Colegiul Național Székely Mikó

Rezultate



Rezultate obținute în anul școlar 2021-2022-es

Criteriul pentru listare: Ordine cronologică | Numele elevului | Numele profesorului | După catedră
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2022-06-16 Fizika Internațional V. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Ébrednek az erdő lakói 2022-06-07 Művészetek/Rajz Județean dicséret Kristály Sára Imre Zsuzsánna
VII. Vadon Megyei Rajzverseny 2022-06-07 Rajz Județean I. Páll Anita Urbán Laura
Nemes Tihamér online 5 fordulós programozási verseny 2022-06-05 Informatika Internațional IX. Răduţă Cristian Gáll Annamária
Eroi de legendă 2022-06-05 Művészetek/Rajz Județean II. Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
Eroi de legendă 2022-06-05 Rajz Județean II. Toth-Takó Jázmin Urbán Laura
Eroi de legendă 2022-06-05 Rajz Județean III. Muntyán Gréta Urbán Laura
Eroi de legendă 2022-06-05 Rajz Județean Dicséret Bardoczi Petra Urbán Laura
Gelei József 2022-05-28 biológia Național I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológia Tantárgyverseny 2022-05-28 biológia Național V. dicséret Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
Gelei József országos biológia tantárgyverseny 2022-05-28 Biológia Național II. Pál Ágnes Zágoni Imola
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika Național I. Albert Előd Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika Național I. Cazacu Máté Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matrmatika Național I. Fejér Nóra Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Național II. Gecse Boróka Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Național II. Grüman- Csiki Benett Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Național I. Kelemen Magor Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Național I. Opra Boróka Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Național II. Pakucs Csanád-Eduárd Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Național I. Para Lőrinc Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță 2022-05-23 matematika Național III. Tothpál Márk Gáll Éva
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Național I. Bardoczi Petra Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Național II. Fazakas Máté Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Național II. Lukács Lóránd Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Național I. Pál-Nemes Zalán Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Național II. Toth-Takó Jázmin Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Național I. Zsigmond Léna Urbán Laura
Concursul școlar național de Competență și Performanță în educație 2022-05-23 Matematika Național I. Simon Gábor- Krisztián Urbán Laura
Apáczai Csere János nemzetközi magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-05-21 Magyar nyelv és irodalom Internațional dicséret és három különdíj Fazakas Barbara Dr. Pénzes Ágnes
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2022-05-21 Magyar Interjudețean I. 6 különdíj Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2022-05-21 Magyar Internațional I. 6 különdíj Sánta Eszter Kedves Laura Rita
4th Spark English Contest 2022-05-20 Angol Județean I. CATastrophy Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2022-05-20 Angol Județean I. CATastrophy Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
4th Spark English Contest 2022-05-20 angol Județean III. Three Brains Nyeste Emőke
7. Vadon Megyei Rajzverseny 2022-05-20 Művészet-rajz Județean I. Kovács Kata Szakács Ágnes
Koch Antal Geológia Verseny 2022-05-15 geológia Special egyetemi felvételt nyert a BBTE-re Szőcs Gellért Zsolt Makfalvi Zsuzsa
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2022-05-15 Magyar nyelv Național IV. Napsugár díj Menőmanók Hatos Gabriella
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-05-14 Matematika Național Dícséret Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-05-14 matematika Național I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-05-14 matematika Național II. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
XV. Bolyai multidiszciplináris tantárgyverseny 2022-05-14 Angol nyelv Național IV. dicséret Szabó János Vizsuly Tünde
2022-05-14 Național II. Múltidézők Tókos Ibolya Lujza
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2022-05-14 Magyar nyelv Național II. Múltidézők Szőcs Borbála Anikó,
Tókos Ibolya Lujza
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-05-14 Matematika Național A legeredetibb megoldások- különdíj BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-05-14 földrajz Național I. egyetemi felvételt nyert a BBTE-re Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
G.E. Palade 2022-05-14 Biológia Județean III. Edler Anna Csia Kinga Emese
G.E. Palade 2022-05-14 Biológia Județean VI. dicséret Papp Zalán-Magor Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula 2022-05-14 Biológia Național I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula 2022-05-14 Biológia Național IV. dicséret Mátyás Emese Csia Kinga Emese,
Ferencz Orsolya
Nyárádi Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2022-05-14 Biológia Național I. Pál Ágnes Zágoni Imola
George Emil Palade 2022-05-14 Biológia Județean Dícséret Pulugor Dorka Ferencz Orsolya,
Csia Kinga Emese
George Emil Palade 2022-05-14 Biológia Județean II. továbbjutó az országos szakaszra SZENTES ÁGNES Ferencz Orsolya
Bolyai Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-05-14 Biológia Național Dícséret Mátyás Emese Ferencz Orsolya,
Csia Kinga Emese
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-05-14 Matematika Național Népújság különdíj Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
Kosár bajnokság 2022-05-13 kosárlabda Interjudețean III. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
“Bolyai Farkas” Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-05-13 Fizika Județean dicséret Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
Venczel József esszéverseny 2022-05-12 Szociológia Național I. Moroianu Ana Márkosi Márta
Venczel József esszéverseny 2022-05-12 Szociológia Național II. Bogyor Hajnal Márkosi Márta
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Județean II. Material Girls Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Județean IV. Taco Cats Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Județean V. HBM Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Județean VI. Gekkos Nyeste Emőke
5th Spark English Contest 2022-05-11 angol Județean II. Totally As Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Județean I. HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Județean I. 6o m. futás HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Județean I. 8oom. futás HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Județean II. távolugrás HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 kislabdahajítás Județean III. HOLLÓ ABIGÉL Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Județean II. Nikula Milán Márk Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Județean II. 8oom. futás Nikula Milán Márk Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Județean IV. 6o m. futás Nikula Milán Márk Kovács Tünde
Tetratlon_atlétika 2022-05-11 atlétika Județean III. kislabdahajítás Nikula Milán Márk Kovács Tünde
ONSS-atlétika 2022-05-10 Testnevelés Județean I. 5o m Bocz Balázs-Sándor László Boglárka
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Județean I. Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Județean I. 6o m. futás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Județean I. 8oom. futás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Județean I. távolugrás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Județean II. kislabdahajítás Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Județean III. súlylökés Bálint Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Județean IV. kislabdahajítás Siklódi Máté Endre Kovács Tünde
Pentatlon_ atlétika 2022-05-10 atlétika Județean IV. súlylökés Siklódi Máté Endre Kovács Tünde
Fantáziamadár 2022-05-10 rajz Județean II. Opra Boróka Gáll Éva
Fantáziamadár -rajzverseny 2022-05-10 Rajz Județean III. Kővári Timea Urbán Laura
Fantáziamadár -rajzverseny 2022-05-10 Rajz Județean I. Bardoczi Petra Urbán Laura
Fantáziamadár -rajzverseny 2022-05-10 Rajz Județean III. Muntyán Gréta Urbán Laura
Fantáziamadár 2022-05-10 Művészet/Rajz Interjudețean II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Fantáziamadár 2022-05-10 Művészet/Rajz Interjudețean II. Para Luca Lőrincz Enikő
Fantáziamadár 2022-05-10 Művészet/Rajz Interjudețean III. Maroti Magor-Örs Lőrincz Enikő
CANSAT 2022- ESA-ESERO miniszatellit verseny 2022-05-09 Fizika-robotika-űrkutatás Național III. Most Professional team CanSat Dr. Pető Mária
Labdarúgás, lányok-liceum 2022-05-06 Testnevelés-foci Interjudețean II. CanSat László Boglárka
ONSS-atlétika 2022-05-06 Testnevelés Județean II. 6oom BOÉR SZABOLCS László Boglárka
Gelei József 2022-05-06 Biológia Județean IV. dicséret Szász Krisztián Csia Kinga Emese
Gelei József Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Județean I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Gelei József Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Județean III. Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Județean I. Pál Ágnes Zágoni Imola
Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny 2022-05-06 Biológia Județean II. Tatár Ágota Zágoni Imola
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-04-29 Magyar Național II. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-04-29 FIZIKA Național I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Robotics Championship MINI Sumo 2022-04-29 Fizika-robotika Național VI. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Vermes Miklós fizika verseny 2022-04-29 Fizika Național V. Răduţă Cristian Albert Balázs
