Română English

IX. B | nincs profil

Osztályfőnök: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

Tanáraink:

Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Varga Mónika - Angol nyelv
Zágoni Imola - Biológia
Kiss Mária - Román nyelv és irodalom
Kópis Andrea - Developing communicative skills 1
Kópis Andrea - Angol nyelv
Nyeste Emőke - Developing communicative skills 1
Vizsuly Tünde - The Geography of the UK and USA
Dombora Anna - Zene
Babos László - Informatika
Márkosi Márta - Logika
Nyeste Emőke - Angol nyelv
Tókos Ibolya- Lujza - Magyar nyelv és irodalom
Szőcs Emőke-Anna - Földrajz
Babos László - TIC
Bajka Mária Magdolna - Kémia
Lőrincz Enikő Éva - Fizika
Kisgyörgy Alpár - Matematika
Rab Sándor - Történelem
-
Bács Magor András - Vizuális nevelés
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária - Német nyelv és irodalom
Dr. Kondor Ágota - Vallás
Jakab-Benke Hajnalka - Testnevelés
Deák Mária - Földrajz
Pál Tünde - Vallás
Kotró-Kosztándi László - Angol nyelv

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8MatematikaRománAngolMagyarTorna
8-9MatematikaRománMatematikaMagyarRomán
9-10BiológiaNémetMatematikaAngolRomán
10-11BiológiaNémetKémiaAngolMagyar
11-12AngolTörténelemKémiaTICMagyar
12-13AngolInformatikaFizikaTICFizika
13-14LogikaVallásFizikaFöldrajzZene / Rajz
14-15UKC


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9Matematika, Kisgyörgy Alpár
9-10Matematika, Kisgyörgy AlpárMatematika, Kisgyörgy Alpár
10-11Matematika, Kisgyörgy Alpár
11-12
12-13Fizika, Lőrincz Enikő ÉvaFizika, Lőrincz Enikő Éva
13-14Fizika, Lőrincz Enikő Éva
14-15Földrajz, Szőcs Emőke-Anna
15-16

Osztálynévsor

Antal Biró Zsófia
Baló Ágnes
Balogh Adrienn
Benkő Dávid
Biró Norbert-Zoltán
Csáki Abigél
Gal Anita
Ilyés Csilla Orsolya
Ivácson Gergő
Ivácson Janka
Jancsó Abigél
Kovács Aba
Krecht Maya Lilla
Lakatos Hanna Noémi
László Adrienn
László Andrea
Márton Eszter
Morea Alexandra
Oláh-Badi Anita
Pál Ágnes
Policsek Orsolya
Rendi Melinda
Rendi Zsombor
Simon Dorka Boroka
Szabo Alexia
Szabó Anita
Szén László-Alpár
Tatár Ágota




2021
<MÁRCIUS>
H18152229
K29162330
Sz310172431
Cs4111825
P5121926
SZ6132027
V7142128

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Márton Csaba)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)

Életmese - pályázat
(2021-01-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Fotópályázat
(2021-01-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás IX. osztályba
(2021-01-28, Lepedus Mária)

Tehetségkutató Diákmédia Pályázat
(2021-01-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Közgazdasági Diákolimpia
(2021-01-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Turistaút a kedvenc égitestedre
(2021-01-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Oltással kapcsolatos tudnivalók
(2021-01-13, Márton Csaba)

Fokozati vizsgák
(2021-01-11, Lepedus Mária)

TUDOK 2021- LEHET JELENTKEZNI!!!
(2020-12-31, Dr. Pető Mária)