Megyei kispalyas labdarugas-lanyok(V-VIII) |
2015-02-28 |
testneveles |
County level |
III. |
|
Labdarúgó leánycsapat (IX.-XII.) |
|
Megyei kezilabdabajnoksag-lanyok (IX-XII) |
2015-03-01 |
Testneveles |
County level |
I. |
|
Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) |
|
Ifjusági krossz |
2015-05-06 |
Atlétika |
County level |
|
|
Czirmai Janka |
|
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2011-02-12 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Bálint Hunor Ferenc |
Ács Zsuzsanna |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2012-03-03 |
|
County level |
II. |
|
Man Rebeka |
Ács Zsuzsanna |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2012-03-03 |
|
County level |
|
Dicséretes |
Knop Anna-Lilla |
Ács Zsuzsanna |
Könyvkaland vetélkedő |
2012-02-13 |
|
County level |
III. |
|
Csog Brigitta |
Ács Zsuzsanna |
Könyvkaland vetélkedő |
2012-02-13 |
|
County level |
III. |
|
Fazakas Noémi |
Ács Zsuzsanna |
Könyvkaland vetélkedő |
2012-02-13 |
|
County level |
III. |
|
Kozsokár Hanna |
Ács Zsuzsanna |
Könyvkaland vetélkedő |
2012-02-13 |
|
County level |
III. |
|
Szász Timea-Orsolya |
Ács Zsuzsanna |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2012-03-01 |
|
County level |
|
Dicséretes |
Kozsokár Hanna |
Ács Zsuzsanna |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2014-04-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
Dicséret |
Kozsokár Hanna |
Ács Zsuzsanna |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2014-04-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Man Rebeka |
Ács Zsuzsanna |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2014-04-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
Dicséret |
Teleki Réka |
Ács Zsuzsanna |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2014-04-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
Dicséret |
Mátyás Adrienn |
Ács Zsuzsanna |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2014-01-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Man Rebeka |
Ács Zsuzsanna |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2014-01-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
International |
|
Dicséret |
Man Rebeka |
Ács Zsuzsanna |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2014-01-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Teleki Réka |
Ács Zsuzsanna |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2014-01-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
Dicséret |
Trăistaru Abigél |
Ács Zsuzsanna |
Könyvkaland vetélkedő |
2014-03-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Kozsokár Hanna |
Ács Zsuzsanna |
Könyvkaland vetélkedő |
2014-03-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Fazakas Noémi |
Ács Zsuzsanna |
Könyvkaland vetélkedő |
2014-01-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Szász Timea-Orsolya |
Ács Zsuzsanna |
Könyvkaland vetélkedő |
2014-03-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Urus József-Norbert |
Ács Zsuzsanna |
Zrinyi Ilona Matematikaveseny |
2019-02-15 |
|
County level |
VI. |
|
Bartis Dávid |
Áda Nóra Zelinda |
Alfa és omega fizikaverseny |
2017-05-06 |
Fizika |
Regional |
VIII. |
|
Balázs Márton |
Albert Balázs |
Fizika olimpiász |
2017-02-25 |
Fizika |
County level |
III. |
|
Balázs Márton |
Albert Balázs |
Fizika olimpiász |
2017-02-25 |
Fizika |
County level |
III. |
|
Ilyés Norbert István |
Albert Balázs |
Mindennapok fizikája |
2018-04-20 |
Fizika |
Regional |
II. |
|
Nemo 2018 |
Albert Balázs |
Mindennapok Fizikája |
2019-04-12 |
Fizika |
Regional |
|
Legjobb kerettörténet |
Székely furfang |
Albert Balázs |
Mindennapok Fizikája |
2019-04-14 |
Fizika |
Regional |
III. |
|
Fizikai kísértetek |
Albert Balázs |
Fizika olimpiász |
2020-02-21 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Răduţă Cristian |
Albert Balázs |
Vermes Miklós fizika verseny |
2022-03-09 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Răduţă Cristian |
Albert Balázs |
Vermes Miklós fizika verseny |
2022-04-29 |
Fizika |
National |
V. |
|
Răduţă Cristian |
Albert Balázs |
Olimpiada Societății pentru Excelență și Perfomanță în Informatică |
2021-03-17 |
iNFORMATIKA |
County level |
II. |
|
Miklós Janka |
Babos László |
Olimpiada Societății pentru Excelență și Perfomanță în Informatică |
2021-03-17 |
iNFORMATIKA |
County level |
|
Speciális díj |
Dancs Ádám-Zsolt |
Babos László |
Hevesy György Kémiaverseny |
2020-01-01 |
kémia |
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Bajka Mária Magdolna |
ELTE Kémiai Intézete és a Vegyész Oktatásért Alapítvány videopályázata |
2022-01-05 |
|
International |
I. |
|
Krecht Hanna Regina |
Bajka Mária Magdolna |
Hevesy György Kémiaverseny |
2023-03-25 |
kémia |
National |
I. |
|
ERCSE FERENC |
Bajka Mária Magdolna |
Hevesy György Kémiaverseny |
2023-03-25 |
Kémia |
National |
I. |
|
ERCSE FERENC |
Bajka Mária Magdolna |
Hevesy György Kémiaverseny |
2023-06-02 |
kémia |
International |
|
laboratóriumi |
ERCSE FERENC |
Bajka Mária Magdolna |
|
2023-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Bajka Mária Magdolna |
|
2023-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Bajka Mária Magdolna |
40th International Physics Olimpiad (Mexic) |
2009-07-11 |
Fizika |
International |
I. |
Gold Medal |
Szerző Péter |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny |
2008-02-07 |
Fizika |
National |
III. |
|
Szerző Péter |
Bartha Erzsébet |
XV International Olympiad in Physics, Mathematics, Chemistry, Informatics |
2008-07-08 |
Fizika |
International |
III. |
Third Grade Honor Diploma |
Szerző Péter |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny |
2011-01-15 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Élthes Zsombor |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny |
2011-01-15 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Juhos Attila |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny |
2011-01-15 |
Fizika |
County level |
II. |
|
Csutak Balázs |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny |
2011-01-15 |
Fizika |
County level |
III. |
|
Mester Attila |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny |
2011-01-15 |
Fizika |
County level |
II. |
|
László Gábor |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny |
2011-01-15 |
Fizika |
County level |
III. |
|
Partin Csaba |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny |
2011-02-01 |
Fizika |
National |
|
Dicséret |
Csutak Balázs |
Bartha Erzsébet |
Öveges József, Erdélyi döntő |
2011-04-09 |
Fizika |
National |
I. |
|
Juhos Attila |
Bartha Erzsébet |
Öveges József, Erdélyi döntő |
2011-04-09 |
Fizika |
National |
II. |
|
Mester Attila |
Bartha Erzsébet |
Öveges József, Erdélyi döntő |
2011-04-09 |
Fizika |
National |
III. |
|
Csutak Balázs |
Bartha Erzsébet |
Öveges József, Erdélyi döntő |
2011-04-09 |
Fizika |
National |
II. |
|
Élthes Zsombor |
Bartha Erzsébet |
Alfa Fizikusok Versenye |
2011-05-07 |
Fizika |
Regional |
I. |
|
Juhos Attila |
Bartha Erzsébet |
Alfa Fizikusok Versenye |
2011-05-07 |
Fizika |
Regional |
I. |
|
Mester Attila |
Bartha Erzsébet |
Alfa Fizikusok Versenye |
2011-05-07 |
Fizika |
Regional |
II. |
|
Csutak Balázs |
Bartha Erzsébet |
Alfa Fizikusok Versenye |
2011-05-07 |
Fizika |
Regional |
|
Különdíj |
Krecht Rudolf |
Bartha Erzsébet |
Tudományok Versenye, |
2011-05-28 |
( Fizika,Kémia,Biológia) |
County level |
I. |
|
Juhos Attila |
Bartha Erzsébet |
Tudományok Versenye, |
2011-05-28 |
( Fizika,Kémia,Biológia) |
County level |
II. |
|
Csutak Balázs |
Bartha Erzsébet |
Tudományok Versenye, |
2011-05-28 |
( Fizika,Kémia,Biológia) |
County level |
|
Dicséret |
Mester Attila |
Bartha Erzsébet |
Tudományok Versenye |
2011-08-04 |
( Fizika,Kémia,Biológia) |
National |
|
Dicséret |
Juhos Attila |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny, |
2012-02-19 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Juhos Attila |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny |
2012-02-19 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Élthes Zsombor |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny |
2012-02-19 |
Fizika |
County level |
II. |
|
Partin Csaba |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny |
2012-02-19 |
Fizika |
County level |
III. |
|
Stekbauer-Hanzi Réka |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny |
2012-02-19 |
Fizika |
County level |
|
Dicséret |
Szigeti Botond |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny |
2012-02-19 |
Fizika |
County level |
|
Dicséret |
Krecht Rudolf |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny, |
2013-02-02 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Márkos Zsolt |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny, |
2013-02-02 |
Fizika |
County level |
|
Dícséret |
Kiss Csongor |
Bartha Erzsébet |
Öveges József-Vermes MIklós |
2013-04-20 |
Fizika |
National |
III. |
|
Juhos Attila |
Bartha Erzsébet |
Tudományok Versenye |
2013-05-18 |
Fizika,Kémia, Biológia |
County level |
|
Dicséret |
Stekbauer-Hanzi Réka |
Bartha Erzsébet |
Tudományok Versenye |
2013-05-18 |
Fizika,Kémia, Biológia |
County level |
III. |
|
Kozák Lóránd Richárd |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny |
2014-02-15 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Juhos Attila |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny |
2014-02-15 |
Fizika |
County level |
III. |
|
Szigeti Botond |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny |
2014-02-15 |
Fizika |
County level |
IV. |
|
Bács Béla |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny |
2014-02-15 |
Fizika |
County level |
V. |
|
Döme Anita |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny |
2015-02-14 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Juhos Attila |
Bartha Erzsébet |
Tudományok Versenye |
2015-05-16 |
Fizika,Kémia,Biológia |
County level |
|
Dicséret |
Pető Ágnes |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyversey |
2015-02-14 |
Fizika |
County level |
II. |
|
Márkos Zsolt |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyversey |
2015-02-14 |
Fizika |
County level |
III. |
|
Szigeti Botond |
Bartha Erzsébet |
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága |
2015-12-05 |
Sakk |
County level |
III. |
|
Tóth József Alpár |
Bartha Erzsébet |
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága |
2015-12-05 |
Sakk |
County level |
IV. |
|
Bagoly Bence-István |
Bartha Erzsébet |
Tudományok versenye |
2016-05-14 |
Fizika,kémia,biológia |
County level |
III. |
|
Csutak Dávid |
Bartha Erzsébet |
Alfa és Omega Fizikaverseny |
2016-05-07 |
Fizika |
Regional |
I. |
|
Csutak Dávid |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny-Olimpia |
2016-02-20 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Csutak Dávid |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny-Olimpia |
2016-02-20 |
Fizika |
County level |
II. |
|
Roth Apor |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny-Olimpia |
2016-02-20 |
Fizika |
County level |
IV. |
|
Miklós Csenge |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny-Olimpia |
2016-02-20 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Bartha Erzsébet |
Öveges József Fizikaverseny |
2016-04-16 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Csutak Dávid |
Bartha Erzsébet |
Öveges József Fizikaverseny |
2016-04-16 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Bartha Erzsébet |
Öveges József Fizikaverseny |
2016-04-16 |
Fizika |
County level |
II. |
|
Miklós Csenge |
Bartha Erzsébet |
Öveges József Fizikaverseny |
2016-04-16 |
Fizika |
County level |
III. |
|
Roth Apor |
Bartha Erzsébet |
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága |
2016-12-03 |
Sakk |
County level |
V. |
|
Lőrincz Alpár |
Bartha Erzsébet |
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága |
2016-12-03 |
Sakk |
County level |
VI. |
|
Tóth József Alpár |
Bartha Erzsébet |
Csapat Sakk Bajnokság- Gimnázium |
2016-12-03 |
Sakk |
County level |
II. |
|
Mikósakk |
Bartha Erzsébet |
Vermes Miklós Fizikaverseny |
2017-04-08 |
Fizika |
National |
II. |
|
Csutak Dávid |
Bartha Erzsébet |
Vermes Miklós Fizikaverseny |
2017-04-08 |
Fizika |
National |
IV. |
Dicséret |
Roth Apor |
Bartha Erzsébet |
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny |
2017-06-21 |
Fizika |
International |
IV. |
|
Csutak Dávid |
Bartha Erzsébet |
Vermes Miklós Fizikaverseny |
2017-02-27 |
Fizika |
County level |
II. |
|
Benkő Zoltán |
Bartha Erzsébet |
Vermes Miklós Fizikaverseny |
2017-02-27 |
Fizika |
County level |
II. |
|
Demeter Ábel |
Bartha Erzsébet |
Vermes Miklós Fizikaverseny |
2017-02-27 |
Fizika |
County level |
V. |
|
Tök Dietrich Norbert |
Bartha Erzsébet |
Megyei Fizika Olimpia |
2017-02-25 |
Fizika |
County level |
III. |
|
Krecht Ábel |
Bartha Erzsébet |
Vermes Miklós Fizikaverseny |
2017-04-08 |
Fizika |
National |
VII. |
|
Benkő Zoltán |
Bartha Erzsébet |
Vermes Miklós Fizikaverseny |
2017-02-27 |
Fizika |
County level |
IV. |
|
Krecht Ábel |
Bartha Erzsébet |
Vermes Miklós Fizikaverseny |
2017-02-27 |
Fizika |
County level |
II. |
|
Roth Apor |
Bartha Erzsébet |
Vermes Miklós Fizikaverseny |
2017-02-27 |
Fizika |
County level |
III. |
|
Csutak Dávid |
Bartha Erzsébet |
Olimpiada Națională Științe pentru Juniori |
2017-05-20 |
Fizika,Biológia,Kémia |
County level |
I. |
|
Csutak Dávid |
Bartha Erzsébet |
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny |
2017-06-21 |
Fizika |
International |
IX. |
|
Roth Apor |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny-Olimpia |
2018-02-24 |
Fizika |
County level |
III. |
|
Krecht Ábel |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny-Olimpia |
2018-02-24 |
Fizika |
County level |
II. |
|
Miklós Janka |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny-Olimpia |
2018-02-24 |
Fizika |
County level |
IV. |
Dicséret |
Pénzes Botond Mátyás |
Bartha Erzsébet |
Országos Fizika Olimpia |
2018-04-02 |
Fizika |
National |
|
Bronzérem |
Miklós Janka |
Bartha Erzsébet |
Vermes Miklós Fizikaverseny |
2018-03-26 |
Fizika |
County level |
II. |
|
Csutak Dávid |
Bartha Erzsébet |
Vermes Miklós Fizikaverseny |
2018-03-26 |
Fizika |
County level |
II. |
|
Roth Apor |
Bartha Erzsébet |
Vermes Miklós Fizikaverseny |
2018-04-28 |
Fizika |
National |
III. |
|
Roth Apor |
Bartha Erzsébet |
Vermes Miklós Fizikaverseny |
2018-04-28 |
Fizika |
National |
VI. |
|
Csutak Dávid |
Bartha Erzsébet |
Csapat Sakk bajnokság |
2017-12-09 |
Sakk |
County level |
III. |
|
Mikósakk |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny-Olimpia, |
2019-02-23 |
Fizika |
County level |
|
Dicséret |
Pénzes Botond Mátyás |
Bartha Erzsébet |
Tantárgyverseny-Olimpia, |
2019-02-23 |
Fizika |
County level |
II. |
|
Miklós Janka |
Bartha Erzsébet |
Alfa és Omega Fizikaverseny |
2019-05-18 |
Fizika |
National |
X. |
Dicséret |
Balázs Előd |
Bartha Erzsébet |
Öveges József Fizikaverseny |
2019-03-04 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Bartha Erzsébet |
Öveges József Fizikaverseny |
2019-03-04 |
Fizika |
County level |
III. |
|
Pénzes Botond Mátyás |
Bartha Erzsébet |
Tudományos Diákköri Konferencia |
2019-03-12 |
Biológia |
County level |
III. |
|
Butyka Hunor-Szilárd |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
Tudományos Diákköri Konferencia |
2019-03-07 |
Biológia |
County level |
IV. |
Dícséret |
Brassai Barbara-Petra |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
Tudományos Diákköri Konferencia |
2019-03-07 |
Biológia |
County level |
IV. |
Dícséret |
Székely Szende |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
Megyei tantárgyverseny |
2019-03-17 |
Biológia |
County level |
III. |
|
Ilyés Norbert István |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
Megyei tantárgyverseny |
2019-03-17 |
Biológia |
County level |
I. |
|
Tatár Ágota |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
Megyei tantárgyverseny |
2019-03-17 |
|
County level |
III. |
|
László Adrienn |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
Megyei tantárgyverseny |
2019-03-17 |
|
County level |
|
Dicséret |
Benkő Dávid |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
George Emil Palade |
2019-05-11 |
Biológia |
County level |
I. |
|
Zágoni Tamás |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
George Emil Palade |
2019-05-11 |
Biológia |
County level |
III. |
|
KOVÁCS BOGLÁRKA |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
George Emil Palade |
2019-05-11 |
Biológia |
County level |
|
Dícséret |
Pál Gergő |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
George Emil Palade |
2019-05-11 |
Biológia |
County level |
|
Dícséret |
Benedek Hanna-Boglárka |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
SapiSentia |
2020-01-01 |
|
County level |
II. |
|
Fazakas Dávid-Antal |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
SapiSentia III. |
2020-01-01 |
|
County level |
II. |
|
Szonda Gergő |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
SapiSentia III |
2020-01-01 |
|
County level |
II. |
|
Horváth Ákos |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
Regionális Környezetvédelmi TDK |
2020-01-01 |
|
Regional |
I. |
|
Ilyés Norbert István |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
Biológia tantárgyverseny |
2022-03-12 |
|
County level |
I. |
|
Joó Zsolt-Kristóf |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
Biológia tantárgyverseny |
2022-03-12 |
|
County level |
II. |
|
Ráduly István-Hunor |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
Biológia tantárgyverseny |
2022-03-12 |
|
County level |
IV. |
Dícséret |
Ilyés Norbert István |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
Apáthy István Felvételi Tantárgyverseny |
2022-03-19 |
Biológia |
Special |
|
felvételt nyert a Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Bi |
Szabó János |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
George Emil Palade |
2022-05-14 |
Biológia |
County level |
|
Dícséret |
Pulugor Dorka |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
George Emil Palade |
2022-05-14 |
Biológia |
County level |
II. |
továbbjutó az országos szakaszra |
SZENTES ÁGNES |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
Bolyai Multidiszciplináris Tantárgyverseny |
2022-05-14 |
Biológia |
National |
|
Dícséret |
Mátyás Emese |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
TUDEK |
2023-03-04 |
Biológia |
National |
IV. |
Dicséret |
Dezső Szilárd |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
TUDEK |
2023-03-04 |
Biológia |
National |
IV. |
Dicséret |
Pénzes Botond Mátyás |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
Biológia tantárgyverseny |
2023-03-12 |
Biológia |
County level |
III. |
|
Török Anna Abigél |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
Gelei József Tantárgyverseny |
2023-03-23 |
Biológia |
County level |
I. |
|
Sánta Fruzsina |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
Tudományos értekezletek biológiából |
2023-03-16 |
Biológia |
County level |
I. |
|
Baló Eszter |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
Tudományos értekezletek biológiából |
2023-03-16 |
Biológia |
County level |
II. |
|
Dezső Szilárd |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
Tudományos értekezletek biológiából |
2023-03-01 |
Biológia |
County level |
II. |
|
Pénzes Botond Mátyás |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
Tudományos értekezletek biológiából |
2023-03-16 |
Biológia |
County level |
IV. |
Dícséret |
Seres Renáta |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
Tudományos értekezletek biológiából |
2023-03-16 |
Biológia |
County level |
IV. |
Dícséret |
Nagy Attila |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
Tudományos értekezletek biológiából |
2023-03-16 |
Biológia |
County level |
IV. |
Dícséret |
Benedek Hanna-Boglárka |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
George Emil Palade |
2023-05-06 |
Biológia |
County level |
IV. |
Dicséret |
SZENTES ÁGNES |
Benedek Orsolya Zsuzsa |
tantárgyverseny |
2011-03-12 |
matematika |
County level |
III. |
|
Partin Csaba |
Bíró Béla |
Matematika tantárgyverseny |
2012-04-02 |
matematika |
National |
|
bronzérem |
Juhos Attila |
Bíró Béla |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2012-03-16 |
matematika |
International |
I. |
|
Juhos Attila |
Bíró Béla |
Matematika tantárgyverseny |
2012-03-11 |
matematika |
County level |
I. |
|
Juhos Attila |
Bíró Béla |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2012-02-01 |
matematika |
National |
I. |
|
Juhos Attila |
Bíró Béla |
Matematika tantárgyverseny |
2012-03-01 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Bács Béla |
Bíró Béla |
Matematika tantárgyverseny |
2012-03-01 |
matematika |
County level |
I. |
|
László Gábor |
Bíró Béla |
Matematika tantárgyverseny |
2012-03-01 |
matematika |
County level |
III. |
|
Partin Csaba |
Bíró Béla |
Matematika tantárgyverseny |
2012-03-01 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Halada Szilárd |
Bíró Béla |
Matematika tantárgyverseny |
2012-01-01 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Daczó Dávid |
Bíró Béla |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2012-02-04 |
matematika |
National |
III. |
|
Simon Ádám |
Bíró Béla |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2012-02-04 |
matematika |
National |
II. |
|
László Gábor |
Bíró Béla |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2012-02-04 |
matematika |
National |
|
dicséret |
Halada Szilárd |
Bíró Béla |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2012-03-16 |
matematika |
International |
|
dicséret |
Simon Ádám |
Bíró Béla |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2012-03-16 |
matematika |
International |
|
dicséret |
László Gábor |
Bíró Béla |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei |
2017-01-14 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Bodor Éva Andrea |
Bíró Béla |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei |
2017-01-14 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Medgyesi Attila |
Bíró Béla |
Bolyai Matematika-csapatverseny |
2017-01-06 |
Matematikamatika |
Regional |
III. |
|
Anonymus |
Bíró Béla |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei |
2017-01-06 |
Matematika |
County level |
III. |
Dicséret |
Vitus Regina |
Bíró Béla |
Bolyai Matematika-csapatverseny |
2017-03-04 |
matematika |
National |
II. |
|
Anonymus |
Bíró Béla |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2017-02-25 |
matematika |
National |
III. |
Minisztériumi dicséret |
Bodor Éva Andrea |
Bíró Béla |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos |
2017-02-25 |
Matematika |
National |
II. |
|
Medgyesi Attila |
Bíró Béla |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Nemzetközi |
2017-03-25 |
Matematika |
International |
|
Dicséret |
Medgyesi Attila |
Bíró Béla |
Matematika Tantárgyverseny, Megyei |
2017-03-18 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Bodor Éva Andrea |
Bíró Béla |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos |
2017-02-25 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Vitus Regina |
Bíró Béla |
Matematika Tantárgyverseny, Megyei |
2017-03-18 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Medgyesi Attila |
Bíró Béla |
Matematika tantárgyverseny, Megyei |
2018-03-10 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Bodor Éva Andrea |
Bíró Béla |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei |
2018-01-20 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Bodor Éva Andrea |
Bíró Béla |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2018-03-14 |
Matematika |
International |
IV. |
|
Bodor Éva Andrea |
Bíró Béla |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos |
2018-01-31 |
Matematika |
National |
IV. |
|
Bodor Éva Andrea |
Bíró Béla |
Bolyai Matematika-csapatverseny, Megyeközti |
2018-01-05 |
Matematika |
Regional |
|
Dicséret |
|
Bíró Béla |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei |
2019-01-19 |
matematika |
County level |
I. |
|
Bodor Éva Andrea |
Bíró Béla |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei |
2019-01-19 |
matematika |
County level |
|
Dicséret |
Urus József-Norbert |
Bíró Béla |
Matematika tantárgyverseny, Megyei |
2019-03-16 |
matematika |
County level |
I. |
|
Bodor Éva Andrea |
Bíró Béla |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2019-03-01 |
matematika |
National |
|
Dicséret |
Bodor Éva Andrea |
Bíró Béla |
Tantárgyverseny |
2011-03-12 |
Matematika |
County level |
|
dicséret |
Aczél Andrea |
Bíró Judit |
Tantárgyverseny |
2011-03-12 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Bagoly Attila |
Bíró Judit |
Gordiusz Matematikaverseny |
2011-02-18 |
matematika |
County level |
III. |
|
Chituță Florin |
Bíró Judit |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2011-02-05 |
matematika |
National |
I. |
|
Mester Ágnes |
Bíró Judit |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2011-03-12 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Mester Ágnes |
Bíró Judit |
Tantárgyverseny |
2011-03-12 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Orbán A. Szabolcs |
Bíró Judit |
Tantárgyverseny |
2011-02-12 |
matematika |
County level |
I. |
|
Orbán M. Szabolcs |
Bíró Judit |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2011-02-05 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Orbán M. Szabolcs |
Bíró Judit |
Gordiusz Matematikaverseny |
2011-02-18 |
matematika |
County level |
I. |
|
Orbán M. Szabolcs |
Bíró Judit |
Tantárgyverseny |
2011-03-12 |
matematika |
County level |
III. |
|
Földi Zsuzsánna |
Bíró Judit |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2011-02-05 |
matematika |
County level |
III. |
|
Gál Béni |
Bíró Judit |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2011-03-01 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Gál Béni |
Bíró Judit |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2011-02-05 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Kilyén Nándor-Alpár |
Bíró Judit |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2011-03-12 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Kilyén Nándor-Alpár |
Bíró Judit |
Gordiusz Matematikaverseny |
2011-02-18 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Kilyén Nándor-Alpár |
Bíró Judit |
olimpiada de limba si literatura romana |
2015-02-05 |
limba si literatura romana |
County level |
|
mentiune |
Pulugor Alexandra |
Carmen Bodnari |
olimpiada de limba si literatura romana |
2015-02-05 |
limba si literatura romana |
County level |
|
mentiune |
Téglás Béla |
Carmen Bodnari |
Olimpiada de limba și literatura română |
2016-02-27 |
limba română |
County level |
|
mențiune |
Muscalu Hanna |
Carmen Bodnari |
limba și literatura română |
2016-02-27 |
limba română |
County level |
II. |
|
Răduţă Cristian |
Carmen Bodnari |
Olimpiada de limba și literatura română |
2016-02-27 |
limba română |
County level |
|
mantiune |
Creţu Csengele |
Carmen Bodnari |
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată |
2016-01-07 |
limba romănă |
County level |
I. |
|
Krecht Ábel |
Carmen Bodnari |
Olimpiada de limba și literatura română |
2017-03-18 |
|
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Carmen Bodnari |
Olimpiada de limba și literatura română |
2017-03-18 |
|
County level |
I. |
|
Muscalu Hanna |
Carmen Bodnari |
Olimpiada de limba și literatura română |
2017-03-18 |
|
County level |
|
mentiune |
Răduţă Cristian |
Carmen Bodnari |
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, |
2017-02-21 |
|
County level |
|
mentiune |
Răduţă Cristian |
Carmen Bodnari |
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, |
2017-02-21 |
|
County level |
|
mentiune |
Szőke Timea |
Carmen Bodnari |
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului |
2016-10-29 |
Lb romana |
County level |
|
Premiu special |
D-l Goe |
Carmen Bodnari |
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului |
2016-10-29 |
lb romana |
County level |
|
mentiune |
Caldura mare |
Carmen Bodnari |
Concurs judetean Lumea magica a teatrului |
2016-10-29 |
lb romana |
County level |
III. |
|
Vizita |
Carmen Bodnari |
Concurs judetean Lumea magica a teatrului |
2016-10-29 |
lb romana |
County level |
I. |
|
Bangyán Benjámin |
Carmen Bodnari |
Olimpiada de limba și literatura română |
2018-01-01 |
limba și literatura română |
County level |
I. |
|
Răduță Ana |
Carmen Bodnari |
Olimpiada Lectura ca abilitate de viață |
2018-01-01 |
limba și literatura română |
County level |
|
Mențiune |
Răduță Ana |
Carmen Bodnari |
Olimpiada de limba și literatura română |
2018-01-01 |
|
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Carmen Bodnari |
Olimpiada de limba și literatura română |
2018-01-01 |
|
County level |
I. |
|
Muscalu Hanna |
Carmen Bodnari |
Olimpiada de limba și literatura română |
2018-04-01 |
Limba și literatura română |
National |
III. |
|
Răduță Ana |
Carmen Bodnari |
Olimpiada de limba și literatura română |
2018-04-01 |
limba și literatura română |
National |
|
Mențiune |
Miklós Janka |
Carmen Bodnari |
Olimpiada de limba și literatura română |
2018-04-01 |
limba și literatura română |
National |
|
Mențiune |
Muscalu Hanna |
Carmen Bodnari |
Concurs interjudețean „Lumea magică a teatrului” |
2017-11-01 |
Limba și literatura română |
Regional |
|
Mențiune |
Gergely Abigél |
Carmen Bodnari |
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” |
2017-11-01 |
lb și lit română |
Regional |
|
Mențiune |
Bangyán Benjámin |
Carmen Bodnari |
Concursul interjudețean „Lumea magică a teatrului” |
2017-11-01 |
lb și lit. română |
Regional |
|
Premiu special |
Morea Alexandra |
Carmen Bodnari |
Concursul interjudețean „Lumea minunată a teatrului” |
2017-11-01 |
lb și lit română |
Regional |
|
Premiu special |
Damokos Zsófia |
Carmen Bodnari |
Concur interjudețean „Lumeaminunată a teatrului” |
2017-11-01 |
lb și lit română |
Regional |
|
Premiu special |
Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs |
Carmen Bodnari |
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” |
2017-11-01 |
lb. si lit. română |
Regional |
|
Premiu special |
Gödri-Martis Huba |
Carmen Bodnari |
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” |
2017-11-01 |
lb și lit română |
Regional |
|
Premiu special |
Krecht Hanna Regina |
Carmen Bodnari |
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” |
2017-11-01 |
Limba și literatura română |
Regional |
|
Premiu special |
Szőke Timea |
Carmen Bodnari |
olimpiada de limba si literatura romana |
2019-03-01 |
limba si literatura romana |
County level |
I. |
|
Răduță Ana |
Carmen Bodnari |
olimpiada de limba si literatura romana |
2019-04-01 |
limba si literatura romana |
National |
|
mentiune speciala |
Răduță Ana |
Carmen Bodnari |
olimpiada de limba si literatura romana |
2019-03-01 |
limba si literatura romana |
County level |
II. |
|
Muscalu Hanna |
Carmen Bodnari |
Olimpiada de limba și literatura română pentru minorități |
2020-02-20 |
|
County level |
I. |
|
Răduță Ana |
Carmen Bodnari |
Olimpiada de limba și literatura română |
2022-02-01 |
limba și literatura română |
County level |
|
mențiune |
Gocz Antónia |
Carmen Bodnari |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2011-02-18 |
matematika |
County level |
I. |
|
VI.osztályos matematika csapat |
Csáki Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2011-02-18 |
matematika |
County level |
II. |
|
VII.osztályos matematika csapat |
Csáki Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2011-02-18 |
matematika |
County level |
II. |
|
Élthes Zsombor |
Csáki Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2011-02-18 |
matematika |
County level |
V. |
dicséret |
Kis Hunor |
Csáki Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2011-02-18 |
matematika |
County level |
IX. |
dicséret |
Kopacz Tímea |
Csáki Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2011-02-18 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Zárug Bernadett |
Csáki Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2011-02-18 |
matematika |
County level |
III. |
|
Veres-Vitályos Álmos |
Csáki Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2011-02-18 |
matematika |
County level |
V. |
dicséret |
Fejér Ágnes |
Csáki Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2011-02-18 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Dancs Melinda |
Csáki Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2011-02-18 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Csákány Csongor |
Csáki Ágnes |
Tantárgyolimpiász |
2011-03-12 |
matematika |
County level |
I. |
II. díj |
Élthes Zsombor |
Csáki Ágnes |
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math |
2010-11-27 |
matematika |
County level |
V. |
|
Veres-Vitályos Álmos |
Csáki Ágnes |
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math |
2010-11-27 |
matematika |
County level |
I. |
dicséret |
Élthes Zsombor |
Csáki Ágnes |
Kenguru Matematikaverseny |
2011-03-18 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Veres-Vitályos Álmos |
Csáki Ágnes |
Kenguru Matematikaverseny |
2011-03-18 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Élthes Zsombor |
Csáki Ágnes |
Matematika olimpiasz megyei szakasz |
2012-03-10 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Élthes Zsombor |
Csáki Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2012-02-17 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Élthes Zsombor |
Csáki Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2012-02-17 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Fazkas István |
Csáki Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2012-02-17 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Veres-Vitályos Álmos |
Csáki Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2012-02-17 |
|
County level |
|
Dicséret |
Dancs Melinda |
Csáki Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2012-02-17 |
|
County level |
|
Dicséret |
Fejér Ágnes |
Csáki Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2012-02-17 |
|
County level |
|
Dicséret |
Keresztes Katalin |
Csáki Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2012-02-17 |
|
County level |
|
Dicséret |
Kis Hunor |
Csáki Ágnes |
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math |
2011-11-26 |
|
County level |
I. |
|
Élthes Zsombor |
Csáki Ágnes |
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math |
2011-11-26 |
Matematika |
National |
|
II. Díj |
Élthes Zsombor |
Csáki Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2012-02-17 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Zrínyis csapat V.osztály |
Csáki Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2012-02-17 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Zrínyis csapat VII.osztály |
Csáki Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2012-02-17 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Zrínyis csapat VIII.osztály |
Csáki Ágnes |
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny |
2012-04-26 |
egészségnevelés |
County level |
IV. |
|
Bende Ágota |
Csia Kinga Emese |
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny |
2012-04-26 |
egészségnevelés |
County level |
III. |
|
Dancs Réka |
Csia Kinga Emese |
Biológia tantárgyverseny |
2012-03-02 |
Biológia |
County level |
|
dícséret |
Dancs Réka |
Csia Kinga Emese |
Biológia tantárgyverseny |
2013-03-02 |
Biológia |
County level |
|
Dicséret |
Kozák Lóránd Richárd |
Csia Kinga Emese |
Biológia tantárgyverseny |
2013-03-02 |
Biológia |
County level |
I. |
|
Élthes Zsombor |
Csia Kinga Emese |
Biológia tantárgyverseny |
2013-03-02 |
Biológia |
County level |
I. |
|
Harșa Mihály |
Csia Kinga Emese |
Nyárádi Erasmus Gyula |
2013-05-11 |
Biológia |
National |
I. |
|
Harșa Mihály |
Csia Kinga Emese |
Biológia tantárgyverseny |
2014-03-01 |
Biológia |
County level |
|
dicséret |
Palkó Róbert |
Csia Kinga Emese |
Biológia tantárgyverseny |
2014-03-01 |
Biológia |
County level |
II. |
|
Balazsi-Bardocz Rita-Mária |
Csia Kinga Emese |
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny - Nyárádi Erasmus Gyula |
2014-05-10 |
Biológia |
National |
I. |
|
Márkos Zsolt |
Csia Kinga Emese |
Olimpada Stiinte pentru juniori |
2015-05-23 |
biológia |
County level |
IV. |
dicséret |
Pető Ágnes |
Csia Kinga Emese |
Descopera a lume sanatoasa-Egészségnevelés verseny |
2016-04-18 |
Biológia |
County level |
I. |
|
Fehér Anita |
Csia Kinga Emese |
E.Palade biológia tantárgyverseny |
2016-05-07 |
Biológia |
County level |
II. |
|
Némethi Panna |
Csia Kinga Emese |
E.Palade biológia tantárgyverseny |
2016-05-07 |
Biológia |
County level |
IV. |
|
Terza Árpád Hunor |
Csia Kinga Emese |
E.Palade biológia tantárgyverseny |
2016-05-07 |
Biológia |
County level |
I. |
|
Krecht Hanna Regina |
Csia Kinga Emese |
Bolyai Farkas országos tantárgyverseny |
2016-05-07 |
Biológia |
National |
|
különdíj |
Damokos Kinga |
Csia Kinga Emese |
Biológia tantárgyverseny |
2017-03-11 |
Biológia |
County level |
II. |
|
Balázs Márton |
Csia Kinga Emese |
E.Palade tantárgyverseny |
2017-05-06 |
Biológia |
County level |
III. |
|
Zsugán-Gedeon Balázs |
Csia Kinga Emese |
E.Palade tantárgyverseny |
2017-05-06 |
Biológia |
County level |
IV. |
|
Krecht Hanna Regina |
Csia Kinga Emese |
Nyárádi Erasmus Gyula tantárgyverseny |
2017-05-06 |
Biológia |
National |
III. |
|
Mátyás Adrienn |
Csia Kinga Emese |
Biológia Tantárgyverseny |
2017-03-11 |
Biológia |
County level |
III. |
|
Mátyás Adrienn |
Csia Kinga Emese |
Biológia Tantárgyverseny |
2017-03-11 |
Biológia |
County level |
III. |
|
Fehér Anita |
Csia Kinga Emese |
Biológia tantárgyverseny |
2018-03-03 |
Biológia |
County level |
I. |
|
Csősz Albert-Sándor |
Csia Kinga Emese |
Biológia tantárgyverseny |
2018-03-03 |
biológia |
County level |
I. |
|
Pakucs-Damokos Tamás |
Csia Kinga Emese |
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny |
2018-03-10 |
biológia |
National |
I. |
|
Krecht Hanna Regina |
Csia Kinga Emese |
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny |
2018-03-10 |
biológia |
National |
II. |
|
Kozsokár Gergő |
Csia Kinga Emese |
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny |
2019-03-02 |
biológia |
National |
I. |
|
Krecht Hanna Regina |
Csia Kinga Emese |
E. Palade biológia tantárgyverseny |
2019-05-11 |
Biológia |
County level |
III. |
|
Nagy-Bagoly Zora |
Csia Kinga Emese |
Biológia Tantárgyverseny |
2019-03-09 |
biológia |
County level |
III. |
|
Sütő Kriszta-Zsófia |
Csia Kinga Emese |
Tudományos Diákköri Konferencia |
2019-03-19 |
biológia |
County level |
II. |
|
Fehér Anita |
Csia Kinga Emese |
SapiSentia II. |
2018-11-27 |
vetélkedő |
County level |
I. |
|
Marhát Antónia |
Csia Kinga Emese |
Tudományos Diákköri Konferencia |
2019-03-19 |
biológia |
County level |
II. |
|
Mátyás Adrienn |
Csia Kinga Emese |
SapiSentia II. |
2019-11-27 |
vetélkedő |
County level |
I. |
|
Sorbán Ágota |
Csia Kinga Emese |
SapiSentia II. |
2018-11-27 |
vetélkedő |
County level |
I. |
|
Gödri Ünige-Abigél |
Csia Kinga Emese |
Tudományos Diákköri Konferencia |
2019-03-19 |
biológia |
County level |
I. |
|
Crețu Csanád |
Csia Kinga Emese |
Tudományos Diákköri Konferencia |
2019-03-19 |
biológia |
County level |
I. |
|
Kozsokár Gergő |
Csia Kinga Emese |
Bölcs Diákok |
2019-01-01 |
|
County level |
II. |
|
Sejtek |
Csia Kinga Emese |
SapiSentia III |
2019-11-21 |
|
County level |
III. |
|
Krecht Hanna Regina |
Csia Kinga Emese |
SapiSentia III |
2019-11-21 |
|
County level |
III. |
|
Szabo Zenko |
Csia Kinga Emese |
SapiSentia III |
2019-11-21 |
|
County level |
III. |
|
Bartha Zsofia |
Csia Kinga Emese |
Biológia Tantárgyverseny |
2020-03-07 |
Biológia |
County level |
I. |
|
Pakucs-Damokos Tamás |
Csia Kinga Emese |
Biológia Tantárgyverseny |
2020-03-07 |
Biológia |
County level |
II. |
|
Nemethy Adrienn |
Csia Kinga Emese |
XI.Regionális Környezetvédelmi Diákkonferencia |
2020-02-22 |
biológia |
Regional |
III. |
|
Marhát Antónia |
Csia Kinga Emese |
XI.Regionális Környezetvédelmi Diákkonferencia |
2020-02-22 |
Biológia |
Regional |
III. |
|
Sorbán Boglárka |
Csia Kinga Emese |
Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny |
2021-03-06 |
biológia |
National |
|
dicséret |
Pál Gergő |
Csia Kinga Emese |
Bölcs Diákok |
2021-04-30 |
biológia |
National |
II. |
|
Nem tudjuk hol a máj |
Csia Kinga Emese |
I. Kárpát-Medencei Kindler József-Láng István Fenntartható Fejlődés Tanulmányi Verseny |
2021-09-25 |
biológia |
International |
I. |
határon túli veresenyzők kategóriában |
Krecht Hanna Regina |
Csia Kinga Emese |
Tantárgyverseny |
2022-01-01 |
Biológia |
County level |
II. |
|
Bálint Gyopár |
Csia Kinga Emese |
Tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Biológia |
County level |
III. |
|
Pakucs-Damokos Tamás |
Csia Kinga Emese |
Herman Ottó KÁRPÁT-MEDENCEI BIOLÓGIA VERSENY |
2022-03-05 |
Biológia |
National |
|
dicséret |
Bujdosó Fruzsina |
Csia Kinga Emese |
G.E. Palade |
2022-05-14 |
Biológia |
County level |
III. |
|
Edler Anna |
Csia Kinga Emese |
G.E. Palade |
2022-05-14 |
Biológia |
County level |
VI. |
dicséret |
Papp Zalán-Magor |
Csia Kinga Emese |
Nyárádi Erasmus Gyula |
2022-05-14 |
Biológia |
National |
I. |
|
Pakucs-Damokos Tamás |
Csia Kinga Emese |
Nyárádi Erasmus Gyula |
2022-05-14 |
Biológia |
National |
IV. |
dicséret |
Mátyás Emese |
Csia Kinga Emese |
Gelei József |
2022-05-06 |
Biológia |
County level |
IV. |
dicséret |
Szász Krisztián |
Csia Kinga Emese |
Gelei József Tantárgyverseny |
2022-05-06 |
Biológia |
County level |
I. |
|
Pakucs-Damokos Tamás |
Csia Kinga Emese |
Gelei József Tantárgyverseny |
2022-05-06 |
Biológia |
County level |
III. |
|
Bálint Gyopár |
Csia Kinga Emese |
Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny |
2019-02-17 |
ének |
National |
|
dicséret |
Balázs Gergő |
Csia Kinga Emese |
XIX Tiszta Forrás Népdalvedélkedő |
2021-10-09 |
ének |
County level |
I. |
|
Balázs Gergő |
Csia Kinga Emese |
Gelei József |
2022-05-28 |
biológia |
National |
I. |
|
Pakucs-Damokos Tamás |
Csia Kinga Emese |
Gelei József Országos Biológia Tantárgyverseny |
2022-05-28 |
biológia |
National |
V. |
dicséret |
Bálint Gyopár |
Csia Kinga Emese |
Tudományos Ismeretterjesztő Társulat és a Természet Világa folyóirat - NKA által támogatott - XXXI. |
2022-03-30 |
biológia |
International |
|
díjazott |
Krecht Hanna Regina |
Csia Kinga Emese |
Nyárádi Erasmus Gyula Biológia Tantárgyverseny |
2022-04-20 |
biológia |
County level |
|
dicséret |
Krecht Hanna Regina |
Csia Kinga Emese |
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny |
2022-10-20 |
magyar |
County level |
I. |
|
Balázs Gergő |
Csia Kinga Emese |
XXXIII. Herman Ottó Kárpát-Medencei Biológia Verseny |
2023-03-04 |
Biológia |
National |
|
különdíj |
Sorbán-Lepedus Zsófia |
Csia Kinga Emese |
XXXIII. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny |
2023-03-04 |
Biológia |
National |
|
különdíj |
Bagoly Kata |
Csia Kinga Emese |
XXXIII. Herman Ottó Kárp |
2023-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Csia Kinga Emese |
XXXIII. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny |
2023-03-04 |
Biológia |
National |
|
különdíj |
Bujdosó Fruzsina |
Csia Kinga Emese |
XXXIII. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny |
2023-03-04 |
Biológia |
National |
|
különdíj |
Benedek Botond |
Csia Kinga Emese |
Gelei József Országos Biológia Tantárgyverseny |
2023-03-23 |
Biológia |
County level |
I. |
|
Fülöp Véda |
Csia Kinga Emese |
Ifjúsági Bolyai pályázat |
2023-01-26 |
biológia |
International |
|
dicséret |
Krecht Hanna Regina |
Csia Kinga Emese |
Apáthy István Felvételi Tantárgyverseny |
2023-03-18 |
biológia |
National |
|
felvételt nyert a BBTE Biológia szakára |
Sütő Katinka Nóra |
Csia Kinga Emese |
Gelei József Országos Biológia Tantárgyverseny |
2023-04-29 |
Biológia |
National |
II. |
|
Fülöp Véda |
Csia Kinga Emese |
Nyárádi Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny |
2023-05-06 |
Biológia |
National |
V. |
dicséret |
Sztojka Csanád |
Csia Kinga Emese |
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) |
2023-05-10 |
biológia |
National |
|
különdíj |
Fülöp Zsigmond-Zsolt |
Csia Kinga Emese |
Fajok Olimpiája |
2023-05-10 |
biológia |
National |
|
különdíj |
Boros- Márton Fruzsina |
Csia Kinga Emese |
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) |
2023-05-10 |
biológia |
National |
|
különdíj |
Deák Zalán-Gyárfás |
Csia Kinga Emese |
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) |
2023-05-10 |
biológia |
National |
|
különdíj |
Kinda Jázmin |
Csia Kinga Emese |
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) |
2023-05-10 |
biológia |
National |
|
különdíj |
Sándor Kinga |
Csia Kinga Emese |
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) |
2023-05-10 |
biológia |
National |
|
különdíj |
Nagy Adrienn |
Csia Kinga Emese |
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) |
2023-03-23 |
biológia |
Regional |
|
különdíj |
Tóth Zalán |
Csia Kinga Emese |
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) |
2023-03-23 |
biológia |
Regional |
|
különdíj |
Both Ágnes |
Csia Kinga Emese |
Fajok Olimpiája |
2023-03-23 |
biológia |
Regional |
|
különdíj |
Buzsi Máté |
Csia Kinga Emese |
Fajok Olimpiája (Természetbarát Iskola) |
2023-05-10 |
biológia |
National |
|
különdíj |
Nagy Attila |
Csia Kinga Emese |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-03-12 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Dosa Csanád |
Darvas Ibolya |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-03-12 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Máthé Ervin |
Darvas Ibolya |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-03-12 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix |
Darvas Ibolya |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-03-12 |
Matematika |
County level |
VI. |
|
Balog Milán |
Darvas Ibolya |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-03-12 |
Matematika |
County level |
VII. |
|
Vass Barbara-Nikolette |
Darvas Ibolya |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-03-12 |
Matematika |
County level |
VIII. |
|
Csata-Bede Gáspár |
Darvas Ibolya |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2011-02-05 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Orbán Eszter |
Deák Éva |
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny |
2011-03-12 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Mester-Nagy Levente |
Deák Éva |
Gordiusz Matematikaverseny |
2011-02-18 |
Matematika |
County level |
VII. |
|
Mester-Nagy Levente |
Deák Éva |
Gordiusz Matematikaverseny |
2011-02-18 |
Matematika |
County level |
VIII. |
|
Orbán Eszter |
Deák Éva |
Gordiusz Matematikaverseny |
2011-02-18 |
Matematika |
County level |
VI. |
|
Pintér Viktória |
Deák Éva |
Gordiusz Matematikaverseny |
2011-02-18 |
Matematika |
County level |
IX. |
|
Meliszek Ágoston |
Deák Éva |
Gordiusz Matematikaverseny |
2011-02-18 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Demeter Magor |
Deák Éva |
Gordiusz Matematikaverseny |
2011-02-18 |
Matematika |
County level |
VIII. |
|
Tőkés Tímea |
Deák Éva |
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny |
2011-04-18 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Mester-Nagy Levente |
Deák Éva |
Gordiusz Matematikaverseny |
2011-02-18 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Holinka Botond |
Deák Éva |
Lumina Math Matematikavereseny |
2010-11-27 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Lumina Math Matematikavereseny |
2010-11-27 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Veres-Vitályos Áron |
Deák Éva |
Lumina Math Matematikavereseny |
2010-11-27 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Harkó Csanád |
Deák Éva |
Lumina Math Matematikavereseny |
2010-11-27 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Máté Zsolt |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2011-02-18 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2011-03-12 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Veres-Vitályos Áron |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2013-10-11 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Wattafa |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2012-02-10 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2012-02-10 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Bănică-Solymosi Írisz |
Deák Éva |
Gordiusz Matematikaverseny |
2012-02-10 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Mester-Nagy Levente |
Deák Éva |
Gordiusz Matematikaverseny |
2012-02-10 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Pap Jenő Attila |
Deák Éva |
Gordiusz Matematikaverseny |
2012-02-10 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Dinu Andrea |
Deák Éva |
Gordiusz Matematikaverseny |
2012-02-10 |
Matematika |
County level |
VIII. |
|
Kerekes Imre |
Deák Éva |
Gordiusz Matematikaverseny |
2012-02-10 |
Matematika |
County level |
IX. |
|
Gergely Tas |
Deák Éva |
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny |
2012-03-10 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Kis Anna Bernadett |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2011-10-14 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Csillagok |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2012-02-10 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Nagy Gellért |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2012-02-10 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Para Eszter |
Deák Éva |
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny |
2012-04-20 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Kis Anna Bernadett |
Deák Éva |
Adolf Haimovici Alkalmazott MatematikaVerseny |
2012-03-10 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Szőke Szidónia |
Deák Éva |
Lumina Math Matematikaverseny |
2011-11-26 |
Matematika |
National |
III. |
|
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Lumina Math Matematikaverseny |
2011-11-26 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Harkó Csanád |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2013-10-11 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Kobaktörők |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyveseny |
2013-03-09 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Élthes Zsombor |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyveseny |
2013-03-09 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Kis Hunor |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2013-03-09 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2013-03-09 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Harkó Csanád |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2013-03-09 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Rab Zsolt |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2013-03-09 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Molnár Zsombor |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2013-03-09 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Molnár Zsombor |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2013-03-09 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Szász Zsombor |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2013-03-09 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Kondor Sándor-Botond |
Deák Éva |
Luminamat Matematikaverseny |
2012-11-15 |
Matematika |
National |
III. |
|
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) |
2013-02-09 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) |
2013-03-05 |
Matematika |
National |
II. |
Minisztériumi III. díj |
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2013-02-15 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2013-02-15 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Bănică-Solymosi Írisz |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2013-02-15 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Nagy Gellért |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2013-02-15 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Para Eszter |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2013-02-15 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Veres-Vitályos Álmos |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2013-02-15 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Élthes Zsombor |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2013-02-15 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Dávid Szilárd |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2013-02-15 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Kis Hunor |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2013-02-15 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Kis Hunor |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2013-02-15 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Molnár Zsombor |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2013-02-15 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Rab Zsolt |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) |
2013-02-05 |
Matematika |
National |
II. |
Minisztériumi Dícsérety |
Élthes Zsombor |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2013-03-16 |
Matematika |
International |
|
Dícséret |
Élthes Zsombor |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) |
2013-02-05 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Rab Zsolt |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2014-03-08 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Márkos Zsolt |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2014-03-08 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Para Eszter |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2014-03-08 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Molnár Zsombor |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2014-03-08 |
|
County level |
I. |
|
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2014-03-08 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Élthes Zsombor |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2014-03-08 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Bolyi Matematika csapatverseny |
2013-11-23 |
Matematika |
National |
IV. |
|
Wattafa |
Deák Éva |
Lumina Math Matematikaverseny |
2013-11-16 |
Matematika |
National |
III. |
|
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Lumina Math Matematikaverseny |
2013-11-16 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) |
2013-12-21 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Damokos Kinga |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) |
2013-12-21 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Márkos Zsolt |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) |
2013-12-21 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Rab Zsolt |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) |
2013-12-21 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Élthes Zsombor |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) |
2013-12-21 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) |
2013-12-21 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Ferencz Eszter |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) |
2013-12-21 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Laczkó Petra |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) |
2013-12-21 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) |
2013-12-21 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Harkó Csanád |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) |
2014-02-08 |
Matematika |
National |
II. |
Minisztériumi Dícséret |
Élthes Zsombor |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) |
2014-02-08 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Rab Zsolt |
Deák Éva |
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) |
2014-03-01 |
Matematika |
National |
I. |
Minisztériumi II.díj |
Ferencz Eszter |
Deák Éva |
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) |
2014-03-01 |
Matematika |
National |
III. |
Minisztériumi Dícséret |
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) |
2014-03-01 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) |
2014-03-01 |
Matematika |
National |
II. |
Minisztériumi Dícséret |
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2014-03-08 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Rab Zsolt |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2014-03-08 |
|
County level |
|
Dícséret |
Szász Zsombor |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2014-03-08 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Ferencz Eszter |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2014-02-21 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2014-02-21 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2014-02-21 |
Matematika |
County level |
VII. |
|
Ferencz Eszter |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2014-02-21 |
Matematika |
County level |
VII. |
|
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2014-02-21 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Bănică-Solymosi Írisz |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2014-02-21 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Harkó Csanád |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2014-02-21 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Márkos Zsolt |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2014-02-21 |
Matematika |
County level |
IX. |
|
Rab Zsolt |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2014-03-14 |
Matematika |
International |
|
Dícséret (minisztériumi Dícséret ) |
Rab Zsolt |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2014-03-14 |
Matematika |
International |
|
Dícséret (minisztériumi Dícséret ) |
Élthes Zsombor |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) |
2014-05-03 |
Matematika |
International |
II. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) |
2014-05-03 |
Matematika |
International |
III. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) |
2014-05-03 |
Matematika |
International |
III. |
|
Ferencz Eszter |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) |
2014-05-03 |
Matematika |
International |
II. |
|
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2014-02-21 |
Matematika |
County level |
IX. |
Dícséret |
Nagy Gellért |
Deák Éva |
Bolyi Matematika csapatverseny |
2013-10-11 |
Matematika |
County level |
V. |
Dícséret |
Indiánok |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Lumina Math Matematikaverseny |
2014-11-22 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Lumina Math Matematikaverseny |
2014-11-22 |
Matematika |
National |
|
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2014-10-17 |
Matematika |
County level |
VI. |
|
Kockakvart |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) |
2015-01-17 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) |
2015-01-17 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) |
2015-01-17 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Ferencz Eszter |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) |
2015-01-17 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) |
2015-01-17 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Szabó Richárd |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) |
2015-01-17 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Borcsa Hunor-Mihály |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) |
2015-01-17 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Rab Zsolt |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) |
2015-02-27 |
Matematika |
National |
II. |
minisztériumi III. |
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) |
2015-02-27 |
Matematika |
National |
II. |
minisztériumi dícséret |
Máté Zsolt |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) |
2015-02-27 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Bakó Bence |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) |
2015-02-28 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) |
2015-02-27 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Szabó Richárd |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
V. |
Dícséret |
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Borcsa Hunor-Mihály |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Máté Zsolt |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Bakó Bence |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
VIII. |
Dícséret |
Szabó Richárd |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
IX. |
Dícséret |
Para Eszter |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Vojkuj Csongor |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Rab Zsolt |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Richter-Cserey Mátyás |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
IX. |
Dícséret |
Márkos Zsolt |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2015-03-14 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2015-03-14 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2015-03-14 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Szabó Richárd |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2015-03-14 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2015-03-14 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Para Eszter |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2015-03-14 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Tumó Szilárd-Zsolt |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2015-03-14 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Bakó Bence |
Deák Éva |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2015-03-07 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2015-03-07 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2015-03-14 |
Matematika |
County level |
|
|
Rab Zsolt |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) |
2015-01-17 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Máté Zsolt |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-04-02 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2015-04-10 |
Matematika |
International |
I. |
|
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2015-04-10 |
Matematika |
International |
III. |
|
Máté Zsolt |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2015-04-10 |
Matematika |
International |
|
Dícséret |
Bakó Bence |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2015-04-10 |
Matematika |
International |
|
Dícséret |
Szabó Richárd |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 |
2015-05-01 |
Matematika |
International |
|
Dícséret |
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2015-05-16 |
Matematika |
National |
I. |
Minisztériumi II |
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Luminamath Matematikaverseny |
2015-12-05 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Luminamath Matematikaverseny |
2015-12-05 |
Matematika |
National |
III. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2016-01-16 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2016-01-16 |
|
County level |
II. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2016-01-16 |
|
County level |
III. |
|
Ferencz Eszter |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2016-01-16 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Máté Zsolt |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2016-01-16 |
|
County level |
|
Dícséret |
Szabó Richárd |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2016-01-16 |
|
County level |
|
Dícséret |
Harkó Csanád |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2016-01-16 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Bănică-Solymosi Írisz |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2016-01-16 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Para Eszter |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2016-01-16 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Márkos Zsolt |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2015-10-16 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Fekete Macskák |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12) |
2016-01-08 |
|
County level |
|
Dícséret |
2(f+1.i) |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2016-02-12 |
Matematika |
National |
II. |
|
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2016-02-12 |
Matematika |
National |
III. |
MInisztériumi Dícséret |
Máté Zsolt |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2016-02-12 |
Matematika |
National |
III. |
MInisztériumi Dícséret |
Bănică-Solymosi Írisz |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-02-19 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-02-19 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-02-19 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Ferencz Eszter |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-02-19 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Szabó Richárd |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-02-19 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Borcsa Hunor-Mihály |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-02-19 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Bănică-Solymosi Írisz |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-02-19 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Harkó Csanád |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-02-19 |
Matematika |
County level |
VII. |
Dícséret |
Scridon Teodor |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-02-19 |
Matematika |
County level |
VII. |
Dícséret |
Máté Zsolt |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-02-19 |
Matematika |
County level |
VIII. |
Dícséret |
Tumó Szilárd-Zsolt |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-02-19 |
Matematika |
County level |
X. |
Dícséret |
Csurulya Árpád |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-02-19 |
Matematika |
County level |
V. |
Dícséret |
Kovács Hanna |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-02-19 |
Matematika |
County level |
X. |
Dícséret |
Damokos Kinga |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-02-19 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Élthes Zsombor |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-02-19 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Richter-Cserey Mátyás |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-02-19 |
Matematika |
County level |
VI. |
Dícséret |
Fodor Orsolya |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-02-19 |
Matematika |
County level |
IX. |
Dícséret |
Márkos Zsolt |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2016-03-19 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2016-03-19 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2016-03-19 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Borcsa Hunor-Mihály |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2016-03-19 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2016-03-19 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Tumó Szilárd-Zsolt |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2016-03-19 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Harkó Csanád |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2016-03-19 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Márkos Zsolt |
Deák Éva |
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny |
2016-03-19 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Sárkány István |
Deák Éva |
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny |
2016-05-07 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Sárkány István |
Deák Éva |
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny |
2016-03-19 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Bordás Arnold-István |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) |
2016-04-02 |
Matematika |
National |
I. |
MInisztériumi II. |
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) |
2016-04-02 |
Matematika |
National |
II. |
MInisztériumi III. |
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) |
2016-04-02 |
Matematika |
National |
X. |
Különdíj |
Ferencz Eszter |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2016-05-15 |
Matematika |
International |
II. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2016-05-15 |
Matematika |
International |
II. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Sapientia ECN (Efficiency Challenge Networking )Matematikaverseny |
2016-05-21 |
Matematika |
Special |
I. |
|
Számkivetettek(ECN) |
Deák Éva |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2016-03-18 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2016-05-21 |
Matematika |
National |
I. |
MInisztériumi I. |
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2016-10-14 |
Matematika |
County level |
VI. |
|
Hölgyek a Négyzeten |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2016-10-14 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Nemdohányzó Klub |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12 |
2017-01-06 |
Matematika |
Regional |
II. |
|
Nemo |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) |
2017-01-14 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) |
2017-01-14 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Máté Zsolt |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) |
2017-01-14 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) |