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-04-21 Matematika Național III. minisztériumi dícséret Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-04-21 Matematika Național III. minisztériumi dícséret Albert Réka Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-04-21 Matematika Național VI. minisztériumi dícséret Kovács Koppány Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Protestáns tantárgyverseny 2022-04-21 Református vallás Național V. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Magyar Matematika Olilmpia 2022-04-20 matematika Național II. ERCSE FERENC Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-04-20 matematika Național III. SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-04-20 matematika Național dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Nyárádi Erasmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2022-04-20 biológia Județean dicséret Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-04-16 Matematika Național mențiune de onoare Kristály Szilárd Deák Éva
Matematika tantárgyverseny 2022-04-16 matematika Național V. dicseret ERCSE FERENC Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) 2022-04-16 Matematika Național Különdíj (Mențiune de onoare) Miklós Janka Ugron Szabolcs
Nemes Tihamér programozási verseny 2022-04-15 Informatika Internațional 14. helyezés Răduţă Cristian Gáll Annamária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-04-13 FIZIKA Național dicséret Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Úrkutatási verseny 2022-04-13 FIZIKA-csillagászat Internațional II. Nagy Alpár Dr. Pető Mária
Székelyföldi Kincskeresők 2022-04-08 Magyar nyelv és irodalom, történelem, néprajz, hagyományőrzés, művészet Județean I. Mókusnégyes Jánó Enikő
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Județean Dicséret NIȚĂ DAVID Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Județean Dicséret DOSA CSILLA Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Județean Dicséret ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Județean Dicséret NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
XIV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2022-04-08 Közgazdaságtan Național IV. Dicséret A jó, a rossz és a csúf Gazdag Ildikó
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Județean I. Pál Nemes Hanga Imre Zsuzsánna
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Județean dicséret Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
XXI. Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Județean dicséret Molnár Lelle Ágota Imre Zsuzsánna
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2022-04-08 Matematika Județean IV. dicséret Szabó-Kádár Viola Hatos Gabriella
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2022-04-07 Magyar nyelv Județean II. Menőmanók Hatos Gabriella
Kézilabda, liceum-lányok 2022-04-06 Testnevelés-kézilabda Județean II. CanSat László Boglárka
Kézilabda, liceum-fiúk 2022-04-05 Testnevelés-kézilabda Județean I. CanSat László Boglárka
26. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2022-04-04 Magyar nyelv Național V. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
26. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2022-04-04 Magyar nyelv Național Legjobb feladatlap Moroianu Ana Szőcs Borbála Anikó
Kézilabda, gimnázium-lányok 2022-04-03 Testnevelés-kézilabda Județean II. CanSat László Boglárka
XI. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő 2022-03-31 földrajz Internațional A legjobb határon túli csapat Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2022-03-30 magyar nyelv és irodalom Județean Pénzes Bíborka Dobra Judit
Tudományos Ismeretterjesztő Társulat és a Természet Világa folyóirat - NKA által támogatott - XXXI. 2022-03-30 biológia Internațional díjazott Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika Județean Dícséret Daragus Csanád-Dávid Deák Éva
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika Județean I. Kristály Szilárd Deák Éva
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika Județean I. Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Matematika tantárgyverseny ( Olimpia ) 2022-03-26 Matematika Județean II. Máthé Szabolcs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 matematika Județean dicseret BARTOS BALÁZS ATTILA Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 Județean dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 Județean I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Matematika tantárgyverseny 2022-03-26 matematika Județean I. Tatár Bence Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny (Olimpiada Națională De Matematică) 2022-03-26 Matematika Județean II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Cambridge English First 2022-03-26 Angol Internațional B2 Virág Anna Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 Angol Internațional B2 Ráduly István-Hunor Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 Angol Internațional B2 Szőcs Gellért Zsolt Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 Angol Internațional B2 Dumitru Izabella Varga Mónika
Cambridge English First 2022-03-26 angol Internațional C1 Tunya Lénárd-Sándor Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Internațional B2 Kisgyörgy Hunor Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Internațional B2 Udvardi Kincső-Timea Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Internațional B2 Olosz Edina Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Internațional B2 Babós Anita Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Internațional B2 Geréd Artúr Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Internațional B2 Szén Tamás-Lajos Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Internațional B2 Bodor Bálint Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Internațional B2 Depner Edina Nyeste Emőke
Cambridge English First 2022-03-26 angol Internațional B2 Bodor Bence Nyeste Emőke
Labdarúgó leánycsapat(V.-VIII.) bajnokság 2022-03-26 labdarúgás Județean V. Kovács Tünde
Pénzmágnes- Kulcs a gyarapodáshoz 2022-03-26 Vállakozástan Interjudețean III. CanSat Dr. Pető Mária,
Márkosi Márta
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ Județean III. BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ Județean IV. SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
KÉPREGE 2022-03-25 RAJZ Județean II. ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-03-25 Județean továbbjutott az országos szakaszra Dobri Attila Makfalvi Zsuzsa
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-03-25 Județean továbbjutott az országos szakaszra Balogh Antónia Makfalvi Zsuzsa
Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2022-03-25 földrajz Județean továbbjutott az országos szakaszra Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Regemondó verseny 2022-03-25 Magyar Județean dicséret Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2022-03-25 Anyanyelv Județean II. Csorja Soma-Solt Lőrincz Enikő
Képrege - A csodaszarvas 2022-03-25 Művészet/Rajz Județean I. továbbjutó az országos szakaszra Gajai Petra Lőrincz Enikő
Képrege - A csodaszarvas 2022-03-25 Művészet/Rajz Județean II. Para Luca Lőrincz Enikő
Képrege verseny 2022-03-25 Művészetek - Rajz Județean III. Jakab Sándor Lóránd Hatos Gabriella
Képrege verseny 2022-03-25 Művészetek - Rajz Județean II. Kiss Henrietta Hatos Gabriella
Képrege verseny 2022-03-25 Művészetek - Rajz Județean IV. Cherciu Ivett Bernadett Hatos Gabriella
Kosárlabda bajnokság 2022-03-24 kosárlabda Județean II. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosárlabda bajnokság 2022-03-23 kosárlabda Județean I. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Labdarúgás , lányok-elemi 2022-03-21 Testnevelés-foci Județean I. CanSat László Boglárka
Labdarúgás, lányok-liceum 2022-03-20 Testnevelés-foci Județean I. CanSat László Boglárka
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Internațional C2 Szonda Gergő Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Internațional C2 Fazakas Dávid-Antal Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Internațional C2 Kató Balázs Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Internațional C1 Joó Zsolt-Kristóf Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Internațional C1 Demény Ágnes Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Internațional C1 Horváth Ákos Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Internațional C1 Molnár Aporka Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Internațional C1 Fazakas Johanna Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol Internațional C1 Ferencz Vanessa Karola Varga Mónika
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Internațional C2 Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Internațional C1 Boros Kriszta Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Internațional C1 Ilyés Norbert István Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Internațional C2 Gergely Zsolt Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Internațional C1 Imreh István Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Internațional C1 Kristály Bora Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Județean C1 Balázs Márton Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Internațional C1 Némethi Panna Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Internațional C1 Kovács Álmos Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Internațional C1 Demeter Gergő Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Internațional C2 Szász Csaba Nándor Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Internațional C1 Szász Gabriella Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2022-03-19 Angol nyelv Internațional C1 Váncsa Gergő Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Internațional B2 Bodi Erik Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Internațional B2 Gábor Eszter Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Internațional B2 Incze Zoltán Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Internațional B2 Kotró Előd Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Internațional B2 Nagy-Bagoly Tamas Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Internațional B2 Parajdi Tarján Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Internațional B2 Péter Csongor-Attila Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Internațional B2 Rápolti Erhard Vizsuly Tünde
Cambridge English First 2022-03-19 Angol nyelv Internațional B2 Sándor László-Márk Vizsuly Tünde
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-19 Román Județean II. Tudorel Maya Magyari Tünde-Aranka
