Română English

Szonda Gergő

X. B osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Hat árok mentén tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .

Eredmények

2016-04-15, Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő, Magyar nyelv és irodalom, Országos I. hely | felkészítő tanár: Dr. Pénzes Ágnes, Kedves Laura Rita (Hat árok mentén csapat)

2016-05-01, Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő , anyanyelv, Országos I. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita, Dr. Pénzes Ágnes (Hat árok mentén csapat)

2016-10-29, III.Labdarugó Barátság Kupa, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2017-01-01, Smonyi Zsgmond Helyesrási Verseny,, Magyar nyelvtan, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2017-06-10, Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-01-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, magyar, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Tókos Ibolya- Lujza

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2019-02-23, Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Dobra Judit

2019-03-09, Angol tantárgyverseny, Angol, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Varga Mónika

2019-03-14, Speak Out Creative Writing, Angol, Megyei dicséret | felkészítő tanár: Varga Mónika

2019-04-25, Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, Országos VI. hely (dicséret) | felkészítő tanár: Dobra Judit

2020-01-01, SapiSentia III., , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Ferencz Orsolya

2020
<MÁJUS>
H4111825
K5121926
Sz6132027
Cs7142128
P18152229
SZ29162330
V310172431

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XII. osztályoknak
(2020-05-30, Dr. Pető Mária)

A nyolcadikosok ballagása
(2020-05-30, Dobra Judit)

Tájékoztatás a vizsgafelkészítőkről
(2020-05-30, Dobra Judit)

FIZIKA ÉRETTSEGI 2020
(2020-05-29, Dr. Pető Mária)

Fizika Mindenkinek- második előadás
(2020-05-28, Dr. Pető Mária)

Fizika mindenkinek
(2020-05-21, Dr. Pető Mária)

Ballagás
(2020-05-16, Dobra Judit)

Felvételi módszertan | közlemény
(2020-05-16, Lepedus Mária)

Iratkozás | 4.244-es minisztériumi határozat
(2020-05-15, Lepedus Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2020-05-12, Lepedus Mária)

Felvételi tájékoztató
(2020-05-11, Paltán Enikő)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-05-01, Kotró-Kosztándi László)

XVIII. Tudományos Esszépályázat
(2020-04-30, Dr. Pető Mária)

XIII. Tudományos Poszterverseny
(2020-04-30, Dr. Pető Mária)

A vezetőtanács közleménye a végzősök ballagásáról
(2020-04-29, Dobra Judit)

Talpunk alatt nem a szél fütyül…
(2020-04-01, Márton Csaba)

FIZIKA, CSILLAGÁSZAT otthon
(2020-03-31, Dr. Pető Mária)

HATÁRTALANUL pályázat 2020
(2020-03-30, Dr. Pető Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XI-XII. osztályoknak
(2020-03-28, Dr. Pető Mária)