2017-01-14 |
Matematika |
County level |
IV. |
Dícséret |
Bakó Bence |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) |
2017-01-14 |
Matematika |
County level |
V. |
Dícséret |
Harkó Csanád |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) |
2017-01-14 |
Matematika |
County level |
VI. |
Dícséret |
Demeter Ábel |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) |
2017-01-14 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2017-02-24 |
Matematika |
National |
III. |
Minisztériumi dícséret |
Máté Zsolt |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2017-02-24 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Bakó Bence |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2017-02-24 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Demeter Ábel |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2017-02-24 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Harkó Csanád |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2017-02-24 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-17 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-17 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Koszta Andrea |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-17 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Ferencz Eszter |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-17 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-17 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Máté Zsolt |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-17 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Bakó Bence |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-17 |
Matematika |
County level |
IV. |
Dícséret |
Szabó Richárd |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-17 |
Matematika |
County level |
V. |
Dícséret |
Harkó Csanád |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-17 |
Matematika |
County level |
VIII. |
Dícséret |
Bănică-Solymosi Írisz |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) |
2017-03-11 |
Matematika |
National |
I. |
Minisztériumi I. díj |
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) |
2017-03-11 |
Matematika |
National |
VIII. |
Dícséret |
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Máté Zsolt |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Bănică-Solymosi Írisz |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny |
2017-03-18 |
Matematika |
County level |
VI. |
Dícséret |
Buzsi Miksa |
Deák Éva |
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny |
2017-03-18 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Bordás Arnold-István |
Deák Éva |
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny |
2017-03-18 |
Matematika |
County level |
VIII. |
Dícséret |
Máté Kincső-Gyopár |
Deák Éva |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2017-03-31 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 |
2017-04-29 |
Matematika |
International |
III. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 |
2017-04-29 |
Matematika |
International |
III. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2017-05-20 |
Matematika |
National |
III. |
Minisztériumi Dícséret |
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
LuminaMath Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Bálint Zsombor-András |
Deák Éva |
LuminaMath Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Pakucs-Damokos Karolina |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2018-01-20 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2018-01-20 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2018-01-20 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Vitus Szabolcs |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2018-01-20 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Máté Zsolt |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2018-01-20 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Bănică-Solymosi Írisz |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2018-01-20 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Bakó Bence |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2018-01-20 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Szabó Richárd |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2018-01-20 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2018-02-02 |
Matematika |
National |
II. |
Minisztériumi III. |
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2018-02-02 |
Matematika |
National |
III. |
Minisztériumi Dícséret |
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2018-02-02 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Vitus Szabolcs |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2018-02-02 |
Matematika |
National |
I. |
Minisztériumi I. |
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2018-02-02 |
Matematika |
National |
II. |
Minisztériumi II. |
Bănică-Solymosi Írisz |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2018-02-02 |
Matematika |
National |
III. |
Minisztériumi Dícséret |
Máté Zsolt |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2018-02-02 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Bakó Bence |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Seres Renáta |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Bíró Maja |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Nagy-Bagoly Zora |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Gál Bence |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Balog Milán |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Pakucs-Damokos Karolina |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Răduță Ana |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Farkas Krisztina-Diana |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Vitus Szabolcs |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Bakó Bence |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Szabó Richárd |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Máté Zsolt |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Bănică-Solymosi Írisz |
Deák Éva |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2018-03-02 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Seres Renáta |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8 |
2017-10-13 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Réka + Maja*Ana-Bence= Matek |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2018-03-10 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Bálint Zsombor-András |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2018-03-10 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Răduță Ana |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2018-03-10 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Seres Róbert |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2018-03-10 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Seres Renáta |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2018-03-10 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Csiszér Csanád |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2018-03-10 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2018-03-10 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Vitus Szabolcs |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2018-03-10 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Demeter Ábel-Bence |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2018-03-10 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Máté Zsolt |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2018-03-10 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2018-03-16 |
Matematika |
International |
|
Dícséret |
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2018-03-16 |
Matematika |
International |
|
Dícséret |
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2018-03-16 |
Matematika |
International |
|
Dícséret |
Máté Zsolt |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2018-03-16 |
Matematika |
International |
|
Dícséret |
Bănică-Solymosi Írisz |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2018-03-16 |
Matematika |
International |
|
Dícséret |
Bálint Hunor Ferenc |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2018-10-12 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Számbúvárok |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2018-10-12 |
Matematika |
County level |
VI. |
|
Blue life |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2018-09-12 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Nem a részvétel hanem a fontos |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2019-01-11 |
Matematika |
Regional |
III. |
|
Lábtekerészeti körduplány |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2019-01-11 |
Matematika |
Regional |
V. |
|
Nem a részvétel hanem a fontos |
Deák Éva |
LuminaMath Matematikaverseny |
2018-11-24 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Bálint Zsombor-András |
Deák Éva |
LuminaMath Matematikaverseny |
2018-11-24 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Seres Renáta |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2019-01-26 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Nagy-Bagoly Zora |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2019-01-26 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Bálint Zsombor-András |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2019-01-26 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Pakucs-Damokos Karolina |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2019-01-26 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Kovács Álmos |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2019-01-26 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Demeter Gergő |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2019-01-26 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Kotró Előd |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2019-01-26 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Csiszér Csanád |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2019-01-26 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Vitus Szabolcs |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2019-01-26 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2019-01-26 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2019-03-01 |
Matematika |
National |
III. |
Minisztériumi Dícséret |
Kovács Álmos |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2019-03-01 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Demeter Gergő |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2019-03-01 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Vitus Szabolcs |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2019-04-28 |
Matematika |
International |
|
Dícséret |
Kovács Álmos |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2019-04-28 |
Matematika |
International |
III. |
minisztériumi Dícséret |
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2019-03-16 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Demeter Gergő |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2019-03-01 |
Matematika |
National |
II. |
minisztériumi III. |
Kotró-Kosztándi Anna |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2019-03-16 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Kovács Álmos |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2019-03-16 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Tunyogi Kata |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2019-03-16 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Veres Bulcsú |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2019-03-16 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Vitus Szabolcs |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2019-03-16 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2019-03-16 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Bálint Zsombor-András |
Deák Éva |
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny |
2019-03-16 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Ráduly István-Hunor |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2019-03-16 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Seres Renáta |
Deák Éva |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2019-03-22 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Seres Renáta |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
IV. |
Dícséret |
Seres Renáta |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
VI. |
Dícséret |
Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
VIII. |
Dícséret |
Bálint Zsombor-András |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
IX. |
Dícséret |
Nagy-Bagoly Zora |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Gál Bence |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Seres Róbert |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Török Bálint |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Veres Vivien |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Kovács Álmos |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Demeter Gergő |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
V. |
Dícséret |
Kotró Előd |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
VI. |
Dícséret |
Balázs Márton |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
VII. |
Dícséret |
Szabó János |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
IX. |
Dícséret |
Sándor László-Márk |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
X. |
Dícséret |
Ilyés Norbert István |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
IV. |
Dícséret |
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
VII. |
Dícséret |
Farkas Krisztina-Diana |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
IX. |
Dícséret |
Simon-Zsók Anett |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Vitus Szabolcs |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2019-10-11 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Nem tudjuk |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2019-10-11 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
C-sek |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2019-10-11 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Névtelenek |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2020-01-18 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Bálint Zsombor-András |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2020-01-18 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Seres Renáta |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2020-01-18 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Demeter Gergő |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2020-01-18 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Kovács Álmos |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2020-01-18 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Parajdi Tarján |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2020-01-18 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Kotró Előd |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2020-01-18 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2020-01-18 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Vitus Szabolcs |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2020-02-14 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Demeter Gergő |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2020-02-14 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) |
2020-02-14 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Vitus Szabolcs |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Seres Róbert |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
VI. |
Dícséret |
Gál Bence |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
VII. |
Dícséret |
Török Bálint |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Seres Renáta |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Bálint Zsombor-András |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Kotró Előd |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Demeter Gergő |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Kovács Álmos |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
V. |
Dícséret |
Balázs Márton |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
VI. |
Dícséret |
Szabó János |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Sándor László-Márk |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Farkas Krisztina-Diana |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
V. |
Dícséret |
Vitus Szabolcs |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
VI. |
|
Vörös Ábel-Etele |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
VIII. |
Dícséret |
Tunyogi Kata |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Boga Zsombor |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2021-01-08 |
Matematika |
Regional |
V. |
|
Nem a részvétel hanem a fontos |
Deák Éva |
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) |
2021-03-20 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Parajdi Tarján |
Deák Éva |
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) |
2021-03-20 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Laczkó Csongor-Lóránd |
Deák Éva |
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) |
2021-03-20 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Boga Zsombor |
Deák Éva |
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) |
2022-03-05 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Parajdi Tarján |
Deák Éva |
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) |
2022-03-05 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Péter Csongor-Attila |
Deák Éva |
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) |
2022-03-05 |
Matematika |
County level |
II. |
Dícséret |
Kotró Előd |
Deák Éva |
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) |
2022-03-05 |
Matematika |
County level |
III. |
Dícséret |
Kovács Álmos |
Deák Éva |
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) |
2022-03-05 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Simon Otilía Réka |
Deák Éva |
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) |
2022-03-05 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Bartha Szabolcs |
Deák Éva |
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) |
2022-03-05 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Albert Réka |
Deák Éva |
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) |
2022-03-05 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Fülöp Zsigmond-Zsolt |
Deák Éva |
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) |
2022-03-05 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Olosz Gábor |
Deák Éva |
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) |
2022-03-05 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Deák Zalán-Gyárfás |
Deák Éva |
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) |
2022-03-05 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Domokos Hunor-Tas |
Deák Éva |
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) |
2022-03-05 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Máthé Szabolcs |
Deák Éva |
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) |
2022-03-05 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Orbán Vilmos |
Deák Éva |
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) |
2022-03-05 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Bereczki Balázs |
Deák Éva |
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) |
2022-03-05 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Pieldner Ádám |
Deák Éva |
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) |
2022-03-05 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Dezső Szilárd |
Deák Éva |
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) |
2022-03-05 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Kovács Koppány |
Deák Éva |
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) |
2022-04-21 |
Matematika |
National |
III. |
minisztériumi dícséret |
Dezső Szilárd |
Deák Éva |
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) |
2022-04-21 |
Matematika |
National |
III. |
minisztériumi dícséret |
Albert Réka |
Deák Éva |
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) |
2022-04-21 |
Matematika |
National |
VI. |
minisztériumi dícséret |
Kovács Koppány |
Deák Éva |
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) |
2022-03-26 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Daragus Csanád-Dávid |
Deák Éva |
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) |
2022-03-26 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Kristály Szilárd |
Deák Éva |
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) |
2022-03-26 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Dezső Szilárd |
Deák Éva |
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) |
2022-03-26 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Máthé Szabolcs |
Deák Éva |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2022-03-18 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Fülöp Zsigmond-Zsolt |
Deák Éva |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2022-03-18 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Deák Zalán-Gyárfás |
Deák Éva |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2022-03-18 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Albert Réka |
Deák Éva |
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) |
2022-04-16 |
Matematika |
National |
|
mențiune de onoare |
Kristály Szilárd |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12 osztály) |
2022-01-07 |
Matematika |
Regional |
III. |
|
Nem a részvétel hanem a fontos |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12 osztály) |
2019-06-22 |
Matematika |
International |
II. |
|
Nem a részvétel hanem a fontos |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12 osztály) |
2021-06-26 |
Matematika |
International |
I. |
|
Nem a részvétel hanem a fontos |
Deák Éva |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2022-05-14 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Fülöp Zsigmond-Zsolt |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny (3-8 osztály) |
2021-10-15 |
Matematika |
County level |
VI. |
Dícséret |
Erdei Emberek |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny (3-8 osztály) |
2021-10-15 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Versenyzők |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny (3-8 osztály) |
2021-10-15 |
Matematika |
County level |
IV. |
Dícséret |
3+1-es Gang |
Deák Éva |
XV. Dürer Verseny |
2022-02-05 |
Matematika |
National |
I. |
|
The irrational 3 |
Deák Éva |
XV. Dürer Verseny |
2022-02-05 |
Matematika |
National |
X. |
|
Triangulum |
Deák Éva |
XV. Dürer Verseny |
2021-12-16 |
|
Regional |
I. |
|
The irrational 3 |
Deák Éva |
XV. Dürer Verseny |
2021-12-16 |
Matematika |
Regional |
II. |
|
Triangulum |
Deák Éva |
LuminaMath matematikaverseny |
2021-12-04 |
Matematika |
National |
II. |
|
Deák Zalán-Gyárfás |
Deák Éva |
LuminaMath matematikaverseny |
2021-12-04 |
|
National |
III. |
|
Fülöp Zsigmond-Zsolt |
Deák Éva |
LuminaMath matematikaverseny |
2021-12-04 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Albert Ábel |
Deák Éva |
LuminaMath matematikaverseny |
2021-12-04 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Péli Helga |
Deák Éva |
LuminaMath matematikaverseny |
2021-12-04 |
Matematika |
National |
III. |
|
Papp Zalán-Magor |
Deák Éva |
LuminaMath matematikaverseny |
2021-12-04 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Dan András |
Deák Éva |
LuminaMath matematikaverseny |
2021-12-04 |
Matematika |
National |
III. |
|
Keresztes Csongor |
Deák Éva |
LuminaMath matematikaverseny |
2021-12-04 |
Matematika |
National |
III. |
|
Lurtz Áron |
Deák Éva |
LuminaMath Matematikaverseny |
2022-12-10 |
|
National |
|
Dicséret |
Albert Réka |
Deák Éva |
LuminaMath Matematikaverseny |
2022-12-10 |
|
National |
|
Dicséret |
Daragus Csanád-Dávid |
Deák Éva |
LuminaMath Matematikaverseny |
2022-12-10 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Deák Zalán-Gyárfás |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály |
2022-01-01 |
Matematika |
Regional |
V. |
|
Traktorista Tudósok |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály |
2022-10-14 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Traktorista Tudósok |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály |
2022-10-14 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Agyosztag |
Deák Éva |
Oszágos Magyar Matematka Olimpia |
2023-02-04 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Kristály Szilárd |
Deák Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály |
2022-10-14 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Székely rózsák |
Deák Éva |
Oszágos Magyar Matematka Olimpia |
2023-02-04 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Albert Réka |
Deák Éva |
Oszágos Magyar Matematka Olimpia |
2023-02-04 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Simon Otilía Réka |
Deák Éva |
Oszágos Magyar Matematka Olimpia |
2023-02-04 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Daragus Csanád-Dávid |
Deák Éva |
Oszágos Magyar Matematka Olimpia |
2023-02-04 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Deák Zalán-Gyárfás |
Deák Éva |
Oszágos Magyar Matematka Olimpia |
2023-02-04 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Kovács Koppány |
Deák Éva |
Oszágos Magyar Matematka Olimpia |
2023-02-04 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Dezső Szilárd |
Deák Éva |
Oszágos Magyar Matematka Olimpia |
2023-02-04 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Orbán Vilmos |
Deák Éva |
Oszágos Magyar Matematka Olimpia |
2023-02-04 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Bálint Zsombor-András |
Deák Éva |
Oszágos Magyar Matematka Olimpia |
2023-02-04 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Máthé Szabolcs |
Deák Éva |
Oszágos Magyar Matematka Olimpia |
2023-02-04 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Bereczki Balázs |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Pieldner Ádám |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Orbán Vilmos |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Bálint Zsombor-András |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Domokos Hunor-Tas |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Kristály Szilárd |
Deák Éva |
Oszágos Magyar Matematka Olimpia |
2023-02-23 |
Matematika |
National |
II. |
|
Dezső Szilárd |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Simon Otilía Réka |
Deák Éva |
Matematika Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Fülöp Zsigmond-Zsolt |
Deák Éva |
Oszágos Magyar Matematka Olimpia |
2023-02-23 |
Matematika |
National |
III. |
|
Kovács Koppány |
Deák Éva |
Oszágos Magyar Matematka Olimpia |
2023-02-23 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Bereczki Balázs |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2023-04-21 |
Matematika |
International |
III. |
|
Bereczki Balázs |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2023-04-21 |
Matematika |
International |
|
Dicséret |
Dezső Szilárd |
Deák Éva |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2023-04-21 |
Matematika |
International |
|
Dicséret |
Kovács Koppány |
Deák Éva |
Dürer Verseny |
2023-02-10 |
Matematika |
National |
V. |
|
fernye |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Daragus Csanád-Dávid |
Deák Éva |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Porzsolt Zalán |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Fülöp Zsigmond-Zsolt |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Deák Zalán-Gyárfás |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Simon Otilía Réka |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Kristály Szilárd |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Bereczki Balázs |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Orbán Vilmos |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Dezső Szilárd |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Seres Róbert |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Domokos Hunor-Tas |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Bálint Zsombor-András |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Bálint Zsombor-András |
Deák Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Bálint Zsombor-András |
Deák Éva |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2023-03-03 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Deák Zalán-Gyárfás |
Deák Éva |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2023-03-03 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Fülöp Zsigmond-Zsolt |
Deák Éva |
Pontszerző Matematikaverseny |
2013-02-09 |
Matemetika |
County level |
III. |
|
Molnár Aporka |
Demeter Erzsébet |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2013-02-15 |
Matematika |
County level |
X. |
|
Molnár Aporka |
Demeter Erzsébet |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2013-02-15 |
Matematika |
County level |
V. |
|
|
Demeter Erzsébet |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2013-02-15 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Zrínyis csapat IV. osztály |
Demeter Erzsébet |
ECOLIMPIADA- országos projekt |
2013-02-15 |
Környezetvédelem |
National |
|
Különdíj |
Mihály Kincső |
Demeter Erzsébet |
Mesék Megyei Találkozója |
2013-05-10 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Mihály Kincső |
Demeter Erzsébet |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2013-10-11 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Észbontók |
Demeter Erzsébet |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2014-02-21 |
Matematika |
County level |
II. |
|
|
Demeter Erzsébet |
Anyanyelvi vetélkedő |
2014-04-04 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Mihály Kincső |
Demeter Erzsébet |
Anyanyelvi vetélkedő |
2014-04-04 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Molnár Aporka |
Demeter Erzsébet |
Anyanyelvi vetélkedő |
2014-04-04 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Némethi Panna |
Demeter Erzsébet |
ECOlimpiada- II. országos versenyprojekt |
2014-04-03 |
Környezetvédelem |
National |
|
Különdíj |
Némethi Panna |
Demeter Erzsébet |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-17 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Váncsa Ákos |
Demeter Erzsébet |
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny |
2017-02-25 |
Magyar |
County level |
III. |
|
Ferenczy Zoltán |
Demeter Erzsébet |
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny |
2017-02-25 |
Magyar |
County level |
IV. |
|
Csutak Krisztina |
Demeter Erzsébet |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-17 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Ferenczy Zoltán |
Demeter Erzsébet |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-17 |
|
County level |
|
Dicséret |
Kovács Kadosa |
Demeter Erzsébet |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-17 |
|
County level |
|
Dicséret |
Szőcs Johanna Csilla |
Demeter Erzsébet |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-17 |
|
County level |
|
Dicséret |
Máté Bence |
Demeter Erzsébet |
tantárgy verseny |
2016-03-18 |
angol |
County level |
|
dicséret |
Kádár Fruzsina |
Dézsi Ildikó |
Angol olimpiász |
2018-03-01 |
angol |
County level |
I. |
|
Burián Tamás |
Dézsi Ildikó |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2011-02-12 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2011-02-12 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
IV. |
|
Zárug Bernadett |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2011-02-12 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Roșu Kriszta |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2011-02-12 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
V. |
|
Timaru Hanna |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2011-02-12 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
VI. |
|
Popescu Andrea |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2011-04-18 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Roșu Kriszta |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2011-04-18 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
IV. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Implom József helyesírási verseny |
2011-01-13 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Roșu Kriszta |
Dobra Judit |
Implom József helyesírási verseny |
2011-01-14 |
|
County level |
V. |
|
Székely Emese-Erzsébet |
Dobra Judit |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2011-02-19 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Implom József helyesírási verseny |
2011-01-28 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
III. |
|
Roșu Kriszta |
Dobra Judit |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2011-04-09 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2011-05-28 |
magyar nyelv és irodalom |
International |
II. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Apáczai Csere János Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Tantárgyverseny |
2010-11-25 |
magyar nyelv és irodalom |
International |
I. |
|
Földi Zsuzsánna |
Dobra Judit |
Hermészkedő Műértelmező Vetélkedő |
2011-03-05 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
|
dicséret |
Pál Kincső |
Dobra Judit |
Hermészkedő Műértelmező Vetélkedő |
2011-03-05 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
|
dicséret |
Tóth-Gödri Iringó |
Dobra Judit |
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő |
2011-05-07 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Boér Ilka |
Dobra Judit |
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő |
2011-05-07 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Kovács Gellért-Pál |
Dobra Judit |
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő |
2011-05-07 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Márton-Simon Anna |
Dobra Judit |
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra tantárgyverseny |
2011-11-24 |
magyar nyelv és irodalom |
International |
II. |
|
Roșu Kriszta |
Dobra Judit |
Implom József helyesírási verseny |
2012-01-21 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Roșu Kriszta |
Dobra Judit |
Implom József helyesírási verseny |
2012-02-03 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Roșu Kriszta |
Dobra Judit |
Implom József helyesírási verseny |
2012-02-24 |
magyar nyelv és irodalom |
International |
II. |
|
Roșu Kriszta |
Dobra Judit |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2012-02-18 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2012-02-18 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Kopacz Tímea |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2012-03-03 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2012-03-03 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Kopacz Tímea |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2012-03-03 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Kovács Gellért-Pál |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2012-03-03 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Roșu Kriszta |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2012-03-03 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Tóth-Gödri Iringó |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2012-03-03 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Mátyás Ágnes-Hanna |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2012-03-03 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Holinka Gyopár |
Dobra Judit |
Adj, király, katonát |
2012-03-09 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Csenteri András-Gergely |
Dobra Judit |
Apáczai Csere János Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Tantárgyverseny |
2010-11-25 |
magyar nyelv és irodalom |
International |
I. |
|
Mihály Judit |
Dobra Judit |
Hermészkedő Műértelmező Vetélkedő |
2012-03-10 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
|
különdíj: pályamunka, II. helyezés |
Pál Kincső |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2012-03-31 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2012-03-31 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
III. |
|
Kovács Gellért-Pál |
Dobra Judit |
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra tantárgyverseny |
2012-04-25 |
magyar nyelv és irodalom |
International |
I. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2012-05-05 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő |
2010-05-14 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Boér Ilka |
Dobra Judit |
Anyám Fekete Rózsa Vers- és Prózamondó Verseny |
2010-03-28 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
II. |
|
Boér Ilka |
Dobra Judit |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2012-05-26 |
magyar nyelv és irodalom |
International |
|
dicséret |
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Implom József helyesírási verseny |
2013-01-19 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Roșu Kriszta |
Dobra Judit |
Implom József helyesírási verseny |
2013-01-19 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Implom József helyesírási verseny |
2014-01-31 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
V. |
dicséret |
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Implom József helyesírási verseny |
2013-02-08 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
II. |
|
Roșu Kriszta |
Dobra Judit |
Implom József helyesírási verseny |
2014-01-18 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Implom József helyesírási verseny |
2014-01-18 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Kopacz Tímea |
Dobra Judit |
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny |
2013-05-08 |
magyar nyelv és irodalom |
International |
I. |
|
Roșu Kriszta |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2013-02-16 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Roșu Kriszta |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2013-04-04 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Roșu Kriszta |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2013-02-16 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Kovács Gellért-Pál |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2013-02-16 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Holinka Gyopár |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2013-02-16 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Farkas Boglárka |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2013-02-16 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2013-02-16 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Kopacz Tímea |
Dobra Judit |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2013-03-09 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Mátyás Ágnes-Hanna |
Dobra Judit |
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő |
2013-05-19 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
|
dicséret |
Földi Zsuzsánna |
Dobra Judit |
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő |
2013-05-19 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
|
dicséret |
Timaru Hanna |
Dobra Judit |
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő |
2013-05-19 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
|
dicséret |
Kopacz Tímea |
Dobra Judit |
Implom József helyesírási verseny |
2013-03-02 |
magyar nyelv és irodalom |
International |
III. |
|
Roșu Kriszta |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2014-02-22 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Nyeste Emőke |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2014-02-22 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Implom József helyesírási verseny |
2014-02-28 |
magyar nyelv és irodalom |
International |
IV. |
dicséret |
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2014-04-10 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny |
2014-04-25 |
magyar nyelv és irodalom |
International |
II. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2014-03-01 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Mátyás Ágnes-Hanna |
Dobra Judit |
Hermészkedő műértelmező vetélkedő |
2014-05-10 |
magyar nyelv és irodalom |
Regional |
|
dicséret (pályamunka) |
Sánta Yvette |
Dobra Judit |
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő |
2014-05-17 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Zuvatolók |
Dobra Judit |
Implom József helyesírási verseny |
2015-01-10 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2015-03-07 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2015-03-07 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Nyeste Emőke |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2015-04-10 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
III. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2015-04-10 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
VII. |
Különdíj |
Nyeste Emőke |
Dobra Judit |
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny |
2015-05-08 |
magyar nyelv és irodalom |
International |
I. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Hermészkedő műértelmező vetélkedő |
2015-05-08 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
pályamunka – I. díj; kötetterv – III. díj |
Vén-Vinceffy Anna |
Dobra Judit |
Implom József helyesírási verseny |
2016-01-12 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Implom József helyesírási verseny |
2016-02-05 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
III. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Implom József helyesírási verseny |
2016-02-26 |
magyar nyelv és irodalom |
International |
I. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2016-03-05 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Nyeste Emőke |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2016-03-05 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Walcz Beatrix |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2016-03-05 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Vén-Vinceffy Anna |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2016-03-05 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Kozsokár Hanna |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2016-03-05 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Ungvári Rebeka |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2016-03-05 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Szász Timea-Orsolya |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2016-04-18 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Kozsokár Hanna |
Dobra Judit |
Apáczai Csere János Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Nemzetközi Tantárgyverseny |
2016-05-07 |
magyar nyelv és irodalom |
International |
III. |
|
Kozsokár Hanna |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2017-03-25 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Kozsokár Hanna |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2017-04-25 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Ungvári Rebeka |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2017-04-25 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Szász Timea-Orsolya |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2017-04-25 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Vén-Vinceffy Anna |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2017-04-21 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
II. |
|
Kozsokár Hanna |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2017-04-21 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
|
Különdíj |
Vén-Vinceffy Anna |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2017-04-21 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
|
Különdíj |
Ungvári Rebeka |
Dobra Judit |
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő |
2017-05-12 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
IV. |
Dicséret |
Bábel |
Dobra Judit |
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny |
2017-10-20 |
magyar nyelv és irodalom |
International |
I. |
Versmondás: bronz fokozat, dramatizálás (csapatban |
Kozsokár Hanna |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2018-02-24 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Kozsokár Hanna |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2018-02-24 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Szász Timea-Orsolya |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2018-02-01 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Stekbauer-Hanzi Réka |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2018-04-06 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Kozsokár Hanna |
Dobra Judit |
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny |
2018-04-20 |
magyar nyelv és irodalom |
International |
I. |
|
Kozsokár Hanna |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2019-02-23 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Joó Zsolt-Kristóf |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2019-02-23 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Szonda Gergő |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2019-02-23 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Ungvári Rebeka |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2019-04-25 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
VI. |
dicséret |
Szonda Gergő |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2019-02-23 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Kató Balázs |
Dobra Judit |
42. Kárpát-medencei középiskolás irodalmi pályázat, tanulmány kategória |
2019-04-25 |
magyar nyelv és irodalom |
International |
II. |
Ezüst oklevél |
Szász Timea-Orsolya |
Dobra Judit |
41. Kárpát-medencei középiskolás irodalmi pályázat, tanulmány kategória |
2018-04-05 |
magyar nyelv és irodalom |
International |
III. |
Bronz oklevél |
Szász Timea-Orsolya |
Dobra Judit |
Implom József helyesírási verseny |
2019-01-19 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
Dicséret |
Salamon Eszter-Júlia |
Dobra Judit |
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny |
2019-10-28 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Imreh Zsanett-Orsolya |
Dobra Judit |
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny |
2019-10-28 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
Dicséret |
Sandu Franciska |
Dobra Judit |
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny |
2019-11-16 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
IV. |
dicséret |
Imreh Zsanett-Orsolya |
Dobra Judit |
Implom József helyesírási verseny |
2020-01-18 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Salamon Eszter-Júlia |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2020-02-22 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Joó Zsolt-Kristóf |
Dobra Judit |
Vidám versek versmondó versenye |
2020-02-26 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
Dicséret |
Bagoly Kata |
Dobra Judit |
Vidám versek versmondó versenye |
2020-02-26 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
Dicséret |
Bujdosó Fruzsina |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2020-02-16 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
Dicséret |
Salamon Eszter-Júlia |
Dobra Judit |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2020-02-26 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Pénzes Bíborka |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2020-02-16 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
Dicséret |
Csutak Krisztina |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2020-02-16 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
Dicséret |
Pénzes Bíborka |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2022-03-10 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Pénzes Bíborka |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2022-03-10 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Antalka Zsolna-Kincső |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2022-03-10 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Deme Larisa-Annamaria |
Dobra Judit |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2022-03-30 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
|
Pénzes Bíborka |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2023-03-11 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Pénzes Bíborka |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2023-03-11 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Pakucs-Damokos Karolina |
Dobra Judit |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2023-03-11 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Deme Larisa-Annamaria |
Dobra Judit |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2023-03-11 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Pénzes Bíborka |
Dobra Judit |
Vidám versek versmondó vetélkedője |
2023-02-16 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Sandu Franciska |
Dobra Judit |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2021-05-06 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
IV. |
dicséret |
Pénzes Bíborka |
Dobra Judit |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2021-05-06 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
IV. |
dicséret |
Pénzes Bíborka |
Dobra Judit |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2021-03-19 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Pénzes Bíborka |
Dobra Judit |
Tiszta forrás Népdalvetélkedő |
2011-11-06 |
Zene |
County level |
I. |
|
Páll József-Attila |
Dombora Anna |
XV.Tiszta forrás Népdalvetélkedő |
2016-10-08 |
Ének |
County level |
I. |
|
Márkosi Lili |
Dombora Anna |
XV.Tiszta forrás Népdalvetélkedő |
2016-10-08 |
Ének |
County level |
I. |
|
Stekbauer-Hanzi Réka |
Dombora Anna |
XV.Tiszta forrás Népdalvetélkedő |
2016-10-08 |
Ének |
County level |
V. |
|
Tischler Blanka |
Dombora Anna |
XV.Tiszta forrás Népdalvetélkedő |
2016-10-01 |
Ének |
County level |
IV. |
Dicséret |
Tatár Ágota |
Dombora Anna |
XV.Tiszta forrás Népdalvetélkedő |
2016-10-08 |
Ének |
County level |
IV. |
Dicséret |
Molnár Aporka |
Dombora Anna |
Megyei kórusolimpiász |
2017-03-05 |
Zene |
County level |
I. |
|
A Székely Mikó Kollégium diákkórusa |
Dombora Anna |
Megyeközti kórusolimpiász |
2017-03-30 |
Zene |
Regional |
II. |
|
A Székely Mikó Kollégium diákkórusa |
Dombora Anna |
Népdalbarátok |
2017-05-26 |
Zene |
County level |
II. |
|
Márkosi Lili |
Dombora Anna |
Népdalbarátok |
2017-05-26 |
Zene |
County level |
I. |
|
Ferencz Eszter |
Dombora Anna |
Népdalbarátok |
2017-05-25 |
Zene |
County level |
III. |
|
Sikó Barabási Zselyke-Zonga |
Dombora Anna |
Népdalbarátok |
2017-05-25 |
Zene |
County level |
III. |
|
Tischler Blanka |
Dombora Anna |
Kriza János Balladaéneklő verseny |
2017-10-25 |
Zene |
County level |
I. |
|
Márkosi Lili |
Dombora Anna |
Kriza János Balladaéneklő verseny |
2017-10-25 |
Zene |
County level |
IV. |
Dicséret |
Magyarosi Anna |
Dombora Anna |
Kriza János Balladaéneklő verseny |
2017-10-25 |
Zene |
County level |
III. |
|
Tischler Blanka |
Dombora Anna |
Kriza János Balladaéneklő verseny |
2017-10-25 |
Zene |
County level |
I. |
|
Stekbauer-Hanzi Réka |
Dombora Anna |
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő |
2017-10-07 |
Zene |
County level |
III. |
|
Márkosi Lili |
Dombora Anna |
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő |
2017-10-07 |
Zene |
County level |
II. |
|
Stekbauer-Hanzi Réka |
Dombora Anna |
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő |
2017-10-07 |
Zene |
County level |
|
Dicséret |
Sylvester Adrienn |
Dombora Anna |
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő |
2017-10-07 |
Zene |
County level |
|
Dicséret |
Tischler Blanka |
Dombora Anna |
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő |
2017-10-07 |
Zene |
County level |
|
Dicséret |
Ferencz Eszter |
Dombora Anna |
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő |
2017-10-07 |
Zene |
County level |
|
Dicséret |
Urbán Panna |
Dombora Anna |
Kriza János Balladaéneklő verseny |
2017-11-12 |
Zene |
National |
I. |
|
Stekbauer-Hanzi Réka |
Dombora Anna |
Kriza János Balladaéneklő verseny |
2017-11-12 |
Zene |
National |
|
Dicséret |
Márkosi Lili |
Dombora Anna |
Népdalbarátok |
2018-05-29 |
Zene |
County level |
IV. |
|
Sztáncsuj Réka |
Dombora Anna |
Népdalbarátok |
2018-05-29 |
Zene |
County level |
I. |
|
|
Dombora Anna |
Népdalbarátok |
2018-05-29 |
Zene |
County level |
II. |
|
Sylvester Adrienn |
Dombora Anna |
Népdalbarátok |
2018-05-29 |
Zene |
County level |
I. |
|
Márkosi Lili |
Dombora Anna |
Népdalbarátok |
2018-05-29 |
Zene |
County level |
I. |
|
Sikó Barabási Zselyke-Zonga |
Dombora Anna |
Megyei Kórusolimpiász V-VIII |
2018-02-18 |
Zene |
County level |
I. |
|
A Székely Mikó Kollégium diákkórusa |
Dombora Anna |
Megyeközti Kórusolimpiász V-VIII |
2018-03-05 |
Zene |
Regional |
II. |
|
A Székely Mikó Kollégium diákkórusa |
Dombora Anna |
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő |
2018-10-13 |
Zene |
County level |
III. |
|
Márkosi Lili |
Dombora Anna |
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő |
2018-10-13 |
Zene |
County level |
III. |
|
Sylvester Adrienn |
Dombora Anna |
Népdalbarátok |
2019-05-21 |
Zene |
County level |
I. |
|
Sylvester Adrienn |
Dombora Anna |
Népdalbarátok |
2019-05-21 |
Zene |
County level |
II. |
|
Sztáncsuj Réka |
Dombora Anna |
Népdalbarátok |
2019-05-21 |
Zene |
County level |
II. |
|
|
Dombora Anna |
Népdalbarátok |
2019-05-21 |
Zene |
County level |
III. |
|
Magyarosi Anna |
Dombora Anna |
Tiszta forrás Népdalvetélkedő |
2011-11-06 |
Zene |
County level |
I. |
|
|
Dombora Anna |
Kórusolimpiász |
2019-02-27 |
Zene |
County level |
I. |
|
A Székely Mikó Kollégium diákkórusa |
Dombora Anna |
Megyeközti kórusolimpiász |
2019-03-14 |
Zene |
Regional |
I. |
|
A Székely Mikó Kollégium diákkórusa |
Dombora Anna |
Tiszta forrás Népdalvetélkedő |
2018-10-13 |
Zene |
County level |
III. |
|
Rab Henrietta |
Dombora Anna |
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő |
2019-10-05 |
Ének-zene |
County level |
I. |
|
Balázs Gergő |
Dombora Anna |
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő |
2019-10-05 |
Ének-zene |
County level |
III. |
|
Nagy Réka-Anna |
Dombora Anna |
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő |
2019-10-05 |
Ének-zene |
County level |
I. |
|
|
Dombora Anna |
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő |
2019-10-05 |
Ének-zene |
County level |
II. |
|
Sylvester Adrienn |
Dombora Anna |
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő |
2019-10-05 |
Ének-zene |
County level |
III. |
|
Rab Henrietta |
Dombora Anna |
Őszirózsa Népdalvetélkedő |
2019-10-19 |
Zene |
National |
IV. |
Dicsșret |
Sylvester Adrienn |
Dombora Anna |
Kriza János Balladaéneklő vetélkedő |
2022-10-20 |
|
County level |
II. |
|
Nagy Réka-Anna |
Dombora Anna |
Tiszta forrás Népdalvetélkedő |
2022-10-24 |
Zene |
County level |
IV. |
Dicséret |
Para Luca |
Dombora Anna |
Református Bibliaismereti Olimpiász |
2011-04-08 |
ref. vallás |
County level |
I. |
|
Veres Evelin |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Olimpiász |
2011-04-09 |
ref. vallás |
County level |
I. |
|
Bardocz Kimberly |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Olimpiász |
2011-04-09 |
ref. vallás |
County level |
I. |
|
Fejér Ágnes |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Olimpiász |
2011-04-09 |
ref. vallás |
County level |
IV. |
|
Trucza Samu |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Olimpiász |
2011-05-21 |
ref. vallás |
National |
IV. |
|
Veres Evelin |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Olimpiász |
2011-05-21 |
ref. vallás |
National |
IV. |
|
Fejér Ágnes |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2013-03-01 |
református vallás |
County level |
III. |
|
Pályi Apor |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2013-03-01 |
református vallás |
County level |
I. |
|
Kinda Árpád-Dániel |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2013-03-01 |
református vallás |
County level |
I. |
|
Roth Apor |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2013-03-01 |
református vallás |
County level |
IV. |
|
Pulugor Attila Krisztián |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2013-03-01 |
református vallás |
County level |
IV. |
|
Pap Gergő |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2008-03-01 |
református vallás |
County level |
II. |
|
Füstös Zsolt |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2008-04-01 |
református vallás |
National |
II. |
|
Füstös Zsolt |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2008-03-01 |
református vallás |
County level |
III. |
|
Csutak Balázs |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2008-03-01 |
református vallás |
County level |
I. |
|
Holinka Gyopár |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2008-03-01 |
református vallás |
County level |
II. |
|
Szentpáli Réka |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2009-03-01 |
református vallás |
County level |
I. |
|
Füstös Zsolt |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2009-05-09 |
református vallás |
National |
I. |
|
Aczél Adrienn |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2009-03-21 |
református vallás |
County level |
II. |
|
Juhos Attila |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2009-03-21 |
református vallás |
County level |
II. |
|
Mester Attila |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2009-03-21 |
református vallás |
County level |
III. |
|
Krecht Rudolf |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2009-03-21 |
református vallás |
County level |
III. |
|
Csutak Balázs |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2010-03-13 |
református vallás |
County level |
I. |
|
Bodor Gergely |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2010-03-13 |
református vallás |
County level |
I. |
|
Rab Zsolt |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2010-05-22 |
református vallás |
National |
IV. |
|
Rab Zsolt |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2010-03-13 |
református vallás |
County level |
II. |
|
Veres Evelin |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2010-03-13 |
református vallás |
County level |
II. |
|
Dénes Petra-Anita |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2012-03-16 |
református vallás |
County level |
II. |
|
Man Rebeka |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2012-03-16 |
református vallás |
County level |
II. |
|
Piroska Gyopárka |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2012-03-16 |
református vallás |
County level |
IV. |
|
Trucza Samu |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2012-03-16 |
református vallás |
County level |
III. |
|
Csog Brigitta |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2012-03-16 |
református vallás |
County level |
III. |
|
Pap Gergő |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2012-03-16 |
református vallás |
County level |
III. |
|
Farkas Kárla Vénusz |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2012-03-16 |
református vallás |
County level |
III. |
|
László Andrea |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2012-03-16 |
református vallás |
County level |
III. |
|
Rétyi Eszter-Anna |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2012-03-16 |
református vallás |
County level |
III. |
|
Kocsis Éva |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2014-03-22 |
református vallás |
County level |
I. |
|
Salamon Eszter-Júlia |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2014-03-22 |
református vallás |
County level |
I. |
|
Mátyás Johanna |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2014-03-22 |
református vallás |
County level |
II. |
|
Kiss Dániel |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2014-03-22 |
református vallás |
County level |
IV. |
|
Dulló Zalán-Márton |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2014-03-22 |
református vallás |
County level |
I. |
|
Roth Apor |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2014-03-22 |
református vallás |
County level |
I. |
|
Kinda Árpád-Dániel |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2014-03-22 |
református vallás |
County level |
II. |
|
Csutak Dávid |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Bibliaismereti Verseny |
2014-03-22 |
református vallás |
County level |
IV. |
|
Fekete Mátyás |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református vallás olimpiász |
2014-03-22 |
református vallás |
County level |
I. |
|
Farkas Kárla Vénusz |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református vallás olimpiász |
2014-03-22 |
református vallás |
County level |
II. |
|
Bănică-Solymosi Írisz |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református vallás olimpiász |
2014-03-22 |
református vallás |
County level |
II. |
|
Kis Csengelle |
Dr. Kinda Eleonóra |
Egyházkerületi Bibliaismereti Verseny |
2014-05-01 |
református vallás |
National |
III. |
|
Mátyás Johanna |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Vallásolimpiász |
2015-03-14 |
református vallás |
County level |
I. |
|
Kiss Dániel |
Dr. Kinda Eleonóra |
Ökumenikus Vallásolimpiász |
2015-03-14 |
református vallás |
County level |
I. |
|
Sánta Richárd |
Dr. Kinda Eleonóra |
Ökumenikus Vallásolimpiász |
2015-03-14 |
vallás |
County level |
III. |
|
Kinda Árpád-Dániel |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Vallásolimpiász |
2015-03-14 |
református vallás |
County level |
II. |
|
Salamon Eszter-Júlia |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Vallásolimpiász |
2015-03-14 |
református vallás |
County level |
III. |
|
Mátyás Johanna |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Vallásolimpiász |
2015-03-14 |
református vallás |
County level |
III. |
|
|
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Vallásolimpiász |
2015-03-14 |
református vallás |
County level |
IV. |
|
Anghel-Kiss Aaron |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református Vallásolimpiász |
2015-03-14 |
református vallás |
County level |
IV. |
|
Dulló Zalán-Márton |
Dr. Kinda Eleonóra |
Egyházkerületi Bibliaismereti vetélkedő |
2015-05-09 |
református vallás |
Regional |
IV. |
|
Kiss Dániel |
Dr. Kinda Eleonóra |
Ökumenikus Vallásolimpiász |
2015-04-08 |
vallás |
National |
VI. |
|
Sánta Richárd |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református vallásolimpiász |
2016-03-05 |
ref. vallás |
County level |
I. |
|
Bálint Gyopár |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református vallásolimpiász |
2016-03-05 |
ref. vallás |
County level |
II. |
|
Tóth Orsolya |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református vallásolimpiász |
2016-03-05 |
ref. vallás |
County level |
IV. |
|
Mátyás Csenge |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református vallásolimpiász |
2016-03-05 |
ref. vallás |
County level |
I. |
|
Ráduly István-Hunor |
Dr. Kinda Eleonóra |
Református vallásolimpiász |
2016-03-05 |
ref. vallás |
County level |
IV. |
|
|
Dr. Kinda Eleonóra |
Ökumenikus vallásolimpiász |
2016-03-05 |
vallás |
County level |
II. |
|
Sánta Richárd |
Dr. Kinda Eleonóra |
Ökumenikus vallásolimpiász |
2016-03-05 |
vallás |
County level |
I. |
|
Kiss Dániel |
Dr. Kinda Eleonóra |
Ökumenikus vallásolimpiász |
2016-03-05 |
vallás |
County level |
III. |
|
Mátyás Johanna |
Dr. Kinda Eleonóra |
Ökumenikus vallásolimpiász |
2016-03-05 |
vallás |
County level |
IV. |
|
Salamon Eszter-Júlia |
Dr. Kinda Eleonóra |
Egyházkerületi Bibliaismereti Vetélkedő |
2016-04-16 |
ref. vallás |
Regional |
IV. |
dicséret |
Tóth Orsolya |
Dr. Kinda Eleonóra |
Egyházkerületi Bibliaismereti Vetélkedő |
2016-04-16 |
ref. vallás |
Regional |
IV. |
dicséret |
Ráduly István-Hunor |
Dr. Kinda Eleonóra |
Ökumenikus Vallásolimpiász |
2016-04-22 |
vallás |
National |
IX. |
|
Sánta Richárd |
Dr. Kinda Eleonóra |
Ökumenikus Vallásolimpiász |
2016-04-22 |
vallás |
National |
VII. |
|
Kiss Dániel |
Dr. Kinda Eleonóra |
Országos Protestáns Vallásolimpiász |
2017-04-25 |
református vallás |
National |
IV. |
|
Mátyás Csenge |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2017-03-25 |
Református vallás |
County level |
I. |
|
Balogh Adrienn |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns vallásolimpiász |
2017-03-25 |
Református vallás |
County level |
I. |
|
Bálint Gyopár |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns vallásolimpiász |
2017-03-25 |
Református vallás |
County level |
I. |
|
Mátyás Johanna |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns vallásolimpiász |
2017-03-25 |
|
County level |
II. |
|
Mátyás Csenge |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns vallásolimpiász |
2017-03-25 |
Református vallás |
County level |
V. |
|
Kiss Dániel |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns vallásolimpiász |
2017-03-25 |
Református vallás |
County level |
IV. |
|
Salamon Eszter-Júlia |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns vallásolimpiász |
2017-03-25 |
református vallás |
County level |
III. |
|
Tóth Orsolya |
Dr. Kinda Eleonóra |
Országos Protestáns Vallásolimpiász |
2017-04-25 |
református vallás |
National |
I. |
|
Balogh Adrienn |
Dr. Kinda Eleonóra |
Országos Protestáns Vallásolimpiász |
2017-04-25 |
református vallás |
National |
I. |
|
Bálint Gyopár |
Dr. Kinda Eleonóra |
Országos Protestáns Vallásolimpiász |
2017-04-25 |
református vallás |
National |
IV. |
|
Aczél Adrienn |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2018-03-10 |
református vallás |
County level |
III. |
|
|
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2018-03-10 |
református vallás |
County level |
I. |
|
Bálint Gyopár |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2018-03-10 |
református vallás |
County level |
I. |
|
Mátyás Johanna |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2018-03-10 |
református vallás |
County level |
I. |
|
Szabó Renáta |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2018-03-10 |
református vallás |
County level |
I. |
|
Ungvári Rebeka |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2018-03-10 |
református vallás |
County level |
II. |
|
Pap Regő |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2018-03-10 |
református vallás |
County level |
III. |
|
Nádudvary Gyopár |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2018-03-10 |
református vallás |
County level |
III. |
|
Nádudvary Gyopár |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2018-03-10 |
református vallás |
County level |
IV. |
|
Aczél Adrienn |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2018-03-10 |
református vallás |
County level |
IV. |
|
Braun Bernadett-Armella |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2018-03-10 |
református vallás |
County level |
IV. |
|
Ráduly István-Hunor |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2018-03-10 |
református vallás |
County level |
IV. |
|
Salamon Eszter-Júlia |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2018-04-06 |
református vallás |
National |
I. |
|
Ungvári Rebeka |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2018-04-06 |
református vallás |
National |
IV. |
|
Szabó Renáta |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2018-04-06 |
református vallás |
National |
IV. |
|
Szabó Renáta |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2019-03-02 |
Református vallás |
County level |
II. |
|
Bálint Hanga |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2019-03-02 |
református vallás |
County level |
III. |
|
Fejér Gyöngyi |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2019-03-02 |
Református vallás |
County level |
IV. |
|
Nádudvary Gyopár |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2019-03-02 |
Református vallás |
County level |
III. |
|
Balogh Adrienn |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2019-03-02 |
Református vallás |
County level |
I. |
|
Bálint Gyopár |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2019-03-02 |
Református vallás |
County level |
II. |
|
Ráduly István-Hunor |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2019-03-02 |
Református vallás |
County level |
III. |
|
Olosz Edina |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2019-03-02 |
Református vallás |
County level |
I. |
|
Szabó Renáta |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpiász |
2019-03-02 |
Református vallás |
County level |
IV. |
|
Salamon Eszter-Júlia |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallás Olimpia |
2019-04-26 |
református vallás |
National |
II. |
|
Szabó Renáta |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Vallásolimpia |
2019-04-26 |
református vallás |
National |
|
Legjobb esszéért járó különdíj |
Bálint Gyopár |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns tantárgyverseny |
2022-04-21 |
Református vallás |
National |
V. |
|
Braun Bernadett-Armella |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns tantárgyverseny |
2022-03-19 |
Református vallás |
County level |
I. |
|
Braun Bernadett-Armella |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns tantárgyverseny |
2022-03-19 |
Református vallás |
County level |
III. |
|