Protestáns tantárgyverseny 2022-03-19 Református vallás Județean I. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns tantárgyverseny 2022-03-19 Református vallás Județean III. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Magyarság történet tantárgyverseny 2022-03-19 Magyarság történet Județean I. ERCSE FERENC Pénzes Lóránd István
Magyarság történet tantárgyverseny 2022-03-19 Magyarság történet Județean I. PÉNZES ÁBEL Pénzes Lóránd István
Történelem Megyei Tantárgyverseny 2022-03-19 Történelem Județean II. Gecse Klaudia Pénzes Lóránd István
Történelem Megyei Tantárgyverseny 2022-03-19 Județean III. Matyas Petra Pénzes Lóránd István
Történelem Megyei Tantárgyverseny 2022-03-19 Județean V. dicséret Sándor Orsolya Pénzes Lóránd István
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA Județean III. Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA Județean I. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA Județean III. Orbán Vilmos Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA Județean II. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
FIZIKA Tantárgyverseny 2022-03-19 FIZIKA Județean II. Miklós Janka Dr. Pető Mária
Apáthy István Felvételi Tantárgyverseny 2022-03-19 Biológia Special felvételt nyert a Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Bi Szabó János Ferencz Orsolya
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 Matematika Județean I. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 Matematika Județean III. Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 Matematika Județean Dícséret Albert Réka Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 matematika Județean I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 matematika Județean I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2022-03-18 matematika Județean III. Tatár Bence Gödri Judith
Vidám versek versmondó vetélkedője 2022-03-17 Județean III. DANCS MÁTÉ Kedves Laura Rita
Kosárlabda bajnokság 2022-03-17 kosárlabda Județean II. Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Forradalom utca 48 2022-03-15 Történelem Național III. Forradalom utca 48 - 11. C, 11. A, 12. B Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 2022-03-15 Történelem Național A leghitelesebb Petőfi Kató Balázs Pénzes Lóránd István
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika Județean I. Răduţă Cristian Gáll Annamária
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika Județean II. Bereczki Anna Gáll Annamária
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika Județean II. Vidám Szabolcs Gáll Annamária
Informatika olimpia 2022-03-13 Informatika Județean II. Gálicza Ervin Gáll Annamária
Magyarság történet tantárgyverseny 2022-03-13 Județean dicséret Sántha Orsolya Pénzes Lóránd István
Magyarság történet tantárgyverseny 2022-03-13 Județean dicséret Máté Bence Pénzes Lóránd István
Minunile Carnavalului 2022-03-13 rajz Județean II. Opra Boróka Gáll Éva
Minunile Carnavalului 2022-03-13 rajz Județean I. Barkó Boglárka Gáll Éva
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Județean II. Vass Anita Kotró-Kosztándi László
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Județean dicséret Kató Balázs Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Județean II. Bereczki Anna Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Județean dicséret Pakucs-Damokos Karolina Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Județean I. Răduță Ana Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Județean II. Bartha Tas Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Județean II. Fazakas Dávid-Antal Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Județean dicséret Nagy Boróka Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Județean dicséret Kari Ákos Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Județean dicséret Tudorel Maya Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol Județean III. Máté Bence Varga Mónika
Tantárgyverseny 2022-03-12 angol Județean Dícséret Szabó Anita Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
Tantárgyverseny 2022-03-12 angol Județean III. Szántó Csenge Adrienn Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2022-03-12 angol Județean II. Zágoni Tamás Nyeste Emőke
Angol tanárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Județean II. Török Anna Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Județean III. Dezső Szilárd Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Județean III. Mátyás Attila Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Județean dicséret Szente Tímea Eszter Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Județean II. Szász Csaba Nándor Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Județean dicséret Gergely Zsolt Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Județean I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2022-03-12 Angol nyelv Județean III. Váncsa Gergő Vizsuly Tünde
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-12 Magyar Județean I. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
Tantárgyverseny 2022-03-12 Biológia Județean III. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Biológia Județean I. Pál Ágnes Zágoni Imola
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Biológia Județean II. Tatár Ágota Zágoni Imola
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Județean I. Joó Zsolt-Kristóf Ferencz Orsolya
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Județean II. Ráduly István-Hunor Ferencz Orsolya
Biológia tantárgyverseny 2022-03-12 Județean IV. Dícséret Ilyés Norbert István Ferencz Orsolya
Minunile Carnavalului 2022-03-11 Rajz Județean III. Kővári Timea Urbán Laura
Minunile Carnavalului 2022-03-11 Rajz Județean Dicséret Muntyán Gréta Urbán Laura
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-10 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Pénzes Bíborka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-10 magyar nyelv és irodalom Județean II. Antalka Zsolna-Kincső Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-10 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Deme Larisa-Annamaria Dobra Judit
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-03-09 FIZIKA Județean II. Pieldner Ádám Dr. Pető Mária
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-03-09 FIZIKA Județean III. Orbán Vilmos Dr. Pető Mária
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2022-03-09 FIZIKA Județean I. Dezső Szilárd Dr. Pető Mária
Vermes Miklós fizika verseny 2022-03-09 Fizika Județean I. Răduţă Cristian Albert Balázs
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Județean II. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Județean I. Fazakas Barbara Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-07 Județean II. Gödri-Martis Huba Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Județean III. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Județean III. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Național I. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Légy a ma Petőfije! - szónokverseny 2022-03-07 magyar nyelv és irodalom Județean I. Moroianu Ana Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-03-06 Județean dicséret Damokos Zsófia Dr. Pénzes Ágnes
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Județean Dícséret Parajdi Tarján Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Județean Dícséret Péter Csongor-Attila Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Județean II. Dícséret Kotró Előd Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Județean III. Dícséret Kovács Álmos Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Județean Dícséret Simon Otilía Réka Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Județean Dícséret Bartha Szabolcs Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Județean I. Albert Réka Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Județean II. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Județean Dícséret Olosz Gábor Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Județean III. Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Județean III. Domokos Hunor-Tas Deák Éva
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Județean Dícséret Máthé Szabolcs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Județean Dícséret Orbán Vilmos Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Județean Dícséret Bereczki Balázs Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Județean Dícséret Pieldner Ádám Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Județean I. Dezső Szilárd Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar tannyelvú iskolák matematika versenye (OMMO) (Erdélyi Magyar Matematikaverseny) 2022-03-05 Matematika Județean II. Kovács Koppány Deák Éva,
Oláh-Ilkei Árpád
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Județean I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Județean II. SZENTES ÁGNES Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Județean dicseret Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Județean I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Magyar Matematika Olilmpia 2022-03-05 matematika Județean III. Tatár Bence Gödri Judith
XXXI Erdélyi Magyar Matematikaveseny, IV Országos Magyar Matematikaolimpia (Olimpiada De Matematică 2022-03-05 Matematika Județean III. Bartos Kriszta Ugron Szabolcs
XXXI Erdélyi Magyar Matematikaveseny, IV Országos Magyar Matematikaolimpia (Olimpiada De Matematică 2022-03-05 Matematika Județean IV. Fazakas Gergő Nándor Ugron Szabolcs
XXXI Erdélyi Magyar Matematikaveseny, IV Országos Magyar Matematikaolimpia (Olimpiada De Matematică 2022-03-05 Matematika Județean II. Miklós Janka Ugron Szabolcs
Földrajz tantárgyverseny 2022-03-05 földrajz Județean IV. dícséret Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Herman Ottó KÁRPÁT-MEDENCEI BIOLÓGIA VERSENY 2022-03-05 Biológia Național dicséret Bujdosó Fruzsina Csia Kinga Emese
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 Angol Național I. Kurucz Botond-Csanád Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 Angol Național I. Deregan Andrea-Laura Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 Angol Național III. Balogh Adrienn Kotró-Kosztándi László,
Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Național II. Szonda Gergő Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Național III. Bereczki Anna Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Național III. Orbán Klára Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Național III. Seres Renáta Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Național III. Horvát Kriszta Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Național I. Welbanks Anna-Heather Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Național I. Nagy Gergő-Bence Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Național I. Tót Gergő Krisztián Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Național I. Bartha Tas Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Național I. Bagoly Kata Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Național I. Tudorel Maya Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Național II. Szakács Eszter Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Național II. Balázs Gergő Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Național II. Nagy Réka-Anna Varga Mónika
Kenguru (országosan egységes ) nyelvi vetélkedő 2022-03-04 Angol Național III. Fésüs Éva-Szidónia Varga Mónika
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Național I. Szántó Csenge Adrienn Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Național I. Szonda Regő Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Județean I. Beder Botond Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Județean I. Zágoni Tamás Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Județean I. Kiss Csongor Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Județean II. Szebeni Gergő Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Județean I. SZÁSZ EDINA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Județean I. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Județean I. NIȚĂ DAVID Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Județean I. DOSA CSILLA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Județean I. NAGY HAJNA-ZOLNA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Județean I. PÉTER KRISTÓF Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Județean I. BAKCSI BOGLÁRKA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Județean II. FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Județean II. Héjja Timea Nyeste Emőke
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Județean II. Morea Alexandra Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Județean II. Csáki Abigél Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Județean II. Baló Ágnes Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Județean II. Policsek Orsolya Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Județean III. László Adrienn Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Județean III. Szabo Alexia Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Național II. Pál Ágnes Nyeste Emőke,
Kópis Andrea
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-04 angol Național I. KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT Nyeste Emőke
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Național I. Pál-Nemes Zalán Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Național I. Antal Zalán Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Național I. Bodor Kincső Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Național I. Opra Boróka Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Național I. Kádár - Némethi Nicole Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Național I. Pakó Luca Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Național I. Fazakas Máté Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Național I. Lepedus Richárd Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Național I. Kristó Kriszta-Xénia Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Național I. Toth Zoltán Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Național I. Kővári Timea Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Național I. Hecser László Torda Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Național I. Kopacz Boróka Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Național II. Erős Kristóf Attila Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Național II. Lőrincz Luca Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Național III. Kanabé Bence - Botond Jánó Enikő
INTERNATIONAL KANGOROO LINGUISTIC CONTEST - ENGLISH 2022-03-04 Angol nyelv Național III. Lunka Mária - Katalin Jánó Enikő
International Kangaroo Linguistic Contest 2022-03-01 angol Județean I. KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT Nyeste Emőke
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2022-03-01 Județean IV. Szabo Alexia Tókos Ibolya Lujza
Vidám versek versmondó versenye 2022-03-01 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret BOTOS KINCSŐ Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2022-03-01 magyar nyelv és irodalom Județean I. Héjja Timea Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2022-03-01 magyar nyelv és irodalom Județean II. SZENTES ÁGNES Dr. Pénzes Ágnes
Olimpiada Lectura ca abilitate de viață 2022-03-01 Limba și literatura română Județean mențiune Csutak Boglárka-Evelin Maria Badiu
Olimpiada de limba și literatura română 2022-03-01 Județean II. BÁLINT BORÓKA-ÁGNES Maria Badiu
Raze de soare pline de culoare, Editia 4./Gyulafehérvár 2022-02-28 Művészet-rajz Interjudețean IV. Mikes Miklós Benedek Szakács Ágnes
Raze de soare pline de culoare, Editia 4./Gyulafehérvár 2022-02-28 Művészet-rajz Interjudețean II. Kovács Kata Szakács Ágnes
Raze de soare pline de culoare, Editia 4./Gyulafehérvár 2022-02-28 Művészet-rajz Interjudețean III. Koncz Gyopárka Szakács Ágnes
Nemes Tihamér Számítástechnikai verseny 2022-02-26 Informatika Național IV. Răduţă Cristian Gáll Annamária
Bolyai Matematika Csapatverseny Dél-Hunnia Körzet 2022-02-26 Matematika Național V. Varázsvizilovak Ugron Szabolcs
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2022-02-26 Magyar Internațional II. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
Simonyi Zsigmond helyesírási versemy 2022-02-26 Magyar Județean IV. DÁLNOKI ANITA-DORKA Kedves Laura Rita
Karneváli csodák 2022-02-25 Művészet-rajz Județean III. András- Nagy Patrícia Szakács Ágnes
Concurs Județean de desen Minunile Carnavalului 2022-02-22 Művészetek - Rajz Județean I. Varga Olívia Fruzsina Hatos Gabriella
Román nyelvészet 2022-02-20 Național IV. Răduţă Cristian Szép Helga
Román nyelv és irodalom 2022-02-20 Județean V. FODOR HANNA Kiss Mária
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-02-18 Județean IV. Hosszú Izabella Szép Helga
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-02-18 Județean II. Zsigmond Márk András Szép Helga
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-02-18 Județean IV. Nagy Ágota Szép Helga
XI. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló 2022-02-14 földrajz Special továbbjutott TPWG Makfalvi Zsuzsa
XI. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló 2022-02-14 földrajz Special továbbjutott Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Județean I. Puskás-Bajkó Zsombor Imre Zsuzsánna
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Județean III. Debreczi Debora Imre Zsuzsánna
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Județean dicséret KOCSIS ANASZTÁZIA Szőcs Katalin-Ágnes
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Județean dicséret KONCZ BLANKA Szőcs Katalin-Ágnes
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Județean dicséret TELEKI PANNA Szőcs Katalin-Ágnes
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Județean dicséret ROZEK GIULIA KARINA Szőcs Katalin-Ágnes
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Județean III. TÖRÖK DÁVID Szőcs Katalin-Ágnes
A karnevál csodái/Minunile Carnavalului 2022-02-14 Művészetek/Rajz Județean I. CIORNEI LAURA-CRISTINA Szőcs Katalin-Ágnes
XV. Dürer Verseny 2022-02-05 Matematika Național I. The irrational 3 Deák Éva
XV. Dürer Verseny 2022-02-05 Matematika Național X. Triangulum Deák Éva
Bölcs Diákok 2022-02-01 Județean II. Emlékek őre Tókos Ibolya Lujza
Olimpiada de limba și literatura română 2022-02-01 limba și literatura română Județean mențiune Gocz Antónia Carmen Bodnari
A karnevál csodái 2022-02-01 Rajz Județean II. Nemes Gyopár Lőrincz Enikő
A karnevál csodái 2022-02-01 Rajz Județean II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Hevesy György Kémiaverseny 2022-01-31 Kémia Județean II. Pénzes Bíborka Hampel Boglarka
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2022-01-28 Magyar Național II. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
Raze de soare pline de culoare, Editia 4./Gyulafehérvár 2022-01-28 Művészet-rajz Interjudețean I. Holló Vivien Szakács Ágnes
Implom József Helyesírási Verseny 2022-01-27 Magyar nyelv Național I. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó,
Kedves Laura Rita,
Dr. Pénzes Ágnes
XVI. Regionális és határon túli szavalóverseny/ Érd/ Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. 2022-01-22 Anyanyelv/ Versmondás Internațional Különdíj András- Nagy Patrícia Szakács Ágnes
XVI. Regionális és határon túli szavalóverseny/ Érd/ Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. 2022-01-22 Anyanyelv/ Versmondás Internațional IV. Dicséret Vass-Vitus Aba Szakács Ágnes
XVI. Regionális és határon túli szavalóverseny/ Érd/ Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. 2022-01-22 Anyanyelv/ Versmondás Internațional V. Dicséret Albert Abigél Szakács Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny Dél-Hunnia Körzet 2022-01-19 Matematika Interjudețean II. Varázsvizilovak Ugron Szabolcs
Implom József Helyesírási Verseny 2022-01-15 Magyar nyelv Județean II. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó,
Kedves Laura Rita
Regionális és határon túli online versmondó verseny 2022-01-15 anyanyelv Internațional II. András Nagy Dorottya Szakács Zsuzsa
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12 osztály) 2022-01-07 Matematika Interjudețean III. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
ELTE Kémiai Intézete és a Vegyész Oktatásért Alapítvány videopályázata 2022-01-05 Internațional I. Krecht Hanna Regina Bajka Mária Magdolna
2022-01-01 Județean Nyeste Emőke
2022-01-01 Județean Nyeste Emőke
Implom József Helyesírási verseny 2022-01-01 Național IV. Oláh-Badi Anita Tókos Ibolya Lujza
2022-01-01 Județean Tókos Ibolya Lujza
implom József Helyesírási Verseny 2022-01-01 Județean V. Tatár Ágota Tókos Ibolya Lujza
2022-01-01 Județean Tókos Ibolya Lujza
