz Zente-Örs Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika County level V. Téglás Ede Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika County level VI. Piroska Kincsö-Johanna Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-23 Matematika County level Dicséret Pál Gergő Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek International I. Fejér Nóra Gáll Éva
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek International II. Opra Boróka Gáll Éva
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek International III. Fekete Örs Gáll Éva
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek International dicséret Barkó Boglárka Gáll Éva
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek International II. Kászoni Zsófia- Boglárka Urbán Laura
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek International I. Gál Hanna Urbán Laura
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek International III. Zsigmond Léna Urbán Laura
”Emoții de iarnă” 2023-02-23 Vizuális művészetek International Dicséret Páll Anita Urbán Laura
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-22 Matematika County level II. Nemes Zalán Şaica Enikő
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-21 National dicseret SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-21 matematika National III. ERCSE FERENC Gödri Judith
Országos Magyar Matematikaolimpia 2023-02-21 Matematika National II. EMMV I. helyezés Miklós Janka Ugron Szabolcs
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-21 Matematika County level II. Szép-Márk Csanád Nemes Ildikó
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-20 National V. Dicséret Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-20 National EMMV II. Ráduly Roland-Márk Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
21. Fától fáig, verstől versig, Kányádi Sándor versmondó verseny 2023-02-18 anyanyelv National V. BIRTALAN ZSOLT Incze Jolán
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level I. Daragus Csanád-Dávid Deák Éva
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level II. Porzsolt Zalán Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level IV. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level Dicséret Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level Dicséret Simon Otilía Réka Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level Dicséret Kristály Szilárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level I. Bereczki Balázs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level II. Orbán Vilmos Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level III. Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level IV. Seres Róbert Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level Dicséret Domokos Hunor-Tas Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level V. Bálint Zsombor-András Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level V. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level V. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika County level I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika County level II. SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika County level dicséret VAS PETRA Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika County level dicseret Szabó-Kádár Viola Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika County level dicseret Héjja Tímea Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level VII. Dícséret Bartos Kriszta Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level IV. Dícséret Fazakas Gergő Nándor Ugron Szabolcs
Speak Out - Scriere Creatoare 2023-02-17 County level I. Pál Ágnes Kópis Andrea
Speak Out - Scriere Creatoare 2023-02-17 County level IV. Ionas Nándor Kópis Andrea
Román nyelvészet 2023-02-17 County level I. Răduţă Cristian Szép Helga Dolma
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level V. Nagy Zonga Lili Vinceffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level III. Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level dicséret Bajcsi Bíborka Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level I. Zrínyis csapat, IV. osztály, 2023. Imre Zsuzsánna,
Şaica Enikő,
Vinceffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level II. Roth Balázs Şaica Enikő
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 County level II. Albert Előd Gáll Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 County level VIII. Opra Boróka Gáll Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 County level X. Para Lőrinc Gáll Éva
Regemondó verseny 2023-02-17 Anyanyelv/ Versmondás County level I. Bujdosó Lázár Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika County level III. Mikes Miklós Benedek Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 matematika County level I. Zrínyi- 3. osztályosok csapata Szakács Ágnes,
Nemes Ildikó
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level Dicséret Bardoczi Petra Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2023-02-17 Matematika County level IV. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
Vidám versek versmondó vetélkedője 2023-02-16 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Sandu Franciska Dobra Judit
Minunile Carnavalului 2023-02-15 rajz County level I. BIRTALAN ZSOLT Incze Jolán
A karnevál csodái 2023-02-15 Művészet/Rajz County level II. Péterfi Petra Lőrincz Enikő
A karnevál csodái 2023-02-15 Művészet/Rajz County level Dicséret Buzgó Patrik István Lőrincz Enikő
A karnevál csodái 2023-02-15 Művészet/Rajz County level Dicséret Támpa Fanni Lőrincz Enikő
Vidám Versek Versmondó Versenye 2023-02-14 County level I. VIRÁG NIMRÓD Kedves Laura Rita
Kosárlabda bajnokság 2023-02-12 Testnevelés County level I. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosárlabda bajnokság 2023-02-11 Testnevelés County level I. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Dürer Verseny 2023-02-10 Matematika National V. fernye Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Dürer verseny 2023-02-10 Matematika National I. Pigeons Oláh-Ilkei Árpád,
Deák Éva
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-10 Matematika County level V. József Nóra Vinceffy Réka
XXII. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-10 Matematika County level dicséret Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-10 matematika County level IV. Mikes Miklós Benedek Szakács Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2023-02-10 matematika County level VI. Olosz Panna Szakács Ágnes
Jancsó Benedek Történelmi Emlékverseny 2023-02-07 Magyarságtörténet County level I. Ercse Ferenc - Pénzes Ábel - Vas Petra 7. D Pénzes Lóránd István
