Română English

VIII. C | nincs profil

Osztályfőnök: Kovács Tünde

Tanáraink:

Gecse Mária - Technológia
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Szőcs Borbála Anikó - Magyar nyelv és irodalom
Kisgyörgy Alpár - Matematika
Kocsis László - Fizika
Fülöp Anna - Német nyelv és irodalom
Magyari Tünde-Aranka - Román nyelv és irodalom
Ferencz Orsolya - Biológia
Dombora Anna - Zene
Nyeste Emőke - Angol nyelv és irodalom
Szőcs Emőke-Anna - Földrajz
Kovács Tünde - Testnevelés
Bajka Mária Magdolna - Kémia
Pénzes Lóránd István - Vallás

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8LatinMatematika
8-9MagyarFöldrajzMagyarMagyarTörténelem
9-10RománMatematikaMatematikaMatematikaPolgári
10-11MatematikaBiológiaTornaKémiaKémia
11-12FizikaMagyarNémetRajz *Fizika
12-13NémetRománRománAngolRomán
13-14TechnológiaVallásAngolFöldrajzOsztályfőnöki
14-15Történelem


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9
9-10
10-11Matematika, Kisgyörgy AlpárMatematika, Kisgyörgy AlpárMatematika, Kisgyörgy AlpárMatematika, Kisgyörgy AlpárMagyar, Szőcs Borbála Anikó
11-12
12-13Biológia, Ferencz OrsolyaMagyar, Szőcs Borbála Anikó
13-14
14-15Osztályfőnöki, Kovács Tünde
15-16

Osztálynévsor

Beder Abigél
Burián Dávid Krisztián
Crişan Mátyás
Fehérvári Boglárka Mária
Ianculescu Zsófia
Kondrád Botond István
Kovács Nándor
Pál Ágnes
Pál Bence Norbert
Pászka Orsolya Mercédesz
Rápolti Júlia Erika
Siklódi Máté Endre
Sikó Zoltán
Simon Cintia Timea
Sorbán Dorottya
Sütő Barna
Sütő Kriszta
Sylvester Adrienn
Szabó Krisztina Vanesza
Szász Arnold
Szász Nóra Alexa
Székely Hunor
Szilágyi Levente
Vajna Nimród Ruben
2020
<AUGUSZTUS>
H310172431
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

Előkészítő osztályok elosztása
(2020-07-31, Kubánda Miklós)

Beiratkozási tudnivalók kilencedik osztályba
(2020-07-10, Tarczi Éva Tímea)

Légy szabad - tematikus fotópályázat
(2020-07-01, Márton Csaba)

XXX. INNOVÁCIÓS VERSENY KÖZÉPISKOLÁSOKNAK
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Felvételi FIZIKA szakra BBTE 2020
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Barabási-Albert László- pályázat
(2020-06-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Nyolcadikos záróvizsga - óvás
(2020-06-22, Kubánda Miklós)

Csillagászat (online) előadás- BBTE
(2020-06-12, Dr. Pető Mária)

A Fizika mindenkié- MaFi 4. előadás
(2020-06-10, Dr. Pető Mária)

A szeptemberben induló V. osztályok névsora
(2020-06-05, Dobra Judit)

Fizika mindenkinek 3
(2020-06-04, Dr. Pető Mária)

Tájékoztató az V. osztályok kialakításáról
(2020-06-04, Dobra Judit)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-06-01, Kotró-Kosztándi László)

MOL Tehetségtámogató program
(2020-06-01, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XII. osztályoknak
(2020-05-30, Dr. Pető Mária)

Tájékoztatás a vizsgafelkészítőkről
(2020-05-30, Dobra Judit)

FIZIKA ÉRETTSEGI 2020
(2020-05-29, Dr. Pető Mária)

Fizika Mindenkinek- második előadás
(2020-05-28, Dr. Pető Mária)