Română English

VII. C | nincs profil

Osztályfőnök: Gecse Mária

Tanáraink:

Márton Hajnal - Angol nyelv
Kiss Mária - Román nyelv és irodalom
Dombora Anna - Zene
Gecse Mária - Technológia
Gecse Mária - Informatika és TIC
Bajka Mária Magdolna - Kémia
Ferencz Orsolya - Biológia
Gödri Judith - Matematika
Fülöp Anna - Német nyelv és irodalom
Tókos Ibolya- Lujza - Magyar nyelv és irodalom
Erőss Botond - Történelem
Erőss Botond - Magyarságtörténet
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Szőcs Emőke-Anna - Földrajz
Farkas Cristina-Cornelia - Latin nyelv
Bács Magor András - Vizuális nevelés
Babos Erika Zenkő - Polgári nevelés
Dr. Kondor Ágota - Vallás
Jakab-Benke Hajnalka - Testnevelés
Lőrincz Enikő Éva - Fizika
Deák Mária - Földrajz
Gödri Judith - Szórakoztató matematika
Pál Tünde - Vallás

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8RománMatematika
8-9RománMatematikaFizikaNémetMatematika *
9-10TornaKémiaRománKémiaTársadalomismeret
10-11RajzAngolRománTornaFizika
11-12MagyarZeneMagyarMatematikaMagyarságtörténet
12-13MagyarVallásMagyarMatematikaTörténelem
13-14BiológiaLatinFöldrajzAngolTechnológia
14-15ZeneTICNémetBiológiaOsztályfőnöki


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9Fizika, Lőrincz Enikő Éva
9-10
10-11Fizika, Lőrincz Enikő Éva
11-12
12-13
13-14
14-15Földrajz, Szőcs Emőke-AnnaTIC, Gecse Mária
15-16Technológia, Gecse MáriaOsztályfőnöki, Gecse Mária

Osztálynévsor

Bangyán Bendegúz
Barabás Kincső
Biró Dávid
Fejér Gyöngyi
FODOR HANNA
Ilyés Nándor László
Imreh Andrea
IMREH LÓRÁNT
KISGYÖRGY ÁGOTA
Kovács Máté
Kovasch Kristóf
Lőrincz Zente-Örs
MANŢIA LILLA
MOLNÁR ETELE
Nikula Janka Kriszta
Pál Gergő
Pál Regő
Pap Csenge Dorottya
Ráduly Roland-Márk
SEBESTYÉN ANTÓNIA
Szávuly Zselyke
Szép Áron
Szőcs Tímea
Tatár Bence
Terza Anita
TIMÁR BOGLÁRKA
Török Anna Abigél
URUS KRISTÓF ÁDÁM
Veres Brigitta




2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)