Szekely Miko College

Vizi Attila



: 0
: 0
:

Results

2014-10-24, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, County level IV. position (dicséret) | trainer, teacher: Gáll Éva (Kobakok team)

2014-11-22, LuminaMath-matematikaverseny, , National III. position | trainer, teacher: Gáll Éva

2015-02-20, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, , County level III. position | trainer, teacher: Gáll Éva

2016-01-01, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, County level V. position (dicséret) | trainer, teacher: Henning Edit (Kobakok team)

2016-01-16, Erdélyi Magyar Matematikaverseny, matematika, County level III. position | trainer, teacher: Henning Edit

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, County level IV. position (Dicséret) | trainer, teacher: Henning Edit (Fél X team)

2017-01-14, Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Matematika, County level IV. position (Dicséret) | trainer, teacher: Henning Edit

2017-02-14, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, County level V. position (Dicséret) | trainer, teacher: Henning Edit

2017-02-14, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, County level I. position | trainer, teacher: Henning Edit (SzMK team)

2017-03-18, Tantárgyverseny, Matematika, County level IV. position (Dicséret) | trainer, teacher: Henning Edit

2018-01-20, EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny, , County level II. position | trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, , County level Dícséret | trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, , County level I. position | trainer, teacher: Ugron Szabolcs (VII.o Zrínyi team)

2018-10-18, Bolyai Matematika Csapatverseny, , County level II. position | trainer, teacher: Ugron Szabolcs (1/2 X team)

2019-01-26, Országos Magyar Matematika Olimpia, Matematika, County level II. position | trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2019-02-20, Országos Magyar Matematikaverseny, Matematika, National Dícséret | trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2019-03-06, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, County level II. position | trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2020-02-01, Országos Informatika Olimpia, Informatika, County level III. position | trainer, teacher: Gáll Annamária

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, County level III. position | trainer, teacher: Oláh-Ilkei Árpád

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, County level III. position | trainer, teacher: Oláh-Ilkei Árpád

2022-04-08, XIV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye, Közgazdaságtan, National IV. position (Dicséret) | trainer, teacher: Gazdag Ildikó (A jó, a rossz és a csúf team)



Events