Nádudvary Gyopár |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns tantárgyverseny |
2023-03-18 |
Református vallás |
County level |
II. |
|
DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns tantárgyverseny |
2023-03-18 |
Református vallás |
County level |
I. |
|
Fejér Gyöngyi |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns tantárgyverseny |
2023-03-18 |
Református vallás |
County level |
I. |
|
Braun Bernadett-Armella |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns tantárgyverseny |
2023-03-18 |
Református vallás |
County level |
II. |
|
Nádudvary Gyopár |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns tantárgyverseny |
2023-03-18 |
Református vallás |
County level |
I. |
|
Moroianu Ana |
Dr. Kinda Eleonóra |
Protestáns Tantárgyverseny |
2023-04-13 |
Református vallás |
National |
III. |
|
Moroianu Ana |
Dr. Kinda Eleonóra |
Római-katolikus Vallásverseny |
2011-02-11 |
vallás |
County level |
I. |
|
Barabás Beáta |
Dr. Kondor Ágota |
Római-katolikus Vallásverseny |
2011-02-11 |
vallás |
County level |
I. |
|
Tóth Benedek |
Dr. Kondor Ágota |
Római-katolikus Vallásverseny |
2011-02-11 |
vallás |
County level |
II. |
|
Deák Hanna |
Dr. Kondor Ágota |
Római-katolikus Vallásverseny, |
2011-04-29 |
vallás |
National |
II. |
|
Tóth Benedek |
Dr. Kondor Ágota |
Római Katolikus Vallásverseny |
2015-02-28 |
Római Katolikus Vallás |
County level |
I. |
|
Szilágyi Boglárka |
Dr. Kondor Ágota |
Római Katolikus Vallásverseny |
2015-02-28 |
|
County level |
II. |
|
Tuzson Balázs |
Dr. Kondor Ágota |
Római Katolikus Vallásverseny |
2015-02-28 |
|
County level |
I. |
|
György Evelin-Kinga |
Dr. Kondor Ágota |
Római Katolikus Vallásverseny |
2015-04-18 |
|
National |
III. |
|
Szilágyi Boglárka |
Dr. Kondor Ágota |
Római Katolikus Vallásverseny |
2015-04-18 |
|
National |
IV. |
|
György Evelin-Kinga |
Dr. Kondor Ágota |
Római-katolikus Vallásverseny, Megyei |
2017-03-20 |
Római-katolikus Vallás |
County level |
I. |
|
Szilágyi Boglárka |
Dr. Kondor Ágota |
Római Katolikus Vallásverseny |
2023-03-05 |
|
County level |
III. |
|
Szabó Eszter |
Dr. Kondor Ágota |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2011-04-29 |
Német |
County level |
I. |
|
Wildkatzen |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2011-03-05 |
Német nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Kopacz-Dósa Beáta |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsches Theater- Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője |
2011-12-09 |
német nyelv |
County level |
II. |
|
A VI. A osztály színjátszó csoportja |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny - német nyelv |
2012-03-03 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Rill Krisztina-Izolda |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Német kultúra és civilizáció - megyei szakasz/ Deutsche Kultur und Zivilisation |
2012-05-18 |
|
County level |
I. |
|
Teleki Réka |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
"Rácz Lajos" versmondó verseny |
2013-04-19 |
német nyelv |
County level |
I. |
|
Damokos Beatrix |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2014-02-22 |
német nyelv |
County level |
II. |
|
Kovács Mátyás-Örs |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2014-02-22 |
német nyelv |
County level |
III. |
|
Raducz Andrea |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2014-05-23 |
német nyelv |
County level |
I. |
|
Kisgyörgy Máté |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2014-05-23 |
német nyelv |
County level |
I. |
|
Péter Brigitta |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2014-05-23 |
német nyelv |
County level |
III. |
|
Roth Apor |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2014-05-01 |
német nyelv |
County level |
III. |
|
Tök Dietrich Norbert |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2014-05-23 |
német nyelv |
County level |
I. |
|
Kovács Mátyás-Örs |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2014-05-23 |
német nyelv |
County level |
I. |
|
Teleki Réka |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2014-05-23 |
német nyelv |
County level |
I. |
|
Péter Brigitta |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2014-05-23 |
német nyelv |
County level |
II. |
|
Szilágyi Boglárka |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2014-05-23 |
német nyelv |
County level |
II. |
|
Stekbauer-Hanzi Réka |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
"Rácz Lajos" versmondó verseny |
2014-06-05 |
német nyelv |
County level |
I. |
|
Szilágyi Boglárka |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
"Rácz Lajos" versmondó verseny |
2014-06-05 |
német nyelv |
County level |
III. |
|
Teleki Réka |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
"Rácz Lajos" versmondó verseny |
2014-06-05 |
német nyelv |
County level |
II. |
|
Csutak Dávid |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
"Rácz Lajos" versmondó verseny |
2014-06-05 |
német nyelv |
County level |
I. |
|
Damokos Beatrix |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
"Rácz Lajos" versmondó verseny |
2014-06-05 |
német nyelv |
County level |
III. |
|
Péter Júlia |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
"Rácz Lajos" versmondó verseny |
2014-06-05 |
német nyelv |
County level |
IV. |
|
Kádár Fruzsina |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
"Rácz Lajos" versmondó verseny |
2014-06-05 |
német nyelv |
County level |
II. |
|
László Andrea Mónika |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2015-03-20 |
Német nyelv |
County level |
II. |
|
Teleki Réka |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2015-03-20 |
Német nyelv |
County level |
III. |
|
Péter Annamária |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2015-03-20 |
Német nyelv |
County level |
IV. |
|
Szilágyi Boglárka |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2015-03-20 |
Német nyelv |
County level |
III. |
|
Raducz Andrea |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Német nyelvű színjátszó csapatok versenye |
2015-03-27 |
Német nyelv |
County level |
II. |
|
Der Froschkönig - VII.A/D |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2016-03-12 |
német nyelv |
County level |
I. |
|
Szilágyi Boglárka |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2016-03-12 |
Német nyelv |
County level |
IV. |
|
Péter Annamária |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2016-03-12 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Miklós Csenge |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2016-03-12 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Tök Dietrich Norbert |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2016-03-12 |
Német nyelv |
County level |
III. |
|
Pulugor Alexandra |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2016-03-12 |
Német nyelv |
County level |
IV. |
|
Péter Brigitta |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2016-03-12 |
Német nyelv |
County level |
V. |
|
Roth Apor |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2016-03-12 |
Német nyelv |
County level |
IV. |
|
Raducz Andrea |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2016-06-10 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Răduţă Cristian |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2016-06-10 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Tóth Orsolya |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantțrgyverseny |
2016-04-21 |
Német nyelv |
National |
II. |
|
Szilágyi Boglárka |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Német nyelv |
County level |
IV. |
|
Bán Beatrix |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Német nyelv |
County level |
IV. |
|
Blága Gyopár |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Német nyelv |
County level |
IV. |
|
Péter Brigitta |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Német nyelv |
County level |
II. |
|
Szilágyi Boglárka |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Német nyelv |
County level |
IV. |
|
Péter Annamária |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2017-05-12 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Răduţă Cristian |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2017-05-12 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Tóth Orsolya |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2018-02-24 |
|
County level |
II. |
|
Pulugor Alexandra |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2018-02-24 |
|
County level |
III. |
|
Szőke Szabina |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny - német nyelv |
2018-02-24 |
|
County level |
IV. |
|
Bálint Gergely |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny - német nyelv |
2018-02-24 |
|
County level |
III. |
|
Szilágyi Boglárka |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2018-03-26 |
Német nyelv |
National |
IV. |
|
Szilágyi Boglárka |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2018-02-24 |
|
County level |
V. |
|
Bálint Gergely |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny - német nyelv |
2018-02-24 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Taghavi Jázmin |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny -német nyelv |
2018-02-24 |
Német nyelv |
County level |
II. |
|
Tóth Orsolya |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny - német nyelv |
2018-02-24 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Holzmann Leoni |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2018-05-11 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Tóth Orsolya |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2018-05-11 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Holzmann Leoni |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2018-05-11 |
Német nyelv |
County level |
IV. |
|
Bálint Gyopár |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2018-05-11 |
Német nyelv |
County level |
IV. |
|
Muscalu Hanna |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2018-05-11 |
Német nyelv |
County level |
IV. |
|
Joó Zsolt-Kristóf |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2018-05-11 |
Német nyelv |
County level |
IV. |
|
Rápolti Erhard |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
DACH |
2018-11-23 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Bálint Gergely |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
DACH |
2018-11-23 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Deák Johanna |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
DACH |
2018-11-23 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Szász Cynthia-Klaudia |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
DACH |
2018-11-23 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Vargyas Szilamér |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2019-03-02 |
Német nyelv |
County level |
IV. |
|
Tóth Orsolya |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2019-03-02 |
Német nyelv |
County level |
III. |
|
Holzmann Leoni |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2019-03-02 |
Német nyelv |
County level |
III. |
|
Szilágyi Abigél |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsches Theater - Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője |
2019-03-22 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Hans im Glück |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsches Theater - Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője |
2019-03-22 |
Német nyelv |
County level |
|
Taghavi Dario |
|
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2019-05-10 |
Német nyelv |
County level |
II. |
|
|
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2019-05-10 |
Német nyelv |
County level |
III. |
|
Kids |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2019-05-10 |
Német nyelv |
County level |
IV. |
|
Große Pferde |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2019-05-10 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Wunderbaum |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2019-05-10 |
Német nyelv |
County level |
II. |
|
Gummibär |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Deutsche Kultur und Zivilisation |
2019-05-10 |
Német nyelv |
County level |
III. |
|
Hydra |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tant |
2020-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2020-02-29 |
Német nyelv |
County level |
II. |
|
Bedő Éva Gabriella |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2020-02-29 |
Német nyelv |
County level |
IV. |
|
Tóth Orsolya |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2020-02-29 |
Német nyelv |
County level |
III. |
|
Szilágyi Abigél |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2020-02-29 |
Német nyelv |
County level |
IV. |
|
Tankó Hunor |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
DACH |
2019-11-29 |
Német nyelv |
County level |
|
|
Deák Johanna |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
DACH |
2019-11-29 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Bálint Gergely |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
DACH |
2019-11-29 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
|
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
DACH |
2019-11-29 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Tankó Hunor |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
DACH |
2019-11-29 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Vargyas Szilamér |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2023-03-25 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Pieldner Ádám |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Tantárgyverseny |
2023-03-25 |
Német nyelv |
County level |
III. |
|
Tatár Ágota |
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2012-03-03 |
Magyar irodalom |
County level |
I. |
|
Kopacz Hanna |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2012-02-03 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Erőss Ágota |
Dr. Pénzes Ágnes |
Implom József Helyesírási Verseny |
2012-01-21 |
magyar nyelv |
County level |
III. |
|
Kopacz Hanna |
Dr. Pénzes Ágnes |
Apáczai Csere János Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2012-04-26 |
Magyar nyelv és irodalom |
International |
VII. |
|
Kopacz Hanna |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2012-04-02 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
III. |
A legstílusosabb kreatív írás |
Kopacz Hanna |
Dr. Pénzes Ágnes |
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő |
2012-04-26 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Kozák Lóránd Richárd |
Dr. Pénzes Ágnes |
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő |
2012-01-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Kozák Lóránd Richárd |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2012-01-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Erőss Ágota |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2012-01-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
IV. |
|
Erőss Ágota |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2012-01-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
László Andrea Mónika |
Dr. Pénzes Ágnes |
Implom József helyesírási verseny |
2013-01-30 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Kopacz Hanna |
Dr. Pénzes Ágnes |
Implom József helyesírási verseny |
2013-02-08 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
III. |
|
Kopacz Hanna |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2013-03-09 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Szilágyi Boglárka |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, |
2013-03-09 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Erőss Ágota |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, |
2013-03-09 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
IV. |
|
László Andrea Mónika |
Dr. Pénzes Ágnes |
Implom József helyesírási verseny |
2014-02-01 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Kopacz Hanna |
Dr. Pénzes Ágnes |
Implom József helyesírási verseny |
2014-01-06 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
II. |
|
Kopacz Hanna |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2014-02-22 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2014-02-22 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
IV. |
|
Bartha Veres Anna |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2014-03-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Erőss Ágota |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2014-03-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
László Andrea Mónika |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2014-03-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Szilágyi Boglárka |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2014-04-10 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
II. |
|
Erőss Ágota |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2014-02-22 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Kopacz Hanna |
Dr. Pénzes Ágnes |
Implom József helyesírási verseny |
2014-02-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Simon Ádám |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2015-01-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Kopacz Hanna |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2015-01-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
IV. |
|
Bartha Veres Anna |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2015-01-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
IV. |
|
Marin Diana Karola |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2015-03-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2016-03-05 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2016-03-05 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
IV. |
|
Bartha Veres Anna |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2016-03-05 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
IV. |
|
Zsiga Szidónia |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2016-03-19 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Salamon Eszter-Júlia |
Dr. Pénzes Ágnes |
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő |
2016-04-15 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Hat árok mentén |
Dr. Pénzes Ágnes |
Implom József helyesírási verseny |
2017-01-14 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Tuzson Balázs |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2017-03-04 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2017-03-04 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Laczkó Csongor-Lóránd |
Dr. Pénzes Ágnes |
Vidám Verse4k versmonó vetélkedő |
2017-03-10 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Sorbán Boglárka |
Dr. Pénzes Ágnes |
Vidám Verse4k versmonó vetélkedő |
2017-03-10 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Bán Beatrix |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2017-03-25 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Gödri-Martis Huba |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2017-03-25 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
IV. |
dicséret |
Kotró-Kosztándi Anna |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2017-03-25 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Zsiga Szidónia |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2017-03-25 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
V. |
dicséret |
Szőke Szabina |
Dr. Pénzes Ágnes |
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő |
2017-05-13 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
III. |
|
Világosság |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2017-03-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Salamon Eszter-Júlia |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2018-03-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Krecht Hanna Regina |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2018-03-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Timár Szabolcs |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2018-04-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
|
dicséret |
Krecht Hanna Regina |
Dr. Pénzes Ágnes |
Implom József helyesírási verseny |
2018-01-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Péter Brigitta |
Dr. Pénzes Ágnes |
Implom József helyesírási verseny |
2018-01-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Bagoly Eszter-Melánia |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2018-01-20 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
Zsiga Szidónia |
Dr. Pénzes Ágnes |
Implom József helyesírási verseny |
2019-02-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
Dicséret |
Péter Brigitta |
Dr. Pénzes Ágnes |
Implom József helyesírási verseny |
2019-01-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
Dicséret |
Bagoly Eszter-Melánia |
Dr. Pénzes Ágnes |
Implom József helyesírási verseny |
2019-02-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
|
Dicséret |
Péter Brigitta |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2019-02-23 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
KOVÁCS BOGLÁRKA |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2019-02-23 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Páll Fanni |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2019-02-23 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Krecht Hanna Regina |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2019-02-03 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
KOVÁCS BOGLÁRKA |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2019-03-03 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
|
Dr. Pénzes Ágnes |
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő |
2019-05-10 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
IV. |
Dicséret |
Zuvatolók |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2019-04-18 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
IV. |
Dicséret |
KOVÁCS BOGLÁRKA |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2019-01-01 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
Dicséret |
Szentes Ádám |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2020-02-01 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
KOVÁCS BOGLÁRKA |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2020-02-01 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
|
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2020-02-01 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Páll Fanni |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2020-01-01 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
KOVÁCS BOGLÁRKA |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2021-03-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Héjja Tímea |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2021-03-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
IV. |
dicséret |
SZENTES ÁGNES |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2021-03-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
KOVÁCS BOGLÁRKA |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2021-04-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
IV. |
dicséret |
Héjja Tímea |
Dr. Pénzes Ágnes |
Implom József helyesírási verseny |
2021-01-01 |
|
County level |
|
dicséret |
Gödri-Martis Huba |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2022-03-07 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
KOVÁCS BOGLÁRKA |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2022-03-07 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Fazakas Barbara |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2022-03-07 |
|
County level |
II. |
|
Gödri-Martis Huba |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2022-03-07 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Moroianu Ana |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2022-01-01 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
VAS PETRA |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2022-03-06 |
|
County level |
|
dicséret |
Damokos Zsófia |
Dr. Pénzes Ágnes |
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny |
2022-03-07 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Moroianu Ana |
Dr. Pénzes Ágnes |
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny |
2022-03-07 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Moroianu Ana |
Dr. Pénzes Ágnes |
Légy a ma Petőfije! - szónokverseny |
2022-03-07 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Moroianu Ana |
Dr. Pénzes Ágnes |
Vidám versek versmondó versenye |
2022-03-01 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
|
dicséret |
BOTOS KINCSŐ |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2022-03-01 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Héjja Tímea |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2022-03-01 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
SZENTES ÁGNES |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2022-01-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
III. |
Különdíj is |
Fazakas Barbara |
Dr. Pénzes Ágnes |
Apáczai Csere János nemzetközi magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2022-05-21 |
Magyar nyelv és irodalom |
International |
|
dicséret és három különdíj |
Fazakas Barbara |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2022-01-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
III. |
|
SZENTES ÁGNES |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2022-01-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
International |
V. |
dicséret |
SZENTES ÁGNES |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2023-01-01 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Vidám Szabolcs |
Dr. Pénzes Ágnes |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny |
2023-01-01 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Héjja Tímea |
Dr. Pénzes Ágnes |
Kriza János mesemondó verseny |
2023-01-01 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Moroianu Ana |
Dr. Pénzes Ágnes |
Kriza János mesemondó verseny |
2023-01-01 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
III. |
|
Moroianu Ana |
Dr. Pénzes Ágnes |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2023-01-01 |
|
County level |
II. |
|
Moroianu Ana |
Dr. Pénzes Ágnes |
Légy a ma Petőfije szónokverseny |
2023-01-01 |
|
County level |
I. |
|
Moroianu Ana |
Dr. Pénzes Ágnes |
CanSat2012 |
2012-04-24 |
Fizika, tudomány |
International |
VI. |
|
CanSat |
Dr. Pető Mária |
Neumann János Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék |
2014-03-22 |
FIZIKA |
International |
IV. |
Tervezés, építés, vezérlés |
Krecht Rudolf |
Dr. Pető Mária |
FIZIKA Tantárgyverseny |
2013-02-02 |
FIZIKA |
County level |
V. |
|
Harkó Csanád |
Dr. Pető Mária |
ALFA Fizikaverseny |
2013-04-27 |
FIZIKA |
Regional |
|
|
Veres-Vitályos Áron |
Dr. Pető Mária |
WRO2013 Romania |
2013-06-15 |
Fizika, számitástechnika, robotok |
National |
|
|
SZMK RoboTeam |
Dr. Pető Mária |
ROBOCHALLENGE |
2013-11-23 |
Fizika, számítástechnika, robotok |
National |
X. |
|
SZMK RoboTeam |
Dr. Pető Mária |
TUDEK |
2013-12-07 |
|
National |
II. |
|
Roșu Kriszta |
Dr. Pető Mária |
Augustin Maior Fizikaverseny |
2013-11-25 |
Fizika |
National |
II. |
|
Csutak Balázs |
Dr. Pető Mária |
VERMES MIKLÓS FIZIKAVERSENY |
2014-04-12 |
Fizika |
National |
II. |
|
Csutak Balázs |
Dr. Pető Mária |
Fizikaolimpia |
2014-04-09 |
FIZIKA |
National |
X. |
Minisztériumi Dicséret |
Csutak Dávid |
Dr. Pető Mária |
Fizikaolimpia |
2014-02-15 |
Fizika |
County level |
IV. |
dícséret |
Medgyesi Attila |
Dr. Pető Mária |
Fizikaolimpia |
2014-02-15 |
Fizika |
County level |
II. |
|
Medgyesi Attila |
Dr. Pető Mária |
Számítógépes Alkalmazásfejlesztő Verseny |
2014-05-17 |
|
Regional |
III. |
|
Krecht Rudolf |
Dr. Pető Mária |
ROBOCHALLANGE |
2014-11-01 |
Fizika, technika, informatika |
International |
III. |
|
Krecht Rudolf |
Dr. Pető Mária |
ÖVEGES JÓZSEF FIZIKAVERSENY |
2015-04-17 |
FIZIKA |
National |
II. |
|
Csutak Dávid |
Dr. Pető Mária |
FIZIKA OLIMPIA |
2015-02-14 |
FIZIKA |
County level |
II. |
|
Máté Zsolt |
Dr. Pető Mária |
Nemzetközi Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató verseny |
2015-05-12 |
Fizika, robot, informatika |
International |
II. |
Külhoni legjobb pályázó különdíj |
Krecht Rudolf |
Dr. Pető Mária |
Augustin Maior Fizikaverseny |
2016-11-19 |
Fizika |
National |
VIII. |
|
Bakó Bence |
Dr. Pető Mária |
Augustin Maior Fizikaverseny |
2016-11-19 |
Fizika |
National |
V. |
|
Bordás Arnold-István |
Dr. Pető Mária |
Augustin Maior Fizizikaverseny |
2016-11-19 |
FIZIKA |
National |
I. |
|
Máté Zsolt |
Dr. Pető Mária |
Cansat2016 |
2016-04-14 |
Fizika |
National |
II. |
|
CanSat |
Dr. Pető Mária |
Augustin Maior Fizikaverseny |
2016-11-19 |
Fizika |
National |
IV. |
Dícséret |
Harkó Csanád |
Dr. Pető Mária |
MIFIZ |
2016-11-18 |
Fizika |
Regional |
III. |
video kategória |
CanSat |
Dr. Pető Mária |
FIZIKA OLIMPIA |
2017-02-18 |
FIZIKA |
County level |
I. |
|
Szabó Richárd |
Dr. Pető Mária |
FIZIKA OLIMPIA |
2017-04-28 |
FIZIKA |
National |
|
Bronz Érem |
Szabó Richárd |
Dr. Pető Mária |
VERMES MIKLÓS |
2017-02-27 |
FIZIKA |
Regional |
VII. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Dr. Pető Mária |
Vermes Miklós Fizikaverseny |
2017-04-15 |
FIZIKA |
National |
X. |
|
Szabó Richárd |
Dr. Pető Mária |
RoboChallenge |
2017-11-04 |
Fizika-robotok |
International |
X. |
I. a romániai versenyzők között |
Veres-Vitályos Áron |
Dr. Pető Mária |
Fizika Olimpia |
2018-02-24 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Csiszér Csanád |
Dr. Pető Mária |
Robo Tec |
2018-03-24 |
Fizika-Robotika |
International |
IV. |
|
SZMK RoboTeam |
Dr. Pető Mária |
VERMES MIKLÓS FIZIKAVERSENY |
2018-03-26 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Csiszér Csanád |
Dr. Pető Mária |
CanSat2018 |
2018-05-04 |
Fizika |
National |
II. |
|
CanSat |
Dr. Pető Mária |
Vermes Miklós Fizikaverseny |
2018-04-28 |
Fizika |
National |
I. |
|
Csiszér Csanád |
Dr. Pető Mária |
RoboChallenge- Mini sumo |
2018-11-03 |
Robotika-Fizika |
International |
V. |
|
Csenteri András-Gergely |
Dr. Pető Mária |
RoboChallenge- Mini sumo |
2018-11-01 |
Robotika/Fizika |
International |
V. |
|
Vörös Ábel-Etele |
Dr. Pető Mária |
RoboChallenge- Free style |
2018-11-03 |
Robotika/Fizika |
International |
VII. |
|
SZMK RoboTeam |
Dr. Pető Mária |
MIFIZ 2018 |
2018-11-09 |
Fizika |
Regional |
V. |
|
MIFIZ-11 |
Dr. Pető Mária |
TUDEK |
2018-12-08 |
Fizika, csillagászat |
National |
III. |
|
Simon-Zsók Anett |
Dr. Pető Mária |
Fizika Olimpia |
2019-02-23 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Demeter Gergő |
Dr. Pető Mária |
Fizika Olimpia |
2019-02-23 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Csiszér Csanád |
Dr. Pető Mária |
Fizika Olimpia |
2019-02-23 |
Fizika |
County level |
III. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Dr. Pető Mária |
Fizika Olimpia |
2019-02-23 |
Fizika |
County level |
IV. |
|
Simon-Zsók Anett |
Dr. Pető Mária |
Fizika Olimpia |
2019-02-23 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Roth Apor |
Dr. Pető Mária |
Fizika Olimpia |
2019-02-23 |
Fizika |
County level |
III. |
|
Csutak Dávid |
Dr. Pető Mária |
Fizika Olimpia |
2019-02-23 |
Fizika |
County level |
V. |
|
Dancs Ádám-Zsolt |
Dr. Pető Mária |
Vermes Miklós Fizikaverseny |
2019-03-04 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Csiszér Csanád |
Dr. Pető Mária |
Vermes Miklós Fizikaverseny |
2019-03-04 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Csutak Dávid |
Dr. Pető Mária |
CanSat Miniszatellit építés |
2019-04-24 |
FIZIKA-Robotika |
National |
II. |
|
CanSat |
Dr. Pető Mária |
Augustin Maior Fizikaverseny |
2019-04-13 |
Fizika |
National |
I. |
|
Roth Apor |
Dr. Pető Mária |
Augustin Maior Fizikaverseny |
2019-04-13 |
Fizika |
National |
II. |
|
Csutak Dávid |
Dr. Pető Mária |
MiFiz |
2019-04-13 |
Fizika |
Regional |
VI. |
|
GAME |
Dr. Pető Mária |
Számítástechnika Olimpia- TIC |
2019-04-13 |
TIC |
County level |
I. |
|
Sándor László-Márk |
Dr. Pető Mária |
INFORMATIKA OLIMPIA |
2019-03-09 |
INFORMATIKA |
County level |
I. |
|
Kotró Előd |
Dr. Pető Mária |
TUDEK |
2019-12-07 |
Csillagászat/Fizika |
National |
II. |
|
Simon-Zsók Anett |
Dr. Pető Mária |
FIZIKA Tantárgyverseny |
2020-02-15 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Csiszér Csanád |
Dr. Pető Mária |
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny |
2020-02-28 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Csiszér Csanád |
Dr. Pető Mária |
Csillagászat |
2020-03-07 |
Fizika-Csillagászat |
International |
II. |
|
Simon-Zsók Anett |
Dr. Pető Mária |
XXIX. Természet-Tudomány Diákpályázat |
2020-05-05 |
FIZIKA-csillagászat |
International |
VI. |
Élet és Tudomány különdíj |
Simon-Zsók Anett |
Dr. Pető Mária |
Fizika Tantárgyverseny |
2020-02-15 |
FIZIKA |
County level |
III. |
|
Simon-Zsók Anett |
Dr. Pető Mária |
Csillagászat-asztrofizika |
2020-01-08 |
FIZIKA-csillagászat |
National |
|
dicséret |
Tunyogi Kata |
Dr. Pető Mária |
Csillagászat-asztrofizika |
2020-01-08 |
FIZIKA-csillagászat |
National |
I. |
|
Simon-Zsók Anett |
Dr. Pető Mária |
Analog CanSat Competition |
2020-06-29 |
FIZIKA-csillagászat |
National |
II. |
|
CanSat |
Dr. Pető Mária |
Tudományos Poszterverseny |
2020-07-25 |
FIZIKA-csillagászat |
International |
|
tudományos különdíj |
Simon-Zsók Anett |
Dr. Pető Mária |
IAAC- International Astronomy and Astrophysics Competition |
2020-07-13 |
FIZIKA-csillagászat |
International |
|
Gold Honour |
Simon-Zsók Anett |
Dr. Pető Mária |
ALFA és OMEGA Fizikaverseny |
2020-09-26 |
FIZIKA |
Special |
|
dicséret |
Dancs Ádám-Zsolt |
Dr. Pető Mária |
ALFA és OMEGA Fizikaverseny |
2020-09-26 |
FIZIKA |
Special |
III. |
|
Balázs Előd |
Dr. Pető Mária |
ALFA és OMEGA Fizikaverseny |
2020-09-26 |
FIZIKA |
County level |
|
dicséret |
Pénzes Botond Mátyás |
Dr. Pető Mária |
Exo_RO2021 |
2021-03-26 |
Fizika-Robotika |
National |
II. |
|
EXO-Rover |
Dr. Pető Mária |
TUDOK-Tudományos Diákköri Konferenciák |
2021-04-24 |
Fizika-Csillagászat |
International |
I. |
|
Simon-Zsók Anett |
Dr. Pető Mária |
TUDOK-Tudományos Diákköri Konferenciák |
2021-04-24 |
Kémia-Fizika |
International |
III. |
|
Józsa Huba |
Dr. Pető Mária |
EMTER |
2021-04-17 |
Fizika |
Special |
I. |
|
Csiszér Csanád |
Dr. Pető Mária |
TUDEK |
2021-02-19 |
FIZIKA |
National |
II. |
|
Simon-Zsók Anett |
Dr. Pető Mária |
TUDEK |
2021-02-19 |
Kutatási kategória |
National |
II. |
|
Józsa Huba |
Dr. Pető Mária |
Augustin Maior Fizikaverseny |
2021-04-24 |
FIZIKA |
National |
IV. |
dicséret |
Csiszér Csanád |
Dr. Pető Mária |
ASTRO PI MISSION ZERO |
2021-06-08 |
FIZIKA-csillagászat |
International |
|
dicséret |
Vass Ágota |
Dr. Pető Mária |
CANSAT 2022- ESA-ESERO miniszatellit verseny |
2022-05-09 |
Fizika-robotika-űrkutatás |
National |
III. |
Most Professional team |
CanSat |
Dr. Pető Mária |
FIZIKA Tantárgyverseny |
2022-03-19 |
FIZIKA |
County level |
III. |
|
Pénzes Botond Mátyás |
Dr. Pető Mária |
FIZIKA Tantárgyverseny |
2022-03-19 |
FIZIKA |
County level |
I. |
|
Pieldner Ádám |
Dr. Pető Mária |
FIZIKA Tantárgyverseny |
2022-03-19 |
FIZIKA |
County level |
III. |
|
Orbán Vilmos |
Dr. Pető Mária |
FIZIKA Tantárgyverseny |
2022-03-19 |
FIZIKA |
County level |
II. |
|
Dezső Szilárd |
Dr. Pető Mária |
FIZIKA Tantárgyverseny |
2022-03-19 |
FIZIKA |
County level |
II. |
|
Miklós Janka |
Dr. Pető Mária |
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny |
2022-03-09 |
FIZIKA |
County level |
II. |
|
Pieldner Ádám |
Dr. Pető Mária |
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny |
2022-03-09 |
FIZIKA |
County level |
III. |
|
Orbán Vilmos |
Dr. Pető Mária |
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny |
2022-03-09 |
FIZIKA |
County level |
I. |
|
Dezső Szilárd |
Dr. Pető Mária |
FIZIKA Tantárgyverseny |
2022-04-13 |
FIZIKA |
National |
|
dicséret |
Dezső Szilárd |
Dr. Pető Mária |
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny |
2022-04-29 |
FIZIKA |
National |
I. |
|
Dezső Szilárd |
Dr. Pető Mária |
Úrkutatási verseny |
2022-04-13 |
FIZIKA-csillagászat |
International |
II. |
|
Nagy Alpár |
Dr. Pető Mária |
Robotics Championship MINI Sumo |
2022-04-29 |
Fizika-robotika |
National |
VI. |
|
Nagy Alpár |
Dr. Pető Mária |
Pénzmágnes- Kulcs a gyarapodáshoz |
2022-03-26 |
Vállakozástan |
Regional |
III. |
|
CanSat |
Dr. Pető Mária |
“Bolyai Farkas” Multidiszciplináris Tantárgyverseny |
2022-05-13 |
Fizika |
County level |
|
dicséret |
Pénzes Botond Mátyás |
Dr. Pető Mária |
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny |
2022-06-16 |
Fizika |
International |
V. |
|
Dezső Szilárd |
Dr. Pető Mária |
MANT_ Tervezd meg a következő magyar űrhajós programját |
2023-04-12 |
Fizika- Csillagászat |
Special |
III. |
|
Nagy Alpár |
Dr. Pető Mária |
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny |
2023-03-06 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Dezső Szilárd |
Dr. Pető Mária |
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny |
2023-03-06 |
Fizika |
County level |
II. |
|
Pieldner Ádám |
Dr. Pető Mária |
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny |
2023-04-22 |
Fizika |
National |
II. |
|
Pieldner Ádám |
Dr. Pető Mária |
Minoan Robotsport Global Olympiad |
2023-04-06 |
Fizika-Robotika |
International |
I. |
|
Nagy Alpár |
Dr. Pető Mária |
Minoan Robotsport Global Olympiad |
2023-04-06 |
Fizika-Robotika |
International |
I. |
|
Lőrincz Zente-Örs |
Dr. Pető Mária |
Fizika Tantárgyverseny |
2023-03-05 |
Fizika |
County level |
I. |
|
Dezső Szilárd |
Dr. Pető Mária |
Fizika Tantárgyverseny |
2023-03-05 |
|
County level |
II. |
|
Pieldner Ádám |
Dr. Pető Mária |
Fizika Tantárgyverseny |
2023-03-05 |
Fizika |
County level |
II. |
|
Pénzes Botond Mátyás |
Dr. Pető Mária |
Fizika Tantárgyverseny |
2023-01-01 |
Fizika |
County level |
II. |
|
Pénzes Botond Mátyás |
Dr. Pető Mária |
XVI. BOLYAI FARKAS MULTIDISZCIPLINÁRIS TANTÁRGYVERSENY_ Heinrich László versenye |
2023-05-06 |
Fizika |
National |
IX. |
|
Pénzes Botond Mátyás |
Dr. Pető Mária |
MIFIZ- alkalmazott fizikaverseny |
2023-05-05 |
Fizika |
Regional |
VII. |
|
Repülő All-stars |
Dr. Pető Mária |
Tervezd meg a következő magyar űrhajós programját 2023 |
2023-04-12 |
Fizika- asztrofizika |
International |
III. |
|
Nagy Alpár |
Dr. Pető Mária |
|
2023-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Dr. Pető Mária |
Premiul HENRI COANDA |
2023-05-12 |
Fizika-Robotika |
National |
I. |
|
Nagy Alpár |
Dr. Pető Mária |
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny |
2023-06-18 |
Fizika |
International |
X. |
|
Pieldner Ádám |
Dr. Pető Mária |
Olimpiada de limba germană modernă/ Német tantárgyverseny |
2023-03-25 |
|
County level |
I. |
|
Albert Fruzsina |
Elekes Emese |
Rácz Lajos német nyelvű szavalóverseny |
2023-05-19 |
Német |
County level |
I. |
|
Kiss Henrietta |
Elekes Emese |
Tantárgyolimpiász |
2011-03-19 |
történelem |
County level |
|
dicséret |
Boér Ilka |
Erőss Botond |
Olimpiada de Limba Latina |
2014-02-23 |
Limba Latina |
County level |
I. |
|
Szilágyi Boglárka |
Farkas Cristina-Cornelia |
Olimpiada de Limba Latina |
2014-02-23 |
Limba Latina |
County level |
III. |
|
Demián Bernadett |
Farkas Cristina-Cornelia |
Olimpiada de Limba Latina |
2014-02-23 |
Limba Latina |
County level |
II. |
|
Izsák Arnold-Róbert |
Farkas Cristina-Cornelia |
Olimpiada de Limba Latina |
2015-02-22 |
Limba Latina |
County level |
I. |
|
Demián Bernadett |
Farkas Cristina-Cornelia |
Olimpiada de Limba Latina |
2015-02-22 |
Limba Latina |
County level |
II. |
|
Kocsis Éva |
Farkas Cristina-Cornelia |
Olimpiada de Limba Latina |
2016-03-27 |
Limba latina |
County level |
I. |
|
Kocsis Éva |
Farkas Cristina-Cornelia |
Olimpiada de Limba Latina |
2016-03-27 |
Limba latina |
County level |
I. |
|
Szőke Szabina |
Farkas Cristina-Cornelia |
Olimpiada de Limbi Clasice |
2016-04-20 |
Limba Latina |
National |
|
Premiu Special |
Szőke Szabina |
Farkas Cristina-Cornelia |
Olimpiada de Limbi Clasice |
2017-02-26 |
Limba Latina |
County level |
III. |
|
Koszta Andrea |
Farkas Cristina-Cornelia |
Olimpiada de Limbi Clasice |
2017-02-26 |
Limba Latina |
County level |
III. |
|
Salamon Eszter-Júlia |
Farkas Cristina-Cornelia |
Olimpiada de Limbi Clasice |
2017-02-26 |
Limba Latina |
County level |
I. |
|
Szőke Szabina |
Farkas Cristina-Cornelia |
Olimpiada de Limbi Clasice |
2017-02-26 |
Limba Latina |
County level |
I. |
|
Vargyas Szilamér |
Farkas Cristina-Cornelia |
Olimpiada de Limbi Clasice |
2017-02-26 |
Limba Latina |
County level |
II. |
|
Szász Cynthia-Klaudia |
Farkas Cristina-Cornelia |
Olimpiada de limba latina |
2018-03-18 |
Limba latina |
County level |
III. |
|
Karácsony Adrienn |
Farkas Cristina-Cornelia |
Olimpiada de limba latina |
2018-03-18 |
limba latina |
County level |
II. |
|
Ilyés Norbert István |
Farkas Cristina-Cornelia |
Olimpiada de limba latina |
2018-03-18 |
Limba latina |
County level |
|
Mentiune |
Szabó Erika-Krisztina |
Farkas Cristina-Cornelia |
Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny |
2019-03-29 |
Kémia |
National |
|
Dicséret |
Pál Ágnes |
Fehérvári Ilona |
Hevesy György Kémiaverseny |
2019-01-28 |
kémia |
County level |
II. |
|
Miklós Janka |
Fehérvári Ilona |
Hevesy György Kémiaverseny |
2019-01-28 |
kémia |
County level |
III. |
|
Tamás Péter |
Fehérvári Ilona |
Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny |
2015-02-28 |
Anyanyelv |
County level |
IV. |
dicseret |
Bedő Éva Gabriella |
Fekécs Mária |
Tantárgyverseny |
2011-03-05 |
német nyelv |
County level |
III. |
|
Szimma Henrietta |
Ferencz Katalin |
Tantárgyverseny |
2011-03-05 |
német nyelv |
County level |
IV. |
|
Béres Hanga |
Ferencz Katalin |
Tantárgyverseny |
2011-03-05 |
német nyelv |
County level |
IV. |
|
Kertész Anita |
Ferencz Katalin |
Tantárgyverseny |
2011-03-05 |
német nyelv |
County level |
IV. |
|
Kiss Eszter |
Ferencz Katalin |
Tantérgyverseny |
2011-03-05 |
német nyelv |
County level |
IV. |
|
Sorbán Réka |
Ferencz Katalin |
Deutsche Sprache und Kultur |
2011-04-29 |
német nyelv |
County level |
I. |
|
Sterne |
Ferencz Katalin |
Német nyelv megyei tantárgyverseny |
2014-02-22 |
|
County level |
III. |
|
Dull Brigitta-Noémi |
Ferencz Katalin |
Német nyelv megyei tantárgyverseny |
2014-02-22 |
német nyelv |
County level |
II. |
|
Ferencz Alpár |
Ferencz Katalin |
Német nyelv megyei tantárgyverseny |
2014-02-22 |
német nyelv |
County level |
III. |
|
Krecht Rudolf |
Ferencz Katalin |
Német nyelv megyei tantárgyverseny |
2014-02-22 |
német nyelv |
County level |
IV. |
|
Sorbán Réka |
Ferencz Katalin |
Német nyelv megyei tantárgyverseny |
2015-03-14 |
|
County level |
IV. |
|
Kozsokár Hanna |
Ferencz Katalin |
Német nyelv megyei tantárgyverseny |
2015-03-14 |
|
County level |
II. |
|
Kopacz Kinga Boróka |
Ferencz Katalin |
Német nyelv megyei tantárgyverseny |
2015-03-14 |
|
County level |
I. |
|
Orosz Anett |
Ferencz Katalin |
Német nyelv országos tantárgyverseny |
2015-04-20 |
|
National |
IV. |
|
Orosz Anett |
Ferencz Katalin |
Német nyelv országos tantárgyverseny |
2015-04-20 |
|
National |
III. |
|
Orosz Anett |
Ferencz Katalin |
Német nyelv tantárgyverseny |
2016-03-14 |
|
County level |
III. |
|
Kovács Mátyás-Örs |
Ferencz Katalin |
Német nyelv tantárgyverseny |
2016-03-14 |
német nyelv |
County level |
II. |
|
Orosz Anett |
Ferencz Katalin |
Német nyelv megyei tantárgyverseny |
2017-03-18 |
|
County level |
I. |
|
Kozsokár Hanna |
Ferencz Katalin |
Német nyelv tantárgyverseny |
2018-03-01 |
|
County level |
I. |
|
Tök Dietrich Norbert |
Ferencz Katalin |
Német nyelv tantárgyverseny |
2018-03-01 |
|
County level |
IV. |
|
Dull Brigitta-Noémi |
Ferencz Katalin |
Német nyelv tantárgyverseny |
2018-03-01 |
|
County level |
IV. |
|
Sükösd Ágota |
Ferencz Katalin |
Német nyelv tantárgyerseny |
2018-01-01 |
|
County level |
II. |
|
Kopacz Kinga Boróka |
Ferencz Katalin |
Német nyelv tantárgyverseny |
2018-03-01 |
|
National |
I. |
|
Tök Dietrich Norbert |
Ferencz Katalin |
Német nyelv tantárgyverseny |
2019-03-02 |
|
County level |
IV. |
|
Fekete Ádám-Krisztián |
Ferencz Katalin |
Német nyelv tantárgyverseny |
2019-03-02 |
|
County level |
IV. |
|
Tök Dietrich Norbert |
Ferencz Katalin |
Német nyelv tantárgyverseny |
2019-03-02 |
|
County level |
I. |
|
Dull Brigitta-Noémi |
Ferencz Katalin |
Német nyelv tantárgyverseny |
2019-03-02 |
|
County level |
I. |
|
Kozsokár Hanna |
Ferencz Katalin |
Német nyelv tantárgyverseny, |
2020-03-01 |
|
County level |
I. |
|
Kádár Fruzsina |
Ferencz Katalin |
Német nyelv tantárgyverseny, |
2020-03-01 |
|
County level |
I. |
|
Tök Dietrich Norbert |
Ferencz Katalin |
Német nyelv tantárgyverseny, |
2020-03-01 |
|
County level |
I. |
|
Cerchez Diana |
Ferencz Katalin |
Országos tantárgyverseny |
2010-03-12 |
Pszichológia |
County level |
II. |
|
Tóth-Gödri Iringó |
Ferenczi Tibor |
Tantárgyolimpiász |
2011-03-12 |
Pszichológia |
County level |
I. |
|
Tóth-Gödri Iringó |
Ferenczi Tibor |
Tantárgyolimpiász |
2011-03-12 |
Pszichológia |
County level |
III. |
|
Ürmösi Júlia-Eszter |
Ferenczi Tibor |
Tantárgyolimpiász |
2011-03-12 |
Filozófia |
County level |
I. |
|
Mihály Judit |
Ferenczi Tibor |
Tantárgyolimpiász |
2011-03-12 |
Filozófia |
County level |
|
Dicséret |
Deák Attila-Csongor |
Ferenczi Tibor |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2011-02-12 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Damokos Kinga |
Fülöp Anna |
Deutsche Zivilisation und Kultur |
2014-05-23 |
Német |
County level |
I. |
|
Schneewittchen |
Fülöp Anna |
Deutsche Zivilisation und Kultur |
2014-05-23 |
Német |
County level |
II. |
|
Kluge Mädchen |
Fülöp Anna |
Deutsche Zivilisation und Kultur |
2017-04-12 |
|
County level |
II. |
|
Mátyás Johanna |
Fülöp Anna |
Rácz Lajos vers-és mesemondó verseny |
2017-05-26 |
Német |
County level |
III. |
|
Ilyés Norbert István |
Fülöp Anna |
Deutsche Zivilisation und Kultur |
2017-05-12 |
Német |
County level |
II. |
|
Mátyás Johanna |
Fülöp Anna |
Deutsche Zivilisation und Kultur |
2017-05-12 |
Német |
County level |
II. |
|
Dézsi József-Milán |
Fülöp Anna |
Német kultúra és civilizáció |
2017-05-12 |
Német |
County level |
II. |
|
Balogh Adrienn |
Fülöp Anna |
Német kultúra és civilizáció |
2017-05-12 |
Német |
County level |
II. |
|
János Anett |
Fülöp Anna |
Német kultúra és civilizáció |
2017-05-12 |
Német |
County level |
III. |
|
László Andrea |
Fülöp Anna |
Német kultúra és civilizáció |
2017-05-12 |
Német |
County level |
III. |
|
Tatár Ágota |
Fülöp Anna |
Német kultúra és civilizáció |
2017-05-12 |
Német |
County level |
IV. |
|
János Adrienn |
Fülöp Anna |
Német kultúra és civilizáció |
2017-05-12 |
Német |
County level |
IV. |
|
Szabó Anna |
Fülöp Anna |
Német kultúra és civilizáció |
2017-05-12 |
Német |
County level |
V. |
|
Szabados Andrea |
Fülöp Anna |
Német kultúra és civilizáció |
2017-05-12 |
Német |
County level |
V. |
|
Bartos Kriszta |
Fülöp Anna |
Német kultúra és civilizáció |
2017-05-12 |
Német |
County level |
I. |
|
Ilyés Norbert István |
Fülöp Anna |
Német kultúra és civilizáció |
2017-05-12 |
Német |
County level |
I. |
|
Demeter Gergő |
Fülöp Anna |
|
2018-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Fülöp Anna |
DataS-NMG Open Programozási Verseny |
2011-05-21 |
Informatika |
Special |
|
Dicséret |
Iffiú Szabolcs |
Gábor Béla |
Informatika olimpiász |
2012-03-03 |
informatika |
County level |
II. |
|
Iffiú Szabolcs |
Gábor Béla |
Informatika olimpiász |
2012-03-03 |
informatika |
County level |
III. |
|
László Gábor |
Gábor Béla |
Informatika olimpiász |
2012-03-03 |
informatika |
County level |
IV. |
dicséret |
Partin Csaba |
Gábor Béla |
Tantárgy olimpiász |
2014-03-01 |
Informatika |
County level |
I. |
|
Medgyesi Attila |
Gábor Béla |
Tantárgy olimpiász |
2014-03-01 |
Informatika |
County level |
I. |
|
Kovács Tamás |
Gábor Béla |
Informatika tantárgyverseny |
2015-03-07 |
informatika |
County level |
II. |
|
Medgyesi Attila |
Gábor Béla |
DataS-NMG Open Programozási Verseny |
2019-05-11 |
informatika |
Regional |
I. |
|
Krecht Ábel |
Gábor Béla |
Informatika olimpiász |
2019-03-20 |
informatika |
County level |
I. |
|
Krecht Ábel |
Gábor Béla |
Informatika olimpiász |
2019-03-20 |
informatika |
County level |
I. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Gábor Béla |
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny |
2019-01-12 |
informatika |
Special |
IX. |
III. fokozatú EMT oklevél |
Laczkó Csongor-Lóránd |
Gábor Béla |
|
2019-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Gábor Béla |
Tantárgyolimpiász |
2014-02-23 |
Német nyelv |
County level |
I. |
|
Bálint Hunor Ferenc |
Gál Noémi Zsuzsánna |
Tantárgyolimpiász |
2014-02-23 |
Német nyelv |
County level |
III. |
|
Tuzson Balázs |
Gál Noémi Zsuzsánna |
Tantárgyolimpiász |
2014-02-23 |
Német nyelv |
County level |
III. |
|
Kiss Eszter |
Gál Noémi Zsuzsánna |
Országos Informatika Olimpia |
2020-02-15 |
Informatika |
County level |
V. |
|
Molnar David |
Gáll Annamária |
Országos Informatika Olimpia |
2020-02-15 |
Informatika |
County level |
V. |
|
Lőrincz Gergő-Tamás |
Gáll Annamária |
Országos Informatika Olimpia |
2020-02-15 |
Informatika |
County level |
IV. |
|
Vidám Szabolcs |
Gáll Annamária |
Országos Informatika Olimpia |
2020-02-15 |
Informatika |
County level |
V. |
|
Gálicza Ervin |
Gáll Annamária |
Országos Informatika Olimpia |
2020-02-01 |
Informatika |
County level |
III. |
|
Vizi Attila |
Gáll Annamária |
Országos Informatika Olimpia |
2020-02-15 |
Informatika |
County level |
I. |
|
Răduţă Cristian |
Gáll Annamária |
Informatika olimpia |
2022-03-13 |
Informatika |
County level |
I. |
|
Răduţă Cristian |
Gáll Annamária |
Informatika olimpia |
2022-03-13 |
Informatika |
County level |
II. |
|
Bereczki Anna |
Gáll Annamária |
Informatika olimpia |
2022-03-13 |
Informatika |
County level |
II. |
|
Vidám Szabolcs |
Gáll Annamária |
Informatika olimpia |
2022-03-13 |
Informatika |
County level |
II. |
|
Gálicza Ervin |
Gáll Annamária |
Nemes Tihamér Számítástechnikai verseny |
2022-02-26 |
Informatika |
National |
IV. |
|
Răduţă Cristian |
Gáll Annamária |
Nemes Tihamér online 5 fordulós programozási verseny |
2022-06-05 |
Informatika |
International |
IX. |
|
Răduţă Cristian |
Gáll Annamária |
Nemes Tihamér programozási verseny |
2022-04-15 |
Informatika |
International |
|
14. helyezés |
Răduţă Cristian |
Gáll Annamária |
Informatika olimpia |
2023-03-09 |
Informatika |
County level |
I. |
|
Bereczki Anna |
Gáll Annamária |
Informatika Olimpia |
2023-03-18 |
Informatika |
County level |
IV. |
dícséret |
Gálicza Ervin |
Gáll Annamária |
Informatika Olimpia |
2023-03-18 |
Informatika |
County level |
IV. |
dícséret |
Jánó Ákos |
Gáll Annamária |
Informatika Olimpia |
2023-03-18 |
Informatika |
County level |
III. |
|
Bangyán Bendegúz |
Gáll Annamária |
Informatika Olimpia |
2023-03-18 |
Informatika |
County level |
IV. |
dícséret |
Tatár Bence |
Gáll Annamária |
Informatika Olimpia |
2023-03-18 |
Informatika |
County level |
IV. |
dícséret |
Péter Máté |
Gáll Annamária |
Informatika Olimpia |
2023-03-18 |
Informatika |
County level |
IV. |
dícséret |
Jánó Ákos |
Gáll Annamária |
Informatika Olimpia |
2023-03-18 |
Informatika |
County level |
I. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Gáll Annamária |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
|
County level |
III. |
|
Vizi Attila |
Gáll Éva |
Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny |
2015-02-28 |
|
County level |
|
|
Krecht Hanna Regina |
Gáll Éva |
LuminaMath-matematikaverseny |
2014-11-22 |
|
National |
III. |
|
Vizi Attila |
Gáll Éva |
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő |
2015-04-09 |
|
County level |
IV. |
|
Krecht Hanna Regina |
Gáll Éva |
LuminaMath-matematikaverseny |
2014-11-22 |
Matematika |
National |
|
dicséret |
Bálint Krisztina |
Gáll Éva |
Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny |
2015-02-28 |
Anyanyelv |
County level |
VI. |
dicséret |
Pakocs Adrienn-Petra |
Gáll Éva |
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő |
2015-04-09 |
Anyanyelv |
County level |
IV. |
|
FŐNIX |
Gáll Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2014-10-24 |
Matematika |
County level |
IV. |
dicséret |
Kobakok |
Gáll Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2014-10-24 |
Matematika |
County level |
V. |
dicséretr |
Csoda-csajok |
Gáll Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2014-10-24 |
Matematika |
County level |
VI. |
dicséret |
Sepsi fiúk |
Gáll Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
|
dicséret |
VAS PETRA |
Gáll Éva |
LuminaMath-matematikaverseny, Országos |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
II. |
|
SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS |
Gáll Éva |
LuminaMath-matematikaverseny, Országos |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
|
dicséret |
BARTOS BALÁZS ATTILA |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-02-22 |
Matematika |
County level |
I. |
|
VAS PETRA |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-02-22 |
Matematika |
County level |
II. |
|
BARTOS BALÁZS ATTILA |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-02-22 |
Matematika |
County level |
III. |
|
SZEGETI ZSOMBOR |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-02-22 |
Matematika |
County level |
|
dicséret |
SANDU CSANÁD |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-02-22 |
Matematika |
County level |
|
dicséret |
MÁTHÉ BENCE |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-02-22 |
Matematika |
County level |
|
dicséret |
LUKÁCS BALÁZS |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-02-22 |
|
County level |
|
dicséret |
KURTA REBEKA |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-02-22 |
Matematika |
County level |
|
dicséret |
ALBU PETRA |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-02-22 |
Matematika |
County level |
|
dicséret |
BECZE ZALÁN |
Gáll Éva |
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură |
2018-01-22 |
Művészetek |
National |
III. |
|
KÁDÁR KRISZTA |
Gáll Éva |
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară |
2017-11-18 |
Művészetek |
National |
II. |
|
ALBU PETRA |
Gáll Éva |
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură |
2018-01-22 |
Művészetek |
National |
I. |
|
KURTA REBEKA |
Gáll Éva |
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară |
2017-11-18 |
Művészetek |
National |
II. |
|
KURTA REBEKA |
Gáll Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei |
2019-02-19 |
|
County level |
IV. |
|
VAS PETRA |
Gáll Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny, |
2018-10-12 |
|
County level |
I. |
|
"Matekosok" |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei |
2019-01-28 |
|
County level |
I. |
|
VAS PETRA |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei |
2019-01-28 |
|
County level |
II. |
|
SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei |
2019-01-28 |
|
County level |
III. |
|
KOTRÓ-KOSZTÁNDI BALÁZS |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei |
2019-01-01 |
|
County level |
III. |
|
BARTOS BALÁZS ATTILA |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei |
2019-03-22 |
|
County level |
I. |
|
BARTOS BALÁZS ATTILA |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei |
2019-03-22 |
|
County level |
I. |
|
KOTRÓ-KOSZTÁNDI BALÁZS |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei |
2019-03-22 |
|
County level |
I. |
|
MÁTHÉ BENCE |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei |
2019-03-22 |
|
County level |
I. |
|
ALBU PETRA |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei |
2019-03-22 |
|
County level |
I. |
|
VAS PETRA |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei |
2019-03-22 |
|
County level |
II. |
|
BARABÁS BOTOND |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei |
2019-03-22 |
|
County level |
II. |
|
SANDU CSANÁD |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei |
2019-03-22 |
|
County level |
II. |
|
SZEGETI ZSOMBOR |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei |
2019-03-22 |
|
County level |
III. |
|
BECZE ZALÁN |
Gáll Éva |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ, Megyei |
2019-03-22 |
|
County level |
III. |
|
SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS |
Gáll Éva |
Sportnapok |
2018-09-21 |
|
County level |
I. |
|
3.d |
Gáll Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei |
2019-02-18 |
|
County level |
I. |
|
Zrínyi Ilona 3. osztályosok |
Gáll Éva |
Concursul școlar național de Competență și Performanță |
2022-05-23 |
matrmatika |
National |
I. |
|
Albert Előd |
Gáll Éva |
Concursul școlar național de Competență și Performanță |
2022-05-23 |
matrmatika |
National |
I. |
|
Cazacu Máté |
Gáll Éva |
Concursul școlar național de Competență și Performanță |
2022-05-23 |
matrmatika |
National |
I. |
|
Fejér Nóra |
Gáll Éva |
Concursul școlar național de Competență și Performanță |
2022-05-23 |
matematika |
National |
II. |
|
Gecse Boróka |
Gáll Éva |
Concursul școlar național de Competență și Performanță |
2022-05-23 |
matematika |
National |
II. |
|
Grüman- Csiki Benett |
Gáll Éva |
Concursul școlar național de Competență și Performanță |
2022-05-23 |
matematika |
National |
I. |
|
Kelemen Magor |
Gáll Éva |
Concursul școlar național de Competență și Performanță |
2022-05-23 |
matematika |
National |
I. |
|
Opra Boróka |
Gáll Éva |
Concursul școlar național de Competență și Performanță |
2022-05-23 |
matematika |
National |
II. |
|
Pakucs Csanád-Eduárd |
Gáll Éva |
Concursul școlar național de Competență și Performanță |
2022-05-23 |
matematika |
National |
I. |
|
Para Lőrinc |
Gáll Éva |
Concursul școlar național de Competență și Performanță |
2022-05-23 |
matematika |
National |
III. |
|
Tothpál Márk |
Gáll Éva |
Minunile Carnavalului |
2022-03-13 |
rajz |
County level |
II. |
|
Opra Boróka |
Gáll Éva |
Minunile Carnavalului |
2022-03-13 |
rajz |
County level |
I. |
|
Barkó Boglárka |
Gáll Éva |
Fantáziamadár |
2022-05-10 |
rajz |
County level |
II. |
|
Opra Boróka |
Gáll Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
|
County level |
II. |
|
Albert Előd |
Gáll Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
|
County level |
VIII. |
|
Opra Boróka |
Gáll Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
|
County level |
X. |
|
Para Lőrinc |
Gáll Éva |
Minunile Carnavalului |
2023-02-24 |
|
County level |
II. |
|
Barkó Boglárka |
Gáll Éva |
Minunile Carnavalului |
2023-02-24 |
Vizuális művészetek |
County level |
|
dicséret |
Opra Boróka |
Gáll Éva |
”Verdele înseamnă viață” |
2023-05-05 |
Vizuális művészetek |
County level |
|
dicséret |
Opra Boróka |
Gáll Éva |
”Verdele înseamnă viață” |
2023-05-05 |
Vizuális művészetek |
County level |
|
dicséret |
Péli Nóra |
Gáll Éva |
”Verdele înseamnă viață” |
2023-05-05 |
Vizuális művészetek |
County level |
III. |
|
Fejér Nóra |
Gáll Éva |
”Emoții de iarnă” |
2023-02-23 |
Vizuális művészetek |
International |
I. |
|
Fejér Nóra |
Gáll Éva |
”Emoții de iarnă” |
2023-02-23 |
Vizuális művészetek |
International |
II. |
|
Opra Boróka |
Gáll Éva |
”Emoții de iarnă” |
2023-02-23 |
Vizuális művészetek |
International |
III. |
|
Fekete Örs |
Gáll Éva |
”Emoții de iarnă” |
2023-02-23 |
Vizuális művészetek |
International |
|
dicséret |
Barkó Boglárka |
Gáll Éva |
Concursul LuminaMath |
2022-12-10 |
Matematika |
National |
|
dicséret |
Aczél Hanna Médea |
Gáll Éva |
Concursul LuminaMath |
2022-12-10 |
Matematika |
National |
II. |
|
Fejér Nóra |
Gáll Éva |
Concursul LuminaMath |
2022-12-10 |
Matematika |
National |
III. |
|
Opra Boróka |
Gáll Éva |
Mesék szárnyán |
2017-12-12 |
anyanyelv |
County level |
I. |
|
SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA |
Gászpor Melinda |
Gyermekszínjátszó |
2018-03-23 |
anyanyelv |
County level |
|
Különdíj |
BAKCSI BOGLÁRKA |
Gászpor Melinda |
Gyermekszínjátszó |
2018-03-23 |
anyanyelv |
County level |
|
Különdíj |
GAZDA ESZTER ANNA |
Gászpor Melinda |
Gyermekszínjátszó |
2018-03-23 |
anyanyelv |
County level |
|
Különdíj |
SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA |
Gászpor Melinda |
Mesék szárnyán |
2017-12-12 |
anyanyelv |
County level |
II. |
|
GAZDA ESZTER ANNA |
Gászpor Melinda |
Gyermekszínjátszó |
2018-03-23 |
színjátszás |
County level |
IV. |
Dicséret |
Zrínyi 2. osztály/2020 |
Gászpor Melinda |
Mesék szárnyán |
2017-12-12 |
anyanyelv/mesemondó |
County level |
II. |
|
BAKCSI BOGLÁRKA |
Gászpor Melinda |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2018-03-28 |
anyanyelv |
County level |
IV. |
Dicséret |
GAZDA ESZTER ANNA |
Gászpor Melinda |
Mesék világában |
2017-12-12 |
Rajz |
County level |
|
Dicséret |
FERENCZ HANNA BARBARA |
Gászpor Melinda |
Mesék világában |
2017-12-12 |
Rajz |
County level |
|
Dicséret |
FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA |
Gászpor Melinda |
Tradiții din tradiții/ obiceiuri ale familiei mele |
2017-12-19 |
Rajz |
County level |
II. |
|
BOÉR SZABOLCS |
Gászpor Melinda |
Tradiții din tradiții/ obiceiuri ale familiei mele |
2017-12-19 |
Rajz |
County level |
III. |
|
NAGY HAJNA-ZOLNA |
Gászpor Melinda |
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele |
2017-12-19 |
Rajz |
County level |
II. |
|
GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER |
Gászpor Melinda |
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele |
2017-12-19 |
Rajz |
County level |
I. |
|
ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER |
Gászpor Melinda |
Mesék világában |
2017-12-12 |
RAJZ |
County level |
|
Dicséret |
JAKAB ZSANETT |
Gászpor Melinda |
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele |
2017-12-19 |
Rajz |
County level |
III. |
|
KINCSES ANDRÁS |
Gászpor Melinda |
Gyermekszínjátszó |
2019-03-22 |
|
County level |
|
különdíj |
ALBU PÉTER |
Gászpor Melinda |
Gyermekszínjátszó |
2019-03-22 |
színjátszás |
County level |
|
különdíj |
PÉTER KRISTÓF |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” |
2019-04-05 |
MATEMATIKA |
National |
|
EXCELENT |
ALBU PÉTER |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” |
2019-04-05 |
MATEMATIKA |
National |
|
EXCELENT |
DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” |
2019-04-05 |
MATEMATIKA |
National |
|
EXCELENT |
DOSA CSILLA |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” |
2019-04-05 |
MATEMATIKA |
National |
|
EXCELENT |
KINCSES ANDRÁS |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” |
2019-04-05 |
MATEMATIKA |
National |
|
EXCELENT |
FERENCZ HANNA BARBARA |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” |
2019-04-05 |
MATEMATIKA |
National |
|
EXCELENT |
NAGY HAJNA-ZOLNA |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” |
2019-04-05 |
MATEMATIKA |
National |
|
EXCELENT |
SZÁSZ EDINA |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” |
2019-04-05 |
MATEMATIKA |
National |
|
EXCELENT |
SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” |
2019-04-05 |
MATEMATIKA |
National |
|
EXCELENT |
PÉTER KRISTÓF |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” |
2019-04-05 |
MATEMATIKA |
National |
|
FOARTE BINE |
BAKCSI BOGLÁRKA |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” |
2019-04-05 |
MATEMATIKA |
National |
|
FOARTE BINE |
KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” |
2019-04-05 |
MATEMATIKA |
National |
|
FOARTE BINE |
VARGA KRISTÓF |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” |
2019-04-05 |
MATEMATIKA |
National |
|
FOARTE BINE |
FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” |
2019-05-10 |
ANYANYELV |
National |
|
EXCELENT |
BAKCSI BOGLÁRKA |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” |
2019-04-05 |
MATEMATIKA |
National |
|
FOARTE BINE |
BOÉR SZABOLCS |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” |
2019-04-05 |
MATEMATIKA |
National |
|
FOARTE BINE |
ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” |
2019-05-10 |
anyanyelv |
National |
|
EXCELENT |
NAGY HAJNA-ZOLNA |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” |
2019-05-10 |
ANYANYELV |
National |
|
EXCELENT |
KINCSES ANDRÁS |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” |
2019-05-10 |
Anyanyelv |
National |
|
EXCELENT |
DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” |
2019-05-10 |
Anyanyelv |
National |
|
EXCELENT |
SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” |
2019-05-10 |
Anyanyelv |
National |
|
EXCELENT |
FERENCZ HANNA BARBARA |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” |
2019-05-10 |
Anyanyelv |
National |
|
EXCELENT |
ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” |
2019-05-10 |
Anyanyelv |
National |
|
FOARTE BINE |
SZÉKELY HANNA |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL INTERNAŢIONAL „CANGURUL DE MATEMATICĂ” |
2019-04-05 |
matematika |
National |
|
FOARTE BINE |
GAZDA ESZTER ANNA |
Gászpor Melinda |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
NAGY HAJNA-ZOLNA |
Gászpor Melinda |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
matematika |
County level |
I. |
|
Zrínyi 2. osztály/2020 |
Gászpor Melinda |
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny |
2020-02-22 |
|
County level |
|
dicséret |
NAGY HAJNA-ZOLNA |
Gászpor Melinda |
Kriza János Mesemondó Verseny |
2019-10-25 |
anyanyelv |
County level |
II. |
|
SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA |
Gászpor Melinda |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
matematika |
County level |
III. |
|
DOSA CSILLA |
Gászpor Melinda |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
matematika |
County level |
IV. |
|
NIȚĂ DAVID |
Gászpor Melinda |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
BOÉR SZABOLCS |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” |
2019-05-10 |
|
National |
II. |
Foarte bine |
SZÁSZ EDINA |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” |
2019-05-10 |
anyanyelv |
National |
II. |
Foarte bine |
BOÉR SZABOLCS |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” |
2019-05-10 |
anyanyelv |
National |
|
Foarte bine |
DOSA CSILLA |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” |
2019-05-10 |
anyanyelv |
National |
|
Foarte bine |
KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” |
2019-05-10 |
anyanyelv |
National |
|
Foarte bine |
ALBU PÉTER |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” |
2019-05-10 |
anyanyelv |
County level |
|
Foarte bine |
FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” |
2019-05-10 |
anyanyelv |
County level |
|
Bine |
PÉTER KRISTÓF |
Gászpor Melinda |
CONCURSUL NAȚIONAL INTERDISCIPLINAR „POVEŞTILE CANGURULUI” |
2019-05-10 |
anyanyelv |
National |
|
Bine |
VARGA KRISTÓF |
Gászpor Melinda |
Kriza János Mesemondó Verseny |
2020-10-28 |
anyanyelv |
County level |
|
Dicséret |
SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA |
Gászpor Melinda |
Kriza János Mesemondó Verseny |
2020-10-28 |
anyanyelv |
County level |
|
Dicséret |
GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER |
Gászpor Melinda |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2021-10-26 |
Matematika |
County level |
III. |
|
CanSat |
Gászpor Melinda |
Luminamath |
2021-11-04 |
Matematika |
National |
II. |
|
NIȚĂ DAVID |
Gászpor Melinda |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2021-10-26 |
Matematika |
County level |
V. |
|
|
Gászpor Melinda |
Luminamath |
2021-11-04 |
Matematika |
National |
IV. |
|
NAGY HAJNA-ZOLNA |
Gászpor Melinda |
Luminamath |
2021-11-04 |
Matematika |
National |
IV. |
|
DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL |
Gászpor Melinda |
Luminamath |
2021-11-04 |
Matematika |
National |
IV. |
|
SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA |
Gászpor Melinda |
Luminamath |
2021-11-04 |
Matematika |
National |
III. |
|
SZÁSZ EDINA |
Gászpor Melinda |
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny |
2021-02-21 |
Matematika |
County level |
I. |
|
SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA |
Gászpor Melinda |
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny |
2021-02-21 |
Matematika |
County level |
I. |
|
ALBU PÉTER |
Gászpor Melinda |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2021-01-01 |
Matematika |
County level |
II. |
|
SZÁSZ EDINA |
Gászpor Melinda |
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny |
2021-02-21 |
Matematika |
County level |
III. |
|
NAGY HAJNA-ZOLNA |
Gászpor Melinda |
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny |
2021-02-21 |
Matematika |
County level |
III. |
|
NIȚĂ DAVID |
Gászpor Melinda |
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny |
2022-05-14 |
Matematika |
National |
|
A legeredetibb megoldások- különdíj |
BAKCSI BOGLÁRKA |
Gászpor Melinda |
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny |
2022-04-08 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
NIȚĂ DAVID |
Gászpor Melinda |
KÉPREGE |
2022-03-25 |
RAJZ |
County level |
III. |
|
BOÉR SZABOLCS |
Gászpor Melinda |
KÉPREGE |
2022-03-25 |
RAJZ |
County level |
IV. |
|
SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA |
Gászpor Melinda |
KÉPREGE |
2022-03-25 |
RAJZ |
County level |
II. |
|
ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER |
Gászpor Melinda |
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny |
2022-04-08 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
DOSA CSILLA |
Gászpor Melinda |
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny |
