Română English

Kovács Tünde


1977. November 03

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Jelenleg a VI. C osztály osztályfőnöke vagyok.

Az alábbi osztályokban tanítok:

VIII. A | Testnevelés
IX. A | Testnevelés
IX. C | Testnevelés
XI. A | Testnevelés
XI. C | Testnevelés
XII. A | Testnevelés
XII. C | Testnevelés
VII. A | Testnevelés
VII. C | Testnevelés
VI. A | Testnevelés
VI. C | Testnevelés
V. A |
V. C |

Tevékenység

A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Tetratlon csapat felkészítője vagyok .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Tetratlon csapat felkészítője vagyok .

Eredmények

2016-10-22, Tetratlon-atlétika, testnevelés, Megyei
Csapat: Tetratlon csapat - I. hely

2016-10-22, Tetratlon -atlétika, , Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2016-10-22, Tetratlon-atlétika, testnevelés, Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - III. hely

2016-10-22, Tetratlon-távolugrás., testnevelés, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2016-10-22, Tetratlon-60m., , Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - III. hely

2016-10-22, Tetratlon-60m., testnevelés, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2016-10-22, Tetratlon-800m., testnevelés, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2016-10-22, Tetratlon-800m., testnevelés, Megyei
Diák neve: Veress Hanna - II. hely

2016-10-22, Tetratlon-800m., testnevelés, Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - III. hely

2016-10-22, Tetratlon-800m., testnevelés, Megyei
Diák neve: Kánya Z. Zakariás - I. hely

2016-10-22, Pentatlon-atlétika, , Megyei
Csapat: Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) - III. hely

2016-10-22, Pentatlon-kislabdadobás, testnevelés, Megyei
Diák neve: Pető József-Ákos - I. hely

2016-10-22, Pentatlon-súlylökés, testnevelés, Megyei
Diák neve: Incze Máté - III. hely

2016-10-29, III.Labdarugó Barátság Kupa, testnevelés, Nemzetközi
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) - I. hely

2016-10-29, III.Labdarugó Barátság Kupa, testnevelés, Nemzetközi
Diák neve: Imreh István - Gólkirály

2017-03-12, Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok, Kosárlabda , Megyei
Csapat: - I. hely

2017-05-06, Talajtorna, testnevelés, Megyei
Diák neve: Sorbán Dorottya - I. hely

2017-06-10, Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) - II. hely

2017-06-10, Barátság Kupa, testnevelés, Nemzetközi
Diák neve: Váncsa László - Legjobb kapus

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei
Csapat: Pentatlon lánycsapat - I. hely

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - II. hely

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei
Diák neve: Balogh Krisztina - II. hely

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - II. hely

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - III. hely

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, kislabdadobás, Megyei
Diák neve: Balogh Krisztina - I. hely

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, sűlylökés, Megyei
Diák neve: Balogh Krisztina - I. hely

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, sűlylökés, Megyei
Diák neve: Szántó Anita - II. hely

2017-10-21, Tetratlon (atlétika) , testnevelés, Megyei
Csapat: Tetratlon csapat - II. hely

2017-10-21, Tetratlon (atlétika), , Megyei
Diák neve: Czirmai Anna - V. hely

2017-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, Megyei
Diák neve: Nagy Botond Csongor - VI. hely

2017-10-21, Tetratlon (atlétika), 800 m., Megyei
Diák neve: Czirmai Anna - I. hely

2017-10-21, Tetratlon (atlétika), 800 m., Megyei
Diák neve: Szász Richard - III. hely

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) - I. hely

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi
Diák neve: Deák Csanád - Legtechnikásabb játékos

2017
<DECEMBER>
H4111825
K5121926
Sz6132027
Cs7142128
P18152229
SZ29162330
V310172431

A VI. A osztály interkulturális projektje
(2017-11-13, Dr. Kinda Eleonóra)

Zirciek a Mikóban - V. Barátság Kupa
(2017-11-05, Kovács Tünde)

XXVII. INNOVÁCIÓS TEHETSÉGKUTATÓ VERSENY
(2017-10-31, Pető Mária)

TUDEK és TUDOK 2o18
(2017-10-30, Pető Mária)

O.K.+ 2007-2014
(2017-10-27, Dr. Kinda Eleonóra)

Megyei Atlétika-Tetratlon (négypróba) V.-VIII. osz
(2017-10-21, Kovács Tünde)

Schwartz- verseny 2017 (Fizika, kémia)
(2017-10-15, Pető Mária)

Megyei Atlétika-Pentatlon IX.- XII. osztályos lán
(2017-10-13, Kovács Tünde)