Română English

X. C | nincs profil

Osztályfőnök: Kisgyörgy Alpár

Tanáraink:

Dobra Judit - Magyar nyelv és irodalom
Pozsony Katalin-Gyöngyvér - Angol nyelv és irodalom
Ferencz Katalin - Német nyelv és irodalom
Paltán Enikő - Pszichológia
Kisgyörgy Alpár - Matematika
Kocsis László - Fizika
Babos László - TIC
Kovács Tünde - Testnevelés
Ferencz Orsolya - Biológia
Kiss Mária - Román nyelv és irodalom
Dr. Kondor Ágota - Vallás
László Boglárka - Testnevelés
Iakab Tibor - TIC
Makfalvi Zsuzsa - Földrajz
Dombora Anna - Zene
Bajka Mária Magdolna - Kémia
Nyeste Emőke - Angol nyelv és irodalom
Szép Helga - Román nyelv és irodalom
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Erőss Botond - Történelem
Márkosi Márta - Vállalkozástan

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8VállalkozásMatematika
8-9RománPszichológiaTornaMagyarFöldrajz
9-10AngolBiológiaAngolFöldrajzMagyar
10-11FizikaMagyarTICRománAngol
11-12KémiaMatematikaTörténelemAngolNémet
12-13ZeneNémetMagyarFizikaRomán
13-14VallásRománPszichológiaTörténelemLatin
14-15Történelem


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9
9-10
10-11
11-12Történelem, Erőss BotondRomán, Szép Helga
12-13Történelem, Erőss Botond
13-14Kémia, Bajka Mária Magdolna
14-15Matematika, Kisgyörgy AlpárBiológia, Ferencz OrsolyaFizika, Kocsis László
15-16Osztályfőnöki, Kisgyörgy AlpárMatematika, Kisgyörgy Alpár

Osztálynévsor

Apafi Balazs Robert
Babós Anita
Bardocz Kriszta
Bárdosi Nóra
Bodor Bence
Deák Csanád
Depner Edina
Görbe Dóra Gabriella
Gyenge Szabolcs
Hajdu Ákos-Áron
Imreh Zsanett-Orsolya
Jancsó Arthur
Karácsony Adrienn
Kerekes Hunor
Lőrincz József Tamás
Magyarósi Szabina
Molnár Timea
Muraru Paula
Nagy Botond Csongor
Pap Regő
Papp Gergő
Szabó Orsolya
Szabó Petra
Szilágyi Hanna
Taghavi Jázmin
Tála Rebeka
Ugron Ákos
Váncsa László
Vass Árpád-Hunor
Zsigmond Zsanett
2020
<JÚLIUS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P310172431
SZ4111825
V5121926

Légy szabad - tematikus fotópályázat
(2020-07-01, Márton Csaba)

XXX. INNOVÁCIÓS VERSENY KÖZÉPISKOLÁSOKNAK
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Felvételi FIZIKA szakra BBTE 2020
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Barabási-Albert László- pályázat
(2020-06-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Nyolcadikos záróvizsga - óvás
(2020-06-22, Kubánda Miklós)

Csillagászat (online) előadás- BBTE
(2020-06-12, Dr. Pető Mária)

A Fizika mindenkié- MaFi 4. előadás
(2020-06-10, Dr. Pető Mária)

A szeptemberben induló V. osztályok névsora
(2020-06-05, Dobra Judit)

Fizika mindenkinek 3
(2020-06-04, Dr. Pető Mária)

Tájékoztató az V. osztályok kialakításáról
(2020-06-04, Dobra Judit)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-06-01, Kotró-Kosztándi László)

MOL Tehetségtámogató program
(2020-06-01, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XII. osztályoknak
(2020-05-30, Dr. Pető Mária)

Tájékoztatás a vizsgafelkészítőkről
(2020-05-30, Dobra Judit)

FIZIKA ÉRETTSEGI 2020
(2020-05-29, Dr. Pető Mária)

Fizika Mindenkinek- második előadás
(2020-05-28, Dr. Pető Mária)

Fizika mindenkinek
(2020-05-21, Dr. Pető Mária)

Felvételi módszertan | közlemény
(2020-05-16, Lepedus Mária)

Iratkozás | 4.244-es minisztériumi határozat
(2020-05-15, Lepedus Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2020-05-12, Lepedus Mária)

Felvételi tájékoztató
(2020-05-11, Paltán Enikő)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-05-01, Kotró-Kosztándi László)

XVIII. Tudományos Esszépályázat
(2020-04-30, Dr. Pető Mária)

XIII. Tudományos Poszterverseny
(2020-04-30, Dr. Pető Mária)

A vezetőtanács közleménye a végzősök ballagásáról
(2020-04-29, Dobra Judit)