2022-04-08 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
ALBU PÉTER |
Gászpor Melinda |
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny |
2022-04-08 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
NAGY HAJNA-ZOLNA |
Gászpor Melinda |
Kriza János Országos Ballada- és Mesemondó Verseny |
2022-10-21 |
Anyanyelv |
County level |
II. |
|
Bucsi Barnabás |
Gászpor Melinda |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2023-01-17 |
Anyanyelv |
County level |
III. |
|
Rácz Réka Napsugár |
Gászpor Melinda |
Karácsonyi népszokások |
2022-12-27 |
Rajz |
County level |
|
Dicséret |
Lakatos Anna |
Gászpor Melinda |
Karácsonyi népszokások |
2022-12-27 |
Rajz |
County level |
III. |
|
Drângă Lara |
Gászpor Melinda |
Karácsonyi népszokások |
2022-12-27 |
Rajz |
County level |
|
Dicséret |
Pap Zita |
Gászpor Melinda |
A karnevál csodái |
2023-01-23 |
Rajz |
County level |
II. |
|
Nagy Fanni |
Gászpor Melinda |
A karnevál csodái |
2023-01-23 |
Rajz |
County level |
III. |
|
Pap Zita |
Gászpor Melinda |
A karnevál csodái |
2023-01-23 |
Rajz |
County level |
|
Dicséret |
Lakatos Anna |
Gászpor Melinda |
A mesék világa |
2023-06-14 |
Rajz |
Regional |
III. |
|
Pap Zita |
Gászpor Melinda |
A mesék világa |
2023-06-14 |
Rajz |
Regional |
III. |
|
Lakatos Anna |
Gászpor Melinda |
Közgazdasági Tantárgyverseny |
2019-03-09 |
Közgazdaságtan |
County level |
I. |
|
Király Mátyás |
Gazdag Ildikó |
Közgazdasági Tantárgyverseny |
2019-03-09 |
Közgazdaságtan |
County level |
II. |
|
Tamás Anita-Abigél |
Gazdag Ildikó |
Közgazdasági Tantárgyverseny |
2019-03-09 |
Közgazdaságtan |
County level |
|
dicséret |
Tankó Hunor |
Gazdag Ildikó |
Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye |
2019-04-22 |
Közgazdaságtan |
National |
|
dicséret |
PizzaForce |
Gazdag Ildikó |
PénzSztár Kelet-Kárpát medencei forduló |
2018-11-08 |
Közgazdaságtan |
International |
III. |
|
KÁRSZ |
Gazdag Ildikó |
PénzSztár Kelet-Kárpát medencei forduló |
2019-11-07 |
Közgazdaságtan |
International |
I. |
|
Arasz |
Gazdag Ildikó |
PénzSztár Regionális forduló |
2019-11-21 |
Közgazdaságtan |
International |
II. |
|
Arasz |
Gazdag Ildikó |
VIII. Pénzidomár Gazdasági Vetélkedő |
2020-02-09 |
Közgazdaságtan |
National |
IV. |
|
PizzaForce1 |
Gazdag Ildikó |
XII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye |
2020-05-16 |
Közgazdaságtan |
National |
|
Dicséret |
Maslowék |
Gazdag Ildikó |
Pénzmágnes |
2020-12-11 |
Közgazdaságtan |
National |
II. |
|
Bedő Éva Gabriella |
Gazdag Ildikó |
XIII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye |
2021-04-24 |
Közgazdaságtan |
National |
|
Dicséret |
Team SIC |
Gazdag Ildikó |
XIV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye |
2022-04-08 |
Közgazdaságtan |
National |
IV. |
Dicséret |
A jó, a rossz és a csúf |
Gazdag Ildikó |
XV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye |
2023-03-19 |
Közgazdaságtan |
National |
IV. |
Dicséret |
DHL |
Gazdag Ildikó |
|
2023-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Gazdag Ildikó |
Tantárgyverseny |
2019-03-02 |
Technológiai nevelés és gyakorlati alkalmazás |
County level |
III. |
|
Kovács Máté |
Gecse Mária |
Tantárgyverseny |
2019-03-02 |
Technológiai nevelés és gyakorlati alkalmazás |
County level |
|
Dicséret |
Kurucz Botond-Csanád |
Gecse Mária |
Tantárgyverseny |
2019-03-02 |
|
County level |
|
Dicséret |
IMREH LÓRÁNT |
Gecse Mária |
|
2019-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Gecse Mária |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2012-10-12 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Csodagyerekek |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2013-02-09 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2013-02-09 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2013-02-09 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Tök Dietrich Norbert |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2013-02-09 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Krecht Ábel |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2013-02-09 |
Matematika |
County level |
VI. |
|
Csutak Dávid |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2013-02-09 |
Matematika |
County level |
IX. |
|
Csákány Renáta-Rebeka |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2013-03-01 |
Matematika |
National |
I. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2013-03-01 |
Matematika |
National |
I. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2013-03-01 |
Matematika |
National |
III. |
|
Krecht Ábel |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2013-03-09 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2013-03-09 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2013-03-09 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Damokos Beatrix |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2013-03-09 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Tök Dietrich Norbert |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2013-03-09 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Csutak Dávid |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2013-03-01 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Csutak Dávid |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2013-04-03 |
Matematika |
National |
II. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2013-03-06 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2013-03-06 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Csutak Dávid |
Gödri Judith |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2013-03-06 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Luminamath Matematikaverseny |
2012-11-15 |
Matematika |
National |
III. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Luminamath Matematikaverseny |
2012-11-11 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Luminamath Matematikaverseny |
2012-11-11 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Krecht Ábel |
Gödri Judith |
+/- Poezie |
2013-04-20 |
Matematika/Román nyelv |
County level |
I. |
|
Szőke Szabina |
Gödri Judith |
Kenguru Matematikaverseny |
2013-05-07 |
Matematika |
National |
I. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 |
2014-05-03 |
Matematika |
International |
I. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 |
2014-05-03 |
Matematika |
International |
I. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Csillagszerzo Matematikaverseny |
2014-05-10 |
Matematika |
National |
I. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2013-12-14 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2013-12-14 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2013-12-14 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Damokos Beatrix |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2013-12-14 |
Matematika |
County level |
IV. |
Dicseret |
Tök Dietrich Norbert |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2013-12-14 |
Matematika |
County level |
VI. |
Dicseret |
Csutak Dávid |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2013-12-14 |
Matematika |
County level |
X. |
|
Krecht Ábel |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2014-03-08 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2014-03-08 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2014-03-08 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Krecht Ábel |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2014-03-08 |
Matematika |
County level |
V. |
Dicseret |
Csutak Dávid |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2014-03-01 |
Matematika |
National |
I. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2014-03-01 |
Matematika |
National |
II. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Csillagszerzo Matematikaverseny |
2014-03-18 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Csillagszerzo Matematikaverseny |
2014-03-18 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Csillagszerzo Matematikaverseny |
2014-03-18 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Tök Dietrich Norbert |
Gödri Judith |
Csillagszerzo Matematikaverseny |
2014-03-18 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Csutak Dávid |
Gödri Judith |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2014-02-21 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2014-02-21 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2014-02-21 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Csutak Dávid |
Gödri Judith |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2014-02-21 |
Matematika |
County level |
VI. |
|
Tök Dietrich Norbert |
Gödri Judith |
Luminamath Matematikaverseny |
2013-11-16 |
Matematika |
National |
II. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Luminamath Matematikaverseny |
2013-11-16 |
Matematika |
National |
II. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2013-10-11 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Csodagyerekek |
Gödri Judith |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2013-10-11 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Matek manók |
Gödri Judith |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2013-10-11 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Villam |
Gödri Judith |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2013-11-23 |
Matematika |
International |
VI. |
|
|
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2014-04-08 |
Matematika |
National |
II. |
Miniszteriumi dicseret |
Roth Apor |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2014-04-08 |
Matematika |
National |
II. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Csillagszerzo Matematikaverseny |
2014-05-10 |
Matematika |
National |
II. |
Csillagszerzo 1 dij |
Roth Apor |
Gödri Judith |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2014-10-17 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Csodagyerekek |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2015-01-17 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2015-01-17 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2015-01-17 |
Matematika |
County level |
III. |
Dicseret |
Csutak Dávid |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2015-01-17 |
Matematika |
County level |
VI. |
|
Király Mátyás |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2015-01-17 |
Matematika |
County level |
V. |
Dícséret |
Ambrus-Sántha Benedek |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2015-01-17 |
Matematika |
County level |
VIII. |
Dícséret |
Cerchez Diana |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2015-02-27 |
Matematika |
National |
I. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2015-02-27 |
Matematika |
National |
I. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Csillagszerzo Matematikaverseny |
2015-03-06 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Csillagszerzo Matematikaverseny |
2015-03-06 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Mathis Bence |
Gödri Judith |
Csillagszerzo Matematikaverseny |
2015-03-06 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Balázs Márton |
Gödri Judith |
Csillagszerzo Matematikaverseny |
2015-03-06 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Csutak Dávid |
Gödri Judith |
Csillagszerzo Matematikaverseny |
2015-03-06 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Csillagszerzo Matematikaverseny |
2015-03-06 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Tök Dietrich Norbert |
Gödri Judith |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Cerchez Diana |
Gödri Judith |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Csutak Dávid |
Gödri Judith |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
VI. |
|
Damokos Beatrix |
Gödri Judith |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
VIII. |
|
Holinka Orsolya-Kinga |
Gödri Judith |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
X. |
|
Damokos Dóra |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2015-03-14 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2015-03-14 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2015-03-14 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Csutak Dávid |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2015-03-14 |
Matematika |
County level |
VII. |
|
Tök Dietrich Norbert |
Gödri Judith |
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 |
2015-05-01 |
Matematika |
International |
I. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 |
2015-05-01 |
Matematika |
International |
I. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Csillagszerzo Matematikaverseny |
2015-05-16 |
Matematika |
National |
I. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Csillagszerzo Matematikaverseny |
2015-05-16 |
Matematika |
National |
IV. |
|
Balázs Márton |
Gödri Judith |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Demeter Gergő |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2015-03-14 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Demeter Gergő |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2016-01-16 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2016-01-16 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2016-01-16 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Krecht Ábel |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2016-01-16 |
Matematika |
County level |
|
Dicseret |
Csutak Dávid |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2016-01-16 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Demeter Gergő |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2016-01-16 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Ambrus-Sántha Benedek |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2016-04-01 |
Matematika |
National |
I. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2016-04-01 |
Matematika |
National |
II. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye |
2016-04-01 |
Matematika |
National |
|
Dicseret |
Ambrus-Sántha Benedek |
Gödri Judith |
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 |
2016-05-15 |
Matematika |
International |
I. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 |
2016-05-15 |
Matematika |
International |
II. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Luminamath Matematikaverseny |
2015-12-05 |
Matematika |
National |
III. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Luminamath Matematikaverseny |
2015-12-05 |
Matematika |
National |
|
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Luminamath Matematikaverseny |
2015-12-05 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Demeter Gergő |
Gödri Judith |
Luminamath Matematikaverseny |
2015-12-05 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Balázs Márton |
Gödri Judith |
Luminamath |
2015-12-05 |
matematika |
National |
III. |
|
Miklós Csenge |
Gödri Judith |
Luminamath |
2015-12-05 |
matematika |
National |
III. |
|
Roth Apor |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona matematika verseny |
2017-03-07 |
matematika |
County level |
IV. |
|
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2017-03-07 |
matematika |
County level |
|
dícséret |
Pénzes Botond Mátyás |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona matematika verseny |
2017-03-07 |
matematika |
County level |
|
dícséret |
Balázs Előd |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona matematika verseny |
2017-03-07 |
matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona matematika verseny |
2017-03-07 |
matematika |
County level |
II. |
|
Veress Kincső |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona matematika verseny |
2017-03-07 |
matematika |
County level |
III. |
|
Bartos Kriszta |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona matematika verseny |
2017-03-07 |
matematika |
County level |
|
dícséret |
Fazakas Gergő Nándor |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona matematika verseny |
2017-03-07 |
matematika |
County level |
|
dícséret |
Baló Eszter |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona matematika verseny |
2017-03-07 |
matematika |
County level |
|
dícséret |
Tatár Ágota |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona matematika verseny |
2017-03-07 |
matematika |
County level |
|
dícséret |
Demeter Gergő |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona matematika verseny |
2017-03-07 |
matematika |
County level |
|
dícséret |
Ambrus-Sántha Benedek |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona matematika verseny |
2017-03-07 |
matematika |
County level |
|
Dícséret |
Balázs Márton |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona matematika verseny |
2017-03-07 |
matematika |
County level |
|
dícsőret |
Mathis Bence |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona matematika verseny |
2017-03-07 |
matematika |
County level |
|
dícséret |
Cerchez Diana |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona matematika verseny |
2017-03-07 |
matematika |
County level |
|
dícséret |
Terza Árpád Hunor |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona matematika verseny |
2017-03-07 |
matematika |
County level |
|
dícséret |
Geréd Artúr |
Gödri Judith |
Csillagszerző matematika verseny |
2017-03-31 |
matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Csillagszerző matematika verseny |
2017-03-31 |
matematika |
County level |
II. |
|
Bartos Kriszta |
Gödri Judith |
Csillagszerző matematika verseny |
2017-03-07 |
matematika |
County level |
I. |
|
Ambrus-Sántha Benedek |
Gödri Judith |
Erdélyi magyar Matematika Verseny |
2017-03-11 |
matematika |
National |
II. |
EMMV I.hely |
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Erdélyi magyar Matematika Verseny |
2017-03-07 |
matematika |
National |
|
EMMV dícséret |
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Erdélyi magyar Matematika Verseny |
2017-03-07 |
matematika |
National |
|
EMMV dícséret |
Demeter Gergő |
Gödri Judith |
Luminamath Matematikaverseny |
2016-11-26 |
matematika |
National |
I. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Luminamath Matematikaverseny |
2016-11-26 |
matematika |
National |
|
dícséret |
Fazakas Gergő Nándor |
Gödri Judith |
Luminamath Matematikaverseny |
2016-11-26 |
matematika |
National |
|
dícséret |
Kotró Nándor |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2017-03-18 |
matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2017-03-18 |
matematika |
County level |
III. |
|
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2017-03-18 |
matematika |
County level |
|
dícséret |
Bartos Kriszta |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2017-03-07 |
matematika |
County level |
|
dícséret |
Pénzes Botond Mátyás |
Gödri Judith |
Matematika Olimpiász |
2017-03-18 |
matematika |
County level |
|
dícséret |
Baló Eszter |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Matematika Verseny |
2017-01-14 |
matematika |
County level |
I. |
|
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Matematika Verseny |
2017-01-14 |
matematika |
County level |
II. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Matematika Verseny |
2017-01-14 |
matematika |
County level |
II. |
|
Tatár Ágota |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Matematika Verseny |
2017-01-14 |
matematika |
County level |
III. |
|
Bartos Kriszta |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Matematika Verseny |
2017-01-14 |
matematika |
County level |
|
dícséret |
Fazakas Gergő Nándor |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Matematika Verseny |
2017-01-14 |
matematika |
County level |
|
dícséret |
Pénzes Botond Mátyás |
Gödri Judith |
Erdélyi Magyar Matematika Verseny |
2017-01-14 |
matematika |
County level |
|
dícséret |
Schrek Timea |
Gödri Judith |
Luminamath matematikaverseny |
2016-11-26 |
matematika |
National |
III. |
|
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2016-10-14 |
matematika |
County level |
I. |
|
Varázsvizilovak |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2016-10-14 |
matematika |
County level |
III. |
|
Matek Agyak |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2016-10-14 |
matematika |
County level |
IV. |
dícséret |
három+egy |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2016-10-14 |
matematika |
County level |
V. |
dícséret |
|
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2016-10-14 |
matematika |
County level |
I. |
|
PPAP |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2016-11-18 |
matematika |
National |
VIII. |
Erdély legjobb V-es csapata |
Varázsvizilovak |
Gödri Judith |
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny |
2017-04-29 |
matematika |
International |
I. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny |
2017-04-29 |
matematika |
International |
|
II.díj |
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Tantárgyverseny |
2017-04-18 |
matematika |
National |
|
bronzérem |
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2017-10-27 |
matematika |
County level |
II. |
|
Szörnyecskék |
Gödri Judith |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2017-10-27 |
matematika |
County level |
I. |
|
Varázsvizilovak |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2017-10-27 |
matematika |
County level |
II. |
|
Tetraéder |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2017-10-27 |
matematika |
County level |
IV. |
|
Kecskerét |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2017-10-27 |
matematika |
County level |
V. |
|
illumine patris |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2017-10-27 |
matematika |
County level |
I. |
|
FTS |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2018-03-02 |
matematika |
County level |
III. |
|
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2018-03-02 |
matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2018-03-02 |
matematika |
County level |
I. |
|
Demeter Gergő |
Gödri Judith |
Nemzetközi Magyar Matematika Olimpia |
2018-04-28 |
matematika |
International |
II. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Nemzetközi Magyar Matematika Olimpia |
2018-04-29 |
matematika |
International |
II. |
|
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Balogh Adrienn |
Gödri Judith |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2018-01-31 |
matematika |
National |
|
dicseret |
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2018-01-31 |
matematika |
National |
|
dicseret |
Demeter Gergő |
Gödri Judith |
Luminamath Matematikaverseny |
2017-11-25 |
matematika |
National |
I. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Luminamath Matematikaverseny |
2017-11-25 |
matematika |
National |
|
dicseret |
Bartos Kriszta |
Gödri Judith |
Luminamath Matematikaverseny |
2017-11-25 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Fazakas Gergő Nándor |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2018-01-20 |
matematika |
County level |
II. |
|
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2018-01-20 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Fazakas Gergő Nándor |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2018-01-20 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Pénzes Botond Mátyás |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2018-01-20 |
matematika |
County level |
I. |
|
Demeter Gergő |
Gödri Judith |
Matematika Olimpia megyei |
2018-03-10 |
matematika |
County level |
I. |
|
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Matematika Olimpia megyei |
2018-03-10 |
matematika |
County level |
II. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Matematika Olimpia megyei |
2018-03-09 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Baló Eszter |
Gödri Judith |
Matematika Olimpia megyei |
2018-03-10 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Bartos Kriszta |
Gödri Judith |
Matematika Olimpia megyei |
2018-03-10 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Tatár Ágota |
Gödri Judith |
Matematika Olimpia megyei |
2018-03-10 |
|
County level |
|
dicseret |
Demeter Gergő |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
matematika |
County level |
II. |
|
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-03-30 |
matematika |
National |
|
dicséret |
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Tatár Ágota |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
matematika |
County level |
III. |
|
Demeter Gergő |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2018-02-16 |
matematika |
County level |
III. |
|
Balázs Előd |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona matematika verseny |
2018-02-16 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Fazakas Gergő Nándor |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona matematika verseny |
2018-02-16 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Bartos Kriszta |
Gödri Judith |
Zrínyim Ilona matematika verseny |
2018-02-16 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Pénzes Botond Mátyás |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2018-01-20 |
matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2018-03-02 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Tatár Ágota |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2018-03-02 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Bartos Kriszta |
Gödri Judith |
Luminamath Matematika verseny |
2017-11-25 |
matematika |
National |
II. |
|
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Matematika Olimpia megyei |
2018-03-10 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Fazakas Gergő Nándor |
Gödri Judith |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2018-01-31 |
matematika |
National |
III. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2018-05-20 |
matematika |
National |
II. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Csillagszerző matematikaverseny |
2018-05-20 |
matematika |
National |
|
dicséret |
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2018-05-20 |
matematika |
National |
II. |
|
Aczél Adrienn |
Gödri Judith |
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei |
2018-10-24 |
matematika |
County level |
I. |
|
Varázsvizilovak |
Gödri Judith |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2018-10-24 |
. matematika |
County level |
IV. |
|
..Aranyászok" |
Gödri Judith |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2018-10-24 |
matematika |
County level |
VI. |
|
,,okoskák" |
Gödri Judith |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2018-10-24 |
matematika |
County level |
I. |
|
,,vasmatek" |
Gödri Judith |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2018-11-24 |
matematika |
National |
I. |
|
Varázsvizilovak |
Gödri Judith |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2018-11-24 |
matematika |
National |
VII. |
meghívó nemzetközi szakaszra |
,,vasmatek" |
Gödri Judith |
Matlap feladatmegoldó verseny 2017/18 |
2018-09-13 |
matematika |
National |
I. |
aranyoklevél |
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2018-10-24 |
matematika |
County level |
II. |
|
,,2+2" |
Gödri Judith |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2018-06-23 |
matematika |
International |
III. |
|
Varázsvizilovak |
Gödri Judith |
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2019-05-02 |
matematika |
International |
I. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2019-05-02 |
matematika |
International |
III. |
|
Tamás Péter |
Gödri Judith |
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2019-05-02 |
matematika |
International |
|
dicseret |
Bartos Kriszta |
Gödri Judith |
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2019-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Gödri Judith |
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2019-05-02 |
matematika |
International |
III. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Gödri Judith |
VI.Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2019-05-02 |
matematika |
International |
|
dicseret |
Pap Csenge Dorottya |
Gödri Judith |
Matematika tantárgyverseny |
2019-04-24 |
matematika |
National |
|
bronzérem |
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-04-14 |
matematika |
National |
III. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Balázs Előd |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
matematika |
County level |
III. |
|
Pap Csenge Dorottya |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Veres Brigitta |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Szonda Regő |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Deme Larisa-Annamaria |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
matematika |
County level |
VI. |
|
Balogh Adrienn |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Szabó Anna |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
matematika |
County level |
II. |
|
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
matematika |
County level |
II. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Gödri Judith |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2019-03-01 |
matematika |
National |
I. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2019-03-01 |
matematika |
National |
|
dicseret |
Pap Csenge Dorottya |
Gödri Judith |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2019-03-01 |
matematika |
National |
II. |
|
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2019-03-01 |
matematika |
National |
III. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Matematika Olimpia |
2019-03-16 |
matematika |
County level |
I. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Gödri Judith |
Matematika Olimpia |
2019-03-16 |
matematika |
County level |
II. |
|
Péter Máté |
Gödri Judith |
Matematika Olimpia |
2019-03-06 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Pap Csenge Dorottya |
Gödri Judith |
Matematika Olimpia |
2019-03-16 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Tatár Bence |
Gödri Judith |
Matematika Olimpia |
2019-03-16 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
MANŢIA LILLA |
Gödri Judith |
Matematika Olimpia |
2019-03-16 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Török Anna Abigél |
Gödri Judith |
Matematika Olimpia |
2019-03-16 |
matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Matematika Olimpia |
2019-03-16 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Bartos Kriszta |
Gödri Judith |
Matematika Olimpia |
2019-04-06 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2019-03-16 |
matematika |
County level |
III. |
|
Bartos Kriszta |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2019-03-16 |
matematika |
County level |
II. |
|
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2019-03-06 |
matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2019-03-16 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Pénzes Botond Mátyás |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2019-03-16 |
matematika |
County level |
III. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2019-03-16 |
matematika |
County level |
I. |
|
Tatár Bence |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2019-03-16 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Bangyán Bendegúz |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2019-03-16 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Lőrincz Zente-Örs |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2019-03-16 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Pap Csenge Dorottya |
Gödri Judith |
Luminamath Matematikaverseny |
2018-11-24 |
matematika |
National |
|
dicseret |
Tatár Bence |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2019-03-22 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Pál Gergő |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2019-03-22 |
matematika |
County level |
II. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2019-03-22 |
matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2019-03-22 |
matematika |
County level |
III. |
|
Bartos Kriszta |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Tatár Bence |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Pál Gergő |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Fazakas Gergő Nándor |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2019-05-18 |
matematika |
National |
II. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2019-05-18 |
matematika |
National |
II. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Gödri Judith |
Orszagos magyar matematika Olimpia |
2019-03-01 |
matematika |
National |
|
dicseret |
Bartos Kriszta |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Baló Eszter |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Bartos Kriszta |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Zágoni Tamás |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
matematika |
County level |
II. |
|
Pap Csenge Dorottya |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
matematika |
County level |
III. |
|
Szép Áron |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
matematika |
County level |
IV. |
|
Tatár Bence |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
matematika |
County level |
V. |
|
Lőrincz Zente-Örs |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
matematika |
County level |
VIII. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
matematika |
County level |
IX. |
|
Bangyán Bendegúz |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Török Anna Abigél |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Pál Gergő |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Péter Máté |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
matematika |
County level |
III. |
|
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
matematika |
County level |
VII. |
|
Bartos Kriszta |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
matematika |
County level |
IX. |
|
Schrek Timea |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
matematika |
County level |
X. |
|
Fazakas Gergő Nándor |
Gödri Judith |
Luminamath Matematikaverseny |
2019-11-16 |
matematika |
National |
II. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Luminamath Matematikaverseny |
2019-11-16 |
matematika |
National |
III. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2020-01-18 |
matematika |
County level |
I. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2020-01-18 |
matematika |
County level |
II. |
|
Pap Csenge Dorottya |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2020-01-18 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Lőrincz Zente-Örs |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2020-01-18 |
matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2020-01-18 |
matematika |
County level |
II. |
|
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2020-01-18 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Fazakas Gergő Nándor |
Gödri Judith |
Megyei Magyar Matematika Olimpia |
2020-01-18 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Bartos Kriszta |
Gödri Judith |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2020-02-15 |
matematika |
National |
|
dicseret |
Ráduly Roland-Márk |
Gödri Judith |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2020-02-15 |
matematika |
National |
II. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2020-02-15 |
matematika |
National |
|
dicseret |
Tamás Péter |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2020-03-06 |
matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2020-03-06 |
matematika |
County level |
II. |
|
Bartos Kriszta |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2020-03-06 |
matematika |
County level |
II. |
|
Tatár Bence |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2020-03-06 |
matematika |
County level |
I. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Gödri Judith |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2020-02-15 |
matematika |
National |
|
dicseret |
Pap Csenge Dorottya |
Gödri Judith |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2019-10-11 |
matematika |
County level |
I. |
|
Varázsvizilovak |
Gödri Judith |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2019-11-21 |
matematika |
National |
I. |
|
Varázsvizilovak |
Gödri Judith |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2019-10-11 |
matematika |
County level |
IV. |
|
Töltött káposzták |
Gödri Judith |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2019-10-11 |
matematika |
County level |
III. |
|
Matuka |
Gödri Judith |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2019-10-11 |
matematika |
County level |
II. |
|
Vasmatek |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2020-06-03 |
matematika |
International |
II. |
|
Varázsvizilovak |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2020-06-03 |
matematika |
International |
II. |
|
|
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2020-11-13 |
matematika |
County level |
III. |
|
Matuka |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2020-11-13 |
matematika |
County level |
I. |
|
Vasmatek |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2020-12-02 |
matematika |
National |
I. |
|
Vasmatek |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2020-11-13 |
matematika |
County level |
I. |
|
Számkivetettek |
Gödri Judith |
Gazeta matematica olimpiász |
2021-03-20 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
ERCSE FERENC |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2021-03-05 |
matematika |
County level |
III. |
|
Bangyán Bendegúz |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2021-03-05 |
matematika |
County level |
II. |
|
BARTOS BALÁZS ATTILA |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2021-03-05 |
matematika |
County level |
I. |
|
ERCSE FERENC |
Gödri Judith |
Gazeta matematica olimpiász |
2021-03-20 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Ráduly Roland-Márk |
Gödri Judith |
Matematika tantárgyverseny |
2022-03-26 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
BARTOS BALÁZS ATTILA |
Gödri Judith |
Matematika tantárgyverseny |
2022-03-26 |
|
County level |
|
dicseret |
Ráduly Roland-Márk |
Gödri Judith |
Matematika tantárgyverseny |
2022-03-26 |
|
County level |
I. |
|
ERCSE FERENC |
Gödri Judith |
Matematika tantárgyverseny |
2022-03-26 |
matematika |
County level |
I. |
|
Tatár Bence |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2022-03-18 |
matematika |
County level |
I. |
|
ERCSE FERENC |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2022-03-18 |
matematika |
County level |
I. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2022-03-18 |
matematika |
County level |
III. |
|
Tatár Bence |
Gödri Judith |
Magyar Matematika Olilmpia |
2022-03-05 |
matematika |
County level |
I. |
|
ERCSE FERENC |
Gödri Judith |
Magyar Matematika Olilmpia |
2022-03-05 |
matematika |
County level |
II. |
|
SZENTES ÁGNES |
Gödri Judith |
Magyar Matematika Olilmpia |
2022-03-05 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Bangyán Bendegúz |
Gödri Judith |
Magyar Matematika Olilmpia |
2022-03-05 |
matematika |
County level |
I. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Gödri Judith |
Magyar Matematika Olilmpia |
2022-03-05 |
matematika |
County level |
III. |
|
Tatár Bence |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2021-10-27 |
matematika |
County level |
I. |
|
Gonosz Koszinusz |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2021-11-26 |
|
National |
IV. |
|
Gonosz Koszinusz |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2021-10-27 |
matematika |
County level |
IV. |
|
"Matekosok" |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2021-10-27 |
matematika |
County level |
III. |
|
Számkivetettek |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2021-10-27 |
matematika |
County level |
I. |
|
Vasmatek |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2022-05-14 |
matematika |
National |
I. |
|
ERCSE FERENC |
Gödri Judith |
Magyar Matematika Olilmpia |
2022-04-20 |
matematika |
National |
II. |
|
ERCSE FERENC |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2022-05-14 |
matematika |
National |
II. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Gödri Judith |
Magyar Matematika Olilmpia |
2022-04-20 |
matematika |
National |
III. |
|
SZENTES ÁGNES |
Gödri Judith |
Magyar Matematika Olilmpia |
2022-04-20 |
matematika |
National |
|
dicseret |
Ráduly Roland-Márk |
Gödri Judith |
Matematika tantárgyverseny |
2022-04-16 |
matematika |
National |
V. |
dicseret |
ERCSE FERENC |
Gödri Judith |
Matematika tantárgyverseny |
2023-03-11 |
matematika |
County level |
I. |
|
ERCSE FERENC |
Gödri Judith |
Matematika tantárgyverseny |
2023-04-12 |
matematika |
National |
|
különdíj |
ERCSE FERENC |
Gödri Judith |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2023-02-04 |
matematika |
County level |
II. |
|
SZENTES ÁGNES |
Gödri Judith |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2023-02-21 |
|
National |
|
dicseret |
SZENTES ÁGNES |
Gödri Judith |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2023-02-04 |
matematika |
County level |
III. |
|
Szabó-Kádár Viola |
Gödri Judith |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2023-02-04 |
matematika |
County level |
I. |
|
ERCSE FERENC |
Gödri Judith |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2023-02-21 |
matematika |
National |
III. |
|
ERCSE FERENC |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2023-03-03 |
matematika |
County level |
I. |
|
ERCSE FERENC |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2023-03-03 |
matematika |
County level |
III. |
|
Szabó-Kádár Viola |
Gödri Judith |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2023-05-13 |
matematika |
National |
II. |
|
ERCSE FERENC |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
matematika |
County level |
I. |
|
ERCSE FERENC |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
matematika |
County level |
II. |
|
SZENTES ÁGNES |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
VAS PETRA |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Szabó-Kádár Viola |
Gödri Judith |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
matematika |
County level |
|
dicseret |
Héjja Tímea |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2022-10-14 |
matematika |
County level |
I. |
|
,,vasmatek" |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2022-10-14 |
matematika |
County level |
I. |
|
Csillagok |
Gödri Judith |
Bolyai matematika csapatverseny |
2022-10-14 |
matematika |
County level |
III. |
|
Irgum-Burgum |
Gödri Judith |
Luminamath Országos Matematika Verseny |
2022-12-10 |
matematika |
National |
II. |
|
ERCSE FERENC |
Gödri Judith |
Hevesy György Kémiaverseny |
2022-01-31 |
Kémia |
County level |
II. |
|
Pénzes Bíborka |
Hampel Boglarka |
Hevesy György Kémiaverseny |
2022-01-01 |
|
County level |
I. |
|
Benedek Botond |
Hampel Boglarka |
Mesék világa mesemondás |
2017-12-12 |
mesemondás |
County level |
III. |
|
Lantos Csanád |
Hatos Gabriella |
Mesék világa |
2017-12-12 |
rajz |
County level |
III. |
|
Szabó-Kádár Viola |
Hatos Gabriella |
Matematika Kenguru |
2018-04-28 |
Matematika |
National |
|
Excelent |
Timofte Cristian |
Hatos Gabriella |
Matematika Kenguru |
2018-04-28 |
matematika |
National |
|
Foarte bine |
Bocz Balázs-Sándor |
Hatos Gabriella |
Matematika Kenguru |
2018-04-28 |
Matematika |
National |
|
Excelent |
Páll Dávid Levente |
Hatos Gabriella |
Mesék világa |
2017-12-12 |
rajz |
County level |
|
Dicséret |
Fadgyas Anita |
Hatos Gabriella |
Mesék világa |
2017-12-12 |
rajz |
County level |
|
Dicséret |
Szabó Sarah |
Hatos Gabriella |
Mesék világa |
2017-12-12 |
rajz |
County level |
|
dicséret |
Berde Andrea Izabella |
Hatos Gabriella |
Nagy Kinga Mária |
2020-02-01 |
rajz |
National |
I. |
|
Nagy Kinga Mária |
Hatos Gabriella |
LumimaMath |
2019-11-16 |
matematika |
National |
IV. |
dicséret |
|
Hatos Gabriella |
LumimaMath |
2019-10-01 |
|
County level |
I. |
|
|
Hatos Gabriella |
LumimaMath |
2019-10-01 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Timofte Cristian |
Hatos Gabriella |
Traditii de iarnă - Carnaval |
2020-02-01 |
rajz |
National |
I. |
|
|
Hatos Gabriella |
Mesék szárnyán |
2021-06-16 |
Magyar nyelv |
National |
II. |
Ezüstérem |
Varga Olívia Fruzsina |
Hatos Gabriella |
LumimaMath |
2019-11-16 |
matematika |
National |
IV. |
dicséret |
|
Hatos Gabriella |
LumimaMath |
2021-05-15 |
matematika |
National |
|
dicséret |
|
Hatos Gabriella |
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny |
2021-02-21 |
matematika |
County level |
IV. |
dicséret |
Timofte Cristian |
Hatos Gabriella |
LumimaMath |
2019-11-16 |
matematika |
National |
IV. |
dicséret |
|
Hatos Gabriella |
LuminaMath |
2019-11-16 |
matematika |
National |
IV. |
dicséret |
|
Hatos Gabriella |
LuminaMath |
2019-11-16 |
matematika |
National |
IV. |
dicséret |
|
Hatos Gabriella |
LuminaMath |
2019-11-16 |
matematika |
National |
IV. |
dicséret |
|
Hatos Gabriella |
LuminaMath |
2019-11-16 |
matematika |
National |
IV. |
dicséret |
|
Hatos Gabriella |
LuminaMath |
2019-11-16 |
matematika |
National |
IV. |
dicséret |
|
Hatos Gabriella |
LuminaMath |
2019-11-16 |
matematika |
National |
IV. |
dicséret |
|
Hatos Gabriella |
LuminaMath |
2019-11-16 |
matematika |
National |
IV. |
dicséret |
|
Hatos Gabriella |
LuminaMath |
2019-11-16 |
matematika |
National |
IV. |
dicséret |
|
Hatos Gabriella |
LuminaMath |
2019-10-01 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
|
Hatos Gabriella |
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun |
2021-12-13 |
Művészetek - Rajz |
County level |
III. |
|
Jakab Sándor Lóránd |
Hatos Gabriella |
Luminamath |
2021-12-04 |
Matematika |
National |
I. |
jutalom - országos tábor |
|
Hatos Gabriella |
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun |
2021-12-13 |
Művészetek - Rajz |
County level |
IV. |
|
Kiss Henrietta |
Hatos Gabriella |
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun |
2021-12-13 |
Művészetek - Rajz |
County level |
IV. |
|
Cherciu Ivett Bernadett |
Hatos Gabriella |
Luminamath |
2021-12-04 |
Matematika |
National |
III. |
|
Szabó-Kádár Viola |
Hatos Gabriella |
Luminamath |
2021-12-04 |
Matematika |
National |
II. |
|
Kölcze Kriszta |
Hatos Gabriella |
Luminamath |
2021-12-13 |
Matematika |
National |
IV. |
|
Timofte Cristian |
Hatos Gabriella |
Luminamath |
2021-11-04 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Kölcze Kriszta |
Hatos Gabriella |
Luminamath |
2021-11-04 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Szabó-Kádár Viola |
Hatos Gabriella |
Luminamath |
2021-11-04 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Kiss Henrietta |
Hatos Gabriella |
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő |
2022-04-07 |
Magyar nyelv |
County level |
II. |
|
Menőmanók |
Hatos Gabriella |
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő |
2022-05-15 |
Magyar nyelv |
National |
IV. |
Napsugár díj |
Menőmanók |
Hatos Gabriella |
Képrege verseny |
2022-03-25 |
Művészetek - Rajz |
County level |
III. |
|
Jakab Sándor Lóránd |
Hatos Gabriella |
Képrege verseny |
2022-03-25 |
Művészetek - Rajz |
County level |
II. |
|
Kiss Henrietta |
Hatos Gabriella |
Képrege verseny |
2022-03-25 |
Művészetek - Rajz |
County level |
IV. |
|
Cherciu Ivett Bernadett |
Hatos Gabriella |
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny |
2022-04-08 |
Matematika |
County level |
IV. |
dicséret |
Szabó-Kádár Viola |
Hatos Gabriella |
|
2022-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Hatos Gabriella |
Concurs Județean de desen Minunile Carnavalului |
2022-02-22 |
Művészetek - Rajz |
County level |
I. |
|
Varga Olívia Fruzsina |
Hatos Gabriella |
XX.Tiszta forrás népdalvetélkedő |
2022-10-22 |
ének |
County level |
III. |
|
Lőfi Nóra |
Hatos Gabriella |
Pe urmele lui Orbán Balázs |
2023-03-30 |
Művészetek - Rajz |
Regional |
I. |
|
Deák Etele |
Hatos Gabriella |
Pe urmele lui Orbán Balázs |
2023-03-30 |
Művészetek - Rajz |
Regional |
IV. |
|
Ördög Luca Sára |
Hatos Gabriella |
Háromszéki népdalbarátok vetélkedője |
2023-05-11 |
ének |
County level |
II. |
|
Lőfi Nóra |
Hatos Gabriella |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2014-02-21 |
matematika |
County level |
II. |
|
Mátyás Johanna |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2014-02-21 |
matematika |
County level |
IV. |
Dicséret |
Farkas Krisztina-Diana |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2014-02-21 |
matematika |
County level |
|
Dicséret |
Kanyó Bernadette |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2014-02-21 |
matematika |
County level |
IV. |
Dicséret |
Damokos Dóra |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2014-02-21 |
matematika |
County level |
V. |
Dicséret |
Bernád Mária-Aida |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2014-02-21 |
matematika |
County level |
|
Dicséret |
Fazkas István |
Henning Edit |
Csillagszerző matematikaverseny |
2014-03-11 |
matematika |
County level |
|
Dicséret |
Damokos Dóra |
Henning Edit |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2013-10-11 |
matematika |
County level |
V. |
Dicséret |
Mackócskák |
Henning Edit |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2013-10-11 |
matematika |
County level |
V. |
Dicséret |
Számkivetettek |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2014-02-21 |
matematika |
County level |
I. |
|
Zrínyis csapat (2014) |
Henning Edit |
Tantárgyverseny |
2014-03-01 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Farkas Krisztina-Diana |
Henning Edit |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2015-10-16 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Számkivetettek |
Henning Edit |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2016-01-01 |
Matematika |
County level |
V. |
Dicséret |
Farkas Krisztina-Diana |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2016-03-01 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Farkas Krisztina-Diana |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2016-03-01 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Vörös Ábel-Etele |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2016-03-01 |
Matematika |
County level |
IV. |
Dicséret |
Mátyás Johanna |
Henning Edit |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2016-01-16 |
|
County level |
VII. |
Dicséret |
Mátyás Johanna |
Henning Edit |
Tantárgyverseny |
2016-03-19 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Mátyás Johanna |
Henning Edit |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2016-01-01 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Négy ész |
Henning Edit |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2015-10-16 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Négy évszak |
Henning Edit |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2016-03-18 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Bálint Gyopár |
Henning Edit |
Csillagszerző Matematikaverseny |
2016-03-18 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Bodor Botond |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-03-01 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Tóth Orsolya |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-03-01 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Mátyás Csenge |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-03-01 |
Matematika |
County level |
VII. |
|
Răduţă Cristian |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-03-01 |
Matematika |
County level |
IX. |
|
Bálint Gyopár |
Henning Edit |
Tantárgyverseny |
2016-03-18 |
Matematika |
County level |
|
dicséret |
Balog Barnabás-Dezső |
Henning Edit |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2016-01-16 |
matematika |
County level |
III. |
|
Vizi Attila |
Henning Edit |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2016-01-01 |
Matematika |
County level |
V. |
dicséret |
Kobakok |
Henning Edit |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2016-10-14 |
Matematika |
County level |
IV. |
Dicséret |
Fél X |
Henning Edit |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2016-10-14 |
Matematika |
County level |
III. |
Dicséret |
Négy évszak |
Henning Edit |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2016-10-14 |
Matematika |
County level |
I. |
Dicséret |
Négy ész |
Henning Edit |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2016-10-14 |
|
County level |
VII. |
Dicséret |
Okosokk |
Henning Edit |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2016-10-14 |
Matematika |
County level |
IV. |
Dicséret |
Száműzők |
Henning Edit |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2016-10-14 |
Matematika |
County level |
X. |
Dicséret |
Matek Mágusok |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-14 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Farkas Krisztina-Diana |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-14 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Balázs Hanna |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-14 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Mátyás Johanna |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-14 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Pál Ágnes |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-14 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Gödri-Martis Huba |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-14 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Krecht Hanna Regina |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-14 |
Matematika |
County level |
V. |
Dicséret |
Vizi Attila |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-14 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Răduţă Cristian |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-14 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Zsugán-Gedeon Balázs |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-14 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Gergely Abigél |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-14 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Tóth Orsolya |
Henning Edit |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-14 |
Matematika |
County level |
I. |
|
SzMK |
Henning Edit |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2017-01-14 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Răduţă Cristian |
Henning Edit |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2017-01-14 |
Matematika |
County level |
IV. |
Dicséret |
Vizi Attila |
Henning Edit |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Matematika |
County level |
IV. |
Dicséret |
Vizi Attila |
Henning Edit |
Tantárgyverseny |
2011-03-19 |
Informatika |
County level |
I. |
Továbbjutott az országos szakaszra |
Orbán M. Szabolcs |
Iakab Tibor |
DataS-NMG Open Programozási Verseny |
2011-05-21 |
Informatika |
Special |
I. |
|
Orbán M. Szabolcs |
Iakab Tibor |
Informatika tantárgyolimpiász |
2013-03-15 |
Informatika |
County level |
I. |
|
Laczkó Hunor |
Iakab Tibor |
Informatika tantárgyolimpiász |
2013-03-15 |
Informatika |
County level |
II. |
|
Mester Attila |
Iakab Tibor |
Informatika tantárgyolimpiász |
2013-03-15 |
Informatika |
County level |
III. |
|
Csutak Balázs |
Iakab Tibor |
Informatika tantárgyverseny |
2014-03-01 |
|
County level |
II. |
|
Laczkó Hunor |
Iakab Tibor |
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny |
2014-01-09 |
Informatika |
National |
I. |
|
Csutak Balázs |
Iakab Tibor |
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny |
2014-01-01 |
Informatika |
National |
V. |
|
Mester Attila |
Iakab Tibor |
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny |
2014-03-01 |
Informatika |
International |
X. |
dicseret |
Csutak Balázs |
Iakab Tibor |
Eötvös József tanulmányi verseny |
2013-11-14 |
Informatika |
Special |
I. |
|
Csutak Balázs |
Iakab Tibor |
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny |
2014-05-06 |
Informatika |
National |
I. |
|
Csutak Balázs |
Iakab Tibor |
Információs technológia olimpiász (OTI - C# szekció) |
2014-04-26 |
Informatika |
County level |
I. |
|
Laczkó Hunor |
Iakab Tibor |
Informatika tantárgyolimpiász |
2015-03-07 |
informatika |
County level |
I. |
|
Csutak Balázs |
Iakab Tibor |
Informatika tantárgyolimpiász |
2015-03-07 |
informatika |
County level |
II. |
|
Laczkó Hunor |
Iakab Tibor |
Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2016-01-16 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Varga Adolf |
Iakab Tibor |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-03-21 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Varga Adolf |
Iakab Tibor |
Informatika tantárgyolimpiász |
2017-03-11 |
informatika |
County level |
I. |
|
Roth Apor |
Iakab Tibor |
Informatika tantárgyolimpiász |
2017-03-11 |
Informatika |
County level |
II. |
|
Miklós Csenge |
Iakab Tibor |
Informatika tantárgyolimpiász |
2017-03-11 |
Informatika |
County level |
III. |
|
Csutak Dávid |
Iakab Tibor |
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! |
2016-11-18 |
Informatika |
International |
V. |
|
Miklós Csenge |
Iakab Tibor |
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! |
2016-11-18 |
Informatika |
International |
VII. |
|
Roth Apor |
Iakab Tibor |
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny |
2016-11-11 |
Informatika |
County level |
II. |
|
Roth Apor |
Iakab Tibor |
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny |
2016-11-11 |
Informatika |
County level |
III. |
|
Miklós Csenge |
Iakab Tibor |
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny |
2016-11-11 |
Informatika |
County level |
IV. |
|
Csutak Dávid |
Iakab Tibor |
DataS-NMG Open Programozási Verseny |
2017-05-11 |
Informatika |
Regional |
IV. |
|
Miklós Csenge |
Iakab Tibor |
Bólyai Farkas multidiszciplináris tantárgyverseny |
2017-05-05 |
Informatika |
National |
VIII. |
|
Csutak Dávid |
Iakab Tibor |
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! |
2017-11-13 |
Informatika |
International |
I. |
|
Roth Apor |
Iakab Tibor |
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! |
2017-11-13 |
Informatika |
International |
III. |
|
Kiss Andrea-Tímea |
Iakab Tibor |
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! |
2017-11-13 |
Informatika |
International |
VII. |
|
Fekete Mátyás |
Iakab Tibor |
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! |
2017-11-13 |
Informatika |
International |
VII. |
|
Krecht Ábel |
Iakab Tibor |
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! |
2017-11-13 |
Informatika |
International |
VII. |
|
Miklós Csenge |
Iakab Tibor |
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! |
2017-11-13 |
Informatika |
International |
X. |
|
Balazsi-Bardocz Rita-Mária |
Iakab Tibor |
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! |
2017-11-13 |
Informatika |
International |
I. |
|
Tamás Péter |
Iakab Tibor |
Meet and Code Programozó verseny |
2017-10-18 |
Informatika |
County level |
III. |
|
Miklós Csenge |
Iakab Tibor |
Meet and Code Programozó verseny |
2017-10-18 |
Informatika |
County level |
III. |
|
Roth Apor |
Iakab Tibor |
Meet and Code Programozó verseny |
2017-10-18 |
Informatika |
County level |
III. |
|
Csutak Dávid |
Iakab Tibor |
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny |
2018-01-13 |
Informatika |
National |
VI. |
dicséret |
Roth Apor |
Iakab Tibor |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2012-03-06 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Imre Zsuzsánna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2012-03-06 |
Matematika |
County level |
IX. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Imre Zsuzsánna |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2012-10-12 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Matek manók |
Imre Zsuzsánna |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2012-10-12 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Matlantisz |
Imre Zsuzsánna |
Aranytoll meseíró verseny |
2012-10-05 |
Anyanyelv |
County level |
I. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Imre Zsuzsánna |
Mesék szárnyán |
2013-02-01 |
Anyanyelv |
County level |
III. |
|
Mesekölykök |
Imre Zsuzsánna |
Mesék szárnyán |
2013-02-01 |
Anyanyelv |
County level |
II. |
|
Mesebarátok |
Imre Zsuzsánna |
Pontszerző Matematikaverseny |
2013-02-09 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Imre Zsuzsánna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2013-02-15 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Imre Zsuzsánna |
Anyanyelvi vetélkedő |
2013-04-26 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Imre Zsuzsánna |
Anyanyelvi vetélkedő |
2013-04-26 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Salamon Eszter-Júlia |
Imre Zsuzsánna |
Anyanyelvi vetélkedő |
2013-04-26 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
IV. |
|
Taranek Anita |
Imre Zsuzsánna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2013-02-15 |
Matematika |
County level |
VI. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Imre Zsuzsánna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2013-02-15 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Zrínyis csapat IV. osztály |
Imre Zsuzsánna |
Kis Matematikusok Vetélkedője |
2013-05-24 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Imre Zsuzsánna |
Kis Matematikusok Vetélkedője |
2013-05-24 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Imre Zsuzsánna |
Kis Matematikusok Vetélkedője |
2013-05-24 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Szabó Dorottya |
Imre Zsuzsánna |
Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny |
2015-02-28 |
Magyar nyelv |
County level |
|
dicséret |
MANŢIA LILLA |
Imre Zsuzsánna |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2016-02-19 |
Matematika |
County level |
III. |
|
MANŢIA LILLA |
Imre Zsuzsánna |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2016-03-30 |
Anyanyelv |
County level |
III. |
|
TIMÁR BOGLÁRKA |
Imre Zsuzsánna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-17 |
|
County level |
II. |
|
MANŢIA LILLA |
Imre Zsuzsánna |
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny |
2017-02-25 |
|
County level |
I. |
|
KOVÁCS BOGLÁRKA |
Imre Zsuzsánna |
Pontszerző Matematikaverseny |
2017-02-18 |
|
County level |
IV. |
|
MANŢIA LILLA |
Imre Zsuzsánna |
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny |
2017-02-25 |
Anyanyelv |
County level |
V. |
|
MANŢIA LILLA |
Imre Zsuzsánna |
Pontszerző Matematikaverseny |
2017-02-18 |
|
County level |
III. |
|
IMREH LÓRÁNT |
Imre Zsuzsánna |
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Vetélkedő |
2017-12-08 |
Magyar nyelv |
County level |
II. |
|
KOVÁCS BOGLÁRKA |
Imre Zsuzsánna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Zrínyis csapat, IV. osztály, 2023. |
Imre Zsuzsánna |
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Vetélkedő |
2017-12-08 |
Magyar nyelv |
County level |
III. |
|
MANŢIA LILLA |
Imre Zsuzsánna |
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Vetélkedő |
2018-04-21 |
Magyar nyelv |
National |
I. |
|
KOVÁCS BOGLÁRKA |
Imre Zsuzsánna |
Aranytoll meseíró verseny |
2017-10-14 |
Magyar nyelv |
County level |
I. |
|
KOVÁCS BOGLÁRKA |
Imre Zsuzsánna |
Aranytoll meseíró verseny |
2017-11-25 |
Magyar nyelv |
National |
I. |
|
KOVÁCS BOGLÁRKA |
Imre Zsuzsánna |
LuminaMath matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
III. |
|
KISGYÖRGY ÁGOTA |
Imre Zsuzsánna |
LuminaMath matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
II. |
|
MANŢIA LILLA |
Imre Zsuzsánna |
LuminaMath matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
III. |
|
IMREH LÓRÁNT |
Imre Zsuzsánna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
KISGYÖRGY ÁGOTA |
Imre Zsuzsánna |
Bolyai matematikaverseny |
2017-10-12 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Sepsi Okos Sarjak (S.O.S.) |
Imre Zsuzsánna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
KOVÁCS BOGLÁRKA |
Imre Zsuzsánna |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2021-10-26 |
Matematika |
County level |
II. |
|
2x2 |
Imre Zsuzsánna |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2021-10-26 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Mateknyerők |
Imre Zsuzsánna |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2021-10-26 |
Matematika |
County level |
VI. |
|
Agymenők |
Imre Zsuzsánna |
LuminaMath Matematikaverseny |
2021-11-01 |
Matematika |
National |
II. |
|
Fazakas Boglárka |
Imre Zsuzsánna |
LuminaMath Matematikaverseny |
2021-11-01 |
Matematika |
National |
II. |
|
Porzsolt Apor |
Imre Zsuzsánna |
LuminaMath Matematikaverseny |
2021-11-01 |
Matematika |
National |
II. |
|
Taranek Bernárd |
Imre Zsuzsánna |
Karácsonyi szokások/Tradiții și obiceiuri de Crăciun |
2021-12-13 |
Művészetek/Rajz |
County level |
II. |
|
Bajcsi Bíborka |
Imre Zsuzsánna |
Karácsonyi szokások/Tradiții și obiceiuri de Crăciun |
2021-12-13 |
Művészetek/Rajz |
County level |
III. |
|
Kristály Sára |
Imre Zsuzsánna |
Karácsonyi szokások/Tradiții și obiceiuri de Crăciun |
2021-12-13 |
Művészetek/Rajz |
County level |
III. |
|
Debreczi Debora |
Imre Zsuzsánna |
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului |
2022-02-14 |
Művészetek/Rajz |
County level |
I. |
|
Puskás-Bajkó Zsombor |
Imre Zsuzsánna |
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului |
2022-02-14 |
Művészetek/Rajz |
County level |
III. |
|
Debreczi Debora |
Imre Zsuzsánna |
Regemondó verseny |
2022-03-25 |
Magyar |
County level |
|
dicséret |
Porzsolt Apor |
Imre Zsuzsánna |
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2022-04-08 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Pál Nemes Hanga |
Imre Zsuzsánna |
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2022-04-08 |
Matematika |
County level |
|
dicséret |
Porzsolt Apor |
Imre Zsuzsánna |
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2022-04-08 |
Matematika |
County level |
|
dicséret |
Molnár Lelle Ágota |
Imre Zsuzsánna |
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2022-05-14 |
Matematika |
National |
|
Népújság különdíj |
Pál Nemes Hanga |
Imre Zsuzsánna |
Ébrednek az erdő lakói |
2022-06-07 |
Művészetek/Rajz |
County level |
|
dicséret |
Kristály Sára |
Imre Zsuzsánna |
Eroi de legendă |
2022-06-05 |
Művészetek/Rajz |
County level |
II. |
|
Porzsolt Apor |
Imre Zsuzsánna |
Mese, mese, meskete rajzpályázat |
2022-09-30 |
Művészetek/Rajz |
County level |
II. |
|
Debreczi Debora |
Imre Zsuzsánna |
Eroi de legendă |
2022-06-05 |
Művészetek/Rajz |
County level |
|
dicséret |
Hável Flóra |
Imre Zsuzsánna |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2022-10-14 |
Matematika |
County level |
III. |
|
2x2 néha 5 |
Imre Zsuzsánna |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2022-10-14 |
Matematika |
County level |
|
dicséret |
Matemágusok |
Imre Zsuzsánna |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2023-01-17 |
Matematika |
National |
|
dicséret |
2X2 néha 5 |
Imre Zsuzsánna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Pál Nemes Hanga |
Imre Zsuzsánna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
|
dicséret |
Bajcsi Bíborka |
Imre Zsuzsánna |
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Verseny |
2023-03-03 |
Magyar nyelv |
County level |
|
dicséret |
Fazakas Boglárka |
Imre Zsuzsánna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Zrínyis csapat, IV. osztály, 2023. |
Imre Zsuzsánna |
XXII. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2023-02-10 |
Matematika |
County level |
|
dicséret |
Pál Nemes Hanga |
Imre Zsuzsánna |
XXII. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2023-05-13 |
Matematika |
National |
|
dicséret |
Pál Nemes Hanga |
Imre Zsuzsánna |
Vadon rajzverseny VIII. |
2023-05-13 |
rajz |
County level |
I. |
. |
SZABÓ HUBA |
Incze Jolán |
Kányádi Sándor szavalóverseny |
2023-03-17 |
anyanyelv |
County level |
V. |
|
BIRTALAN ZSOLT |
Incze Jolán |
Minunile Carnavalului |
2023-02-15 |
rajz |
County level |
I. |
|
BIRTALAN ZSOLT |
Incze Jolán |
21. Fától fáig, verstől versig, Kányádi Sándor versmondó verseny |
2023-02-18 |
anyanyelv |
National |
V. |
|
BIRTALAN ZSOLT |
Incze Jolán |
Háromszéki népdalbarátok vetélkedője 18. |
2023-05-18 |
anyanyelv |
County level |
II. |
|
BIRTALAN ZSOLT |
Incze Jolán |
Iskolai Sport Országos Olimpiásza |
2011-02-12 |
Sport / Labdarugás |
County level |
III. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) |
Jakab-Benke Hajnal |
„Prevenirea Criminalității” Kupa |
2010-12-27 |
Sport / Labdarugás |
County level |
II. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) |
Jakab-Benke Hajnal |
„Péter László” Kupa |
2010-10-14 |
Sport / Atlétika / Terepfutás |
County level |
IV. |
|
Bitai Xénia-Ágota |
Jakab-Benke Hajnal |
Iskolai Sport Országos Olimpiásza |
2010-10-21 |
Sport / Atlétika / Távugrás |
County level |
III. |
|
Bitai Xénia-Ágota |
Jakab-Benke Hajnal |
Iskolai Sport Országos Olimpiásza |
2010-10-21 |
Sport / Atlétika / 400 m |
County level |
III. |
|
Bitai Xénia-Ágota |
Jakab-Benke Hajnal |
Iskolai Sport Országos Olimpiásza |
2010-11-21 |
Sport / Gyeplabda |
National |
III. |
Legjobb kapus (Daczó Attila) |
Gyeplabda fiúcsapat (V.-VIII.) |
Jakab-Benke Hajnal |
Iskolai Sport Országos Olimpiásza |
2010-11-21 |
Sport / Gyeplabda |
National |
III. |
|
Gyeplabda leánycsapat (V.-VIII.) |
Jakab-Benke Hajnal |
Iskolai Sport Országos Olimpiásza |
2010-03-24 |
