Română English

X. A | nincs profil

Osztályfőnök: Szép Helga

Tanáraink:

Kovács Tünde - Testnevelés
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Kotró-Kosztándi László - Angol nyelv
Szép Helga - Román nyelv és irodalom
Nyeste Emőke - Developing communicative skills 2
Vizsuly Tünde - The History of the UK and USA
Oláh-Ilkei Árpád - Matematika
Albert Balázs - Fizika
Paltán Enikő - Pszichológia
Csia Kinga Emese - Biológia
Dombora Anna - Zene
-
Makfalvi Zsuzsa - Földrajz
Varga Mónika - Angol nyelv
Erőss Botond - Történelem
Gáll Annamária - Informatika
Gazdag Ildikó - Vállalkozástan
Babos László - Informatika
Babos László - TIC
Lőrincz Enikő Éva - Kémia
Nyeste Emőke - Angol nyelv
Bács Magor András - Vizuális nevelés
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária - Német nyelv és irodalom
Dr. Pénzes Ágnes - Magyar nyelv és irodalom
Dr. Kondor Ágota - Vallás
Pál Tünde - Vallás
Kotró-Kosztándi László - Developing communicative skills 2

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9Kémia, Lőrincz Enikő Éva
9-10Kémia, Lőrincz Enikő Éva
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16

Osztálynévsor

Ambrus Bence
Bács Norbert
Balog Barnabás-Dezső
Bangyán Benjámin
Bedő Éva Gabriella
Benkő Zsolt
Bereczki Anna
Berekméri Erdély Boróka
Dávid Loránd
Fazakas Barbara
Gál Noémi
Gálicza Ervin
Gergely Abigél
Gödri-Martis Huba
Kádár Noémi
Katai Hanna
Kotró-Kosztándi Gellért
Kozsokár Gergő
Lőrincz Gergő-Tamás
Márkosi Lili
Mátyás Emese
Molnar David
Oláh Gergő
Orbán Klára
Răduţă Cristian
Szilágyi-Nagy Nándor
Tordai Ákos
Tóth Orsolya
Tunyogi Boróka
Vidám Szabolcs
Vizi Attila
Zsugán-Gedeon Balázs




2021
<MÁRCIUS>
H18152229
K29162330
Sz310172431
Cs4111825
P5121926
SZ6132027
V7142128

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Márton Csaba)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)

Életmese - pályázat
(2021-01-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Fotópályázat
(2021-01-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás IX. osztályba
(2021-01-28, Lepedus Mária)

Tehetségkutató Diákmédia Pályázat
(2021-01-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Közgazdasági Diákolimpia
(2021-01-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Turistaút a kedvenc égitestedre
(2021-01-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Oltással kapcsolatos tudnivalók
(2021-01-13, Márton Csaba)

Fokozati vizsgák
(2021-01-11, Lepedus Mária)

TUDOK 2021- LEHET JELENTKEZNI!!!
(2020-12-31, Dr. Pető Mária)