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-01-01 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret VAS PETRA Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2022-01-01 Magyar nyelv és irodalom Național III. Különdíj is Fazakas Barbara Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2022-01-01 Magyar nyelv és irodalom Național III. SZENTES ÁGNES Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2022-01-01 Magyar nyelv és irodalom Internațional V. dicséret SZENTES ÁGNES Dr. Pénzes Ágnes
2022-01-01 Județean Kovács Tünde
XI. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő 2022-01-01 földrajz Internațional A legjobb határon túli csapat Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
Venczel József esszé verseny 2022-01-01 Szociológia Național I. Moroianu Ana Márkosi Márta
Tantárgyverseny 2022-01-01 Biológia Județean II. Bálint Gyopár Csia Kinga Emese
Hevesy György Kémiaverseny 2022-01-01 Județean I. Benedek Botond Hampel Boglarka
2022-01-01 Județean Hatos Gabriella
Népmese Napja - Vetélkedő 4. osztályosoknak 2021-12-20 Anyanyelv Special I. Mesebarátok Lőrincz Enikő
Népmese Napja - Vetélkedő 4. osztályosoknak 2021-12-20 Anyanyelv Special III. Kobakok Lőrincz Enikő
XV. Dürer Verseny 2021-12-16 Interjudețean I. The irrational 3 Deák Éva
XV. Dürer Verseny 2021-12-16 Matematika Interjudețean II. Triangulum Deák Éva
Karácsonyi szokások/Tradiții și obiceiuri de Crăciun 2021-12-13 Művészetek/Rajz Județean II. Bajcsi Bíborka Imre Zsuzsánna
Karácsonyi szokások/Tradiții și obiceiuri de Crăciun 2021-12-13 Művészetek/Rajz Județean III. Kristály Sára Imre Zsuzsánna
Karácsonyi szokások/Tradiții și obiceiuri de Crăciun 2021-12-13 Művészetek/Rajz Județean III. Debreczi Debora Imre Zsuzsánna
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun 2021-12-13 Művészet-rajz Județean II. Olosz Panna Szakács Ágnes
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun 2021-12-13 Művészet-rajz Județean III. Kovács Kata Szakács Ágnes
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun 2021-12-13 Művészet-rajz Județean IV. Mihály Iringó Szakács Ágnes
Karácsonyi szokások 2021-12-13 Rajz Județean III. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2021-12-13 Rajz Județean II. Kiss Flóra Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások 2021-12-13 Rajz Județean IV. Dicséret Kovács Orsolya Lőrincz Enikő
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun 2021-12-13 Művészetek - Rajz Județean III. Jakab Sándor Lóránd Hatos Gabriella
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun 2021-12-13 Művészetek - Rajz Județean IV. Kiss Henrietta Hatos Gabriella
Karácsonyi szokások/Traditii si obiceiuri de Craciun 2021-12-13 Művészetek - Rajz Județean IV. Cherciu Ivett Bernadett Hatos Gabriella
Luminamath 2021-12-13 Matematika Național IV. Timofte Cristian Hatos Gabriella
Spark English Club - reklámvideó-készítés 2021-12-07 angol Județean a zsűri díja SZENTES ÁGNES Nyeste Emőke
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Național II. Deák Zalán-Gyárfás Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Național III. Fülöp Zsigmond-Zsolt Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Național Dícséret Albert Ábel Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Național Dícséret Péli Helga Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Național III. Papp Zalán-Magor Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Național Dícséret Dan András Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Național III. Keresztes Csongor Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Național III. Lurtz Áron Deák Éva
LuminaMath matematikaverseny 2021-12-04 Matematika Național III. Lurtz Áron Deák Éva
labdarúgó Berde Kupa 2021-12-04 labdarúgás Special II. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
LuminaMath 2021-12-04 matematika Național I. Albert Abigél Szakács Ágnes
Luminamath 2021-12-04 Matematika Național I. jutalom - országos tábor Sorbán Tamás Hatos Gabriella
Luminamath 2021-12-04 Matematika Național III. Szabó-Kádár Viola Hatos Gabriella
Luminamath 2021-12-04 Matematika Național II. Kölcze Kriszta Hatos Gabriella
Bolyai matematika csapatverseny 2021-11-26 Național IV. Gonosz Koszinusz Gödri Judith
VÁRAKOZÓ TEREK alkotói verseny, PILLANAT Művészeti Alapítvány 2021-11-22 Kisfillm Special Dícséret Vass Ágota Paltán Enikő
Luminamath 2021-11-04 Matematika Național II. NIȚĂ DAVID Gászpor Melinda
Luminamath 2021-11-04 Matematika Național IV. NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
Luminamath 2021-11-04 Matematika Național IV. DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL Gászpor Melinda
Luminamath 2021-11-04 Matematika Național IV. SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Luminamath 2021-11-04 Matematika Național III. SZÁSZ EDINA Gászpor Melinda
Luminamath 2021-11-04 Matematika Național III. Andók Tamás Lőrincz Enikő
Luminamath 2021-11-04 Matematika Județean I. Kölcze Kriszta Hatos Gabriella
Luminamath 2021-11-04 Matematika Județean III. Szabó-Kádár Viola Hatos Gabriella
Luminamath 2021-11-04 Matematika Județean V. Kiss Henrietta Hatos Gabriella
LuminaMath Matematikaverseny 2021-11-01 Matematika Național II. Fazakas Boglárka Imre Zsuzsánna
LuminaMath Matematikaverseny 2021-11-01 Matematika Național II. Porzsolt Apor Imre Zsuzsánna
LuminaMath Matematikaverseny 2021-11-01 Matematika Național II. Taranek Bernárd Imre Zsuzsánna
Bolyai matematika csapatverseny 2021-10-27 matematika Județean I. Gonosz Koszinusz Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2021-10-27 matematika Județean IV. "Matekosok" Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2021-10-27 matematika Județean III. Számkivetettek Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2021-10-27 matematika Județean I. Vasmatek Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Județean III. CanSat Gászpor Melinda
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Județean V. Gászpor Melinda
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Județean II. 2x2 Imre Zsuzsánna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Județean IV. Mateknyerők Imre Zsuzsánna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-10-26 Matematika Județean VI. Agymenők Imre Zsuzsánna
Bolyai Matematika Csapatverseny (3-8 osztály) 2021-10-15 Matematika Județean VI. Dícséret Erdei Emberek Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny (3-8 osztály) 2021-10-15 Matematika Județean II. Versenyzők Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny (3-8 osztály) 2021-10-15 Matematika Județean IV. Dícséret 3+1-es Gang Deák Éva
MAKUTATSZ Tudományos Diákpályázat, Műszaki- és Reáltudományok 2021-10-15 földrajz Național kutatási ösztöndíjat nyert Bodor Botond Makfalvi Zsuzsa
Kriza János Mesemondó Verseny 2021-10-15 Anyanyelv Județean II. Csorja Soma-Solt Lőrincz Enikő
BOLYAI Matematika Csapatverseny 2021-10-15 Matematika Județean IV. CanSat Lőrincz Enikő
Kriza János Mesemondó Verseny 2021-10-15 Anyanyelv Județean dicséret Gajai Petra Lőrincz Enikő
XIX Tiszta Forrás Népdalvedélkedő 2021-10-09 ének Județean I. Balázs Gergő Csia Kinga Emese
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2021-10-07 Zene Județean I. Para Luca Lőrincz Enikő
Mesélő Háromszék- Csillagszemű rajzpályázat 2021-10-03 Rajz Județean Különdíj Muntyán Gréta Urbán Laura
Mesélő Háromszék - Csillagszemű 2021-10-03 Rajz Interjudețean különdíj Maroti Magor-Örs Lőrincz Enikő
Mesélő Háromszék - Csillagszemű 2021-10-03 Rajz Interjudețean különdíj Para Luca Lőrincz Enikő
Sepsiszentgyörgyi Sportnapok 2ö21 2021-09-29 ügyességi játékok Special I. legsportosabb osztály_ IV.A CanSat Kovács Tünde
I. Kárpát-Medencei Kindler József-Láng István Fenntartható Fejlődés Tanulmányi Verseny 2021-09-25 biológia Internațional I. határon túli veresenyzők kategóriában Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese

Rezultate anterioare

Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12 osztály) 2021-06-26 Matematika Internațional I. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Bolyai Csapatverseny 2021-06-26 Matematika Internațional II. CanSat Oláh-Ilkei Árpád
Mesék szárnyán 2021-06-16 Magyar nyelv Național II. Ezüstérem Varga Olívia Fruzsina Hatos Gabriella
ASTRO PI MISSION ZERO 2021-06-08 FIZIKA-csillagászat Internațional dicséret Vass Ágota Dr. Pető Mária
Kányádi Sándor versmondó verseny 2021-05-15 Magyar Național I. VIRÁG NIMRÓD Kedves Laura Rita
LumimaMath 2021-05-15 matematika Național dicséret Sorbán Tamás Hatos Gabriella
Venczel József-esszéverseny 2021-05-13 Szociológia Național IV. Muraru Paula Márkosi Márta
Bölcs Diákok 2021-04-30 biológia Național II. Nem tudjuk hol a máj Csia Kinga Emese
XIII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2021-04-24 Közgazdaságtan Național Dicséret Team SIC Gazdag Ildikó
TUDOK-Tudományos Diákköri Konferenciák 2021-04-24 Fizika-Csillagászat Internațional I. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
TUDOK-Tudományos Diákköri Konferenciák 2021-04-24 Kémia-Fizika Internațional III. Józsa Huba Dr. Pető Mária
Augustin Maior Fizikaverseny 2021-04-24 FIZIKA Național IV. dicséret Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
EMTER 2021-04-17 Fizika Special I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2021-04-01 Magyar nyelv és irodalom Național IV. dicséret Héjja Timea Dr. Pénzes Ágnes
25. Országos Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Verseny 2021-03-27 Magyar nyelv Național IV. Krecht Hanna Regina Szőcs Borbála Anikó
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean I. Sánta Eszter Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean I. Vass Ágota Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean I. Taranek Bernadett Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean I. Szőke Timea Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean I. Pakocs Adrienn-Petra Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean I. Krecht Hanna Regina Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean III. Gal Anita Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean III. Tatár Ágota Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean III. Rendi Melinda Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean V. Simon Dorka Boroka Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean V. Antal Biró Zsófia Kotró-Kosztándi László