Sport / Labdarugás |
County level |
III. |
|
Labdarúgó leánycsapat (IX.-XII.) |
Jakab-Benke Hajnal |
Iskolai Sport Országos Olimpiásza |
2009-12-06 |
Sport / Labdarugás |
County level |
I. |
|
Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) |
Jakab-Benke Hajnal |
„Péter László” Kupa |
2009-09-24 |
Sport / Atlétika / 100 m |
County level |
I. |
|
Aczél Andrea |
Jakab-Benke Hajnal |
„Péter László” Kupa |
2009-09-24 |
Sport / Atlétika / Távugrás |
County level |
I. |
|
Aczél Andrea |
Jakab-Benke Hajnal |
„Péter László” Kupa |
2009-09-24 |
Sport / Súlylökés |
County level |
III. |
|
Szonda Hanna |
Jakab-Benke Hajnal |
„Péter László” Kupa |
2009-09-24 |
Sport / Atlétika / 100 m |
County level |
II. |
|
Bitai Xénia-Ágota |
Jakab-Benke Hajnal |
„Péter László” Kupa |
2009-09-24 |
Sport / Atlétika / 800 m |
County level |
II. |
|
Aczél Andrea |
Jakab-Benke Hajnal |
„Péter László” Kupa |
2009-09-24 |
Sport / Atlétika / 400 m |
County level |
I. |
|
Bitai Xénia-Ágota |
Jakab-Benke Hajnal |
„Péter László” Kupa |
2009-09-24 |
Sport / Atlétika / Távugrás |
County level |
II. |
|
Bitai Xénia-Ágota |
Jakab-Benke Hajnal |
„Péter László” Kupa |
2010-10-14 |
Sport / Atlétika / Tetratlon |
County level |
I. |
|
Tetratlon csapat |
Jakab-Benke Hajnal |
„Péter László” Kupa |
2010-10-14 |
Sport / Atlétika / Tetratlon |
County level |
III. |
|
Czirmai Janka |
Jakab-Benke Hajnal |
„Péter László” Kupa |
2010-10-14 |
Sport / Atlétika / 800 m |
County level |
I. |
|
Czirmai Janka |
Jakab-Benke Hajnal |
Cupa Anti Violenta |
2013-10-02 |
Fotbal |
Special |
III. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) |
Jakab-Benke Hajnalka |
Atlétika |
2013-10-25 |
Atlétika |
County level |
II. |
Benkő Éva- egyéni II.hely |
Tetratlon leánycsapat (IX.-XII.) |
Jakab-Benke Hajnalka |
Mikó Kupa |
2013-10-27 |
Kézilabda |
International |
I. |
Bede László- Gólkirály |
Kézilabda fiúcsapat (IX.-XII.) |
Jakab-Benke Hajnalka |
Gyeplabda |
2013-11-23 |
Gyeplabda |
National |
III. |
|
Gyeplabda leánycsapat (IX.-XII.) |
Jakab-Benke Hajnalka |
Magyar Iskolák Országos Bajnoksága |
2013-11-29 |
Kosárlabda |
National |
I. |
|
Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) |
Jakab-Benke Hajnalka |
Asztalitenisz |
2013-12-01 |
Asztalitenisz |
County level |
II. |
|
Bedő Norbert |
Jakab-Benke Hajnalka |
Asztalitenisz |
2013-12-01 |
Asztalitenisz |
County level |
II. |
|
Csősz Csengelle Emese |
Jakab-Benke Hajnalka |
Asztalitenisz |
2013-12-01 |
Asztalitenisz |
County level |
III. |
|
Nagygyörgy Andrea |
Jakab-Benke Hajnalka |
Kézilabda |
2014-03-09 |
Kézilabda |
County level |
I. |
|
Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) |
Jakab-Benke Hajnalka |
Fotbal megyei |
2014-03-16 |
Fotbal |
County level |
II. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) |
Jakab-Benke Hajnalka |
Kézilabda megyei |
2014-03-23 |
Kézilabda |
County level |
II. |
|
Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) |
Jakab-Benke Hajnalka |
Kosárlabda megyei |
2014-04-05 |
Kosárlabda |
County level |
I. |
|
Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) |
Jakab-Benke Hajnalka |
Kosárlabda megyei |
2014-04-12 |
Kosárlabda |
County level |
I. |
|
Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) |
Jakab-Benke Hajnalka |
Kosárlabda |
2014-01-01 |
Kosárlabda |
Regional |
I. |
|
Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) |
Jakab-Benke Hajnalka |
Bibó Kupa |
2014-03-15 |
Kézilabda |
International |
IV. |
|
Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) |
Jakab-Benke Hajnalka |
Campionatul județean de Pentatlon |
2023-04-09 |
Atlétika |
County level |
II. |
|
Veress Kincső |
Jakab-Benke Hajnalka |
Vidám Versek Versmonó Versenye |
2016-03-30 |
Anyanzelv |
County level |
I. |
|
Czirmai Anna |
Jánó Enikő |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2016-03-30 |
Anyanyelv |
County level |
III. |
|
Mátyás Csenge |
Jánó Enikő |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2017-04-01 |
Anyanyelv |
National |
IV. |
|
Czirmai Anna |
Jánó Enikő |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2017-03-19 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Czirmai Anna |
Jánó Enikő |
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH |
2022-03-04 |
Angol nyelv |
National |
I. |
|
Pál-Nemes Zalán |
Jánó Enikő |
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH |
2022-03-04 |
Angol nyelv |
National |
I. |
|
Antal Zalán |
Jánó Enikő |
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH |
2022-03-04 |
Angol nyelv |
National |
I. |
|
Bodor Kincső |
Jánó Enikő |
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH |
2022-03-04 |
Angol nyelv |
National |
I. |
|
Opra Boróka |
Jánó Enikő |
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH |
2022-03-04 |
Angol nyelv |
National |
I. |
|
Kádár - Némethi Nicole |
Jánó Enikő |
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH |
2022-03-04 |
Angol nyelv |
National |
I. |
|
Pakó Luca |
Jánó Enikő |
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH |
2022-03-04 |
Angol nyelv |
National |
I. |
|
Fazakas Máté |
Jánó Enikő |
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH |
2022-03-04 |
Angol nyelv |
National |
I. |
|
Lepedus Richárd |
Jánó Enikő |
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH |
2022-03-04 |
Angol nyelv |
National |
I. |
|
Kristó Kriszta-Xénia |
Jánó Enikő |
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH |
2022-03-04 |
|
National |
I. |
|
Toth Zoltán |
Jánó Enikő |
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH |
2022-03-04 |
Angol nyelv |
National |
I. |
|
Kővári Timea |
Jánó Enikő |
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH |
2022-03-04 |
Angol nyelv |
National |
I. |
|
Hecser László Torda |
Jánó Enikő |
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH |
2022-03-04 |
Angol nyelv |
National |
I. |
|
Kopacz Boróka |
Jánó Enikő |
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH |
2022-03-04 |
Angol nyelv |
National |
II. |
|
Erős Kristóf Attila |
Jánó Enikő |
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH |
2022-03-04 |
Angol nyelv |
National |
II. |
|
Lőrincz Luca |
Jánó Enikő |
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH |
2022-03-04 |
Angol nyelv |
National |
III. |
|
Kanabé Bence - Botond |
Jánó Enikő |
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH |
2022-03-04 |
Angol nyelv |
National |
III. |
|
Lunka Mária - Katalin |
Jánó Enikő |
Székelyföldi Kincskeresők |
2022-04-08 |
Magyar nyelv és irodalom, történelem, néprajz, hagyományőrzés, művészet |
County level |
I. |
|
Mókusnégyes |
Jánó Enikő |
Spark Performance Day, Poetry. |
2022-11-25 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
Mihály Iringó |
Jánó Enikő |
Spark Performance Day, Poetry. |
2022-11-25 |
Angol nyelv |
County level |
II. |
|
Mikes Miklós Benedek |
Jánó Enikő |
Cangurul lingvist |
2023-03-04 |
Angol nyelv |
National |
I. |
|
Höncz Krisztián- Dániel |
Jánó Enikő |
Cangurul lingvist |
2023-03-04 |
Angol nyelv |
National |
I. |
|
Toth Zoltán |
Jánó Enikő |
Cangurul lingvist |
2023-03-04 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
Mikes Miklós Benedek |
Jánó Enikő |
Cangurul lingvist |
2023-03-04 |
Angol nyelv |
National |
I. |
|
Olosz Panna |
Jánó Enikő |
Cangurul lingvist |
2023-03-04 |
Angol nyelv |
National |
I. |
|
Mihály Iringó |
Jánó Enikő |
Cangurul lingvist |
2023-03-04 |
Angol nyelv |
National |
IV. |
|
Kovács Kata |
Jánó Enikő |
Cangurul lingvist |
2023-03-04 |
Angol nyelv |
National |
III. |
|
Kővári Timea |
Jánó Enikő |
Cangurul lingvist |
2023-03-04 |
Angol nyelv |
National |
III. |
|
Támpa Péter-Örs |
Jánó Enikő |
Cangurul lingvist |
2023-03-04 |
Angol nyelv |
National |
III. |
|
Kiss Regő |
Jánó Enikő |
Cangurul lingvist |
2023-03-04 |
Angol nyelv |
National |
III. |
|
Muntyán Gréta |
Jánó Enikő |
Cangurul lingvist |
2023-03-04 |
Angol nyelv |
National |
III. |
|
Bîrlă Jasmina |
Jánó Enikő |
Cangurul lingvist |
2023-03-04 |
Angol nyelv |
National |
III. |
|
Koncz Gyopárka |
Jánó Enikő |
Cangurul lingvist |
2023-03-04 |
Angol nyelv |
National |
III. |
|
Molnár Sára |
Jánó Enikő |
Cangurul lingvist |
2023-03-04 |
Angol nyelv |
National |
IV. |
|
Audi Krisztián |
Jánó Enikő |
Cangurul lingvist |
2023-03-04 |
Angol nyelv |
National |
II. |
|
Lepedus Richárd |
Jánó Enikő |
Cangurul lingvist |
2023-03-04 |
Angol nyelv |
National |
I. |
|
Erős Kristóf Attila |
Jánó Enikő |
Cangurul lingvist |
2023-03-04 |
Angol nyelv |
National |
I. |
|
Fazakas Máté |
Jánó Enikő |
Cangurul lingvist |
2023-03-04 |
Angol nyelv |
National |
I. |
|
Hecser László Torda |
Jánó Enikő |
Cangurul lingvist |
2023-03-04 |
Angol nyelv |
National |
I. |
|
Bíró Zsófia |
Jánó Enikő |
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny |
2023-04-26 |
Magyar nyelv és irodalom, anyanyelv |
Regional |
IV. |
|
Albert Réka |
Jánó Enikő |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2011-02-12 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Kiss Boglárka |
Kedves Laura Rita |
Implom József Helyesírási verseny |
2011-01-01 |
magyar nyelv |
County level |
IV. |
|
Földi Zsuzsánna |
Kedves Laura Rita |
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő |
2012-05-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Tüzes Kerekek |
Kedves Laura Rita |
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő |
2012-05-27 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Tüzes Kerekek |
Kedves Laura Rita |
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő |
2014-04-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Észbontók |
Kedves Laura Rita |
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő |
2014-05-17 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Észbontók |
Kedves Laura Rita |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2014-01-01 |
|
County level |
I. |
|
Damokos Beatrix |
Kedves Laura Rita |
Implom József Helyesírási Verseny |
2016-01-12 |
Magyar |
County level |
II. |
|
Erőss Ágota |
Kedves Laura Rita |
Implom József Helyesírási Verseny |
2016-01-12 |
magyar |
County level |
|
dicséret |
Vizi Abigél |
Kedves Laura Rita |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny |
2016-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Kedves Laura Rita |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny |
2016-01-01 |
anyanyelv |
County level |
I. |
|
Kádár Fruzsina |
Kedves Laura Rita |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny |
2016-04-01 |
anyanyelv |
National |
II. |
|
Kádár Fruzsina |
Kedves Laura Rita |
Apáczai Csere János Magyar Nyelv és Kultúra Tantárgyverseny |
2016-05-01 |
anyanyelv |
International |
I. |
|
Kádár Fruzsina |
Kedves Laura Rita |
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny |
2016-03-01 |
anyanyelv |
County level |
III. |
|
Kádár Fruzsina |
Kedves Laura Rita |
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny |
2016-05-01 |
anyanyelv |
National |
|
|
Kádár Fruzsina |
Kedves Laura Rita |
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny |
2016-05-01 |
anyanyelv |
International |
III. |
|
Kádár Fruzsina |
Kedves Laura Rita |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny |
2016-01-01 |
anyanyelv |
County level |
III. |
|
Damokos Beatrix |
Kedves Laura Rita |
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny |
2016-03-01 |
anyanyelv |
County level |
IV. |
|
Bagoly Eszter-Melánia |
Kedves Laura Rita |
Péter Brigitta |
2016-03-01 |
anyyelv |
County level |
I. |
|
Péter Brigitta |
Kedves Laura Rita |
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny |
2016-05-01 |
anyanyelv |
National |
VII. |
|
Péter Brigitta |
Kedves Laura Rita |
Kriza János ballada és mesemondó verseny |
2015-10-01 |
anyanyelv |
County level |
IV. |
|
Baconi S. Botond |
Kedves Laura Rita |
Kriza János mese és balladamondó verseny |
2015-10-01 |
anynyelv |
County level |
III. |
|
Simion Orsolya |
Kedves Laura Rita |
Implom József Helyesírási Verseny |
2016-01-01 |
anyanyelv |
County level |
II. |
|
Erőss Ágota |
Kedves Laura Rita |
Implom József Helyesírási Verseny |
2016-01-01 |
anyanyelv |
County level |
VI. |
|
Vizi Abigél |
Kedves Laura Rita |
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő |
2016-05-01 |
anyanyelv |
National |
I. |
|
Hat árok mentén |
Kedves Laura Rita |
Kriza János mese és balladamondó verseny |
2016-10-01 |
magyar nyelv |
County level |
I. |
|
Baconi S. Botond |
Kedves Laura Rita |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2017-03-01 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
VI. |
Dicséret |
Kádár Fruzsina |
Kedves Laura Rita |
Implom József Helyesírási verseny |
2017-01-14 |
magyar nyelv |
County level |
IV. |
Dicséret |
Vizi Abigél |
Kedves Laura Rita |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2018-03-01 |
magyar |
National |
I. |
|
Kádár Fruzsina |
Kedves Laura Rita |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2018-03-01 |
magyar |
County level |
I. |
|
Kádár Fruzsina |
Kedves Laura Rita |
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny |
2018-03-01 |
magyar |
County level |
V. |
|
Pakucs-Damokos Karolina |
Kedves Laura Rita |
Kriza János mese és balladamondó verseny |
2017-10-01 |
magyar |
County level |
IV. |
|
Seres Renáta |
Kedves Laura Rita |
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője |
2018-04-01 |
magyar |
County level |
III. |
|
Seres Renáta |
Kedves Laura Rita |
Implom József Helyesírási Verseny |
2018-01-01 |
magyar |
County level |
II. |
|
Vizi Abigél |
Kedves Laura Rita |
Implom József Helyesírási Verseny |
2018-02-01 |
|
County level |
|
|
|
Kedves Laura Rita |
Implom József Helyesírási Verseny |
2018-02-01 |
magyar |
National |
I. |
|
Erőss Ágota |
Kedves Laura Rita |
Implom József Helyesírási Verseny |
2018-02-01 |
magyar |
International |
VI. |
|
Erőss Ágota |
Kedves Laura Rita |
Implom József Helyesírási Verseny |
2018-01-01 |
magyar |
County level |
X. |
|
Urszuly Nóra |
Kedves Laura Rita |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2018-03-01 |
magyar |
National |
I. |
Babes-Bolyai Tudományegyetem |
Kádár Fruzsina |
Kedves Laura Rita |
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője |
2018-04-01 |
magyar |
County level |
III. |
|
Seres Renáta |
Kedves Laura Rita |
Kriza János mese és balladamondó verseny |
2018-10-01 |
magyar |
County level |
IV. |
|
Seres Renáta |
Kedves Laura Rita |
Implom József Helyesírási Verseny |
2018-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Kedves Laura Rita |
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő |
2019-05-10 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
III. |
|
Kórémuzsikusok |
Kedves Laura Rita |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2019-03-09 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Kádár Fruzsina |
Kedves Laura Rita |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2019-04-01 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Aczél Adrienn |
Kedves Laura Rita |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2019-05-01 |
magyar nyelv és irodalom |
International |
III. |
|
Kádár Fruzsina |
Kedves Laura Rita |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2019-03-01 |
|
County level |
III. |
|
Bálint Gyopár |
Kedves Laura Rita |
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője |
2019-04-06 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
IV. |
|
Hubbes Gellért-Mátyás |
Kedves Laura Rita |
Vidám Versek Versmndó Vetélkedője |
2019-04-01 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Hubbes Gellért-Mátyás |
Kedves Laura Rita |
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője |
2019-04-01 |
|
County level |
I. |
|
Hubbes Gellért-Mátyás |
Kedves Laura Rita |
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője |
2019-04-01 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Bács Orsolya |
Kedves Laura Rita |
Simonyi Zsigmond helyesr'si verseny |
2019-03-01 |
|
County level |
IV. |
|
Pál Ágnes |
Kedves Laura Rita |
Kriza János ballada és mesemondó verseny |
2019-10-01 |
|
County level |
IV. |
|
Seres Renáta |
Kedves Laura Rita |
Implom József Helyesírási Verseny |
2019-01-01 |
|
County level |
IX. |
|
Aczél Adrienn |
Kedves Laura Rita |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom |
2019-04-01 |
|
National |
|
RMDSZ/ Communitas |
Aczél Adrienn |
Kedves Laura Rita |
Implom József Helyesírási Verseny |
2019-01-01 |
|
County level |
IX. |
|
Urszuly Nóra |
Kedves Laura Rita |
Implom József Helyesírási Verseny |
2020-01-01 |
magyar |
County level |
VI. |
|
Sándor László-Márk |
Kedves Laura Rita |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2020-02-22 |
magyar |
County level |
I. |
|
Kádár Fruzsina |
Kedves Laura Rita |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2020-02-22 |
magyar |
County level |
III. |
|
Péter Csongor-Attila |
Kedves Laura Rita |
József Attila versmondó verseny |
2020-10-23 |
Magyar |
National |
IV. |
|
VIRÁG NIMRÓD |
Kedves Laura Rita |
Szónokverseny |
2021-01-01 |
Magyar |
County level |
III. |
|
Vass Ágota |
Kedves Laura Rita |
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny |
2021-01-29 |
Magyar |
National |
III. |
|
Sándor László-Márk |
Kedves Laura Rita |
Szónokverseny |
2021-03-12 |
Magyar |
County level |
III. |
|
Péter Csongor-Attila |
Kedves Laura Rita |
Határtalan szavaink |
2020-10-01 |
Magyar |
International |
IV. |
|
Sánta Eszter |
Kedves Laura Rita |
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny |
2021-01-29 |
Magyar |
National |
V. |
|
Krecht Hanna Regina |
Kedves Laura Rita |
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny |
2021-02-25 |
Magyar |
International |
III. |
|
Sándor László-Márk |
Kedves Laura Rita |
Simonyi Zsigmond helyesírási versemy |
2020-03-01 |
Magyar |
County level |
III. |
|
Pakucs-Damokos Karolina |
Kedves Laura Rita |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2020-03-01 |
Magyar |
County level |
II. |
|
Pakucs-Damokos Karolina |
Kedves Laura Rita |
Kányádi Sándor versmondó verseny |
2021-05-15 |
Magyar |
National |
I. |
|
VIRÁG NIMRÓD |
Kedves Laura Rita |
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny |
2022-02-26 |
Magyar |
International |
II. |
|
Sándor László-Márk |
Kedves Laura Rita |
Simonyi Zsigmond helyesírási versemy |
2022-02-26 |
Magyar |
County level |
IV. |
|
DÁLNOKI ANITA-DORKA |
Kedves Laura Rita |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Magyar |
County level |
I. |
|
Sánta Eszter |
Kedves Laura Rita |
Vidám versek versmondó vetélkedője |
2022-03-17 |
|
County level |
III. |
|
DANCS MÁTÉ |
Kedves Laura Rita |
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny |
2022-01-28 |
Magyar |
National |
II. |
|
Sándor László-Márk |
Kedves Laura Rita |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2022-04-29 |
Magyar |
National |
II. |
|
Sánta Eszter |
Kedves Laura Rita |
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny |
2022-05-21 |
Magyar |
Regional |
I. |
6 különdíj |
Sánta Eszter |
Kedves Laura Rita |
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny |
2022-05-21 |
Magyar |
International |
I. |
6 különdíj |
Sánta Eszter |
Kedves Laura Rita |
Simonyi Zzigmond helyesírási verseny |
2023-03-01 |
Magyar |
County level |
VI. |
|
DÁLNOKI ANITA-DORKA |
Kedves Laura Rita |
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2023-03-01 |
Magyar |
County level |
II. |
|
Sánta Eszter |
Kedves Laura Rita |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2023-02-14 |
|
County level |
I. |
|
VIRÁG NIMRÓD |
Kedves Laura Rita |
Implom József helyesírási verseny |
2023-01-01 |
Magyar |
County level |
V. |
|
Oláh-Badi Anita |
Kedves Laura Rita |
Implom József helyesírási verseny |
2023-02-01 |
Magyar |
National |
VII. |
|
Oláh-Badi Anita |
Kedves Laura Rita |
tantárgyverseny |
2011-04-01 |
Technológia |
County level |
I. |
|
Krecht Rudolf |
Kerekes Gyöngyike |
tantárgyverseny |
2011-04-01 |
technológia |
National |
I. |
|
Krecht Rudolf |
Kerekes Gyöngyike |
technológia tantárgyverseny/olimpia |
2012-03-03 |
technológiai nevelés |
County level |
V. |
dicséret |
Kedves Ábel |
Kerekes Gyöngyike |
technológia tantárgyverseny/olimpia |
2012-03-03 |
technológiai nevelés |
County level |
V. |
dicséret |
Tittesz Csongor |
Kerekes Gyöngyike |
technológia tantárgyverseny |
2014-02-22 |
technológiai nevelés |
County level |
I. |
|
Kedves Ábel |
Kerekes Gyöngyike |
technológia tantárgyverseny |
2014-04-09 |
|
National |
|
dicséret |
Kedves Ábel |
Kerekes Gyöngyike |
Ecolimpada projekt |
2013-01-01 |
környezetvédelem |
National |
IV. |
|
|
Kicsi Éva |
Mesemondó verseny |
2014-10-01 |
Anyanyelv |
County level |
III. |
|
Bács Rita |
Kicsi Éva |
Mesemondó verseny |
2015-10-16 |
|
County level |
II. |
|
Bács Rita |
Kicsi Éva |
Rajzverseny |
2016-01-01 |
|
County level |
|
különdíj |
Fazakas Péter |
Kicsi Éva |
Rajzverseny |
2016-01-01 |
|
County level |
II. |
|
Bács Rita |
Kicsi Éva |
Kányádi Sándor Szavalóverseny |
2016-01-01 |
|
County level |
I. |
|
Sandu Franciska |
Kicsi Éva |
Kányádi Sándor Szavalóverseny országos |
2016-05-07 |
|
National |
|
különdíj |
Sandu Franciska |
Kicsi Éva |
Mesemondó verseny |
2016-10-10 |
|
County level |
I. |
|
Sandu Franciska |
Kicsi Éva |
Tisztaforrás népdalvetélkedő |
2016-10-01 |
|
County level |
I. |
|
Balázs Gergő |
Kicsi Éva |
Népdalvetélkedő |
2016-10-22 |
|
National |
I. |
|
Balázs Gergő |
Kicsi Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-17 |
|
County level |
I. |
|
Török Panka |
Kicsi Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2017-02-17 |
|
County level |
IV. |
|
Muntyán-Nagy Zorka |
Kicsi Éva |
Fürkész Helyesírási Verseny |
2017-02-24 |
|
County level |
IV. |
|
Muntyán-Nagy Zorka |
Kicsi Éva |
Tisztaforrás népdalvetélkedő |
2017-09-30 |
|
County level |
II. |
|
Balázs Gergő |
Kicsi Éva |
Mesemondó verseny |
2017-10-20 |
|
County level |
II. |
|
Sandu Franciska |
Kicsi Éva |
Őszirózsa népdalverseny |
2017-10-21 |
|
National |
I. |
|
Balázs Gergő |
Kicsi Éva |
Bolyai Matematikaverseny |
2017-10-01 |
|
County level |
III. |
|
CSIPET-CSAPAT |
Kicsi Éva |
Bolyai Matematika Csapatversenz |
2017-10-15 |
|
County level |
III. |
|
|
Kicsi Éva |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2018-01-01 |
|
County level |
IV. |
|
Ureczki Zsolt |
Kicsi Éva |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-01 |
|
County level |
I. |
|
Indiánok |
Kicsi Éva |
Furkesz Helyesirasi Verseny |
2018-02-28 |
|
County level |
I. |
|
Muntyán-Nagy Zorka |
Kicsi Éva |
Kanyadi Sandor Szavaloverseny |
2018-03-30 |
|
County level |
II. |
|
Sandu Franciska |
Kicsi Éva |
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny |
2018-02-15 |
|
County level |
I. |
|
Ureczki Zsolt |
Kicsi Éva |
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny |
2018-03-22 |
|
National |
IV. |
|
|
Kicsi Éva |
Vadon Rajzverseny |
2018-04-15 |
|
County level |
II. |
|
Bokor Jónás |
Kicsi Éva |
Őszi rózsa népdalverseny |
2018-10-21 |
|
National |
I. |
|
|
Kicsi Éva |
Vidám Versek Versmondó versenye |
2019-03-20 |
|
County level |
I. |
|
Sandu Franciska |
Kicsi Éva |
Fürkész Helyesírási verseny |
2019-02-23 |
|
County level |
I. |
|
Muntyán-Nagy Zorka |
Kicsi Éva |
Fürkész Helyesírási Verseny |
2019-02-23 |
|
County level |
IV. |
|
Nagy Réka-Anna |
Kicsi Éva |
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny |
2019-02-16 |
|
County level |
I. |
|
Ureczki Zsolt |
Kicsi Éva |
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny |
2019-02-16 |
|
County level |
IV. |
|
Andók Dezső-Dávid |
Kicsi Éva |
Brenyó Pontszerző Matematikaverseny |
2019-02-16 |
|
County level |
IV. |
|
Balázs Gergő |
Kicsi Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2018-10-15 |
|
County level |
I. |
|
Balázs Gergő |
Kicsi Éva |
Bolyai matematika csapatverseny |
2018-11-15 |
|
County level |
I. |
|
Bokor Jónás |
Kicsi Éva |
Bolyai Matematika csapatverseny |
2018-09-15 |
|
County level |
I. |
|
Ureczki Zsolt |
Kicsi Éva |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2018-10-15 |
|
County level |
I. |
|
Balázs Gergő |
Kicsi Éva |
Őszirózsa népdal verseny |
2018-10-21 |
|
National |
I. |
|
Balázs Gergő |
Kicsi Éva |
Tiszta forrás népdal verseny |
2019-01-01 |
|
County level |
I. |
|
Balázs Gergő |
Kicsi Éva |
Vass Lajos Népzenei verseny Kárpát-medencei döntő |
2018-11-13 |
|
International |
IV. |
|
Balázs Gergő |
Kicsi Éva |
Mesemondó verseny |
2018-10-20 |
|
County level |
II. |
|
Bács Rita |
Kicsi Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
|
County level |
I. |
|
Andók Dezső-Dávid |
Kicsi Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
|
County level |
V. |
|
Muntyán-Nagy Zorka |
Kicsi Éva |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
|
County level |
VII. |
|
Burian Hunor |
Kicsi Éva |
Bolyai Matematikaverseny |
2018-10-13 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Superboys |
Kicsi Éva |
Benedek Elek rajzverseny |
2019-04-12 |
|
County level |
II. |
|
Bokor Jónás |
Kicsi Éva |
XI.Kreativítás vetélkedő |
2019-05-12 |
rajz kategória |
County level |
I. |
|
Bokor Jónás |
Kicsi Éva |
XI.Kreativítás vetélkedő |
2019-04-12 |
fotó kategória |
County level |
II. |
|
Bokor Jónás |
Kicsi Éva |
Vidám Versek Vermondó Versenye |
2019-04-06 |
|
National |
|
dicséret |
Sandu Franciska |
Kicsi Éva |
Erdéllyi Magyar Matematika Verseny |
2019-01-01 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Kozsokár Gergő |
Kisgyörgy Alpár |
Erdéllyi Magyar Matematika Verseny |
2019-01-26 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Zsugán-Gedeon Balázs |
Kisgyörgy Alpár |
Zrinyi Ilona Matematika Verseny |
2019-01-01 |
Matematika |
County level |
VIII. |
|
Pál Ágnes |
Kisgyörgy Alpár |
Zrinyi Ilona Matematika Verseny |
2019-03-01 |
Matematika |
County level |
VII. |
|
Gergely Abigél |
Kisgyörgy Alpár |
Zrinyi Ilona Matematika Verseny |
2019-03-01 |
Matematika |
County level |
X. |
|
Răduţă Cristian |
Kisgyörgy Alpár |
Matematika Tantargyolimpia |
2019-01-01 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Kozsokár Gergő |
Kisgyörgy Alpár |
Matematika Tantargyolimpia |
2019-04-01 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Răduţă Cristian |
Kisgyörgy Alpár |
Orszagos Erdelyi Magyar Matematika Verseny |
2019-01-01 |
Matematika |
National |
|
Dicseret |
Zsugán-Gedeon Balázs |
Kisgyörgy Alpár |
Orszagos Erdelyi Magyar Matematika Verseny |
2019-03-01 |
Matematika |
National |
|
Dicseret |
Kozsokár Gergő |
Kisgyörgy Alpár |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2023-03-14 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
NIȚĂ DAVID |
Kisgyörgy Alpár |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2023-03-14 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Andók Tamás |
Kisgyörgy Alpár |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2023-03-14 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Zrínyis csapat V.osztály |
Kisgyörgy Alpár |
Nemzeti Matematika tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Matematika |
County level |
I. |
|
DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL |
Kisgyörgy Alpár |
Országos Magyar Matematika verseny |
2023-02-04 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Ureczki Zsolt |
Kisgyörgy Alpár |
Országos Magyar Matematika verseny |
2023-02-04 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Robu Adrienn-Melanie |
Kisgyörgy Alpár |
Országos Magyar Matematika verseny |
2023-02-04 |
.Matematika |
County level |
|
Dícseret |
ALBU PÉTER |
Kisgyörgy Alpár |
Országos Magyar Matematika verseny |
2023-02-04 |
Matematika |
County level |
II. |
|
DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL |
Kisgyörgy Alpár |
Nemzeti Matematika tantárgyverseny |
2023-04-17 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL |
Kisgyörgy Alpár |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2023-03-14 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Váncsa Ákos |
Kisgyörgy Alpár |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2023-03-14 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Ureczki Zsolt |
Kisgyörgy Alpár |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2023-03-14 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Andók Dezső-Dávid |
Kisgyörgy Alpár |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2023-03-14 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Gál Ilka-Boróka |
Kisgyörgy Alpár |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2023-03-14 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Lőrincz Soma-Péter |
Kisgyörgy Alpár |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2023-03-14 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Fazakas Péter |
Kisgyörgy Alpár |
Bólyai Matematika Csapatverseny |
2023-03-09 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Zrínyis csapat V.osztály |
Kisgyörgy Alpár |
Bólyai Matematika Csapatverseny |
2023-03-09 |
Matematika |
County level |
|
Dicseret |
Zrínyis csapat VIII.osztály |
Kisgyörgy Alpár |
Olimpiada de Limbă Comunicare și Literatură Română |
2015-04-06 |
Limba română |
National |
|
Premiu special |
Szőke Szabina |
Kiss Mária |
Olimpiada de Limba Comunicare si Literatura |
2015-02-21 |
Lb.romana |
County level |
I. |
|
Szőke Szabina |
Kiss Mária |
Olimpiada de Limba Comunicare si Literatura |
2014-02-20 |
|
County level |
I. |
|
Szőke Szabina |
Kiss Mária |
Olimpiada de Limba Comunicare si Literatura |
2014-02-20 |
|
County level |
II. |
|
Miklós Csenge |
Kiss Mária |
+-Poezie |
2014-04-16 |
|
County level |
I. |
|
Miklós Roland-Faysal-Sultan |
Kiss Mária |
Gúzsba kötve táncolni- concurs de traducere |
2017-12-09 |
|
County level |
III. |
|
Farkas Kárla Vénusz |
Kiss Mária |
Olimpiada de Limbă Comunicare și Literatură Română |
2018-03-04 |
lb romana |
County level |
II. |
|
Cerchez Diana |
Kiss Mária |
Román nyelv és irodalom |
2022-02-20 |
|
County level |
V. |
|
FODOR HANNA |
Kiss Mária |
Biológia tantárgyverseny |
2011-03-19 |
biológia |
County level |
III. |
Holinka Botond |
Harmati Petra-Anikó |
Köllő Zsolt-Ágoston |
Biológia tantárgyverseny - egyetemi bejutás |
2011-03-19 |
biológia |
National |
|
felvételt nyert (BBE - bejutási jegy: 9,95) |
Harmati Petra-Anikó |
Köllő Zsolt-Ágoston |
Tudományok (Olimpiada de Ştiinţe pentru juniori) |
2011-05-28 |
biológia/fizika/kémia |
County level |
II. |
Damokos Kinga |
Juhos Attila |
Köllő Zsolt-Ágoston |
Tudományok (Olimpiada de Ştiinţe pentru juniori) |
2011-05-28 |
biológia/fizika/kémia |
County level |
IV. |
dicséret |
Mester Attila |
Köllő Zsolt-Ágoston |
Tudományok |
2011-05-27 |
Biológia/Kémia/Fizika |
County level |
II. |
|
Csutak Balázs |
Köllő Zsolt-Ágoston |
Gólyatörténetek |
2014-06-09 |
vegyes (biológia, irodalom) |
County level |
I. |
tábori részvétel (Bănică-Solymosi Írisz, Para Eszt |
Bănică-Solymosi Írisz |
Köllő Zsolt-Ágoston |
Föld napja 2015 |
2015-04-21 |
környezetismeret/biológia |
County level |
I. |
Havasi gyopár csapat - Kotró-kosztándi Anna, Feren |
Blága Gyopár |
Köllő Zsolt-Ágoston |
Biológia tantárgyverseny |
2015-03-07 |
biológia |
County level |
I. |
|
Bănică-Solymosi Írisz |
Köllő Zsolt-Ágoston |
Palade Biológia Tantárgyverseny |
2017-05-06 |
biológia |
County level |
II. |
|
Pál Ágnes |
Köllő Zsolt-Ágoston |
Biológia tantárgyverseny |
2018-03-03 |
biológia |
County level |
III. |
|
Nagy Gellért |
Köllő Zsolt-Ágoston |
TDK-Concurs de comunicare stiintifica |
2018-03-30 |
biológia |
County level |
I. |
|
Kisgyörgy Kriszta |
Köllő Zsolt-Ágoston |
Palade Biológia Tantárgyverseny |
2018-05-05 |
biológia |
County level |
I. |
|
Pál Ágnes |
Köllő Zsolt-Ágoston |
Biológia tantárgyverseny |
2018-03-03 |
biológia |
County level |
IV. |
|
Szabó Szilveszter |
Köllő Zsolt-Ágoston |
Palade Biológia Tantárgyverseny |
2018-05-05 |
biológia |
County level |
|
dicséret |
Tatár Ágota |
Köllő Zsolt-Ágoston |
Biológia tantárgyverseny |
2018-03-03 |
biológia |
County level |
|
dicséret |
Balo Janka-Katalin |
Köllő Zsolt-Ágoston |
Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny |
2018-05-05 |
biológia |
National |
|
dicséret |
Balo Janka-Katalin |
Köllő Zsolt-Ágoston |
TDK-Concurs de comunicare stiintifica |
2018-03-30 |
biológia |
County level |
|
dicséret |
Szilágyi Boglárka |
Köllő Zsolt-Ágoston |
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny |
2018-03-11 |
biológia |
National |
|
dicséret |
Ambrus-Sántha Benedek |
Köllő Zsolt-Ágoston |
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny |
2018-03-11 |
biológia |
National |
|
dicséret |
Hajdu Ákos-Áron |
Köllő Zsolt-Ágoston |
Tudományok (Olimpiada de stiinte pentru juniori) |
2018-04-12 |
biológia |
County level |
II. |
|
Ilyés Norbert István |
Köllő Zsolt-Ágoston |
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny |
2018-03-11 |
biológia |
National |
|
dicséret |
Kató Balázs |
Köllő Zsolt-Ágoston |
SapiSentia |
2018-04-11 |
interdiszcilináris |
County level |
III. |
|
SapiSentia |
Köllő Zsolt-Ágoston |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2011-02-19 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
III. |
|
Márton-Simon Anna |
Kőmíves Noémi |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2011-04-19 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
|
Sapientia-különdíj |
Márton-Simon Anna |
Kőmíves Noémi |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2011-02-19 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Boér Máté |
Kőmíves Noémi |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2010-04-11 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
|
Különdíj |
Boér Máté |
Kőmíves Noémi |
Babits Mihály - Illyés Gyula Szavalóverseny |
2009-01-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
|
különdíj |
Márton-Simon Anna |
Kőmíves Noémi |
Anyám Fekete Rózsa Szavalóverseny |
2010-01-01 |
Magyar nyelv és irodalmom |
International |
IV. |
|
Márton-Simon Anna |
Kőmíves Noémi |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2011-04-19 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Boér Máté |
Kőmíves Noémi |
Anyám Fekete Rózsa Szavalóverseny |
2010-01-01 |
Magyar nyelv és irodalmom |
International |
IV. |
|
Márton-Simon Anna |
Kőmíves Noémi |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2010-02-12 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Boér Máté |
Kőmíves Noémi |
Babits Mihály - Illyés Gyula Szavalóverseny |
2009-01-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
|
különdíj |
Márton-Simon Anna |
Kőmíves Noémi |
Apáczai Csere János Nemzetközi Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Tantárgyverseny |
2011-11-18 |
Magyar nyelv és irodalom |
International |
I. |
|
Boér Máté |
Kőmíves Noémi |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2012-03-03 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Boér Máté |
Kőmíves Noémi |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2012-03-03 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Márton-Simon Anna |
Kőmíves Noémi |
Apáczai Csere János Nemzetközi Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Tantárgyverseny |
2012-04-28 |
Magyar nyelv és irodalom |
International |
II. |
|
Boér Máté |
Kőmíves Noémi |
Apáczai Csere János Nemzetközi Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Tantárgyverseny |
2012-04-28 |
Magyar nyelv és irodalom |
International |
III. |
|
Márton-Simon Anna |
Kőmíves Noémi |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2013-04-04 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
IV. |
|
Boér Máté |
Kőmíves Noémi |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2013-04-04 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
IV. |
|
Márton-Simon Anna |
Kőmíves Noémi |
Spark English Poetry Recitation Contest |
2019-10-21 |
Angol |
County level |
I. |
|
LUKÁCS LUCA |
Kópis Andrea |
Spark English Poetry Recitation Contest |
2017-10-19 |
Angol |
County level |
I. |
|
Coroian Henrietta |
Kópis Andrea |
Spark English Poetry Recitation Contest |
2017-10-19 |
Angol |
County level |
III. |
|
Máté Bence |
Kópis Andrea |
Spark English Poetry Recitation Contest |
2018-10-21 |
Angol |
County level |
III. |
|
LUKÁCS LUCA |
Kópis Andrea |
Spark English Poetry Recitation Contest |
2018-10-21 |
Angol |
County level |
I. |
|
Bartha Tas |
Kópis Andrea |
Spark English Poetry Recitation Contest |
2018-10-21 |
Angol |
County level |
III. |
|
Sandu Franciska |
Kópis Andrea |
Spark English Poetry Recitation Contest |
2018-10-21 |
Angol |
County level |
I. |
|
Coroian Henrietta |
Kópis Andrea |
Spark English Contest |
2019-04-18 |
Angol |
County level |
I. |
|
Ionas Nándor |
Kópis Andrea |
Spark English Contest |
2019-04-18 |
Angol |
County level |
I. |
|
Ferenczy Zoltán |
Kópis Andrea |
Spark English Contest |
2019-04-18 |
Angol |
County level |
I. |
|
Imreh Szabolcs |
Kópis Andrea |
Cangurul Lingvist Engleză |
2020-03-06 |
Angol |
County level |
III. |
|
László Iringó |
Kópis Andrea |
Cangurul Lingvist Engleză |
2020-03-06 |
Angol |
County level |
|
|
Veres Vivien |
Kópis Andrea |
Cangurul Lingvist Engleză |
2020-03-06 |
Angol |
County level |
III. |
|
Boros Ákos-Csanád |
Kópis Andrea |
Olimpiada de Limba Engleză |
2020-03-07 |
Angol |
County level |
IV. |
|
Tankó Karola |
Kópis Andrea |
Olimpiada de Limba Engleză |
2020-03-07 |
Angol |
County level |
III. |
|
Kovács Petra |
Kópis Andrea |
Olimpiada de Limba Engleză |
2023-03-11 |
|
County level |
IV. |
|
Pál Ágnes |
Kópis Andrea |
Olimpiada de Limba Engleză |
2023-03-11 |
|
County level |
II. |
|
András-Böhm Bertold |
Kópis Andrea |
Olimpiada de Limba Engleză |
2023-03-11 |
|
County level |
IV. |
|
Ionas Nándor |
Kópis Andrea |
Speak Out - Scriere Creatoare |
2023-02-17 |
|
County level |
I. |
|
Pál Ágnes |
Kópis Andrea |
Speak Out - Scriere Creatoare |
2023-02-17 |
|
County level |
IV. |
|
Ionas Nándor |
Kópis Andrea |
Speak Out - Scriere Creatoare |
2023-05-02 |
|
National |
IV. |
|
Pál Ágnes |
Kópis Andrea |
tantárgyverseny |
2011-03-19 |
történelem |
County level |
IV. |
II. díj |
Fűzi Tamás |
Kósa Apor |
Történelem Tantárgyverseny |
2012-03-03 |
Történelem |
County level |
III. |
|
Dobri Botond |
Kósa Apor |
Történelem tantárgyverseny |
2012-03-03 |
Történelem |
County level |
IV. |
|
Tóth Krisztián |
Kósa Apor |
Zrínyi Ilona Matematika verseny |
2011-02-18 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Juhos Attila |
Koszta Zoltán |
Zrínyi Ilona Matematika verseny |
2011-02-18 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Mester Attila |
Koszta Zoltán |
Zrínyi Ilona Matematika verseny |
2011-02-18 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Laczkó Hunor |
Koszta Zoltán |
Tantárgyverseny |
2011-03-12 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Juhos Attila |
Koszta Zoltán |
Tantárgyverseny |
2011-04-18 |
Matematika |
National |
III. |
|
Juhos Attila |
Koszta Zoltán |
Tantárgyverseny |
2011-03-12 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Mester Attila |
Koszta Zoltán |
Kenguru |
2011-03-18 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Juhos Attila |
Koszta Zoltán |
Kenguru |
2011-03-18 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Mester Attila |
Koszta Zoltán |
Bolyai Csapatverseny |
2010-11-27 |
Matematika |
National |
IV. |
|
VIII D. Matematika Csapat |
Koszta Zoltán |
Bolyai Csapatverseny |
2010-10-15 |
Matematika |
County level |
I. |
|
VIII D. Matematika Csapat |
Koszta Zoltán |
Tantargyverseny |
2011-01-08 |
angol |
County level |
III. |
|
Pandula Péter |
Kotró-Kosztándi László |
Tantargyverseny |
2011-01-08 |
Angol |
County level |
|
Dicseret |
Kopacz-Dósa Beáta |
Kotró-Kosztándi László |
Kenguru |
2011-01-26 |
Angol |
Special |
I. |
|
Tóth-Gödri Iringó |
Kotró-Kosztándi László |
Kenguru |
2011-01-26 |
Angol |
Special |
II. |
|
Pál Kincső |
Kotró-Kosztándi László |
Kenguru |
2011-01-26 |
Angol |
Special |
I. |
|
Csákány Csongor |
Kotró-Kosztándi László |
Kenguru |
2011-01-26 |
Angol |
Special |
II. |
|
Kis Hunor |
Kotró-Kosztándi László |
Kenguru |
2011-01-26 |
Angol |
Special |
|
Dicseret |
Zárug Bernadett |
Kotró-Kosztándi László |
Tantargyverseny |
2015-02-28 |
Angol |
County level |
I. |
|
Bartha Veres Anna |
Kotró-Kosztándi László |
Tantárgyverseny |
2015-02-22 |
angol |
County level |
II. |
|
Vitályos Tamás Attila |
Kotró-Kosztándi László |
Tantárgyverseny |
2015-02-22 |
angol |
County level |
|
dicséret |
Tamás Júlia |
Kotró-Kosztándi László |
Tantárgyverseny |
2015-02-22 |
Angol |
County level |
|
Dicseret |
Ferenczi Szabolcs |
Kotró-Kosztándi László |
Tantargyverseny |
2016-03-18 |
angol |
County level |
II. |
|
Bartha Veres Anna |
Kotró-Kosztándi László |
Tantargyverseny |
2017-03-18 |
Angol |
County level |
|
Dicséret |
Ferenczi Szabolcs |
Kotró-Kosztándi László |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Angol |
County level |
I. |
|
Kádár Fruzsina |
Kotró-Kosztándi László |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Angol |
County level |
|
Dicséret |
Krecht Ábel |
Kotró-Kosztándi László |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Angol |
County level |
|
Dicséret |
Tök Dietrich Norbert |
Kotró-Kosztándi László |
Tantargyverseny |
2017-04-24 |
Angol |
National |
|
Dicseret |
Kádár Fruzsina |
Kotró-Kosztándi László |
Tantárgyverseny |
2018-03-03 |
Angol |
County level |
I. |
|
Szabó Áron |
Kotró-Kosztándi László |
Tantárgyverseny |
2018-03-03 |
Angol |
County level |
|
Dicséret |
Kovács Mátyás-Örs |
Kotró-Kosztándi László |
Tantárgyverseny |
2018-03-03 |
Angol |
County level |
|
Dicséret |
Krecht Ábel |
Kotró-Kosztándi László |
Tantárgyverseny |
2018-03-03 |
Angol |
County level |
I. |
|
Kádár Fruzsina |
Kotró-Kosztándi László |
Angol tantárgyverseny |
2019-03-01 |
Angol |
County level |
II. |
|
Tök Dietrich Norbert |
Kotró-Kosztándi László |
Angol tantárgyverseny |
2019-03-01 |
Angol |
County level |
II. |
|
Kádár Fruzsina |
Kotró-Kosztándi László |
4th Spark English Contest |
2021-03-26 |
Angol |
County level |
I. |
|
Sánta Eszter |
Kotró-Kosztándi László |
4th Spark English Contest |
2021-03-26 |
Angol |
County level |
I. |
|
Vass Ágota |
Kotró-Kosztándi László |
4th Spark English Contest |
2021-03-26 |
Angol |
County level |
I. |
|
Taranek Bernadett |
Kotró-Kosztándi László |
4th Spark English Contest |
2021-03-26 |
Angol |
County level |
I. |
|
Szőke Timea |
Kotró-Kosztándi László |
4th Spark English Contest |
2021-03-26 |
Angol |
County level |
I. |
|
Pakocs Adrienn-Petra |
Kotró-Kosztándi László |
4th Spark English Contest |
2021-03-26 |
Angol |
County level |
I. |
|
Krecht Hanna Regina |
Kotró-Kosztándi László |
4th Spark English Contest |
2021-03-26 |
Angol |
County level |
III. |
|
Gal Anita |
Kotró-Kosztándi László |
4th Spark English Contest |
2021-03-26 |
Angol |
County level |
III. |
|
Tatár Ágota |
Kotró-Kosztándi László |
4th Spark English Contest |
2021-03-26 |
Angol |
County level |
III. |
|
Rendi Melinda |
Kotró-Kosztándi László |
4th Spark English Contest |
2021-03-26 |
Angol |
County level |
V. |
|
Simon Dorka Boroka |
Kotró-Kosztándi László |
4th Spark English Contest |
2021-03-26 |
Angol |
County level |
V. |
|
Antal Biró Zsófia |
Kotró-Kosztándi László |
4th Spark English Contest |
2021-03-26 |
Angol |
County level |
V. |
|
Jancsó Abigél |
Kotró-Kosztándi László |
Angol tantárgyverseny |
2022-03-12 |
|
County level |
II. |
|
Vass Anita |
Kotró-Kosztándi László |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
Angol |
National |
I. |
|
Kurucz Botond-Csanád |
Kotró-Kosztándi László |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
Angol |
National |
I. |
|
Deregan Andrea-Laura |
Kotró-Kosztándi László |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
Angol |
National |
III. |
|
Balogh Adrienn |
Kotró-Kosztándi László |
4th Spark English Contest |
2022-05-20 |
Angol |
County level |
I. |
|
CATastrophy |
Kotró-Kosztándi László |
4th Spark English Contest |
2022-05-20 |
Angol |
County level |
I. |
|
CATastrophy |
Kotró-Kosztándi László |
Speak Out |
2023-03-01 |
Angol |
County level |
|
Dicséret |
Szabó Anna |
Kotró-Kosztándi László |
Angol tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
I. |
|
Szántó Csenge Adrienn |
Kotró-Kosztándi László |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
III. |
|
László Eszter |
Kotró-Kosztándi László |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
III. |
|
VIZI MÁTYÁS MÁTÉ |
Kotró-Kosztándi László |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
II. |
|
Kurucz Botond-Csanád |
Kotró-Kosztándi László |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
II. |
|
Deregan Andrea-Laura |
Kotró-Kosztándi László |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
II. |
|
Simon Dorka Boroka |
Kotró-Kosztándi László |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
II. |
|
Fehérvári Boglárka Mária |
Kotró-Kosztándi László |
Angol tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
|
Dicséret |
VIZI MÁTYÁS MÁTÉ |
Kotró-Kosztándi László |
Angol tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
|
Dicséret |
Szabó Anna |
Kotró-Kosztándi László |
Angol tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
|
Dicséret |
Oláh-Badi Anita |
Kotró-Kosztándi László |
Angol tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
III. |
|
Vass Anita |
Kotró-Kosztándi László |
4th Spark English Contest |
2023-04-07 |
Angol |
County level |
I. |
|
Shining Umbrellas |
Kotró-Kosztándi László |
4th Spark English Contest |
2023-04-10 |
Angol |
County level |
I. |
|
Shining Umbrellas |
Kotró-Kosztándi László |
Multidisciplinar Bolyai Farkas |
2023-05-05 |
Angol |
National |
I. |
|
Bálint Gyopár |
Kotró-Kosztándi László |
fizikaolimpiasz |
2014-02-01 |
fizika |
County level |
III. |
|
Csutak Dávid |
Kotta László |
fizikaolimpiasz |
2014-02-01 |
fizika |
County level |
II. |
|
Csutak Balázs |
Kotta László |
fizikaolimpiasz |
2014-02-01 |
fizika |
County level |
IV. |
|
Miklós Csenge |
Kotta László |
fizikaolimpiasz |
2014-02-01 |
fizika |
County level |
II. |
|
Roth Apor |
Kotta László |
fizikaolimpiasz |
2014-02-15 |
fizika |
County level |
|
dicseret |
Tök Dietrich Norbert |
Kotta László |
fizikaolimpiasz |
2014-04-07 |
fizika |
National |
X. |
dicseret |
Csutak Dávid |
Kotta László |
Bűnmegelőzés Kupa 2015 |
2015-09-28 |
futball |
Special |
III. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
Bűnmegelőzés Kupa 2015 |
2015-10-02 |
futball |
Special |
|
gólkirály |
Tánczos Andor-Szilárd |
Kovács Tünde |
Megyei labdarugó bajnokság |
2016-02-21 |
Testnevelés |
County level |
I. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
Megyei kosárlabda bajnokság |
2016-02-27 |
Testnevelés |
County level |
II. |
|
Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
9. Berde Áron Kupa-labdarugó torna |
2016-03-05 |
Testnevelés |
International |
IV. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
9. Berde Áron Kupa-labdarugó torna |
2016-03-05 |
Testnevelés |
International |
|
Gólkirály |
Tánczos Andor-Szilárd |
Kovács Tünde |
Megyei Kosárlabda Bajnokság |
2016-03-05 |
Testnevelés |
County level |
II. |
|
Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) |
Kovács Tünde |
Cros- Atlétika |
2016-03-24 |
Testnevelés |
County level |
III. |
- |
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
Cros-Atlétika |
2016-03-24 |
Testnevelés |
County level |
III. |
|
Szabó Tas |
Kovács Tünde |
Tetratlon-Atlétika |
2016-04-07 |
Testnevelés |
County level |
II. |
|
Tetratlon csapat |
Kovács Tünde |
Tetratlon-Atlétika |
2016-04-07 |
Testnevelés |
County level |
II. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
Tetratlon-Atlétika |
2016-04-07 |
Testnevelés |
County level |
III. |
|
Blága Gyopár |
Kovács Tünde |
Tetratlon-60m. |
2016-04-07 |
Testnevelés |
County level |
I. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
Tetratlon-60m. |
2016-04-07 |
|
County level |
II. |
|
Blága Gyopár |
Kovács Tünde |
Tetratlon-távolugrás |
2016-04-07 |
|
County level |
I. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
Tetratlon-800m. |
2016-04-07 |
|
County level |
I. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
Tetratlon-800m. |
2016-04-07 |
|
County level |
II. |
|
Kanyó Bernadette |
Kovács Tünde |
Tetratlon-800m. |
2016-04-01 |
Testnevelés |
County level |
III. |
|
Blága Gyopár |
Kovács Tünde |
Barátság Kupa |
2016-05-14 |
Labdarugás |
International |
I. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) |
Kovács Tünde |
Barátság Kupa |
2016-05-14 |
Labdarúgás |
International |
|
Legtechnikásabb játékos |
Máthis Mátyás István |
Kovács Tünde |
Tetratlon-atlétika |
2016-10-22 |
testnevelés |
County level |
I. |
|
Tetratlon csapat |
Kovács Tünde |
Tetratlon -atlétika |
2016-10-22 |
|
County level |
I. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
Tetratlon-atlétika |
2016-10-22 |
testnevelés |
County level |
III. |
|
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
Tetratlon-távolugrás. |
2016-10-22 |
testnevelés |
County level |
I. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
Tetratlon-60m. |
2016-10-22 |
|
County level |
III. |
|
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
Tetratlon-60m. |
2016-10-22 |
testnevelés |
County level |
I. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
Tetratlon-800m. |
2016-10-22 |
testnevelés |
County level |
I. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
Tetratlon-800m. |
2016-10-22 |
testnevelés |
County level |
II. |
|
Veress Hanna |
Kovács Tünde |
Tetratlon-800m. |
2016-10-22 |
testnevelés |
County level |
III. |
|
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
Tetratlon-800m. |
2016-10-22 |
testnevelés |
County level |
I. |
|
Kánya Z. Zakariás |
Kovács Tünde |
Pentatlon-atlétika |
2016-10-22 |
|
County level |
III. |
|
Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
Pentatlon-kislabdadobás |
2016-10-22 |
testnevelés |
County level |
I. |
|
Pető József-Ákos |
Kovács Tünde |
Pentatlon-súlylökés |
2016-10-22 |
testnevelés |
County level |
III. |
|
Incze Máté |
Kovács Tünde |
III.Labdarugó Barátság Kupa |
2016-10-29 |
testnevelés |
International |
I. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) |
Kovács Tünde |
III.Labdarugó Barátság Kupa |
2016-10-29 |
testnevelés |
International |
|
Gólkirály |
Imreh István |
Kovács Tünde |
Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok |
2017-03-12 |
Kosárlabda |
County level |
I. |
|
|
Kovács Tünde |
Barátság Kupa |
2017-06-10 |
labdarúgás |
International |
II. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) |
Kovács Tünde |
Talajtorna |
2017-05-06 |
testnevelés |
County level |
I. |
|
Sorbán Dorottya |
Kovács Tünde |
Barátság Kupa |
2017-06-10 |
testnevelés |
International |
|
Legjobb kapus |
Váncsa László |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2017-10-13 |
testnevelés |
County level |
I. |
|
Pentatlon lánycsapat |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2017-10-13 |
testnevelés |
County level |
II. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2017-10-13 |
testnevelés |
County level |
II. |
|
Balogh Krisztina |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2017-10-13 |
60 m. |
County level |
II. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2017-10-13 |
távolugrás |
County level |
III. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2017-10-13 |
kislabdadobás |
County level |
I. |
|
Balogh Krisztina |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2017-10-13 |
sűlylökés |
County level |
I. |
|
Balogh Krisztina |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2017-10-13 |
sűlylökés |
County level |
II. |
|
Szántó Anita |
Kovács Tünde |
Tetratlon (atlétika) |
2017-10-21 |
testnevelés |
County level |
II. |
|
Tetratlon csapat |
Kovács Tünde |
Tetratlon (atlétika) |
2017-10-21 |
|
County level |
V. |
|
Czirmai Anna |
Kovács Tünde |
Tetratlon (atlétika) |
2017-10-21 |
testnevelés |
County level |
VI. |
|
Nagy Botond Csongor |
Kovács Tünde |
Tetratlon (atlétika) |
2017-10-21 |
800 m. |
County level |
I. |
|
Czirmai Anna |
Kovács Tünde |
Tetratlon (atlétika) |
2017-10-21 |
800 m. |
County level |
III. |
|
Szász Richard |
Kovács Tünde |
V. Barátság Kupa |
2017-11-06 |
labdarúgás |
International |
I. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) |
Kovács Tünde |
V. Barátság Kupa |
2017-11-06 |
labdarúgás |
International |
|
Legtechnikásabb játékos |
Deák Csanád |
Kovács Tünde |
XI.Berde Kupa |
2018-03-03 |
teremlabdarúgás |
International |
III. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2017-10-13 |
testnevelés |
County level |
V. |
|
Kovács Petra |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2017-10-13 |
kislabdadobás |
County level |
III. |
|
Kovács Petra |
Kovács Tünde |
Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos fiúk |
2018-02-17 |
testnevelés |
County level |
II. |
|
|
Kovács Tünde |
Megyei Labdarúgó Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk |
2018-03-10 |
testnevelés |
County level |
II. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk |
2018-03-26 |
|
County level |
II. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) |
Kovács Tünde |
VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk |
2018-05-19 |
testnevelés |
International |
I. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) |
Kovács Tünde |
VI. Barátság Kupa |
2018-05-19 |
testnevelés |
International |
|
legjobb mezőnyjátékos |
Deák Csanád |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -fiúk |
2017-10-13 |
sülylökés |
County level |
II. |
|
Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér |
Kovács Tünde |
Megyei Kosárlabda Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk |
2018-03-03 |
testnevelés |
County level |
III. |
|
Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2018-04-28 |
testnevelés |
Regional |
III. |
|
Pentatlon lánycsapat |
Kovács Tünde |
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak |
2017-11-10 |
testnevelés |
County level |
I. |
|
|
Kovács Tünde |
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak |
2017-12-10 |
testnevelés |
County level |
I. |
|
Balázs Gergő |
Kovács Tünde |
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak |
2017-12-10 |
testnevelés |
County level |
II. |
|
Rápolti Erhard |
Kovács Tünde |
Talajtorna verseny |
2018-06-09 |
testnevelés |
County level |
I. |
|
Sorbán Dorottya |
Kovács Tünde |
A mi olimpiánk |
2018-09-19 |
távolugrás |
National |
I. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
A mi olimpiánk |
2018-09-19 |
úszás, 50m férfi hát |
National |
II. |
|
Tompa György-Kadosa |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika)- lányok |
2018-10-20 |
testnevelés |
County level |
I. |
|
Pentatlon lánycsapat |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2018-01-01 |
egyéni összetett |
County level |
I. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2018-10-20 |
testnevelés |
County level |
I. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2018-10-20 |
60 m. |
County level |
I. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2018-10-20 |
távolugrás |
County level |
I. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2018-10-20 |
súlylökés |
County level |
I. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2018-10-20 |
60 m. |
County level |
III. |
|
Kanyó Bernadette |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2018-10-20 |
távolugrás |
County level |
III. |
|
Blága Gyopár |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2018-10-20 |
kislabdadobás |
County level |
I. |
|
Költő Kincső |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2018-10-20 |
súlylökés |
County level |
II. |
|
Szántó Anita |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2018-10-20 |
800 m. |
County level |
III. |
|
Szántó Anita |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -fiúk |
2018-10-20 |
|
County level |
III. |
|
Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -fiúk |
2018-10-20 |
kislabdadobás |
County level |
II. |
|
Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -fiúk |
2018-10-20 |
súlylökés |
County level |
I. |
|
Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -fiúk |
2018-10-20 |
súlylökés |
County level |
II. |
|
Lupu David-Ioan |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -fiúk |
2018-10-20 |
800 m. |
County level |
III. |
|
Téglás Etele |
Kovács Tünde |
Tetratlon (atlétika) |
2018-10-21 |
testnevelés |
County level |
I. |
|
Tetratlon csapat |
Kovács Tünde |
Tetratlon (atlétika) |
2018-10-21 |
testnevelés |
County level |
I. |
|
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
Tetratlon |
2018-10-21 |
testnevelés |
County level |
II. |
|
Veress Hanna |
Kovács Tünde |
Tetratlon |
2018-10-21 |
testnevelés |
County level |
III. |
|
Barta-Martin Máté |
Kovács Tünde |
Tetratlon |
2018-10-21 |
60 m. |
County level |
I. |
|
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
Tetratlon |
2018-10-21 |
távolugrás |
County level |
I. |
|
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
Tetratlon |
2018-10-21 |
800 m. |
County level |
II. |
|
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
Tetratlon |
2018-10-21 |
60 m. |
County level |
II. |
|
Veress Hanna |
Kovács Tünde |
Tetratlon |
2018-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Kovács Tünde |
Tetratlon |
2018-10-21 |
800 m. |
County level |
I. |
|
Veress Hanna |
Kovács Tünde |
Tetratlon |
2018-10-21 |
60 m. |
County level |
III. |
|
Sorbán Dorottya |
Kovács Tünde |
Tetratlon |
2018-10-21 |
kislabdadobás |
County level |
I. |
|
Veress Kincső |
Kovács Tünde |
Tetratlon |
2018-09-21 |
60 m. |
County level |
II. |
|
Kásás I. Dávid |
Kovács Tünde |
Tetratlon |
2018-10-21 |
távolugrás |
County level |
III. |
|
Kásás I. Dávid |
Kovács Tünde |
Tetratlon |
2018-10-21 |
60 m. |
County level |
III. |
|
Barta-Martin Máté |
Kovács Tünde |
Tetratlon |
2018-10-21 |
800 m. |
County level |
III. |
|
Barta-Martin Máté |
Kovács Tünde |
Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk |
2018-10-21 |
testnevelés |
International |
I. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) |
Kovács Tünde |
Cros - Atlétika |
2018-11-10 |
Testnevelés |
County level |
I. |
|
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
Kosárlabda Bajnokág - IX-XII. osztályos lányok |
2019-02-18 |
testnevelés |
County level |
II. |
|
Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok |
2019-02-24 |
testnevelés |
County level |
III. |
|
Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) |
Kovács Tünde |
12. Berde Áron Kupa |
2019-03-02 |
teremlabdarúgás |
International |
I. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
12. Berde Áron Kupa |
2019-03-02 |
teremlabdarúgás |
International |
|
Gólkirály |
Rab Andor |
Kovács Tünde |
12. Berde Áron Kupa |
2019-03-02 |
teremlabdarúgás |
International |
|
legjobb mezőnyjátékos |
Bagoly Bence-István |
Kovács Tünde |
12. Berde Áron Kupa |
2019-03-02 |
teremlabdarúgás |
International |
|
Legjobb kapus |
Lőrincz Alpár |
Kovács Tünde |
Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk |
2019-03-09 |
testnevelés |
County level |
I. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos lányok |
2019-03-23 |
testnevelés |
County level |
I. |
|
|
Kovács Tünde |
Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk |
2019-04-07 |
Testnevelés |
Regional |
I. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
Tetratlon- atlétika |
2019-04-12 |
testnevelés |
Regional |
II. |
|
Tetratlon csapat |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2019-04-20 |
testnevelés |
Regional |
III. |
|
Pentatlon lánycsapat |
Kovács Tünde |
Tymbark Labdarúgó Kupa- V.-VI. osztályos fiúk |
2019-04-11 |
testnevelés |
Regional |
III. |
|
|
Kovács Tünde |
Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk |
2019-05-16 |
testnevelés |
National |
VI. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
A mi Olimpiánk |
2019-09-18 |
atlétika-80m. |
National |
III. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
A mi olimpiánk |
2019-09-18 |
atlétika-800 m. |
National |
III. |
|
Kanyó Bernadette |
Kovács Tünde |
A MI OLIMPIÁNK |
2019-09-18 |
atlétika-súlylökés |
National |
IV. |
|
Szántó Anita |
Kovács Tünde |
A mi olimpiánk |
2019-09-19 |
testnevelés |
National |
II. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
Barátság Kupa- labdarúgó torna |
2019-10-19 |
testnevelés |
International |
I. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) |
Kovács Tünde |
Pentatlon- atlétika |
2019-10-30 |
testnevelés |
County level |
I. |
|
Pentatlon lánycsapat |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -lányok |
2018-01-01 |
egyéni összetett |
County level |
I. |
|
|
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika)-lányok |
2019-10-30 |
egyéni összetett |
County level |
I. |
|
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika)-lányok |
2019-10-30 |
60 m. |
County level |
I. |
|
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika)-lányok |
2019-10-30 |
60 m. |
County level |
II. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika)-lányok |
2019-10-30 |
távolugrás |
County level |
I. |
|
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika)-lányok |
2019-10-30 |
távolugrás |
County level |
II. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika)-lányok |
2019-10-30 |
kislabdadobás |
County level |
III. |
|
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika)-lányok |
2019-10-30 |
súlylökés |
County level |
II. |
|
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika)-lányok |
2019-10-30 |
súlylökés |
County level |
III. |
|
Szilágyi Abigél |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika)-lányok |
2019-10-30 |
800 m. |
County level |
I. |
|
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
Bűnmegelőzés Kupa |
2019-10-24 |
testnevelés |
Special |
I. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -fiúk |
2019-10-30 |
testnevelés |
County level |
V. |
|
Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -fiúk |
2019-10-30 |
60 m. |
County level |
I. |
|
Lupu David-Ioan |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -fiúk |
2019-10-30 |
távolugrás |
County level |
III. |
|
Lupu David-Ioan |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -fiúk |
2019-10-30 |
távolugrás |
County level |
II. |
|
Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér |
Kovács Tünde |
Pentatlon (atlétika) -fiúk |
2019-10-30 |
súlylökés |
County level |
I. |
|
Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér |
Kovács Tünde |
Tetratlon- altétika |
2019-11-02 |
testnevelés |
County level |
II. |
|
Tetratlon csapat |
Kovács Tünde |
Tetratlon- altétika |
2019-11-02 |
egyéni összetett |
County level |
II. |
|
Veress Kincső |
Kovács Tünde |
Tetratlon- altétika |
2019-11-02 |
60 m. |
County level |
II. |
|
Veress Kincső |
Kovács Tünde |
Tetratlon- altétika |
2019-10-02 |
távolugrás |
County level |
II. |
|
Veress Kincső |
Kovács Tünde |
Tetratlon- altétika |
2019-11-02 |
kislabdadobás |
County level |
II. |
|
Veress Kincső |
Kovács Tünde |
Tetratlon- altétika |
2019-11-02 |
800 m. |
County level |
II. |
|
Ianculescu Zsófia |
Kovács Tünde |
Tetratlon- altétika |
2019-11-02 |
egyéni összetett |
County level |
VI. |
|
Seres Róbert |
Kovács Tünde |
Tetratlon- altétika |
2019-11-02 |
60 m. |
County level |
II. |
|
Ivácson Gergő |
Kovács Tünde |
Tetratlon- altétika |
2019-11-02 |
távolugrás |
County level |
II. |
|
Ivácson Gergő |
Kovács Tünde |
Kosárlabda Bajnokság IX-XII.osztályos lányok |
2020-03-05 |
Testnevelés |
County level |
III. |
|
Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos fiúk |
2020-02-23 |
Testnevelés |
County level |
II. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) |
Kovács Tünde |
Kosárlabda Bajnoksàg V-VIII. osztályos fiúk |
2020-03-05 |
Testnevelés |
County level |
III. |
|
Kosárlabda fiúcsapat (V.-VIII.) |
Kovács Tünde |
Kosárlabda bajnokság |
2022-03-17 |
kosárlabda |
County level |
II. |
|
Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) |
Kovács Tünde |
Labdarúgó leánycsapat(V.-VIII.) bajnokság |
2022-03-26 |
labdarúgás |
County level |
V. |
|
|
Kovács Tünde |
Kosárlabda bajnokság |
2022-03-24 |
kosárlabda |
County level |
II. |
|
Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
labdarúgó Berde Kupa |
2021-12-04 |
labdarúgás |
Special |
II. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
Kosárlabda bajnokság |
2022-03-23 |
kosárlabda |
County level |
I. |
|
Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
Kosár bajnokság |
2022-05-13 |
kosárlabda |
Regional |
III. |
|
Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
Sepsiszentgyörgyi Sportnapok 2ö21 |
2021-09-29 |
ügyességi játékok |
Special |
I. |
legsportosabb osztály_ IV.A |
CanSat |
Kovács Tünde |
Pentatlon_ atlétika |
2022-05-10 |
atlétika |
County level |
I. |
|
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
Pentatlon_ atlétika |
2022-05-10 |
atlétika |
County level |
I. |
6o m. futás |
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
Pentatlon_ atlétika |
2022-05-10 |
atlétika |
County level |
I. |
8oom. futás |
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
Pentatlon_ atlétika |
2022-05-10 |
atlétika |
County level |
I. |
távolugrás |
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
Pentatlon_ atlétika |
2022-05-10 |
atlétika |
County level |
II. |
kislabdahajítás |
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
Pentatlon_ atlétika |
2022-05-10 |
atlétika |
County level |
III. |
súlylökés |
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
Pentatlon_ atlétika |
2022-05-10 |
atlétika |
County level |
IV. |
kislabdahajítás |
Siklódi Máté Endre |
Kovács Tünde |
Pentatlon_ atlétika |
2022-05-10 |
atlétika |
County level |
IV. |
súlylökés |
Siklódi Máté Endre |
Kovács Tünde |
Tetratlon_atlétika |
2022-05-11 |
atlétika |
County level |
I. |
|
HOLLÓ ABIGÉL |
Kovács Tünde |
Tetratlon_atlétika |
2022-05-11 |
atlétika |
County level |
I. |
6o m. futás |
HOLLÓ ABIGÉL |
Kovács Tünde |
Tetratlon_atlétika |
2022-05-11 |
atlétika |
County level |
I. |
8oom. futás |
HOLLÓ ABIGÉL |
Kovács Tünde |
Tetratlon_atlétika |
2022-05-11 |
atlétika |
County level |
II. |
távolugrás |
HOLLÓ ABIGÉL |
Kovács Tünde |
Tetratlon_atlétika |
2022-05-11 |
kislabdahajítás |
County level |
III. |
|
HOLLÓ ABIGÉL |
Kovács Tünde |
Tetratlon_atlétika |
2022-05-11 |
atlétika |
County level |
II. |
|
Nikula Milán Márk |
Kovács Tünde |
Tetratlon_atlétika |
2022-05-11 |
atlétika |
County level |
II. |
8oom. futás |
Nikula Milán Márk |
Kovács Tünde |
Tetratlon_atlétika |
2022-05-11 |
atlétika |
County level |
IV. |
6o m. futás |
Nikula Milán Márk |
Kovács Tünde |
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága |
2022-09-21 |
Lábtenisz |
National |
II. |
|
Kovács Koppány |
Kovács Tünde |
Tetratlon_atlétika |
2022-05-11 |
atlétika |
County level |
III. |
kislabdahajítás |
Nikula Milán Márk |
Kovács Tünde |
|
2022-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Kovács Tünde |
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága |
2022-09-21 |
Atlétika-távolugrás |
National |
I. |
|
Toro Csongor |
Kovács Tünde |
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága |
2022-09-21 |
Atlétika- síkfutás |
National |
II. |
|
Toro Csongor |
Kovács Tünde |
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága |
2022-09-21 |
Atlétika- síkfutás 80m. |
National |
II. |
|
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága |
2022-09-21 |
Atlétika-távolugrás |
National |
II. |
|
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága |
2022-09-21 |
Atlétika-súlylökés |
National |
III. |
|
Bálint Krisztina |
Kovács Tünde |
A mi olimpiánk- magyar iskolák országos bajnoksága |
2022-09-21 |
Atlétika- 1000m. |
National |
IV. |
|
Soos Mate |
Kovács Tünde |
Kosárlabda bajnokság |
2023-02-11 |
Testnevelés |
County level |
I. |
|
Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
Kosárlabda bajnokság |
2023-02-12 |
Testnevelés |
County level |
I. |
|
Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
Kosárlabda bajnokság |
2023-03-11 |
Testnevelés |
County level |
II. |
|
Kosárlabda fiúcsapat (V.-VIII.) |
Kovács Tünde |
Kosárlabda bajnokság |
2023-03-03 |
Testnevelés |
Regional |
IV. |
|
Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) |
Kovács Tünde |
Labdarugó Tymbark Kupa - U12 (V.-VI. osztályos) fiúk |
2023-03-18 |
testnevelés |
County level |
I. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) |
Kovács Tünde |
Tetratlon- Atlétika |
2023-04-03 |
Testnevelés |
County level |
I. |
|
HOLLÓ ABIGÉL |
Kovács Tünde |
Médiainfo számítógép-felhasználói verseny |
2009-03-28 |
Informatika / Médiainfo |
Special |
|
Dicséret |
Médiainfo csapat |
Kubánda Miklós |
Tantárgyverseny |
2011-03-19 |
Számítástechnika |
County level |
I. |
részvétel az országos versenyen |
Gál Béni |
Kubánda Miklós |
Tantárgyverseny |
2011-03-19 |
Számítástechnika |
County level |
II. |
részvétel az országos versenyen |
Vékony Attila-Tamás |
Kubánda Miklós |
DataS-NMG Open Programozási Verseny |
2011-05-21 |
Informatika |
Special |
|
Dicséret |
Gál Béni |
Kubánda Miklós |
Számítástechnika Olimpiász |
2014-03-10 |
Számítástechnika |
County level |
I. |
|
Kovács Tamás |
Kubánda Miklós |
Országos Számítástechnika Olimpiász |
2015-04-08 |
Számítástechnika |
National |
|
Bronzérem |
Tumó Szilárd-Zsolt |
Kubánda Miklós |
NMG Open |
2015-04-10 |
Számítástechnika |
Regional |
I. |
|
Tumó Szilárd-Zsolt |
Kubánda Miklós |
Tantárgyverseny |
2017-03-11 |
Informatika |
County level |
I. |
|
Tumó Szilárd-Zsolt |
Kubánda Miklós |
Tantárgyverseny |
2017-04-20 |
Informatika |
National |
|
Bronzérem |
Tumó Szilárd-Zsolt |
Kubánda Miklós |
Bólyai Farkas multidiszciplináris tantárgyverseny |
2017-05-05 |
Informatika |
National |