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika County level I. Kristály Szilárd Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika County level Dicséret Albert Réka Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika County level Dicséret Simon Otilía Réka Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika County level Dicséret Daragus Csanád-Dávid Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika County level Dicséret Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika County level III. Kovács Koppány Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika County level II. Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika County level I. Orbán Vilmos Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika County level Dicséret Bálint Zsombor-András Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika County level Dicséret Máthé Szabolcs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Oszágos Magyar Matematka Olimpia 2023-02-04 Matematika County level Dicséret Bereczki Balázs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-04 matematika County level II. SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-04 matematika County level III. Szabó-Kádár Viola Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-04 matematika County level I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Országos Magyar Matematikaolimpia 2023-02-04 Matematika County level II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematikaolimpia 2023-02-04 Matematika County level III. Bartos Kriszta Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematikaolimpia 2023-02-04 Matematika County level V. Dícséret Fazakas Gergő Nándor Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika verseny 2023-02-04 Matematika County level Dicséret Ureczki Zsolt Kisgyörgy Alpár
Országos Magyar Matematika verseny 2023-02-04 Matematika County level Dicséret Robu Adrienn-Melanie Kisgyörgy Alpár
Országos Magyar Matematika verseny 2023-02-04 .Matematika County level Dícseret ALBU PÉTER Kisgyörgy Alpár
Országos Magyar Matematika verseny 2023-02-04 Matematika County level II. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Kisgyörgy Alpár
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-04 Matematika County level II. Tatár Bence Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-02-04 Matematika County level III. Jánó Ákos Oláh-Ilkei Árpád,
Ugron Szabolcs
Implom József Helyesírási Verseny 2023-02-03 Magyar nyelv National III. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó,
Kedves Laura Rita
Implom József helyesírási verseny 2023-02-01 Magyar National VII. Oláh-Badi Anita Kedves Laura Rita
Versíró Pályázat Költészet Napja 2023-02-01 Anyanyelv County level Szamos különdíj Győri Maja Vinceffy Réka
Különös karnevál 2023-02-01 Vizuális művészetek County level III. Kászoni Zsófia- Boglárka Urbán Laura
Ifjúsági Bolyai pályázat 2023-01-26 biológia International dicséret Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Mesék szárnyán 2023-01-25 Anyanyelv County level III. Şaica Enikő
Mesék szárnyán 2023-01-25 Anyanyelv County level IV. Şaica Enikő
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-01-24 Matematika County level I. Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
A karnevál csodái 2023-01-23 Rajz County level II. József Nóra Vinceffy Réka
A karnevál csodái 2023-01-23 Művészet-rajz County level III. Holló Vivien Szakács Ágnes
A karnevál csodái 2023-01-23 Művészet-rajz County level IV. Olosz Panna Szakács Ágnes
A karnevál csodái 2023-01-23 Rajz County level II. Nagy Fanni Gászpor Melinda
A karnevál csodái 2023-01-23 Rajz County level III. Pap Zita Gászpor Melinda
A karnevál csodái 2023-01-23 Rajz County level Dicséret Lakatos Anna Gászpor Melinda
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-01-20 Matematika County level Dicséret Orbán Klára Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-01-20 Matematika County level II. Tordai Ákos Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matematika Olimpia 2023-01-20 Matematika County level III. Fazakas Barbara Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai Matematika Csapatverseny Dél-Hunnia Körzet 2023-01-17 Matematika Regional IV. Varázsvizilovak Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2023-01-17 Matematika National dicséret 2X2 néha 5 Imre Zsuzsánna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2023-01-17 Anyanyelv County level III. Rácz Réka Napsugár Gászpor Melinda
EGMO Európai Lány Matematika Diákolimpia(Magyarországi válogató) 2023-01-01 Matematika National VII. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Implom József Helyesírási Verseny 2023-01-01 National V. KOVÁCS BOGLÁRKA Tókos Ibolya Lujza
Implom József Helyesírási Verseny 2023-01-01 County level III. Tatár Ágota Tókos Ibolya Lujza
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-01-01 magyar nyelv és irodalom County level III. Vidám Szabolcs Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2023-01-01 magyar nyelv és irodalom County level II. Héjja Tímea Dr. Pénzes Ágnes
Kriza János mesemondó verseny 2023-01-01 magyar nyelv és irodalom County level I. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Kriza János mesemondó verseny 2023-01-01 magyar nyelv és irodalom National III. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2023-01-01 County level II. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Légy a ma Petőfije szónokverseny 2023-01-01 County level I. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2023-01-01 Magyar County level V. Oláh-Badi Anita Kedves Laura Rita
2023-01-01 County level Szép Helga Dolma
2023-01-01 County level Szép Helga Dolma
2023-01-01 County level Gazdag Ildikó
XXXIII. Herman Ottó Kárp 2023-01-01 County level Csia Kinga Emese
Fizika Tantárgyverseny 2023-01-01 Fizika County level II. Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
2023-01-01 County level Dr. Pető Mária
2023-01-01 County level Bajka Mária Magdolna
2023-01-01 County level Bajka Mária Magdolna
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2023-01-01 Matematika County level I. Nemes Ildikó
Karácsonyi szokások 2022-12-27 Művészet/Rajz County level II. Támpa Fanni Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2022-12-27 Művészet/Rajz County level Dicséret Kovács Apor László Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2022-12-27 Művészet/Rajz County level Dicséret Buzgó Patrik István Lőrincz Enikő
Karácsonyi népszokások 2022-12-27 Rajz County level Dicséret Lakatos Anna Gászpor Melinda
Karácsonyi népszokások 2022-12-27 Rajz County level III. Drângă Lara Gászpor Melinda
Karácsonyi népszokások 2022-12-27 Rajz County level Dicséret Pap Zita Gászpor Melinda
International Youth Math Challenge 2022-12-21 Matematika International Silver honour Miklós Janka Ugron Szabolcs
Kenguru Matematikaverseny 2022-12-16 County level II. Henning Ádám Vinceffy Réka
LuminaMath Matematikaverseny 2022-12-10 National Dicséret Albert Réka Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2022-12-10 National Dicséret Daragus Csanád-Dávid Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2022-12-10 Matematika National Dicséret Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Luminamath Országos Matematika Verseny 2022-12-10 matematika National II. ERCSE FERENC Gödri Judith
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi verseny 2022-12-10 County level I. Roth Balázs Şaica Enikő
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi verseny 2022-12-10 County level I. Szabó Dorka Şaica Enikő
Concursul LuminaMath 2022-12-10 Matematika National dicséret Aczél Hanna Médea Gáll Éva
Concursul LuminaMath 2022-12-10 Matematika National II. Fejér Nóra Gáll Éva