4th Spark English Contest 2021-03-26 Angol Județean V. Jancsó Abigél Kotró-Kosztándi László
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean III. Froggie Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean III. Sparkling Angels Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean II. Asdasdasd Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean I. Cereal Killers Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean I. Nyeste Emőke
Spark English Contest 2021-03-26 angol Județean I. Nyeste Emőke
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Special I. CanSat Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Special I. Balázs Márton Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Special I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
4th Spark English Contest, Seniors 2021-03-26 Angol nyelv Special I. Szász Gabriella Vizsuly Tünde
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő 2021-03-26 földrajz Internațional 25. hely, 70 pont Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - középdöntő 2021-03-26 földrajz Internațional 36. hely, 61 pont TPWG Makfalvi Zsuzsa
Exo_RO2021 2021-03-26 Fizika-Robotika Național II. EXO-Rover Dr. Pető Mária
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C2 Bakk Ábel Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C1 Csorba Ede Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C2 Burián Tamás Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C2 Józsa Ábel-Attila Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C1 Lupu David-Ioan Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C2 Kisgyörgy Zoltán Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C1 Koszta Andrea Vizsuly Tünde
Salamon Eszter 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C2 Salamon Eszter-Júlia Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C1 Szabaday Roland Vizsuly Tünde
Cambridge Advanced English 2021-03-21 Angol nyelv Internațional C2 Szilágyi Abigél Vizsuly Tünde
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Județean Dícséret Parajdi Tarján Deák Éva
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Județean Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Județean Dícséret Boga Zsombor Deák Éva
Gazeta matematica olimpiász 2021-03-20 matematika Județean dicseret ERCSE FERENC Gödri Judith
Gazeta matematica olimpiász 2021-03-20 matematika Județean dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Județean III. Tordai Ákos Oláh-Ilkei Árpád
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Județean Dicséret Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Olimpiada Natională Gazeta Matematică (ONGM) 2021-03-20 Matematika Județean Dicséret Molnar David Oláh-Ilkei Árpád
Olimpiada Societății pentru Excelență și Perfomanță în Informatică 2021-03-17 iNFORMATIKA Județean II. Miklós Janka Babos László
Olimpiada Societății pentru Excelență și Perfomanță în Informatică 2021-03-17 iNFORMATIKA Județean Speciális díj Dancs Ádám-Zsolt Babos László
Cambridge First Certificate 2021-03-14 Angol nyelv Internațional B2 Dulló Zalán-Márton Vizsuly Tünde
Cambridge First Certificate 2021-03-14 Angol nyelv Internațional B2 Laczkó Petra Vizsuly Tünde
Cambridge First Certificate 2021-03-14 Internațional B2 Tunyogi Kata Vizsuly Tünde
Cambridge First Certificate 2021-03-14 Angol nyelv Internațional B2 Veress Karolina Vizsuly Tünde
Szónokverseny 2021-03-12 Magyar Județean III. Péter Csongor-Attila Kedves Laura Rita
Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny 2021-03-06 biológia Național dicséret Pál Gergő Csia Kinga Emese
Csillagszerző Matematikaverseny 2021-03-05 matematika Județean III. Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2021-03-05 matematika Județean II. BARTOS BALÁZS ATTILA Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2021-03-05 matematika Județean I. ERCSE FERENC Gödri Judith
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2021-03-01 Magyar nyelv és irodalom Județean II. Héjja Timea Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2021-03-01 Magyar nyelv és irodalom Județean IV. dicséret SZENTES ÁGNES Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2021-03-01 Magyar nyelv és irodalom Județean II. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Bolyai csapatverseny 2021-02-27 Matematika Național V. Oláh-Ilkei Árpád
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2021-02-25 Magyar Internațional III. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2021-02-21 Matematika Județean I. SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2021-02-21 Matematika Județean I. ALBU PÉTER Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2021-02-21 Matematika Județean III. NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2021-02-21 Matematika Județean III. NIȚĂ DAVID Gászpor Melinda
Brenyó Mihály Országos Pontszrező Matematikaverseny 2021-02-21 matematika Județean IV. dicséret Timofte Cristian Hatos Gabriella
Román nyelvészet 2021-02-20 Román nyelv Județean I. Szép Helga
TUDEK 2021-02-19 FIZIKA Național II. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
TUDEK 2021-02-19 Kutatási kategória Național II. Józsa Huba Dr. Pető Mária
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2021-02-14 Județean Porzsolt Magor Şaica Enikő
Olimpiada de lingvistică 2021-02-10 Lb. romana Județean I. Răduţă Cristian Szép Helga
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2021-01-29 Magyar Național III. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny 2021-01-29 Magyar Național V. Krecht Hanna Regina Kedves Laura Rita
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló 2021-01-28 földrajz Internațional 78,5 pont, továbbjutott Zelegórék Makfalvi Zsuzsa
X. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny - 1. forduló 2021-01-28 földrajz Internațional 77,5 pont, továbbjutott TPWG Makfalvi Zsuzsa
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-01-08 Matematika Interjudețean V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Interjudețean I. Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Interjudețean I. Oláh-Ilkei Árpád
Bolyai csapatverseny 2021-01-08 Matematika Interjudețean I. Oláh-Ilkei Árpád
Implom József helyesírási verseny 2021-01-01 Județean dicséret Gödri-Martis Huba Dr. Pénzes Ágnes
Szónokverseny 2021-01-01 Magyar Județean III. Vass Ágota Kedves Laura Rita
Bolyai Matematika Csapatverseny 2021-01-01 Matematika Județean II. SZÁSZ EDINA Gászpor Melinda
Gúzsba kötve táncolni, fordítói verseny 2020-12-13 Román nyelv Județean IV. Farkas Krisztina-Diana Szép Helga
Pénzmágnes 2020-12-11 Közgazdaságtan Național II. Bedő Éva Gabriella Gazdag Ildikó
Korrupcióellenes kisfilm 2020-12-10 Film Județean I. Vörös Ábel-Etele Szép Helga
Bolyai matematika csapatverseny 2020-12-02 matematika Național I. Vasmatek Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2020-11-13 matematika Județean III. Matuka Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2020-11-13 matematika Județean I. Vasmatek Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2020-11-13 matematika Județean I. Számkivetettek Gödri Judith
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-11-07 Pszichológia Interjudețean III. X.B K.R SZ.M Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-11-07 Pszichológia Interjudețean Könyvcsomag X.B - X.C Vegyes Paltán Enikő
4th English Poetry Recitation Contest 2020-11-06 Angol Județean I. Örsi Zalán Nyeste Emőke
4th English Poetry Recitation Contest, Megyei 2020-11-06 Angol Județean II. Kese Bianka Timea Nyeste Emőke
4th English Poetry Recitation Contest 2020-11-06 Angol Județean III. Albert Ábel Nyeste Emőke
4th English Poetry Recitation Contest 2020-11-06 Angol Județean III. DOSA CSILLA Nyeste Emőke
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-11-06 Pszichológia Interjudețean Dícséret - könyvcsomag X.C fényképsorozat Paltán Enikő
Kriza János Mesemondó Verseny 2020-10-28 anyanyelv Județean Dicséret SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Kriza János Mesemondó Verseny 2020-10-28 anyanyelv Județean Dicséret GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER Gászpor Melinda
József Attila versmondó verseny 2020-10-23 Magyar Național IV. VIRÁG NIMRÓD Kedves Laura Rita
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-10-07 Pszichológia Interjudețean I. XI.C Esszécsapat 1 Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-10-07 Pszichológia Interjudețean Dícséret - könyvcsomag X:C Esszécsapat 2 Paltán Enikő
Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő 2020-10-07 Pszichológia Interjudețean Dícséret, 3 különdíj X.A Rövidfilm Paltán Enikő
Határtalan szavaink 2020-10-01 Magyar Internațional IV. Sánta Eszter Kedves Laura Rita
ALFA és OMEGA Fizikaverseny 2020-09-26 FIZIKA Special dicséret Dancs Ádám-Zsolt Dr. Pető Mária
ALFA és OMEGA Fizikaverseny 2020-09-26 FIZIKA Special III. Balázs Előd Dr. Pető Mária
ALFA és OMEGA Fizikaverseny 2020-09-26 FIZIKA Județean dicséret Pénzes Botond Mátyás Dr. Pető Mária
Tudományos Poszterverseny 2020-07-25 FIZIKA-csillagászat Internațional tudományos különdíj Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
IAAC- International Astronomy and Astrophysics Competition 2020-07-13 FIZIKA-csillagászat Internațional Gold Honour Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Analog CanSat Competition 2020-06-29 FIZIKA-csillagászat Național II. CanSat Dr. Pető Mária
Bolyai matematika csapatverseny 2020-06-03 matematika Internațional II. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2020-06-03 matematika Internațional II. Gödri Judith
XII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2020-05-16 Közgazdaságtan Național Dicséret Maslowék Gazdag Ildikó
XXIX. Természet-Tudomány Diákpályázat 2020-05-05 FIZIKA-csillagászat Internațional VI. Élet és Tudomány különdíj Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Verselő Kárpát-medence 2020-04-25 Magyar nyelv és irodalom Internațional III. Bronz minősítés VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Shakespeare School Essay Competition 2020-04-20 Angol nyelv Național a zsűri különdíja a kreativitásért Aczél Adrienn Vizsuly Tünde
