Română English

V. B | nincs profil

Osztályfőnök: Kovács Tünde

Tanáraink:

Gecse Mária - TIC
Kovács Tünde - Testnevelés
Babos Erika Zenkő - Polgári nevelés
Kópis Andrea - Angol nyelv
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária - Német nyelv és irodalom
Kedves Laura Rita - Magyar nyelv és irodalom
Dutu Corina-Mihaela - Román nyelv és irodalom
Dombora Anna - Zene
Fábián Kinga - Vizuális nevelés
Ferencz Orsolya - Biológia
Ugron Szabolcs - Matematika
Gecse Mária - Technológia
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Szőcs Emőke-Anna - Földrajz
Kovács Tünde - Játék és mozgás
Erőss Botond - Történelem
Bács Magor András - Vizuális nevelés
Dr. Kondor Ágota - Vallás
Deák Mária - Földrajz
Pál Tünde - Vallás

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8
8-9MatematikaRománMagyarMagyarTorna
9-10MatematikaRománMagyarAngolRajz
10-11MagyarKritikaFöldrajzMatematikaTörténelem
11-12TechnológiaAngolBiológiaRománRomán
12-13TICMatematikaVallásZeneNémet
13-14NémetTörténelemTornaJáték és mozgásOsztályfőnöki
14-15


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9
9-10
10-11
11-12Földrajz, Szőcs Emőke-Anna
12-13Technológia, Gecse Mária
13-14TIC, Gecse Mária
14-15
15-16

Osztálynévsor

ASZTALOS CSONGOR
BARABÁS MÁTYÁS
Bartis Dávid
Béres Bence-Károly
BIRÓ-SZABÓ ÁRPÁD
Czintos Kristóf
Dulló Karola
Imre Kristóf-Alex
Kiss Ábel
Kiss Ákos
KISS DÁVID
Máté Szilamér
Máthé Ágnes
MÁTHÉ BENCE
Prezsmer Norbert
RUZSA- DÉNES TAMÁS
SANDU CSANÁD
SOLYMOSI BALÁZS
Sorbán-Lepedus Zsófia



Udvar
Magyari Tünde-Aranka
Díszkapu, főépület
Ugron Szabolcs
Főkapu
Makfalvi Zsuzsa
Bentlakás
Márkosi Márta
Kicsi épület
Márton Hajnal
Kicsi épület
Nyeste Emőke
Bentlakás kapu
Oláh-Ilkei Árpád
Jókai épület
Szőcs Borbála Anikó
Jókai épület
Szőcs Emőke-Anna
Főépület
Tókos Ibolya- Lujza

2020
<NOVEMBER>
H29162330
K3101724
Sz4111825
Cs5121926
P6132027
SZ7142128
V18152229

Szent György kiválósági ösztöndíj
(2020-12-04, Lepedus Mária)

Ösztöndíjak kritériumrendszere
(2020-11-23, Lepedus Mária)

Román háziolvasmányok magyarul
(2020-11-05, Forreiter Csilla-Éva)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XI-XII. osztályoknak
(2020-10-30, Dr. Pető Mária)

INNOVÁCIÓS VERSENY 2020-2021
(2020-10-30, Dr. Pető Mária)

Október 20-tól digitális oktatás a Mikóban
(2020-10-20, Dobra Judit)

Kiválósági Központ- ÓRAREND I. félév
(2020-10-16, Dr. Pető Mária)

KIVÁLÓSÁGI KÖZPONT Hírei
(2020-10-06, Dr. Pető Mária)

"Ifjú tudósok" középiskolai vetélkedő
(2020-10-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Ösztöndíjak
(2020-10-03, Tarczi Éva Tímea)

ÉRDEKES VERSENYEK, Projektek 2020
(2020-09-30, Dr. Pető Mária)

Ady Endre-ösztöndíj
(2020-09-26, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Online oktatás
(2020-09-23, Kubánda Miklós)

Szeptember 21-től sárga forgatókönyv a Mikóban
(2020-09-18, Dobra Judit)

Tanszersegély
(2020-09-16, Tarczi Éva Tímea)

Pénzügyi támogatás líceumi diákoknak
(2020-09-15, Tarczi Éva Tímea)

Az előkészítő osztályosok tanévkezdése
(2020-09-10, Dobra Judit)

Tudnivalók a 2020–2021. iskolai év indításáról
(2020-09-10, Dobra Judit)