Română English

V. B | nincs profil

Osztályfőnök: Magyari Tünde-Aranka

Tanáraink:

Pozsony Katalin-Gyöngyvér - Angol nyelv és irodalom
Szőcs Borbála Anikó - Magyar nyelv és irodalom
Ferencz Katalin - Német nyelv és irodalom
Magyari Tünde-Aranka - Román nyelv és irodalom
Ferencz Orsolya - Biológia
Gecse Mária - Technológia
Kisgyörgy Alpár - Matematika
Makfalvi Zsuzsa - Földrajz

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8
8-9NémetRománRajzRománTörténelem
9-10FöldrajzMatematikaRománTornaMagyar
10-11MagyarMagyarTörténelemMatematikaBiológia
11-12RománInformatikaMatematikaAngolRomán
12-13TechnológiaZeneTornaMagyarPolgári
13-14MatematikaAngolVallásNémetOsztályfőnöki
14-15

Osztálynévsor

BÁCS LILLA BOGLÁRKA
Balázs Nóra
BENEDEK ERIK
Benedek Hanna-Boglárka
BENKŐ ORSOLYA-KAMILLA
Bocz Rebeka
CSŐSZ ROLAND ÁKOS
CZIKA BEÁTA
Czintos Vivien
Deák Benjamin- Bence
Fábián Petra
FODOR ANETT BIBORKA
Gáspár Oláh Anita
Gödri Gergő
Kicsid Anna Rebeka
Klozer Andrea
László Eszter
MADÁR ANDOR ATTILA
MÉDER HUNOR
Nagy Melánia- Apollónia
PILBÁTH KRISZTIÁN
Rápolti Izabella
Simon Csaba Jenő
Szabó Hanna Fruzsina
Szabó Norbert Szabolcs
Terchilă Nébel Gergő
VIZI MÁTYÁS MÁTÉ
2019
<ÁPRILIS>
H18152229
K29162330
Sz3101724
Cs4111825
P5121926
SZ6132027
V7142128

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY
(2019-03-31, Dr. Pető Mária)

Előkészítő osztályokba bejutott tanulók névsora
(2019-03-29, Puskás-Bajkó Miklós)

Vidám Versek Versmondó Vetélkedője, megyei szakasz
(2019-03-19, Forreiter Csilla-Éva)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2019-03-05, Kotró-Kosztándi László)

Iratkozás előkészítő osztályba 2019
(2019-03-01, Puskás-Bajkó Miklós)

Felolvasómaraton
(2019-02-19, Forreiter Csilla-Éva)

Drámapálya 2019
(2019-02-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY megyei forduló
(2019-02-15, Deák Éva)