Concursul LuminaMath 2022-12-10 Matematika National III. Opra Boróka Gáll Éva
LuminaMath 2022-12-10 Matematika County level III. Bardoczi Petra Urbán Laura
LuminaMath 2022-12-10 Matematika County level III. Fazakas Máté Urbán Laura
Spark Performance Day 2022-11-25 Angol County level The Jury Award The Architect Nyeste Emőke
Spark Performance Day 2022-11-25 Angol County level The Sparkiest Performance The Man, the Boy and the Donkey Nyeste Emőke
Spark Performance Day 2022-11-25 Angol County level The Sparkiest Idea Cowboys and Indians Nyeste Emőke
Spark Performance Day 2022-11-25 Angol County level The Silver Feather Award Pál Ágnes Nyeste Emőke
Spark Performance Day, Poetry. 2022-11-25 Angol nyelv County level I. Mihály Iringó Jánó Enikő
Spark Performance Day, Poetry. 2022-11-25 Angol nyelv County level II. Mikes Miklós Benedek Jánó Enikő
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National III. László Eszter Kotró-Kosztándi László,
Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National III. VIZI MÁTYÁS MÁTÉ Kotró-Kosztándi László,
Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National II. Kurucz Botond-Csanád Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National II. Deregan Andrea-Laura Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National II. Simon Dorka Boroka Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National II. Fehérvári Boglárka Mária Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National II. Bartha Tas Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National III. Máté Bence Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National II. Gödri Biborka Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National I. Nagy Gergő-Bence Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National II. Seres Renáta Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National II. Welbanks Anna-Heather Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National III. Kolumbán Nóra Nyeste Emőke,
Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National I. NAGY HAJNA-ZOLNA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National II. BAKCSI BOGLÁRKA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National II. KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National III. DOSA CSILLA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National III. Györgyilyés Bence Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National I. Pulugor Dorka Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National I. Baló Ágnes Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National I. Csáki Abigél Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National I. László Adrienn Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National II. Pál Ágnes Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National II. András-Böhm Bertold Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National II. László Andrea Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National II. Szabo Alexia Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National III. Morea Alexandra Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National III. Ivácson Gergő Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-18 Angol National III. Policsek Orsolya Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-17 Angol National I. Tót Gergő Krisztián Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-11-17 Angol National II. Horvát Kriszta Varga Mónika
Népmese napja - Mesés olvasójáték 2022-11-15 Anyanyelv County level I. Şaica Enikő
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ - ESSZÉ KATEGÓRIA 2022-11-12 PSZICHOLÓGIA Regional III. Nádudvary Gyopár Paltán Enikő
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ - RÖVIDFILM KATEGÓRIA 2022-11-12 PSZICHOLÓGIA Regional I. Szabo Alexia Paltán Enikő
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ - ESSZÉ KATEGÓRIA 2022-11-12 PSZICHOLÓGIA Regional III. Ambarus Kriszta Paltán Enikő
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ - RÖVIDFILM KATEGÓRIA 2022-11-12 PSZICHOLÓGIA Regional I. Ilyés Csilla Orsolya Paltán Enikő
A földtudományi civil szervezetek közössége által szervezett II. kárpátmedencei földrajzi- és földtu 2022-11-12 földrajz, földtudomány International V. EÜF Makfalvi Zsuzsa
Mesemondó verseny 2022-11-10 Anyanyelv County level II. Bod Péter Megyei Könyvtár Csáki Noémi Şaica Enikő
AUGUSTIN MAIOR FIZIKA VERSENY - BABES-BOLYAI TUDOMANY EGYETEM - FIZIKA KAR 2022-11-08 Fizika National EGYETEMI BEJUTÁS Pakucs-Damokos Tamás Lőrincz Enikő Éva
Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2022-10-24 Zene County level IV. Dicséret Para Luca Dombora Anna
XX. Tiszta Forrás Nápdalvetélkedő 2022-10-24 County level I. Kocsis Tekla Şaica Enikő
XX. TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2022-10-24 Zene County level Dicséret Tóth Zsófia Lőrincz Enikő
XX.Tiszta forrás népdalvetélkedő 2022-10-22 ének County level III. Lőfi Nóra Hatos Gabriella
Kriza János Országos Ballada- és Mesemondó Verseny 2022-10-21 Anyanyelv County level II. Bucsi Barnabás Gászpor Melinda
Kriza János Balladaéneklő vetélkedő 2022-10-20 County level II. Nagy Réka-Anna Dombora Anna
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2022-10-20 magyar County level I. Balázs Gergő Csia Kinga Emese
Bolyai Matematika Csapatverseny 2022-10-15 Matematika County level VIII. Şaica Enikő
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály 2022-10-14 Matematika County level II. Traktorista Tudósok Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály 2022-10-14 Matematika County level IV. Agyosztag Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály 2022-10-14 Matematika County level V. Székely rózsák Deák Éva
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika County level I. ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika County level I. Csillagok Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika County level III. Irgum-Burgum Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2022-10-14 Matematika County level III. 2x2 néha 5 Imre Zsuzsánna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2022-10-14 Matematika County level dicséret Matemágusok Imre Zsuzsánna
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika County level I. Matekhörcsik Szakács Ágnes
Bolyai matematika csapatverseny 2022-10-14 matematika County level III. Matematikusok Szakács Ágnes
Spark Treasure Hunt 2022-09-30 Angol County level I. Three Adventurers Nyeste Emőke
Spark Treasure Hunt 2022-09-30 Angol County level I. Free Bog Nyeste Emőke
Mese, mese, meskete rajzpályázat 2022-09-30 Művészetek/Rajz County level II. Debreczi Debora Imre Zsuzsánna
Mese, mese, meskete 2022-09-30 Művészet-rajz County level III. András- Nagy Patrícia Szakács Ágnes
A MI OLIMPIÁNK 2022-09-26 Kézilabda, férfi National III. László Boglárka
A MI OLIMPIÁNK 2022-09-25 Labdarúgás, női National I. Téglás Krisztina, Téglás Heléna, Veress Kincső László Boglárka