II. |
|
Tumó Szilárd-Zsolt |
Kubánda Miklós |
Megyei atlétika verseny |
2011-10-22 |
Atlétika/Testnevelés |
County level |
II. |
600m/50m-II hely |
Téglás Béla |
László Boglárka |
Megyei atlétika verseny |
2011-10-22 |
atlétika/testnevelés |
County level |
IV. |
50m |
Kisgyörgy Máté |
László Boglárka |
Megyei labdarúgóbajnoksàg-lányok-gimnázium |
2016-02-27 |
Labdarúgás |
County level |
II. |
|
|
László Boglárka |
Megyei kézilabdabajnokság |
2016-03-12 |
Testnevelés |
County level |
I. |
|
Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) |
László Boglárka |
Megyei asztalteniszbajnokság |
2016-02-01 |
Testnevelés |
County level |
II. |
|
Barta Zsolt-Attila |
László Boglárka |
Megyei kézilabdabajnokság |
2016-03-13 |
Testnevelés |
County level |
V. |
|
Kézilabda fiúcsapat (IX.-XII.) |
László Boglárka |
Megyei tornabajnokság |
2016-05-08 |
Testnevelés |
County level |
I. |
|
Benedek Botond |
László Boglárka |
Tornabajnokság |
2016-05-08 |
Testnevelés |
County level |
III. |
|
Bács Rita |
László Boglárka |
Megyei asztalteniszbajnokság |
2017-01-15 |
Asztalitenisz |
County level |
II. |
|
Barta Zsolt-Attila |
László Boglárka |
Kosárlabda líceum -lányok |
2017-01-22 |
Kosárlabda |
County level |
V. |
|
Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) |
László Boglárka |
Megyei tornabajnokság |
2017-05-06 |
|
County level |
I. |
|
Benedek Botond |
László Boglárka |
Megyei tornabajnokság |
2017-05-06 |
|
County level |
II. |
|
Bács Rita |
László Boglárka |
Megyei tornabajnokság |
2017-05-06 |
|
County level |
II. |
|
Rebeka Szende |
László Boglárka |
Megyei tornabajnokság |
2017-05-06 |
|
County level |
V. |
|
Balázs Nóra |
László Boglárka |
Magyar Középiskolások Országos Olimpiája |
2017-09-19 |
Kézilabda /Testnevelés |
National |
III. |
|
|
László Boglárka |
Megyei atlétika verseny |
2017-10-19 |
Atlétika /testnevelés |
County level |
I. |
50 m síkfutás |
Batzula Hunor |
László Boglárka |
Megyei atlétika verseny |
2017-10-19 |
Atlétika / Testnevelés |
County level |
II. |
50 m síkfutás |
Siklódi Abigél |
László Boglárka |
Megyei atlétika verseny |
2017-10-19 |
Atlétika / Testnevelés |
County level |
III. |
600 m síkfutás |
Török Panka |
László Boglárka |
Megyei atlétika verseny |
2017-10-19 |
Atlétika /Testnevelés |
County level |
VI. |
600 m síkfutás |
Muntyán-Nagy Zorka |
László Boglárka |
Megyei krossz (terepfutás ) |
2017-11-11 |
Atlétika |
County level |
I. |
|
Aczél Zsófia |
László Boglárka |
Megyei krossz (terepfutás ) |
2017-11-11 |
Atlétika |
County level |
I. |
|
Téglás Heléna |
László Boglárka |
Megyei krossz |
2017-11-11 |
Atlétika |
County level |
III. |
|
Bernád Mária-Aida |
László Boglárka |
Megyei krossz |
2017-11-11 |
Atlétika |
County level |
V. |
|
Damokos Beatrix |
László Boglárka |
Kézilabda líceum /lányok |
2018-02-17 |
Kézilabda |
County level |
II. |
|
|
László Boglárka |
Kispályás labdarúgás -lány |
2018-03-24 |
Labdarúgás |
County level |
I. |
|
|
László Boglárka |
Kézilabda -fiúk /líceum |
2018-03-25 |
Kézilabda /testnevelés |
County level |
V. |
|
|
László Boglárka |
Minihandbal-mixt |
2018-05-02 |
Kézilabda /Testnevelés |
County level |
II. |
|
|
László Boglárka |
Tornabajnokság |
2018-06-09 |
Testnevelés |
County level |
I. |
|
Benedek Botond |
László Boglárka |
Tornabajnokság |
2018-06-09 |
Testnevelés |
County level |
II. |
|
Bács Rita |
László Boglárka |
Tornabajnokság |
2018-06-09 |
Testnevelés |
County level |
II. |
|
Rebeka Szende |
László Boglárka |
Tornabajnokság |
2018-06-09 |
Testnevelés |
County level |
IV. |
|
GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER |
László Boglárka |
Diákolimpia |
2018-09-20 |
Kézilabda |
National |
V. |
|
|
László Boglárka |
Atlétika verseny |
2018-10-19 |
Testnevelés |
County level |
III. |
600m |
Aczél Zsófia |
László Boglárka |
Atlétika verseny |
2018-10-19 |
Testnevelés |
County level |
IV. |
50m |
Aczél Zsófia |
László Boglárka |
Atlétika verseny |
2018-10-19 |
Testnevelés |
County level |
I. |
50m |
Péter Boglárka |
László Boglárka |
Atlétika verseny |
2018-10-19 |
Testnevelés |
County level |
I. |
50m |
Batzula Hunor |
László Boglárka |
Atlétika verseny |
2018-10-19 |
Testnevelés |
County level |
I. |
600m |
Erzse Nándor |
László Boglárka |
Atlétika verseny |
2018-10-19 |
Testnevelés |
County level |
II. |
600m |
Tóth Attila |
László Boglárka |
Megyei kézilabda, fiúk |
2019-02-23 |
Kézilabda |
County level |
II. |
|
|
László Boglárka |
Kézilabda lányok |
2019-03-04 |
Kézilabda |
County level |
I. |
|
|
László Boglárka |
Bibó Kupa |
2019-03-07 |
Kézilabda |
County level |
IV. |
László Boróka, Kovács Petra |
|
László Boglárka |
Bibó Kupa |
2019-03-07 |
Kézilabda |
International |
VI. |
Boros Róbert |
|
László Boglárka |
Lány foci |
2019-03-16 |
Labdarúgás |
County level |
II. |
|
|
László Boglárka |
Akrobatikus gimnasztika |
2019-05-18 |
Testnevelés |
County level |
III. |
|
Bács Rita |
László Boglárka |
Akrobatikus gimnasztika |
2019-05-18 |
Testnevelés |
County level |
I. |
|
Benedek Botond |
László Boglárka |
Tymbark kupa |
2019-04-11 |
Labdarúgás |
Special |
II. |
|
|
László Boglárka |
A mi Olimpiánk |
2019-09-19 |
Kézilabda |
National |
III. |
Fiúk |
|
László Boglárka |
A mi Olimpiánk |
2019-09-18 |
Kézilabda |
National |
III. |
Lányok |
|
László Boglárka |
Atlétika verseny |
2019-11-06 |
Testnevelés |
County level |
I. |
600m |
Aczél Zsófia |
László Boglárka |
Atlétika verseny |
2019-11-06 |
Testnevelés |
County level |
III. |
50m |
Aczél Zsófia |
László Boglárka |
Atlétika verseny |
2019-11-06 |
Testnevelés |
County level |
I. |
600m |
Imre Botond |
László Boglárka |
Atlétika verseny |
2019-11-06 |
Testnevelés |
County level |
I. |
50m |
Péter Boglárka |
László Boglárka |
Megyei kézilabda líceum, fiúk |
2020-02-08 |
Kézilabda |
County level |
II. |
|
|
László Boglárka |
Kispályás labdarúgás, líceum, lányok |
2020-02-16 |
Labdarúgás |
County level |
I. |
|
|
László Boglárka |
Bibó Kupa |
2019-03-07 |
Kézilabda |
International |
IV. |
László Boróka, Kovács Petra |
|
László Boglárka |
Kézilabda lányok |
2019-03-04 |
Kézilabda |
County level |
I. |
|
|
László Boglárka |
Bibó Kupa |
2019-03-07 |
Kézilabda |
International |
IV. |
László Boróka, Kovács Petra |
|
László Boglárka |
Labdarúgás, lányok-liceum |
2022-03-20 |
Testnevelés-foci |
County level |
I. |
|
CanSat |
László Boglárka |
Labdarúgás , lányok-elemi |
2022-03-21 |
Testnevelés-foci |
County level |
I. |
|
CanSat |
László Boglárka |
Kézilabda, gimnázium-lányok |
2022-04-03 |
Testnevelés-kézilabda |
County level |
II. |
|
CanSat |
László Boglárka |
Kézilabda, liceum-lányok |
2022-04-06 |
Testnevelés-kézilabda |
County level |
II. |
|
CanSat |
László Boglárka |
Kézilabda, liceum-fiúk |
2022-04-05 |
Testnevelés-kézilabda |
County level |
I. |
|
CanSat |
László Boglárka |
Labdarúgás, lányok-liceum |
2022-05-06 |
Testnevelés-foci |
Regional |
II. |
|
CanSat |
László Boglárka |
ONSS-atlétika |
2022-05-10 |
Testnevelés |
County level |
I. |
5o m |
Bocz Balázs-Sándor |
László Boglárka |
ONSS-atlétika |
2022-05-06 |
Testnevelés |
County level |
II. |
6oom |
BOÉR SZABOLCS |
László Boglárka |
A MI OLIMPIÁNK |
2022-09-25 |
Labdarúgás, női |
National |
I. |
Téglás Krisztina, Téglás Heléna, Veress Kincső |
|
László Boglárka |
A MI OLIMPIÁNK |
2022-09-26 |
Kézilabda, férfi |
National |
III. |
|
|
László Boglárka |
Megyei kézilabda líceum fiúk |
2023-03-07 |
Kézilabda |
County level |
I. |
|
|
László Boglárka |
Minikézilabda |
2023-03-12 |
Kézilabda |
County level |
I. |
|
|
László Boglárka |
Öttusa |
2023-04-08 |
|
County level |
I. |
|
Gombák |
László Boglárka |
Kézilabda, liceum-lányok |
2023-03-20 |
|
County level |
IV. |
|
|
László Boglárka |
Öttusa |
2023-05-20 |
|
National |
V. |
|
|
László Boglárka |
Minikézilabda |
2023-04-01 |
|
Regional |
IV. |
|
|
László Boglárka |
Iskolai Sport Országos Olimpiásza |
2010-12-11 |
Sport / Sakk |
County level |
I. |
|
Mester Ágnes |
Latzin Edit |
Iskolai Sport Országos Olimpiásza |
2010-12-11 |
Sport / Sakk |
County level |
II. |
|
Tóth Benedek |
Latzin Edit |
Iskolai Sport Országos Olimpiásza |
2010-12-11 |
Sport / Sakk |
County level |
IV. |
Dicséret |
Bordás Róbert |
Latzin Edit |
Iskolai Sport Országos Olimpiásza |
2009-12-12 |
Sport / Sakk |
County level |
I. |
|
Mester Ágnes |
Latzin Edit |
Iskolai Sport Országos Olimpiásza |
2011-12-11 |
Sakk |
County level |
I. |
|
Mester Attila |
Latzin Edit |
Iskolai Sport Országos Olimpiásza |
2012-02-19 |
Kézilabda/Sport |
County level |
I. |
|
Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) |
Latzin Edit |
Iskolai Sport Országos Olimpiásza |
2011-11-06 |
Terepfutás/Sport |
County level |
I. |
|
Czirmai Janka |
Latzin Edit |
Iskolai Sport Országos Olimpiásza |
2012-05-05 |
torna |
County level |
III. |
|
Bajkó Hilda-Zenkő |
Latzin Edit |
Iskolai Sport Országos Olimpiásza |
2010-12-11 |
sakk |
County level |
I. |
|
Imreh Lóránd Ábel |
Latzin Edit |
Mesemondó verseny |
2017-10-20 |
Anyanyelv |
County level |
I. |
|
Gajai Petra |
Lőrincz Enikő |
Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny |
2017-11-11 |
Anyanyelv |
National |
I. |
|
Gajai Petra |
Lőrincz Enikő |
Barangolás a mé |
2017-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Lőrincz Enikő |
Barangolás a mesék világában |
2017-11-09 |
Rajz |
County level |
II. |
|
Tamási Petra |
Lőrincz Enikő |
A mesék világában |
2017-12-12 |
Rajz |
County level |
II. |
|
Nemes Gyopár |
Lőrincz Enikő |
A mesék világában |
2017-12-12 |
Rajz |
County level |
III. |
|
Gajai Petra |
Lőrincz Enikő |
A mesék világában |
2017-12-12 |
Rajz |
County level |
|
Dicséret |
Bálint Amira |
Lőrincz Enikő |
A mesék világában |
2017-12-12 |
Rajz |
County level |
|
Dicséret |
Maroti Magor-Örs |
Lőrincz Enikő |
A mesék világában |
2017-12-12 |
Rajz |
County level |
|
Dicséret |
Zsigmond Dávid |
Lőrincz Enikő |
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ |
2018-10-13 |
zene |
County level |
|
dicséret |
Andók Tamás |
Lőrincz Enikő |
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ |
2018-10-13 |
zene |
County level |
|
dicséret |
Gajai Petra |
Lőrincz Enikő |
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ |
2018-10-13 |
zene |
County level |
II. |
|
Para Luca |
Lőrincz Enikő |
Kriza János mesemondó verseny |
2018-10-23 |
Anyanyelv |
County level |
II. |
|
Gajai Petra |
Lőrincz Enikő |
Kányádi Sándor Szavalóverseny |
2019-03-28 |
|
County level |
III. |
|
|
Lőrincz Enikő |
Kányádi Sándor Szavalóverseny |
2019-03-28 |
|
County level |
III. |
|
Gajai Petra |
Lőrincz Enikő |
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny |
2019-03-30 |
|
National |
|
Napsugár-díj |
Gajai Petra |
Lőrincz Enikő |
Laborfalvi Róza Szépen Magyarul |
2019-04-12 |
anyanyelv |
County level |
I. |
|
Gajai Petra |
Lőrincz Enikő |
Benedek apó kútja Országos Mesemondóverseny |
2019-03-30 |
Anyanyelv |
National |
|
Napsugár-díj |
|
Lőrincz Enikő |
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ |
2021-10-07 |
Zene |
County level |
I. |
|
Para Luca |
Lőrincz Enikő |
Kriza János Mesemondó Verseny |
2021-10-15 |
Anyanyelv |
County level |
II. |
|
Csorja Soma-Solt |
Lőrincz Enikő |
BOLYAI Matematika Csapatverseny |
2021-10-15 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
CanSat |
Lőrincz Enikő |
Karácsonyi szokások |
2021-12-13 |
Rajz |
County level |
III. |
|
Gajai Petra |
Lőrincz Enikő |
Karácsonyi szokások |
2021-12-13 |
Rajz |
County level |
II. |
|
Kiss Flóra |
Lőrincz Enikő |
Mesélő Háromszék - Csillagszemű |
2021-10-03 |
Rajz |
Regional |
|
különdíj |
Maroti Magor-Örs |
Lőrincz Enikő |
Karácsonyi szokások |
2021-12-13 |
Rajz |
County level |
IV. |
Dicséret |
Kovács Orsolya |
Lőrincz Enikő |
Mesélő Háromszék - Csillagszemű |
2021-10-03 |
Rajz |
Regional |
|
különdíj |
Para Luca |
Lőrincz Enikő |
A karnevál csodái |
2022-02-01 |
Rajz |
County level |
II. |
|
Nemes Gyopár |
Lőrincz Enikő |
A karnevál csodái |
2022-02-01 |
Rajz |
County level |
II. |
|
Gajai Petra |
Lőrincz Enikő |
Kányádi Sándor Szavalóverseny |
2022-03-25 |
Anyanyelv |
County level |
II. |
|
Csorja Soma-Solt |
Lőrincz Enikő |
Luminamath |
2021-11-04 |
Matematika |
National |
III. |
|
Andók Tamás |
Lőrincz Enikő |
Népmese Napja - Vetélkedő 4. osztályosoknak |
2021-12-20 |
Anyanyelv |
Special |
I. |
|
Mesebarátok |
Lőrincz Enikő |
Népmese Napja - Vetélkedő 4. osztályosoknak |
2021-12-20 |
Anyanyelv |
Special |
III. |
|
Kobakok |
Lőrincz Enikő |
Képrege - A csodaszarvas |
2022-03-25 |
Művészet/Rajz |
County level |
I. |
továbbjutó az országos szakaszra |
Gajai Petra |
Lőrincz Enikő |
Kriza János Mesemondó Verseny |
2021-10-15 |
Anyanyelv |
County level |
|
dicséret |
Gajai Petra |
Lőrincz Enikő |
Képrege - A csodaszarvas |
2022-03-25 |
Művészet/Rajz |
County level |
II. |
|
Para Luca |
Lőrincz Enikő |
Fantáziamadár |
2022-05-10 |
Művészet/Rajz |
Regional |
II. |
|
Gajai Petra |
Lőrincz Enikő |
Fantáziamadár |
2022-05-10 |
Művészet/Rajz |
Regional |
II. |
|
Para Luca |
Lőrincz Enikő |
Fantáziamadár |
2022-05-10 |
Művészet/Rajz |
Regional |
III. |
|
Maroti Magor-Örs |
Lőrincz Enikő |
XX. TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ |
2022-10-24 |
Zene |
County level |
|
Dicséret |
Tóth Zsófia |
Lőrincz Enikő |
Karácsonyi szokások |
2022-12-27 |
Művészet/Rajz |
County level |
II. |
|
Támpa Fanni |
Lőrincz Enikő |
Karácsonyi szokások |
2022-12-27 |
Művészet/Rajz |
County level |
|
Dicséret |
Kovács Apor László |
Lőrincz Enikő |
Karácsonyi szokások |
2022-12-27 |
Művészet/Rajz |
County level |
|
Dicséret |
Buzgó Patrik István |
Lőrincz Enikő |
A karnevál csodái |
2023-02-15 |
Művészet/Rajz |
County level |
II. |
|
Péterfi Petra |
Lőrincz Enikő |
A karnevál csodái |
2023-02-15 |
Művészet/Rajz |
County level |
|
Dicséret |
Buzgó Patrik István |
Lőrincz Enikő |
A karnevál csodái |
2023-02-15 |
Művészet/Rajz |
County level |
|
Dicséret |
Támpa Fanni |
Lőrincz Enikő |
Fantáziamadár |
2023-05-08 |
Művészet/Rajz |
Regional |
II. |
|
Kovács Ágnes |
Lőrincz Enikő |
Fantáziamadár |
2023-05-08 |
Művészet/Rajz |
Regional |
III. |
|
Vinczi Máté |
Lőrincz Enikő |
Fantáziamadár |
2023-05-08 |
Művészet/Rajz |
Regional |
|
Dicséret |
Babos Kata |
Lőrincz Enikő |
A mesék világa |
2023-04-24 |
Művészet/Rajz |
Regional |
|
Dicséret |
Luka Petra |
Lőrincz Enikő |
A mesék világa |
2023-04-24 |
Művészet/Rajz |
Regional |
|
Dicséret |
Kicsi Zsanett Boróka |
Lőrincz Enikő |
A mesék világa |
2023-04-24 |
Művészet/Rajz |
Regional |
|
Dicséret |
Kovács Ágnes |
Lőrincz Enikő |
XVI. BOLYAI FARKAS MULTIDISZCIPLINÁRIS TANTÁRGYVERSENY_ Heinrich László versenye, Fizika, Országos |
2023-05-06 |
Fizika |
National |
VIII. |
|
Kiss Csongor |
Lőrincz Enikő Éva |
XVI. BOLYAI FARKAS MULTIDISZCIPLINÁRIS TANTÁRGYVERSENY_ Heinrich László versenye, Fizika, Országos |
2023-05-06 |
Fizika |
National |
|
|
Jancsó Bálint |
Lőrincz Enikő Éva |
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny, Fizika, Megyei |
2023-03-06 |
Fizika |
County level |
|
|
Jancsó Bálint |
Lőrincz Enikő Éva |
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny, Fizika, Megyei |
2023-03-06 |
|
County level |
|
|
Kiss Csongor |
Lőrincz Enikő Éva |
AUGUSTIN MAIOR FIZIKA VERSENY - BABES-BOLYAI TUDOMANY EGYETEM - FIZIKA KAR |
2022-11-08 |
Fizika |
National |
|
EGYETEMI BEJUTÁS |
Pakucs-Damokos Tamás |
Lőrincz Enikő Éva |
AUGUSTIN MAIOR FIZIKA VERSENY - BABES-BOLYAI TUDOMANY EGYETEM - FIZIKA KAR |
2023-05-06 |
Fizika |
National |
|
|
Timár Szabolcs |
Lőrincz Enikő Éva |
10. Alfa és Omega országos fizikaverseny |
2023-05-20 |
|
National |
I. |
|
ERCSE FERENC |
Lőrincz Enikő Éva |
10. Alfa és Omega országos fizikaverseny |
2023-05-20 |
|
National |
|
dicséret |
DÁLNOKI ANITA-DORKA |
Lőrincz Enikő Éva |
10. Alfa és Omega országos fizikaverseny |
2023-05-15 |
|
County level |
|
dicséret |
Berde Dávid |
Lőrincz Enikő Éva |
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2022-03-19 |
Román |
County level |
II. |
|
Tudorel Maya |
Magyari Tünde-Aranka |
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2023-03-25 |
|
County level |
I. |
|
Tudorel Maya |
Magyari Tünde-Aranka |
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2023-05-11 |
|
National |
V. |
Dicséret |
Tudorel Maya |
Magyari Tünde-Aranka |
Földrajz tantárgyverseny |
2012-03-03 |
Földrajz |
County level |
IV. |
dícséret |
Deák-Fogarasi Norbert |
Makfalvi Zsuzsa |
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny |
2013-05-10 |
Humánföldrajz |
National |
|
Dicséret |
Deák-Fogarasi Norbert |
Makfalvi Zsuzsa |
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny |
2012-05-10 |
Humánföldrajz |
National |
|
Dicséret |
Imreh Lóránd Ábel |
Makfalvi Zsuzsa |
Tantárgyverseny |
2015-03-07 |
Földrajz |
County level |
|
dicséret |
Tóth György Botond |
Makfalvi Zsuzsa |
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny |
2017-03-11 |
földrajz |
County level |
II. |
|
Ilyés Norbert István |
Makfalvi Zsuzsa |
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny |
2017-03-11 |
földrajz |
County level |
IV. |
Dicséret |
Kánya Z. Zakariás |
Makfalvi Zsuzsa |
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny |
2018-01-27 |
földrajz |
County level |
IV. |
Dicséret |
Ilyés Norbert István |
Makfalvi Zsuzsa |
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny |
2018-04-10 |
földrajz |
National |
VII. |
|
Ilyés Norbert István |
Makfalvi Zsuzsa |
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz–Földtan Verseny |
2019-02-16 |
földrajz |
County level |
IV. |
Dicséret |
Bodor Botond |
Makfalvi Zsuzsa |
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny |
2019-03-23 |
földrajz |
National |
II. |
|
Bodor Botond |
Makfalvi Zsuzsa |
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny |
2019-05-11 |
földrajz |
International |
X. |
|
Bodor Botond |
Makfalvi Zsuzsa |
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye |
2019-03-30 |
|
County level |
III. |
|
Pál Gergő |
Makfalvi Zsuzsa |
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye |
2019-03-30 |
|
County level |
|
dícséret |
Kovács Máté |
Makfalvi Zsuzsa |
Terra-kicsik földrajz tantárgyversenye |
2019-03-30 |
|
County level |
|
dícséret |
Bálint Zsombor-András |
Makfalvi Zsuzsa |
Bölcs diákok |
2018-10-01 |
kulturális vetélkedő |
County level |
VI. |
|
Hollóhát |
Makfalvi Zsuzsa |
Sapisentia |
2019-11-22 |
ökogazdálkodás |
County level |
IX. |
|
Innonatív |
Makfalvi Zsuzsa |
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló |
2021-01-28 |
földrajz |
International |
|
78,5 pont, továbbjutott |
Zelegórék |
Makfalvi Zsuzsa |
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló |
2021-01-28 |
földrajz |
International |
|
77,5 pont, továbbjutott |
TPWG |
Makfalvi Zsuzsa |
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő |
2021-03-26 |
földrajz |
International |
|
25. hely, 70 pont |
Zelegórék |
Makfalvi Zsuzsa |
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő |
2021-03-26 |
földrajz |
International |
|
36. hely, 61 pont |
TPWG |
Makfalvi Zsuzsa |
XI. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló |
2022-02-14 |
földrajz |
Special |
|
továbbjutott |
TPWG |
Makfalvi Zsuzsa |
XI. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló |
2022-02-14 |
földrajz |
Special |
|
továbbjutott |
Zelegórék |
Makfalvi Zsuzsa |
XI. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő |
2022-03-31 |
földrajz |
International |
|
A legjobb határon túli csapat |
Zelegórék |
Makfalvi Zsuzsa |
XI. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő |
2022-01-01 |
földrajz |
International |
|
A legjobb határon túli csapat |
Zelegórék |
Makfalvi Zsuzsa |
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny |
2022-03-25 |
|
County level |
|
továbbjutott az országos szakaszra |
Dobri Attila |
Makfalvi Zsuzsa |
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny |
2022-03-25 |
|
County level |
|
továbbjutott az országos szakaszra |
Balogh Antónia |
Makfalvi Zsuzsa |
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny |
2022-03-25 |
földrajz |
County level |
|
továbbjutott az országos szakaszra |
Bodor Botond |
Makfalvi Zsuzsa |
Koch Antal Geológia Verseny |
2022-05-15 |
geológia |
Special |
|
egyetemi felvételt nyert a BBTE-re |
Szőcs Gellért Zsolt |
Makfalvi Zsuzsa |
Földrajz tantárgyverseny |
2022-03-05 |
földrajz |
County level |
IV. |
dícséret |
Bodor Botond |
Makfalvi Zsuzsa |
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny |
2022-05-14 |
földrajz |
National |
I. |
egyetemi felvételt nyert a BBTE-re |
Bodor Botond |
Makfalvi Zsuzsa |
MAKUTATSZ Tudományos Diákpályázat, Műszaki- és Reáltudományok |
2021-10-15 |
földrajz |
National |
|
kutatási ösztöndíjat nyert |
Bodor Botond |
Makfalvi Zsuzsa |
A földtudományi civil szervezetek közössége által szervezett II. kárpátmedencei földrajzi- és földtu |
2022-11-12 |
földrajz, földtudomány |
International |
V. |
|
EÜF |
Makfalvi Zsuzsa |
XII. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - döntő |
2023-04-01 |
földrajz |
International |
|
A legjobb határon túli csapat |
Bakancskák |
Makfalvi Zsuzsa |
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny, Teleki Sámuel Földrajz Tantárgyverseny |
2023-05-04 |
földrajz |
National |
V. |
dicséret |
Bodor Botond |
Makfalvi Zsuzsa |
tantárgyolimpiász |
2011-01-16 |
kémia |
County level |
|
dicséret |
Halada Szilárd |
Manases Susana |
tantárgyverseny |
2011-01-16 |
kémia |
County level |
III. |
|
Páll József-Attila |
Manases Susana |
Hevesy György kémia verseny |
2011-03-01 |
kémia |
County level |
IV. |
|
Élthes Zsombor |
Manases Susana |
Tudományok (Olimpiada de Ştiinţe pentru juniori) |
2011-05-28 |
biológia/fizika/kémia |
County level |
I. |
|
Juhos Attila |
Manases Susana |
Tudományok (Olimpiada de Ştiinţe pentru juniori) |
2011-01-01 |
biológia/fizika/kémia |
County level |
|
dicséret |
Mester Attila |
Manases Susana |
Tudományok (Olimpiada de Ştiinţe pentru juniori) |
2011-05-28 |
biológia/fizika/kémia |
County level |
II. |
|
Csutak Balázs |
Manases Susana |
Olimpiada Lectura ca abilitate de viață |
2022-03-01 |
Limba și literatura română |
County level |
|
mențiune |
Csutak Boglárka-Evelin |
Maria Badiu |
Olimpiada de limba și literatura română |
2022-03-01 |
|
County level |
II. |
|
BÁLINT BORÓKA-ÁGNES |
Maria Badiu |
Társadalomtudomány tantárgyverseny |
2014-03-01 |
Szociológia |
County level |
I. |
|
Tóth Krisztián |
Márkosi Márta |
Társadalomtudomány tantárgyverseny |
2014-03-01 |
Szociológia |
County level |
IV. |
|
Imreh Roland |
Márkosi Márta |
Társadalomtudományok- tantárgyverseny |
2016-03-05 |
Szociológia |
County level |
I. |
|
László Natália |
Márkosi Márta |
Társadalomtudománzok-tantárgyverseny |
2016-03-05 |
Szociológia |
County level |
II. |
|
Prezsmer Bernadett |
Márkosi Márta |
Őszirózsa országos népdalvetélkedő |
2016-10-22 |
Ének |
National |
IV. |
|
Márkosi Lili |
Márkosi Márta |
Társadalomtudomány tantárgyverseny |
2018-03-10 |
Szociológia |
County level |
I. |
|
Téglás Hunor |
Márkosi Márta |
Társadalomtudomány tantárgyverseny |
2018-03-10 |
Szociológia |
County level |
II. |
|
Hatházi Henrietta |
Márkosi Márta |
Társadalomtudomány tantárgyverseny |
2018-03-10 |
Filozófia |
County level |
I. |
|
Korodi Henrietta-Andrea |
Márkosi Márta |
Filozófiai esszépályázat |
2018-04-14 |
filozófia |
National |
IV. |
|
Korodi Henrietta-Andrea |
Márkosi Márta |
Filozófiai esszépályázat |
2018-04-14 |
filozófia |
National |
IV. |
|
Vén-Vinceffy Anna |
Márkosi Márta |
KÁrp |
2018-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Márkosi Márta |
Venczel József-esszéverseny |
2018-05-15 |
Szociológia |
National |
II. |
|
Hatházi Henrietta |
Márkosi Márta |
Venczel József-esszéverseny |
2018-05-15 |
Szociológia |
National |
III. |
|
Hegyi Kamilla |
Márkosi Márta |
Venczel József-esszéverseny |
2018-05-15 |
Szociológia |
National |
IV. |
|
Józsa Zsófia |
Márkosi Márta |
''Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő |
2018-05-11 |
Általános műveltség |
International |
X. |
|
Gergely Abigél |
Márkosi Márta |
''Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő |
2018-05-11 |
Általános műveltség |
International |
X. |
|
Krecht Hanna Regina |
Márkosi Márta |
'Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő |
2018-05-11 |
Általános műveltség |
International |
X. |
|
Márkosi Lili |
Márkosi Márta |
Szociológia Tantárgyverseny |
2019-03-09 |
Szociológia |
County level |
I. |
|
Bálint Gergely |
Márkosi Márta |
Szociológia Tantárgyverseny |
2019-03-09 |
Szociológia |
County level |
II. |
|
Vargyas Szilamér |
Márkosi Márta |
Szociológia Tantárgyverseny |
2019-03-09 |
Szociológia |
County level |
III. |
|
Deák Johanna |
Márkosi Márta |
Filozófiai esszépályázat |
2019-04-13 |
Filozófia |
National |
IV. |
|
Csog Brigitta |
Márkosi Márta |
Venczel József-esszéverseny |
2019-04-06 |
Szociológia |
National |
I. |
|
Gubás Szidónia |
Márkosi Márta |
Szociológia Tantárgyverseny |
2020-02-29 |
Szociológia |
County level |
I. |
|
Szenyes Emil |
Márkosi Márta |
Szociológia Tantárgyverseny |
2020-02-29 |
Szociológia |
County level |
II. |
|
Szabó Erika-Krisztina |
Márkosi Márta |
Szociológia Tantárgyverseny |
2020-02-29 |
Szociológia |
County level |
III. |
|
Vajna Eszter |
Márkosi Márta |
Szociológia Tantárgyverseny |
2020-02-29 |
Szociológia |
County level |
III. |
|
Dénes Ivett-Xénia |
Márkosi Márta |
Venczel József-esszéverseny |
2021-05-13 |
Szociológia |
National |
IV. |
|
Muraru Paula |
Márkosi Márta |
Venczel József esszé verseny |
2022-01-01 |
Szociológia |
National |
I. |
|
Moroianu Ana |
Márkosi Márta |
Venczel József esszéverseny |
2022-05-12 |
Szociológia |
National |
I. |
|
Moroianu Ana |
Márkosi Márta |
Venczel József esszéverseny |
2022-05-12 |
Szociológia |
National |
II. |
|
Bogyor Hajnal |
Márkosi Márta |
5letből jövő |
2023-06-02 |
Vállakozástan |
International |
I. |
|
|
Márkosi Márta |
Tantárgyverseny |
2016-04-18 |
angol |
County level |
III. |
|
Fazakas Máté |
Márton Hajnal |
Tantárgyverseny |
2016-02-18 |
angol |
County level |
III. |
|
Burián Tamás |
Márton Hajnal |
Tantárgyverseny |
2016-02-18 |
angol |
County level |
I. |
|
Teleki Réka |
Márton Hajnal |
Tantárgyverseny |
2016-02-18 |
angol |
County level |
|
dicséret |
Kovács Mátyás-Örs |
Márton Hajnal |
Angol tantárgyverseny |
2017-03-18 |
angol nyelv |
County level |
IV. |
Dicséret |
Burián Tamás |
Márton Hajnal |
Angol tantárgyverseny |
2017-03-18 |
angol nyelv |
County level |
III. |
|
Szőke Szabina |
Márton Hajnal |
Angol tantárgyverseny |
2017-03-18 |
angol nyelv |
County level |
I. |
|
Kovács Mátyás-Örs |
Márton Hajnal |
Angol tantárgyverseny |
2017-03-18 |
angol nyelv |
County level |
II. |
|
Teleki Réka |
Márton Hajnal |
Angol tantárgyverseny |
2017-03-18 |
angol nyelv |
County level |
V. |
Dicséret |
Mátyás Adrienn |
Márton Hajnal |
Angol tantárgyverseny |
2017-03-18 |
angol nyelv |
County level |
IV. |
Dicséret |
Damokos Kinga |
Márton Hajnal |
Angol tantárgyverseny |
2017-03-18 |
angol nyelv |
County level |
IV. |
Dicséret |
Kovács Hanna |
Márton Hajnal |
Magical Words for Magical Worlds |
2019-01-15 |
angol |
County level |
I. |
|
Imre Panna-Dorottya |
Márton Hajnal |
Magical Words for Magical Worlds |
2019-01-15 |
angol |
County level |
II. |
|
Szakács Eszter |
Márton Hajnal |
Magical Words for Magical Worlds |
2019-01-01 |
|
County level |
|
dícséret |
Szakács Eszter |
Márton Hajnal |
Magical Words for Magical Worlds |
2019-01-15 |
angol |
County level |
|
dícséret |
Bagoly Kata |
Márton Hajnal |
Angol tantárgyverseny |
2019-03-09 |
angol |
County level |
I. |
|
Bagoly Eszter-Melánia |
Márton Hajnal |
Angol tantárgyverseny |
2019-03-09 |
angol |
County level |
I. |
|
Burián Tamás |
Márton Hajnal |
Angol tantárgyverseny |
2019-03-09 |
angol |
County level |
|
dícséret |
Oláh Gergő |
Márton Hajnal |
Speak Out Creative Writing |
2019-01-15 |
angol |
County level |
|
dícséret |
Kozsokár Gergő |
Márton Hajnal |
Speak Out Creative Writing |
2019-01-15 |
angol |
County level |
I. |
|
Burián Tamás |
Márton Hajnal |
3rd Spark English Contest Senior Edition |
2019-04-12 |
angol |
County level |
III. |
|
Triple Trouble |
Márton Hajnal |
3rd Spark English Contest Senior Edition |
2019-04-12 |
angol |
County level |
III. |
|
Pink Fluffy Unicorns |
Márton Hajnal |
3rd Spark English Contest Senior Edition |
2019-04-12 |
angol |
County level |
I. |
|
Legendary |
Márton Hajnal |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Răduţă Cristian |
Márton Magdolna |
Pontszerző Matematikaverseny |
2015-02-14 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Bálint Gyopár |
Márton Magdolna |
Pontszerző Matematikaverseny |
2015-03-22 |
Matematika |
National |
I. |
|
Bálint Gyopár |
Márton Magdolna |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2015-03-31 |
Magyar nyelv |
County level |
I. |
|
Czirmai Anna |
Márton Magdolna |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2015-04-26 |
Magyar nyelv |
National |
IV. |
Dicséret |
Czirmai Anna |
Márton Magdolna |
Aranytoll Meseíró Verseny |
2014-10-04 |
Magyar nyelv |
County level |
I. |
|
Mátyás Csenge |
Márton Magdolna |
Aranytoll Meseíró Verseny |
2014-11-30 |
Magyar nyelv |
National |
|
Különdíj |
Mátyás Csenge |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Lakatos Mihály |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Pakucs-Damokos Tamás |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
VI. |
|
Tóth Orsolya |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
VII. |
|
Mátyás Csenge |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
IX. |
|
|
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
X. |
|
Páll Andrea-Hanna |
Márton Magdolna |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2014-10-17 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Négy évszak |
Márton Magdolna |
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő |
2015-01-24 |
Magyar nyelv |
County level |
II. |
|
Négy évszak |
Márton Magdolna |
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő |
2015-01-24 |
Magyar nyelv |
County level |
I. |
|
Pillangók |
Márton Magdolna |
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő |
2015-03-28 |
Magyar nyelv |
National |
I. |
|
Pillangók |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2014-11-22 |
Matematika |
National |
III. |
|
Răduţă Cristian |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2014-11-22 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Czirmai Anna |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2014-11-22 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Mátyás Csenge |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2014-11-22 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Pakucs-Damokos Tamás |
Márton Magdolna |
Kányádi Sándor Szavalóverseny |
2015-03-25 |
Magyar nyelv |
County level |
II. |
|
Bálint Gyopár |
Márton Magdolna |
Regemondó Vetélkedő |
2014-05-31 |
Magyar nyelv |
County level |
I. |
|
Mátyás Csenge |
Márton Magdolna |
Regemondó Vetélkedő |
2014-03-26 |
Magyar nyelv |
County level |
I. |
|
Mátyás Csenge |
Márton Magdolna |
Regemondó Vetélkedő |
2014-05-31 |
Magyar nyelv |
National |
IV. |
Dicséret |
Mátyás Csenge |
Márton Magdolna |
Pontszerző Matematikaverseny |
2014-02-15 |
Matematika |
County level |
II. |
|
|
Márton Magdolna |
Szelek szárnyán országos levelező verseny |
2014-05-31 |
Környezetismeret |
National |
II. |
|
Pakucs-Damokos Tamás |
Márton Magdolna |
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny |
2014-09-30 |
Magyar nyelv |
County level |
II. |
|
A három barát |
Márton Magdolna |
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny |
2014-09-30 |
Magyar nyelv |
County level |
II. |
|
A Meselovagok |
Márton Magdolna |
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny |
2014-09-30 |
Magyar nyelv |
County level |
II. |
|
Meseírók |
Márton Magdolna |
Kriza János Mesemondó Verseny |
2014-10-31 |
Magyar nyelv |
County level |
II. |
|
Mátyás Csenge |
Márton Magdolna |
Kriza János Mesemondó verseny |
2015-10-16 |
Anyanyelv |
County level |
II. |
|
BÁLINT BORÓKA-ÁGNES |
Márton Magdolna |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2016-03-30 |
Anyanyelv |
County level |
I. |
|
DANCS MÁTÉ |
Márton Magdolna |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2016-04-16 |
Anyanyelv |
National |
II. |
|
DANCS MÁTÉ |
Márton Magdolna |
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője |
2016-05-26 |
Ének-zene |
County level |
II. |
|
SZENTES ÁGNES |
Márton Magdolna |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2017-02-27 |
Anyanyelv |
County level |
I. |
|
DANCS MÁTÉ |
Márton Magdolna |
Kányádi Sándor Szavalóverseny |
2017-03-30 |
Anyanyelv |
County level |
IV. |
Dicséret |
VIRÁG NIMRÓD |
Márton Magdolna |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2017-04-01 |
Anyanyelv |
National |
|
NAPSUGÁR Gyermeklap Különdíja |
DANCS MÁTÉ |
Márton Magdolna |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2016-03-30 |
Anyanyelv |
County level |
I. |
|
DANCS MÁTÉ |
Márton Magdolna |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2016-04-16 |
Anyanyelv |
National |
II. |
|
DANCS MÁTÉ |
Márton Magdolna |
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője |
2017-05-25 |
Ének-zene |
County level |
I. |
|
SZENTES ÁGNES |
Márton Magdolna |
Háromszéki Népdabarátok Vetélkedője, Megyei |
2018-05-28 |
Ének-zene |
County level |
I. |
|
SZENTES ÁGNES |
Márton Magdolna |
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője, Megyei |
2018-05-28 |
Ének-zene |
County level |
II. |
|
VIRÁG NIMRÓD |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
II. |
|
ERCSE FERENC |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
II. |
|
SZÁRAZ ERIK |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
II. |
|
SZENTES ÁGNES |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
III. |
|
DÁLNOKI ANITA-DORKA |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matemetika |
National |
III. |
|
DANCS MÁTÉ |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
III. |
|
TÖRÖK SZÓFIA |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
III. |
|
VARGA MÁTYÁS-KRISZTIÁN |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
DOMOKOS ANNA |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
FARCÁDI ZSELYKE |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
FAZAKAS ABIGÉL |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
KOVÁCS ÁGNES |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
MÁRK GELLÉRT |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
VIRÁG NIMRÓD |
Márton Magdolna |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2018-03-28 |
Anyanyelv |
County level |
I. |
|
DANCS MÁTÉ |
Márton Magdolna |
Kányádi Sándor Szavalóverseny |
2018-03-21 |
Anyanyelv |
County level |
II. |
|
SZENTES ÁGNES |
Márton Magdolna |
Őszirózsa Országos Népdalvetélkedő |
2017-10-21 |
Ének-zene |
National |
III. |
Romániai Magyar Dalosszövetség különdíja |
SZENTES ÁGNES |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
I. |
|
ERCSE FERENC |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
II. |
|
SZENTES ÁGNES |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
VI. |
|
DANCS MÁTÉ |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
VIRÁG NIMRÓD |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
KOVÁCS IMRE-ZALÁN |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
DÁLNOKI ANITA-DORKA |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
I. |
|
ERCSE FERENC |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
IX. |
|
VÁRADI RÉKA |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-04-14 |
Matematika |
National |
VIII. |
|
ERCSE FERENC |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
matematika |
County level |
|
Dicséret |
DANCS MÁTÉ |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
DÁLNOKI ANITA-DORKA |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
SCHREK NORBERT |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
VIRÁG NIMRÓD |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2018-11-24 |
Matematika |
National |
I. |
|
ERCSE FERENC |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2018-11-24 |
Matematika |
National |
I. |
|
SZENTES ÁGNES |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2018-11-24 |
Matematika |
National |
II. |
|
VIRÁG NIMRÓD |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2018-11-24 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
DÁLNOKI ANITA-DORKA |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2018-11-24 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
DANCS MÁTÉ |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2018-11-24 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
TÖRÖK SZÓFIA |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2018-11-24 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
VARGA MÁTYÁS-KRISZTIÁN |
Márton Magdolna |
Őszirózsa Országos Népdalvetélkedő |
2018-10-20 |
Ének-zene |
National |
|
Bartók Béla Különdíj |
SZENTES ÁGNES |
Márton Magdolna |
Regemondó Vetélkedő |
2019-02-22 |
Anyanyelv |
County level |
II. |
|
PÉNZES ÁBEL |
Márton Magdolna |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2019-02-28 |
Anyanyelv |
County level |
I. |
|
VIRÁG NIMRÓD |
Márton Magdolna |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2019-04-06 |
Anyanyelv |
National |
|
Kallós Zoltán Különdíj |
VIRÁG NIMRÓD |
Márton Magdolna |
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny |
2019-02-16 |
Matematika |
County level |
I. |
|
ERCSE FERENC |
Márton Magdolna |
Fürkész Helyesírási Verseny |
2019-02-23 |
Anyanyelv |
County level |
|
Dicséret |
SZENTES ÁGNES |
Márton Magdolna |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2018-10-12 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Gömbvillámok |
Márton Magdolna |
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő |
2019-01-26 |
Anyanyelv |
County level |
|
Dicséret |
Gömbvillámok |
Márton Magdolna |
Brenyó Mihály Országos Pontszerző Matematikaverseny |
2019-05-18 |
Matematika |
National |
III. |
|
ERCSE FERENC |
Márton Magdolna |
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője |
2019-05-20 |
Ének -zene |
County level |
III. |
|
VIRÁG NIMRÓD |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2019-11-16 |
Matematika |
National |
I. |
|
ERCSE FERENC |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2019-11-16 |
Matematika |
National |
II. |
|
SZENTES ÁGNES |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2019-11-16 |
Matematika |
National |
III. |
|
DANCS MÁTÉ |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2019-11-16 |
Matematika |
National |
III. |
|
TÖRÖK SZÓFIA |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2019-11-16 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
VÁRADI RÉKA |
Márton Magdolna |
Lumina Math Matematikaverseny |
2019-11-16 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
VIRÁG NIMRÓD |
Márton Magdolna |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2019-10-11 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Gömbvillámok |
Márton Magdolna |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2019-11-23 |
Matematika |
National |
V. |
|
Gömbvillámok |
Márton Magdolna |
Aranytoll Meseíró Verseny |
2019-09-26 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
SZENTES ÁGNES |
Márton Magdolna |
Aranytoll Meseíró Verseny |
2019-11-29 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
SZENTES ÁGNES |
Márton Magdolna |
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő |
2020-02-01 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Gömbvillámok |
Márton Magdolna |
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Verseny |
2020-02-22 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
SZENTES ÁGNES |
Márton Magdolna |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2020-02-28 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
VIRÁG NIMRÓD |
Márton Magdolna |
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2020-02-15 |
Matematika |
County level |
I. |
|
ERCSE FERENC |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaveseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
I. |
|
SZENTES ÁGNES |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
II. |
|
ERCSE FERENC |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
VII. |
|
FARCÁDI ZSELYKE |
Márton Magdolna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
IX. |
|
ZSIGMOND DOROTTYA |
Márton Magdolna |
Verselő Kárpát-medence |
2020-04-25 |
Magyar nyelv és irodalom |
International |
III. |
Bronz minősítés |
VIRÁG NIMRÓD |
Márton Magdolna |
Üzleti Tervek Versenye II |
2011-11-23 |
Vállalkozástan/ Közgazdaságtan |
Special |
I. |
|
Béres Hanga |
Márton Zsuzsánna |
IV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye |
2012-04-19 |
Vállalkozástan/ Közgazdaságtan |
Special |
I. |
|
Varga Boglárka |
Márton Zsuzsánna |
IV.Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye |
2012-04-19 |
Vállalkozástan/ Közgazdaságtan |
Special |
I. |
|
Partin Csaba |
Márton Zsuzsánna |
IV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye |
2012-04-19 |
Vállalkozástan/ Közgazdaságtan |
Special |
I. |
|
Béres Hanga |
Márton Zsuzsánna |
Vidám Versek versmondó versenze |
2018-03-22 |
Magyar |
County level |
I. |
|
Hubbes Gellért-Mátyás |
Nagy Enikő |
Vidám Versek versmondó versenye |
2018-04-22 |
Magyar |
National |
I. |
különdíj |
Hubbes Gellért-Mátyás |
Nagy Enikő |
Vidám Versek Versenye |
2018-04-01 |
magyar |
County level |
I. |
|
Hubbes Gellért-Mátyás |
Nagy Enikő |
Vidám Versek Versene |
2018-04-01 |
magyar |
County level |
III. |
|
Bangyán Benjámin |
Nagy Enikő |
Vidám Versek Versenye |
2018-01-01 |
magyar |
County level |
IV. |
|
Veress Hanna |
Nagy Enikő |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2023-01-01 |
Matematika |
County level |
I. |
|
|
Nemes Ildikó |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-21 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Szép-Márk Csanád |
Nemes Ildikó |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2023-04-04 |
Matematika |
County level |
II. |
Szep Márk Csanád |
Donáth Lara |
Nemes Ildikó |
Tantárgyolimpiász |
2011-01-16 |
Kémia |
County level |
|
dicséret |
Orbán Eszter |
Nemes Ildikó Éva |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Száfta Anna-Antónia |
Nyeste Emőke |
Poetry Recitation Contest |
2017-10-19 |
Angol nyelv |
County level |
II. |
|
Szonda Regő |
Nyeste Emőke |
Poetry Recitation Contest |
2017-10-19 |
Angol nyelv |
County level |
III. |
|
Vas Tekla Csengelle |
Nyeste Emőke |
English Contest |
2018-05-18 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
Three Clever Pupils |
Nyeste Emőke |
Crazy Kids |
2018-05-18 |
Angol nyelv |
County level |
II. |
|
Crazy Kids |
Nyeste Emőke |
English Contest |
2018-05-18 |
Angol nyelv |
County level |
III. |
|
Pink Fluffy Unicorns |
Nyeste Emőke |
English Contest |
2018-03-22 |
|
County level |
III. |
|
Smart Alpaca |
Nyeste Emőke |
Poetry Recitation Contest |
2018-10-19 |
Angol |
County level |
I. |
|
Vas Tekla Csengelle |
Nyeste Emőke |
Poetry Recitation Contest |
2018-10-19 |
Angol |
County level |
II. |
|
Szász Budai Frida |
Nyeste Emőke |
3rd Spark English Contest |
2019-04-05 |
Angol verseny |
County level |
II. |
|
Party Language |
Nyeste Emőke |
3rd Spark English Contest |
2019-04-05 |
Angol verseny |
County level |
|
dicséret |
Smart Girls |
Nyeste Emőke |
3rd English Poetry Recitation Contest |
2019-10-18 |
angol |
County level |
I. |
|
Bajcsi Orsolya |
Nyeste Emőke |
3rd English Poetry Recitation Contest |
2019-10-18 |
angol |
County level |
II. |
|
Kese Bianka Timea |
Nyeste Emőke |
3rd English Poetry Recitation Contest |
2019-10-18 |
angol |
County level |
I. |
|
Szász Budai Frida |
Nyeste Emőke |
3rd English Poetry Recitation Contest |
2019-10-18 |
angol |
County level |
II. |
|
Szonda Regő |
Nyeste Emőke |
3rd Spark English Contest |
2020-03-06 |
angol |
County level |
I. |
|
Asdasdasd |
Nyeste Emőke |
3rd Spark English Contest |
2020-03-06 |
angol |
County level |
III. |
|
Hamburger and Footlettuce |
Nyeste Emőke |
3rd Spark English Contest |
2020-03-06 |
angol |
County level |
|
dicséret |
Party Language 2.0 |
Nyeste Emőke |
3rd Spark English Contest |
2020-03-06 |
angol |
County level |
II. |
|
Baby Yoda |
Nyeste Emőke |
Speak Out |
2020-01-31 |
angol |
County level |
IV. |
|
Péter Máté |
Nyeste Emőke |
4th English Poetry Recitation Contest |
2020-11-06 |
Angol |
County level |
I. |
|
Örsi Zalán |
Nyeste Emőke |
4th English Poetry Recitation Contest, Megyei |
2020-11-06 |
Angol |
County level |
II. |
|
Kese Bianka Timea |
Nyeste Emőke |
4th English Poetry Recitation Contest |
2020-11-06 |
Angol |
County level |
III. |
|
Albert Ábel |
Nyeste Emőke |
4th English Poetry Recitation Contest |
2020-11-06 |
Angol |
County level |
III. |
|
DOSA CSILLA |
Nyeste Emőke |
Spark English Contest |
2021-03-26 |
angol |
County level |
III. |
|
Froggie |
Nyeste Emőke |
Spark English Contest |
2021-03-26 |
angol |
County level |
III. |
|
Sparkling Angels |
Nyeste Emőke |
Spark English Contest |
2021-03-26 |
angol |
County level |
II. |
|
Asdasdasd |
Nyeste Emőke |
Spark English Contest |
2021-03-26 |
angol |
County level |
I. |
|
Cereal Killers |
Nyeste Emőke |
Spark English Contest |
2021-03-26 |
angol |
County level |
I. |
|
|
Nyeste Emőke |
Spark English Contest |
2021-03-26 |
angol |
County level |
I. |
|
|
Nyeste Emőke |
Spark English Contest |
2021-03-26 |
angol |
County level |
I. |
|
|
Nyeste Emőke |
Spark English Contest |
2021-03-26 |
angol |
County level |
I. |
|
|
Nyeste Emőke |
Tantárgyverseny |
2022-03-12 |
angol |
County level |
|
Dícséret |
Szabó Anita |
Nyeste Emőke |
Tantárgyverseny |
2022-03-12 |
angol |
County level |
III. |
|
Szántó Csenge Adrienn |
Nyeste Emőke |
Tantárgyverseny |
2022-03-12 |
angol |
County level |
II. |
|
Zágoni Tamás |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
National |
I. |
|
Szántó Csenge Adrienn |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
National |
I. |
|
Szonda Regő |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
County level |
I. |
|
Beder Botond |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
County level |
I. |
|
Zágoni Tamás |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
County level |
I. |
|
Kiss Csongor |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
County level |
II. |
|
Szebeni Gergő |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-01 |
angol |
County level |
I. |
|
KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
County level |
I. |
|
SZÁSZ EDINA |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
County level |
I. |
|
DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
County level |
I. |
|
NIȚĂ DAVID |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
County level |
I. |
|
DOSA CSILLA |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
County level |
I. |
|
NAGY HAJNA-ZOLNA |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
County level |
I. |
|
PÉTER KRISTÓF |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
County level |
I. |
|
BAKCSI BOGLÁRKA |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
County level |
II. |
|
FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
County level |
II. |
|
Héjja Tímea |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
County level |
II. |
|
Morea Alexandra |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
County level |
II. |
|
Csáki Abigél |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
County level |
II. |
|
Baló Ágnes |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
County level |
II. |
|
Policsek Orsolya |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
County level |
III. |
|
László Adrienn |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
County level |
III. |
|
Szabo Alexia |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
National |
II. |
|
Pál Ágnes |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-03-04 |
angol |
National |
I. |
|
KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT |
Nyeste Emőke |
Cambridge English First |
2022-03-26 |
angol |
International |
|
C1 |
Tunya Lénárd-Sándor |
Nyeste Emőke |
Cambridge English First |
2022-03-26 |
angol |
International |
|
B2 |
Kisgyörgy Hunor |
Nyeste Emőke |
Cambridge English First |
2022-03-26 |
angol |
International |
|
B2 |
Udvardi Kincső-Timea |
Nyeste Emőke |
Cambridge English First |
2022-03-26 |
angol |
International |
|
B2 |
Olosz Edina |
Nyeste Emőke |
Cambridge English First |
2022-03-26 |
angol |
International |
|
B2 |
Babós Anita |
Nyeste Emőke |
Cambridge English First |
2022-03-26 |
angol |
International |
|
B2 |
Geréd Artúr |
Nyeste Emőke |
Cambridge English First |
2022-03-26 |
angol |
International |
|
B2 |
Szén Tamás-Lajos |
Nyeste Emőke |
Cambridge English First |
2022-03-26 |
angol |
International |
|
B2 |
Bodor Bálint |
Nyeste Emőke |
Cambridge English First |
2022-03-26 |
angol |
International |
|
B2 |
Depner Edina |
Nyeste Emőke |
Cambridge English First |
2022-03-26 |
angol |
International |
|
B2 |
Bodor Bence |
Nyeste Emőke |
Spark English Club - reklámvideó-készítés |
2021-12-07 |
angol |
County level |
|
a zsűri díja |
SZENTES ÁGNES |
Nyeste Emőke |
5th Spark English Contest |
2022-05-11 |
angol |
County level |
II. |
|
Material Girls |
Nyeste Emőke |
5th Spark English Contest |
2022-05-11 |
angol |
County level |
IV. |
|
Taco Cats |
Nyeste Emőke |
5th Spark English Contest |
2022-05-11 |
angol |
County level |
V. |
|
HBM |
Nyeste Emőke |
5th Spark English Contest |
2022-05-11 |
angol |
County level |
VI. |
|
Gekkos |
Nyeste Emőke |
Spark Treasure Hunt |
2022-09-30 |
Angol |
County level |
I. |
|
Three Adventurers |
Nyeste Emőke |
5th Spark English Contest |
2022-05-11 |
angol |
County level |
II. |
|
Totally As |
Nyeste Emőke |
4th Spark English Contest |
2022-05-20 |
angol |
County level |
III. |
|
Three Brains |
Nyeste Emőke |
Spark Treasure Hunt |
2022-09-30 |
Angol |
County level |
I. |
|
Free Bog |
Nyeste Emőke |
Spark Performance Day |
2022-11-25 |
Angol |
County level |
|
The Jury Award |
The Architect |
Nyeste Emőke |
Spark Performance Day |
2022-11-25 |
Angol |
County level |
|
The Sparkiest Performance |
The Man, the Boy and the Donkey |
Nyeste Emőke |
Spark Performance Day |
2022-11-25 |
Angol |
County level |
|
The Sparkiest Idea |
Cowboys and Indians |
Nyeste Emőke |
Spark Performance Day |
2022-11-25 |
Angol |
County level |
|
The Silver Feather Award |
Pál Ágnes |
Nyeste Emőke |
Speak Out Creative Writing |
2023-03-03 |
Angol |
County level |
I. |
|
DOSA CSILLA |
Nyeste Emőke |
Speak Out Creative Writing |
2023-03-03 |
Angol |
County level |
I. |
|
Pál Ágnes |
Nyeste Emőke |
Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
I. |
|
SZENTES ÁGNES |
Nyeste Emőke |
Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
|
Dicséret |
Albert Fruzsina |
Nyeste Emőke |
Speak Out Creative Writing |
2023-03-03 |
Angol |
County level |
|
Dicséret |
Bálint Hanga |
Nyeste Emőke |
Speak Out Monologue |
2023-03-25 |
Angol |
County level |
III. |
|
Bálint Hanga |
Nyeste Emőke |
Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
II. |
|
András-Böhm Bertold |
Nyeste Emőke |
Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
|
Dicséret |
Pál Ágnes |
Nyeste Emőke |
Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
I. |
|
Szántó Csenge Adrienn |
Nyeste Emőke |
Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
|
Dicséret |
VIZI MÁTYÁS MÁTÉ |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
III. |
|
Kolumbán Nóra |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
I. |
|
NAGY HAJNA-ZOLNA |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
II. |
|
BAKCSI BOGLÁRKA |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
II. |
|
KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
III. |
|
DOSA CSILLA |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
III. |
|
Györgyilyés Bence |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
I. |
|
Pulugor Dorka |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
I. |
|
Baló Ágnes |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
I. |
|
Csáki Abigél |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
I. |
|
László Adrienn |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
II. |
|
Pál Ágnes |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
II. |
|
András-Böhm Bertold |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
II. |
|
László Andrea |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
II. |
|
Szabo Alexia |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
III. |
|
Morea Alexandra |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
III. |
|
Ivácson Gergő |
Nyeste Emőke |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
III. |
|
Policsek Orsolya |
Nyeste Emőke |
Spark English Contest - 5th grade |
2023-03-30 |
Angol |
County level |
II. |
|
The White Phoenixes |
Nyeste Emőke |
Spark English Contest - 5th grade |
2023-03-30 |
Angol |
County level |
I. |
|
No Names |
Nyeste Emőke |
Spark English Contest - 7th grade |
2023-03-30 |
Angol |
County level |
I. |
|
Phosphor |
Nyeste Emőke |
Spark English Contest - 9th grade |
2023-03-30 |
Angol |
County level |
II. |
|
Broccoli |
Nyeste Emőke |
Spark English Contest - 9th grade |
2023-03-30 |
Angol |
County level |
III. |
|
Hellfire Club |
Nyeste Emőke |
Spark English Contest - 11th grade |
2023-03-30 |
Angol |
County level |
III. |
|
CapCakes |
Nyeste Emőke |
Spark English Contest - 11th grade |
2023-03-30 |
Angol |
County level |
II. |
|
Lemon Tree |
Nyeste Emőke |
Speak Out Creative Writing |
2023-05-21 |
Angol |
National |
|
Dicséret |
Pál Ágnes |
Nyeste Emőke |
Bolyai csapatverseny |
2020-01-10 |
Matematika |
Regional |
|
13.hely a 126-ból |
|
Oláh-Ilkei Árpád |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Vizi Attila |
Oláh-Ilkei Árpád |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Balog Barnabás-Dezső |
Oláh-Ilkei Árpád |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Kotró-Kosztándi Gellért |
Oláh-Ilkei Árpád |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
|
Oláh-Ilkei Árpád |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
I. |
|
|
Oláh-Ilkei Árpád |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Vizi Attila |
Oláh-Ilkei Árpád |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
VII. |
|
Tunyogi Boróka |
Oláh-Ilkei Árpád |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
VIII. |
|
Mátyás Emese |
Oláh-Ilkei Árpád |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
IX. |
|
Kádár Noémi |
Oláh-Ilkei Árpád |
Országos Magyar Matemaika Olimpia |
2020-01-18 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Bereczki Anna |
Oláh-Ilkei Árpád |
Országos Magyar Matemaika Olimpia |
2020-01-18 |
Matematika |
County level |
IV. |
Dicséret |
Balog Barnabás-Dezső |
Oláh-Ilkei Árpád |
Országos Magyar Matemaika Olimpia |
2020-01-18 |
Matematika |
County level |
VIII. |
|
Molnar David |
Oláh-Ilkei Árpád |
Országos Magyar Matemaika Olimpia |
2020-01-18 |
Matematika |
County level |
IX. |
|
Gálicza Ervin |
Oláh-Ilkei Árpád |
Országos Magyar Matemaika Olimpia |
2020-02-11 |
Matematika |
National |
VIII. |
EMMV Dicvséret |
Balog Barnabás-Dezső |
Oláh-Ilkei Árpád |
Országos Magyar Matemaika Olimpia |
2020-01-18 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Orbán Klára |
Oláh-Ilkei Árpád |
Bolyai csapatverseny |
2021-01-08 |
Matematika |
Regional |
I. |
|
|
Oláh-Ilkei Árpád |
Bolyai csapatverseny |
2021-02-27 |
Matematika |
National |
V. |
|
|
Oláh-Ilkei Árpád |
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) |
2021-03-20 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Tordai Ákos |
Oláh-Ilkei Árpád |
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) |
2021-03-20 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Bereczki Anna |
Oláh-Ilkei Árpád |
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) |
2021-03-20 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Molnar David |
Oláh-Ilkei Árpád |
Bolyai csapatverseny |
2021-01-08 |
Matematika |
Regional |
I. |
|
|
Oláh-Ilkei Árpád |
Bolyai Csapatverseny |
2021-06-26 |
Matematika |
International |
II. |
|
CanSat |
Oláh-Ilkei Árpád |
Bolyai csapatverseny |
2021-01-08 |
Matematika |
Regional |
I. |
|
|
Oláh-Ilkei Árpád |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2023-02-24 |
Matematika |
National |
VII. |
|
Bereczki Anna |
Oláh-Ilkei Árpád |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2023-02-24 |
Matematika |
National |
IX. |
|
Tordai Ákos |
Oláh-Ilkei Árpád |
Nemzetközi Magya Matematika Verseny |
2023-04-26 |
Matematika |
International |
III. |
|
Bereczki Anna |
Oláh-Ilkei Árpád |
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny |
2023-04-26 |
Matematika |
International |
V. |
|
Tordai Ákos |
Oláh-Ilkei Árpád |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-23 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Gálicza Ervin |
Oláh-Ilkei Árpád |
Dürer verseny |
2023-02-10 |
Matematika |
National |
I. |
|
Pigeons |
Oláh-Ilkei Árpád |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2023-01-24 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Bereczki Anna |
Oláh-Ilkei Árpád |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2023-01-20 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Orbán Klára |
Oláh-Ilkei Árpád |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2023-01-20 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Tordai Ákos |
Oláh-Ilkei Árpád |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2023-01-20 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Fazakas Barbara |
Oláh-Ilkei Árpád |
Országos Matematika Olimpia |
2023-03-11 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Fazakas Barbara |
Oláh-Ilkei Árpád |
Országos Matematika Olimpia |
2023-03-11 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Gálicza Ervin |
Oláh-Ilkei Árpád |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2023-02-20 |
|
National |
V. |
Dicséret |
Ráduly Roland-Márk |
Oláh-Ilkei Árpád |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2023-02-20 |
|
National |
|
EMMV II. |
Ráduly Roland-Márk |
Oláh-Ilkei Árpád |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2023-03-14 |
|
County level |
III. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Oláh-Ilkei Árpád |
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny |
2023-04-23 |
Matematika |
International |
|
Dicséret |
Ráduly Roland-Márk |
Oláh-Ilkei Árpád |
Országos Matematika Olimpia |
2023-04-14 |
Matematika |
National |
|
|
Ráduly Roland-Márk |
Oláh-Ilkei Árpád |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2023-02-04 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Tatár Bence |
Oláh-Ilkei Árpád |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2023-02-04 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Jánó Ákos |
Oláh-Ilkei Árpád |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-23 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Jánó Ákos |
Oláh-Ilkei Árpád |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-23 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Tatár Bence |
Oláh-Ilkei Árpád |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-23 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Lőrincz Zente-Örs |
Oláh-Ilkei Árpád |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-23 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Téglás Ede |
Oláh-Ilkei Árpád |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-23 |
Matematika |
County level |
VI. |
|
Piroska Kincsö-Johanna |
Oláh-Ilkei Árpád |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-23 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Pál Gergő |
Oláh-Ilkei Árpád |
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória |
2019-03-31 |
PSZICHOLÓGIA |
County level |
I. |
|
Csenteri Anna-Luca |
Paltán Enikő |
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória |
2019-03-30 |
PSZICHOLÓGIA |
County level |
I. |
|
Blága Gyopár |
Paltán Enikő |
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória |
2019-03-31 |
PSZICHOLÓGIA |
County level |
I. |
|
Kanyó Bernadette |
Paltán Enikő |
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória |
2019-03-31 |
PSZICHOLÓGIA |
County level |
II. |
|
Salamon Eszter-Júlia |
Paltán Enikő |
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória |
2019-03-31 |
PSZICHOLÓGIA |
County level |
II. |
|
Koszta Andrea |
Paltán Enikő |
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória |
2019-03-31 |
PSZICHOLÓGIA |
County level |
III. |
|
Kádár Zakariás |
Paltán Enikő |
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória |
2019-03-31 |
PSZICHOLÓGIA |
County level |
III. |
|
Ötvös Mózes-Tas |
Paltán Enikő |
Az én drogellenes üzenetem Filmkategória |
2019-03-31 |
PSZICHOLÓGIA |
County level |
III. |
|
Finna Árpád-Márk |
Paltán Enikő |
Vizuális Művészetek Verseny Egészséges Életmód kategória |
2019-04-18 |
PSZICHOLÓGIA |
County level |
I. |
|
Csáki Apor |
Paltán Enikő |
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő |
2018-11-10 |
PSZICHOLÓGIA |
Regional |
|
dícséret |
Salamon Eszter-Júlia |
Paltán Enikő |
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő |
2018-11-10 |
PSZICHOLÓGIA |
Regional |
|
dícséret |
Koszta Andrea |
Paltán Enikő |
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő, Megyeközti |
2018-11-10 |
PSZICHOLÓGIA |
Regional |
|
dícséret |
Csenteri Anna-Luca |
Paltán Enikő |
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő |
2018-11-10 |
PSZICHOLÓGIA |
Regional |
|
dícséret |
Blága Gyopár |
Paltán Enikő |
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő |
2018-11-10 |
PSZICHOLÓGIA |
Regional |
III. |
|
Vargyas Szilamér |
Paltán Enikő |
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő |
2018-03-10 |
PSZICHOLÓGIA |
Regional |
III. |
|
Holinka Orsolya-Kinga |
Paltán Enikő |
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő |
2018-11-10 |
PSZICHOLÓGIA |
Regional |
|
dícséret |
Gubás Szidónia |
Paltán Enikő |
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő |
2018-03-10 |
PSZICHOLÓGIA |
Regional |
|
dícséret |
Molocia Beatrix |
Paltán Enikő |
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő |
2018-03-10 |
PSZICHOLÓGIA |
Regional |
|
dícséret |
Szőke Szabina |
Paltán Enikő |
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő |
2018-03-10 |
PSZICHOLÓGIA |
Regional |
|
dícséret |
Bagoly Eszter-Melánia |
Paltán Enikő |
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő |
2020-11-07 |
Pszichológia |
Regional |
III. |
|
X.B K.R SZ.M |
Paltán Enikő |
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő |
2020-11-07 |
Pszichológia |
Regional |
|
Könyvcsomag |
X.B - X.C Vegyes |
Paltán Enikő |
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő |
2020-10-07 |
Pszichológia |
Regional |
I. |
|
XI.C Esszécsapat 1 |
Paltán Enikő |
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő |
2020-10-07 |
Pszichológia |
Regional |
|
Dícséret - könyvcsomag |
X:C Esszécsapat 2 |
Paltán Enikő |
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő |
2020-10-07 |
Pszichológia |
Regional |
|
Dícséret, 3 különdíj |
X.A Rövidfilm |
Paltán Enikő |
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő |
2020-11-06 |
Pszichológia |
Regional |
|
Dícséret - könyvcsomag |
X.C fényképsorozat |
Paltán Enikő |
VÁRAKOZÓ TEREK alkotói verseny, PILLANAT Művészeti Alapítvány |
2021-11-22 |
Kisfillm |
Special |
|
Dícséret |
Vass Ágota |
Paltán Enikő |
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ - ESSZÉ KATEGÓRIA |
2022-11-12 |
PSZICHOLÓGIA |
Regional |
III. |
|
Nádudvary Gyopár |
Paltán Enikő |
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ - RÖVIDFILM KATEGÓRIA |
2022-11-12 |
PSZICHOLÓGIA |
Regional |
I. |
|
Szabo Alexia |
Paltán Enikő |
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ - ESSZÉ KATEGÓRIA |
2022-11-12 |
PSZICHOLÓGIA |
Regional |
III. |
|
Ambarus Kriszta |
Paltán Enikő |
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ - RÖVIDFILM KATEGÓRIA |
2022-11-12 |
PSZICHOLÓGIA |
Regional |
I. |
|
Ilyés Csilla Orsolya |
Paltán Enikő |
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ |
2021-11-09 |
PSZICHOLÓGIA |
Regional |
I. |
|
Moroianu Ana |
Paltán Enikő |
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ |
2021-10-09 |
PSZICHOLÓGIA |
Regional |
I. |
|
Uzoni Hanna |
Paltán Enikő |
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ |
2021-11-09 |
PSZICHOLÓGIA |
Regional |
II. |
|
Krecht Hanna Regina |
Paltán Enikő |
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ |
2021-11-09 |
PSZICHOLÓGIA |
Regional |
II. |
|
Szebeni-Szabó Mózes Botond |
Paltán Enikő |
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ |
2021-09-09 |
PSZICHOLÓGIA |
Regional |
III. |
|
Ilyés Csilla Orsolya |
Paltán Enikő |
VENCZEL JÓZSEF TÁRSADALOMTUDOMÁNYI VETÉLKEDŐ |
2021-11-09 |
PSZICHOLÓGIA |
Regional |
III. |
|
Szabo Alexia |
Paltán Enikő |
Gyulafehérvári Főegyházmegye Hittan tantárgyolimpia |
2012-05-01 |
római katolikus hittan |
National |
II. |
|
Tóth Benedek |
Pénzes Lóránd István |
Gyulafehérvári Főegyházmegye Hittan tantárgyolimpia |
2012-03-01 |
római katolikus hittan |
County level |
I. |
|
Tóth Benedek |
Pénzes Lóránd István |
Római Katolikus Hittan tantárgyolimpia |
2012-03-01 |
római katolikus vallás |
County level |
I. |
|
Walcz Beatrix |
Pénzes Lóránd István |
Római Katolikus Hittan tantárgyolimpa |
2012-01-01 |
római katolikus vallás |
County level |
II. |
|
Fűzi Balázs |
Pénzes Lóránd István |
A mi Európánk |
2014-02-15 |
történelem |
International |
II. |
|
Gáz' o Lajos |
Pénzes Lóránd István |
Gyulafehérvári Főegyházmegyei Hittan tantárgyolimpia |
2014-03-01 |
római katolikus hittan |
County level |
I. |
|
Tóth Benedek |
Pénzes Lóránd István |
Gyulafehérvári Főegyházmegyei Hittan tantárgyolimpia, |
2014-03-01 |
római katolikus hittan |
County level |
II. |
|
Tuzson Balázs |
Pénzes Lóránd István |
Gyulafehérvári Főegyházmegyei Hittan tantárgyolimpia |
2014-03-01 |
római katolikus hittan |
County level |
III. |
|
Szilágyi Boglárka |
Pénzes Lóránd István |
Történelem tantárgyverseny |
2014-03-08 |
történelem |
County level |
II. |
|
Kádár Etele |
Pénzes Lóránd István |
Történelem tantárgyverseny |
2014-03-08 |
történelem |
County level |
III. |
|
Tóth Krisztián |
Pénzes Lóránd István |
Történelem tantárgyverseny |
2014-03-08 |
történelem |
County level |
IV. |
|
Dobri Botond |
Pénzes Lóránd István |
Történelem tantárgyverseny |
2013-03-01 |
történelem |
County level |
II. |
|
Dobri Botond |
Pénzes Lóránd István |
Forradalom utca 48 |
2014-03-08 |
történelem |
Special |
II. |
|
48-as vetélkedős csapat |
Pénzes Lóránd István |
Gyulafehérvári Főegyházmegye Hittan tantárgyolimpia |
2014-03-23 |
római katolikus hittan |
National |
IV. |
|
Tóth Benedek |
Pénzes Lóránd István |
Bolyai Farkas Országos Tantárgyverseny |
2014-05-10 |
történelem |
National |
IV. |
|
Tóth Krisztián |
Pénzes Lóránd István |
Bölcs Diákok |
2015-02-03 |
történelem |
National |
II. |
|
Tóllhuszárok |
Pénzes Lóránd István |
Mi Európánk |
2015-03-28 |
történelem |
International |
I. |
|
Mikósokk |
Pénzes Lóránd István |
Hadszíntér és hátország |
2015-04-18 |
történelem |
International |
II. |
|
Mikósokk |
Pénzes Lóránd István |
Gyulafehérvári Főegyházmegyei Katolikus Tantárgyverseny |
2015-02-28 |
római katolikus vallás |
County level |
I. |
|
Tóth Krisztián |
Pénzes Lóránd István |
Gyulafehérvári Főegyházmegyei Katolikus Tantárgyverseny |
2015-02-28 |
római katolikus vallás |
County level |
II. |
|
Demeter Réka |
Pénzes Lóránd István |
Gyulafehérvári Főegyházmegyei Katolikus Tantárgyverseny |
2015-04-18 |
római katolikus vallás |
National |
III. |
|
Demeter Réka |
Pénzes Lóránd István |
Közigazgatás-politika az Európai Unióban |
2015-04-30 |
történelem |
County level |
I. |
|
Mikósokk |
Pénzes Lóránd István |
Bolyai Farkas Országos Multidiszciplináris Tantárgyverseny |
2015-05-09 |
történelem |
National |
II. |
|
Dobri Botond |
Pénzes Lóránd István |
Történelem tantárgyverseny |
2016-03-12 |
történelem |
County level |
III. |
|
Téglás Hunor |
Pénzes Lóránd István |
Történelem tantárgyverseny |
2016-03-12 |
történelem |
County level |
V. |
dicséret |
Tankó Szabolcs |
Pénzes Lóránd István |
Történelem tantárgyverseny |
2016-03-12 |
történelem |
County level |
III. |
|
Kondor Sándor-Botond |
Pénzes Lóránd István |
Gyulefehérvári Főegyházmegyei Kreativitási Vetélkedő |
2016-04-27 |
rajz |
Special |
II. |
|
Páll Andrea-Hanna |
Pénzes Lóránd István |
Gyulefehérvári Főegyházmegyei Kreativitási Vetélkedő |
2016-04-27 |
rajz/ vallás |
Special |
II. |
|
Gergely Abigél |
Pénzes Lóránd István |
Gyulefehérvári Főegyházmegyei Kreativitási Vetélkedő |
2016-04-27 |
római katolikus vallás / rajz |
Special |
|
dicséret |
Holló Szilárd |
Pénzes Lóránd István |
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny |
2017-04-11 |
római katolikus vallás |
County level |
II. |
|
Kovacs Panna |
Pénzes Lóránd István |
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny |
2017-04-11 |
római katolikus vallás |
County level |
IV. |
|
Balazsi-Bardocz Rita-Mária |
Pénzes Lóránd István |
Történelem Tantárgyverseny |
2018-03-10 |
Történelem |
County level |
II. |
|
Téglás Hunor |
Pénzes Lóránd István |
Történelem Tantárgyverseny |
2018-03-10 |
Történelem |
County level |
V. |
|
Tankó Szabolcs |
Pénzes Lóránd István |
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny |
2018-03-17 |
Római Katolikus Vallás |
County level |
V. |
|
Vargyas Szilamér |
Pénzes Lóránd István |
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny |
2018-03-17 |
Római Katolikus Vallás |
County level |
VII. |
