Română English

Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.)

http://www.szekelymikokollegium.ro/index.php?esemeny=273



A csapat tagjai

Kovács Tünde (2015-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2019-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2015-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2017-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2016-2020) [ felkészítő tanár]
Fazakas Gergő Nándor (2017-2020)
Fazakas Gergő Nándor (2018-2020)
Ivácson Gergő (2018-2020)
Ivácson Gergő (2019-2020)
Ivácson Gergő (2019-2020)
Szén László-Alpár (2018-2020)
Szén László-Alpár (2019-2020)
Szén László-Alpár (2019-2020)
Derzsi Hunor (2017-2020)
Kondrád Botond István (2019-2020)
Kondrád Botond István (2019-2020)
Kondrád Botond István (2018-2020)
Kovács Nándor (2019-2020)
Kovács Nándor (2018-2020)
Deák Roland-Botond (2019-2020)
Deák Roland-Botond (2019-2020)
Tittesz Csanád (2019-2020)
Tittesz Csanád (2019-2020)
Balog Milán (2019-2020)
Balog Milán (2019-2020)
Deák Benjamin- Bence (2019-2020)
Deák Benjamin- Bence (2019-2020)
Nikula Milán Márk (2019-2020)
Nikula Milán Márk (2019-2020)
Seres Róbert (2019-2020)
Seres Róbert (2019-2020)

A csapat tagjai voltak

Kovács Tünde (2004-2004) [ felkészítő tanár]
(2001-2001)
Fazakas Gergő Nándor (2004-2004)
Bende Bence (2015-2019)
Kovács Koppány (2015-2019)
Bende Bence (2015-2019)
Bende Bence (2015-2019)
Deák Csanád (2015-2018)
Bende Bence (2015-2019)
Lukács Z. Zoltán-László (2015-2019)
Kovács Koppány (2015-2019)
Benkő Zsolt (2015-2019)
Mathis Bence (2015-2018)
Szabó Tas (2015-2016)
Téglás Béla (2015-2016)
Kádár Attila Hunor (2015-2016)
Hirni Botond (2015-2016)
Bartok Loránd (2015-2016)
Hirni Előd (2015-2016)
Baricz Henrik Roland (2015-2016)
Tankó Hunor (2015-2016)
Tamás Ákos (2015-2016)
Bartók Mátyás (2015-2016)
Máthis Mátyás István (2015-2016)
Incze Péter (2016-2018)
Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs (2016-2019)
Deák Csanád (2016-2018)
Kovács Koppány (2016-2019)
Ötvös Mózes-Tas (2016-2017)
Váncsa László (2016-2018)
Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs (2016-2019)
Deák Csanád (2016-2018)
Imreh István (2016-2018)
Nagy Botond Csongor (2016-2018)
Mathis Bence (2016-2018)
Szonda Gergő (2016-2018)
Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs (2016-2019)
Benţe Z.Zs. Krisztián (2017-2019)
Veres H.-L. Gergő Márk (2017-2019)
Derzsi Hunor (2017-2017)
Benţe Z.Zs. Krisztián (2017-2019)
Veres H.-L. Gergő Márk (2017-2019)
Gödri-Martis Huba (2017-2019)
Benkő Zsolt (2017-2019)
Incze Péter (2017-2018)
Szonda Gergő (2017-2018)
Váncsa László (2017-2018)
Imreh István (2017-2018)
Mathis Bence (2017-2018)
Kovács Koppány (2017-2019)
Lukács Z. Zoltán-László (2017-2019)

Eredmények

2016-05-14, Barátság Kupa, Labdarugás, Nemzetközi, - I. hely

2016-10-29, III.Labdarugó Barátság Kupa, testnevelés, Nemzetközi, - I. hely

2017-06-10, Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi, - II. hely

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi, - I. hely

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , Megyei, - II. hely

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi, - I. hely

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi, - I. hely

2019-10-19, Barátság Kupa- labdarúgó torna , testnevelés, Nemzetközi, - I. hely

2020-02-23, Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos fiúk , Testnevelés, Megyei, - II. hely

2020
<AUGUSZTUS>
H310172431
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

Előkészítő osztályok elosztása
(2020-07-31, Kubánda Miklós)

Beiratkozási tudnivalók kilencedik osztályba
(2020-07-10, Tarczi Éva Tímea)

Légy szabad - tematikus fotópályázat
(2020-07-01, Márton Csaba)

XXX. INNOVÁCIÓS VERSENY KÖZÉPISKOLÁSOKNAK
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Felvételi FIZIKA szakra BBTE 2020
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Barabási-Albert László- pályázat
(2020-06-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Nyolcadikos záróvizsga - óvás
(2020-06-22, Kubánda Miklós)

Csillagászat (online) előadás- BBTE
(2020-06-12, Dr. Pető Mária)

A Fizika mindenkié- MaFi 4. előadás
(2020-06-10, Dr. Pető Mária)

A szeptemberben induló V. osztályok névsora
(2020-06-05, Dobra Judit)

Fizika mindenkinek 3
(2020-06-04, Dr. Pető Mária)

Tájékoztató az V. osztályok kialakításáról
(2020-06-04, Dobra Judit)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-06-01, Kotró-Kosztándi László)

MOL Tehetségtámogató program
(2020-06-01, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XII. osztályoknak
(2020-05-30, Dr. Pető Mária)

Tájékoztatás a vizsgafelkészítőkről
(2020-05-30, Dobra Judit)

FIZIKA ÉRETTSEGI 2020
(2020-05-29, Dr. Pető Mária)

Fizika Mindenkinek- második előadás
(2020-05-28, Dr. Pető Mária)