Colegiul Național Székely Mikó

Gödri-Martis Huba



Semne de carte: 0
Ex-libris-uri: 0
Statutul la bibliotecă: OK

Activități

am fost membru in Fél X.
am fost membru in Vizita.
am fost membru in 1/2 X.
am fost membru in 7 C.
am fost membru in Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.).
sunt membru in X.A Rövidfilm.
sunt membru in Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.).
sunt membru in A jó, a rossz és a csúf.

Rezultate

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Județean locul IV. (Dicséret) | profesor îndrumător : Henning Edit (echipa Fél X)

2016-10-29, Concurs judetean Lumea magica a teatrului, lb romana, Județean locul III. | profesor îndrumător : Carmen Bodnari (echipa Vizita)

2017-02-14, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Județean Dicséret | profesor îndrumător : Henning Edit

2017-03-25, Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, Județean locul II. | profesor îndrumător : Dr. Pénzes Ágnes

2017-11-01, Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului”, lb. si lit. română, Interjudețean Premiu special | profesor îndrumător : Carmen Bodnari

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Internațional locul I. | profesor îndrumător : Kovács Tünde (echipa Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.))

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , Județean locul II. | profesor îndrumător : Kovács Tünde (echipa Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.))

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Internațional locul I. | profesor îndrumător : Kovács Tünde (echipa Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.))

2018-10-18, Bolyai Matematika Csapatverseny, , Județean locul II. | profesor îndrumător : Ugron Szabolcs (echipa 1/2 X)

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Internațional locul I. | profesor îndrumător : Kovács Tünde, Veres Enikő-Eszter (echipa Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.))

2020-10-07, Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő, Pszichológia, Interjudețean Dícséret, 3 különdíj | profesor îndrumător : Paltán Enikő (echipa X.A Rövidfilm)

2021-01-01, Implom József helyesírási verseny, , Județean dicséret | profesor îndrumător : Dr. Pénzes Ágnes

2021-12-04, labdarúgó Berde Kupa, labdarúgás, Special locul II. | profesor îndrumător : Kovács Tünde (echipa Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.))

2022-03-07, Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny, , Județean locul II. | profesor îndrumător : Dr. Pénzes Ágnes

2022-04-08, XIV. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye, Közgazdaságtan, Național locul IV. (Dicséret) | profesor îndrumător : Gazdag Ildikó (echipa A jó, a rossz és a csúf)