Toggle navigation
Toggle navigation
Iskolánk
Iskolatörténet
Testvériskolák
Partnerek
Szülői bizottság
Iskolai ruházat
Határtalanul!
Felszereltség
Rólunk írták
Oktatás
Tanári közösség
Tehetséggondozás
Tanév
Eredményeink
Tanárok munkái
Osztályok
Mikós leszek
Előkészítős leszek
Ötödikes leszek
Kilencedikes leszek
Diákélet
ERASMUS+
1. év
2. év
3. év
4. év
5. év
6. év
7. év
Login
Email-címed
Jelszavad
MEHET!
Jelszóemlékeztető
Regisztráció
A Székely Mikó Kollégium néptáncegyüttese
Hivatkozások:
A tánccsoport vendégszereplése Árkoson
,
Vendégszereplés Sepsibükszádon
..
A csapat tagjai
Tőkés Csaba-Zsolt
(2013-2024)
[ felkészítő tanár]
Váncsa Noémi
(2006-2024)
Csia Katalin Noémi
(2013-2024)
Mátyás Csenge
(2015-2024)
Jánosi Kincső Stefánia
(2015-2024)
A csapat tagjai voltak
Péter Albert
(1968-2013)
[ felkészítő tanár]
Holinka Botond
(2002-2012)
Perdi Brigitta
(2002-2012)
Pável Hunor-Mihály
(2002-2013)
Ștefan Bencze-György
(2002-2013)
Tóth Miklós István
(2002-2012)
Bedő Beáta Tünde
(2002-2012)
Gáspár Hanna Barbara
(2002-2013)
Orbán Eszter
(2002-2012)
Czirmai Róbert
(2002-2013)
Varga Boglárka
(2002-2012)
Kocsis-Boldizsár Eszter
(2002-2013)
Sorbán Noémi
(2005-2012)
Sala Szende
(2005-2017)
Tankó Kinga
(2005-2017)
Șaica-Mircea Robert
(2005-2017)
Pușcașu Orsolya
(2005-2017)
Máté Kincső-Gyopár
(2005-2017)
Hajdu Eszter
(2005-2017)
Bölöni Csaba
(2005-2017)
Damokos Kinga
(2005-2017)
Ferencz Hunor-József
(2005-2015)
Demeter Szende-Szilvia
(2005-2013)
Miklós András
(2005-2013)
Veres-Vitályos Áron
(2006-2018)
Stekbauer-Hanzi Réka
(2006-2018)
Catea Leonard
(2007-2012)
Nagy Edmond
(2009-2017)
Iffiú Szabolcs
(2009-2013)
Ilyés Ágnes
(2009-2012)
Lupuly Jakab
(2009-2015)
Szabó Gabriella
(2009-2012)
Oláh Szabolcs
(2010-2012)
Kopacz Hanna
(2011-2015)
Pap Balázs
(2011-2019)
Török Etele
(2011-2012)
Tankó Tímea
(2011-2015)
Mester Attila
(2011-2012)
Csinta Áron
(2011-2012)
Morar Ervin Gábor
(2011-2014)
Demeter Réka
(2011-2015)
Csia Katalin Noémi
(2011-2016)
Harkó Csanád
(2013-2018)
Tankó Szabolcs
(2013-2019)
Farkas Kárla Vénusz
(2013-2018)
Kasléder Beatrix
(2013-2018)
Dobai Balazs
(2013-2017)
Erőss Ágota
(2013-2018)
Para Anna
(2014-2017)
Béla Csongor
(2014-2021)
Márton Zsombor
(2014-2017)
Fejér Lénárd
(2014-2017)
Mátyás Johanna
(2014-2017)
Balázs Hanna
(2014-2021)
Burián Tamás
(2014-2021)
Calancea Krisztina
(2014-2017)
Farkas Krisztina-Diana
(2014-2021)
Vajna Eszter
(2014-2021)
Göröcs Tas-Nimród
(2014-2021)
Kovács-Vajda Bence
(2014-2017)
Pór-Szilágyi Zsolt
(2014-2018)
Bács Orsolya
(2015-2019)
Kristály Marót
(2015-2020)
Molocia Beatrix
(2015-2020)
Tankó Hunor
(2015-2020)
Blága Iringó
(2015-2018)
Lupu Iulia-Maria
(2015-2018)
Nagy Szilárd
(2015-2015)
Pór-Szilágyi Hanna-Gizella
(2015-2020)
Bănică-Solymosi Írisz
(2015-2018)
Ráduly-Baka Zsolt
(2015-2019)
Ungvári Rebeka
(2015-2019)
Tribel Jázmin
(2015-2018)
Szász Cynthia-Klaudia
(2016-2020)
Szász Renáta
(2016-2020)
Szentes Ádám
(2016-2020)
Pászka Orsolya Mercédesz
(2016-2020)
Sikó Zoltán
(2016-2020)
Tischler Blanka
(2016-2023)
Barta-Martin Máté
(2016-2019)
Dobra Hanna-Barbara
(2016-2020)
Események
Előkészitő osztályba iratkozáshoz szükséges típusnyomtatvány
/userimg/CERERE_TIP_CLSPRG_ETAPA_I_2024_1.pdf
Elekes Andrea
2024.április 11.
Dr.Galuska László professzor előadása
Elekes Andrea
2024.március 21.
Nukleáris medicina diákszemmel
Elekes Andrea
2024.március 21.
Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny
Elekes Andrea
2024.január 18.
Összes megtekintése
Közérdekű információk
Heti menü április 15-19
Elekes Andrea
2024.április 10.
Heti menü április 22-26
Elekes Andrea
2024.április 10.
AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY 2024
Dr. Pető Mária
2024.március 29.
Szülőföldön Magyarul Program
Elekes Andrea
2024.március 28.
Összes megtekintése
Please ensure Javascript is enabled for purposes of
website accessibility