Shakespeare School Essay Competition 2020-04-15 Angol nyelv Național a zsűri különdíja a kreativitásért Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Județean II. Szonda Gergő Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Județean I. Balogh Adrienn Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Județean dicséret Domokos Hunor-Tas Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2020-03-29 Angol nyelv Județean dicséret Trucza Sára Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2020-03-20 Județean II. Szász Csaba Nándor Vizsuly Tünde
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Județean I. Forradalom utca 48 -9 C Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Național I. Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Național I. Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Național I. Pénzes Lóránd István
Forradalom utca 48 - 9 c 2020-03-15 történelem Național I. Pénzes Lóránd István
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol Județean dicséret Pakucs-Damokos Karolina Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol Județean dicséret Domokos Hunor-Tas Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Județean dicséret Trucza Sára Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Județean I. Szonda Gergő Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Județean dicséret Molnár Aporka Varga Mónika
Tantárgyverseny 2020-03-07 Angol nyelv Județean dicséret Fazakas Dávid-Antal Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Județean II. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Județean III. Szász Gabriella Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Județean dicséret Balázs Márton Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Județean III. Szilágyi Abigél Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Județean dicseret Bakk Ábel Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2020-03-07 Județean dicséret Burián Tamás Vizsuly Tünde
Olimpiada de Limba Engleză 2020-03-07 Angol Județean IV. Tankó Karola Kópis Andrea
Olimpiada de Limba Engleză 2020-03-07 Angol Județean III. Kovács Petra Kópis Andrea
Biológia Tantárgyverseny 2020-03-07 Biológia Județean I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2020-03-07 Biológia Județean II. Nemethy Adrienn Csia Kinga Emese
Csillagászat 2020-03-07 Fizika-Csillagászat Internațional II. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Biológia Olimpiász Megyei szakasz 2020-03-07 Biológia Județean I. Sütő Kriszta-Zsófia Zágoni Imola
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Județean II. Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Județean II. Tatár Bence Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2020-03-06 matematika Județean I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
3rd Spark English Contest Junior Edition 2020-03-06 Angol nyelv Județean III. The Queens Varga Mónika
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Județean I. Asdasdasd Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Județean III. Hamburger and Footlettuce Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Județean dicséret Party Language 2.0 Nyeste Emőke
3rd Spark English Contest 2020-03-06 angol Județean II. Baby Yoda Nyeste Emőke
Cangurul Lingvist Engleză 2020-03-06 Angol Județean III. László Iringó Kópis Andrea
Cangurul Lingvist Engleză 2020-03-06 Angol Județean Veres Vivien Kópis Andrea
Cangurul Lingvist Engleză 2020-03-06 Angol Județean III. Boros Ákos-Csanád Kópis Andrea
Kosárlabda Bajnokság IX-XII.osztályos lányok 2020-03-05 Testnevelés Județean III. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kosárlabda Bajnoksàg V-VIII. osztályos fiúk 2020-03-05 Testnevelés Județean III. Kosárlabda fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Speak Out Creative writing 2020-03-01 Angol nyelv Județean III. Kotró-Kosztándi Anna Vizsuly Tünde
Speak Out Creative writing 2020-03-01 Angol nyelv Județean I. Bakk Ábel Vizsuly Tünde
Speak Out Creative writing 2020-03-01 Angol nyelv Județean III. Szabó János Vizsuly Tünde
Speak Out Creative writing 2020-03-01 Angol nyelv Județean I. Cerchez Diana Vizsuly Tünde
Speak Out Creative writing 2020-03-01 Angol nyelv Județean dicséret Kisgyörgy Zoltán Vizsuly Tünde
Német nyelv tantárgyverseny, 2020-03-01 Județean I. Kádár Fruzsina Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny, 2020-03-01 Județean I. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny, 2020-03-01 Județean I. Cerchez Diana Ferencz Katalin
Simonyi Zsigmond helyesírási versemy 2020-03-01 Magyar Județean III. Pakucs-Damokos Karolina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-03-01 Magyar Județean II. Pakucs-Damokos Karolina Kedves Laura Rita
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Județean II. Bedő Éva Gabriella Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Județean IV. Tóth Orsolya Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Județean III. Szilágyi Abigél Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2020-02-29 Német nyelv Județean IV. Tankó Hunor Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Județean I. Szenyes Emil Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Județean II. Szabó Erika-Krisztina Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Județean III. Vajna Eszter Márkosi Márta
Szociológia Tantárgyverseny 2020-02-29 Szociológia Județean III. Dénes Ivett-Xénia Márkosi Márta
VERMES MIKLÓS Fizikaverseny 2020-02-28 Fizika Județean I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vidám Versek Versmondó Versenye 2020-02-28 Magyar nyelv és irodalom Județean I. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Vidám versek versmondó versenye 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Bagoly Kata Dobra Judit
Vidám versek versmondó versenye 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Bujdosó Fruzsina Dobra Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-26 magyar nyelv és irodalom Județean I. Pénzes Bíborka Dobra Judit
Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos fiúk 2020-02-23 Testnevelés Județean II. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-22 magyar nyelv és irodalom Județean II. Joó Zsolt-Kristóf Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-22 magyar Județean I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-22 magyar Județean III. Péter Csongor-Attila Kedves Laura Rita
XI.Regionális Környezetvédelmi Diákkonferencia 2020-02-22 biológia Interjudețean III. Marhát Antónia Csia Kinga Emese
XI.Regionális Környezetvédelmi Diákkonferencia 2020-02-22 Biológia Interjudețean III. Sorbán Boglárka Csia Kinga Emese
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Verseny 2020-02-22 Magyar nyelv és irodalom Județean I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2020-02-22 Județean dicséret NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean III. Seres Róbert Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean VI. Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean VII. Dícséret Török Bálint Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean I. Kotró Előd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean II. Demeter Gergő Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean III. Kovács Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean V. Dícséret Balázs Márton Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean VI. Dícséret Szabó János Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean Dícséret Sándor László-Márk Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean III. Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean V. Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean VI. Vörös Ábel-Etele Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean VIII. Dícséret Tunyogi Kata Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean Dícséret Boga Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean II. Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean III. Szép Áron Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean IV. Tatár Bence Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean V. Lőrincz Zente-Örs Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean VIII. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean IX. Bangyán Bendegúz Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean dicseret Török Anna Abigél Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean dicseret Pál Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean dicseret Péter Máté Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean III. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean VII. Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean IX. Schrek Timea Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean X. Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean III. Vizi Attila Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean IV. Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean V. Kotró-Kosztándi Gellért Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean IV. Oláh-Ilkei Árpád
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean I. Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean III. Vizi Attila Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean VII. Tunyogi Boróka Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean VIII. Mátyás Emese Oláh-Ilkei Árpád
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean IX. Kádár Noémi Oláh-Ilkei Árpád
Fizika olimpiász 2020-02-21 Fizika Județean I. Răduţă Cristian Albert Balázs
Zrínyi Ilona Matematikaveseny 2020-02-21 Matematika Județean I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean II. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean VII. FARCÁDI ZSELYKE Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean IX. ZSIGMOND DOROTTYA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 Matematika Județean Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean dicséret NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean I. Zrínyi 2. osztály/2020 Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean III. DOSA CSILLA Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean IV. NIȚĂ DAVID Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020-02-21 matematika Județean dicséret BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
Olimpiada de limba și literatura română pentru minorități 2020-02-20 Județean I. Răduță Ana Carmen Bodnari
