Magyar Română

Kovács Tünde



: 0
: 0
:

I'm the form teacher of a VIII. C Class

I teach in the following classes:

X. A | Physical education
X. B | Physical education
X. C | Physical education
XI. A | Physical education
XI. B | Physical education
XI. C | Physical education
XII. C | Physical education
IX. A | Physical education
IX. B | Physical education
IX. C | Physical education
VIII. A | Physical education
VIII. B | Physical education
VIII. C | Physical education
VII. A | Physical education
VII. C | Physical education
VI. A | Physical education
VI. B | Physical education
VI. C | Physical education
V. A | Physical education

Results

2019-09-18, A mi Olimpiánk, atlétika-80m., National
Student name: Szilágyi Abigél - III. position

2019-09-18, A mi olimpiánk, atlétika-800 m., National
Student name: Kanyó Bernadette - III. position

2019-09-18, A MI OLIMPIÁNK, atlétika-súlylökés, National
Student name: Szántó Anita - IV. position

2019-09-19, A mi olimpiánk, testnevelés, National
Team: Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) - II. position

2019-10-02, Tetratlon- altétika, távolugrás, County level
Student name: Veress Kincső - II. position

2019-10-19, Barátság Kupa- labdarúgó torna , testnevelés, International
Team: Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) - I. position

2019-10-24, Bűnmegelőzés Kupa, testnevelés, Special
Team: Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) - I. position

2019-10-30, Pentatlon- atlétika, testnevelés, County level
Team: Pentatlon lánycsapat - I. position

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, egyéni összetett, County level
Student name: Bálint Krisztina - I. position

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, 60 m., County level
Student name: Bálint Krisztina - I. position

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, 60 m., County level
Student name: Szilágyi Abigél - II. position

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, távolugrás, County level
Student name: Bálint Krisztina - I. position

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, távolugrás, County level
Student name: Szilágyi Abigél - II. position

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, kislabdadobás, County level
Student name: Bálint Krisztina - III. position

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, súlylökés, County level
Student name: Bálint Krisztina - II. position

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, súlylökés, County level
Student name: Szilágyi Abigél - III. position

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, 800 m., County level
Student name: Bálint Krisztina - I. position

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, testnevelés, County level
Team: Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) - V. position

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, 60 m., County level
Student name: Lupu David-Ioan - I. position

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, távolugrás, County level
Student name: Lupu David-Ioan - III. position

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, távolugrás, County level
Student name: Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér - II. position

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, súlylökés, County level
Student name: Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér - I. position

2019-11-02, Tetratlon- altétika, testnevelés, County level
Team: Tetratlon csapat - II. position

2019-11-02, Tetratlon- altétika, egyéni összetett, County level
Student name: Veress Kincső - II. position

2019-11-02, Tetratlon- altétika, 60 m., County level
Student name: Veress Kincső - II. position

2019-11-02, Tetratlon- altétika, kislabdadobás, County level
Student name: Veress Kincső - II. position

2019-11-02, Tetratlon- altétika, 800 m., County level
Student name: Ianculescu Zsófia - II. position

2019-11-02, Tetratlon- altétika, egyéni összetett, County level
Student name: Seres Róbert - VI. position

2019-11-02, Tetratlon- altétika, 60 m., County level
Student name: Ivácson Gergő - II. position

2019-11-02, Tetratlon- altétika, távolugrás, County level
Student name: Ivácson Gergő - II. position

2020
<MAY>
M4111825
T5121926
W6132027
T7142128
F18152229
S29162330
S310172431

No running events