Română English

Lupu David-Ioan

XI. A osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja voltam .

Eredmények

2018-03-03, XI.Berde Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2018-03-10, Megyei Labdarúgó Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, súlylökés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde,

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-03-09, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-04-07, Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk, Testnevelés, Megyeközti I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-05-16, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Országos VI. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-09-19, A mi olimpiánk, testnevelés, Országos II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-10-24, Bűnmegelőzés Kupa, testnevelés, Speciális I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, testnevelés, Megyei V. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, 60 m., Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Varga Nimród Attila

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, távolugrás, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Varga Nimród Attila

2020
<MÁJUS>
H4111825
K5121926
Sz6132027
Cs7142128
P18152229
SZ29162330
V310172431

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XII. osztályoknak
(2020-05-30, Dr. Pető Mária)

FIZIKA ÉRETTSEGI 2020
(2020-05-29, Dr. Pető Mária)

Fizika mindenkinek
(2020-05-21, Dr. Pető Mária)

Ballagás
(2020-05-16, Dobra Judit)

Felvételi módszertan | közlemény
(2020-05-16, Lepedus Mária)

Iratkozás | 4.244-es minisztériumi határozat
(2020-05-15, Lepedus Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2020-05-12, Lepedus Mária)

Felvételi tájékoztató
(2020-05-11, Paltán Enikő)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-05-01, Kotró-Kosztándi László)

XVIII. Tudományos Esszépályázat
(2020-04-30, Dr. Pető Mária)

XIII. Tudományos Poszterverseny
(2020-04-30, Dr. Pető Mária)

A vezetőtanács közleménye a végzősök ballagásáról
(2020-04-29, Dobra Judit)

Talpunk alatt nem a szél fütyül…
(2020-04-01, Márton Csaba)

FIZIKA, CSILLAGÁSZAT otthon
(2020-03-31, Dr. Pető Mária)

HATÁRTALANUL pályázat 2020
(2020-03-30, Dr. Pető Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XI-XII. osztályoknak
(2020-03-28, Dr. Pető Mária)

Vissza a gyökerekhez
(2020-03-10, Forreiter Csilla-Éva)