Română English

Diákok (1266)

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

1.Sáfár Milán 0. D
2.Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix VIII. C
3.Salamon Eszter-Júlia XII. A
4.Salamon Orsolya-Biborka V. E
5.Sándor Kinga IV. C
6.Sándor László-Márk XI. A
7.Sándor Orsolya VIII. A
8.SANDU CSANÁD V. B
9.Sandu Franciska VI. C
10.Sandu Patricia I. D
11.Sánta Eszter IX. C
12.Santha Matyas X. B
13.Sántha Orsolya VI. C
14.Savin Marian-Junior VIII. B
15.SAVIN MATEO I. B
16.SCHREK NORBERT V. C
17.Schrek Timea IX. A
18.SEBESTYÉN ANTÓNIA VII. C
19.Serbán Barbara VII. D
20.SERBÁN MÁRK-KRISZTIÁN V. C
21.Seres Renáta VIII. C
22.Seres Róbert VIII. C
23.Siklódi Abigél VII. A
24.Siklódi Máté Endre IX. C
25.Sikó Zoltán IX. C
26.Simon Anita Edina VI. A
27.Simon Csaba Jenő VII. B
28.Simon Dávid-Nándor VI. B
29.Simon Dorka Boroka IX. B
30.Simon Gábor- Krisztián 0. E
31.Simon Johanna VIII. A
32.SIMON JÓZSEF I. B
33.SIMON LEVENTE -LAMBERT V. C
34.Simon Nikol Fatima V. A
35.Simon Otilía Réka IV. A
36.Simon Samu VI. A
37.Simon Stefánia IV. A
38.SIMON SZILÁRD KÁZMÉR I. B
39.Simon Tege VI. B
40.Simon-Zsók Anett XII. A
41.Sinka Hanga-Kitti VII. D
42.Sipos-Ferencz Iringó VI. C
43.SOLYMOSI BALÁZS V. B
44.Sorbán Ágota XII. B
45.Sorbán Boglárka XII. B
46.Sorbán Csaba IX. A
47.Sorbán Mónika IX. C
48.Sorbán Tamás III. B
49.Sorbán-Lepedus Zsófia V. B
50.Stanciui László-Zsombor VII. A
51.Stefán Anna-Mária IX. C
52.Stegbauer Boglárka VIII. A
53.Stinghe Szófia-Lejla X. B
54.Stoian Szabolcs Gábor 0. A
55.Stoica Ádám Botond VI. B
56.Sükösd Ágota X. C
57.Sütő Katinka Nóra X. B
58.Sylvester Eszter III. A
59.Szabaday Roland XII. A
60.Szabados Andrea IX. A
61.Szabo Alexia IX. B
62.Szabó Anita IX. B
63.Szabó Anna IX. A
64.Szabó Anna-Rebeka VI. B
65.Szabó Bence II. A
66.Szabó Bojta Bence II. A
67.Szabó Dorka II. C
68.Szabó Erika-Krisztina XII. C
69.Szabó Eszter X. C
70.Szabó Hanna Fruzsina VII. B
71.Szabó János XI. A
72.SZABÓ MAJA VII. A
73.Szabó Mátyás- Bende I. A
74.Szabó Norbert Szabolcs VII. B
75.Szabó Örs Csanád I. D
76.Szabó Orsolya XI. C
77.Szabó Petra XI. C
78.Szabó Róbert XII. B
79.Szabó Tas Roland IV. A
80.Szabo Zenko X. B
81.Szabó-Kádár Viola III. B
82.Száfta A. Heléna VI. C
83.Szakács Eszter VI. C
84.Szakács Kincső II. C
85.SZAKÁCS MÁTÉ I. B
86.Szaniszló Kristóf Erik VI. A
87.Szántó Ádám IV. C
88.Szántó Albert XI. C
89.Szántó Csenge Adrienn VII. D
90.Szántó Kincső II. C
91.Szántó Vince 0. B
92.SZÁRAZ ERIK V. C
93.Szász Budai Frida VII. D
94.Szász Csaba Nándor XI. A
95.SZÁSZ EDINA III. C
96.Szász Gabriella XI. A
97.Szász Hanna Nóra IX. A
98.SZÁSZ HUNOR V. E
99.Szász Kincső V. A
100.Szász Krisztián X. B
101.Szász Tímea VIII. C
102.SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS V. E
103.Szász-Fábián Fanni XII. B
104.SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA III. C
105.Szávuly Zsanett IV. B
106.Szávuly Zselyke VII. C
107.Szebeni Gergő VII. D
108.Szebeni Janka I. C
109.Szebeni-Szabó Ábris VIII. A
110.Szebeni-Szabó Mózes Botond X. B
111.SZEGETI KRISZTIÁN V. E
112.SZEGETI ZSOMBOR V. E
113.SZÉKELY HANNA III. C
114.Székely Nemes Sára II. B
115.Székely Nikolett X. C
116.Székely Szende IX. C
117.Székely-Tóbiás Anett IV. C
118.Szeles Vivienn-Zsuzsánna X. C
119.Szén László-Alpár IX. B
120.Szén Tamás-Lajos XI. B
121.SZENTES ÁGNES V. D
122.Szenyes Emil XII. C
123.Szép Áron VII. C
124.Szép Bendegúz II. B
125.Szép Rebeka I. C
126.Szép-Márk Csanád I. D
127.Szigyártó Nicholás-Róbert II. B
128.Szigyártó Nóra 0. D
129.Szilágyi Abigél XII. A
130.Szilágyi Bernadett IX. A
131.SZILÁGYI DORKA V. C
132.Szilágyi Hanna XI. C
133.Szilágyi Kincső-Henrietta IV. C
134.Szilágyi Zselyke IV. B
135.Szilágyi-Nagy Nándor X. A
136.Szilágyi-Nagy Zétény XII. A
137.Szőcs Gellért Zsolt XI. B
138.SZŐCS IZABELLA V. C
139.Szőcs Johanna Csilla VI. C
140.Szőcs Petra Kincső II. C
141.Szőcs Tímea VII. C
142.Szőcs Zádor 0. E
143.Szőke Timea X. B
144.Szonda Gergő XI. B
145.Szonda Regő VII. D
146.Sztakics-Bene Dénes 0. D
147.Sztáncsuj Gergely VI. B
148.Sztáncsuj Réka VIII. A
149.Sztojka Csanád VIII. B


