Română English

VII. C | nincs profil

Osztályfőnök: Csia Kinga Emese

Tanáraink:

Makfalvi Zsuzsa - Földrajz
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Dombora Anna - Zene
Varga Mónika - Angol nyelv
Dobra Judit - Magyar nyelv és irodalom
Magyari Tünde-Aranka - Román nyelv és irodalom
Ferencz Katalin - Német nyelv és irodalom
Csia Kinga Emese - Biológia
Márkosi Márta - Polgári nevelés
Bács Magor András - Vizuális nevelés
Pénzes Lóránd István - Magyarságtörténet
Kiss Ildikó - Technológia
Hampel Boglarka - Kémia
Ugron Szabolcs - Matematika
Kocsis László - Fizika
Farkas Cristina-Cornelia - Latin nyelv
Dr. Kondor Ágota - Vallás

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16

Osztálynévsor

Bagoly Kata
Balázs Gergő
Bálint Nikolett
Barabás Vanda
Bartha Tas
Bujdosó Fruzsina
Coman Emilia Katalin
Csutak Krisztina
Dézsi Aba-Alfréd
Fazakas Dorka
Ferencz Vanda-Boglárka
Fésüs Éva-Szidónia
Furus Kincső Viktoria
Gáj Dengezik László
Gergely Ágnes
Imreh Zselyke
Joós Kristóf-Attila
Kisgyörgy Gréta
Koós Adrienn
Lukáts Hanna
Magyarosi Dalma/Zsuzsanna
Máté Bence
Nagy Réka-Anna
Pénzes Bíborka
Sandu Franciska
Sántha Orsolya
Sipos-Ferencz Iringó
Száfta A. Heléna
Szakács Eszter
Szőcs Johanna Csilla
Tóth Attila
Tudorel Maya


2021
<SZEPTEMBER>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P3101724
SZ4111825
V5121926

Az Európai Űrügynökség versenyei az új tanévben
(2021-09-30, Dr. Pető Mária)

XI-XII-es diákok számára Ifjú tudósok versenye
(2021-09-30, Dr. Pető Mária)

Hétfőtől szünetel a jelenléti oktatás
(2021-09-27, Sztakics Éva-Judit)

Ingázó diákok figyelmébe
(2021-09-22, Tarczi Éva Tímea)

Ösztöndíjak
(2021-09-14, Tarczi Éva Tímea)

Tanévnyitó - élő
(2021-09-13, Sztakics Éva-Judit)

Évnyitó
(2021-09-13, Forreiter Csilla-Éva)

Előkészítő osztályok - frissítve
(2021-09-01, Kubánda Miklós)

KUTATÁSI DIÁKPÁLYÁZAT 2021
(2021-07-26, Dr. Pető Mária)

Érettségi eredmények
(2021-07-12, Lepedus Mária)