Magyar Română

Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.)

http://www.szekelymikokollegium.ro/index.php?esemeny=273



Members of the team

Kovács Tünde (2015-2020) [ trainer, teacher]
Kovács Tünde (2019-2020) [ trainer, teacher]
Kovács Tünde (2015-2020) [ trainer, teacher]
Kovács Tünde (2017-2020) [ trainer, teacher]
Kovács Tünde (2016-2020) [ trainer, teacher]
Fazakas Gergő Nándor (2017-2020)
Fazakas Gergő Nándor (2018-2020)
Ivácson Gergő (2018-2020)
Ivácson Gergő (2019-2020)
Ivácson Gergő (2019-2020)
Szén László-Alpár (2018-2020)
Szén László-Alpár (2019-2020)
Szén László-Alpár (2019-2020)
Derzsi Hunor (2017-2020)
Kondrád Botond István (2019-2020)
Kondrád Botond István (2019-2020)
Kondrád Botond István (2018-2020)
Kovács Nándor (2019-2020)
Kovács Nándor (2018-2020)
Deák Roland-Botond (2019-2020)
Deák Roland-Botond (2019-2020)
Tittesz Csanád (2019-2020)
Tittesz Csanád (2019-2020)
Balog Milán (2019-2020)
Balog Milán (2019-2020)
Deák Benjamin- Bence (2019-2020)
Deák Benjamin- Bence (2019-2020)
Nikula Milán Márk (2019-2020)
Nikula Milán Márk (2019-2020)
Seres Róbert (2019-2020)
Seres Róbert (2019-2020)

The members of the team were:

Kovács Tünde (2004-2004) [ trainer, teacher]
(2001-2001)
Fazakas Gergő Nándor (2004-2004)
Bende Bence (2015-2019)
Kovács Koppány (2015-2019)
Bende Bence (2015-2019)
Bende Bence (2015-2019)
Deák Csanád (2015-2018)
Bende Bence (2015-2019)
Lukács Z. Zoltán-László (2015-2019)
Kovács Koppány (2015-2019)
Benkő Zsolt (2015-2019)
Mathis Bence (2015-2018)
Szabó Tas (2015-2016)
Téglás Béla (2015-2016)
Kádár Attila Hunor (2015-2016)
Hirni Botond (2015-2016)
Bartok Loránd (2015-2016)
Hirni Előd (2015-2016)
Baricz Henrik Roland (2015-2016)
Tankó Hunor (2015-2016)
Tamás Ákos (2015-2016)
Bartók Mátyás (2015-2016)
Máthis Mátyás István (2015-2016)
Incze Péter (2016-2018)
Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs (2016-2019)
Deák Csanád (2016-2018)
Kovács Koppány (2016-2019)
Ötvös Mózes-Tas (2016-2017)
Váncsa László (2016-2018)
Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs (2016-2019)
Deák Csanád (2016-2018)
Imreh István (2016-2018)
Nagy Botond Csongor (2016-2018)
Mathis Bence (2016-2018)
Szonda Gergő (2016-2018)
Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs (2016-2019)
Benţe Z.Zs. Krisztián (2017-2019)
Veres H.-L. Gergő Márk (2017-2019)
Derzsi Hunor (2017-2017)
Benţe Z.Zs. Krisztián (2017-2019)
Veres H.-L. Gergő Márk (2017-2019)
Gödri-Martis Huba (2017-2019)
Benkő Zsolt (2017-2019)
Incze Péter (2017-2018)
Szonda Gergő (2017-2018)
Váncsa László (2017-2018)
Imreh István (2017-2018)
Mathis Bence (2017-2018)
Kovács Koppány (2017-2019)
Lukács Z. Zoltán-László (2017-2019)

Results

2016-05-14, Barátság Kupa, Labdarugás, International, - I. position

2016-10-29, III.Labdarugó Barátság Kupa, testnevelés, International, - I. position

2017-06-10, Barátság Kupa, labdarúgás, International, - II. position

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, International, - I. position

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , County level, - II. position

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, International, - I. position

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, International, - I. position

2019-10-19, Barátság Kupa- labdarúgó torna , testnevelés, International, - I. position

2020-02-23, Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos fiúk , Testnevelés, County level, - II. position

2020
<JULY>
M6132027
T7142128
W18152229
T29162330
F310172431
S4111825
S5121926

No running events