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
2020
<OKTÓBER>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ310172431
V4111825

Október 20-tól digitális oktatás a Mikóban
(2020-10-20, Dobra Judit)

Kiválósági Központ- ÓRAREND I. félév
(2020-10-16, Dr. Pető Mária)

KIVÁLÓSÁGI KÖZPONT Hírei
(2020-10-06, Dr. Pető Mária)

"Ifjú tudósok" középiskolai vetélkedő
(2020-10-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Ösztöndíjak
(2020-10-03, Tarczi Éva Tímea)

ÉRDEKES VERSENYEK, Projektek 2020
(2020-09-30, Dr. Pető Mária)

Ady Endre-ösztöndíj
(2020-09-26, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Online oktatás
(2020-09-23, Kubánda Miklós)

Szeptember 21-től sárga forgatókönyv a Mikóban
(2020-09-18, Dobra Judit)

Tanszersegély
(2020-09-16, Tarczi Éva Tímea)

Pénzügyi támogatás líceumi diákoknak
(2020-09-15, Tarczi Éva Tímea)

Az előkészítő osztályosok tanévkezdése
(2020-09-10, Dobra Judit)

Tudnivalók a 2020–2021. iskolai év indításáról
(2020-09-10, Dobra Judit)

A szülők figyelmébe
(2020-09-02, Márton Csaba)

IX. osztályok
(2020-09-01, Kubánda Miklós)

Különbözeti vizsgák
(2020-09-01, Kubánda Miklós)