Szekely Miko College

Tök Dietrich Norbert

I was a student of Székely Mikó Kollégium

Year of graduation: 2020
My class: 2019/2020 - XII. A
Form teacher: Kedves Laura Rita

Results

2013-02-09, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, County level, - II. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2013-03-09, Matematika Olimpiász, Matematika, County level, - Dícséret, trainer, teacher: Gödri Judith

2013-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, County level, - I. position, trainer, teacher: Gödri Judith (Csodagyerekek team)

2013-12-14, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, County level, - IV. position (Dicseret), trainer, teacher: Gödri Judith

2014-02-15, fizikaolimpiasz, fizika, County level, - dicseret, trainer, teacher: Kotta László

2014-02-21, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, County level, - VI. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2014-03-18, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, County level, - II. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2014-05-01, Deutsche Kultur und Zivilisation, német nyelv, County level, - III. position, trainer, teacher: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2014-10-17, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, County level, - I. position, trainer, teacher: Gödri Judith (Csodagyerekek team)

2015-03-06, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, County level, - IV. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2015-03-14, Matematika Olimpiász, Matematika, County level, - VII. position, trainer, teacher: Gödri Judith

2016-03-12, Tantárgyverseny, Német nyelv, County level, - I. position, trainer, teacher: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2017-01-01, EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny, Matematika, County level, - Dícséret, trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, County level, - Dícséret, trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2017-02-27, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, County level, - V. position, trainer, teacher: Bartha Erzsébet

2017-03-18, Tantárgyverseny, Angol, County level, - Dicséret, trainer, teacher: Kotró-Kosztándi László

2017-03-20, Curie Környezetvédelmi verseny, , County level, - III. position, trainer, teacher: Szabó Ünige

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei, , County level, - Dícséret, trainer, teacher: Ugron Szabolcs

2018-03-01, Német nyelv tantárgyverseny, , County level, - I. position, trainer, teacher: Ferencz Katalin

2018-03-01, Német nyelv tantárgyverseny, , National, - I. position, trainer, teacher: Ferencz Katalin

2018-11-09, MIFIZ 2018, Fizika, Regional, - V. position, trainer, teacher: Dr. Pető Mária (MIFIZ-11 team)

2019-03-01, Angol tantárgyverseny, Angol, County level, - II. position, trainer, teacher: Kotró-Kosztándi László

2019-03-02, Német nyelv tantárgyverseny, , County level, - IV. position, trainer, teacher: Ferencz Katalin

2019-04-24, CanSat Miniszatellit építés, FIZIKA-Robotika, National, - II. position, trainer, teacher: Dr. Pető Mária (CanSat team)

2020-02-09, VIII. Pénzidomár Gazdasági Vetélkedő, Közgazdaságtan, National, - IV. position, trainer, teacher: Gazdag Ildikó (PizzaForce1 team)

2020-03-01, Német nyelv tantárgyverseny,, , County level, - I. position, trainer, teacher: Ferencz Katalin

2020-06-29, Analog CanSat Competition, FIZIKA-csillagászat, National, - II. position, trainer, teacher: Dr. Pető Mária (CanSat team)



Events