Română English



A csapat tagjai

Eredmények

2016-10-14, Bolyai matematika csapatverseny, matematika, Megyei, - V. hely (dícséret)

2017-05-05, Napsugar ottusa, testneveles, Megyei, - I. hely

2017-09-19, Magyar Középiskolások Országos Olimpiája , Kézilabda /Testnevelés , Országos, - III. hely

2017-10-01, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei, - III. hely

2017-11-10, Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak, testnevelés, Megyei, - I. hely

2018-01-01, Mesék szárnyán , Anyanyelv, Megyei, - I. hely

2018-01-05, Bolyai Matematika-csapatverseny, Megyeközti, Matematika, Megyeközti, - Dicséret

2018-02-17, Kézilabda líceum /lányok , Kézilabda , Megyei, - II. hely

2018-02-17, Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei, - II. hely

2018-02-23, Zrínyi Ilona matematikaverseny, matematika, Megyei, - I. hely

2018-03-01, Kispalyas fotbal, lanyok, labdarugas, Megyei, - III. hely

2018-03-01, KAV , Anyanyelv, Megyei, - IX. hely

2018-03-24, Kispályás labdarúgás -lány , Labdarúgás , Megyei, - I. hely

2018-03-25, Kézilabda -fiúk /líceum , Kézilabda /testnevelés , Megyei, - V. hely

2018-04-01, Mesék szárnyán , Anyanyelv, Országos, - IX. hely

2018-05-01, Spark English Club, Angol nyelv, Megyei, - I. hely

2018-05-01, Spark English Club, Angol nyelv, Megyei, - III. hely

2018-05-02, Minihandbal-mixt, Kézilabda /Testnevelés, Megyei, - II. hely

2018-06-01, Napsugár Öttusa, testneveles, Megyei, - I. hely

2018-09-20, Diákolimpia, Kézilabda , Országos, - V. hely

2018-10-12, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei, - X. hely

2019-03-04, Kézilabda lányok , Kézilabda , Megyei, - I. hely

2019-03-07, Bibó Kupa , Kézilabda , Megyei, - IV. hely (László Boróka, Kovács Petra)

2019-03-07, Bibó Kupa , Kézilabda , Nemzetközi, - VI. hely (Boros Róbert )

2019-03-16, Lány foci , Labdarúgás , Megyei, - II. hely

2019-03-22, Laborkukac, Kémia-Biológia, Országos, - I. hely

2019-04-11, Tymbark Labdarúgó Kupa- V.-VI. osztályos fiúk, testnevelés, Megyeközti, - III. hely

2019-04-11, Tymbark kupa, Labdarúgás , Speciális, - II. hely

2019-09-18, A mi Olimpiánk , Kézilabda , Országos, - III. hely (Lányok )

2019-09-19, A mi Olimpiánk , Kézilabda , Országos, - III. hely (Fiúk )

2019-10-11, Bolyai matematika csapatverseny, matematika, Megyei, - I. hely

2020-01-10, Bolyai csapatverseny, Matematika, Megyeközti, - 13.hely a 126-ból

2020-02-08, Megyei kézilabda líceum, fiúk , Kézilabda , Megyei, - II. hely

2020-02-16, Kispályás labdarúgás, líceum, lányok , Labdarúgás , Megyei, - I. hely

2020
<OKTÓBER>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ310172431
V4111825

Október 20-tól digitális oktatás a Mikóban
(2020-10-20, Dobra Judit)

Kiválósági Központ- ÓRAREND I. félév
(2020-10-16, Dr. Pető Mária)

KIVÁLÓSÁGI KÖZPONT Hírei
(2020-10-06, Dr. Pető Mária)

"Ifjú tudósok" középiskolai vetélkedő
(2020-10-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Ösztöndíjak
(2020-10-03, Tarczi Éva Tímea)

ÉRDEKES VERSENYEK, Projektek 2020
(2020-09-30, Dr. Pető Mária)

Ady Endre-ösztöndíj
(2020-09-26, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Online oktatás
(2020-09-23, Kubánda Miklós)

Szeptember 21-től sárga forgatókönyv a Mikóban
(2020-09-18, Dobra Judit)

Tanszersegély
(2020-09-16, Tarczi Éva Tímea)

Pénzügyi támogatás líceumi diákoknak
(2020-09-15, Tarczi Éva Tímea)

Az előkészítő osztályosok tanévkezdése
(2020-09-10, Dobra Judit)

Tudnivalók a 2020–2021. iskolai év indításáról
(2020-09-10, Dobra Judit)

A szülők figyelmébe
(2020-09-02, Márton Csaba)

IX. osztályok
(2020-09-01, Kubánda Miklós)

Különbözeti vizsgák
(2020-09-01, Kubánda Miklós)