Română English

XII. B | Természettudományok (Elméleti, reál)

Osztályfőnök: Lőrincz Enikő Éva

Tanáraink:

Gábor Béla - TIC
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Varga Mónika - Angol nyelv
Magyari Tünde-Aranka - Román nyelv és irodalom
Márton Hajnal - Angol nyelv
Ferencz Katalin - Német nyelv és irodalom
Kópis Andrea - Angol nyelv
Vizsuly Tünde - The Culture and Civilization of the UK and USA
Dr. Pető Mária - Fizika
Oláh-Ilkei Árpád - Matematika
Csia Kinga Emese - Biológia
Márkosi Márta - Filozófia
-
Kiss Ildikó - Földrajz
Varga Mónika - Developing exam skills
Tókos Ibolya- Lujza - Magyar nyelv és irodalom
Babos Erika Zenkő - Történelem
Pál Tünde - Vallás
Szőcs Emőke-Anna - Földrajz
Lőrincz Enikő Éva - Kémia
Dr. Kondor Ágota - Vallás
Jakab-Benke Hajnalka - Testnevelés

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9Fizika, Dr. Pető MáriaFizika, Dr. Pető Mária
9-10Fizika, Dr. Pető Mária
10-11
11-12
12-13
13-14Kémia, Lőrincz Enikő ÉvaFöldrajz, Szőcs Emőke-Anna
14-15Kémia, Lőrincz Enikő Éva
15-16

Osztálynévsor

Balázs Hanna
Bán Beatrix
Császár Petra
Csürös Arnold
Csurulya Panna
Dézsi József-Milán
Ferencz Eszter
Gödri Ünige-Abigél
Jitaru Vasile
Józsa Huba
Költő Kincső
Kovács Petra
Kozma Boglárka
Marhát Antónia
Mocan Karola
Némethy Gyopár
Nyisztor Timea
Potra Andrea
Sorbán Ágota
Sorbán Boglárka
Szabó Róbert
Szász-Fábián Fanni
Tankó Karola
Tankó Szabolcs
Tuzson Gellért
Urbán Panna




2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)