Magyar Română

Kovács Tünde



: 0
: 0
:

I'm the form teacher of a VII. C Class

I teach in the following classes:

IX. A | Physical education
X. A | Physical education
X. C | Physical education
XII. A | Physical education
XII. C | Physical education
VIII. A | Physical education
VIII. C | Physical education
VII. A | Physical education
VII. C | Physical education
VI. A |
VI. C | Physical education
V. A |

Results

2018-09-19, A mi olimpiánk, távolugrás, National
Student name: Szilágyi J.-P. Abigél - I. position

2018-09-19, A mi olimpiánk, úszás, 50m férfi hát, National
Student name: Tompa György-Kadosa - II. position

2018-09-21, Tetratlon, 60 m., County level
Student name: Kásás I. Dávid - II. position

2018-10-20, Pentatlon (atlétika)- lányok, testnevelés, County level
Team: Pentatlon lánycsapat - I. position

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, County level
Student name: Szilágyi J.-P. Abigél - I. position

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., County level
Student name: Szilágyi J.-P. Abigél - I. position

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, County level
Student name: Szilágyi J.-P. Abigél - I. position

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, súlylökés, County level
Student name: Szilágyi J.-P. Abigél - I. position

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., County level
Student name: Kanyó Bernadette - III. position

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, County level
Student name: Blága Gyopár - III. position

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, kislabdadobás, County level
Student name: Költő Kincső - I. position

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, súlylökés, County level
Student name: Szántó Anita - II. position

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 800 m., County level
Student name: Szántó Anita - III. position

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, , County level
Team: Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) - III. position

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, kislabdadobás, County level
Student name: Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér - II. position

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, súlylökés, County level
Student name: Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér - I. position

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, súlylökés, County level
Student name: Lupu David-Ioan - II. position

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, 800 m., County level
Student name: Téglás Etele - III. position

2018-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, County level
Team: Tetratlon csapat - I. position

2018-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, County level
Student name: Bálint Cs. Krisztina - I. position

2018-10-21, Tetratlon, testnevelés, County level
Student name: Veress Hanna - II. position

2018-10-21, Tetratlon, testnevelés, County level
Student name: Barta-Martin Máté - III. position

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., County level
Student name: Bálint Cs. Krisztina - I. position

2018-10-21, Tetratlon, távolugrás, County level
Student name: Bálint Cs. Krisztina - I. position

2018-10-21, Tetratlon, 800 m., County level
Student name: Bálint Cs. Krisztina - II. position

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., County level
Student name: Veress Hanna - II. position

2018-10-21, Tetratlon, 800 m., County level
Student name: Veress Hanna - I. position

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., County level
Student name: Sorbán Dorottya - III. position

2018-10-21, Tetratlon, kislabdadobás, County level
Student name: Veress Kincső - I. position

2018-10-21, Tetratlon, távolugrás, County level
Student name: Kásás I. Dávid - III. position

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., County level
Student name: Barta-Martin Máté - III. position

2018-10-21, Tetratlon, 800 m., County level
Student name: Barta-Martin Máté - III. position

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, International
Team: Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) - I. position

2018-11-10, Cros - Atlétika, Testnevelés , County level
Student name: Bálint Cs. Krisztina - I. position

2019-02-18, Kosárlabda Bajnokág - IX-XII. osztályos lányok, testnevelés, County level
Team: Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) - II. position

2019-02-24, Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok, testnevelés, County level
Team: Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) - III. position

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, International
Team: Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) - I. position

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, International
Student name: Rab Andor - Gólkirály

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, International
Student name: Bagoly Bence-István - legjobb mezőnyjátékos

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, International
Student name: Lőrincz Alpár - Legjobb kapus

2019-03-09, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, County level
Team: Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) - I. position

2019-03-23, Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos lányok, testnevelés, County level
Team: - I. position

2019-04-07, Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk, Testnevelés, Regional
Team: Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) - I. position

2019-04-11, Tymbark Labdarúgó Kupa- V.-VI. osztályos fiúk, testnevelés, Regional
Team: - III. position

2019-04-12, Tetratlon- atlétika, testnevelés, Regional
Team: Tetratlon csapat - II. position

2019-04-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Regional
Team: Pentatlon lánycsapat - III. position

2019-05-16, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, National
Team: Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) - VI. position

2019
<AUGUST>
M5121926
T6132027
W7142128
T18152229
F29162330
S310172431
S4111825

No running events