Română English

Szilágyi Abigél

XI. A osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Tetratlon csapat tagja voltam .
A Hölgyek a Négyzeten tagja voltam .
A Pentatlon lánycsapat tagja vagyok .
A Pentatlon lánycsapat tagja vagyok .
A Pentatlon lánycsapat tagja vagyok .

Eredmények

2016-03-18, Tantárgyverseny, Angol, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Varga Mónika

2016-03-24, Cros- Atlétika, Testnevelés, Megyei III. hely (-) | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-Atlétika, Testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-60m., Testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-távolugrás, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-800m., , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei VI. hely | felkészítő tanár: Deák Éva (Hölgyek a Négyzeten csapat)

2016-10-22, Tetratlon-atlétika, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Tetratlon csapat csapat)

2016-10-22, Tetratlon -atlétika, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-22, Tetratlon-távolugrás., testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-22, Tetratlon-60m., testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-22, Tetratlon-800m., testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-03-18, Tantárgyverseny, Angol nyelv, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Varga Mónika

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Jakab-Benke Hajnalka (Pentatlon lánycsapat csapat)

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-01-01, Pentatlon (atlétika) -lányok, egyéni összetett, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-03-03, megyei tantárgyverseny, Angol, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Varga Mónika, Pozsony Katalin-Gyöngyvér

2018-04-28, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2018-09-19, A mi olimpiánk, távolugrás, Országos I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-20, Pentatlon (atlétika)- lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, súlylökés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-03-02, Tantárgyverseny, Német nyelv, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2019-04-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2019-09-18, A mi Olimpiánk, atlétika-80m., Országos III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon- atlétika, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, 60 m., Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, távolugrás, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-10-30, Pentatlon (atlétika)-lányok, súlylökés, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2020-02-29, Tantárgyverseny, Német nyelv, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2020
<MÁJUS>
H4111825
K5121926
Sz6132027
Cs7142128
P18152229
SZ29162330
V310172431

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XII. osztályoknak
(2020-05-30, Dr. Pető Mária)

A nyolcadikosok ballagása
(2020-05-30, Dobra Judit)

Tájékoztatás a vizsgafelkészítőkről
(2020-05-30, Dobra Judit)

FIZIKA ÉRETTSEGI 2020
(2020-05-29, Dr. Pető Mária)

Fizika Mindenkinek- második előadás
(2020-05-28, Dr. Pető Mária)

Fizika mindenkinek
(2020-05-21, Dr. Pető Mária)

Ballagás
(2020-05-16, Dobra Judit)

Felvételi módszertan | közlemény
(2020-05-16, Lepedus Mária)

Iratkozás | 4.244-es minisztériumi határozat
(2020-05-15, Lepedus Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2020-05-12, Lepedus Mária)

Felvételi tájékoztató
(2020-05-11, Paltán Enikő)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-05-01, Kotró-Kosztándi László)

XVIII. Tudományos Esszépályázat
(2020-04-30, Dr. Pető Mária)

XIII. Tudományos Poszterverseny
(2020-04-30, Dr. Pető Mária)

A vezetőtanács közleménye a végzősök ballagásáról
(2020-04-29, Dobra Judit)

Talpunk alatt nem a szél fütyül…
(2020-04-01, Márton Csaba)

FIZIKA, CSILLAGÁSZAT otthon
(2020-03-31, Dr. Pető Mária)

HATÁRTALANUL pályázat 2020
(2020-03-30, Dr. Pető Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XI-XII. osztályoknak
(2020-03-28, Dr. Pető Mária)