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Lábtenisz National II. Kovács Koppány Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika-távolugrás National I. Toro Csongor Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika- síkfutás National II. Toro Csongor Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika- síkfutás 80m. National II. Bálint Krisztina Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika-távolugrás National II. Bálint Krisztina Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika-súlylökés National III. Bálint Krisztina Kovács Tünde
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága 2022-09-21 Atlétika- 1000m. National IV. Soos Mate Kovács Tünde

Former results

Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2022-06-16 Fizika International V. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Ébrednek az erdő lakói 2022-06-07 Művészetek/Rajz County level dicséret Kristály Sára Imre Zsuzsánna
VII. Vadon Megyei Rajzverseny 2022-06-07 Rajz County level I. Páll Anita Urbán Laura
Nemes Tihamér online 5 fordulós programozási verseny 2022-06-05 Informatika International IX. Răduţă Cristian Gáll Annamária
Eroi de legendă 2022-06-05 Művészetek/Rajz County level II. Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
Eroi de legendă 2022-06-05 Művészetek/Rajz County level dicséret Hável Flóra Imre Zsuzsánna
Eroi de legendă 2022-06-05 Rajz County level II. Toth-Takó Jázmin Urbán Laura
Eroi de legendă 2022-06-05 Rajz County level III. Muntyán Gréta Urbán Laura
Eroi de legendă 2022-06-05 Rajz County level Dicséret Bardoczi Petra Urbán Laura
Gelei József 2022-05-28 biológia National I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológia Tantárgyverseny 2022-05-28 biológia National V. dicséret Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
Gelei József országos biológia tantárgyverseny 2022-05-28 Biológia National II. Pál Ágnes Zágoni Imola
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika National I. Albert Előd Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika National I. Cazacu Máté Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika National I. Fejér Nóra Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika National II. Gecse Boróka Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika National II. Grüman- Csiki Benett Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika National I. Kelemen Magor Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika National I. Opra Boróka Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika National II. Pakucs Csanád-Eduárd Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika National I. Para Lőrinc Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika National III. Tothpál Márk Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika National I. Bardoczi Petra Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika National II. Fazakas Máté Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika National II. Lukács Lóránd Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika National I. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika National II. Toth-Takó Jázmin Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika National I. Zsigmond Léna Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika National I. Simon Gábor- Krisztián Urbán Laura
Apáczai Csere János nemzetközi magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-05-21 Magyar nyelv és irodalom International dicséret és három különdíj Fazakas Barbara Dr. Pénzes Ágnes
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2022-05-21 Magyar Regional I. 6 különdíj Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2022-05-21 Magyar International I. 6 különdíj Sánta Eszter Kedves Laura Rita
4th Spark English Contest 2022-05-20 Angol County level I. CATastrophy Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2022-05-20 Angol County level I. CATastrophy Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2022-05-20 angol County level III. Three Brains Nyeste Emőke
7. Vadon Megyei Rajzverseny 2022-05-20 Művészet-rajz County level I. Kovács Kata Szakács Ágnes
Koch Antal Geológia Verseny 2022-05-15 geológia Special egyetemi felvételt nyert a BBTE-re Szőcs Gellért Zsolt Makfalvi Zsuzsa
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2022-05-15 Magyar nyelv National IV. Napsugár díj Menőmanók Hatos Gabriella
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-05-14 Matematika National Dícséret Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-05-14 matematika National I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-05-14 matematika National II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
XV. Bolyai multidiszciplináris tantárgyverseny 2022-05-14 Angol nyelv National IV. dicséret Szabó János Vizsuly Tünde
2022-05-14 National II. Múltidézők Tókos Ibolya Lujza
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2022-05-14 Magyar nyelv National II. Múltidézők Szőcs Borbála Anikó
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-05-14 Matematika National A legeredetibb megoldások- különdíj BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-05-14 földrajz National I. egyetemi felvételt nyert a BBTE-re Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
G.E. Palade 2022-05-14 Biológia County level III. Edler Anna Csia Kinga Emese
G.E. Palade 2022-05-14 Biológia County level VI. dicséret Papp Zalán-Magor Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula 2022-05-14 Biológia National I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula 2022-05-14 Biológia National IV. dicséret Mátyás Emese Csia Kinga Emese
Nyárádi Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2022-05-14 Biológia National I. Pál Ágnes Zágoni Imola
George Emil Palade 2022-05-14 Biológia County level Dícséret Pulugor Dorka Benedek Orsolya Zsuzsa
George Emil Palade 2022-05-14 Biológia County level II. továbbjutó az országos szakaszra SZENTES ÁGNES Benedek Orsolya Zsuzsa
Bolyai Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-05-14 Biológia National Dícséret Mátyás Emese Benedek Orsolya Zsuzsa
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-05-14 Matematika National Népújság különdíj Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
Kosár bajnokság 2022-05-13 kosárlabda Regional III. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
“Bolyai Farkas” Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-05-13 Fizika County level dicséret Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
Venczel József esszéverseny 2022-05-12 Szociológia National I. Moroianu Ana Márkosi Márta
Venczel József esszéverseny 2022-05-12 Szociológia National II. Bogyor Hajnal Márkosi Márta
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol County level II. Material Girls Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol County level IV. Taco Cats Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol County level V. HBM Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol County level VI. Gekkos Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol County level II. Totally As Nyeste Emőke