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-16 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Salamon Eszter-Júlia Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-16 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Csutak Krisztina Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-02-16 magyar nyelv és irodalom Județean Dicséret Pénzes Bíborka Dobra Judit
Kispályás labdarúgás, líceum, lányok 2020-02-16 Labdarúgás Județean I. László Boglárka
Országos Informatika Olimpia 2020-02-15 Informatika Județean V. Molnar David Gáll Annamária
Országos Informatika Olimpia 2020-02-15 Informatika Județean V. Lőrincz Gergő-Tamás Gáll Annamária
Országos Informatika Olimpia 2020-02-15 Informatika Județean IV. Vidám Szabolcs Gáll Annamária
Országos Informatika Olimpia 2020-02-15 Informatika Județean V. Gálicza Ervin Gáll Annamária
Országos Informatika Olimpia 2020-02-15 Informatika Județean I. Răduţă Cristian Gáll Annamária
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Național dicseret Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Național II. Miklós Janka Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Național dicseret Tamás Péter Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2020-02-15 matematika Național dicseret Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
FIZIKA Tantárgyverseny 2020-02-15 Fizika Județean I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Fizika Tantárgyverseny 2020-02-15 FIZIKA Județean III. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2020-02-15 Matematika Județean I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-02-14 Matematika Național Dícséret Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-02-14 Matematika Național Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-02-14 Matematika Național Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-02-11 Matematika Național VIII. EMMV Dicvséret Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
VIII. Pénzidomár Gazdasági Vetélkedő 2020-02-09 Közgazdaságtan Național IV. PizzaForce1 Gazdag Ildikó
Megyei kézilabda líceum, fiúk 2020-02-08 Kézilabda Județean II. László Boglárka
Országos Informatika Olimpia 2020-02-01 Informatika Județean III. Vizi Attila Gáll Annamária
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-01 magyar nyelv és irodalom Județean I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-01 magyar nyelv és irodalom Județean II. Váta Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2020-02-01 magyar nyelv és irodalom Județean III. Páll Fanni Dr. Pénzes Ágnes
Mesék Szárnyán Mesevetélkedő 2020-02-01 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Gömbvillámok Márton Magdolna
Nagy Kinga Mária 2020-02-01 rajz Național I. Nagy Kinga Mária Hatos Gabriella
Traditii de iarnă - Carnaval 2020-02-01 rajz Național I. Hatos Gabriella
Speak Out 2020-01-31 angol Județean IV. Péter Máté Nyeste Emőke
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean I. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean I. Kolcza Gyopár Zenkő Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean II. Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean II. Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean III. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean III. Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean Dicséret Delne Kristóf Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean Dicséret Gergely Anna Petra Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2020-01-30 Matematika Județean Dicséret Kiss Adrien Urbán Laura
Román nyelvészet 2020-01-20 Román nyelv Județean I. Răduţă Cristian Szép Helga
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika Județean Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika Județean Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika Județean I. Demeter Gergő Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika Județean II. Kovács Álmos Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika Județean III. Parajdi Tarján Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika Județean Dícséret Kotró Előd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2020-01-18 Matematika Județean Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean I. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean II. Pap Csenge Dorottya Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean dicseret Lőrincz Zente-Örs Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean II. Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2020-01-18 matematika Județean dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Județean I. Bereczki Anna Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Județean IV. Dicséret Balog Barnabás-Dezső Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Județean VIII. Molnar David Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Județean IX. Gálicza Ervin Oláh-Ilkei Árpád
Országos Magyar Matemaika Olimpia 2020-01-18 Matematika Județean III. Orbán Klára Oláh-Ilkei Árpád
Implom József helyesírási verseny 2020-01-18 magyar nyelv és irodalom Județean III. Salamon Eszter-Júlia Dobra Judit
Bolyai csapatverseny 2020-01-10 Matematika Interjudețean 13.hely a 126-ból Oláh-Ilkei Árpád
Csillagászat-asztrofizika 2020-01-08 FIZIKA-csillagászat Național dicséret Tunyogi Kata Dr. Pető Mária
Csillagászat-asztrofizika 2020-01-08 FIZIKA-csillagászat Național I. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Tant 2020-01-01 Județean Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2020-01-01 magyar nyelv és irodalom Județean I. KOVÁCS BOGLÁRKA Dr. Pénzes Ágnes
Implom József Helyesírási Verseny 2020-01-01 magyar Județean VI. Sándor László-Márk Kedves Laura Rita
SapiSentia 2020-01-01 Județean II. Fazakas Dávid-Antal Ferencz Orsolya
SapiSentia III. 2020-01-01 Județean II. Szonda Gergő Ferencz Orsolya
SapiSentia III 2020-01-01 Județean II. Horváth Ákos Ferencz Orsolya
Regionális Környezetvédelmi TDK 2020-01-01 Interjudețean I. Ilyés Norbert István Ferencz Orsolya
Hevesy György Kémiaverseny 2020-01-01 kémia Județean I. Miklós Janka Bajka Mária Magdolna
Korrupció ellenes kisfilm 2019-12-10 Film Județean I. Demeter Hunor Szép Helga
Korrupcióellenes kisfilm 2019-12-10 Film Județean I. Szőke Szabina Szép Helga
TUDEK 2019-12-07 Csillagászat/Fizika Național II. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Județean Deák Johanna Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Județean I. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Județean I. Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Județean I. Tankó Hunor Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
DACH 2019-11-29 Német nyelv Județean I. Vargyas Szilamér Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Aranytoll Meseíró Verseny 2019-11-29 Magyar nyelv és irodalom Național I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
SapiSentia II. 2019-11-27 vetélkedő Județean I. Sorbán Ágota Csia Kinga Emese
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-11-23 Matematika Național V. Gömbvillámok Márton Magdolna
Sapisentia 2019-11-22 ökogazdálkodás Județean IX. Innonatív Makfalvi Zsuzsa
Lumina Math 2019-11-22 Matematika Național II. Deák Zalán-Gyárfás Varga Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-11-21 matematika Național I. Varázsvizilovak Gödri Judith
PénzSztár Regionális forduló 2019-11-21 Közgazdaságtan Internațional II. Arasz Gazdag Ildikó
SapiSentia III 2019-11-21 Județean III. Krecht Hanna Regina Csia Kinga Emese
SapiSentia III 2019-11-21 Județean III. Szabo Zenko Csia Kinga Emese
SapiSentia III 2019-11-21 Județean III. Bartha Zsofia Csia Kinga Emese
Luminamath Matematikaverseny 2019-11-16 matematika Național II. Miklós Janka Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2019-11-16 matematika Național III. Ráduly Roland-Márk Gödri Judith
Kriza János balladamondó, balladaéneklő és mesemondó verseny 2019-11-16 magyar nyelv és irodalom Național IV. dicséret Imreh Zsanett-Orsolya Dobra Judit
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național III. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național III. TÖRÖK SZÓFIA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național Dicséret VÁRADI RÉKA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
LuminaMath Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național Dicséret Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național Dicséret Imre Botond Urbán Laura
LuminaMath Matematikaverseny 2019-11-16 Matematika Național Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
LumimaMath 2019-11-16 matematika Național IV. dicséret Sorbán Tamás Hatos Gabriella
LumimaMath 2019-11-16 matematika Național IV. dicséret Sorbán Tamás Hatos Gabriella
LumimaMath 2019-11-16 matematika Național IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Național IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Național IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Național IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Național IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Național IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Național IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Național IV. dicséret Hatos Gabriella
LuminaMath 2019-11-16 matematika Național IV. dicséret Hatos Gabriella
PénzSztár Kelet-Kárpát medencei forduló 2019-11-07 Közgazdaságtan Internațional I. Arasz Gazdag Ildikó
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Județean I. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Județean III. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Județean I. 600m Imre Botond László Boglárka
Atlétika verseny 2019-11-06 Testnevelés Județean I. 50m Péter Boglárka László Boglárka
Tetratlon- altétika 2019-11-02 testnevelés Județean II. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 egyéni összetett Județean II. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 60 m. Județean II. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 kislabdadobás Județean II. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 800 m. Județean II. Ianculescu Zsófia Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 egyéni összetett Județean VI. Seres Róbert Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 60 m. Județean II. Ivácson Gergő Kovács Tünde
Tetratlon- altétika 2019-11-02 távolugrás Județean II. Ivácson Gergő Kovács Tünde
Pentatlon- atlétika 2019-10-30 testnevelés Județean I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)-lányok 2019-10-30 egyéni összetett