Română English

X. B | Természettudományok (Elméleti, reál)

Tanító: Dr. Pénzes Ágnes

Tanáraink:

Préda Imre - Testnevelés
Krecht Gyöngyvér Mária - Német nyelv és irodalom
Pető Mária - Fizika
Ugron Szabolcs - Matematika
Kocsis Edit - Technológia
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Jakab-Benke Hajnalka - Testnevelés
Csia Kinga Emese - Biológia
Dr. Kondor Ágota - Vallás
László Boglárka - Testnevelés
Kópis Andrea - Angol nyelv és irodalom
Márton Hajnal - Angol nyelv és irodalom
Dombora Anna - Zene
Dr. Pénzes Ágnes - Magyar nyelv és irodalom
Bács Magor András - Vizuális nevelés
Vizsuly Tünde - The Geography of the UK and USA

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8NémetAngol *UKGTestnevelés *
8-9NémetAngolPszichológiaBiológiaAngol
9-10AngolTestnevelés *FizikaFizikaMatematika
10-11MatematikaBiológiaMatematikaAngolMagyar
11-12FizikaMagyarMagyarRománKémia
12-13VállalkozásMatematikaRománTörténelemTIC
13-14RománFöldrajzKémiaRajz *Informatika
14-15Vallás

Osztálynévsor

Bagoly Eszter Melánia
Baló Kamilla
Banches Anett Boglárka
Barabás Iringó
Bernád Mária-Aida
Biró Réka
Bögözi Andrea
Botos Eszter
Cretu Csengele
Csia Katalin Noémi
Csősz Albert-Sándor
Damokos Dóra
Demeter Hunor
Fekete Mátyás
Gál Alexandra
Kisgyörgy Máté
Kónya Tekla
Necsulescu Evelin
Palkó Timea Mária
Péter Brigitta
Pocsony Blanka-Natalia
Rendi Melinda-Krisztina
Simon Gergő Bálint
Sütő Kriszta-Zsófia
Szentes Ádám
Szilágyi Dorka
Szőke Szabina
Tischler Hunor
2017
<DECEMBER>
H4111825
K5121926
Sz6132027
Cs7142128
P18152229
SZ29162330
V310172431

A VI. A osztály interkulturális projektje
(2017-11-13, Dr. Kinda Eleonóra)

Zirciek a Mikóban - V. Barátság Kupa
(2017-11-05, Kovács Tünde)

XXVII. INNOVÁCIÓS TEHETSÉGKUTATÓ VERSENY
(2017-10-31, Pető Mária)

TUDEK és TUDOK 2o18
(2017-10-30, Pető Mária)

O.K.+ 2007-2014
(2017-10-27, Dr. Kinda Eleonóra)

Megyei Atlétika-Tetratlon (négypróba) V.-VIII. osz
(2017-10-21, Kovács Tünde)

Schwartz- verseny 2017 (Fizika, kémia)
(2017-10-15, Pető Mária)

Megyei Atlétika-Pentatlon IX.- XII. osztályos lán
(2017-10-13, Kovács Tünde)