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika County level I. HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika County level I. 6o m. futás HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika County level I. 8oom. futás HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika County level II. távolugrás HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 kislabdahajítás County level III. HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika County level II. Nikula Milán Márk Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika County level II. 8oom. futás Nikula Milán Márk Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika County level IV. 6o m. futás Nikula Milán Márk Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika County level III. kislabdahajítás Nikula Milán Márk Kovács Tünde
ONSS-atlétika 2022-05-10 Testnevelés County level I. 5o m Bocz Balázs-Sándor László Boglárka
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika County level I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika County level I. 6o m. futás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika County level I. 8oom. futás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika County level I. távolugrás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika County level II. kislabdahajítás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika County level III. súlylökés Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika County level IV. kislabdahajítás Siklódi Máté Endre Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika County level IV. súlylökés Siklódi Máté Endre Kovács Tünde
Fantáziamadár 2022-05-10 rajz County level II. Opra Boróka Gáll Éva
Fantáziamadár -rajzverseny 2022-05-10 Rajz County level III. Kővári Timea Urbán Laura
Fantáziamadár -rajzverseny 2022-05-10 Rajz County level I. Bardoczi Petra Urbán Laura
Fantáziamadár -rajzverseny 2022-05-10 Rajz County level III. Muntyán Gréta Urbán Laura
Fantáziamadár 2022-05-10 Művészet/Rajz Regional II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Fantáziamadár 2022-05-10 Művészet/Rajz Regional II. Para Luca Lőrincz Enikő
Fantáziamadár 2022-05-10 Művészet/Rajz Regional III. Maroti Magor-Örs Lőrincz Enikő
CANSAT 2022- ESA-ESERO miniszatellit verseny 2022-05-09 Fizika-robotika-űrkutatás National III. Most Professional team CanSat Dr. Pető Mária
Labdarúgás, lányok-liceum 2022-05-06 Testnevelés-foci Regional II. CanSat László Boglárka
ONSS-atlétika 2022-05-06 Testnevelés County level II. 6oom BOÉR SZABOLCS László Boglárka
Gelei József 2022-05-06 Biológia County level IV. dicséret Szász Krisztián Csia Kinga Emese
Gelei József Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia County level I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Gelei József Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia County level III. Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia County level I. Pál Ágnes Zágoni Imola
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia County level II. Tatár Ágota Zágoni Imola
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-04-29 Magyar National II. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-04-29 FIZIKA National I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Robotics Championship MINI Sumo 2022-04-29 Fizika-robotika National VI. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Vermes Miklós fizika verseny 2022-04-29 Fizika National V. Răduţă Cristian Albert Balázs
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-04-21 Matematika National III. minisztériumi dícséret Dezső Szilárd Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-04-21 Matematika National III. minisztériumi dícséret Albert Réka Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-04-21 Matematika National VI. minisztériumi dícséret Kovács Koppány Deák Éva
Protestáns tantárgyverseny 2022-04-21 Református vallás National V. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Magyar Matematika Olilmpia 2022-04-20 matematika National II. ERCSE FERENC Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-04-20 matematika National III. SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-04-20 matematika National dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Nyárádi Erasmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2022-04-20 biológia County level dicséret Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-04-16 Matematika National mențiune de onoare Kristály Szilárd Deák Éva
Matematika tantárgyverseny 2022-04-16 matematika National V. dicseret ERCSE FERENC Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) 2022-04-16 Matematika National Különdíj (Mențiune de onoare) Miklós Janka Ugron Szabolcs
Nemes Tihamér programozási verseny 2022-04-15 Informatika International 14. helyezés Răduţă Cristian Gáll Annamária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-04-13 FIZIKA National dicséret Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Úrkutatási verseny 2022-04-13 FIZIKA-csillagászat International II. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Székelyföldi Kincskeresők 2022-04-08 Magyar nyelv és irodalom, történelem, néprajz, hagyományőrzés, művészet County level I. Mókusnégyes Jánó Enikő
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika County level Dicséret NIȚĂ DAVID Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika County level Dicséret DOSA CSILLA Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika County level Dicséret ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika County level Dicséret NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
XIV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2022-04-08 Közgazdaságtan National IV. Dicséret A jó, a rossz és a csúf Gazdag Ildikó
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika County level I. Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika County level dicséret Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika County level dicséret Molnár Lelle Ágota Imre Zsuzsánna
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika County level IV. dicséret Szabó-Kádár Viola Hatos Gabriella
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2022-04-07 Magyar nyelv County level II. Menőmanók Hatos Gabriella
Kézilabda, liceum-lányok 2022-04-06 Testnevelés-kézilabda County level II. CanSat László Boglárka
Kézilabda, liceum-fiúk 2022-04-05 Testnevelés-kézilabda County level I. CanSat László Boglárka
26. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2022-04-04 Magyar nyelv National V. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
26. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2022-04-04 Magyar nyelv National Legjobb feladatlap Moroianu Ana Szőcs Borbála Anikó
Kézilabda, gimnázium-lányok 2022-04-03 Testnevelés-kézilabda County level II. CanSat László Boglárka
XI. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő 2022-03-31 földrajz International A legjobb határon túli csapat Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2022-03-30 magyar nyelv és irodalom County level Pénzes Bíborka Dobra Judit
Tudományos Ismeretterjesztő Társulat és a Természet Világa folyóirat - NKA által támogatott - XXXI. 2022-03-30 biológia International díjazott Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika County level Dícséret Daragus Csanád-Dávid Deák Éva
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika County level I. Kristály Szilárd Deák Éva
