Székely Mikó Kollégium

Új köntösben két év múlva

Általános korszerűsítésen esik át közel két év alatt a sepsiszentgyörgyi Székely Mikó Kollégium fő-, bentlakás-, valamint volt Jókai-nyomdaként ismert régi épülete. A munkálatokat már megkezdték a főépület Erzsébet park felőli szárnyában.

részletek itt: Új köntösben két év múlva (Székely Mikó Kollégium) - 2021. január 28., csütörtök - Háromszék, független napilap Sepsiszentgyörgy (3szek.ro)


2021.február 01.


További információk

Események

Történelmi regényekről Fábián Janka írónővel

Az iskola másként hét első vendégeként Fábián Janka írónőt köszönthettük iskolánk könyvtárában. Mivel ez nem egy előre megszervezett találkozó volt, sajnos nagyon kevés diák vehetett részt a beszélgetésen. Köszönjük az írónőnek, hogy időt szánt ránk és dedikálta a Domokos Géza könyvtárban található könyveit.

2025.május 26.