Română English

Kovács Tünde



Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Jelenleg a VII. C osztály osztályfőnöke vagyok.

Az alábbi osztályokban tanítok:

IX. A | Testnevelés
X. A | Testnevelés
X. C | Testnevelés
XII. A | Testnevelés
XII. C | Testnevelés
VIII. A | Testnevelés
VIII. C | Testnevelés
VII. A | Testnevelés
VII. C | Testnevelés
VI. A |
VI. C | Testnevelés
V. A |

Tevékenység

A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Tetratlon csapat felkészítője vagyok .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Tetratlon csapat felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Pentatlon lánycsapat felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Pentatlon lánycsapat felkészítője vagyok .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .

Eredmények

2018-09-19, A mi olimpiánk, távolugrás, Országos
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-09-19, A mi olimpiánk, úszás, 50m férfi hát, Országos
Diák neve: Tompa György-Kadosa - II. hely

2018-09-21, Tetratlon, 60 m., Megyei
Diák neve: Kásás I. Dávid - II. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika)- lányok, testnevelés, Megyei
Csapat: Pentatlon lánycsapat - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, súlylökés, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei
Diák neve: Kanyó Bernadette - III. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei
Diák neve: Blága Gyopár - III. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, kislabdadobás, Megyei
Diák neve: Költő Kincső - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, súlylökés, Megyei
Diák neve: Szántó Anita - II. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 800 m., Megyei
Diák neve: Szántó Anita - III. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, , Megyei
Csapat: Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) - III. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, kislabdadobás, Megyei
Diák neve: Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér - II. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, súlylökés, Megyei
Diák neve: Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, súlylökés, Megyei
Diák neve: Lupu David-Ioan - II. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, 800 m., Megyei
Diák neve: Téglás Etele - III. hely

2018-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, Megyei
Csapat: Tetratlon csapat - I. hely

2018-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - I. hely

2018-10-21, Tetratlon, testnevelés, Megyei
Diák neve: Veress Hanna - II. hely

2018-10-21, Tetratlon, testnevelés, Megyei
Diák neve: Barta-Martin Máté - III. hely

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - I. hely

2018-10-21, Tetratlon, távolugrás, Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - I. hely

2018-10-21, Tetratlon, 800 m., Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - II. hely

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., Megyei
Diák neve: Veress Hanna - II. hely

2018-10-21, Tetratlon, 800 m., Megyei
Diák neve: Veress Hanna - I. hely

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., Megyei
Diák neve: Sorbán Dorottya - III. hely

2018-10-21, Tetratlon, kislabdadobás, Megyei
Diák neve: Veress Kincső - I. hely

2018-10-21, Tetratlon, távolugrás, Megyei
Diák neve: Kásás I. Dávid - III. hely

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., Megyei
Diák neve: Barta-Martin Máté - III. hely

2018-10-21, Tetratlon, 800 m., Megyei
Diák neve: Barta-Martin Máté - III. hely

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) - I. hely

2018-11-10, Cros - Atlétika, Testnevelés , Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - I. hely

2019-02-18, Kosárlabda Bajnokág - IX-XII. osztályos lányok, testnevelés, Megyei
Csapat: Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) - II. hely

2019-02-24, Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok, testnevelés, Megyei
Csapat: Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) - III. hely

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) - I. hely

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi
Diák neve: Rab Andor - Gólkirály

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi
Diák neve: Bagoly Bence-István - legjobb mezőnyjátékos

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi
Diák neve: Lőrincz Alpár - Legjobb kapus

2019-03-09, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) - I. hely

2019-03-23, Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos lányok, testnevelés, Megyei
Csapat: - I. hely

2019-04-07, Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk, Testnevelés, Megyeközti
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) - I. hely

2019-04-11, Tymbark Labdarúgó Kupa- V.-VI. osztályos fiúk, testnevelés, Megyeközti
Csapat: - III. hely

2019-04-12, Tetratlon- atlétika, testnevelés, Megyeközti
Csapat: Tetratlon csapat - II. hely

2019-04-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti
Csapat: Pentatlon lánycsapat - III. hely

2019
<ÁPRILIS>
H18152229
K29162330
Sz3101724
Cs4111825
P5121926
SZ6132027
V7142128

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY
(2019-03-31, Dr. Pető Mária)

Előkészítő osztályokba bejutott tanulók névsora
(2019-03-29, Puskás-Bajkó Miklós)

Vidám Versek Versmondó Vetélkedője, megyei szakasz
(2019-03-19, Forreiter Csilla-Éva)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2019-03-05, Kotró-Kosztándi László)

Iratkozás előkészítő osztályba 2019
(2019-03-01, Puskás-Bajkó Miklós)

Felolvasómaraton
(2019-02-19, Forreiter Csilla-Éva)

Drámapálya 2019
(2019-02-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY megyei forduló
(2019-02-15, Deák Éva)