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika County level I. Dezső Szilárd Deák Éva
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika County level II. Máthé Szabolcs Deák Éva
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 matematika County level dicseret BARTOS BALÁZS ATTILA Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 County level dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 County level I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 matematika County level I. Tatár Bence Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) 2022-03-26 Matematika County level II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Cambridge English First 2022-03-26 Angol International B2 Virág Anna Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 Angol International B2 Ráduly István-Hunor Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 Angol International B2 Szőcs Gellért Zsolt Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 Angol International B2 Dumitru Izabella Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 angol International C1 Tunya Lénárd-Sándor Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol International B2 Kisgyörgy Hunor Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol International B2 Udvardi Kincső-Timea Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol International B2 Olosz Edina Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol International B2 Babós Anita Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol International B2 Geréd Artúr Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol International B2 Szén Tamás-Lajos Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol International B2 Bodor Bálint Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol International B2 Depner Edina Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol International B2 Bodor Bence Nyeste Emőke
Labdarúgó leánycsapat(V.-VIII.) bajnokság 2022-03-26 labdarúgás County level V. Kovács Tünde
Pénzmágnes- Kulcs a gyarapodáshoz 2022-03-26 Vállakozástan Regional III. CanSat Dr. Pető Mária
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ County level III. BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ County level IV. SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ County level II. ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-03-25 County level továbbjutott az országos szakaszra Dobri Attila Makfalvi Zsuzsa
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-03-25 County level továbbjutott az országos szakaszra Balogh Antónia Makfalvi Zsuzsa
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-03-25 földrajz County level továbbjutott az országos szakaszra Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Regemondó verseny 2022-03-25 Magyar County level dicséret Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2022-03-25 Anyanyelv County level II. Csorja Soma-Solt Lőrincz Enikő
Képrege - A csodaszarvas 2022-03-25 Művészet/Rajz County level I. továbbjutó az országos szakaszra Gajai Petra Lőrincz Enikő
Képrege - A csodaszarvas 2022-03-25 Művészet/Rajz County level II. Para Luca Lőrincz Enikő
Képrege verseny 2022-03-25 Művészetek - Rajz County level III. Jakab Sándor Lóránd Hatos Gabriella
Képrege verseny 2022-03-25 Művészetek - Rajz County level II. Kiss Henrietta Hatos Gabriella
Képrege verseny 2022-03-25 Művészetek - Rajz County level IV. Cherciu Ivett Bernadett Hatos Gabriella
Kosárlabda bajnokság 2022-03-24 kosárlabda County level II. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosárlabda bajnokság 2022-03-23 kosárlabda County level I. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Labdarúgás , lányok-elemi 2022-03-21 Testnevelés-foci County level I. CanSat László Boglárka
Labdarúgás, lányok-liceum 2022-03-20 Testnevelés-foci County level I. CanSat László Boglárka
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol International C2 Szonda Gergő Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol International C2 Fazakas Dávid-Antal Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol International C2 Kató Balázs Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol International C1 Joó Zsolt-Kristóf Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol International C1 Demény Ágnes Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol International C1 Horváth Ákos Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol International C1 Molnár Aporka Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol International C1 Fazakas Johanna Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol International C1 Ferencz Vanessa Karola Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv International C2 Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv International C1 Boros Kriszta Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv International C1 Ilyés Norbert István Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv International C2 Gergely Zsolt Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv International C1 Imreh István Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv International C1 Kristály Bora Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv County level C1 Balázs Márton Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv International C1 Némethi Panna Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv International C1 Kovács Álmos Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv International C1 Demeter Gergő Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv International C2 Szász Csaba Nándor Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv International C1 Szász Gabriella Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv International C1 Váncsa Gergő Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv International B2 Bodi Erik Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv International B2 Gábor Eszter Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv International B2 Incze Zoltán Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv International B2 Kotró Előd Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv International B2 Nagy-Bagoly Tamas Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv International B2 Parajdi Tarján Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv International B2 Péter Csongor-Attila Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv International B2 Rápolti Erhard Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv International B2 Sándor László-Márk Vizsuly Tünde
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-19 Román County level II. Tudorel Maya Magyari Tünde-Aranka
Protestáns tantárgyverseny 2022-03-19 Református vallás County level I. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns tantárgyverseny 2022-03-19 Református vallás County level III. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Magyarság történet tantárgyverseny 2022-03-19 Magyarság történet County level I. ERCSE FERENC Pénzes Lóránd István
Magyarság történet tantárgyverseny 2022-03-19 Magyarság történet County level I. PÉNZES ÁBEL Pénzes Lóránd István