|
Balazsi-Bardocz Rita-Mária |
Pénzes Lóránd István |
Jézussal a XXI. században |
2018-03-20 |
Római Katolikus Vallás |
National |
III. |
|
PÉNZES ÁBEL |
Pénzes Lóránd István |
Jézussal a XXI. században |
2018-03-20 |
Római Katolikus Vallás |
National |
IV. |
|
Vargyas Szilamér |
Pénzes Lóránd István |
Jézussal a XXI. században |
2018-03-20 |
Római Katolikus Vallás |
National |
|
Kreativitásért |
Salamon Csongor |
Pénzes Lóránd István |
Kiegyezés és a dualizmus kora |
2018-03-25 |
Történelem |
International |
IX. |
|
Székely Mikó Kollégium 2. számú csapata |
Pénzes Lóránd István |
Jancsó Benedek Történelmi Emlékverseny |
2018-05-05 |
Történelem |
Regional |
III. |
|
7 C |
Pénzes Lóránd István |
Tudász - Talpra magyar vetélkedő |
2018-10-05 |
történelem |
County level |
|
dicséret |
X C. |
Pénzes Lóránd István |
Historia Nostra Történelem Tantérgyverseny |
2019-04-01 |
történelem |
County level |
I. |
|
Téglás Hunor |
Pénzes Lóránd István |
Historia Nostra Történelem Tantérgyverseny |
2019-04-01 |
történelem |
County level |
I. |
|
Tankó Szabolcs |
Pénzes Lóránd István |
Forradalom utca 48 - 9 c |
2020-03-15 |
történelem |
County level |
I. |
|
Forradalom utca 48 -9 C |
Pénzes Lóránd István |
Forradalom utca 48 - 9 c |
2020-03-15 |
történelem |
National |
I. |
|
|
Pénzes Lóránd István |
Forradalom utca 48 - 9 c |
2020-03-15 |
történelem |
National |
I. |
|
|
Pénzes Lóránd István |
Forradalom utca 48 - 9 c |
2020-03-15 |
történelem |
National |
I. |
|
|
Pénzes Lóránd István |
Forradalom utca 48 - 9 c |
2020-03-15 |
történelem |
National |
I. |
|
|
Pénzes Lóránd István |
Magyarság történet tantárgyverseny |
2022-03-19 |
Magyarság történet |
County level |
I. |
|
ERCSE FERENC |
Pénzes Lóránd István |
Magyarság történet tantárgyverseny |
2022-03-19 |
Magyarság történet |
County level |
I. |
|
PÉNZES ÁBEL |
Pénzes Lóránd István |
Történelem Megyei Tantárgyverseny |
2022-03-19 |
Történelem |
County level |
II. |
|
Gecse Klaudia |
Pénzes Lóránd István |
Történelem Megyei Tantárgyverseny |
2022-03-19 |
|
County level |
III. |
|
Matyas Petra |
Pénzes Lóránd István |
Történelem Megyei Tantárgyverseny |
2022-03-19 |
|
County level |
V. |
dicséret |
Sándor Orsolya |
Pénzes Lóránd István |
Forradalom utca 48 |
2022-03-15 |
Történelem |
National |
III. |
|
Forradalom utca 48 - 11. C, 11. A, 12. B |
Pénzes Lóránd István |
Forradalom utca 48 |
2022-03-15 |
Történelem |
National |
|
A leghitelesebb Petőfi |
Kató Balázs |
Pénzes Lóránd István |
Magyarság történet tantárgyverseny |
2022-03-13 |
|
County level |
|
dicséret |
Sántha Orsolya |
Pénzes Lóránd István |
Magyarság történet tantárgyverseny |
2022-03-13 |
|
County level |
|
dicséret |
Máté Bence |
Pénzes Lóránd István |
Magyarságtörténet tantárgyverseny |
2023-03-18 |
Magyarságtörténet |
County level |
I. |
|
Pénzes Ábel-Vas Petra VII.D |
Pénzes Lóránd István |
Történelem tantárgyverseny |
2023-03-18 |
Történelem |
County level |
I. |
|
Ambarus Kriszta |
Pénzes Lóránd István |
Magyarságtörténet tantárgyverseny |
2023-03-18 |
Magyarságtörténet |
County level |
III. |
|
Porzsolt Zalán - Bujdosó Lőrincz VI.C |
Pénzes Lóránd István |
Magyarságtörténet tantárgyverseny |
2023-03-18 |
Magyarságtörténet |
County level |
IV. |
dicséret |
Antal Balázs és Olosz Gábor 6.C |
Pénzes Lóránd István |
Jancsó Benedek Történelmi Emlékverseny |
2023-02-07 |
Magyarságtörténet |
County level |
I. |
|
Ercse Ferenc - Pénzes Ábel - Vas Petra 7. D |
Pénzes Lóránd István |
Történelem tantárgyverseny |
2023-03-18 |
Történelem |
County level |
|
dicséret |
Gecse Klaudia |
Pénzes Lóránd István |
Magyarságtörténet tantárgyverseny |
2023-03-18 |
Magyarságtörténet |
County level |
|
dicséret |
Márkosi Magor - Puskás Bajkó Zsolt 6. B |
Pénzes Lóránd István |
Magyarságtörténet tantárgyverseny |
2023-04-21 |
Magyarságtörténet |
National |
III. |
|
Pénzes Ábel-Vas Petra VII.D |
Pénzes Lóránd István |
Lumina Math |
2011-11-26 |
Matematika |
National |
III. |
|
Csutak Dávid |
Péterfi Edit |
Lumina Math |
2011-11-26 |
Matematika |
National |
III. |
|
Krecht Ábel |
Péterfi Edit |
Lumina Math |
2011-11-26 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Para Botond |
Péterfi Edit |
Lumina Math |
2011-11-26 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Csia Katalin Noémi |
Péterfi Edit |
Lumina Math |
2011-11-26 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Fekete Mátyás |
Péterfi Edit |
Lumina Math |
2011-11-26 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Kisgyörgy Máté |
Péterfi Edit |
Anyanyelvi vetélkedő |
2012-05-11 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Fekete Mátyás |
Péterfi Edit |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2011-02-16 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Krecht Ábel |
Péterfi Edit |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2012-03-06 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Krecht Ábel |
Péterfi Edit |
LuminaMath Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
II. |
|
Pulugor Dorka |
Puskás Bajkó Annamária |
LuminaMath Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
II. |
|
Héjja Tímea |
Puskás Bajkó Annamária |
LuminaMath Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
III. |
|
Balogh Csongor-Mihály |
Puskás Bajkó Annamária |
LuminaMath Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
III. |
|
Gruia Zsolt |
Puskás Bajkó Annamária |
LuminaMath Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Barcsa Boglárka |
Puskás Bajkó Annamária |
LuminaMath Matematikaverseny |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Török Andrea-Petra |
Puskás Bajkó Annamária |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-02-22 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Pulugor Dorka |
Puskás Bajkó Annamária |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-02-22 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Héjja Tímea |
Puskás Bajkó Annamária |
Suflet de cititor |
2017-12-06 |
Művészetek |
County level |
I. |
|
Kiss Ábel |
Puskás Bajkó Annamária |
Suflet de cititor |
2017-12-06 |
Művészetek |
County level |
III. |
|
Pulugor Dorka |
Puskás Bajkó Annamária |
V. Március 15-4FALU |
2017-03-11 |
Történelem |
Regional |
I. |
|
Mikósokk |
Rab Sándor |
Visul Unirii |
2017-11-28 |
történelem |
County level |
|
dícséret |
Vargyas Szilamér |
Rab Sándor |
VI Március 15-4falu |
2018-03-10 |
történelem |
County level |
I. |
|
Mikósokk |
Rab Sándor |
Pesti srácok |
2017-10-23 |
történelem |
County level |
I. |
|
Mikósokk |
Rab Sándor |
V. Március 15-4FALU |
2017-03-11 |
Történelem |
Regional |
I. |
|
|
Rab Sándor |
Visul Unirii |
2017-11-28 |
történelem |
County level |
|
dícséret |
|
Rab Sándor |
Bonusintra |
2019-04-07 |
történelem |
National |
I. |
|
Vargyas Szilamér |
Rab Sándor |
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny |
2015-02-28 |
Anyanyelv |
County level |
I. |
|
|
Şaica Enikő |
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny |
2015-02-28 |
|
County level |
I. |
|
Páll Fanni |
Şaica Enikő |
Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny |
2015-04-25 |
Anyanyelv |
National |
IV. |
|
Páll Fanni |
Şaica Enikő |
Vidám Vresek Versmondó Versenye |
2015-03-31 |
Anyanyelv |
County level |
II. |
|
Vas Tekla Csengelle |
Şaica Enikő |
Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny |
2015-02-28 |
Anyanyelv |
County level |
IV. |
|
Pap Csenge Dorottya |
Şaica Enikő |
LuminaMath |
2018-02-01 |
Matematika |
National |
I. |
|
Pap Csenge Dorottya |
Şaica Enikő |
LuminaMath |
2018-02-01 |
Matematika |
National |
IV. |
|
Szonda Regő |
Şaica Enikő |
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny |
2018-03-01 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Pap Csenge Dorottya |
Şaica Enikő |
Aranytoll Helyesírási Verseny |
2017-10-01 |
Anyanyelv |
National |
V. |
|
Szántó Csenge Adrienn |
Şaica Enikő |
Kenguru Matematika Verseny |
2018-03-01 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Pap Csenge Dorottya |
Şaica Enikő |
Spark English Club |
2018-05-01 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
|
Şaica Enikő |
Spark English Club |
2018-05-01 |
Angol nyelv |
County level |
III. |
|
|
Şaica Enikő |
Mesék szárnyán |
2018-01-01 |
Anyanyelv |
County level |
I. |
|
|
Şaica Enikő |
Mesék szárnyán |
2018-04-01 |
Anyanyelv |
National |
IX. |
|
|
Şaica Enikő |
Aranytoll Helyesírási Verseny |
2017-10-01 |
Anyanyelv |
County level |
I. |
|
Szántó Csenge Adrienn |
Şaica Enikő |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2017-10-01 |
Matematika |
County level |
III. |
|
|
Şaica Enikő |
KAV |
2018-03-01 |
Anyanyelv |
County level |
IX. |
|
|
Şaica Enikő |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-01 |
Matematika |
County level |
|
|
Pap Csenge Dorottya |
Şaica Enikő |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-01 |
Matematika |
County level |
|
|
Veres Brigitta |
Şaica Enikő |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-01 |
Matematika |
County level |
|
|
Péter Máté |
Şaica Enikő |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-01 |
Matematika |
County level |
|
|
Zágoni Tamás |
Şaica Enikő |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2019-02-15 |
Anyanyelv |
County level |
II. |
|
Benkő Samu |
Şaica Enikő |
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője |
2019-05-20 |
Ének-zene |
County level |
I. |
|
Kocsis Tekla |
Şaica Enikő |
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2021-02-14 |
|
County level |
|
|
Porzsolt Magor |
Şaica Enikő |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2022-10-15 |
Matematika |
County level |
VIII. |
|
|
Şaica Enikő |
Mesemondó verseny |
2022-11-10 |
Anyanyelv |
County level |
II. |
Bod Péter Megyei Könyvtár |
Csáki Noémi |
Şaica Enikő |
XX. Tiszta Forrás Nápdalvetélkedő |
2022-10-24 |
|
County level |
I. |
|
Kocsis Tekla |
Şaica Enikő |
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi verseny |
2022-12-10 |
|
County level |
I. |
|
Roth Balázs |
Şaica Enikő |
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi verseny |
2022-12-10 |
|
County level |
I. |
|
Szabó Dorka |
Şaica Enikő |
Mesék szárnyán |
2023-01-25 |
Anyanyelv |
County level |
III. |
|
|
Şaica Enikő |
Mesék szárnyán |
2023-01-25 |
Anyanyelv |
County level |
IV. |
|
|
Şaica Enikő |
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2023-02-22 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Nemes Zalán |
Şaica Enikő |
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2023-02-24 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Muntyán-Nagy Marót |
Şaica Enikő |
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2023-02-24 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Roth Balázs |
Şaica Enikő |
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi verseny |
2023-04-22 |
Anyanyelv |
National |
III. |
|
Szabó Dorka |
Şaica Enikő |
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi verseny |
2023-03-08 |
Anyanyelv |
County level |
IV. |
|
Roth Balázs |
Şaica Enikő |
Népmese napja - Mesés olvasójáték |
2022-11-15 |
Anyanyelv |
County level |
I. |
|
|
Şaica Enikő |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Roth Balázs |
Şaica Enikő |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-03-01 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Gál Bence |
Sánta Edit |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-03-12 |
Matematika |
County level |
IX. |
|
Török Bálint |
Sánta Edit |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-03-12 |
Matematika |
County level |
X. |
|
Tittesz Csanád |
Sánta Edit |
Kányádi Sándor Szavalóverseny |
2015-03-25 |
Magyar nyelv |
County level |
III. |
|
Ureczki Tímea |
Sánta Edit |
Vadon rajzverseny |
2014-12-04 |
rajz |
County level |
I. |
|
Sándor Orsolya |
Sánta Edit |
Vadon rajzverseny |
2014-12-04 |
rajz |
County level |
II. |
|
Bokor Dorka |
Sánta Edit |
Vadon rajzverseny |
2014-12-04 |
rajz |
County level |
III. |
|
Ureczki Tímea |
Sánta Edit |
Atlétika/60 m síkfutás |
2015-10-25 |
Testnevelés |
County level |
I. |
|
Szűcs Noémi |
Solymosi Annamária |
Atlétika/ 800m |
2015-10-24 |
|
County level |
I. |
|
Szűcs Noémi |
Solymosi Annamária |
Atlétika/Súlylökés |
2015-10-25 |
testnevelés |
County level |
II. |
|
Györkovács Kriszta |
Solymosi Annamária |
Atlétika/kislabda dobás |
2015-10-15 |
Testnevelés |
County level |
III. |
|
Benkő Éva-Hanna |
Solymosi Annamária |
Atlétika/ kislabda dobás |
2015-10-25 |
testnevelés |
County level |
II. |
|
Balogh Krisztina |
Solymosi Annamária |
Atlétika |
2015-10-25 |
Testnevelés |
County level |
I. |
|
Pentatlon lánycsapat |
Solymosi Annamária |
Pénzidomár vállalkozástan verseny |
2012-11-15 |
vállalkozástan |
National |
IV. |
Dicséret |
Béresek |
Szabó Anna |
Közgazdaságtan olimpiász |
2013-02-02 |
Közgazdaságtan |
County level |
II. |
|
Török Melinda |
Szabó Anna |
Közgazdaságtan olimpiász |
2013-02-02 |
Közgazdaságtan |
County level |
III. |
|
Kolumbán Boglárka |
Szabó Anna |
Üzleti Tanácsadói Verseny |
2013-04-12 |
közgazdaságtan |
National |
II. |
|
Geopárducok |
Szabó Anna |
Országos Bolyai Tantárgyvetélkedő |
2013-05-12 |
közgazdaságtan |
National |
I. |
|
Krecht Rudolf |
Szabó Anna |
Országos Bolyai Tantárgyvetélkedő |
2013-05-12 |
közgazdaságtan |
National |
I. |
|
Szigeti Botond |
Szabó Anna |
Üzleti Tanácsadói Verseny |
2012-11-12 |
kőzgaazdaságtan |
National |
IV. |
|
Laczkó Hunor |
Szabó Anna |
Üzleti Tanácsadói Verseny |
2012-10-12 |
közgazdaságtan |
National |
IV. |
|
Krecht Rudolf |
Szabó Anna |
Üzleti Tanácsadói Verseny |
2012-10-12 |
közgazdaságtan |
National |
IV. |
|
Csutak Balázs |
Szabó Anna |
Üzleti Tanácsadói Verseny |
2012-10-12 |
közgazdaságtan |
National |
IV. |
|
Ferenczi Szilárd |
Szabó Anna |
KUTV Üzleti Tanácsadói Verseny |
2013-04-12 |
közgazdaságtan |
National |
II. |
|
Krecht Rudolf |
Szabó Anna |
KUTV Üzleti Tanácsadói Verseny |
2013-04-12 |
közgazdaságtan |
National |
II. |
|
Szonda Gellért |
Szabó Anna |
KUTV Üzleti Tanácsadói Verseny |
2013-04-12 |
közgazdaságtan |
National |
II. |
|
Timaru Hanna |
Szabó Anna |
Üzleti Tervek Versenye |
2013-12-04 |
közgazdaságtan |
National |
III. |
|
|
Szabó Anna |
Üzleti Ötletek Versenye |
2013-10-30 |
közgazdaságtan |
County level |
II. |
|
Kiss Csongor |
Szabó Anna |
Üzleti Tervek Versenye |
2013-12-04 |
Vállalkozástan |
National |
III. |
|
Krecht Rudolf |
Szabó Anna |
Üzleti Ötletek Versenye |
2013-10-30 |
közgazdaságtan |
County level |
II. |
|
Krecht Rudolf |
Szabó Anna |
Üzleti Ötletek Versenye |
2013-10-30 |
közgazdaságtan |
County level |
II. |
|
Perpits Ede |
Szabó Anna |
Üzleti Ötletek Versenye |
2013-10-30 |
közgazdaságtan |
County level |
II. |
|
Szigeti Botond |
Szabó Anna |
Közgazdaságtan olimpiász |
2014-03-01 |
közgazdaságtan |
County level |
II. |
|
Kolumbán Boglárka |
Szabó Anna |
Közgazdaságtan olimpiász |
2014-03-01 |
közgazdaságtan |
County level |
III. |
|
Krecht Rudolf |
Szabó Anna |
Közgazdaságtan olimpiász |
2014-03-01 |
közgazdaságtan |
County level |
IV. |
|
Szigeti Botond |
Szabó Anna |
Üzleti Tanácsadói Verseny |
2014-04-06 |
közgazdaságtan |
National |
III. |
|
Krecht Rudolf |
Szabó Anna |
Üzleti Tanácsadói Verseny |
2014-04-06 |
közgazdaságtan |
National |
III. |
|
Szonda Gellért |
Szabó Anna |
Üzleti Tanácsadói Verseny |
2014-04-06 |
közgazdaságtan |
National |
III. |
|
Timaru Hanna |
Szabó Anna |
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny |
2014-05-10 |
Vállalkozástan, "Üzleti tervek versenye" |
National |
I. |
|
Krecht Rudolf |
Szabó Anna |
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny |
2014-05-10 |
Vállalkozástan, "Üzleti tervek versenye" |
National |
I. |
|
Szigeti Botond |
Szabó Anna |
5. Üzleti Tervek Versenye |
2014-12-03 |
Vállalkozástan |
Regional |
II. |
|
Krecht Rudolf |
Szabó Anna |
Pénzmágnes - Kulcs a gyarapodáshoz |
2015-04-24 |
közgazdaságtan |
National |
II. |
|
Márkos Zsolt |
Szabó Anna |
Oeconomicus Georgiensis |
2015-04-27 |
közgazdaságtan |
County level |
I. |
|
Krecht Rudolf |
Szabó Anna |
Oeconomicus Georgiensis |
2015-04-27 |
közgazdaságtan |
County level |
II. |
|
Gászpor Edina |
Szabó Anna |
Közgazdaságtan Olimpiász |
2016-03-05 |
Közgazdaságtan |
County level |
I. |
|
Márkos Zsolt |
Szabó Anna |
PénzSztár Országos Középiskolai Pénzügyi-Gazdasági Verseny |
2015-12-17 |
Közgazdaságtan |
Special |
|
Különdíj |
Márkos Zsolt |
Szabó Anna |
PénzSztár Országos Középiskolai Pénzügyi-Gazdasági Verseny |
2015-12-17 |
Közgazdaságtan |
Special |
|
Különdíj |
Szabó Richárd |
Szabó Anna |
PénzSztár Országos Középiskolai Pénzügyi-Gazdasági Verseny régiós szakasz |
2015-11-04 |
közgazdaságtan |
Special |
I. |
|
Élan |
Szabó Anna |
PénzSztár Országos Középiskolai Pénzügyi-Gazdasági Verseny regionális középdöntő |
2015-11-19 |
közgazdaságtan |
Special |
IV. |
|
Élan |
Szabó Anna |
VIII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye |
2016-03-13 |
Közgazdaságtan |
National |
III. |
|
Berszány Antónia-Krisztina |
Szabó Anna |
VIII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye |
2016-03-13 |
Közgazdaságtan |
National |
III. |
|
Gászpor Edina |
Szabó Anna |
VIII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye |
2016-03-03 |
Közgazdaságtan |
National |
III. |
|
László Andrea Mónika |
Szabó Anna |
Közgazdaságtan Olimpiász |
2016-04-22 |
Közgazdaságtan |
National |
VI. |
dicséret |
Márkos Zsolt |
Szabó Anna |
Kémia tantárgyverseny |
2013-02-09 |
kémia |
County level |
I. |
|
Juhos Attila |
Szabó Ünige |
Kémia tantárgyverseny |
2013-01-09 |
kémia |
County level |
III. |
|
Ábrahám Enikő |
Szabó Ünige |
Tantárgyversewny |
2013-01-08 |
kémia |
County level |
III. |
|
Simon Ádám |
Szabó Ünige |
Tantárgyverseny |
2013-04-04 |
kémia |
National |
|
Dícséret |
Juhos Attila |
Szabó Ünige |
Raluca Rapan kémia verseny |
2013-05-14 |
kémia |
County level |
II. |
|
Kozák Lóránd Richárd |
Szabó Ünige |
Raluca Rapan kémia verseny |
2013-05-14 |
kémia |
County level |
IV. |
|
Stekbauer-Hanzi Réka |
Szabó Ünige |
Irinyi János Nemzetközi Kémiaverseny |
2014-03-12 |
|
National |
III. |
|
Simon Ádám |
Szabó Ünige |
Berde Áron emlékverseny |
2013-11-08 |
kémia- fizika |
Special |
III. |
|
Serbán Andrea |
Szabó Ünige |
Berde Áron emlékverseny |
2013-11-08 |
kémia- fizika |
Special |
III. |
|
Recsenyédi Attila |
Szabó Ünige |
Berde Áron emlékverseny |
2013-11-08 |
kémia- fizika |
Special |
III. |
|
Recsenyédi Hanna |
Szabó Ünige |
Berde Áron emlékverseny |
2013-11-08 |
kémia- fizika |
Special |
III. |
|
Szejke Kriszta |
Szabó Ünige |
Berde Áron emlékverseny |
2013-11-08 |
kémia- fizika |
Special |
III. |
|
Sinka Adrienn |
Szabó Ünige |
Kémia olimpia |
2014-02-22 |
kémia |
County level |
I. |
|
Simon Ádám |
Szabó Ünige |
Kémia olimpia |
2014-02-22 |
kémia |
County level |
II. |
|
Damokos Kinga |
Szabó Ünige |
Hevesy György kémiaverseny |
2014-02-17 |
kémia |
County level |
I. |
|
Kozák Lóránd Richárd |
Szabó Ünige |
Irinyi János kémiaverseny |
2014-01-01 |
kémia |
County level |
II. |
|
Simon Ádám |
Szabó Ünige |
Irinyi János kémiaverseny |
2014-02-17 |
kémia |
County level |
III. |
|
Juhos Attila |
Szabó Ünige |
Curie Kémiaverseny |
2014-03-25 |
|
County level |
I. |
|
Damokos Kinga |
Szabó Ünige |
Kémia olimpia |
2014-04-08 |
kémia |
National |
|
dicséret |
Simon Ádám |
Szabó Ünige |
Bolyai Országos Tantárgyverseny |
2014-01-01 |
kémia |
National |
V. |
dicséret |
Simon Ádám |
Szabó Ünige |
Irinyi János kémiaverseny |
2014-04-24 |
kémia |
International |
|
14.hely |
Simon Ádám |
Szabó Ünige |
Kémia - Fabinyi Rudolf- Bolyai Tantárgyverseny |
2014-05-16 |
kémia |
National |
V. |
dicséret |
Simon Ádám |
Szabó Ünige |
Kémia tantárgyverseny |
2014-02-22 |
kémia |
County level |
IV. |
dicséret |
Kozák Lóránd Richárd |
Szabó Ünige |
Kémia Tantárgyverseny |
2015-02-06 |
kémia |
County level |
I. |
|
Simon Ádám |
Szabó Ünige |
Hevesy György Kémiaverseny |
2015-03-28 |
kémia |
National |
I. |
|
Roth Apor |
Szabó Ünige |
Hevesy György Kémiaverseny |
2015-03-28 |
kémia |
National |
III. |
|
Csutak Dávid |
Szabó Ünige |
Hevesy György Kémiaverseny |
2015-03-28 |
kémia |
National |
V. |
dicséret |
Miklós Csenge |
Szabó Ünige |
Tudományos Diákszimpozion |
2015-04-10 |
kémia |
International |
II. |
|
Fejér Dalma |
Szabó Ünige |
Tudományos Diákszimpozion |
2015-04-10 |
kémia |
International |
II. |
|
Kányádi Kincső |
Szabó Ünige |
Tudományos Diákszimpozion |
2015-04-10 |
kémia |
International |
III. |
|
Damokos Kinga |
Szabó Ünige |
Tudományos Diákszimpozion |
2015-02-10 |
kémia |
International |
III. |
|
Gergely Orsolya |
Szabó Ünige |
Raluca Ripan kémiaverseny |
2015-05-22 |
kémia |
County level |
I. |
|
Roth Apor |
Szabó Ünige |
Raluca Ripan kémiaverseny |
2015-05-22 |
kémia |
County level |
V. |
dícséret |
Krecht Ábel |
Szabó Ünige |
Raluca Ripan kémiaverseny |
2015-05-22 |
kémia |
County level |
II. |
|
Miklós Csenge |
Szabó Ünige |
Kémia Tantárgyverseny |
2015-02-10 |
kémia |
County level |
III. |
|
Damokos Kinga |
Szabó Ünige |
Kémia Tantárgyverseny |
2016-02-20 |
kémia |
County level |
II. |
|
Miklós Csenge |
Szabó Ünige |
Kémia Tantárgyverseny |
2016-02-20 |
kémia |
County level |
I. |
|
Roth Apor |
Szabó Ünige |
Tudományos Diákszimpozion |
2016-03-17 |
kémia |
County level |
I. |
|
Damokos Kinga |
Szabó Ünige |
Kémia Tantárgyverseny |
2016-02-20 |
kémia |
County level |
II. |
|
Sárkány István |
Szabó Ünige |
Tantárgyverseny |
2016-04-18 |
kémia |
National |
|
mentiune speciala |
Roth Apor |
Szabó Ünige |
Hevesy György Kémiaverseny |
2016-02-28 |
kémia |
County level |
I. |
|
Roth Apor |
Szabó Ünige |
Hevesy György Kémiaverseny |
2016-02-28 |
kémia |
County level |
II. |
|
Miklós Csenge |
Szabó Ünige |
Hevesy György Kémiaverseny |
2016-02-28 |
kémia |
County level |
III. |
|
Csutak Dávid |
Szabó Ünige |
Curie kémiaverseny |
2016-03-10 |
kémia |
County level |
II. |
|
Roth Apor |
Szabó Ünige |
Curie kémiaverseny |
2016-03-10 |
kémia |
County level |
I. |
|
Miklós Csenge |
Szabó Ünige |
Curie kémiaverseny |
2016-03-10 |
kémia |
County level |
III. |
|
Fekete Mátyás |
Szabó Ünige |
Candin Liteanu kémiaverseny |
2016-04-17 |
kémia |
National |
I. |
bejutás a Kémia és Vegyészmérnöki Egyetemre |
Orbán Andrea |
Szabó Ünige |
Candin Liteanu kémiaverseny |
2016-04-18 |
kémia |
National |
III. |
bejutás a Kémia és Vegyészmérnöki Egyetemre |
Vajik Beáta |
Szabó Ünige |
Candin Liteanu kémiaverseny |
2016-04-16 |
kémia |
National |
|
bejutás a Kémia és Vegyészmérnöki Egyetemre |
Sinka Adrienn |
Szabó Ünige |
Curie Kémiaverseny |
2016-03-28 |
kémia |
County level |
IV. |
|
Szőke Szabina |
Szabó Ünige |
Tudományos Diákszimpozion TUDEK |
2015-11-28 |
kémia |
National |
III. |
|
Damokos Kinga |
Szabó Ünige |
Curie Kémiaverseny |
2016-03-28 |
kémia |
County level |
VI. |
|
Krecht Ábel |
Szabó Ünige |
Kémia Tantárgyverseny |
2016-02-12 |
|
County level |
I. |
|
Varga Adolf |
Szabó Ünige |
Irinyi János Kémia verseny |
2016-03-01 |
kémia |
County level |
I. |
|
Varga Adolf |
Szabó Ünige |
Irinyi János Kémiaverseny |
2016-03-18 |
kémia |
National |
VIII. |
|
Varga Adolf |
Szabó Ünige |
Fabinyi Rudolf Kémiaverseny Bolyai Tantárgyverseny |
2016-01-01 |
kémia |
National |
III. |
|
Varga Adolf |
Szabó Ünige |
Tantárgyverseny |
2017-01-01 |
kémia |
National |
|
Dícséret |
Roth Apor |
Szabó Ünige |
TUDEK |
2016-12-01 |
kémia |
National |
I. |
|
Damokos Kinga |
Szabó Ünige |
TUDOK |
2017-04-01 |
kémia |
International |
I. |
|
Damokos Kinga |
Szabó Ünige |
Kémia Tantárgyverseny |
2017-03-04 |
kémia |
County level |
I. |
|
Roth Apor |
Szabó Ünige |
Bolyai Tantárgyverseny Fabinyi Kémiaverseny |
2017-05-07 |
kémia |
National |
I. |
|
Roth Apor |
Szabó Ünige |
Kémia Tantárgyverseny |
2017-03-04 |
kémia |
County level |
II. |
|
Miklós Csenge |
Szabó Ünige |
Irinyi János Kémiaverseny |
2017-01-01 |
kémia |
County level |
II. |
|
Miklós Csenge |
Szabó Ünige |
Kémia Tantárgyverseny |
2017-01-01 |
kémia |
County level |
III. |
|
Csutak Dávid |
Szabó Ünige |
Irinyi János Kémiaverseny |
2017-02-20 |
kémia |
County level |
III. |
|
Csutak Dávid |
Szabó Ünige |
Fizika Tantárgyverseny |
2017-01-20 |
fizika |
County level |
III. |
|
Kozsokár Gergő |
Szabó Ünige |
Fizika Tantárgyverseny |
2017-01-20 |
fizika |
County level |
IV. |
Dícséret |
Răduţă Cristian |
Szabó Ünige |
Kémia Tantárgyverseny |
2017-03-04 |
kémia |
County level |
V. |
Dícséret |
Varga Adolf |
Szabó Ünige |
Irinyi János Kémiaverseny |
2017-02-20 |
kémia |
County level |
I. |
|
Varga Adolf |
Szabó Ünige |
Bolyai Tantárgyverseny |
2017-01-01 |
kémia |
National |
V. |
különdíj |
Varga Adolf |
Szabó Ünige |
Irinyi János Kémiaverseny |
2017-03-12 |
kémia |
National |
VII. |
|
Varga Adolf |
Szabó Ünige |
Curie Kémiaverseny |
2017-03-22 |
kémia |
County level |
I. |
|
Ilyés Norbert István |
Szabó Ünige |
Curie kémiaverseny |
2017-03-26 |
kémia |
County level |
III. |
|
Császár Andrea |
Szabó Ünige |
Curie környezetvédelmi verseny |
2017-03-20 |
|
County level |
III. |
|
Némethi Panna |
Szabó Ünige |
Curie Környezetvédelmi Verseny |
2017-03-20 |
|
County level |
III. |
|
Mihály Kimbelly-Erika |
Szabó Ünige |
Curie Környezetvédelmi Verseny |
2017-03-20 |
|
County level |
III. |
|
Szász Gabriella |
Szabó Ünige |
Curie Környezetvédelmi Verseny |
2017-03-20 |
|
County level |
II. |
|
Krivosik Alpár |
Szabó Ünige |
Curie Környezetvédelmi Verseny |
2017-03-20 |
|
County level |
II. |
|
Krecht Ábel |
Szabó Ünige |
Curie Környezetvédelmi Verseny |
2017-03-20 |
|
County level |
II. |
|
Gergely Nóra |
Szabó Ünige |
Curie Környezetvédelmi verseny |
2017-03-20 |
|
County level |
III. |
|
Tök Dietrich Norbert |
Szabó Ünige |
Curie Környezetvédelmi Verseny |
2017-03-20 |
|
County level |
III. |
|
Csutak Dávid |
Szabó Ünige |
Curie Környezetvédelmi Verseny |
2017-03-20 |
|
County level |
III. |
|
Kiss Andrea-Tímea |
Szabó Ünige |
Irinyi János Kémiaverseny |
2017-03-20 |
kémia |
National |
X. |
|
Miklós Csenge |
Szabó Ünige |
Kémia Olimpiász |
2018-04-10 |
kémia |
National |
X. |
minisztériumi dícséret |
Roth Apor |
Szabó Ünige |
Irinyi János Nemzetközi Kémiaverseny |
2018-03-10 |
kémia |
National |
II. |
|
Roth Apor |
Szabó Ünige |
Irinyi János Nemzetközi Kémiaverseny |
2018-04-14 |
kémia |
International |
IV. |
dícséret |
Roth Apor |
Szabó Ünige |
Fizika Olimpiász |
2018-02-10 |
fizika |
County level |
III. |
|
Kozsokár Gergő |
Szabó Ünige |
Bolyai Interdiszciplináris Tantárgyverseny- Fabinyi Rudolf kémiaverseny |
2018-04-05 |
kémia |
National |
V. |
dícséret |
Varga Adolf |
Szabó Ünige |
Kémia Olimpiász |
2018-03-17 |
kémia |
County level |
II. |
|
Varga Adolf |
Szabó Ünige |
Kémia Olimpiász |
2018-03-17 |
kémia |
County level |
I. |
|
Csiszér Csanád |
Szabó Ünige |
Kémia Olimpiász |
2018-03-17 |
kémia |
County level |
I. |
|
Roth Apor |
Szabó Ünige |
Alfa Omega fizikaverseny |
2018-05-12 |
Fizika |
Regional |
|
Dicséret |
Răduţă Cristian |
Szabó Ünige |
Kányádi Sándor Szavalóverseny |
2015-03-25 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Imre Panna-Dorottya |
Szakács Ágnes |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2016-03-29 |
magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
|
Szakács Ágnes |
Regemondó verseny |
2018-03-12 |
anyanyelv |
County level |
I. |
|
Bujdosó Fruzsina |
Szakács Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2018-02-23 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Imre Panna-Dorottya |
Szakács Ágnes |
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2018-02-24 |
matematika |
County level |
III. |
|
Imre Panna-Dorottya |
Szakács Ágnes |
LuminaMath |
2017-11-25 |
MATEMATIKA |
National |
II. |
|
Imre Panna-Dorottya |
Szakács Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2018-02-23 |
matematika |
County level |
I. |
|
|
Szakács Ágnes |
Krizántémok ünnepe |
2017-11-02 |
rajz |
National |
I. |
|
Bujdosó Fruzsina |
Szakács Ágnes |
Krizántémok ünnepe |
2017-11-02 |
|
National |
II. |
|
Balázs Janka |
Szakács Ágnes |
Utazás mesevilágba |
2017-11-17 |
rajz |
County level |
I. |
|
Imre Panna-Dorottya |
Szakács Ágnes |
Utazás mesevilágba |
2017-11-17 |
rajz |
County level |
II. |
|
Szakács Eszter |
Szakács Ágnes |
Zrinyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Zrínyis 3.osztály |
Szakács Ágnes |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2017-10-27 |
|
County level |
|
Dicséret |
Mateklányok |
Szakács Ágnes |
Bolyai Matematikaverseny |
2018-10-13 |
matematika |
County level |
IV. |
|
Csodaradírok |
Szakács Ágnes |
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny, Megyei |
2019-01-19 |
matematika |
County level |
II. |
|
Imre Panna-Dorottya |
Szakács Ágnes |
KAV |
2019-05-11 |
magyar |
National |
|
Napsugár különdíj |
Szorgos tollak |
Szakács Ágnes |
LuminaMath |
2019-01-25 |
matematika |
National |
III. |
|
Imre Panna-Dorottya |
Szakács Ágnes |
Bolyai Matematikaverseny |
2018-10-13 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Mateklányok 4. |
Szakács Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2019-02-22 |
matematika |
County level |
IV. |
|
Imre Panna-Dorottya |
Szakács Ágnes |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2019-02-22 |
matematika |
County level |
VIII. |
|
Pénzes Bíborka |
Szakács Ágnes |
LuminaMath |
2019-01-25 |
matematika |
National |
V. |
|
Fazakas Dorka |
Szakács Ágnes |
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2019-05-18 |
matematika |
National |
|
Minisztériumi dicséret |
Imre Panna-Dorottya |
Szakács Ágnes |
LuminaMath |
2021-12-04 |
matematika |
National |
I. |
|
Albert Abigél |
Szakács Ágnes |
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun |
2021-12-13 |
Művészet-rajz |
County level |
II. |
|
Olosz Panna |
Szakács Ágnes |
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun |
2021-12-13 |
Művészet-rajz |
County level |
III. |
|
Kovács Kata |
Szakács Ágnes |
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun |
2021-12-13 |
Művészet-rajz |
County level |
IV. |
|
Mihály Iringó |
Szakács Ágnes |
Karneváli csodák |
2022-02-25 |
Művészet-rajz |
County level |
III. |
|
András- Nagy Patrícia |
Szakács Ágnes |
XVI. Regionális és határon túli szavalóverseny/ Érd/ Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. |
2022-01-22 |
Anyanyelv/ Versmondás |
International |
|
Különdíj |
András- Nagy Patrícia |
Szakács Ágnes |
XVI. Regionális és határon túli szavalóverseny/ Érd/ Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. |
2022-01-22 |
Anyanyelv/ Versmondás |
International |
IV. |
Dicséret |
Vass-Vitus Aba |
Szakács Ágnes |
XVI. Regionális és határon túli szavalóverseny/ Érd/ Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. |
2022-01-22 |
Anyanyelv/ Versmondás |
International |
V. |
Dicséret |
Albert Abigél |
Szakács Ágnes |
Raze de soare pline de culoare, Editia 4./Gyulafehérvár |
2022-02-28 |
Művészet-rajz |
Regional |
IV. |
|
Mikes Miklós Benedek |
Szakács Ágnes |
Raze de soare pline de culoare, Editia 4./Gyulafehérvár |
2022-02-28 |
Művészet-rajz |
Regional |
II. |
|
Kovács Kata |
Szakács Ágnes |
Raze de soare pline de culoare, Editia 4./Gyulafehérvár |
2022-02-28 |
Művészet-rajz |
Regional |
III. |
|
Koncz Gyopárka |
Szakács Ágnes |
Raze de soare pline de culoare, Editia 4./Gyulafehérvár |
2022-01-28 |
Művészet-rajz |
Regional |
I. |
|
Holló Vivien |
Szakács Ágnes |
7. Vadon Megyei Rajzverseny |
2022-05-20 |
Művészet-rajz |
County level |
I. |
|
Kovács Kata |
Szakács Ágnes |
Mese, mese, meskete |
2022-09-30 |
Művészet-rajz |
County level |
III. |
|
András- Nagy Patrícia |
Szakács Ágnes |
Bolyai matematika csapatverseny |
2022-10-14 |
matematika |
County level |
I. |
|
Matekhörcsik |
Szakács Ágnes |
Bolyai matematika csapatverseny |
2022-10-14 |
matematika |
County level |
III. |
|
Matematikusok |
Szakács Ágnes |
Regemondó verseny |
2023-02-17 |
Anyanyelv/ Versmondás |
County level |
I. |
|
Bujdosó Lázár |
Szakács Ágnes |
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2023-02-10 |
matematika |
County level |
IV. |
|
Mikes Miklós Benedek |
Szakács Ágnes |
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2023-02-10 |
matematika |
County level |
VI. |
|
Olosz Panna |
Szakács Ágnes |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
matematika |
County level |
III. |
|
Mikes Miklós Benedek |
Szakács Ágnes |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
matematika |
County level |
I. |
|
Zrínyi- 4. osztályosok csapataa |
Szakács Ágnes |
Fürkész Nyelvhelyességi verseny |
2023-03-03 |
Anyanyelv |
County level |
V. |
|
Péter Andrea |
Szakács Ágnes |
A karnevál csodái |
2023-01-23 |
Művészet-rajz |
County level |
III. |
|
Holló Vivien |
Szakács Ágnes |
A karnevál csodái |
2023-01-23 |
Művészet-rajz |
County level |
IV. |
|
Olosz Panna |
Szakács Ágnes |
Megyei fizika olimpiász |
2011-01-15 |
fizika |
County level |
I. |
|
Gál Béni |
Szakács Mária |
Megyei fizika olimpiász |
2011-01-15 |
fizika |
County level |
IV. |
|
Kilyén Nándor-Alpár |
Szakács Mária |
Megyei fizika olimpiász |
2011-01-15 |
fizika |
County level |
I. |
|
Mester Ágnes |
Szakács Mária |
Vermes fizika verseny |
2011-04-09 |
fizika |
County level |
III. |
|
Gál Béni |
Szakács Mária |
Megyei fizika olimpiász |
2012-02-19 |
fizika |
County level |
|
Dicséret |
Nagy Gellért |
Szakács Mária |
Megyei fizika olimpiász |
2012-02-19 |
fizika |
County level |
|
Dicséret |
Harkó Csanád |
Szakács Mária |
Megyei fizika olimpiász |
2012-02-19 |
fizika |
County level |
|
Dicséret |
Bangyán Nóra |
Szakács Mária |
Megyei fizika olimpiász |
2012-02-19 |
fizika |
County level |
II. |
|
Csutak Balázs |
Szakács Mária |
Megyei fizika olimpiász |
2012-02-19 |
fizika |
County level |
III. |
|
Mester Attila |
Szakács Mária |
Megyei fizika olimpiász |
2012-02-19 |
fizika |
County level |
|
Dicséret |
Laczkó Hunor |
Szakács Mária |
Megyei fizika olimpiász |
2012-02-19 |
fizika |
County level |
I. |
|
Gál Béni |
Szakács Mária |
Megyei fizika olimpiász |
2012-04-08 |
fizika |
National |
II. |
|
Csutak Balázs |
Szakács Mária |
Megyei fizika olimpiász |
2012-04-08 |
fizika |
National |
|
Dicséret |
Mester Attila |
Szakács Mária |
Regionális és határon túli online versmondó verseny |
2022-01-15 |
anyanyelv |
International |
II. |
|
András Nagy Dorottya |
Szakács Zsuzsa |
Minunile carnavalului |
2023-02-24 |
rajz |
Regional |
I. |
|
Vancea Nóra |
Szakács Zsuzsa |
Minunile carnavalului |
2023-02-24 |
rajz |
Regional |
III. |
|
Demjén Eszter |
Szakács Zsuzsa |
Román nyelv és irodalom Tantárgyverseny |
2014-02-01 |
|
County level |
II. |
|
Bănică-Solymosi Írisz |
Szép Helga Dolma |
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny, megyei szakasz |
2016-02-22 |
Román nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Szabó Áron |
Szép Helga Dolma |
Román nyelvészet |
2015-12-09 |
Román nyelv |
County level |
II. |
|
Szabó Áron |
Szép Helga Dolma |
Lectura ca abilitate de viata |
2017-01-29 |
|
County level |
II. |
|
Szabó Áron |
Szép Helga Dolma |
Olimpiada de lingvistica |
2017-01-14 |
|
County level |
I. |
|
Szabó Áron |
Szép Helga Dolma |
Lumea ca teatru |
2017-11-10 |
Román nyelv |
Regional |
II. |
|
XI.A |
Szép Helga Dolma |
Román nyelvészet |
2020-01-20 |
Román nyelv |
County level |
I. |
|
Răduţă Cristian |
Szép Helga Dolma |
Korrupció ellenes kisfilm |
2019-12-10 |
Film |
County level |
I. |
|
Demeter Hunor |
Szép Helga Dolma |
Korrupcióellenes kisfilm |
2019-12-10 |
Film |
County level |
I. |
|
Szőke Szabina |
Szép Helga Dolma |
Korrupcióellenes kisfilm |
2020-12-10 |
Film |
County level |
I. |
|
Vörös Ábel-Etele |
Szép Helga Dolma |
Gúzsba kötve táncolni, fordítói verseny |
2020-12-13 |
Román nyelv |
County level |
IV. |
|
Farkas Krisztina-Diana |
Szép Helga Dolma |
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny, megyei szakasz |
2016-02-22 |
Román nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
|
Szép Helga Dolma |
Román nyelvészet |
2021-02-20 |
Román nyelv |
County level |
I. |
|
|
Szép Helga Dolma |
Olimpiada de lingvistică |
2021-02-10 |
Lb. romana |
County level |
I. |
|
Răduţă Cristian |
Szép Helga Dolma |
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2022-02-18 |
|
County level |
IV. |
|
Hosszú Izabella |
Szép Helga Dolma |
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2022-02-18 |
|
County level |
II. |
|
Zsigmond Márk András |
Szép Helga Dolma |
Román nyelvészet |
2022-02-20 |
|
National |
IV. |
|
Răduţă Cristian |
Szép Helga Dolma |
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2022-02-18 |
|
County level |
IV. |
|
Nagy Ágota |
Szép Helga Dolma |
Román nyelvészet |
2023-02-17 |
|
County level |
I. |
|
Răduţă Cristian |
Szép Helga Dolma |
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2023-03-20 |
|
County level |
I. |
|
NIȚĂ DAVID |
Szép Helga Dolma |
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2023-05-06 |
|
National |
II. |
|
NIȚĂ DAVID |
Szép Helga Dolma |
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2023-03-20 |
|
County level |
II. |
|
Timofte Cristian |
Szép Helga Dolma |
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2023-03-20 |
|
County level |
I. |
|
Andriescu-Kádár Edina |
Szép Helga Dolma |
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2023-03-20 |
|
County level |
|
|
Nagy Ágota |
Szép Helga Dolma |
Gúzsba kötve táncolni fordítòi verseny |
2023-03-10 |
|
National |
IV. |
|
Veress Noa-Alexia |
Szép Helga Dolma |
Gúzsba kötve táncolni fordítói verseny |
2023-03-18 |
|
National |
III. |
|
Veress Noa-Alexia |
Szép Helga Dolma |
|
2023-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Szép Helga Dolma |
|
2023-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Szép Helga Dolma |
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny |
2023-03-18 |
|
County level |
V. |
|
Molnos Adrienn |
Szép Helga Dolma |
25. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny |
2021-03-27 |
Magyar nyelv |
National |
IV. |
|
Krecht Hanna Regina |
Szőcs Borbála Anikó |
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő |
2022-05-14 |
Magyar nyelv |
National |
II. |
|
Múltidézők |
Szőcs Borbála Anikó |
26. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny |
2022-04-04 |
Magyar nyelv |
National |
V. |
|
Krecht Hanna Regina |
Szőcs Borbála Anikó |
26. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny |
2022-04-04 |
Magyar nyelv |
National |
|
Legjobb feladatlap |
Moroianu Ana |
Szőcs Borbála Anikó |
Implom József Helyesírási Verseny |
2022-01-15 |
Magyar nyelv |
County level |
II. |
|
Krecht Hanna Regina |
Szőcs Borbála Anikó |
Implom József Helyesírási Verseny |
2022-01-27 |
Magyar nyelv |
National |
I. |
|
Krecht Hanna Regina |
Szőcs Borbála Anikó |
27. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny |
2023-03-18 |
Magyar nyelv |
National |
III. |
|
Krecht Hanna Regina |
Szőcs Borbála Anikó |
Szép magyar beszéd |
2023-04-22 |
Magyar nyelv |
International |
|
az Anyanyelvápolók Szövetségének különdíja |
Krecht Hanna Regina |
Szőcs Borbála Anikó |
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő |
2023-05-12 |
Magyar nyelv |
National |
IV. |
Háromszék Független NapilapkKülöndíja |
Regélők |
Szőcs Borbála Anikó |
Implom József Helyesírási Verseny |
2023-02-03 |
Magyar nyelv |
National |
III. |
|
Krecht Hanna Regina |
Szőcs Borbála Anikó |
Tantárgyverseny |
2017-02-20 |
Földrajz |
County level |
II. |
|
Bartos Balázs-Bence |
Szőcs Emőke-Anna |
Tantárgyverseny |
2016-03-13 |
Földrajz |
County level |
I. |
|
Aczél Adrienn |
Szőcs Emőke-Anna |
Tantárgyverseny |
2016-03-06 |
Földrajz |
County level |
I. |
|
Bartos Balázs-Bence |
Szőcs Emőke-Anna |
Országos Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny |
2018-05-05 |
Földrajz |
National |
III. |
|
Bartos Balázs-Bence |
Szőcs Emőke-Anna |
Tantárgyverseny |
2018-03-23 |
Földrajz |
County level |
I. |
|
Bartos Balázs-Bence |
Szőcs Emőke-Anna |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-02-20 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Bálint Zsombor-András |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Bólyai Matematika Csapatverseny |
2017-10-13 |
matematika |
County level |
IX. |
|
"Not found" |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Călătorie în lumea basmelor |
2017-10-20 |
Meseírás |
County level |
|
Premiu special |
Coman Emilia Katalin |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Călătorie în lumea basmelor |
2017-10-20 |
Meseírás |
County level |
|
Premiu special |
Máté Bence |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Concurs Național de Matematică LuminaMath |
2017-11-25 |
matematika |
County level |
III. |
|
Kovács Kadosa |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Concurs Național de Matematică LuminaMath |
2017-11-25 |
matematika |
County level |
II. |
|
Szőcs Johanna Csilla |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Concurs Național de Matematică LuminaMath |
2017-11-25 |
matematika |
County level |
II. |
|
Váncsa Ákos |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Concurs Național de Matematică LuminaMath |
2017-11-25 |
matematika |
County level |
III. |
|
Tudorel Maya |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Pe aripile poveștilor |
2017-12-12 |
mesemondó |
County level |
|
Dicséret |
Pitlák Inez |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Pe aripile poveștilor |
2017-12-12 |
mesemondó |
County level |
II. |
|
Váncsa Ákos |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
matematika |
County level |
|
Dicséret |
Ferenczy Zoltán |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
matematika |
County level |
|
Dicséret |
Váncsa Ákos |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2018-02-17 |
matematika |
County level |
IV. |
|
Ferenczy Zoltán |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2018-02-17 |
matematika |
County level |
II. |
|
Váncsa Ákos |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2018-03-24 |
matematika |
National |
|
Erdélyi tv különdíj |
Váncsa Ákos |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny |
2018-02-24 |
anyanyelv |
County level |
II. |
|
Ferenczy Zoltán |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny |
2018-04-21 |
anyanyelv |
National |
|
Napsugár különdíj |
Ferenczy Zoltán |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Tradiții din tradiții- Obiceiuri ale familiei mele |
2017-12-01 |
Rajz |
County level |
I. |
|
Simon Anita Edina |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Concurs Național de Matematică LuminaMath |
2018-11-24 |
Matematika |
National |
II. |
|
Váncsa Ákos |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny |
2019-02-23 |
Anyanyelv |
County level |
IV. |
|
Ferenczy Zoltán |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2018-10-12 |
Matematika |
County level |
VII. |
|
"Not found" |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2018-10-12 |
Matematika |
County level |
X. |
|
|
Szőcs Katalin-Ágnes |
Sărbători de iarnă |
2019-01-01 |
Rajz |
County level |
II. |
|
Máté Bence |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Sărbători de iarnă |
2018-12-01 |
Rajz |
County level |
II. |
|
Ferenczy Zoltán |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Sărbători de iarnă |
2018-12-01 |
Rajz |
County level |
|
Dicséret |
Simon Anita Edina |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Sărbători de iarnă |
2018-12-01 |
Rajz |
County level |
|
Dicséret |
Csutak Krisztina |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Sărbători de iarnă |
2018-12-01 |
Rajz |
County level |
|
Dicséret |
Imreh Szabolcs |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Sărbători de iarnă |
2018-12-01 |
Rajz |
County level |
|
Dicséret |
Váncsa Ákos |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Sărbători de iarnă |
2018-12-01 |
Rajz |
County level |
|
Dicséret |
György Burián Boróka Léna |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Sărbători de iarnă |
2018-12-01 |
Rajz |
County level |
|
Dicséret |
Kovács Kadosa |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
Matematika |
County level |
VI. |
|
Ferenczy Zoltán |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2019-02-16 |
Matematika |
County level |
VIII. |
|
Váncsa Ákos |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny |
2019-02-23 |
Anyanyelv |
County level |
IX. |
|
Váncsa Ákos |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Kriza János Mesemondó Verseny |
2019-10-25 |
Anyanyelv/mesemondás |
County level |
II. |
|
DEMETER BALÁZS |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2018-03-24 |
matematika |
National |
|
Erdélyi tv különdíj |
|
Szőcs Katalin-Ágnes |
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului |
2022-02-14 |
Művészetek/Rajz |
County level |
|
dicséret |
KOCSIS ANASZTÁZIA |
Szőcs Katalin-Ágnes |
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului |
2022-02-14 |
Művészetek/Rajz |
County level |
|
dicséret |
KONCZ BLANKA |
Szőcs Katalin-Ágnes |
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului |
2022-02-14 |
Művészetek/Rajz |
County level |
|
dicséret |
TELEKI PANNA |
Szőcs Katalin-Ágnes |
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului |
2022-02-14 |
Művészetek/Rajz |
County level |
|
dicséret |
ROZEK GIULIA KARINA |
Szőcs Katalin-Ágnes |
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului |
2022-02-14 |
Művészetek/Rajz |
County level |
III. |
|
TÖRÖK DÁVID |
Szőcs Katalin-Ágnes |
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului |
2022-02-14 |
Művészetek/Rajz |
County level |
I. |
|
CIORNEI LAURA-CRISTINA |
Szőcs Katalin-Ágnes |
Földrajz tantárgyverseny |
2023-03-04 |
Földrajz |
County level |
VI. |
dícséret |
Tokos Csongor |
Timár Timea |
Földrajz tantárgyverseny |
2023-03-03 |
Földrajz |
County level |
VI. |
dícséret |
Tokos Csongor |
Timár Timea |
Földrajz tantárgyverseny |
2023-03-04 |
Földrajz |
County level |
IV. |
dícséret |
VIZI MÁTYÁS MÁTÉ |
Timár Timea |
ROMÁN NYELV ÉS IRODALOM TANTÁRGYVERSENY |
2012-01-01 |
ROMÁN NYELV ÉS IRODALOM |
County level |
IV. |
|
Babin Andrea |
Tódor Gyöngyvér |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2009-04-20 |
|
National |
IV. |
dicséret |
Boér Ilka |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2012-04-28 |
|
County level |
IV. |
dicséret |
Boér Ilka |
Tókos Ibolya Lujza |
Implom Józsej Helyesírási Verseny |
2016-03-01 |
Magyar |
International |
IV. |
|
Aczél Adrienn |
Tókos Ibolya Lujza |
Implom Józsej Helyesírási Verseny |
2017-01-14 |
Magyar helyesírás |
County level |
I. |
|
Man Rebeka |
Tókos Ibolya Lujza |
Implom Józsej Helyesírási Verseny |
2017-01-14 |
Magyar helyesírás |
County level |
III. |
|
Teleki Réka |
Tókos Ibolya Lujza |
Implom József Helyesírási Verseny |
2017-01-01 |
Magyar nyelvtan |
National |
I. |
|
Man Rebeka |
Tókos Ibolya Lujza |
Implom József Helyesírási Verseny |
2017-01-01 |
Magyar nyelvtan |
International |
II. |
|
Man Rebeka |
Tókos Ibolya Lujza |
Vidám Versek versmondó Vetélkedője |
2017-01-01 |
|
County level |
II. |
|
Bordás Adrienn |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2017-01-01 |
nagyar nyelv- és irodalom |
County level |
VI. |
dicséret |
Miklós Janka |
Tókos Ibolya Lujza |
Smonyi Zsgmond Helyesrási Verseny |
2017-01-01 |
Magyar nyelvtan |
County level |
III. |
|
Molnár Aporka |
Tókos Ibolya Lujza |
Smonyi Zsgmond Helyesrási Verseny, |
2017-01-01 |
Magyar nyelvtan |
County level |
III. |
|
Szonda Gergő |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2018-01-01 |
magyar |
County level |
II. |
|
Sztáncsuj Réka |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2018-01-01 |
magyar |
County level |
IV. |
|
Török Anna |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2018-01-01 |
magyar |
County level |
III. |
|
Szonda Gergő |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2018-01-01 |
magyar |
County level |
I. |
|
Kovács Petra |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2018-01-01 |
magyar |
County level |
IV. |
|
Balázs Hanna |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2018-01-01 |
magyar |
County level |
V. |
|
Tankó Karola |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, |
2018-02-28 |
magyar |
County level |
III. |
|
Baló Eszter |
Tókos Ibolya Lujza |
Implom Józsej Helyesírási Verseny, Megyei |
2018-01-20 |
magyar |
County level |
I. |
|
Man Rebeka |
Tókos Ibolya Lujza |
Implom Józsej Helyesírási Verseny, Megyei |
2018-01-20 |
magyar |
County level |
V. |
|
Teleki Réka |
Tókos Ibolya Lujza |
|
2018-01-20 |
magyar |
County level |
X. |
|
Incze Barbara |
Tókos Ibolya Lujza |
Implom Józsej Helyesírási Verseny, Megyei |
2018-02-03 |
|
National |
IX. |
|
Teleki Réka |
Tókos Ibolya Lujza |
Implom József helyesírási Verseny |
2018-01-01 |
|
International |
I. |
Implom-díj |
Teleki Réka |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2018-04-05 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
II. |
|
Kovács Petra |
Tókos Ibolya Lujza |
Vidám Versek Versmondó Verseny |
2018-04-26 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
|
Bordás Adrienn |
Tókos Ibolya Lujza |
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny |
2018-04-26 |
Magyar nyelv és irodalom |
International |
I. |
|
Kovács Petra |
Tókos Ibolya Lujza |
Vidám Versek Versmondó Verseny |
2018-04-26 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
II. |
|
Bordás Adrienn |
Tókos Ibolya Lujza |
Vidám Versek Versmondó Verseny |
2019-01-01 |
Maghiara |
National |
III. |
|
Kovács Máté |
Tókos Ibolya Lujza |
Vidám Versek Versmondó Verseny |
2018-04-26 |
Magyar nyelv és irodalom |
County level |
I. |
|
Kovács Máté |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2018-01-01 |
magyar |
County level |
IV. |
dicséret |
Aczél Adrienn |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2018-01-01 |
magyar |
County level |
|
Dicséret |
Némethy Gyopár |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2012-04-28 |
|
County level |
|
dicséret |
Aczél Adrienn |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2012-04-28 |
|
County level |
III. |
|
Kovács Petra |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2012-04-28 |
|
National |
I. |
|
Kovács Petra |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2012-04-28 |
|
International |
IV. |
dicséret |
Kovács Petra |
Tókos Ibolya Lujza |
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny |
2019-04-26 |
Magyar nyelv és irodalom |
International |
IV. |
dicséret |
Kovács Petra |
Tókos Ibolya Lujza |
Vidám Versek Versmondó Verseny |
2018-04-26 |
Magyar nyelv és irodalom |
National |
III. |
|
Kovács Máté |
Tókos Ibolya Lujza |
Smonyi Zsgmond Helyesrási Verseny |
2019-03-01 |
Magyar nyelvtan |
County level |
III. |
|
Tatár Ágota |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2019-04-20 |
magyar nyelv és irodalom |
National |
I. |
dicséret |
Kovács Petra |
Tókos Ibolya Lujza |
Implom Józsej Helyesírási Verseny |
2019-01-14 |
Magyar helyesírás |
County level |
I. |
|
Teleki Réka |
Tókos Ibolya Lujza |
Implom Józsej Helyesírási Verseny |
2019-01-14 |
Magyar helyesírás |
National |
III. |
|
Teleki Réka |
Tókos Ibolya Lujza |
Smonyi Zsgmond Helyesrási Verseny |
2017-01-01 |
Magyar nyelvtan |
County level |
III. |
|
Tatár Ágota |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2019-04-01 |
magyar |
County level |
|
Dicséret |
Tankó Karola |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2019-01-01 |
magyar |
County level |
|
Dicséret |
Némethy Gyopár |
Tókos Ibolya Lujza |
Kriza János Mesemondó Verseny |
2019-01-01 |
magyar |
County level |
II. |
|
Kovács Máté |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2018-01-01 |
magyar |
County level |
I. |
|
Sztáncsuj Réka |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2018-01-01 |
magyar |
National |
V. |
dicséret |
Sztáncsuj Réka |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2018-01-01 |
magyar |
County level |
I. |
|
Sztáncsuj Réka |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2012-04-28 |
|
County level |
I. |
dicséret |
Sztáncsuj Réka |
Tókos Ibolya Lujza |
Bölécs Diákok Országos Szintű Vetélkedő |
2019-01-01 |
|
County level |
I. |
|
LéptenNyomon |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2019-01-01 |
|
County level |
I. |
|
Sztáncsuj Réka |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny |
2019-01-01 |
|
National |
|
dicséret |
Sztáncsuj Réka |
Tókos Ibolya Lujza |
Implom József Helyesírási verseny |
2022-01-01 |
|
National |
IV. |
|
Oláh-Badi Anita |
Tókos Ibolya Lujza |
|
2022-05-14 |
|
National |
II. |
|
Múltidézők |
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2022-03-01 |
|
County level |
IV. |
|
Szabo Alexia |
Tókos Ibolya Lujza |
|
2022-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Tókos Ibolya Lujza |
implom József Helyesírási Verseny |
2022-01-01 |
|
County level |
V. |
|
Tatár Ágota |
Tókos Ibolya Lujza |
Bölcs Diákok |
2022-02-01 |
|
County level |
II. |
|
Emlékek őre |
Tókos Ibolya Lujza |
|
2022-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Tókos Ibolya Lujza |
Implom József Helyesírási Verseny |
2023-01-01 |
|
National |
V. |
|
KOVÁCS BOGLÁRKA |
Tókos Ibolya Lujza |
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny |
2023-03-01 |
|
National |
III. |
|
NAGY HAJNA-ZOLNA |
Tókos Ibolya Lujza |
Bölcs Diákok |
2023-05-01 |
|
National |
II. |
|
|
Tókos Ibolya Lujza |
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny |
2023-03-01 |
|
County level |
IV. |
|
Nemes Ákos |
Tókos Ibolya Lujza |
Implom József Helyesírási Verseny |
2023-01-01 |
|
County level |
III. |
|
Tatár Ágota |
Tókos Ibolya Lujza |
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő |
2023-05-01 |
|
National |
II. |
|
|
Tókos Ibolya Lujza |
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny |
2017-01-01 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Csenge |
Ugron Szabolcs |
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny |
2017-01-14 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Roth Apor |
Ugron Szabolcs |
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny |
2017-01-14 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Csutak Dávid |
Ugron Szabolcs |
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny |
2017-01-01 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Tök Dietrich Norbert |
Ugron Szabolcs |
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny |
2017-01-01 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Kiss Andrea-Tímea |
Ugron Szabolcs |
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny |
2017-02-24 |
Matematika |
National |
I. |
EMMV I. Díj |
Roth Apor |
Ugron Szabolcs |
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny |
2017-02-24 |
Matematika |
National |
II. |
EMMV I. Díj |
Miklós Csenge |
Ugron Szabolcs |
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny |
2017-02-24 |
Matematika |
National |
|
Minisztériumi Dícséret, EMMV III. Díj |
Csutak Dávid |
Ugron Szabolcs |
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny |
2017-02-24 |
Matematika |
National |
|
Mimisztériumi Dícséret, EMMV Dícséret |
Kiss Andrea-Tímea |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
2017-02-17 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Csenge |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
2017-02-17 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Roth Apor |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
2017-02-17 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Csutak Dávid |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
2017-02-17 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Kiss Andrea-Tímea |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
2017-02-17 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Tök Dietrich Norbert |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
2017-02-17 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Csősz Albert-Sándor |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
2017-02-17 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Fazkas István |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
2017-02-17 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Krecht Ábel |
Ugron Szabolcs |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2017-01-06 |
|
Regional |
II. |
|
"Not found" |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
2017-01-01 |
Matematika |
County level |
I. |
|
IX. A - Zrínyi |
Ugron Szabolcs |
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny |
2017-03-25 |
Matematika |
International |
|
Dícséret |
Csutak Dávid |
Ugron Szabolcs |
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny |
2017-03-25 |
Matematika |
International |
|
Dícséret |
Roth Apor |
Ugron Szabolcs |
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny |
2017-03-25 |
Matematika |
International |
|
Dícséret |
Miklós Csenge |
Ugron Szabolcs |
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny |
2017-03-25 |
Matematika |
International |
|
Dícséret |
Kiss Andrea-Tímea |
Ugron Szabolcs |
Olimpiada de Matematică OJM |
2017-03-18 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Roth Apor |
Ugron Szabolcs |
Olimpiada de Matematică OJM |
2017-03-18 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Miklós Csenge |
Ugron Szabolcs |
Olimpiada de Matematică OJM |
2017-03-18 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Csutak Dávid |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
2018-02-16 |
|
County level |
|
Dícséret |
Vizi Attila |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
2018-02-16 |
|
County level |
III. |
|
Răduţă Cristian |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei |
2018-02-16 |
|
County level |
|
Dícséret |
Balog Barnabás-Dezső |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei |
2018-02-16 |
|
County level |
|
Dícséret |
Gergely Abigél |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei |
2018-02-16 |
|
County level |
|
Dícséret |
Kotró-Kosztándi Gellért |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei |
2018-02-16 |
|
County level |
|
Dícséret |
Mátyás Csenge |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei |
2018-02-16 |
|
County level |
|
Dícséret |
Szeles Vivienn-Zsuzsánna |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
2018-02-16 |
|
County level |
|
Dícséret |
Pakucs-Damokos Tamás |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei |
2018-02-16 |
|
County level |
|
Dícséret |
Bodor Botond |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei |
2018-02-16 |
|
County level |
I. |
|
Roth Apor |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei |
2018-02-16 |
|
County level |
|
|
Miklós Csenge |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei |
2018-01-01 |
|
County level |
III. |
|
Csutak Dávid |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei |
2018-02-16 |
|
County level |
|
Dícséret |
Csősz Albert-Sándor |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei |
2018-02-16 |
|
County level |
|
Dícséret |
Kiss Andrea-Tímea |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei |
2018-02-16 |
|
County level |
|
Dícséret |
Tök Dietrich Norbert |
Ugron Szabolcs |
Olimpiada de Matematică, OJM |
2018-03-10 |
|
County level |
|
Dícséret |
Răduţă Cristian |
Ugron Szabolcs |
Olimpiada de Matematică, OJM |
2018-03-10 |
|
County level |
I. |
|
Roth Apor |
Ugron Szabolcs |
Olimpiada de Matematică, OJM |
2018-03-10 |
|
County level |
II. |
|
Miklós Csenge |
Ugron Szabolcs |
Olimpiada de Matematică, OJM |
2018-03-10 |
|
County level |
|
Dícséret |
Csutak Dávid |
Ugron Szabolcs |
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2018-01-20 |
|
County level |
II. |
|
Vizi Attila |
Ugron Szabolcs |
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2018-01-20 |
|
County level |
I. |
|
Miklós Csenge |
Ugron Szabolcs |
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2018-01-20 |
|
County level |
II. |
|
Roth Apor |
Ugron Szabolcs |
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2018-01-01 |
|
County level |
|
Dícséret |
Csutak Dávid |
Ugron Szabolcs |
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2018-02-01 |
|
National |
I. |
|
Roth Apor |
Ugron Szabolcs |
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2018-02-01 |
|
National |
II. |
|
Miklós Csenge |
Ugron Szabolcs |
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2018-02-20 |
|
National |
III. |
|
Csutak Dávid |
Ugron Szabolcs |
NMMV Nemzetközi magyar matematika verseny |
2018-03-16 |
|
International |
II. |
|
Miklós Csenge |
Ugron Szabolcs |
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny |
2018-03-16 |
|
International |
|
Dícséret |
Roth Apor |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
2018-02-16 |
|
County level |
I. |
|
X.A Zrínyi |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
2018-02-16 |
|
County level |
I. |
|
VII.o Zrínyi |
Ugron Szabolcs |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2018-10-18 |
|
Regional |
I. |
|
Nem mondom meg |
Ugron Szabolcs |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2018-10-18 |
|
County level |
II. |
|
1/2 X |
Ugron Szabolcs |
Olimpiada Națională de Matematică |
2019-03-16 |
Matematika |
County level |
I. |
|
|
Ugron Szabolcs |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2019-01-14 |
Matematika |
Regional |
II. |
|
"Not found" |
Ugron Szabolcs |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2019-02-23 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
"Not found" |
Ugron Szabolcs |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2019-01-26 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Csenge |
Ugron Szabolcs |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2019-01-26 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Roth Apor |
Ugron Szabolcs |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2019-01-26 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Csutak Dávid |
Ugron Szabolcs |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2019-01-26 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Kiss Andrea-Tímea |
Ugron Szabolcs |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2019-03-03 |
Matematika |
National |
I. |
|
Miklós Csenge |
Ugron Szabolcs |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2019-03-03 |
Matematika |
National |
II. |
|
Roth Apor |
Ugron Szabolcs |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2019-03-03 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Kiss Andrea-Tímea |
Ugron Szabolcs |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2019-03-03 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Csutak Dávid |
Ugron Szabolcs |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2019-04-26 |
Matematika |
International |
II. |
|
Roth Apor |
Ugron Szabolcs |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2019-04-26 |
Matematika |
International |
III. |
|
Miklós Csenge |
Ugron Szabolcs |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2019-04-26 |
Matematika |
International |
|
Dícséret |
Csutak Dávid |
Ugron Szabolcs |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2019-04-26 |
Matematika |
International |
|
Dícséret |
Kiss Andrea-Tímea |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Csenge |
Ugron Szabolcs |
Zínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Roth Apor |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
|
County level |
|
Dícséret |
Kiss Andrea-Tímea |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Holinka Orsolya-Kinga |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Csutak Dávid |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
Matematika |
County level |
|
Dícséret |
Kiss Andrea-Tímea |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-04-14 |
Matematika |
National |
VI. |
|
Miklós Csenge |
Ugron Szabolcs |
Országos Magyar Matematika Olimpia |
2019-01-26 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Vizi Attila |
Ugron Szabolcs |
Országos Magyar Matematikaverseny |
2019-02-20 |
Matematika |
National |
|
Dícséret |
Vizi Attila |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Vizi Attila |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Balog Barnabás-Dezső |
Ugron Szabolcs |
XXXI Erdélyi Magyar Matematikaveseny, IV Országos Magyar Matematikaolimpia (Olimpiada De Matematică |
2022-03-05 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Bartos Kriszta |
Ugron Szabolcs |
XXXI Erdélyi Magyar Matematikaveseny, IV Országos Magyar Matematikaolimpia (Olimpiada De Matematică |
2022-03-05 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Fazakas Gergő Nándor |
Ugron Szabolcs |
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) |
2022-04-16 |
Matematika |
National |
|
Különdíj (Mențiune de onoare) |
Miklós Janka |
Ugron Szabolcs |
Bolyai Matematika Csapatverseny Dél-Hunnia Körzet |
2022-01-19 |
Matematika |
Regional |
II. |
|
Varázsvizilovak |
Ugron Szabolcs |
Bolyai Matematika Csapatverseny Dél-Hunnia Körzet |
2022-02-26 |
Matematika |
National |
V. |
|
Varázsvizilovak |
Ugron Szabolcs |
XXXI Erdélyi Magyar Matematikaveseny, IV Országos Magyar Matematikaolimpia (Olimpiada De Matematică |
2022-03-05 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Miklós Janka |
Ugron Szabolcs |
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) |
2022-03-26 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Miklós Janka |
Ugron Szabolcs |
International Youth Math Challenge |
2022-12-21 |
Matematika |
International |
|
Silver honour |
Miklós Janka |
Ugron Szabolcs |
Bolyai Matematika Csapatverseny Dél-Hunnia Körzet |
2023-01-17 |
Matematika |
Regional |
IV. |
|
Varázsvizilovak |
Ugron Szabolcs |
Országos Magyar Matematikaolimpia |
2023-02-04 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Miklós Janka |
Ugron Szabolcs |
Országos Magyar Matematikaolimpia |
2023-02-21 |
Matematika |
National |
II. |
EMMV I. helyezés |
Miklós Janka |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Miklós Janka |
Ugron Szabolcs |
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) |
2023-03-11 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Miklós Janka |
Ugron Szabolcs |
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny |
2023-04-21 |
Matematika |
International |
II. |
|
Miklós Janka |
Ugron Szabolcs |
EGMO Európai Lány Matematika Diákolimpia(Magyarországi válogató) |
2023-01-01 |
Matematika |
National |
VII. |
|
Miklós Janka |
Ugron Szabolcs |
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) |
2023-04-12 |
Matematika |
National |
|
Bronz érem |
Miklós Janka |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
VII. |
Dícséret |
Bartos Kriszta |
Ugron Szabolcs |
Országos Magyar Matematikaolimpia |
2023-02-04 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Bartos Kriszta |
Ugron Szabolcs |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
IV. |
Dícséret |
Fazakas Gergő Nándor |
Ugron Szabolcs |
Országos Magyar Matematikaolimpia |
2023-02-04 |
Matematika |
County level |
V. |
Dícséret |
Fazakas Gergő Nándor |
Ugron Szabolcs |
tantárgyverseny |
2011-01-16 |
kémia |
County level |
|
dicséret |
Roșu Kriszta |
Ujfalvi Irma |
tantárgyverseny |
2011-01-16 |
kémia |
County level |
|
dicséret |
Popescu Andrea |
Ujfalvi Irma |
Laborkukac |
2011-01-28 |
kémia |
Regional |
III. |
|
Kis kutatók |
Ujfalvi Irma |
TIT Tanulmányi Tehetséggondozás |
2011-05-09 |
kemia |
County level |
III. |
|
Kiss László |
Ujfalvi Irma |
|
2012-01-27 |
Kemia |
National |
IV. |
dicséret |
Kis kutatók |
Ujfalvi Irma |
Hevesy , Irinyi kemia verseny |
2012-03-24 |
Kemia |
National |
IV. |
dicséret |
Damokos Kinga |
Ujfalvi Irma |
-Chimie prieteni sau dusmani -diakszimpozium |
2012-03-24 |
Kemia |
County level |
I. |
|
Kis kutatók |
Ujfalvi Irma |
Laborkukac |
2012-01-27 |
Kemia |
National |
IV. |
|
Kis kutatók |
Ujfalvi Irma |
A Chemia iskolája |
2013-12-12 |
Kémia |
County level |
II. |
|
Kis kutatók |
Ujfalvi Irma |
Hevesy Kémia verseny |
2014-01-17 |
Kémia |
County level |
III. |
|
Pető Ágnes |
Ujfalvi Irma |
Kémia Olimpia |
2014-02-22 |
Kémia |
County level |
II. |
|
Élthes Zsombor |
Ujfalvi Irma |
A kémia barát vagy ellenség? Tudományos Szimpózium |
2014-04-10 |
Kémia |
County level |
II. |
|
Kis kutatók |
Ujfalvi Irma |
Bolyai Orszagos Tantargy verseny |
2014-05-10 |
Kemia |
National |
IV. |
|
Élthes Zsombor |
Ujfalvi Irma |
IX. Kémia Diákszimpózium |
2015-04-10 |
Kémia |
International |
I. |
|
48-as vetélkedős csapat |
Ujfalvi Irma |
Bolyai Orszagos Tantárgy verseny |
2015-05-09 |
Kémia |
National |
III. |
|
Benkő Zoltán |
Ujfalvi Irma |
Bolyai Orszagos Tantárgyverseny |
2015-05-09 |
Kémia |
National |
VI. |
Dícséret |
Élthes Zsombor |
Ujfalvi Irma |
Bolyai Orszagos Tantárgyverseny |
2015-05-09 |
Kémia |
National |
II. |
|
Szabó Richárd |
Ujfalvi Irma |
Olimpiada de stiinte |
2015-05-23 |
Kémia |
County level |
IV. |
Dícséret |
Pető Ágnes |
Ujfalvi Irma |
Takács Csaba kémia verseny |
2015-05-26 |
Kémia |
National |
IV. |
Dícséret |
Benkő Zoltán |
Ujfalvi Irma |
Curie kémia tantárgyverseny |
2016-03-06 |
kémia |
County level |
I. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Ujfalvi Irma |
Curie kémia tantárgyverseny |
2016-03-16 |
kémia |
County level |
II. |
|
Gödri Ünige-Abigél |
Ujfalvi Irma |
Curie kémia tantárgyverseny |
2016-05-16 |
kémia |
County level |
I. |
|
Benkő Zoltán |
Ujfalvi Irma |
Curie kémia tantárgyverseny |
2016-03-16 |
kémia |
County level |
II. |
|
VII.osztályos matematika csapat |
Ujfalvi Irma |
Hevesy kémia tantárgyverseny |
2016-02-04 |
kémia |
County level |
II. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Ujfalvi Irma |
Irinyi kémia tantárgyverseny |
2016-02-04 |
kémia |
County level |
I. |
|
Benkő Zoltán |
Ujfalvi Irma |
Kémia tantárgyverseny |
2016-02-20 |
kémia |
County level |
IV. |
dícséret |
Szabó Richárd |
Ujfalvi Irma |
A Chemya iskolája |
