Română English

VIII. C | nincs profil

Osztályfőnök: Fülöp Anna

Tanáraink:

Kovács Tünde - Testnevelés
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Fülöp Anna - Német nyelv és irodalom
Magyari Tünde-Aranka - Film és irodalom kapcsolata
Kedves Laura Rita - Magyar nyelv és irodalom
Csia Kinga Emese - Biológia
Dombora Anna - Zene
Kiss Ildikó - Technológia
Makfalvi Zsuzsa - Földrajz
Kocsis László - Fizika
Deák Éva - Matematika
Babos Erika Zenkő - Történelem
Gazdag Ildikó - Gazsasági-pénzügyi nevelés
Bajka Mária Magdolna - Kémia
Pál Béla Vendel - Informatika és TIC
Magyari Tünde-Aranka - Román nyelv és irodalom
Bács Magor András - Vizuális nevelés
Dr. Kondor Ágota - Vallás
Pál Tünde - Vallás
Iakab Tibor - Informatika és TIC
Varga Mónika - Angol nyelv
-

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16

Osztálynévsor

Balog Milán
Csata-Bede Gáspár
Csomós Csaba-Attila
Domokos Hunor-Tas
Donáth Tas
Dosa Csanád
Farkas Bálint
Gocz Andrea-Zsanett
Ilyés Hunor-Szilárd
Kelemen Brigitta
Kisgyörgy Apor
Krizbai Adrienn
Krizbai Zsanett
László Boróka
Máthé Ervin
Molnár Máté-Balázs
Nádudvary Gyopár
Nagy Alexa-Beáta
Nagy-Bagoly Zora
Pakucs-Damokos Karolina
Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix
Seres Renáta
Seres Róbert
Szász Tímea
Timár Kamilla
Vass Barbara-Nikolette




2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)