Történelem Megyei Tantárgyverseny 2022-03-19 Történelem County level II. Gecse Klaudia Pénzes Lóránd István
Történelem Megyei Tantárgyverseny 2022-03-19 County level III. Matyas Petra Pénzes Lóránd István
Történelem Megyei Tantárgyverseny 2022-03-19 County level V. dicséret Sándor Orsolya Pénzes Lóránd István
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA County level III. Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA County level I. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA County level III. Orbán Vilmos Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA County level II. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA County level II. Miklós Janka Dr. Pető Mária
Apáthy István Felvételi Tantárgyverseny 2022-03-19 Biológia Special felvételt nyert a Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Bi Szabó János Benedek Orsolya Zsuzsa
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 Matematika County level I. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 Matematika County level III. Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 Matematika County level Dícséret Albert Réka Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 matematika County level I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 matematika County level I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 matematika County level III. Tatár Bence Gödri Judith
Vidám versek versmondó vetélkedője 2022-03-17 County level III. DANCS MÁTÉ Kedves Laura Rita
Kosárlabda bajnokság 2022-03-17 kosárlabda County level II. Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Forradalom utca 48 2022-03-15 Történelem National III. Forradalom utca 48 - 11. C, 11. A, 12. B Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 2022-03-15 Történelem National A leghitelesebb Petőfi Kató Balázs Pénzes Lóránd István
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika County level I. Răduţă Cristian Gáll Annamária
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika County level II. Bereczki Anna Gáll Annamária
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika County level II. Vidám Szabolcs Gáll Annamária
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika County level II. Gálicza Ervin Gáll Annamária
Magyarság történet tantárgyverseny 2022-03-13 County level dicséret Sántha Orsolya Pénzes Lóránd István
Magyarság történet tantárgyverseny 2022-03-13 County level dicséret Máté Bence Pénzes Lóránd István
Minunile Carnavalului 2022-03-13 rajz County level II. Opra Boróka Gáll Éva
Minunile Carnavalului 2022-03-13 rajz County level I. Barkó Boglárka Gáll Éva
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 County level II. Vass Anita Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol County level dicséret Kató Balázs Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol County level II. Bereczki Anna Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol County level dicséret Pakucs-Damokos Karolina Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol County level I. Răduță Ana Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol County level II. Bartha Tas Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol County level II. Fazakas Dávid-Antal Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol County level dicséret Nagy Boróka Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol County level dicséret Kari Ákos Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol County level dicséret Tudorel Maya Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol County level III. Máté Bence Varga Mónika
Tantárgyverseny 2022-03-12 angol County level Dícséret Szabó Anita Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2022-03-12 angol County level III. Szántó Csenge Adrienn Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2022-03-12 angol County level II. Zágoni Tamás Nyeste Emőke
Angol tanárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv County level II. Török Anna Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv County level III. Dezső Szilárd Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv County level III. Mátyás Attila Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv County level dicséret Szente Tímea Eszter Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv County level II. Szász Csaba Nándor Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv County level dicséret Gergely Zsolt Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv County level I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv County level III. Váncsa Gergő Vizsuly Tünde
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-12 Magyar County level I. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Tantárgyverseny 2022-03-12 Biológia County level III. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Biológia County level I. Pál Ágnes Zágoni Imola
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Biológia County level II. Tatár Ágota Zágoni Imola
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 County level I. Joó Zsolt-Kristóf Benedek Orsolya Zsuzsa
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 County level II. Ráduly István-Hunor Benedek Orsolya Zsuzsa
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 County level IV. Dícséret Ilyés Norbert István Benedek Orsolya Zsuzsa
Minunile Carnavalului 2022-03-11 Rajz County level III. Kővári Timea Urbán Laura
Minunile Carnavalului 2022-03-11 Rajz County level Dicséret Muntyán Gréta Urbán Laura
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-10 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Pénzes Bíborka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-10 magyar nyelv és irodalom County level II. Antalka Zsolna-Kincső Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-10 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Deme Larisa-Annamaria Dobra Judit
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-03-09 FIZIKA County level II. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-03-09 FIZIKA County level III. Orbán Vilmos Dr. Pető Mária
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-03-09 FIZIKA County level I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Vermes Miklós fizika verseny 2022-03-09 Fizika County level I. Răduţă Cristian Albert Balázs
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom County level II. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom County level I. Fazakas Barbara Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-07 County level II. Gödri-Martis Huba Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom County level III. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom County level III. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom National I. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Légy a ma Petőfije! - szónokverseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom County level I. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-06 County level dicséret Damokos Zsófia Dr. Pénzes Ágnes