2016-04-09 |
kémia |
County level |
II. |
|
Curie fiúk |
Ujfalvi Irma |
Tudományos Szimpózium |
2016-03-22 |
kémia |
County level |
III. |
|
Kozma Orsolya |
Ujfalvi Irma |
Tudományos Szimpózium |
2016-03-22 |
kémia |
County level |
|
|
Szilágyi Boglárka |
Ujfalvi Irma |
Tudományos Diákkörök 15. Erdélyi Konferenciája |
2016-11-07 |
Kémia |
National |
IV. |
Különdij |
Kisgyörgy Kriszta |
Ujfalvi Irma |
Tudományos Diákkörök 15. Erdélyi Konferenciája |
2016-11-07 |
Kémia |
National |
III. |
|
Szilágyi Boglárka |
Ujfalvi Irma |
Megyei kémia tantárgyverseny |
2017-03-04 |
Kémia |
County level |
III. |
|
Szabó Richárd |
Ujfalvi Irma |
VII. Laborkukac Diákvetélkedő |
2017-03-24 |
Kémia |
Regional |
III. |
|
Curie fiúk |
Ujfalvi Irma |
Curie Kémia Emlékverseny |
2017-03-30 |
Kémia |
County level |
I. |
|
Laczkó Csongor-Lóránd |
Ujfalvi Irma |
Curie Emlékverseny |
2017-03-30 |
Kémia |
County level |
I. |
|
Fekete Mátyás |
Ujfalvi Irma |
Curie Emlékverseny |
2017-03-30 |
KÉmia |
County level |
III. |
|
Szőke Szabina |
Ujfalvi Irma |
A Chemia iskoléja |
2017-11-08 |
Kémia |
County level |
III. |
|
Curie fiúk |
Ujfalvi Irma |
Megyei kémia tantárgyverseny |
2018-03-09 |
Kémia |
County level |
|
dícséret |
Bernád Mária-Aida |
Ujfalvi Irma |
TUDEK |
2018-04-15 |
Kémia |
County level |
I. |
|
Kisgyörgy Kriszta |
Ujfalvi Irma |
TUDEK |
2018-04-15 |
Kémia |
County level |
III. |
|
Szilágyi Boglárka |
Ujfalvi Irma |
Talpunk alatta föld |
2018-04-27 |
Kémia-Biológia-Földrajz-Angol |
County level |
|
Különdíj |
Curie lányok |
Ujfalvi Irma |
Irinyi János Kémia verseny |
2019-01-22 |
Kémia |
County level |
II. |
|
Csősz Albert-Sándor |
Ujfalvi Irma |
Az ember és a természet |
2019-03-20 |
Kémia-Biológia |
County level |
II. |
|
Bálint Gyopár |
Ujfalvi Irma |
Kémia tantárgy verseny |
2019-02-10 |
Kémia |
County level |
III. |
|
Csősz Albert-Sándor |
Ujfalvi Irma |
Laborkukac |
2019-03-22 |
Kémia-Biológia |
National |
I. |
|
|
Ujfalvi Irma |
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură |
2018-01-22 |
Művészetek |
National |
II. |
|
Péter Boglárka |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-03-22 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Bocsárdi Emma Katalin |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-03-22 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Dumitrescu Alexia Sofia |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-03-22 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Imre Botond |
Urbán Laura |
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură |
2018-01-22 |
Művészetek |
National |
I. |
|
Luka Sára |
Urbán Laura |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Bedő Gyopár Abigél |
Urbán Laura |
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară |
2017-11-18 |
Művészetek |
National |
II. |
|
Iurcsuc Eszter |
Urbán Laura |
„Călătorie în lumea basmelor”-concurs județean de creație plastică |
2017-11-02 |
Művészetek |
County level |
I. |
|
Iurcsuc Eszter |
Urbán Laura |
LuminaMath-concurs național de matematică |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
II. |
|
Imre Botond |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-03-22 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Bedő Gyopár Abigél |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-03-22 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Cseresznyés Harmat |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-03-22 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Péter Boglárka |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-03-22 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Jakab Eszter Abigél |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-03-22 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Kolcza Gyopár Zenkő |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-03-22 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Prokop Uzonka Orsolya |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2018-03-22 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Váncsa Krisztián |
Urbán Laura |
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură |
2018-01-22 |
Művészetek |
National |
III. |
|
Delne Kristóf |
Urbán Laura |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Iurcsuc Eszter |
Urbán Laura |
LuminaMath-concurs național de matematică |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
II. |
|
Bedő Gyopár Abigél |
Urbán Laura |
LuminaMath-concurs național de matematică |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
III. |
|
Iurcsuc Eszter |
Urbán Laura |
LuminaMath-concurs național de matematică |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Prokop Uzonka Orsolya |
Urbán Laura |
LuminaMath-concurs național de matematică |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Daczó-Füzi Loránt |
Urbán Laura |
LuminaMath-concurs național de matematică |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Péter Boglárka |
Urbán Laura |
LuminaMath-concurs național de matematică |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Cseresznyés Harmat |
Urbán Laura |
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară |
2017-11-18 |
Művészetek |
National |
II. |
|
Péter Boglárka |
Urbán Laura |
„Călătorie în lumea basmelor”-concurs județean de creație plastică |
2017-11-02 |
Művészetek |
County level |
II. |
|
Bedő Gyopár Abigél |
Urbán Laura |
Öttusa Bajnokság |
2019-03-29 |
Sport |
County level |
III. |
|
Villám Négyes |
Urbán Laura |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
Matematika |
County level |
X. |
|
Méder Szabolcs |
Urbán Laura |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
Matematika |
County level |
VIII. |
|
Cseresznyés Harmat |
Urbán Laura |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Péter Boglárka |
Urbán Laura |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2018-10-24 |
Matematika |
County level |
V. |
|
"Matekosok" |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2019-01-25 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Imre Botond |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2019-01-25 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Iurcsuc Eszter |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2019-01-25 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Bedő Gyopár Abigél |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2019-01-25 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Méder Szabolcs |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2019-01-25 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Dumitrescu Alexia Sofia |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2019-01-25 |
matematika |
County level |
IV. |
|
Demeter Soma |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2019-01-25 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Jakab Eszter Abigél |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2019-01-25 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Péter Boglárka |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 |
2019-03-22 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Imre Botond |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 |
2019-03-22 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Iurcsuc Eszter |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 |
2019-03-22 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Dumitrescu Alexia Sofia |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 |
2019-03-22 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Jakab Eszter Abigél |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 |
2019-03-22 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Péter Boglárka |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 |
2019-03-22 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Cseresznyés Harmat |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 |
2019-03-22 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Prokop Uzonka Orsolya |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 |
2019-03-22 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Delne Kristóf |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 |
2019-03-22 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Váncsa Krisztián |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 |
2019-03-22 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Daczó-Füzi Loránt |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 |
2019-03-22 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Kolcza Gyopár Zenkő |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ -2 |
2019-03-22 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Bocsárdi Emma Katalin |
Urbán Laura |
LuminaMath-concurs național de matematică |
2018-11-24 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Iurcsuc Eszter |
Urbán Laura |
LuminaMath-concurs național de matematică |
2018-11-24 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Delne Kristóf |
Urbán Laura |
LuminaMath-concurs național de matematică |
2018-11-24 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Méder Szabolcs |
Urbán Laura |
LuminaMath-concurs național de matematică |
2018-11-24 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Cseresznyés Harmat |
Urbán Laura |
LuminaMath-concurs național de matematică |
2018-11-24 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Péter Boglárka |
Urbán Laura |
LuminaMath-concurs național de matematică |
2018-11-24 |
Matematika |
National |
III. |
|
Imre Botond |
Urbán Laura |
LuminaMath-concurs național de matematică |
2018-11-24 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Daczó-Füzi Loránt |
Urbán Laura |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-03-06 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Zrínyi Ilona 3. osztályosok |
Urbán Laura |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Cseresznyés Harmat |
Urbán Laura |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Péter Boglárka |
Urbán Laura |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2020-02-21 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Bedő Gyopár Abigél |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2020-01-30 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Imre Botond |
Urbán Laura |
LuminaMath Matematikaverseny |
2019-11-16 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Iurcsuc Eszter |
Urbán Laura |
LuminaMath Matematikaverseny |
2019-11-16 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Imre Botond |
Urbán Laura |
LuminaMath Matematikaverseny |
2019-11-16 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Bedő Gyopár Abigél |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2020-01-30 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Cseresznyés Harmat |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2020-01-30 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Kolcza Gyopár Zenkő |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2020-01-30 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Jakab Eszter Abigél |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2020-01-30 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Daczó-Füzi Loránt |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2020-01-30 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Iurcsuc Eszter |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2020-01-30 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Dumitrescu Alexia Sofia |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2020-01-30 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Péter Boglárka |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2020-01-30 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Delne Kristóf |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2020-01-30 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Gergely Anna Petra |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2020-01-30 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Bedő Gyopár Abigél |
Urbán Laura |
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ |
2020-01-30 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Kiss Adrien |
Urbán Laura |
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație |
2022-05-23 |
Matematika |
National |
I. |
|
Bardoczi Petra |
Urbán Laura |
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație |
2022-05-23 |
Matematika |
National |
II. |
|
Fazakas Máté |
Urbán Laura |
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație |
2022-05-23 |
Matematika |
National |
II. |
|
Lukács Lóránd |
Urbán Laura |
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație |
2022-05-23 |
Matematika |
National |
I. |
|
Pál-Nemes Zalán |
Urbán Laura |
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație |
2022-05-23 |
Matematika |
National |
II. |
|
Toth-Takó Jázmin |
Urbán Laura |
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație |
2022-05-23 |
Matematika |
National |
I. |
|
Zsigmond Léna |
Urbán Laura |
VII. Vadon Megyei Rajzverseny |
2022-06-07 |
Rajz |
County level |
I. |
|
Páll Anita |
Urbán Laura |
Fantáziamadár -rajzverseny |
2022-05-10 |
Rajz |
County level |
III. |
|
Kővári Timea |
Urbán Laura |
Fantáziamadár -rajzverseny |
2022-05-10 |
Rajz |
County level |
I. |
|
Bardoczi Petra |
Urbán Laura |
Fantáziamadár -rajzverseny |
2022-05-10 |
Rajz |
County level |
III. |
|
Muntyán Gréta |
Urbán Laura |
Minunile Carnavalului |
2022-03-11 |
Rajz |
County level |
III. |
|
Kővári Timea |
Urbán Laura |
Mesélő Háromszék- Csillagszemű rajzpályázat |
2021-10-03 |
Rajz |
County level |
|
Különdíj |
Muntyán Gréta |
Urbán Laura |
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație |
2022-05-23 |
Matematika |
National |
I. |
|
Simon Gábor- Krisztián |
Urbán Laura |
Minunile Carnavalului |
2022-03-11 |
Rajz |
County level |
|
Dicséret |
Muntyán Gréta |
Urbán Laura |
Eroi de legendă |
2022-06-05 |
Rajz |
County level |
II. |
|
Toth-Takó Jázmin |
Urbán Laura |
Eroi de legendă |
2022-06-05 |
Rajz |
County level |
III. |
|
Muntyán Gréta |
Urbán Laura |
Eroi de legendă |
2022-06-05 |
Rajz |
County level |
|
Dicséret |
Bardoczi Petra |
Urbán Laura |
”Minunile carnavalului” |
2023-02-24 |
Vizuális művészetek |
County level |
|
Dicséret |
Zsigmond Léna |
Urbán Laura |
”Minunile carnavalului” |
2023-02-24 |
Vizuális művészetek |
County level |
II. |
|
Páll Anita |
Urbán Laura |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
|
Dicséret |
Bardoczi Petra |
Urbán Laura |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-04-21 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Pál-Nemes Zalán |
Urbán Laura |
LuminaMath |
2022-12-10 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Bardoczi Petra |
Urbán Laura |
LuminaMath |
2022-12-10 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Fazakas Máté |
Urbán Laura |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Pál-Nemes Zalán |
Urbán Laura |
Különös karnevál |
2023-02-01 |
Vizuális művészetek |
County level |
III. |
|
Kászoni Zsófia- Boglárka |
Urbán Laura |
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” |
2023-06-15 |
Matematika |
National |
I. |
|
Bardoczi Petra |
Urbán Laura |
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” |
2023-06-15 |
Matematika |
National |
I. |
|
Fazakas Máté |
Urbán Laura |
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” |
2023-06-15 |
Matematika |
National |
II. |
|
Gál Hanna |
Urbán Laura |
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” |
2023-06-15 |
Matematika |
National |
III. |
|
Höncz Krisztián- Dániel |
Urbán Laura |
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” |
2023-06-15 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Lukács Lóránd |
Urbán Laura |
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” |
2023-06-15 |
Matematika |
National |
I. |
|
Nagy Márton |
Urbán Laura |
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” |
2023-06-15 |
Matematika |
National |
II. |
|
Pál-Nemes Zalán |
Urbán Laura |
”Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație” |
2023-06-15 |
Matematika |
National |
III. |
|
Zsigmond Léna |
Urbán Laura |
”Verdele înseamnă viață” |
2023-05-05 |
Vizuális művészetek |
County level |
II. |
|
Zsigmond Léna |
Urbán Laura |
”Verdele înseamnă viață” |
2023-05-05 |
Vizuális művészetek |
County level |
|
Dicséret |
Gál Hanna |
Urbán Laura |
”Verdele înseamnă viață” |
2023-05-05 |
Vizuális művészetek |
County level |
|
Dicséret |
Muntyán Gréta |
Urbán Laura |
”Emoții de iarnă” |
2023-02-23 |
Vizuális művészetek |
International |
II. |
|
Kászoni Zsófia- Boglárka |
Urbán Laura |
”Emoții de iarnă” |
2023-02-23 |
Vizuális művészetek |
International |
I. |
|
Gál Hanna |
Urbán Laura |
”Emoții de iarnă” |
2023-02-23 |
Vizuális művészetek |
International |
III. |
|
Zsigmond Léna |
Urbán Laura |
”Emoții de iarnă” |
2023-02-23 |
Vizuális művészetek |
International |
|
Dicséret |
Páll Anita |
Urbán Laura |
Mesék szárnyán,XIII.országos mesevetélkedő |
2012-03-17 |
Magyar |
National |
II. |
|
Csodagyerekek |
Varga Mária |
Pontszerző Matematikaverseny-IV.országos döntő |
2012-03-24 |
Matematika |
National |
II. |
|
Miklós Csenge |
Varga Mária |
Pontszerző Matematikaverseny-IV.országos döntő |
2012-03-24 |
Matematika |
National |
I. |
|
Roth Apor |
Varga Mária |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2012-03-06 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Csenge |
Varga Mária |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2012-03-06 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Roth Apor |
Varga Mária |
fFürkész |
2013-04-19 |
Magyar |
National |
II. |
|
Ábrahám Enikő |
Varga Mária |
fFürkész |
2013-04-20 |
Magyar |
National |
II. |
|
Miklós Janka |
Varga Mária |
Fürkész |
2014-03-08 |
Magyar |
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Varga Mária |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2014-02-21 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Varga Mária |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2014-02-21 |
|
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Varga Mária |
Fürkész |
2014-03-08 |
|
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Varga Mária |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2014-04-12 |
|
National |
|
Határon kívüli 1.díj |
|
Varga Mária |
Bolyai matematika csapatverseny |
2014-10-23 |
matematika |
County level |
I. |
|
Bogarak |
Varga Mária |
Bolyai matematika csapatverseny |
2014-11-23 |
matematika |
National |
VI. |
|
Bogarak |
Varga Mária |
Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny |
2015-02-28 |
|
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Varga Mária |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2015-02-20 |
matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Varga Mária |
Pontszerző Matematikaverseny |
2015-03-22 |
matematika |
National |
II. |
|
Miklós Janka |
Varga Mária |
Pontszerző Matematikaverseny |
2015-03-22 |
matematika |
National |
|
dicséret |
Bartos Kriszta |
Varga Mária |
Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny |
2015-04-25 |
magyar |
National |
II. |
|
Miklós Janka |
Varga Mária |
Luminamath |
2014-11-22 |
matematika |
National |
III. |
|
Balázs Előd |
Varga Mária |
Luminamath |
2014-11-22 |
matematika |
National |
|
dicséret |
Schrek Timea |
Varga Mária |
Luminamath |
2014-11-22 |
matematika |
National |
|
dicséret |
Pap Loránd |
Varga Mária |
Luminamath |
2014-11-22 |
matematika |
National |
|
dicséret |
Kotró Nándor |
Varga Mária |
Kányádi Sándor szavalóverseny |
2015-03-26 |
|
County level |
III. |
|
Bordás Adrienn |
Varga Mária |
Bolyai matematika csapatverseny |
2014-10-24 |
matematika |
County level |
III. |
|
Ászok |
Varga Mária |
Bolyai matematika csapatverseny |
2014-10-24 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Hóvirág |
Varga Mária |
Bolyai matematika csapatverseny |
2014-10-24 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Matematikusok |
Varga Mária |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2015-02-20 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Bartos Kriszta |
Varga Mária |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2015-02-20 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Schrek Timea |
Varga Mária |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2015-02-20 |
matematika |
County level |
|
dicséret |
Balázs Előd |
Varga Mária |
Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny |
2015-03-08 |
magyar |
County level |
|
dicséret |
Balogh Adrienn |
Varga Mária |
Aranytoll |
2015-11-22 |
magyar |
National |
I. |
|
Dénes Pálma |
Varga Mária |
Aranytoll |
2015-10-16 |
magyar |
County level |
|
mențiune |
Balázs Előd |
Varga Mária |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2016-03-01 |
matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Varga Mária |
Zrínyi Ilona matematikaverseny |
2016-03-24 |
matematika |
National |
VIII. |
határon túli 1.hely |
Miklós Janka |
Varga Mária |
Pontszerző Matematikaverseny |
2016-02-20 |
matematika |
County level |
I. |
|
Miklós Janka |
Varga Mária |
Pontszerző Matematikaverseny |
2016-04-09 |
matematika |
National |
I. |
|
Miklós Janka |
Varga Mária |
Luminamath |
2015-12-05 |
matematika |
National |
|
mențiune |
Balázs Előd |
Varga Mária |
Luminamath |
2015-12-05 |
matematika |
National |
|
mențiune |
Kotró Nándor |
Varga Mária |
Luminamath |
2015-12-05 |
matematika |
National |
|
mențiune |
Pap Loránd |
Varga Mária |
Luminamath |
2015-12-05 |
matematika |
National |
II. |
|
Bartos Kriszta |
Varga Mária |
Luminamath |
2015-12-05 |
matematika |
National |
I. |
|
Aczél Adrienn |
Varga Mária |
KAV |
2016-04-08 |
magyar |
County level |
III. |
|
VUK |
Varga Mária |
Lumina Math |
2018-11-22 |
|
National |
II. |
|
|
Varga Mária |
Lumina Math |
2019-11-22 |
Matematika |
National |
II. |
|
Deák Zalán-Gyárfás |
Varga Mária |
Lumina Math |
2018-11-22 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Fülöp Zsigmond-Zsolt |
Varga Mária |
Lumina Math |
2019-01-25 |
Matematika |
National |
II. |
|
Deák Zalán-Gyárfás |
Varga Mária |
Lumina Math |
2019-01-25 |
matematika |
National |
III. |
|
Fülöp Zsigmond-Zsolt |
Varga Mária |
Bolyai matematika csapatverseny |
2019-10-11 |
matematika |
County level |
I. |
|
|
Varga Mária |
Tantárgyverseny |
2016-03-18 |
Angol |
County level |
|
Dicséret |
Szilágyi Abigél |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2015-02-22 |
Angol |
County level |
I. |
|
Bartha Veres Anna |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2014-03-01 |
Angol |
County level |
I. |
|
Bartha Veres Anna |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Molnár Aporka |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
Szilágyi Abigél |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Mocan Karola |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Gödri Szende-Andrea |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Damokos Kinga |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Kovács Hanna |
Varga Mónika |
megyei tantárgyverseny |
2018-03-03 |
Angol |
County level |
III. |
|
Cerchez Diana |
Varga Mónika |
megyei tantárgyverseny |
2018-03-03 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Kató Balázs |
Varga Mónika |
megyei tantárgyverseny |
2018-03-03 |
Angol |
County level |
|
dicseret |
Szilágyi Abigél |
Varga Mónika |
tantárgyverseny |
2018-03-03 |
Angol |
County level |
II. |
|
Kozsokár Hanna |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2018-03-03 |
Angol |
County level |
III. |
|
László Andrea Mónika |
Varga Mónika |
Speak Out Creative Writing |
2018-04-21 |
Angol |
County level |
I. |
|
Kovács Abigél |
Varga Mónika |
Speak Out Creative Writing |
2018-04-21 |
Angol |
County level |
II. |
|
Fazakas Gergő Nándor |
Varga Mónika |
Speak Out Creative Writing |
2018-04-21 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Krecht Beáta Kriszta |
Varga Mónika |
Speak Out Creative Writing |
2018-04-21 |
Angol |
County level |
II. |
|
Cerchez Diana |
Varga Mónika |
Speak Out Creative Writing |
2018-04-21 |
Angol |
County level |
III. |
|
Ferencz Eszter |
Varga Mónika |
Spark English Contest Junior Edition |
2018-05-18 |
Angol |
County level |
I. |
|
Pineapples |
Varga Mónika |
Spark English Contest Junior Edition |
2018-05-18 |
Angol |
County level |
III. |
|
Unicorns are real |
Varga Mónika |
Speak Out Creative Writing |
2018-05-28 |
angol |
National |
I. |
|
Kovács Abigél |
Varga Mónika |
2nd Spark Recitation Contest |
2018-10-19 |
Angol |
County level |
II. |
|
Seres Renáta |
Varga Mónika |
2nd Spark Recitation Contest |
2018-10-19 |
Angol |
County level |
III. |
|
Pakucs-Damokos Karolina |
Varga Mónika |
Speak Out Monologue |
2019-03-01 |
Angol |
County level |
III. |
|
Seres Renáta |
Varga Mónika |
Speak Out Monologue |
2019-03-01 |
Angol |
County level |
III. |
|
Dénes Pálma |
Varga Mónika |
Speak Out Monologue |
2019-03-01 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Balogh Adrienn |
Varga Mónika |
Speak Out Creative Writing |
2019-03-14 |
Angol |
County level |
III. |
|
Domokos Hunor-Tas |
Varga Mónika |
Speak Out Creative Writing |
2019-03-14 |
Angol |
County level |
III. |
|
Miklós Janka |
Varga Mónika |
Speak Out Creative Writing |
2019-03-14 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Szonda Gergő |
Varga Mónika |
Angol tantárgyverseny |
2019-03-09 |
Angol |
County level |
I. |
|
Szonda Gergő |
Varga Mónika |
Angol tantárgyverseny |
2019-03-09 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Kató Balázs |
Varga Mónika |
Angol tantárgyverseny |
2019-03-09 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Ferencz Vanessa Karola |
Varga Mónika |
Angol tantárgyverseny |
2019-03-09 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Mocan Karola |
Varga Mónika |
3rd Spark English Contest Senior Edition |
2019-04-12 |
angol |
County level |
II. |
|
Human Bulls |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2020-03-07 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Pakucs-Damokos Karolina |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2020-03-07 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Domokos Hunor-Tas |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2020-03-07 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Trucza Sára |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2020-03-07 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
Szonda Gergő |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2020-03-07 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Molnár Aporka |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2020-03-07 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Fazakas Dávid-Antal |
Varga Mónika |
Speak Out Creative Writing |
2020-03-29 |
Angol nyelv |
County level |
II. |
|
Szonda Gergő |
Varga Mónika |
Speak Out Creative Writing |
2020-03-29 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
Balogh Adrienn |
Varga Mónika |
Speak Out Creative Writing |
2020-03-29 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Domokos Hunor-Tas |
Varga Mónika |
Speak Out Creative Writing |
2020-03-29 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Trucza Sára |
Varga Mónika |
3rd Spark English Contest Junior Edition |
2020-03-06 |
Angol nyelv |
County level |
III. |
|
The Queens |
Varga Mónika |
Angol tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Kató Balázs |
Varga Mónika |
Angol tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Angol |
County level |
II. |
|
Bereczki Anna |
Varga Mónika |
Angol tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Pakucs-Damokos Karolina |
Varga Mónika |
Angol tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Angol |
County level |
I. |
|
Răduță Ana |
Varga Mónika |
Angol tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Angol |
County level |
II. |
|
Bartha Tas |
Varga Mónika |
Angol tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Angol |
County level |
II. |
|
Fazakas Dávid-Antal |
Varga Mónika |
Angol tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Nagy Boróka |
Varga Mónika |
Angol tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Kari Ákos |
Varga Mónika |
Angol tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Tudorel Maya |
Varga Mónika |
Angol tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Angol |
County level |
III. |
|
Máté Bence |
Varga Mónika |
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő |
2022-03-04 |
Angol |
National |
II. |
|
Szonda Gergő |
Varga Mónika |
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő |
2022-03-04 |
Angol |
National |
III. |
|
Bereczki Anna |
Varga Mónika |
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő |
2022-03-04 |
Angol |
National |
III. |
|
Orbán Klára |
Varga Mónika |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol |
International |
|
C2 |
Szonda Gergő |
Varga Mónika |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol |
International |
|
C2 |
Fazakas Dávid-Antal |
Varga Mónika |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol |
International |
|
C2 |
Kató Balázs |
Varga Mónika |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol |
International |
|
C1 |
Joó Zsolt-Kristóf |
Varga Mónika |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol |
International |
|
C1 |
Demény Ágnes |
Varga Mónika |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol |
International |
|
C1 |
Horváth Ákos |
Varga Mónika |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol |
International |
|
C1 |
Molnár Aporka |
Varga Mónika |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol |
International |
|
C1 |
Fazakas Johanna |
Varga Mónika |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol |
International |
|
C1 |
Ferencz Vanessa Karola |
Varga Mónika |
Cambridge English First |
2022-03-26 |
Angol |
International |
|
B2 |
Virág Anna |
Varga Mónika |
Cambridge English First |
2022-03-26 |
Angol |
International |
|
B2 |
Ráduly István-Hunor |
Varga Mónika |
Cambridge English First |
2022-03-26 |
Angol |
International |
|
B2 |
Szőcs Gellért Zsolt |
Varga Mónika |
Cambridge English First |
2022-03-26 |
Angol |
International |
|
B2 |
Dumitru Izabella |
Varga Mónika |
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő |
2022-03-04 |
Angol |
National |
III. |
|
Seres Renáta |
Varga Mónika |
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő |
2022-03-04 |
Angol |
National |
III. |
|
Horvát Kriszta |
Varga Mónika |
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő |
2022-03-04 |
Angol |
National |
I. |
|
Welbanks Anna-Heather |
Varga Mónika |
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő |
2022-03-04 |
Angol |
National |
I. |
|
Nagy Gergő-Bence |
Varga Mónika |
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő |
2022-03-04 |
Angol |
National |
I. |
|
Tót Gergő Krisztián |
Varga Mónika |
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő |
2022-03-04 |
Angol |
National |
I. |
|
Bartha Tas |
Varga Mónika |
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő |
2022-03-04 |
Angol |
National |
I. |
|
Bagoly Kata |
Varga Mónika |
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő |
2022-03-04 |
Angol |
National |
I. |
|
Tudorel Maya |
Varga Mónika |
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő |
2022-03-04 |
Angol |
National |
II. |
|
Szakács Eszter |
Varga Mónika |
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő |
2022-03-04 |
Angol |
National |
II. |
|
Balázs Gergő |
Varga Mónika |
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő |
2022-03-04 |
Angol |
National |
II. |
|
Nagy Réka-Anna |
Varga Mónika |
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő |
2022-03-04 |
Angol |
National |
III. |
|
Fésüs Éva-Szidónia |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Bartha Tas |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
III. |
|
Tudorel Maya |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Máté Bence |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Bagoly Kata |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
II. |
|
Szonda Regő |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
III. |
|
Seres Renáta |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Răduță Ana |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Nagy Boróka |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
I. |
|
Kozsokár Gergő |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
III. |
|
Răduţă Cristian |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
III. |
|
Vizi Attila |
Varga Mónika |
Tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Tóth Orsolya |
Varga Mónika |
Speak Out Creative Writing |
2023-03-03 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Máté Bence |
Varga Mónika |
Speak Out Creative Writing |
2023-03-03 |
Angol |
County level |
I. |
|
Nagy Boróka |
Varga Mónika |
Speak Out Creative Writing |
2023-03-03 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Kari Ákos |
Varga Mónika |
Speak Out Monologue |
2023-03-25 |
Angol |
County level |
|
dicséret |
Bagoly Kata |
Varga Mónika |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
II. |
|
Bartha Tas |
Varga Mónika |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
III. |
|
Máté Bence |
Varga Mónika |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
II. |
|
Gödri Biborka |
Varga Mónika |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-17 |
Angol |
National |
I. |
|
Tót Gergő Krisztián |
Varga Mónika |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
I. |
|
Nagy Gergő-Bence |
Varga Mónika |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
II. |
|
Seres Renáta |
Varga Mónika |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-17 |
Angol |
National |
II. |
|
Horvát Kriszta |
Varga Mónika |
International Kangaroo Linguistic Contest |
2022-11-18 |
Angol |
National |
II. |
|
Welbanks Anna-Heather |
Varga Mónika |
Spark English Contest 11th grade |
2023-03-30 |
Angol |
County level |
I. |
|
Three Sunflowers in the Afterglow |
Varga Mónika |
Spark English Contest 11th grade |
2023-03-30 |
Angol |
County level |
II. |
|
Lemon Tree |
Varga Mónika |
Spark English Contest 11th grade |
2023-03-30 |
Angol |
County level |
II. |
|
Lemon Tree |
Varga Mónika |
LuminaMath-matematikaverseny |
2014-11-22 |
Matematika |
County level |
III. |
|
Fazakas Gergő Nándor |
Váta Lívia |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2015-03-31 |
anyanyelv |
County level |
III. |
|
Vén-Vinceffy Máté |
Váta Lívia |
Lumina Math |
2014-11-22 |
matematika |
National |
|
Dicséret |
Márton Eszter |
Váta Lívia |
Lumina Math |
2014-11-22 |
matematika |
National |
|
Dicséret |
Molnár Bulcsú |
Váta Lívia |
Lumina Math |
2014-11-22 |
matematika |
National |
|
Dicséret |
Tatár Ágota |
Váta Lívia |
Lumina Math |
2014-11-22 |
matematika |
National |
III. |
|
Fazakas Gergő Nándor |
Váta Lívia |
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny |
2015-02-28 |
anyanyelv |
County level |
|
Dicséret |
Pénzes Botond Mátyás |
Váta Lívia |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-03-12 |
matematika |
County level |
VI. |
|
Márton Eszter |
Váta Lívia |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-03-12 |
matematika |
County level |
|
Dicséret |
Fazakas Gergő Nándor |
Váta Lívia |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-03-12 |
matematika |
County level |
|
Dicséret |
Pénzes Botond Mátyás |
Váta Lívia |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-03-12 |
matematika |
County level |
|
Dicséret |
Tatár Ágota |
Váta Lívia |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-03-12 |
|
County level |
|
Dicséret |
Trucza Sára |
Váta Lívia |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-03-12 |
matematika |
County level |
|
Dicséret |
Aczél Adrienn |
Váta Lívia |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2015-03-12 |
m |
County level |
|
Dicséret |
Krecht Beáta Kriszta |
Váta Lívia |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2014-10-24 |
matematika |
County level |
II. |
|
CSIPET-CSAPAT |
Váta Lívia |
Lumina Math Matematikaverseny |
2018-11-24 |
|
National |
II. |
|
Albert Réka |
Váta Lívia |
Lumina Math Matematikaverseny |
2018-11-24 |
|
National |
III. |
|
Bagoly Dorka |
Váta Lívia |
Lumina Math Matematikaverseny |
2018-11-24 |
|
National |
III. |
|
Daragus Csanád-Dávid |
Váta Lívia |
Lumina Math Matematikaverseny |
2018-11-24 |
|
National |
III. |
|
Papp Zalán-Magor |
Váta Lívia |
Lumina Math Matematikaverseny |
2018-11-24 |
|
National |
|
Dicséret |
Porzsolt Zalán |
Váta Lívia |
Lumina Math Matematikaverseny |
2018-11-24 |
|
National |
|
Dicséret |
Elekes Eszter |
Váta Lívia |
Lumina Math Matematikaverseny |
2018-11-24 |
|
National |
|
Dicséret |
Albert Ábel |
Váta Lívia |
Lumina Math Matematikaverseny |
2018-11-24 |
|
National |
|
Dicséret |
Bajcsi Orsolya |
Váta Lívia |
Lumina Math Matematikaverseny |
2018-11-24 |
|
National |
|
Dicséret |
Nagy Adrienn |
Váta Lívia |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
|
County level |
II. |
|
Porzsolt Zalán |
Váta Lívia |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2019-02-15 |
|
County level |
IV. |
|
Daragus Csanád-Dávid |
Váta Lívia |
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny |
2019-02-23 |
|
County level |
|
Dicséret |
Daragus Csanád-Dávid |
Váta Lívia |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2019-02-28 |
|
County level |
I. |
|
Bajcsi Orsolya |
Váta Lívia |
ONSS- CROS |
2013-10-20 |
ATLETIKA |
County level |
I. |
|
Téglás Heléna |
Veres Enikő-Eszter |
megyei atletika |
2013-10-01 |
atletika , 600m |
County level |
I. |
|
Téglás Heléna |
Veres Enikő-Eszter |
megyei atletika |
2013-10-01 |
atletika, 60m |
County level |
I. |
|
Téglás Heléna |
Veres Enikő-Eszter |
Kispalyas fotbal |
2014-04-12 |
fotbal |
County level |
I. |
|
Labdarúgó leánycsapat (I.-IV.) |
Veres Enikő-Eszter |
Kispalyas fotbal |
2014-04-12 |
fotbal |
County level |
II. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (I.-IV.) |
Veres Enikő-Eszter |
Fotbal |
2014-05-02 |
fotbal |
Regional |
II. |
|
Labdarúgó leánycsapat (I.-IV.) |
Veres Enikő-Eszter |
Megyei gimnasztika |
2014-04-01 |
gimnasztika |
County level |
I. |
|
Sorbán Dorottya |
Veres Enikő-Eszter |
Megyei gimnasztika |
2014-04-01 |
gimnasztika |
County level |
II. |
|
Molnár Bulcsú |
Veres Enikő-Eszter |
Megyei gimnasztika |
2014-04-01 |
gimnasztika |
County level |
I. |
|
Balogh Edvárd-Attila |
Veres Enikő-Eszter |
megyei gimnasztika |
2014-04-01 |
gimnasztika |
County level |
III. |
|
BENEDEK ERIK |
Veres Enikő-Eszter |
megyei gimnasztika |
2014-04-01 |
gimnasztika |
County level |
III. |
|
MOLNÁR ETELE |
Veres Enikő-Eszter |
megyei gimnasztika |
2014-04-01 |
gimnasztika |
County level |
II. |
|
Bangyán Bendegúz |
Veres Enikő-Eszter |
megyei gimnasztika |
2014-04-01 |
gimnasztika |
County level |
IV. |
|
Nikula Norbert-Attila |
Veres Enikő-Eszter |
kispalyas fotbal-lanyok |
2015-01-01 |
testneveles |
County level |
III. |
|
Labdarúgó leánycsapat (I.-IV.) |
Veres Enikő-Eszter |
kispalyas fotbal-fiuk |
2015-01-01 |
testneveles |
County level |
I. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (I.-IV.) |
Veres Enikő-Eszter |
megyei kosarlabda-fiuk |
2015-01-01 |
testneveles |
County level |
II. |
|
Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) |
Veres Enikő-Eszter |
gimnasztika |
2015-01-01 |
testneveles |
County level |
I. |
|
Sorbán Dorottya |
Veres Enikő-Eszter |
gimnasztika |
2015-01-01 |
testneveles |
County level |
II. |
|
BENEDEK ERIK |
Veres Enikő-Eszter |
gimnasztika |
2015-01-01 |
testneveles |
County level |
I. |
|
BENEDEK ERIK |
Veres Enikő-Eszter |
gimnasztika |
2015-01-01 |
testneveles |
County level |
I. |
|
Balogh Edvárd-Attila |
Veres Enikő-Eszter |
gimnasztika |
2015-01-01 |
testneveless |
County level |
III. |
|
MOLNÁR ETELE |
Veres Enikő-Eszter |
fotbal.fiuk |
2015-01-01 |
testneveles |
County level |
I. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (I.-IV.) |
Veres Enikő-Eszter |
Napsugár Öttusa, III.osztály |
2015-05-08 |
atlétika |
County level |
I. |
|
Tetratlon csapat |
Veres Enikő-Eszter |
ONSS- CROS |
2016-10-11 |
atletika |
County level |
II. |
|
Nemes Gréta |
Veres Enikő-Eszter |
ONSS- CROS |
2016-10-11 |
atletika |
County level |
IV. |
|
Sorbán Dorottya |
Veres Enikő-Eszter |
Atletika |
2016-10-25 |
atletika, 600 m |
County level |
I. |
|
Nemes Gréta |
Veres Enikő-Eszter |
Atletika |
2016-01-01 |
atletika, 50 m |
County level |
VI. |
|
Veress Kincső |
Veres Enikő-Eszter |
Kispalyas fotbal, lanyok |
2016-02-25 |
|
County level |
I. |
|
Labdarúgó leánycsapat (I.-IV.) |
Veres Enikő-Eszter |
Kispalyas labdarugas, lanyok |
2016-04-22 |
|
Regional |
II. |
|
Labdarúgó leánycsapat (I.-IV.) |
Veres Enikő-Eszter |
Gimnasztika |
2016-05-01 |
gimasztika |
County level |
I. |
|
Sorbán Dorottya |
Veres Enikő-Eszter |
Gimnasztika |
2016-05-01 |
gimnasztika |
County level |
I. |
|
Balogh Edvárd-Attila |
Veres Enikő-Eszter |
Gimnasztika |
2016-05-01 |
|
County level |
I. |
|
MOLNÁR ETELE |
Veres Enikő-Eszter |
Gimnasztika |
2016-05-01 |
|
County level |
IV. |
|
BENEDEK ERIK |
Veres Enikő-Eszter |
Gimnasztika |
2016-05-01 |
|
County level |
V. |
|
PILBÁTH KRISZTIÁN |
Veres Enikő-Eszter |
Gimnasztika |
2016-05-01 |
gimnasztika |
County level |
VI. |
|
Bangyán Bendegúz |
Veres Enikő-Eszter |
Napsugar Ottusa |
2016-05-10 |
atletika |
County level |
III. |
|
2(f+1.i) |
Veres Enikő-Eszter |
Napsugar Ottusa |
2016-06-11 |
|
County level |
V. |
|
2(f+1.i) |
Veres Enikő-Eszter |
Napsugar Ottusa |
2016-06-11 |
atletika |
National |
V. |
|
2(f+1.i) |
Veres Enikő-Eszter |
Atletika |
2016-10-22 |
600 meter |
County level |
I. |
|
Nemes Gréta |
Veres Enikő-Eszter |
Atletika |
2016-10-22 |
50 m |
County level |
I. |
|
Nemes Gréta |
Veres Enikő-Eszter |
Terepfutas |
2016-11-11 |
|
County level |
I. |
|
Nemes Gréta |
Veres Enikő-Eszter |
Terepfutas |
2016-11-11 |
|
County level |
V. |
|
Simon Johanna |
Veres Enikő-Eszter |
Labdarugas |
2017-03-18 |
|
County level |
I. |
|
Labdarúgó leánycsapat (I.-IV.) |
Veres Enikő-Eszter |
Labdarugas |
2017-03-19 |
|
County level |
II. |
|
Labdarúgó fiúcsapat (I.-IV.) |
Veres Enikő-Eszter |
Napsugar ottusa |
2017-05-05 |
testneveles |
County level |
I. |
|
|
Veres Enikő-Eszter |
Gimnasztika |
2017-05-06 |
|
County level |
III. |
|
BENEDEK ERIK |
Veres Enikő-Eszter |
Gimnasztika |
2017-05-06 |
testneveles |
County level |
II. |
|
MOLNÁR ETELE |
Veres Enikő-Eszter |
Kispalyas labdarugas |
2017-05-06 |
testneveles |
Regional |
III. |
|
Labdarúgó leánycsapat (I.-IV.) |
Veres Enikő-Eszter |
Napsuga Ottusa |
2017-06-10 |
atletika |
National |
V. |
|
|
Veres Enikő-Eszter |
Kispalyas fotbal, lanyok |
2018-03-01 |
labdarugas |
County level |
III. |
|
|
Veres Enikő-Eszter |
Kispalyas fotbal, fiuk |
2018-04-01 |
labdarugas |
County level |
II. |
|
|
Veres Enikő-Eszter |
Napsugár Öttusa |
2018-06-01 |
testneveles |
County level |
I. |
|
|
Veres Enikő-Eszter |
Mesemondó verseny |
2014-10-31 |
Magyar nyelv |
County level |
II. |
|
Kovács Máté |
Vinceffy Réka |
Kányádi Sándor Szavalóverseny |
2015-03-25 |
Magyar nyelv |
County level |
III. |
|
Bálint Hanga |
Vinceffy Réka |
Rajzverseny |
2015-12-04 |
|
County level |
I. |
|
Márk Sebestyén-Norbert |
Vinceffy Réka |
Rajzverseny |
2015-12-04 |
|
County level |
II. |
|
Fazakas Samu |
Vinceffy Réka |
Rajzverseny |
2015-12-04 |
|
County level |
|
Dicséret |
Jakab Hunor |
Vinceffy Réka |
Gyermekszínjátszó Találkozó |
2016-03-18 |
|
County level |
II. |
|
|
Vinceffy Réka |
Gyermekszínjátszó Találkozó |
2016-04-21 |
|
National |
|
Dicséret |
|
Vinceffy Réka |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-01-01 |
|
County level |
I. |
|
|
Vinceffy Réka |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2016-01-01 |
Matematika |
County level |
IV. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Vinceffy Réka |
Mesemondó verseny |
2017-10-20 |
Anyanyelv |
County level |
I. |
|
Kovács Máté |
Vinceffy Réka |
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2018-03-24 |
Matematika |
National |
III. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Vinceffy Réka |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Vinceffy Réka |
LuminaMath |
2017-02-25 |
Matematika |
County level |
II. |
|
Tatár Bence |
Vinceffy Réka |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-03-29 |
Matematika |
International |
|
dicséret |
Ráduly Roland-Márk |
Vinceffy Réka |
LuminaMath |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
I. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Vinceffy Réka |
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny |
2018-02-24 |
Anyanyelv |
County level |
|
dicséret |
Ráduly Roland-Márk |
Vinceffy Réka |
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2018-02-17 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Ráduly Roland-Márk |
Vinceffy Réka |
Kányádi Sándor Szavalóverseny |
2018-03-21 |
Anyanyelv |
County level |
II. |
|
Bálint Hanga |
Vinceffy Réka |
LuminaMath |
2017-02-11 |
Matematika |
National |
II. |
|
Tatár Bence |
Vinceffy Réka |
LuminaMath |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
III. |
|
Kovasch Kristóf |
Vinceffy Réka |
LuminaMath |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
|
Dicséret |
Fazakas Samu |
Vinceffy Réka |
Vidám Versek Versmondó Versenye |
2018-03-28 |
Anyanyelv |
County level |
III. |
|
Bálint Hanga |
Vinceffy Réka |
Vadon Rajzverseny |
2018-04-15 |
Rajz |
County level |
I. |
|
Szép Áron |
Vinceffy Réka |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
|
dicséret |
Bangyán Bendegúz |
Vinceffy Réka |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2018-02-16 |
Matematika |
County level |
|
dicséret |
Tatár Bence |
Vinceffy Réka |
Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny |
2017-11-11 |
Anyanyelv |
National |
I. |
|
Kovács Máté |
Vinceffy Réka |
Bolyai Matematika Csapatverseny |
2017-10-27 |
Matematika |
County level |
I. |
|
Vasmatek |
Vinceffy Réka |
LuminaMath |
2017-11-25 |
Matematika |
National |
II. |
|
Tatár Bence |
Vinceffy Réka |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
2023-02-17 |
Matematika |
County level |
V. |
|
Nagy Zonga Lili |
Vinceffy Réka |
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny |
2023-02-10 |
Matematika |
County level |
V. |
|
József Nóra |
Vinceffy Réka |
A karnevál csodái |
2023-01-23 |
Rajz |
County level |
II. |
|
József Nóra |
Vinceffy Réka |
Fürkész Nyelvhelyességi Verseny |
2023-03-03 |
Anyanyelv |
County level |
VI. |
|
Győri Maja |
Vinceffy Réka |
Versíró Pályázat Költészet Napja |
2023-02-01 |
Anyanyelv |
County level |
|
Szamos különdíj |
Győri Maja |
Vinceffy Réka |
Kenguru Matematikaverseny |
2022-12-16 |
|
County level |
II. |
|
Henning Ádám |
Vinceffy Réka |
Tantárgyverseny |
2014-03-01 |
Angol nyelv |
County level |
III. |
|
|
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2014-03-01 |
Angol nyelv |
County level |
III. |
|
Baka Tamás |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2014-03-01 |
Angol nyelv |
County level |
III. |
|
Fejér Ágnes |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Advanced English |
2014-03-08 |
Angol nyelv |
Special |
|
B minősítés |
Baka Tamás |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Advanced English |
2014-03-08 |
Angol nyelv |
Special |
|
C minősítés |
Dancs Réka |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Advanced English |
2014-03-08 |
Angol nyelv |
Special |
|
C minősítés |
Fűzi Tamás |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Advanced English |
2013-12-14 |
Angol nyelv |
Special |
|
A minősítés |
Kovács Gellért-Pál |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Advanced English |
2014-03-08 |
Angol nyelv |
Special |
|
B minősítés |
Kurta József |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Advanced English |
2013-12-14 |
Angol nyelv |
Special |
|
A minősítés |
Morar Ervin Gábor |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Advanced English |
2013-12-14 |
Angol nyelv |
Special |
|
B minősítés |
Popescu Andrea |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Advanced English |
2013-12-14 |
Angol nyelv |
Special |
|
A minősítés |
Pünkösti Zsolt |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Advanced English |
2013-06-08 |
Angol nyelv |
Special |
|
A minősítés |
Roșu Kriszta |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Advanced English |
2013-12-14 |
Angol nyelv |
Special |
|
C minősítés |
Szonda Gellért |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Advanced English |
2014-03-08 |
Angol nyelv |
Special |
|
A minősítés |
Török Etele |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2013-12-07 |
Angol nyelv |
Special |
|
A minősítés |
Boér Edwin Norbert |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2014-03-08 |
Angol nyelv |
Special |
|
A minősítés |
Farkas Boglárka |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2013-12-07 |
Angol nyelv |
Special |
|
B minősítés |
Fazakas-Enyed Orsolya |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2013-12-07 |
Angol nyelv |
Special |
|
B minősítés |
Ferencz Helén-Anna |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2014-03-09 |
Angol nyelv |
Special |
|
C minősítés |
Fodor Andor |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2014-03-08 |
Angol nyelv |
Special |
|
C minősítés |
Holinka Gyopár |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2014-03-08 |
Angol nyelv |
Special |
|
C minősítés |
Kovásch Orsolya |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2014-03-08 |
Angol nyelv |
Special |
|
C minősítés |
Kocsis Réka |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2013-12-07 |
Angol nyelv |
Special |
|
C minősítés |
Máthé Csongor |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2014-03-08 |
Angol nyelv |
Special |
|
C minősítés |
Milik Arnold |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2013-12-07 |
Angol nyelv |
Special |
|
B minősítés |
Sorbán Réka |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2014-03-08 |
Angol nyelv |
Special |
|
B minősítés |
Kiss László |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2014-03-08 |
Angol nyelv |
Special |
|
B minősítés |
Timaru Hanna |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2014-03-08 |
Angol nyelv |
Special |
|
C minősítés |
Sütő Zorán |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2013-12-07 |
Angol nyelv |
Special |
|
A minősítés |
Száfta Andrea |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2014-03-08 |
Angol nyelv |
Special |
|
B minősítés |
Török Melinda |
Vizsuly Tünde |
Jetset |
2013-12-08 |
Angol nyelv |
Special |
|
B2 |
Kovács Magor-István |
Vizsuly Tünde |
Shakespeare School Essay Competition |
2013-05-30 |
Angol nyelv |
National |
|
speciális díj |
Roșu Kriszta |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2015-02-23 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
Csurulya Árpád |
Vizsuly Tünde |
Tantárgyverseny |
2015-02-23 |
Angol nyelv |
County level |
III. |
|
Kondor Sándor-Botond |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2015-02-23 |
Angol nyelv |
County level |
|
dícséret |
Gergely Orsolya |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2016-03-18 |
|
County level |
II. |
|
Dénes Petra-Anita |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2016-03-18 |
|
County level |
I. |
|
Csurulya Árpád |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2016-03-18 |
|
County level |
|
Dicséret |
Kopacz Kinga Boróka |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2016-03-18 |
|
County level |
|
Dicséret |
Kopacz Kinga Boróka |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2016-03-18 |
|
County level |
|
Dicséret |
Kondor Sándor-Botond |
Vizsuly Tünde |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Száfta Anna-Antónia |
Vizsuly Tünde |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
Csurulya Árpád |
Vizsuly Tünde |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
Kondor Sándor-Botond |
Vizsuly Tünde |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Angol nyelv |
County level |
II. |
|
Orosz Anett |
Vizsuly Tünde |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Dénes Petra-Anita |
Vizsuly Tünde |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Angol nyelv |
County level |
III. |
|
Mózes Janka |
Vizsuly Tünde |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Angol nyelv |
County level |
II. |
|
Nyeste Miklós-Károly |
Vizsuly Tünde |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
Sebestyén Krisztina |
Vizsuly Tünde |
Tantárgyverseny |
2017-03-18 |
Angol nyelv |
County level |
II. |
|
Kozák Lóránd Richárd |
Vizsuly Tünde |
Speak-out |
2017-05-05 |
Angol nyelv |
County level |
II. |
|
Csurulya Árpád |
Vizsuly Tünde |
Speak-out |
2017-05-05 |
Angol nyelv |
County level |
II. |
|
Kopacz Kinga Boróka |
Vizsuly Tünde |
Speak-out |
2017-05-05 |
Angol nyelv |
County level |
II. |
|
Mózes Janka |
Vizsuly Tünde |
Speak-out |
2017-05-05 |
Angol nyelv |
County level |
III. |
|
Dénes Petra-Anita |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2017-04-25 |
Angol nyelv |
National |
|
dicséret |
Kondor Sándor-Botond |
Vizsuly Tünde |
Tanárgyverseny |
2018-03-03 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
Csurulya Árpád |
Vizsuly Tünde |
Tanárgyverseny |
2018-03-03 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
Nyeste Miklós-Károly |
Vizsuly Tünde |
Tanárgyverseny |
2018-03-03 |
Angol nyelv |
County level |
II. |
|
Mózes Janka |
Vizsuly Tünde |
Tanárgyverseny |
2018-03-03 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Sebestyén Krisztina |
Vizsuly Tünde |
Speak Out Creative Writing |
2018-04-19 |
Angol nyelv |
County level |
II. |
|
Vén-Vinceffy Anna |
Vizsuly Tünde |
Speak Out Creative Writing |
2018-04-19 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Mózes Janka |
Vizsuly Tünde |
1st English Language Drama Festival |
2017-11-29 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
TriVenture |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade A |
Tumó Szilárd-Zsolt |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade C |
Harkó Csanád |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade C |
Farkas Kárla Vénusz |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade B |
Gál Attila |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade B |
Máté Zsolt |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade C |
Scridon Teodor |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade A |
Jakabos Csenge-Apolka |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade C |
Stekbauer-Hanzi Réka |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade C |
Kasléder Beatrix |
Vizsuly Tünde |
First Certificate in English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade B |
Benedek Hanna |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Avanced English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade A |
Kozák Lóránd Richárd |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Avanced English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade A |
Nyeste Miklós-Károly |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Avanced English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade C |
Bangyán Nóra |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Avanced English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade A |
Lupu Iulia-Maria |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Avanced English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade B |
Mózes Janka |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Avanced English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade A |
Sebestyén Krisztina |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Avanced English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade C |
Vén-Vinceffy Anna |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Avanced English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade A |
Bănică-Solymosi Írisz |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Avanced English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade A |
Kovács Bence-Zsolt |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Avanced English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade A |
Szabó Richárd |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Avanced English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade C |
Kopacz Kinga Boróka |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Avanced English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade A |
Bakó Bence |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Avanced English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade B |
Bálint Hunor Ferenc |
Vizsuly Tünde |
Certificate in Avanced English |
2018-04-20 |
Angol nyelv |
International |
|
Grade A |
Csurulya Árpád |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2019-03-09 |
Angol nyelv |
County level |
III. |
|
Száfta Anna-Antónia |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2019-03-09 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
Cerchez Diana |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2019-03-09 |
Angol nyelv |
County level |
|
Dicséret |
Kisgyörgy Zoltán |
Vizsuly Tünde |
Speak Out kreativitás verseny monológ |
2019-03-03 |
Angol nyelv |
County level |
III. |
|
Laczkó Petra |
Vizsuly Tünde |
Speak Out Creative Writing |
2019-03-03 |
Angol nyelv |
County level |
|
Dicséret |
Ilyés Norbert István |
Vizsuly Tünde |
Speak Out Creative Writing |
2019-03-03 |
Angol nyelv |
County level |
II. |
|
Cerchez Diana |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2020-03-20 |
|
County level |
II. |
|
Szász Csaba Nándor |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2020-03-07 |
|
County level |
II. |
|
Cerchez Diana |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2020-03-07 |
|
County level |
III. |
|
Szász Gabriella |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2020-03-07 |
|
County level |
|
dicséret |
Balázs Márton |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2020-03-07 |
|
County level |
III. |
|
Szilágyi Abigél |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2020-03-07 |
|
County level |
|
dicseret |
Bakk Ábel |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2020-03-07 |
|
County level |
|
dicséret |
Burián Tamás |
Vizsuly Tünde |
Speak Out Creative writing |
2020-03-01 |
Angol nyelv |
County level |
III. |
|
Kotró-Kosztándi Anna |
Vizsuly Tünde |
Speak Out Creative writing |
2020-03-01 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
Bakk Ábel |
Vizsuly Tünde |
Speak Out Creative writing |
2020-03-01 |
Angol nyelv |
County level |
III. |
|
Szabó János |
Vizsuly Tünde |
Speak Out Creative writing |
2020-03-01 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
Cerchez Diana |
Vizsuly Tünde |
Speak Out Creative writing |
2020-03-01 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Kisgyörgy Zoltán |
Vizsuly Tünde |
Shakespeare School Essay Competition |
2020-04-20 |
Angol nyelv |
National |
|
a zsűri különdíja a kreativitásért |
Aczél Adrienn |
Vizsuly Tünde |
4th Spark English Contest, Seniors |
2021-03-26 |
Angol nyelv |
Special |
I. |
|
CanSat |
Vizsuly Tünde |
Shakespeare School Essay Competition |
2020-04-15 |
Angol nyelv |
National |
|
a zsűri különdíja a kreativitásért |
Cerchez Diana |
Vizsuly Tünde |
4th Spark English Contest, Seniors |
2021-03-26 |
Angol nyelv |
Special |
I. |
|
Balázs Márton |
Vizsuly Tünde |
4th Spark English Contest, Seniors |
2021-03-26 |
Angol nyelv |
Special |
I. |
|
Cerchez Diana |
Vizsuly Tünde |
4th Spark English Contest, Seniors |
2021-03-26 |
Angol nyelv |
Special |
I. |
|
Szász Gabriella |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2021-03-21 |
Angol nyelv |
International |
|
C2 |
Bakk Ábel |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2021-03-21 |
Angol nyelv |
International |
|
C1 |
Csorba Ede |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2021-03-21 |
Angol nyelv |
International |
|
C2 |
Burián Tamás |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2021-03-21 |
Angol nyelv |
International |
|
C2 |
Józsa Ábel-Attila |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2021-03-21 |
Angol nyelv |
International |
|
C1 |
Lupu David-Ioan |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2021-03-21 |
Angol nyelv |
International |
|
C2 |
Kisgyörgy Zoltán |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2021-03-21 |
Angol nyelv |
International |
|
C1 |
Koszta Andrea |
Vizsuly Tünde |
Salamon Eszter |
2021-03-21 |
Angol nyelv |
International |
|
C2 |
Salamon Eszter-Júlia |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2021-03-21 |
Angol nyelv |
International |
|
C1 |
Szabaday Roland |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2021-03-21 |
Angol nyelv |
International |
|
C2 |
Szilágyi Abigél |
Vizsuly Tünde |
Cambridge First Certificate |
2021-03-14 |
Angol nyelv |
International |
|
B2 |
Dulló Zalán-Márton |
Vizsuly Tünde |
Cambridge First Certificate |
2021-03-14 |
Angol nyelv |
International |
|
B2 |
Laczkó Petra |
Vizsuly Tünde |
Cambridge First Certificate |
2021-03-14 |
|
International |
|
B2 |
Tunyogi Kata |
Vizsuly Tünde |
Cambridge First Certificate |
2021-03-14 |
Angol nyelv |
International |
|
B2 |
Veress Karolina |
Vizsuly Tünde |
Angol tanárgyverseny |
2022-03-12 |
Angol nyelv |
County level |
II. |
|
Török Anna |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Angol nyelv |
County level |
III. |
|
Dezső Szilárd |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Angol nyelv |
County level |
III. |
|
Mátyás Attila |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Szente Tímea Eszter |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Angol nyelv |
County level |
II. |
|
Szász Csaba Nándor |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Gergely Zsolt |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
Cerchez Diana |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
C2 |
Cerchez Diana |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
C1 |
Boros Kriszta |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
C1 |
Ilyés Norbert István |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
C2 |
Gergely Zsolt |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
C1 |
Imreh István |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
C1 |
Kristály Bora |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
County level |
|
C1 |
Balázs Márton |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
C1 |
Némethi Panna |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
C1 |
Kovács Álmos |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
C1 |
Demeter Gergő |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
C2 |
Szász Csaba Nándor |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
C1 |
Szász Gabriella |
Vizsuly Tünde |
Cambridge Advanced English |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
C1 |
Váncsa Gergő |
Vizsuly Tünde |
Cambridge English First |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
B2 |
Bodi Erik |
Vizsuly Tünde |
Cambridge English First |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
B2 |
Gábor Eszter |
Vizsuly Tünde |
Cambridge English First |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
B2 |
Incze Zoltán |
Vizsuly Tünde |
Cambridge English First |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
B2 |
Kotró Előd |
Vizsuly Tünde |
Cambridge English First |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
B2 |
Nagy-Bagoly Tamas |
Vizsuly Tünde |
Cambridge English First |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
B2 |
Parajdi Tarján |
Vizsuly Tünde |
Cambridge English First |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
B2 |
Péter Csongor-Attila |
Vizsuly Tünde |
Cambridge English First |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
B2 |
Rápolti Erhard |
Vizsuly Tünde |
Cambridge English First |
2022-03-19 |
Angol nyelv |
International |
|
B2 |
Sándor László-Márk |
Vizsuly Tünde |
XV. Bolyai multidiszciplináris tantárgyverseny |
2022-05-14 |
Angol nyelv |
National |
IV. |
dicséret |
Szabó János |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Angol nyelv |
County level |
III. |
|
Váncsa Gergő |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Téglás Ede |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
Balogh Áron |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Zágoni Tamás |
Vizsuly Tünde |
Speak Out Monologue Section |
2023-03-11 |
Angol nyelv |
County level |
II. |
|
Téglás Kristóf-Benedek |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
Szente Tímea Eszter |
Vizsuly Tünde |
Angol tantárgyverseny |
2023-03-11 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
Török Anna |
Vizsuly Tünde |
Speak Out Monologue Section |
2023-03-11 |
Angol nyelv |
County level |
I. |
|
Kolumbán Nóra |
Vizsuly Tünde |
Speak Out Creative Writing Section |
2023-03-03 |
Angol nyelv |
County level |
|
dicséret |
KOVÁCS BOGLÁRKA |
Vizsuly Tünde |
Biológia tantárgyverseny |
2011-03-12 |
biológia |
County level |
I. |
|
Gáspár Katalin |
Zágoni Imola |
VIII. Pro Natura Tanszimpózium |
2014-02-15 |
Biológia |
County level |
I. |
|
Gyurgyalagfigyelők |
Zágoni Imola |
Olimpiada Națională Științe pentru Juniori |
2016-05-14 |
fizika, kémia, biológia |
County level |
III. |
|
Csutak Dávid |
Zágoni Imola |
PRO NATURA szimpozion |
2015-02-18 |
Természetvédelem/biológia |
Regional |
II. |
|
Gyurgyalagfigyelők |
Zágoni Imola |
Biológia Olimpiász Megyei Szakasz |
2015-03-07 |
biológia |
County level |
I. |
|
Krecht Ábel |
Zágoni Imola |
Biológia Olimpiász Megyei Szakasz |
2015-03-07 |
biológia |
County level |
IV. |
|
Damokos Dóra |
Zágoni Imola |
Biológia tantárgyverseny |
2015-03-07 |
biológia |
County level |
IV. |
|
Csia Katalin Noémi |
Zágoni Imola |
Sanitarii pricepuți |
2015-01-01 |
|
County level |
|
|
|
Zágoni Imola |
Sanitarii pricepuți |
2015-04-28 |
elsősegélynyújtás |
County level |
IV. |
|
Mentősokk |
Zágoni Imola |
Tanulj és szórakozz a Büdös-hegy Napján! |
2015-05-09 |
biológia |
County level |
I. |
|
Denevérek |
Zágoni Imola |
Olimpiada Științe pentru juniori |
2015-05-16 |
biológia |
County level |
III. |
|
Csutak Dávid |
Zágoni Imola |
Curie Környezetvédelmi Verseny |
2016-03-03 |
Környezetvédelem |
County level |
I. |
|
Curie fiúk |
Zágoni Imola |
Curie Környezetvédelmi Verseny |
2016-03-03 |
Környezetvédelem |
County level |
III. |
|
Curie lányok |
Zágoni Imola |
Olimpiada Națională Științe pentru Juniori |
2016-05-14 |
fizika, kémia, biológia |
County level |
IV. |
|
Szőke Szabina |
Zágoni Imola |
Sanitarii pricepuți |
2016-05-17 |
elsősegélynyújtás |
County level |
I. |
|
Mentősokk |
Zágoni Imola |
Megyei Egészségnevelés verseny |
2016-05-18 |
egészségnevelés |
County level |
III. |
|
Damokos Dóra |
Zágoni Imola |
Biológia tantárgyverseny |
2017-03-11 |
biológia |
County level |
III. |
|
Bernád Mária-Aida |
Zágoni Imola |
Biológia tantárgyverseny |
2017-03-11 |
biológia |
County level |
I. |
|
Csősz Albert-Sándor |
Zágoni Imola |
Young People in European Forests - Tineri în pădurile Europei - inclus în C.A.E.N. 2017, poz. 35 |
2017-03-20 |
|
County level |
II. |
|
Brickleberry |
Zágoni Imola |
Young People in European Forests - Tineri în pădurile Europei - inclus în C.A.E.N. 2017, poz. 35 |
2017-03-20 |
biológia - angol |
County level |
I. |
bekerültek a 15 csapatba, aki részt vehet az orszá |
Lynx |
Zágoni Imola |
Megyei Egészségnevelés Verseny |
2017-05-16 |
biológia/egészségnevelés |
County level |
I. |
|
Péter Brigitta |
Zágoni Imola |
Megyei Egészségnevelés Verseny |
2017-05-16 |
biológia/egészségnevelés |
County level |
IV. |
dicséret |
Bernád Mária-Aida |
Zágoni Imola |
Megyei Egészségnevelés Verseny |
2017-05-16 |
biológia/egészségnevelés |
County level |
IV. |
dicséret |
Krecht Ábel |
Zágoni Imola |
Olimpiada Națaională Științe pentru Juniori |
2017-05-20 |
fizika, biológia, kémia |
County level |
III. |
|
Szőke Szabina |
Zágoni Imola |
Biológia Olimpiász Megyei szakasz |
2020-03-07 |
Biológia |
County level |
I. |
|
Sütő Kriszta-Zsófia |
Zágoni Imola |
Biológia tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Biológia |
County level |
I. |
|
Pál Ágnes |
Zágoni Imola |
Biológia tantárgyverseny |
2022-03-12 |
Biológia |
County level |
II. |
|
Tatár Ágota |
Zágoni Imola |
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny |
2022-05-06 |
Biológia |
County level |
I. |
|
Pál Ágnes |
Zágoni Imola |
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny |
2022-05-06 |
Biológia |
County level |
II. |
|
Tatár Ágota |
Zágoni Imola |
Nyárádi Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny |
2022-05-14 |
Biológia |
National |
I. |
|
Pál Ágnes |
Zágoni Imola |
Gelei József országos biológia tantárgyverseny |
2022-05-28 |
Biológia |
National |
II. |
|
Pál Ágnes |
Zágoni Imola |
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny |
2023-03-23 |
Biológia |
County level |
II. |
|
Pál Ágnes |
Zágoni Imola |
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny |
2023-04-29 |
Biológia |
National |
III. |
|
Pál Ágnes |
Zágoni Imola |
Bolyai Farkas Országos Multidiszciplináris Tantárgyverseny - Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgy |
2023-05-06 |
Biológia |
National |
I. |
|
Pál Ágnes |
Zágoni Imola |
Bolyai Farkas Országos Multidiszciplináris Tantárgyverseny - Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgy |
2023-05-06 |
Biológia |
County level |
VI. |
Dicséret |
Jancsó Abigél |
Zágoni Imola |