Română English

Gödri Judith



Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 1983
Osztályom: 1982/1983 - XII. A
Osztályfőnök: József Álmos Zoltán
Az osztálynévsorban Kozma Judith néven szerepeltem.

Jelenleg az V. D osztály osztályfőnöke vagyok.

Az alábbi osztályokban tanítok:

X. C | Matematika
VII. C | Matematika
VII. C | Szórakoztató matematika
VII. D | Matematika
V. D | Matematika
V. D | Szórakoztató matematika

Tevékenység

A Csodagyerekek felkészítője voltam .

Eredmények

2019-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Megyei
Csapat: Varázsvizilovak - I. hely

2019-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Megyei
Csapat: Töltött káposzták - IV. hely

2019-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Megyei
Csapat: Matuka - III. hely

2019-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Megyei
Csapat: Vasmatek - II. hely

2019-11-16, Luminamath Matematikaverseny , matematika, Országos
Diák neve: Miklós Janka - II. hely

2019-11-16, Luminamath Matematikaverseny , matematika, Országos
Diák neve: Ráduly Roland-Márk - III. hely

2019-11-21, Bolyai Matematika Csapatverseny , matematika, Országos
Csapat: Varázsvizilovak - I. hely

2020-01-18, Megyei Magyar Matematika Olimpia , matematika, Megyei
Diák neve: Ráduly Roland-Márk - I. hely

2020-01-18, Megyei Magyar Matematika Olimpia , matematika, Megyei
Diák neve: Pap Csenge Dorottya - II. hely

2020-01-18, Megyei Magyar Matematika Olimpia , matematika, Megyei
Diák neve: Lőrincz Zente-Örs - dicseret

2020-01-18, Megyei Magyar Matematika Olimpia , matematika, Megyei
Diák neve: Miklós Janka - I. hely

2020-01-18, Megyei Magyar Matematika Olimpia , matematika, Megyei
Diák neve: Tamás Péter - II. hely

2020-01-18, Megyei Magyar Matematika Olimpia , matematika, Megyei
Diák neve: Fazakas Gergő Nándor - dicseret

2020-01-18, Megyei Magyar Matematika Olimpia , matematika, Megyei
Diák neve: Bartos Kriszta - dicseret

2020-02-15, Országos Magyar Matematika Olimpia , matematika, Országos
Diák neve: Ráduly Roland-Márk - dicseret

2020-02-15, Országos Magyar Matematika Olimpia , matematika, Országos
Diák neve: Miklós Janka - II. hely

2020-02-15, Országos Magyar Matematika Olimpia , matematika, Országos
Diák neve: Tamás Péter - dicseret

2020-02-15, Országos Magyar Matematika Olimpia , matematika, Országos
Diák neve: Pap Csenge Dorottya - dicseret

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei
Diák neve: Pap Csenge Dorottya - II. hely

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei
Diák neve: Szép Áron - III. hely

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei
Diák neve: Tatár Bence - IV. hely

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei
Diák neve: Lőrincz Zente-Örs - V. hely

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei
Diák neve: Ráduly Roland-Márk - VIII. hely

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei
Diák neve: Bangyán Bendegúz - IX. hely

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei
Diák neve: Török Anna Abigél - dicseret

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei
Diák neve: Pál Gergő - dicseret

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei
Diák neve: Péter Máté - dicseret

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei
Diák neve: Miklós Janka - I. hely

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei
Diák neve: Tamás Péter - III. hely

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei
Diák neve: Bartos Kriszta - VII. hely

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei
Diák neve: Schrek Timea - IX. hely

2020-02-21, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei
Diák neve: Fazakas Gergő Nándor - X. hely

2020-03-06, Csillagszerző Matematikaverseny , matematika, Megyei
Diák neve: Miklós Janka - I. hely

2020-03-06, Csillagszerző Matematikaverseny , matematika, Megyei
Diák neve: Bartos Kriszta - II. hely

2020-03-06, Csillagszerző Matematikaverseny , matematika, Megyei
Diák neve: Tatár Bence - II. hely

2020-03-06, Csillagszerző Matematikaverseny , matematika, Megyei
Diák neve: Ráduly Roland-Márk - I. hely




Udvar
Magyari Tünde-Aranka
Díszkapu, főépület
Ugron Szabolcs
Főkapu
Makfalvi Zsuzsa
Bentlakás
Márkosi Márta
Kicsi épület
Márton Hajnal
Kicsi épület
Nyeste Emőke
Bentlakás kapu
Oláh-Ilkei Árpád
Jókai épület
Szőcs Borbála Anikó
Jókai épület
Szőcs Emőke-Anna
Főépület
Tókos Ibolya- Lujza

2020
<NOVEMBER>
H29162330
K3101724
Sz4111825
Cs5121926
P6132027
SZ7142128
V18152229

Szent György kiválósági ösztöndíj
(2020-12-04, Lepedus Mária)

Ösztöndíjak kritériumrendszere
(2020-11-23, Lepedus Mária)

Román háziolvasmányok magyarul
(2020-11-05, Forreiter Csilla-Éva)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XI-XII. osztályoknak
(2020-10-30, Dr. Pető Mária)

INNOVÁCIÓS VERSENY 2020-2021
(2020-10-30, Dr. Pető Mária)

Október 20-tól digitális oktatás a Mikóban
(2020-10-20, Dobra Judit)

Kiválósági Központ- ÓRAREND I. félév
(2020-10-16, Dr. Pető Mária)

KIVÁLÓSÁGI KÖZPONT Hírei
(2020-10-06, Dr. Pető Mária)

"Ifjú tudósok" középiskolai vetélkedő
(2020-10-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Ösztöndíjak
(2020-10-03, Tarczi Éva Tímea)

ÉRDEKES VERSENYEK, Projektek 2020
(2020-09-30, Dr. Pető Mária)

Ady Endre-ösztöndíj
(2020-09-26, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Online oktatás
(2020-09-23, Kubánda Miklós)

Szeptember 21-től sárga forgatókönyv a Mikóban
(2020-09-18, Dobra Judit)

Tanszersegély
(2020-09-16, Tarczi Éva Tímea)

Pénzügyi támogatás líceumi diákoknak
(2020-09-15, Tarczi Éva Tímea)

Az előkészítő osztályosok tanévkezdése
(2020-09-10, Dobra Judit)

Tudnivalók a 2020–2021. iskolai év indításáról
(2020-09-10, Dobra Judit)