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika County level Dícséret Parajdi Tarján Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika County level Dícséret Péter Csongor-Attila Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika County level II. Dícséret Kotró Előd Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika County level III. Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika County level Dícséret Simon Otilía Réka Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika County level Dícséret Bartha Szabolcs Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika County level I. Albert Réka Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika County level II. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika County level Dícséret Olosz Gábor Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika County level III. Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika County level III. Domokos Hunor-Tas Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika County level Dícséret Máthé Szabolcs Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika County level Dícséret Orbán Vilmos Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika County level Dícséret Bereczki Balázs Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika County level Dícséret Pieldner Ádám Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika County level I. Dezső Szilárd Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika County level II. Kovács Koppány Deák Éva
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika County level I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika County level II. SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika County level dicseret Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika County level I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika County level III. Tatár Bence Gödri Judith
XXXI Erdélyi Magyar Matematikaveseny, IV Országos Magyar Matematikaolimpia (Olimpiada De Matematică 2022-03-05 Matematika County level III. Bartos Kriszta Ugron Szabolcs
XXXI Erdélyi Magyar Matematikaveseny, IV Országos Magyar Matematikaolimpia (Olimpiada De Matematică 2022-03-05 Matematika County level IV. Fazakas Gergő Nándor Ugron Szabolcs
XXXI Erdélyi Magyar Matematikaveseny, IV Országos Magyar Matematikaolimpia (Olimpiada De Matematică 2022-03-05 Matematika County level II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Földrajz tantárgyverseny 2022-03-05 földrajz County level IV. dícséret Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Herman Ottó KÁRPÁT-MEDENCEI BIOLÓGIA VERSENY 2022-03-05 Biológia National dicséret Bujdosó Fruzsina Csia Kinga Emese
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 Angol National I. Kurucz Botond-Csanád Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 Angol National I. Deregan Andrea-Laura Kotró-Kosztándi László
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 Angol National III. Balogh Adrienn Kotró-Kosztándi László
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol National II. Szonda Gergő Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol National III. Bereczki Anna Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol National III. Orbán Klára Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol National III. Seres Renáta Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol National III. Horvát Kriszta Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol National I. Welbanks Anna-Heather Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol National I. Nagy Gergő-Bence Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol National I. Tót Gergő Krisztián Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol National I. Bartha Tas Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol National I. Bagoly Kata Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol National I. Tudorel Maya Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol National II. Szakács Eszter Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol National II. Balázs Gergő Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol National II. Nagy Réka-Anna Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol National III. Fésüs Éva-Szidónia Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol National I. Szántó Csenge Adrienn Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol National I. Szonda Regő Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol County level I. Beder Botond Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol County level I. Zágoni Tamás Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol County level I. Kiss Csongor Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol County level II. Szebeni Gergő Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol County level I. SZÁSZ EDINA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol County level I. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol County level I. NIȚĂ DAVID Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol County level I. DOSA CSILLA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol County level I. NAGY HAJNA-ZOLNA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol County level I. PÉTER KRISTÓF Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol County level I. BAKCSI BOGLÁRKA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol County level II. FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol County level II. Héjja Tímea Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol County level II. Morea Alexandra Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol County level II. Csáki Abigél Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol County level II. Baló Ágnes Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol County level II. Policsek Orsolya Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol County level III. László Adrienn Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol County level III. Szabo Alexia Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol National II. Pál Ágnes Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol National I. KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT Nyeste Emőke
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv National I. Pál-Nemes Zalán Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv National I. Antal Zalán Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv National I. Bodor Kincső Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv National I. Opra Boróka Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv National I. Kádár - Némethi Nicole Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv National I. Pakó Luca Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv National I. Fazakas Máté Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv National I. Lepedus Richárd Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv National I. Kristó Kriszta-Xénia Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 National I. Toth Zoltán Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv National I. Kővári Timea Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv National I. Hecser László Torda Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv National I. Kopacz Boróka Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv National II.